Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Sausis 25 Antradienis
 

Šaltiniai: Vienintelis kelias Rusijai išeiti iš „juodojo sąrašo“ po Krymo – monarchija

2014-07-25 13:18 | Užsienis | Komentarų (35)

Teigiama, kad realiausias pretendentas į monarchinės Rusijos valdovo vietą – Rusijos imperatoriaus Nikolajaus II (nuotr.) provaikaitis, kuris yra dabartinės Didžiosios Britanijos karalienės Elžbietos antros eilės pusbrolis. Atkūrus Rusijoje monarchiją, jis vadintųsi „caru Michailu“. Nuotr. iš angelfire.com

„Karšto komentaro“ šaltiniai iš Didžiosios Britanijos mano, kad dabartinė Rusijos Federacija ilgai gali neišsilaikyti – Rusijos Federacija turėtų reformuotis į monarchiją, o Vladimiras Putinas šalies vadovo vietą turės užleisti greičiausiai „carui Michailui“.

„Dabartinė Rusijos Federacijos politinė sistema neturi šalininkų ir ateities, o tai netenkina pačių įtakingiausių jos partnerių. Jiems visiems reikalingas „respektabilus“ variantas naujos Rusijos – didžiulių gamtos turtų valdytojos. Ir tas variantas – monarchija“, – sakė redakcijos šaltiniai.

Šaltinių teigimu, monarchijos atkūrimo galimybė Rusijoje svarstoma ir aptariama „po kilimu“ Vakarų pasaulyje jau seniai, tik kol kas tai nebuvo viešinama.

„Pokalbiai su galimais pretendentais į monarchinės Rusijos sostą vyko ir labai rimti. Patikėkite, aš žinau“, – sakė šaltiniai.

„Tam, kad Rusija po Krymo būtų išimta iš „juodojo sąrašo“, reikia pakeisti iškabą. Todėl Krymas – dar vienas labai rimtas argumentas monarchijos šalininkų naudai. „Iškabos“ pakeitimas „nurašys“ Krymą , taip kaip tai 100 procentinė Rusijos teritorija, ir palengvins monarchijos restauravimą po legitymia vėliava“, – galimus Rusijos pertvarkymo variantus dėstė šaltiniai.

„Aukštiems Rusijos partneriams dabar reikalinga „švari“ Rusija, o tai reiškia, kad atkurti monarchiją galės išorės sąjungininkai. Toks variantas tenkina visą didįjį verslo pasaulį, kadangi šalį, turinčią tokius didžiulius gamtos turtus, turi valdyti stipri asmenybė“, – sakė šaltiniai.

Pasak jų, pasaulyje jau darosi akivaizdi tendencija – linkstama prie pasaulio valdymo per „karališkąją“ sistemą.

„Ir Gruzija auginasi savo mažąjį caraitį iš Bagrationi giminės“, – pažymėjo šaltiniai.

„Mano nuomone, į Rusijos valdymą sena dinastijos pavardė nesugrįš. Nėra veiksmingos figūros. Su tuo sutinka ir Romanovų Rūmai. Todėl tikėtiniausia, kad pasikartos 400 metų senumo scenarijus*, ir labiausiai tikėtinas kandidatas jau žinomas. Ir, manau, kad tie įvykiai Rusijoje rutuliosis pakankamai sparčiai“, – tokį scenarijų Rusijai po Krymo prognozuoja šaltiniai iš Didžiosios Britanijos.

Pasak jų, tokiam Rusijos scenarijui pritaria ir „tradiciniai „dėdulės Džo“ partneriai“ („Dėdule Džo“ tarpusavyje J.Staliną vadino V.Čerčilis ir F.Ruzveltas, taigi turima omenyje Didžioji Britanija ir JAV).

„Rusijos (TSRS) teritorija buvo „vyrų-moterų tualetas“, ir tai tenkino visus. Tačiau aukštiems Rusijos partneriams dabar reikalinga „švari“ Rusija, ir tai reiškia, kad monarchijos atstatymo šalininkai turės veiksmingus išorės sąjungininkus“, – įsitikinę šaltiniai.

„Pasaulinė politika – tai kaip vienas didelis orkestras: kiekvienam sava partija ir laikas. Ir tai, ką mes su jumis stebimi pasaulyje vykstant dabar, yra jau du pasaulinius karus sukėlusių ir tarpusavyje dėl įtakos kovojančių Rokfelerių ir Rotšildų klanų išdava“, – sakė šaltiniai.

„TSRS  buvo Rokfelerių klano kūrinys, B.Obama – Rotšildų, Prancūzijos prezidentas F.Hollandas – Rotšildų. Rusijos prezidentas B.Jelcinas irgi buvo Rotšildų „kūrinys“. Šiandien raktinė Rotšildų figūra Rusijoje – A.Vološinas. Verslo srityje Rotšildų klano interesų grandinė Rusijoje tokia: oligarchas O.Deripaska – A.Čiubaisas – V.Potanin ir M.Prochorov. Ir taip toliau…“ – situaciją Rusijoje ir pasaulyje per „plika akimi nematomą prizmę“ išdėstė britas.

*16-ojo amžiaus pabaigoje ir 17-ojo pradžioje Rusijoje buvo laikotarpis vadinamas Didžiąja suirute. Tuomet kildavo daug sukilimų prieš valdžią, sostą kėsinosi užimti didikai, užsienio intervencijos padedami. Krizė baigėsi, kai 1613 metais prasidėjo Romanovų dinastija.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. is anglijos michaila,tai geriau iskarto anglijos karalieniai atiduoti valdyma.hipnozes vis persamos su tais palikuonimis I subine tie palikuoniai yra zmones dirba varksta del savo krasto irode ,kad rusijos patrijotai ir is tu reike rinkti cara

  Thumb up 4 Thumb down 0

 2. Eddy hundington
  —————————————————————– Ką daryti atsiprašant su tokiais dainininkais? kaip priversti lietuvius žiūrėti ramanausko ir valinskienės kūrybą?
  ======

  Teisingai Lietuvos patrijotai sako: tai nėra paprasta daina. Labai neaišku koks dainos tikslas ir kas paslėpta tarp eilučių. Minima torpedos… KGB… Gali būti , kad vien ši viena daina gali nuversti ęsančią santvarką Lietuvoje. O kaip nefaina tos dainos klausytis tarybiniam profesoriui Vytautui… TSRS komjaunuoliui Linkevičiui…
  —- Ką daryti? Kaip kad rašė TSRS įkūrėjas Vladimiras Leninas…
  Pirma – Uždrausti Gazmanov-ui atvykti į Lietuvą – ,,posmertno,, taip sakant
  Antra – uždrausti Gazmanov-ui įvažiuoti į ES… Nes ir ten jis gali surengti provokaciją prieš Lietuvą. Per koncertą rusakalbiams vokiečiams sudainuoti šią dainą…
  Trečia – Reiktų iškelti bylą už neteisėta Lietuvos santvarkos griovimą ir paskelbti tarptautinę paiešką. Tada apart Rusijos niekur negalės skleisti propagandos.
  Ketvirta – Reiktų uždrausti interneto puslapius su jo dainomis ne tik Lietuvoje bet ir visame pasaulyje.
  Penkta – užblokuoti visus TV palydovinius kanalus per kuriuos jis daro akibrokštus Lietuvai ir Lietuvos TSRS profesoriams…
  Šešta – labai svarbu uždrausti prekiauti ir platinti jo įrašus Lietuvoje bele kokia forma…
  septinta – Man labai itartina bitlų daina ,,Back in USSR,, – ją irgi reikia uždrausti. Ar nors už klausimą šios dainos kokią baudą įraityti…
  Šiandien ją dainuoja Polas Mackartnis… Reikia skubiai imtis veiksmų..

  Ponai – bet ar jis tik vienas toks pasiryžęs sugriauti Lietuvą?

  —————- LERMONTOV ————
  Kiek žinau tai carinės Rusijos karininkas dalyvavęs Kaukazo okupacijoje ir pavergime. Ar nereikėtų sušaukti skubų Gynybos Tarybos (gal sovieto?) posėdi ir ištirti ar Kaukazo okupanto kūryboje nėra paslėptų užuominų nuversti Lietuvos valdžią…

  —————————–LIUBE————-

  Štai komufliažą užsidėję imitę vyrukai dainuoja apie mūsų strateginį partnerį – USA. Ir klipuke matosi kad jie pretenduoją į Aliaską ir žodžiai: ,,jekaterina – tu buvai neteisi,, – išduoda jų slykščius kėslus ir prieš Lietuvą… Irgi reikia uždrausti vizitus į Lietuvą. Ko delsia mūsų Gynybos Sovietas? Kodėl jo nesukviečia Prezidentė? Juk tai didesnė grėsmė anei kokie Iskanderai….

  ========================= Eddy Hundington ================
  Štai radau dar vieną veikėją griaunanti režimą Lietuvoje… Kur? Ogi per nekoduotą liankišką tv palydovinį kanalą polotv.pl… Ir kaip pateiktas šitas dar vienas Lietuvos pažeminimas: tokios gražiai nuaugę mergos su trumpais sijonukais šoka. Ir atrodytu jokios politikos. Pakelia kojytę – tai matosi balti triusikėliai. Gražu…
  Bet ką jos neša aukštai pakėle? O Viešpatie mieliausias – jos neša raudoną audeklą su sukryžiuotu pjautuvu ir kūjų. Pjautuvas ir kūjis simbolizuoja valstiečių ir darbininkų sąjungą… tai yra TSRS simbolis…. Kodėl Lietuvoje neuždraudžiamas jatūbas? kodėl nešaukiamas Gynybos Sovieto posėdis? kas vyksta?

  Thumb up 3 Thumb down 0

  • „Gynybos sovieto“ posėdis negali būti sušauktas dėl labai svarbios priežasties – be kitų, jame turėtų dalyvauti ir Prezidentės priešė #1 Loreta Graužinienė, kuriai ne tik sveikinantis rankos prezidentė paduoti negali, bet ir matyti jos savo akyse nenori. Prezidentė skaito, kad Loreta Viktoro, o Viktoras Vladimiro Vladimirovičiaus atstovas, tai visi komiteto slapti sprendimai bus kaip mat perduoti Kremliui.

   Thumb up 3 Thumb down 0

 3. smegenų paprastioems rusams nepakeisi-jies PU tinka -NEIŠLILAVINĘS ,VULGARUS(visus tik močit ir sartirujet),TOKIA PAT IR JO APLINKA,TIK JIE iš prastuomenės ‘užsidirbę,”milijartus nori gyventi rūmuose,tam reikia -BAIGTI KILMINGŲ PANELIŲ UNIVERSITETĄ…….

  Thumb up 1 Thumb down 3

 4. Rusijoje ne tokie kvaili žmonės, kad dar krūvą brangiai kainuojančių išlaikytinių ant savo pečių užsikrautų. Lietuviai taip pat. Todėl nekiškite savo monarchijų.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 5. gerai sako Zanavykas – Aukso orda valdo Rusiją nuo Ivano žiauriojo laikų.
  Kaip ir Stalino įkurtą jos satelitą Azijoj – Izraelį. Tas pats žmonių rasei nebūdingas, anot David Icke, šaltakraujų gyvūnų egocentriškas mentalitetas…

  Kodėl būtent Malaizijos valstybinis liektuvas pasiinktas?
  Ar todėl, kad Malaizija, kuri beje, karalių renka, nepripažino Izraelio ir reikalauja jam teismo už Gazos grobimą? Putino metodu?

  Ar kad Izraeliui irgi reikėjo nukreip pasaulio dėmesį… kol pasitvarkys su Gaza.
  Tas pats kremlinis chazariškas mentalitetas – Į palestiniečiams priklausančias žemes įrengė nausėdijas iš Rusijos atvykstančiai kokios ketvirtos pusžydžių kartos pigiai darbo jėgai, o to nepakęsdami palestiniečiai pašaudė… ir štai pretekstas visą Gazą patvarkyti. Gal ir prie jos krantų Gasprom atrado naftos kaip ir prie Sirijos?

  … ir va, atvyksta didysis slavų teisių gynėjas Putinas ir taria:
  – Mes ginsim rusakalbius, kur jie bebūtų.

  Tada nudžiugęs Simon Peresas paploja jam per petį:
  – Jūs tikras POLITINIS GENIJUS, Vladimirai Josifovičiau.

  Nejuokais. Tai faktas.

  Thumb up 3 Thumb down 3

 6. Patikėkite, aš žinau, sakė ŠALTINIAI.:)

  Patikėkite, ir mano šaltiniai tada žaidė po Bekingemo rūmų kilimu ir sakė, kad Rusijos imperija priklauso lietuvai, nes romanovų dinastija kilo iš gediminaiučių.
  Faktas.
  Netikit? Paklauskit Michalkovo.

  Thumb up 3 Thumb down 4

  • Labiausiai tiktų Petras Gražulis. Geresnio klouno vargu bau ar surastų per visą Rusiją pasiųsti šaukliai. Galėtume net ir konstitucines dvasias tam naujajam carui padovanoti. Turėtų su kuo paįvairinti laisvalaikį.

   Thumb up 1 Thumb down 4

 7. Tai kada Leniną atsiūs į Razlyvą su kapšu babkių?
  Interesna,kam ten iš užjūrio prilauso Rusijos turtai?

  Thumb up 1 Thumb down 1

 8. Į visus Rodšildų ir Rokfelerių planus Rusija parodė “kuzkinu matj”. Už tai ir puola ją iš visų pusių.

  Thumb up 7 Thumb down 1

 9. Ar ne geriau caro Rusijai pasidairyti tarp mongolų rytuose? Juk Rusijos elgesys yra identiškas totorių-mongolų laikams!

  Thumb up 2 Thumb down 4

  • tu pasižiūrėk, kiek valstybių – po Anglijos karalienės karūna… Paims Anglija ir Rusija su visais jos klodais po savo sparnu

   Thumb up 2 Thumb down 0

   • Seniai svajoja. Net bandė per revoliuciją. Nors gabalą atsikąsti. Dantis paliko…
    :))

    Thumb up 5 Thumb down 1

 10. KK ir visi jų ‘šaltiniai’ paskui savo vadą putiną visai išsikraustė iš proto.
  Sėkmės karaliaujant.
  Nepamirškit, dar yra Mėnulis, Marsas su Venera , ten karalių paklausa. Ruoškit.

  Thumb up 2 Thumb down 8

  • O į ten obamiūkštį iššaus. Kaip Miunchauzeną. Su patranka.
   Ps. Bolonkes kartu.
   :))

   Thumb up 1 Thumb down 2

  • del proto tai tau paciam reik susirupint,bet argi kvailas ta supranta,jam svarbo loti ant to i kuri jankiai pirstu parode,fas

   Thumb up 3 Thumb down 2

 11. -aš gimiau po avino ženklu

  – Betukas irgi po savo ženklu ( no skorpionas )

  – tai kodėl Algirdas gimė po gerb. Paulausko ženklu ?

  Nu aš mirsiu nesupratęs.

  Thumb up 1 Thumb down 2



 
Video reportažas



Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kaip pasirinkti EURO padėklus?
Kokybiški indai kiekvieniems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
„Premier“ lygos lenktynės: bėganti „Man City“ ir įnirtingos kovos 
Stipriausia Anglijos ir bene Europos nacionalinė futbolo lyga „Premier“ lyga jau beveik įpusėjo...

Kam reikalingi pastoliai? 
Žmonėms, kurie nedažnai susiduria su statybomis ar darbų atlikimu aukštyje, neretai gali iškilti...

Kaip apsaugoti telefoną nenaudojant dėklo? 
Suprantama, kad kai kurie telefonų savininkai nekenčia apsauginių dėklų. Telefonų gamintojai stengiasi sukurti...

Kokios ypatybės slepiasi už grindjuosčių pasirinkimo? 
Grindys yra vienos iš svarbiausių namų interjero elementų. Atlikus grindų dangos darbus bei...

Kviečia prisidėti prie gerumo akcijos 
Kviečiame prisijungti geros valios žmonių prisidėti prie gerumo akcijos. Labdaros akcija „Su Kalėdų...

Mėgstate egzotinius vaisius? Štai ką reikėtų žinoti apie ananasus 
Tikra tiesa, kad egzotinių vaisių mylėtojams rūpi į savo mitybos racioną įtraukti vis...

Anekdotas










Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (5)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...