Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

Šaltiniai: teisėjas E.Gladutis sirgs tol, kol bus sugalvota nauja pedofilijos bylos strategija

2010-10-22 10:12 | Naujienos | Komentarų (135)

Juodasis kubas kreivais langais - ypatingai juodų bylų centras (KK nuotr.)

„Karšto komentaro“ šaltiniai iš prokuratūros mano, kad Panevėžio apygardos teismo teisėjas E.Gladutis, dėl kurio netikėtos ligos nebuvo galima paskelbti sprendimo dėl Venckų skundų, po „rimtos ligos“ dar gali išvažiuoti pasigydyti į sanatoriją. Tokiu atveju pedofilijos bylos nagrinėjimas, kuris turi būti pradėtas spalio 27 d., dar nusikeltų neribotam laikui.

Šaltinių teigimu, šiuo metu pedofilijos bylos strategams labiausiai rūpi „nugesinti“ žiniasklaidą.

„O kai žiniasklaida bus „nugesinta“, tada labai ramiai ir tyliai bus „nugesinta“ ir pedofilijos byla“, – sakė šaltiniai.

Pasak jų, pedofilijos bylos strategai nusprendė paskelbti informacinį badą vadinamajai alternatyviajai žiniasklaidai, kuri demaskuoja prokurorų klaidas, teisininkų klaną ir parodo juodąją pedofilijos bylos pusę.

„Nutarta padaryti informacinę blokadą ir laukti, kol alternatyvioji žiniasklaida „nuges“. Štai, pavyzdžiui, teisėjas serga. Na, ir ką? Serga. Serga savaitę, dvi, tris. Nerašysit juk jūs kas dieną, kad „teisėjas serga“. Paskui, sakykim, teisėjas išvažiuos į sanatoriją. Dar mėnuo. Pedofilijos bylos nagrinėjimas nusikels. Taigi keli mėnesiai – informacinė tuštuma. O jeigu ir L.Stankūnaitė pakeis taktiką – nustos kaskart skundus rašyti? Vėl informacinė tuštuma. Tokiu atveju, esant informacinei blokadai, žiniasklaida priges, o tuo pačiu priges ir visuomenės domėjimasis šita byla. Ir tada jau bus didesnė galimybė „nugesinti“ pedofilijos bylą“, – pedofilijos bylos strategų planus atskleidė šaltiniai.

Tačiau šita dabartinė tyla, pasak šaltinių, (teisėjas E.Gladutis serga, nežinomybė dėl Venckų skundų) – labai apgaulinga. „Laukite netikėtumų“, – teigia šaltiniai.

KK inf.

2010-10-22

Komentarai

 

 

 
 1. Visiems kitiems gerai, nes jei būtų blogai – stovėtų vienas su kitu rankomis susikabinę prie Seimo ar Prezidentūros. Valdžiažmogiai slopina mitingus – štai kad ir ***** mitingas, beveik jokios informacijos viešumoje. Valdžiažmogiai žino, kad visuomenės galia slypi viešume, todėl ir neleidžiama mitingų organizatoriams skelbti apie mitingus masinėse informacijos priemonėse. Arba bundame ir darome ką nors arba nešame kudašių kuo toliau nuo šio krašto.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. nu grynakraujai violetiniai,ne kitaip.svarsto,ka koks teisejas prastume,kad karjera padare.o pamegink pasidomet,kaip nersa karjera padare-is karto grasinimai.ar uzsere ji jus nutriju mesa prasmirdusia,ar extrasensai jusu smegeneles praplove?turbut,teva motina parduotumet,kad tik nersai sikna palaizyt gautumet.tokio nukrypimo dar neteko matyti,gydykites violetiniai,kol nevelu.isisenejusios ligos tampa nepagydomomis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Oho kiek daug parašei, turbūt ir lengviau pasidarė ar ne? Tokių kaip tu – daug. Tik kas iš to, kad jie tesugeba komentaruose pasireikšti. Išnešti savo subinę į mitingus nesugeba ir viešai pareikšti savo nepasitenkinimus. Valdžiažmogiai juokiasi iš mūsų runkelių nes žino, kad esame ant tiek jau nubukinti, kad nesugebame už savo (ką jau kalbėti apie savo vaikų, artimūjų, kaimynų gerovę). Štai pencininkai Prancūzijoje pasakė: mes ne dėl savęs kovojame, o dėl savo vaikų ir anūkų ateities ir gerovės! O mus ir Jus ir toliau paturės per raukčius nes mes ir Jūs tokie esame – avinų banda nes nieko nesugebame, tik žiūrėti savęs…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. jau nežinau, kas man liūdesį kelia: įkyrus lietus su sniegu, atėjęs gal per anksti? Aš nežinau kas man liūdesį kelia: neteisybė, valdžios abejingumas, verčiąs būt beverčiu žmogumi, atėjęs ir, atrodo, gyvenąs jau amžinybę? Aš nežinau kas man liūdesį kelia. Bet žinau, kad taip gyventi aš pavargau. O Jūs?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Bus tylu iki tol, kol Kliunka nesurngs dar kokios konferencijos po zudyniu bylos teismo. Juk jau zino, matyt, kad Kedi nuteis. Tada bandys sukelti surmuli, ir tame surmulyje pedofilijos byla isgaruos su mergaite i uzsieni.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. kas cia ka apie kontrabandas rasot? Kokios dar kontrabandos, nesidomit kaip tie kontrabandininkai gyvena, o Kedys dar ir prie jusors dirbo, normalu darba. Jis galva turejo ant peciu, nebuvo tinginys, o gyvento tevu name ant auksto. Kokios cia kontrabandos? Kad net nuosavo busto neturejo? O, kad veziojo nutrijas tai tame nematau nieko nelegalaus, ir kailius zmones veziojo ir kitas prekes, patys tie laikai buvo, kai dauguma veziojo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. kad butent taip judosiai ir nutare elgtis. Ir darys jie ka tik nori tol, kol tauta tyles, t.y. leis daryti ka sugalvojus:zudyti, pjudyti, smeizti, meluoti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. kad byla neatsivers tai faktas. Juk jos vengia ne bet kas o tas korumouotas nusikalteliu tinklas. Na ka, cia aiskus prisipazinimas, kad pedofilija buvo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. kaip venckiene padare karjera domiesi? O gi mokykis gerai,baik vidurine su medaliu kaip ji,buk darbstus,drbsti ir tu karjera padarysi,pavyduoli.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. teisėjas netikėtai "pakišo kiaulę" pedofilų klanui: tiesiogiai atsisakyti priimti reikalaujamo turinio nutartį neišdrįso, tai "susirgo", o gal ir iš tikro sveikata pairo, ir tempia gumą, sukeldamas problemą klano smegenų centrui: kaip išbristi iš mėšlo. Pritilo, nes nieko gero sau nesugalvoja.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Gladutis gladina :))))))) Sudmalys subobejes,eeeeentelektualas eeelito atstovas :)))) Eina tegul jie visi ir susoka i ten ,kur jiems ir vieta .Kanalizokai kazkuriam laikui uzsikims nuo storasikniu pilvuzu, bet nieko tokio ,vis pigiau remontas apsieis,nei kad taisyt vamzdzius po Lietuvos eeentelektualu apsisikimo ir pastovaus sudo malimo:)))

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. labai teisingai pastebeta… TYLA, butent ji, buvo (ir lieka) reikalinga Pro*kur*ora*ms…
  Tai buvo pirmaeilis ju tikslas,(manau) tam, kad jie galetu užbaigti (arba pridengti) savo (arba jiems zinomos nusikalteliu gaujos) juodus darbus, – greitai ir tyliai………
  Su sia užduotimi, jie nesusitvarke, kadangi atlikti jiems, savo juodu darbu ,bent kol kas – NEPAVYKO…. Spaudoje ir TV kilo triuksmas….. Simtai zmoniu,susirinko saugoti mergytes Panasu,kad JIE,- lauks, kol viskas nurims… Tam, kad galetu ivykdyti savo pirmini plana, – pagrobti mergyte, (vienintele liudininke)… :( Apie antra,mergaite,pirmosios pussesere, as aplamai – tyliu. :( Neabejoju,- jie temps guma tol, kol MES jiems leisime ta daryti… Bet as tikiu, kad anksčiau ar veliau, – TIESA nugales.!!! Laiko tekmeje, isaiskejo patys slyksciausi stalinistines klikos nusikaltimai… Laikui begant ir sioje byloje, neatlaike Sazines spaudimo, prabils pareigūnai, daugiau ar maziau, kontaktave ir dalyvave sios bylos epizoduose,kaip jau dabar,prabilo buves prokuroras, Stulpinas… Einamu momentu, pati didžiausia problema, esame MES………… :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
  Musu: „Verseliu tylėjimas“… Mes,PILIEČIAI, kuriems (is esmes ir pagal KONSTITUCIJA) privalo TARNAUTI valdziazmogiai, bijome (aciu Dievui,- ne visi !!!) susirinkti ir ATVIRAI pareiksti SAVO pozicija siuo (ir ne tik siuo) klausimu………………………. :(((((((((((((((((((((
  Tuo paciu, PATYS tapdami, SIO nusikaltimo – pries mergytes, BENDRININKAIS !!!
  Mes TYLIME, galvodami,kad KOVA (teisine jos prasme) yra beviltiška… Jeigu taip,vadinasi MES is anksto pasirasome, kad sutinkame su TUO, jog egzistuoja tam tikra grupe „draugu“,
  kurie turi „teise“ nulemti musu Likimus… Kitaip tariant, – turi neterminuota licencija, prievartauti nekaltus vaikus ir ZUDYTI siu nusikaltimu liudininkus… Jus, laisvos ES salies PILIEČIAI, sutinkate su TOKIA padetimi ? As,kaip (manau) ir labai daugelis neabejingu zmoniu,tariu – NE !!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Jeigu Venckai nors truputeli butu "susitepe" kur nors, tai seniai gyvi butu suesti. Visi metai negali niekas nieko jiems papriekaistauti, nebent uz tai, jog kazkas buvo rasyta darbiniu kompiuteriu, ar kazkons failas pavadintas "…os" vardu.
  Sekmes Venckams ir jus palaikantiems!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. jei pardavei venckams/kedziams koki posta uz nutrijas, tai pirmyn tik pas prokurorus liudyti, o jei pezi bele pezet, tai ruoskis atsakyt uz smeizta. tas pat ir tam "gal" – jei tiksliai zinai, kad violetiniai skambino teisejui, tai pypini prokuraturon liudyti, kad toks tai violetinis/e grasino teisejui, o tas nutylejo apie nusikaltima!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Tiek Kliunka, tiek minimas tesejas Gladutis, manau yra labai ibauginti, kad vienas per presskonferencija muistesi,vos pravebleno tai kas buvo nurodyta, o teisejas apsirgo(o gal tikrai apsirgois baimes… nes klanas tikrai nepagaili nepaklusniuju)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. tai kaip vasarą buvo 8000 parašų , o dabar liko tik tiek. Juk nešė ne priešai , arba įsisuko koks nešvarus , bet neįtikėtina, kad tiek parašų pradingo , čia reikia būtinai išaiškint.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. As apie tai kad venckai teisininkai, ju taip lengvai "neapkaltinsi" kazkuo. Jie ruosia dirva apkaltinimam, bet supranta jog mela irodyti ant profesonaliu teisininku sunku, net neimanoma. LT gal ir imanoma, nes tokie kaip tu neziuri nei vaiku nei teisybes. Svarbu tau atidirbti, kad nurasytu kazka ar pinigu gautum. Karjieros tu nedarai, nes is minciu destymo matosi labai zemas intelekto laipsnis. Nes protingas zmogus, zinodamas savo tiesa pagal kazkokia informacija, nevadins zmoniu daugumos "keli violetiniai, minia". Protingas ir tikintis apkaltintais pedofilais, isdestytu mintis kodel jie nepedofilai, kodel kedys sukure, kokia venskienes biografija. Sitie pavydo ir tinginio pasakymai kad augino nutrijas, parodo kad zmones protingi, emesi biznio. Tu geriau parasysi, gausi ant alaus, jei vaikas, ant saldainiu ir uzteks, o jie turi tai la uzsidirbo savo rankomis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. teisėjui buvo paskambinta prieš posėdį ir pasakyta , kad jei pasirašys , nukentės šeima. Tai labai panašu į violetinių darbą. Tai ne tušti grasinimai -4 negyvi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. teisingai pastebeta,venckai tikrai zino,kaip istempt guma.pagaliau ir violetiniams akys atsiveria

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. o tau neidomu,kaip nersa pakilo karjeros laiptais iki apygardos teismo teisejos pareigu?pasidomek,kiek nutriju uzaugint reikejo ir kam ka duot.nuo to ir pradek,juk privalot zinot savo matronos biografija,kad ir nelabai svaria.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. kitais metais europos krepsinio cempionatas lietuvoje. Cia jiem didele baime, nes zmones natyles, suzinos pasaulis smulkiau paie lietuvos teisesauga. Jie laukti negali, turi viskas baigtis greitai ir iskarto. Tada jau galimas "stilis" kad issikveptu iki cempionato. Ta supranta visi gesintojai, todel turi baigtis viskas be pedofilijos. Stankei arteja galas (baba kazka minejo apie 5 lavonus jau dabar). Tada niekas neduos del reabilitaciju, nes nei vieno neirode kad pedofilas. Tyla tik tam, kad atlikti darba. Vencku irgi nesistengs "apkaltinti" kazkuom, nes jie teisininkai ir zinos kaip apsiginti, istemti guma. Kaip zinoma,krepsini suvaziuoja ziureti ir dideles valdzios galvos, todel "teisesauga" turi dideli galvos skausma.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. siaip tas straipsnis atitinka tikrove – aiskiai yra atsaukti komentatoriai, formuojantys visuomenes nuomone. Gal tik koks savanoris uzsilikes:)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. ta nuosprendi perskaityti gali net teismo sekretore. Liga cia is viso nei prie ko

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. Idomu, o kaip sis teisejas Glaudutis kilo karjeros laiptais,pats ar visdelto kazkas prastume,pries tai parasant belekoki kokiam partnosui reikalinga nuosprendi ar isteisinima,kad 2003.08.21 dekretu Glauduti is Kupiskio raj. apyl.teismo teiseju paskyre i Panevezio apyg. teim.teiseju.?!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. Teisingai ,Vidai , galvoji.Juk prisiminkim kelios gi buvo parasytos Kedzio mirties isvados.Ir as neabejoju ,kad ir siuo atveju ,yra parasytos tu ‘teiseju kolegijos’ bent dvi nutartys.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 26. Šitas "teisėjėlis" čekistų mokinys,-jis visą darys taip kaip lieps jo mokytojai ČEKISTAI.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 27. tie kas palaiko pedofilu puse arba nesusimasto, arba idiotai, kuriems patiktu, kad ju vaikus dulkintu, kad juos pacius isnaudotu ir apvagynetu dabartine valdzia.
  Kad musu teisesauga nesikeistu ir kad teisybes nebutu toje varganoje isvogtoje AMBalais lietuveleje…

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras