Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Birželis 26 Sekmadienis
 

Šaltiniai: teisėjas E.Gladutis sirgs tol, kol bus sugalvota nauja pedofilijos bylos strategija

2010-10-22 10:12 | Naujienos | Komentarų (135)

Juodasis kubas kreivais langais - ypatingai juodų bylų centras (KK nuotr.)

„Karšto komentaro“ šaltiniai iš prokuratūros mano, kad Panevėžio apygardos teismo teisėjas E.Gladutis, dėl kurio netikėtos ligos nebuvo galima paskelbti sprendimo dėl Venckų skundų, po „rimtos ligos“ dar gali išvažiuoti pasigydyti į sanatoriją. Tokiu atveju pedofilijos bylos nagrinėjimas, kuris turi būti pradėtas spalio 27 d., dar nusikeltų neribotam laikui.

Šaltinių teigimu, šiuo metu pedofilijos bylos strategams labiausiai rūpi „nugesinti“ žiniasklaidą.

„O kai žiniasklaida bus „nugesinta“, tada labai ramiai ir tyliai bus „nugesinta“ ir pedofilijos byla“, – sakė šaltiniai.

Pasak jų, pedofilijos bylos strategai nusprendė paskelbti informacinį badą vadinamajai alternatyviajai žiniasklaidai, kuri demaskuoja prokurorų klaidas, teisininkų klaną ir parodo juodąją pedofilijos bylos pusę.

„Nutarta padaryti informacinę blokadą ir laukti, kol alternatyvioji žiniasklaida „nuges“. Štai, pavyzdžiui, teisėjas serga. Na, ir ką? Serga. Serga savaitę, dvi, tris. Nerašysit juk jūs kas dieną, kad „teisėjas serga“. Paskui, sakykim, teisėjas išvažiuos į sanatoriją. Dar mėnuo. Pedofilijos bylos nagrinėjimas nusikels. Taigi keli mėnesiai – informacinė tuštuma. O jeigu ir L.Stankūnaitė pakeis taktiką – nustos kaskart skundus rašyti? Vėl informacinė tuštuma. Tokiu atveju, esant informacinei blokadai, žiniasklaida priges, o tuo pačiu priges ir visuomenės domėjimasis šita byla. Ir tada jau bus didesnė galimybė „nugesinti“ pedofilijos bylą“, – pedofilijos bylos strategų planus atskleidė šaltiniai.

Tačiau šita dabartinė tyla, pasak šaltinių, (teisėjas E.Gladutis serga, nežinomybė dėl Venckų skundų) – labai apgaulinga. „Laukite netikėtumų“, – teigia šaltiniai.

KK inf.

2010-10-22

Komentarai

 

 

 
 1. Tikra tiesa.Dievas grazina su kaupu.O jie galvoja,kad uz pinigus viska nusipirks.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. tai Lietuvos tragedija, jei teismu sprendimai priimami ne teiseju, o suinteresuotu nusikalstamu klanu. Manau, kad Gladutis susiterse ne tik zmoniu, bet ir Dievo akyse. As bijociau taip tyciotis is nukentejusios mergaites imituodamas liga- Dievas gali ir is tikruju pasiusti rimta negalavima. Jei teismai Lietuvoje yra viena is organizuoto teisesaugininku nusikalstamumo daliu- tai apie kokia valstybe is vis dar kalbama?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Taigi klaustuk is durnyno pasiskaityk savo komentara parasyta 20:50 ir tik po to pulk aplinkinius pedofilais vadinti. Pilnatis tau tamsta smegenis tirpdo nes tau jau visur pedofilai vaidenasi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Kaip skeptiškai bevertinčiau KK,tačiau šįsyk KK įžvalga labai panaši į teisybę.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Eikit iš teisėjų į Venkienės partiją ir padarykit Lietuvoje tvarką.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Labai taiklus pastebėjimas – užsitęsusi "kavos pertraukėlė". Kažin, ar tai nėra susiję su Žiobienės išsireiškimu po pareiškimo padavimo apie "besikeičiančius politinius vėjus"?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Oba, tai tu jau matei nutartį??? Tikrai atmesti skundai??? Jergutėliau, greitai pranešk apie tai Gorien ei nes ji matai jau nebeturi apie ką rašyti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Pedofilu provokatoriai-komentatoriai tarp saves jus cia diskutuojat.Ant jusu kabliuko morali Lietuva ir emigracija neuzkibs.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. per uzsitesusia "kavos" pertraukele, kol klanas persirikiuos, reikia jiems medziagos darbeliui duoti? Pvz. neabejingi piliecia pradeda MASISKAI rasyti skundus-uzklausas ant valantino,valio, kliunkos…,uzklausas apie gladucio sveikata, pagalba pastarajam siulyti. Ir vis paskelbti viesai, kiek gauta skundu – uzklausu. Kokie gauti atsakymai. Jeigu negauti – kodel? Ir t.t. Kartu liaudis susipazins su teises aktais, konstitucija. Kitais metais, ziu, ir konkursuose apie konstitucija dalyvaus, prizu laimes. Su biologine bus galima "painterpretuoti" istatymus. Bus linksma!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. gal teisėjas nesupuvęs iki kaulų smegenų, dar turi sąžinės, mato, kur teisybė, ir nenori pasiduoti klano spaudimui? jei taip, tuomet duok Dieve jam sveikatos – kad gydytųsi tiek, kiek reikės, kad pasveiktų.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Manau, kad žurnalistai teisėją ir sanatorijoje susiras. Pasiteiraus, kaip sveikatytė.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Taigi nutartis jau atspausdinta, Venckų skundai atmesti, du teisėjai pasirašė. Tai ko čia gumą tempti?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Informacinė blokada tikrai negresia: lapkričio d. AT sprendimas dėl Vėgelienės, lapkričio 15 d. prasideda Kauno apygardos teisme bylų tikrinimas, spalio 27 d. pedofilijos bylos teismo posėdis, dar teisėjų garbės teismas svarstys Neringą, po teisėjų garbės teismo Neringa apskųs sprendimą AT, taigi, dar pusmetis kaip minimum bus ką rašyti. Be to gal ir Stankūnaitė dar kokią spaudos konferenciją surengs, taip kad bus neliūdna.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Aš irgi nesuprantu, kodėl Gorien ė dar ne automobilyje pakeliui į Panevėžį? Tiesa pamiršau, patikimi šaltiniai matyt jau informavo, kad teisėjas pasprings paracetamolio tablete ar ne taip Giedrute?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Va va va, čia jau kažkas naujo. Nagi nagi irkas ten važiavo į centrą? Prašome vardą ir pavardę, nuduosime pylos, kad nemoka nepastebimas prasprukti į centrą.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Ar ne laikas "laisvai" ir LAISVAI žiniasklaidai pasidomėti teisėjo Gladučio sveikata? Juk jokių žinių apie jo būklę paskutiniu metu nieko negirdėti. Šis teisėjas tapo labai svarbus Lietuvos mąstu, ne jo nepadėtas parašas rezonansinėje byloje labai jaudina ir pedofilus ir kedofilus ir šiaip neabejingus žmones. Taigi, gerbiami žurnalistai ir kiti žurnaliūgos, paskubėkit, paimkit iš to teisėjo interviu ar bent apie jo sveikatą suteikit liaudžiai informacijos. Nes maža ką. Juk gali žmogus ir užspringti kuo nors, prigerti šaukštelyje arbatos ar pan. Juk byla – žudikė, kaip specialistas sakė.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. turi omeny tuos violetinnosius saugumiečius, tiksliau tą vieną, kuris balandžio 15 d. važiavo į centrą informuoti, kad Kedys negyvas???

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Pasiskaityk uztarianciuju (ir savo) komentarus. Juk jus netik nemastote, bet pasako kazka durneliam, tie ir raso. Kai stanke pasake apie narkotikus, visi reke narkomanas. Kai stanke pasake kad vaika rvirkino namuose, visi vel atkartojate. Matosi kad dirbate tam kad antryti paskui stanke. Nereikia jokiu svarstymu, mastymu. Pasakys stanke kad buvo uso pedofilija-tvirkinimas, vel reksite kad kaltas kedys, nes kam viesino ir primindinejo vaikui pergyvenimus. Jeigu esi idiotas, tada gaila zmogaus nes serga, nuskriaustas gyvenimo. Bet jeigu rasai kad issukti klana, tada tik teisti kartu su jais, nes galimybe kad ir pats turi "netradiciniu" svajoniu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. as tikiu mergaite….kaip patikejo ir 4ekspertai ir 2 ikiteisminio tyrimo teisejai……o tu idiote

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Svetimo skausmo nenorintys suprasti, geriau is vis nieko nerasykite, jeigu temokate tik Venckus ir Kedi smeizti.
  Venckai N U G A L E S, sirdi turintys visi jiems pades, kas negali tiesiogiai pagelbeti, nors gera zodi parasysime, vis siokia tokia paguoda

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. pritariu jums.tik idomu kaip isnekino tie,kas viliojo kedi is namu,dar ir rubu is spintos isimesti?juk niekas neatejo ir jo rubu is jo kambario nepaeme.kaip ir sautuvu,beje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. iki siol gal biografijoj dideliu demiu ir nebuvo,bet uz pedofiliskos istorijos sukurima ir mazos mergytes tvirkinima "garbinguose namuose",jau baisesniu demiu buti negali.teismas netrukus irodys kaip buvo is tikruju,ka tada sakysite,patvoriniai?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. tyla pries audra. Ir Gorien e kazko nustojo Kedzio auksinio Sputnik skutimosi peiliuko ant grandileles ieskoti. Nepastebejo o gal nenorejo pastebeti, kad Kedys jau seniai tos grandines ant kaklo nenesiojo. Jau net tose nuotraukose su izimiuoju violetiniu megztuku jis jau be tos grandines buvo. Ir DNR nuo sukes kaip nera, taip nera… Butu viskas labai paprasta, jei Kedys ta nelemta Spalio 5 ryta butu sau ramiai miegojes su dukrele namie ir ginklai butu seife sau ramiai guleje, tai bent jau alibi butu turejes. O dabar isejo is namu pries septynias, dingo kaip i bala ir ginklu nera. Sutapimas? Bala zino. Va sakoma isviliojo ji prie Narusevicienes namu, pagavo, jo puska numete prie Narusevicienes ir isveze. Bet kodel butent prie Narusevicienes? Juk galejo ir prie pat namu pries septynias susemti? Kam jam leido bastytis nuo septyniu iki 11.30 ??? Dievazi keistenybes…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. na ir nutrijas pasdavineti ne kiekvienas gali,beje darbas ne is lengviausiu tai viena,o antra neapsikakok tik is piktumo,jau jei butu kokia biogracijos nesvarumai gaidelis su lovatiese seniai butu istrimitave,o dabar sugebejo tik kaliu biura istrimituoti,NEJUOKINKIT DUNDUKAI JUS PASAULIO IR NEGALVOKIT ,KAD TAUTA DEBILAI IR SIULYCIAU NEERZINTI ZMONIU.KAIP SAKANT KUO GREICIAU ISVILKSIT ISKRYPELIUS I DIENOS SVIESA, MANAU TUO VISIEMS BUS GERIAU.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras