Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 23 Trečiadienis
 

Satyra. Generalinė komedija juodajame kube:“kirpėjos bolonkės“ užrašai

2011-09-20 14:29 | Laiškai | Komentarų (51)

Kristina Apanavičiūtė. KK nuotr.

Be galo be krašto vertinu mieluosius mūsų komentatorius, kurie pluša nežiūrėdami nei tarnybos valandų, nei savaitgalių, nei naktų.

Daugiausiai pagyrų, aišku, nusipelno į gausias komentatorių gretas įstojusi „kirpėja bolonkė“, dažnai pasivadinanti ir Zoska, su savimi neretai padiskutuojanti.

„Kirpėja bolonkė“ yra tokia nuoširdi ir juodakubiškai paprasta, jog „Karšto komentaro“ autores vadina malonybiniais, mažybiniais vardais, nuolat išgyvena dėl jų asmeninio gyvenimo, sveikatos, socialinės padėties visuomenėje, taip pat labai išgyvena, jog generalisimas niekaip jų nepakviečia prisijungti prie savo komandos – matyt dėl to, jog „kirpėja bolonkė“ nedirba juodajame kube ir netrokšta rytais gerti kavą su straipsnių autorėmis.

„Kirpėja bolonkė“ yra taip tolima juodajam kubui, jog jos komentavimo darbo laikas prasideda 7:30 – būtent tada, kai juodajame kube verda pirmi kavos puodeliai, ir baigiasi 16:30. „Kirpėja bolonkė“ taip nieko nežino, kas dedasi juodajame kube, kad kartą labai jaudinosi ir man komentaruose rašė dėl vieno pareiškimo, apie kurį žinojome tik aš ir generalisimas, o kaip vėliau paaiškėjo – organizuotųjų vadovas. Taigi, kai pareiškimas gulėjo organizuotajam ant stalo juodajame kube, „kirpėjėlė“ komentavo jo turinį, ir bandė paprotinti, jog, deja, bylos būna pernumeruojamos metų viduryje – „kirpėjėlė“, nebūdama susijusi niekaip nei su juoduoju kubu, nei su įstaigomis, kur galima klastoti ir gerti nuo pat ankstyvo ryto, labai išgyveno, kaipgi čia klastotojų įstaigai bus keliama dar viena byla dėl dokumentų klastojimo.

Kad „kirpėja bolonkė“ niekaip nesusijusi su juodojo kubo komedijomis, įrodo ir jos nuogąstavimai, jog per komentavimą neva užmetė nutarimo rašymą, tačiau reikia spėti iki rytojaus, tada atsijungia ir tuoj lekia rašyti. Taip pat mums niekaip neleidžia manyti apie „kirpėjos bolonkės“ ir juodojo kubo sąsajas „kirpėjos“ komentarai apie juodajame kube tiriamas bylas – ypač vieno komedijos veikėjo, kuriam visur rodosi bombos ir įžeidimai. Kad „kirpėja bolonkė“ niekaip nesusijusi su saugumu, įrodo ir jos komentavimas ne tik dieną, bet ir naktį po straipsniais, kuriuose nors vieną kartą paminėtas žodis „saugumas“.

Kiekvienam leidiniui linkėčiau tokio atsidavusio ir taip besirūpinančio straipsnių autorių sveikata, socialine, visuomenine gerove ir asmeniniu gyvenimu komentatoriaus, koks yra kirpėja bolonkė/Zoska, neturintis jokio ryšio su generaline juodojo kubo komedija.

Kristina Apanavičiūtė

Komentarai

 

 

 
 1. Kristina, jum gydytis reikia… O ne “straipsnius” rasineti…. Zurek, gal ir sulauksit senatves daugiau maziau sveikam prote

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Kodel tu manai kad komentatorei del taves plusa??Gal tik pasilinksmina ir pramogas sau darosi is tavo Apanaviciute rasineliu?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Nuosirdziai pasijuokiau.Is Kristinos aisku.Sykart kaip niekad patiko Zoska,kirpeja bolonke ir Elena.Gerai jus cia.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. cha cha, tai ji (arba kvaitulingoji elena, manau, kad ta pati) dar ir su Kersiu sueidavo. Zino, kad jis netekes dantu, kad labai smirda kai salio jo buna. Na kazkaip panasiai karta netycia issireikse. Stai kaip.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Tai koks praregėjimas. Pamenu naujas generalinis buvo išaukštintas iki “debesų”. Suprantu jaunystės klaidos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. nu pzd, as galvojau Kristulkai tik lengva forma, o cia, pasirodo,,, jokie medikai nebepades jau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. kuzia kirpeja bolonke sisijusi su strukturomis, senai aisku buvo jau tada, kai ji kirsino violetinius. O prie zoskos vardo priekyje labai tiktu zodelis “froilen”

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • kad kazkaip negirdejau, kad Asta prokuraturoje dirbtu, bet matyt, Kristulka geriau zino. Kur ten vargsui muitininkui su etnokosmologiniu issilavinimu lygintis

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • su kurmius verbuojanciomis strukturomis. Kad ta bulvianose dirbtu prokuraturoje, tai net minties tokios nera. Ale kai pamaciau tos bulvianoses nuotrauka fb ant Lukoseviciaus sienos, pamaniau pradzioje, kad tai chronele, kuri pas mus kieme siuksliu konteineriuose darbuojasi. Panasumas pritrenkiantis

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • Sciglinskai, berniuk tu mano mylimas, kaip ir senokai tavo anale nesu buves, gal susitinkam pupuliuk, pasiilgau tavo sokolado fabriko. galesim ir apanava prigriebti, gales paciulpti, nes is tekstu matosi, kad seniai gerai nedirbejo. ok, pupuliuk, paskambink. tavo draugas is zonos

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • koks aš tau Sciglinskas, žąsine iš zonos. Nors aš ir raudonkruostis pupuliukas, bet mano šokolado fabrikas tik inteligentams, o ne zoniniams, nes aš pats pasakysiu tiesiai šviesiai esu inteligentas ir mane domina tik gera bendrija

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • tik ir tavo fabrikas pupuliuk :) o apanava paims, kad nuciultu, prokurorams gali, ciulps ir mums. ar ne taip, drauge?

      Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Įdomu, kodėl autorės nuotrauka tokia “uždara”? – turbūt pas burnos higienistą dar nebuvo?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Čia autorė visa tokia paslaptinga, skradžiai Mona Liza. O tu įsivaizduok, jei Mona Liza būtų išsišiepusi, ir dar dantys geltoni kyšotų?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Tai iš šio straipsnio taip ir nesupratau: prokuratūroje dirba kirpėja bolonkė su Zoska, ar saugume? Ar ir ten, ir ten, dviem pamainom?
  O, beje, ta byla, kur tik autorė ir generalinis žinojo – tai čia ne ta didelės apimties žemės byla, kur kaimynai be jokio teisinio pagrindo bulves sodino?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • oi , labas elena. simtas metu. o taip, tu teisi, cia ta dideles apimties zemes byla, kur laisko autore jau n kartu apie ja rasius buvo.cia dar gal dar ir pries istampyto kaklo byla.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Tai čia tada, kai jai istatė į šikną degančią žvakę ir lošė preferansą?

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • cia apie ta, kur gavo austi nu dvieju paneliu, neva pasak josios, jos draugo namuose. tiesa, byla buvo nutraukta.negaliu teigti, kad tai nebuvo fantazijos vaisius.

     Thumb up 0 Thumb down 0

    • Tai, kad Apanavičiūtė sriubos virti nemoka – virė barščius, o gavosi gliti gleivėta masė, tai išsigandusi ir nuvežė į klinikas.

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • Apie kaimynu reakcija Rokuose i kristinute ir jos suni zinom, kaip ir apie zemes matininku bei Garliavos policininku. O kokia kaimynu bendrabutyje reakcija, gal tai jie pagardino barscius.

      Thumb up 0 Thumb down 0

    • Zoska, o tau neatrodo keista, kad Apanavičiūtė puodą būtent į klinikas vežė? Galėjo nuboginti kad ir į troleibusų parką ar į apylinkės teismą – vis didesnė atrakcija būtų išėjusi.

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • Teismas netinka, ten ne tik barsciu bet ir auliniu batu nesti nedera.

      Thumb up 0 Thumb down 0

  • Tai kad kristinute vis neapsispredzia kur mes dirbam :) Tas juokelis su nutarimu rasymu pasiseke, o tas, kad esu Brazilijoje ir saugau Andriu atrodo nepraejo, nors saugumietiskos programos buvo minimos :)

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Atrodo neapsisprendimas baigesi, savo naujajame straipsnyje isrado saugumietiškus prokurorus :)

    Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Sveikinu kirpėją bolonkę ir Zoską. :) :) :)
  Koks dėmesys, tik tiek, kad iš dviejų personažų vieną padarė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Oi labas, kur buvai dingusi? Gerai kad yra kas atskiria, o tai jau galvojau kad su kirpeja esame siamo dvynes, viena galva zoska, kita – kirpeja. :) Daug praleidai, tai ir tu butum buvusi pamineta per bruksneli prie musu :)

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Labas, Zoska. Manau, autorė mane specialiai prasileido – o tai būtų gavusi ir apie savo rabies vaginalis parašyti.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • oj zoska , buna kai ir beprotes isimyli. esu girdejus , kai viena isimylejo neegzistuojanti vyra ir apsiskelbe visom draugem apie tai.ir ne tik.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 11. o taigi tu sakei kad tas kirpėja -vienas buvęs advakatas. Kas ten tau rašinės tuos komentarus pastoviai iš prokuraturos, pasvajok

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. oba geras susirinko pakaifuoti po straipsniu apie ji Zoska/bolonke:) pagarba, tikrai, kiekvienas leidinys turi tureti po toki komentatoriu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Toks saunus straipsnis liko nepastebetas ir nepakomentuotas. :) Na suprantu komentarai, bet straipsnyje pasigirti, kad visiskai nieko neismanai apie informacines technologijas, tai kazkas naujo. O siaip labai logiskai parasyta, kad „Kirpėjos bolonkės“ komentavimo darbo laikas prasideda 7:30 ir baigiasi 16:30, pries tai dadejus, kad pluša nežiūrėdami nei tarnybos valandų, nei savaitgalių, nei naktų. Taip graziai pacituotas tas nutarimo rasymas, bet tureciau atkreipti demesi, kad nutarimai rasomi ne tik juodajame kube. Po straipsnio, kad bulves reikia sodinti tik su teisiniu pagrindu, dabar net eidama i tualeta rasau nutarima – leisti Zoskai nueiti i tualeta, parasas, data.
  Linkejimai kirpejai, manau ir tu skaniai pasijuokei. :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • oj labas zoska:) pamirsai parasyt, kad puikus straipsnis grazi ir sauni autore:))))

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Autore is ties labai grazi, bet dar grazesne butu, jei butu savo mokykline ar vaikiska nuotrauka isidejusi.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • ir neabejotinai puikus ir taiklus straipsnis. bet man asmeniskai labiau patiko tragedija apie barscius. bet cia tik mano nuomone. o beje, zoska, pastebejai , kad si sedevra prakomentavom tik mes ir galimai pati autore? ir dar nesuprantu kam ji tai aprase, jei savo sopulius ir opinijas apie mus senai komentaruose galimai issakius buvo.

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • Kristinute raso tik apie izymius zmones – prezidente, Vali ir Zoska su kirpeja :)
      O be to autore raso, kad mes del jos pergyvenam ir ko gero tai darom tik mes vienos. Vytautas-Vincas raso apie cekistus, lukosevicius apie iskrypelius, stulpinas apie tai, kad jis nekaltas ir tik mes atkreipiam demesi i jos grozi. O izvalgumas gi koks jos, tu pasirodo pakomentavai ta, ka zinojo tik Valys, Irmantas ir Kristinute, taigi is to iseina, kad tu esi viena is ju. :)

      Thumb up 0 Thumb down 0

     • bolonke, vargsele, turi omeny ikiteismini tyrima del pasikesinimo? O kas cia tau taip juokinga? kazka matyt istirs, musu saunuoliai prokurorai.
      O tu manei, kad nieko nebus, saipeisi vaipeisi puse metu,. betį matai, ta barsciu mergaite kieta, pagarba jai, pasieke savo, pastate ant ausu viena tingine
      is kn prorururos kuri skundus rasinejo nes neva jaigyventi trukdo visokie nauji ikiteisminukai

      Thumb up 0 Thumb down 0

  • taip, autore raso tik apie gerbiamus zmones. tame tarpe ir mus. bet zinai zoska , dabar galvoju del tos foto tu gal perlenkei. gal uztektu jaunystes foto?

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Matai, dabar kristinute nuotraukoje po straipsniu pradejo eiti jaunyn, gal uz pusmecio ir vaikisku nuotrauku sulauksim.

    Thumb up 0 Thumb down 0

    • zinai zoska, dabar as susimasciau. nu as manau, kad tu protinga o tu manai, kad as protinga. na visi sita zino. taigi tu kaip protinga paaiskink man, kodel bolonke pasirasineja zoska o ne zoska pasirasineja bolonke?

     Thumb up 0 Thumb down 0

     • Viskas del konspiracijos. Pavyzdziui patikrina kas eme is slapto stalciaus programa, o ten parasyta zoska, nors tuo metu as buvau Karkleje, taigi turiu alibi. O del eiliskumo, tai kirpeja gali buti cekava zoska, o ne kiekviena cekava zoska gali buti kirpeja :)

      Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (2)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...