Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugsėjis 22 Trečiadienis
 

Šaltiniai: vietoj D.Valio į generalinius prokurorus norima prastumti G.Danėlių

2011-01-19 10:57 | Aktualu. | Komentarų (85)

Pradėjęs reformas prokuratūros sistemoje, generalinis prokuroras Darius Valys susilaukė didžiulio tam tikrų jėgų pasipriešinimo

Po to, kai generalinis prokuroras Darius Valys pradėjo esmines reformas Generalinėje prokuratūroje ir kai iš Generalinės prokuratūros ONKT departamento vyr.prokuroro posto buvo atleistas šį postą pragėręs Algimantas Kliunka, „Karštą komentarą“ pasiekė žinia, jog prisidengiant neva netinkamu Sausio 13-osios bylos tyrimu ir netinkamų pavaduotojų pasirinkimu politikų rankomis bus siekiama skubiai atstatydinti Darių Valį – kol šis dar nespėjo „prieiti“ ir atleisti Seimo kuluaruose socdemų žmonėmis vadinamų Gintaro Jasaičio ir Ramučio Jancevičiaus.

„Mes žinojome, kad Darius Valys turi būti atstatydintas, ir laukėme“, – redakcijai sakė šaltiniai iš prokuratūros.

Generalinėje prokuratūroje ne paslaptis buvo ir naujoji kandidatūra – vietoj Dariaus Valio norėta matyti dar 2008 metais į karjeros aukštumas pradėtą ruošti dabartinį Klaipėdos apygardos prokuratūros vyr.prokurorą Giedrių Danėlių.

Šis prokuroras prokuratūros kuluaruose vadinamas „visišku Jasaičio žmogumi“. „Jeigu Danėlius taptų generaliniu prokuroru, Gintaras Jasaitis ir kiti to rato žmonės vėl atgautų įtaką ir pozicijas prokuratūroje“, – įsitikinę šaltiniai.

Pasak jų, G.Danėlius šiam postui buvo ruošiamas jau nuo 2008 metų.

„Tiksliau, buvo planuojama, kad Danėlius bus generalinio prokuroro pavaduotojas. Tačiau tuo metu jis buvo paprastas Vilniaus apygardos prokuratūros ONKT skyriaus prokuroras, o norint tapti generalinio prokuroro pavaduotoju, reikia būti prokuratūros vadovu. ONKT skyrius apygardų prokuratūrose kuravo tuometinis generalinio prokuroro pavaduotojas G.Jasaitis, ir norėta G.Danėlių paskirti Vilniaus apygardos prokuratūros vyr.prokuroru – vietoj Jancevičiaus. Tačiau tada Jancevičių užsistojo, berods, Kliunka ir Kūris, ir Jancevičius savo postą išsaugojo.

Kaip tik tuo metu Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūros vyr.prokuroras S.Stulpinas palietė dėl statybų Kuršių Nerijoje V.Adamkaus draugę R.Baškytę ir vienam laikraščiui pasakė, kad R.Baškytei pareikš įtarimus. Taip atsirado proga prispausti S.Stulpiną, kad šis atsistatydintų, o į atsilaisvinusią kėdę buvo pasodintas G.Danėlius. Neilgai trukus į pensiją skubiai buvo išlydėtas Klaipėdos apygardos prokuratūros vyr.prokuroras, ir G.Danėlius tapo Klaipėdos apygardos prokuratūros vyr.prokuroru.

Kai iš generalinio prokuroro posto atsistatydino A.Valantinas, jau tada į jo vietą buvo bandyta prastumti G.Danėlių. Tačiau kai Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirinko ne jį, o Darių Valį, pasigirdo kalbos, kad „gerai, tegul Valys padirba pusmetį, o tada jis bus „suėstas“ ir į generalinius prokurorus vis tiek pareis Danėlius“, – apie Generalinėje prokuratūroje verdančias intrigas papasakojo šaltiniai.

Faktiškai tiek Prezidentę, tiek Darių Valį į šią situaciją atvedė (faktiškai – „pakišo“) STT: D.Valiui renkantis pavaduotojus, tiek D.Valiui, tiek Prezidentei D.Grybauskaitei buvo pateiktos tiesiog idealios pažymos apie dabartinius jo pavaduotojus D.Raulušaitį ir T.Staniulį – kad šie prokurorai yra nepriekaištingos reputacijos, tiesiog „briliantai“. Tačiau vos tik Darius Valys pasirinko šias kandidatūros („juk tokia buvo STT pažyma!“), o Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretus dėl skyrimo generalinio prokuroro pavaduotojais, žiniasklaidoje pasipylė straipsnių ciklas apie „blogąjį“ gen.prokuroro pavaduotoją Darių Raulušaitį, kaltinant jį prastai tyrus PVM bylas. Prie žiniasklaidos, puolant naująją Generalinės prokuratūros vadovybę, aktyviai įsijungė ir kai kurie politikai, dėl „netinkamų pavaduotojų“ pasirinkimo apkaltinant D.Valį.

„Visas šitas fonas buvo reikalingas tam, kad greičiau būtų atstatydintas Darius Valys, o į jo vietą būtų paskirtas G.Danėlius. Tada G.Jasaitis užimtų A.Kliunkos vietą – taptų GP ONKT departamento vyr.prokuroru, ir tos jėgos atgautų ir išlaikytų savo įtaką Generalinėje prokuratūroje, kuri kiekvieną dieną, vadovaujant D.Valiui, vis daugiau slysta iš jų rankų“, – povandenines sroves Generalinėje prokuratūroje atskleidė šaltiniai.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Dabar parukydamas, besispjaudydamas pagalvojau kas cia darosi su KK. Tada atejo tokia mintis kad, samoningai ar ne bet yra ginamas valys ir prezidente del konferencijos (kad nebutu “zeminami” abu), del atvaziuojanciu sveciu. Juk nieko nepadare jie kolkas. Pedofilijos byla kaip stovejo stankes puseje (nekalta) taip ir stovi. Prezidente negali itakoti tyrimo, tai tiesa, bet generalinis turi teise ir privalo, paimti byla, pats perziureti ir atiduoti kitam prokurorui kad istirtu teisiskai. Ar jis ta daro? Ne, jis ir toliau saugo stanke be paaiskinimu nuo ko, jasaitis kaip dirbo taip ir dyrba. Gal ir jam ipilti degtines ir isleisti i pensija su kompensacija. Jeigu yra pozymiu kad jis “dirba” kazkam, turi buti grieztai nuimtas ir pradetas tyrimas. Kliunkus dabar juokiasi is visu

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Ka tas KK “skiedzia”? Gen. prokurora skiria (ir nuima) prezidente, pritariant seimui, o ne atvirksciai. Kazkas pasidare su KK, gal uzeina PMS redaktorei? Jeigu “vers”, tai turi “prisiuti” jam kazkoki dideli megera darba, panasiai kaip paksui, nes liaudis nedurna, gali iseiti i gatves su palaikymu. Nei ta prezidente, nei valys, kolkas nepadare nieko tokio uz ka butu galima versti ar palaikyti, tik KK giria, kiti stebi ju veiksmus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. reikia atstatydinti Jasaitį.Tuo labiau, kad juo nepasitikėjo prezidentė.Be to, jei kas skaitėt ankstesnius komentarus, ypač po spalio 5d. žudynių Kaune apie šį veikėją, tai jis labai ir labai nešvarus.Net buvo nuotrauka su žyma Nr.1

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. labai ant A.Kliunkos. Vadų prispaustas meluoti spaudos konferencijoje, jis gestais pasakė daugiau negu žodžiais. Ta jo visa mimika, elgesys labai vaizdžiai parodė, kad yra blefuojama. O štai P.Etrauskas, tai, kada jam bus padėkota už tarnybą, gali ir teatre įsidarbinti: vaidino gerai. A.Kliunka įeis į istorija tuo, kad jis pabuvo bandomuoju triušiu: jį atleidus, GP nieko tokio neatsitiko, ir jis įsivažiuoja…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Tik ką man dingo komentaras: Jau panašu, kad turime Prezidentę. Su malonumu pakartoju. Gal išsilaikys (komentaras)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. viena karta reikia uzkirsti kelia tiems stumimams .Atejo nauja valdzia -stumiamas savas .todel ir nera kontroles , kino valdzia , to ir galia , savivale, dangstymas, kontroles nebuvimas , milijonu dingimas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. kodel Lietuviai masiskai emigruoja is Lietuvos. mafijos pagrindais veikianti Lietuvos teisesauga ..po zakonam…. gali bet kuri nepatikusi pilieti nuzudyti,pasodinti ir sumalti i miltus. Matome kaip kovoja N.Venckiene, kuri gerai zino istatymus .Ja klanine teisesauga traisko kaip tankas su geleziniais karpuotais viksrais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Kad Gerb.Prezidentė pati skaito, kas vyksta viešoj erdvėj! Raulušaitis ir Staniulis-pakišti G.p.VALIUI D. – ir nemanykite,kad Valys to nežino. Jau tik Prezidentes aplinkoj reik ieškot “susitepusių”! -o mūsu Prezidente Tikrai mato daug pati,be patarejų! SĖKMĖS Valiui D.!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Prisiminkim,kas verte is posto Paksa? Vienaip,ar kitaip tie patys veikejai muru stoja pedofilu pusen.Nenustebciau,jei ir Kiesu zmogzudyste (ir daugybe kitu) to pacio klano darbas…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. jeigu Valys issilaikys keleta metu tai matomai teigiami ir nemazi rezultatai vigi pasirodys ,o jei issilaikys visa kadencija tai jau matomai butu didelis persilauzimas ………….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Bravo “Karstam Komentarui”.Nu bet Jus ir duodat.Sekmes darbe.Linkiu ir toliau nepaleisti lupos(kaip kai kurie…:):):)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Rinkimai.Užsakomieji straipsneliai.Sezonas.Pinigėliai.Kiek beikiši,vistiek dvigubai sugrįžta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Paulausko,sadecko,grigaravicius,pociaus,jakavonio susikurusi mafijine teisesauga paverte Lietuva baisia salimi Lietuvos zmonems. Is nevilties ir tokios teisesaugos zmones bega is savo salies ir vergauja kitose salyse. Tad gelbekime Lietuva nuo sios mafijos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Sklando gandai,kad po sita taip vadinama “pedofilijos byla” slepiasi sunkus ir baisus kiti organizuoti nusikaltimai Lietuvoje: kas isake “tulpiniams” organizuoti G.Kiesaus nuzudyma,ir po to atvezti jo galva/kaip irodyma/ ir t.t.Juodieji prichvatizavimo scenaristai!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. bijo pedikai kontrabandininkai, kad ju versliuku netskelistu, todel jiems butinai reikia perimti mergaite bei uzsiuti Stankei burna, kuri irgi kogero sita versliuka zino, o noras nutraukti byla neispasakytas, Kraujutaitiene sirgo, gal savo versla gelebejo? Kas ten zino, bet kuo toliau tuo panasiau. Juk atversta pedofilijos byla labai daug ka reiskia, bus pasodinti tie kurie dave melagingus parodimus, liudininkai kalbes jau teisejams, jau meluoti nebegales, bus nuteisti kaikurie nagus prikise prokurorai, va ko jie bijo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Buvo pateiktos tiesiog idealios pažymos. Straipsnio autorius bando itikinti, kad be popierelio mineti zmones daugiau nieko nemato?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • kiekvienas turi dirbti savo darba..toks vaizdas, kad Prezidente dar ir pareigunus sekioti turi,kad apie kiekviena savo nuomone turetu.. stt tam ir veikia,kad pazimas pateikinetu apie kiekviena pareiguna.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Kieno pusėje popierėlis, tas ir laimi. Laikas reorganizuoti teisingumą, kad ne rungimosi tvarka bylos būtų sprendžiamos, bet nustatoma objektyvi tiesa. Aš už tai!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Jau galvojom,kad Gorienė dingo iš akiračio kiek laiko nieko gero neparašė. O va ir yra Sveika sugrįžus Gariene.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Valiui reikia duoti dirbti 3 metus, tada ir pasimatys rezultatas.Dabar jį kaltinti dėl sausio 13 bylos nėra pagrindo, nes prieš jį buvę nieko gero nenuveikė.Sėkmės ir ištvermės gen.prokurui sunkiame darbe

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Valys net nesapnavo,kad prokūratūrą kuruoja klanas.
  Dabar parodė stuburą,suprato klaidas.
  Palaikykime jį sunkiu momentu.Tai mūsų šansas.
  Dėl Miliutės,Kurio aš jam viešai sakiau”neik į jokius susitikimus ir vakarėlius,o padarys kompromatą ir pariš visam laikui.
  Deja,ėjo susitikti,o šie buvo pakvietę specialiai žurnalistus.Paspruko laiku,bet dėmelė liko.Daugiau tokių klaidų nedarys.Mechanizmą suprato.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Nebloga samokslo teorija tik vienas bet Valys net nebandė su padoriais žmonėmis tartis dėl pavaduotojų .Romualdas Režšys būdmas pas jį jam davė Algimanto Matulevičiaus bene vienentelio realiai kovojančio su “valstybininkų”klanu politiko telefoną kad jis pasitartų dėl pavaduotojų ir šiaip pasikonsultuotų tai jis telefoną paėmė bet nepaskambino.O kažkodėl tai nuėjo į susitikimą su Kuriu ,Miliūte ir Co į restoraną -?Gorienė sakys kad jį vėl pakišo bet jis tokias pareigas užimdamas turi ir savo galvą turėti ar už jį galvos Gorienė?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • kas toks tas Matulevičius, kad su juo turėtų tartis generalinis prokuroras? Čia Prezidentė ar Matulevičius pavaduotojus skiria??????

   Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Į komentarą Švedijoje yra premija ir t.t.,pilietis ar pilietė parašiusieji komentarą yra be galo bukas(a) nes nesupranta,kad Švedija yra teisinė valstybė,o Lietuva čekistinių teisininkų valdp0ma.Pakso prezidentavimo troško TATA,tačiau vėliau nuvertė,Tata į Prezidentes protegavo D.Grybauskaitė,tačiau girdisi,kad du nukaršę seniai jau ruošiasi versti J.E.Prezidentę,nes į Prezidento krėslą labai noru atsisėsti abu suvaikėję senoliai.Kaip

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Deja, nori tik vienas – tai Adamkus. Jam labai tiktų ir jasaitis, ir Kliunka, ir paulauskas…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Jo, ypač tas kitas yra lakmusas – įdomu kokio mėlynumo jo spalva : aktyvi ar pasyvi?
  Mariau, atsargiai tu su juo, geriau žinančių apie jį pasiklausinėk ką jis ir su kuo :) neatsiplausi po to koks tu bebūtum, neduok die reiks kur nors į kaliūzę, tai pats žinai į kokį būrį pakliūt gali…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Tu su Varkala esate lakmusas.
  Tarkite žodį,kad palaikote Valį.Tai jo dėka atleistas Kliunkis,kuris tyčiojosi iš Drąsiaus.
  Dabar mums naudingas principas”Skaldyk ir valdyk”.
  Kodėl nepasinaudojus?Kodėl neperskėlus kaladės?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. ji skiriama kasmet už įvairias naujoves ir pasiekimus visuomenės gyvenime.Neseniai ją gavo švedų metereologijos tarnyba,suformuluota buvo taip:”Už nepaprastą fantaziją spėjant orus”.Karštas komentaras kaip mat ten gautų tokią premiją:”Už nepaprastą fantaziją informuojant skaitytojus”.O AR PREZIDENTĖ PRALEIS Į GEN.PROKURORUS DANĖLIŲ?KĄ,PRALEIS?UŽMIRŠOT PREZIDENTĘ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Parašys STT “briliantinę” pažymą apie Danėlių ir ką Prezidentė? Jeigu pažyma bus “be priekaištų”???? Matosi, kad nežinai, kaip sistema veikia – o ji veikia remiantis STT PAŽYMOMIS.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 25. renkamės prie Prokuratūros grupėmis po 10 su palaikančiuis VALĮ plakatais.
  Klanas įsius.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. daugiau nieko ir nedirba-TIK ŽAIDŽIA DVARO ŽAIDIMUS….juokingiausia ,kai prasčiokai tai daro,pagrinde kilę iš provincijos…o algą tai moka…o dėl Jasaičio ,tai keista,kad toks žmogus dar dirba prokuratūroj

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • protingas tas jasaitis, bet charakteris tai labai prastas
   kažkaip labai greitai čia žiūriu, dar neatstatydino, o jau kitą bando prakišt, juk skiria ir atleidžia tai prezidentė, atrodo, o priežaščių kaip ir nelabai yra, nieko gero ir nieko blogo kaip ir nenuveikęs

   Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
3 patarimai, norintiems puikiai pasiruošti anglų kalbos valstybiniam brandos egzaminui
Kaip pasirinkti plautuvę virtuvei?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...