Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 22 Antradienis
 

Šaltiniai: Vienintelis kelias Rusijai išeiti iš „juodojo sąrašo“ po Krymo – monarchija

2014-07-25 13:18 | Užsienis | Komentarų (35)

Teigiama, kad realiausias pretendentas į monarchinės Rusijos valdovo vietą – Rusijos imperatoriaus Nikolajaus II (nuotr.) provaikaitis, kuris yra dabartinės Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos antros eilės pusbrolis. Atkūrus Rusijoje monarchiją, jis vadintųsi „caru Michailu“. Nuotr. iš angelfire.com

„Karšto komentaro“ šaltiniai iš Didžiosios Britanijos mano, kad dabartinė Rusijos Federacija ilgai gali neišsilaikyti – Rusijos Federacija turėtų reformuotis į monarchiją, o Vladimiras Putinas šalies vadovo vietą turės užleisti greičiausiai „carui Michailui“.

„Dabartinė Rusijos Federacijos politinė sistema neturi šalininkų ir ateities, o tai netenkina pačių įtakingiausių jos partnerių. Jiems visiems reikalingas „respektabilus“ variantas naujos Rusijos – didžiulių gamtos turtų valdytojos. Ir tas variantas – monarchija“, – sakė redakcijos šaltiniai.

Šaltinių teigimu, monarchijos atkūrimo galimybė Rusijoje svarstoma ir aptariama „po kilimu“ Vakarų pasaulyje jau seniai, tik kol kas tai nebuvo viešinama.

„Pokalbiai su galimais pretendentais į monarchinės Rusijos sostą vyko ir labai rimti. Patikėkite, aš žinau“, – sakė šaltiniai.

„Tam, kad Rusija po Krymo būtų išimta iš „juodojo sąrašo“, reikia pakeisti iškabą. Todėl Krymas – dar vienas labai rimtas argumentas monarchijos šalininkų naudai. „Iškabos“ pakeitimas „nurašys“ Krymą , taip kaip tai 100 procentinė Rusijos teritorija, ir palengvins monarchijos restauravimą po legitymia vėliava“, – galimus Rusijos pertvarkymo variantus dėstė šaltiniai.

„Aukštiems Rusijos partneriams dabar reikalinga „švari“ Rusija, o tai reiškia, kad atkurti monarchiją galės išorės sąjungininkai. Toks variantas tenkina visą didįjį verslo pasaulį, kadangi šalį, turinčią tokius didžiulius gamtos turtus, turi valdyti stipri asmenybė“, – sakė šaltiniai.

Pasak jų, pasaulyje jau darosi akivaizdi tendencija – linkstama prie pasaulio valdymo per „karališkąją“ sistemą.

„Ir Gruzija auginasi savo mažąjį caraitį iš Bagrationi giminės“, – pažymėjo šaltiniai.

„Mano nuomone, į Rusijos valdymą sena dinastijos pavardė nesugrįš. Nėra veiksmingos figūros. Su tuo sutinka ir Romanovų Rūmai. Todėl tikėtiniausia, kad pasikartos 400 metų senumo scenarijus*, ir labiausiai tikėtinas kandidatas jau žinomas. Ir, manau, kad tie įvykiai Rusijoje rutuliosis pakankamai sparčiai“, – tokį scenarijų Rusijai po Krymo prognozuoja šaltiniai iš Didžiosios Britanijos.

Pasak jų, tokiam Rusijos scenarijui pritaria ir „tradiciniai „dėdulės Džo“ partneriai“ („Dėdule Džo“ tarpusavyje J.Staliną vadino V.Čerčilis ir F.Ruzveltas, taigi turima omenyje Didžioji Britanija ir JAV).

„Rusijos (TSRS) teritorija buvo „vyrų-moterų tualetas“, ir tai tenkino visus. Tačiau aukštiems Rusijos partneriams dabar reikalinga „švari“ Rusija, ir tai reiškia, kad monarchijos atstatymo šalininkai turės veiksmingus išorės sąjungininkus“, – įsitikinę šaltiniai.

„Pasaulinė politika – tai kaip vienas didelis orkestras: kiekvienam sava partija ir laikas. Ir tai, ką mes su jumis stebimi pasaulyje vykstant dabar, yra jau du pasaulinius karus sukėlusių ir tarpusavyje dėl įtakos kovojančių Rokfelerių ir Rotšildų klanų išdava“, – sakė šaltiniai.

„TSRS  buvo Rokfelerių klano kūrinys, B.Obama – Rotšildų, Prancūzijos prezidentas F.Hollandas – Rotšildų. Rusijos prezidentas B.Jelcinas irgi buvo Rotšildų „kūrinys“. Šiandien raktinė Rotšildų figūra Rusijoje – A.Vološinas. Verslo srityje Rotšildų klano interesų grandinė Rusijoje tokia: oligarchas O.Deripaska – A.Čiubaisas – V.Potanin ir M.Prochorov. Ir taip toliau…“ – situaciją Rusijoje ir pasaulyje per „plika akimi nematomą prizmę“ išdėstė britas.

*16-ojo amžiaus pabaigoje ir 17-ojo pradžioje Rusijoje buvo laikotarpis vadinamas Didžiąja suirute. Tuomet kildavo daug sukilimų prieš valdžią, sostą kėsinosi užimti didikai, užsienio intervencijos padedami. Krizė baigėsi, kai 1613 metais prasidėjo Romanovų dinastija.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. is anglijos michaila,tai geriau iskarto anglijos karalieniai atiduoti valdyma.hipnozes vis persamos su tais palikuonimis I subine tie palikuoniai yra zmones dirba varksta del savo krasto irode ,kad rusijos patrijotai ir is tu reike rinkti cara

  Thumb up 4 Thumb down 0

 2. Eddy hundington
  —————————————————————– Ką daryti atsiprašant su tokiais dainininkais? kaip priversti lietuvius žiūrėti ramanausko ir valinskienės kūrybą?
  ======

  Teisingai Lietuvos patrijotai sako: tai nėra paprasta daina. Labai neaišku koks dainos tikslas ir kas paslėpta tarp eilučių. Minima torpedos… KGB… Gali būti , kad vien ši viena daina gali nuversti ęsančią santvarką Lietuvoje. O kaip nefaina tos dainos klausytis tarybiniam profesoriui Vytautui… TSRS komjaunuoliui Linkevičiui…
  —- Ką daryti? Kaip kad rašė TSRS įkūrėjas Vladimiras Leninas…
  Pirma – Uždrausti Gazmanov-ui atvykti į Lietuvą – ,,posmertno,, taip sakant
  Antra – uždrausti Gazmanov-ui įvažiuoti į ES… Nes ir ten jis gali surengti provokaciją prieš Lietuvą. Per koncertą rusakalbiams vokiečiams sudainuoti šią dainą…
  Trečia – Reiktų iškelti bylą už neteisėta Lietuvos santvarkos griovimą ir paskelbti tarptautinę paiešką. Tada apart Rusijos niekur negalės skleisti propagandos.
  Ketvirta – Reiktų uždrausti interneto puslapius su jo dainomis ne tik Lietuvoje bet ir visame pasaulyje.
  Penkta – užblokuoti visus TV palydovinius kanalus per kuriuos jis daro akibrokštus Lietuvai ir Lietuvos TSRS profesoriams…
  Šešta – labai svarbu uždrausti prekiauti ir platinti jo įrašus Lietuvoje bele kokia forma…
  septinta – Man labai itartina bitlų daina ,,Back in USSR,, – ją irgi reikia uždrausti. Ar nors už klausimą šios dainos kokią baudą įraityti…
  Šiandien ją dainuoja Polas Mackartnis… Reikia skubiai imtis veiksmų..

  Ponai – bet ar jis tik vienas toks pasiryžęs sugriauti Lietuvą?

  —————- LERMONTOV ————
  Kiek žinau tai carinės Rusijos karininkas dalyvavęs Kaukazo okupacijoje ir pavergime. Ar nereikėtų sušaukti skubų Gynybos Tarybos (gal sovieto?) posėdi ir ištirti ar Kaukazo okupanto kūryboje nėra paslėptų užuominų nuversti Lietuvos valdžią…

  —————————–LIUBE————-

  Štai komufliažą užsidėję imitę vyrukai dainuoja apie mūsų strateginį partnerį – USA. Ir klipuke matosi kad jie pretenduoją į Aliaską ir žodžiai: ,,jekaterina – tu buvai neteisi,, – išduoda jų slykščius kėslus ir prieš Lietuvą… Irgi reikia uždrausti vizitus į Lietuvą. Ko delsia mūsų Gynybos Sovietas? Kodėl jo nesukviečia Prezidentė? Juk tai didesnė grėsmė anei kokie Iskanderai….

  ========================= Eddy Hundington ================
  Štai radau dar vieną veikėją griaunanti režimą Lietuvoje… Kur? Ogi per nekoduotą liankišką tv palydovinį kanalą polotv.pl… Ir kaip pateiktas šitas dar vienas Lietuvos pažeminimas: tokios gražiai nuaugę mergos su trumpais sijonukais šoka. Ir atrodytu jokios politikos. Pakelia kojytę – tai matosi balti triusikėliai. Gražu…
  Bet ką jos neša aukštai pakėle? O Viešpatie mieliausias – jos neša raudoną audeklą su sukryžiuotu pjautuvu ir kūjų. Pjautuvas ir kūjis simbolizuoja valstiečių ir darbininkų sąjungą… tai yra TSRS simbolis…. Kodėl Lietuvoje neuždraudžiamas jatūbas? kodėl nešaukiamas Gynybos Sovieto posėdis? kas vyksta?

  Thumb up 3 Thumb down 0

  • „Gynybos sovieto“ posėdis negali būti sušauktas dėl labai svarbios priežasties – be kitų, jame turėtų dalyvauti ir Prezidentės priešė #1 Loreta Graužinienė, kuriai ne tik sveikinantis rankos prezidentė paduoti negali, bet ir matyti jos savo akyse nenori. Prezidentė skaito, kad Loreta Viktoro, o Viktoras Vladimiro Vladimirovičiaus atstovas, tai visi komiteto slapti sprendimai bus kaip mat perduoti Kremliui.

   Thumb up 3 Thumb down 0

 3. smegenų paprastioems rusams nepakeisi-jies PU tinka -NEIŠLILAVINĘS ,VULGARUS(visus tik močit ir sartirujet),TOKIA PAT IR JO APLINKA,TIK JIE iš prastuomenės ‘užsidirbę,”milijartus nori gyventi rūmuose,tam reikia -BAIGTI KILMINGŲ PANELIŲ UNIVERSITETĄ…….

  Thumb up 1 Thumb down 3

 4. Rusijoje ne tokie kvaili žmonės, kad dar krūvą brangiai kainuojančių išlaikytinių ant savo pečių užsikrautų. Lietuviai taip pat. Todėl nekiškite savo monarchijų.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 5. gerai sako Zanavykas – Aukso orda valdo Rusiją nuo Ivano žiauriojo laikų.
  Kaip ir Stalino įkurtą jos satelitą Azijoj – Izraelį. Tas pats žmonių rasei nebūdingas, anot David Icke, šaltakraujų gyvūnų egocentriškas mentalitetas…

  Kodėl būtent Malaizijos valstybinis liektuvas pasiinktas?
  Ar todėl, kad Malaizija, kuri beje, karalių renka, nepripažino Izraelio ir reikalauja jam teismo už Gazos grobimą? Putino metodu?

  Ar kad Izraeliui irgi reikėjo nukreip pasaulio dėmesį… kol pasitvarkys su Gaza.
  Tas pats kremlinis chazariškas mentalitetas – Į palestiniečiams priklausančias žemes įrengė nausėdijas iš Rusijos atvykstančiai kokios ketvirtos pusžydžių kartos pigiai darbo jėgai, o to nepakęsdami palestiniečiai pašaudė… ir štai pretekstas visą Gazą patvarkyti. Gal ir prie jos krantų Gasprom atrado naftos kaip ir prie Sirijos?

  … ir va, atvyksta didysis slavų teisių gynėjas Putinas ir taria:
  – Mes ginsim rusakalbius, kur jie bebūtų.

  Tada nudžiugęs Simon Peresas paploja jam per petį:
  – Jūs tikras POLITINIS GENIJUS, Vladimirai Josifovičiau.

  Nejuokais. Tai faktas.

  Thumb up 3 Thumb down 3

 6. Patikėkite, aš žinau, sakė ŠALTINIAI.:)

  Patikėkite, ir mano šaltiniai tada žaidė po Bekingemo rūmų kilimu ir sakė, kad Rusijos imperija priklauso lietuvai, nes romanovų dinastija kilo iš gediminaiučių.
  Faktas.
  Netikit? Paklauskit Michalkovo.

  Thumb up 3 Thumb down 4

  • Labiausiai tiktų Petras Gražulis. Geresnio klouno vargu bau ar surastų per visą Rusiją pasiųsti šaukliai. Galėtume net ir konstitucines dvasias tam naujajam carui padovanoti. Turėtų su kuo paįvairinti laisvalaikį.

   Thumb up 1 Thumb down 4

 7. Tai kada Leniną atsiūs į Razlyvą su kapšu babkių?
  Interesna,kam ten iš užjūrio prilauso Rusijos turtai?

  Thumb up 1 Thumb down 1

 8. Į visus Rodšildų ir Rokfelerių planus Rusija parodė “kuzkinu matj”. Už tai ir puola ją iš visų pusių.

  Thumb up 7 Thumb down 1

 9. Ar ne geriau caro Rusijai pasidairyti tarp mongolų rytuose? Juk Rusijos elgesys yra identiškas totorių-mongolų laikams!

  Thumb up 2 Thumb down 4

  • tu pasižiūrėk, kiek valstybių – po Anglijos karalienės karūna… Paims Anglija ir Rusija su visais jos klodais po savo sparnu

   Thumb up 2 Thumb down 0

   • Seniai svajoja. Net bandė per revoliuciją. Nors gabalą atsikąsti. Dantis paliko…
    :))

    Thumb up 5 Thumb down 1

 10. KK ir visi jų ‘šaltiniai’ paskui savo vadą putiną visai išsikraustė iš proto.
  Sėkmės karaliaujant.
  Nepamirškit, dar yra Mėnulis, Marsas su Venera , ten karalių paklausa. Ruoškit.

  Thumb up 2 Thumb down 8

  • O į ten obamiūkštį iššaus. Kaip Miunchauzeną. Su patranka.
   Ps. Bolonkes kartu.
   :))

   Thumb up 1 Thumb down 2

  • del proto tai tau paciam reik susirupint,bet argi kvailas ta supranta,jam svarbo loti ant to i kuri jankiai pirstu parode,fas

   Thumb up 3 Thumb down 2

 11. -aš gimiau po avino ženklu

  – Betukas irgi po savo ženklu ( no skorpionas )

  – tai kodėl Algirdas gimė po gerb. Paulausko ženklu ?

  Nu aš mirsiu nesupratęs.

  Thumb up 1 Thumb down 2 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...