Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

Šaltiniai: teisėjas E.Gladutis sirgs tol, kol bus sugalvota nauja pedofilijos bylos strategija

2010-10-22 10:12 | Naujienos | Komentarų (135)

Juodasis kubas kreivais langais - ypatingai juodų bylų centras (KK nuotr.)

„Karšto komentaro“ šaltiniai iš prokuratūros mano, kad Panevėžio apygardos teismo teisėjas E.Gladutis, dėl kurio netikėtos ligos nebuvo galima paskelbti sprendimo dėl Venckų skundų, po „rimtos ligos“ dar gali išvažiuoti pasigydyti į sanatoriją. Tokiu atveju pedofilijos bylos nagrinėjimas, kuris turi būti pradėtas spalio 27 d., dar nusikeltų neribotam laikui.

Šaltinių teigimu, šiuo metu pedofilijos bylos strategams labiausiai rūpi „nugesinti“ žiniasklaidą.

„O kai žiniasklaida bus „nugesinta“, tada labai ramiai ir tyliai bus „nugesinta“ ir pedofilijos byla“, – sakė šaltiniai.

Pasak jų, pedofilijos bylos strategai nusprendė paskelbti informacinį badą vadinamajai alternatyviajai žiniasklaidai, kuri demaskuoja prokurorų klaidas, teisininkų klaną ir parodo juodąją pedofilijos bylos pusę.

„Nutarta padaryti informacinę blokadą ir laukti, kol alternatyvioji žiniasklaida „nuges“. Štai, pavyzdžiui, teisėjas serga. Na, ir ką? Serga. Serga savaitę, dvi, tris. Nerašysit juk jūs kas dieną, kad „teisėjas serga“. Paskui, sakykim, teisėjas išvažiuos į sanatoriją. Dar mėnuo. Pedofilijos bylos nagrinėjimas nusikels. Taigi keli mėnesiai – informacinė tuštuma. O jeigu ir L.Stankūnaitė pakeis taktiką – nustos kaskart skundus rašyti? Vėl informacinė tuštuma. Tokiu atveju, esant informacinei blokadai, žiniasklaida priges, o tuo pačiu priges ir visuomenės domėjimasis šita byla. Ir tada jau bus didesnė galimybė „nugesinti“ pedofilijos bylą“, – pedofilijos bylos strategų planus atskleidė šaltiniai.

Tačiau šita dabartinė tyla, pasak šaltinių, (teisėjas E.Gladutis serga, nežinomybė dėl Venckų skundų) – labai apgaulinga. „Laukite netikėtumų“, – teigia šaltiniai.

KK inf.

2010-10-22

Komentarai

 

 

 
 1. …kieulių šėrikui. Suprantu, kad žmogus ir sirgdamas gali daug ką nuveikti. Bet juridiškai gali būti trūktelėtas. Aš dirbu ir studijuoju.Neakivaizdininkas. Susirgau, paėmiau biuletenį. O univere buvo egzamino perlaikymas…mokamas. Susimokėjau ir išlaikiau. Po mėnesio SODRA pagal mokėjimo datą susekė nusikaltimą – aš sirgau ir dirbau (laikiau egzą) …Susimokėjau dar ir baudą.
  Taip kad teisėjas jei sirgdamas padėtų parašą – galėtų turėt problemų..Arba būtų pretekstas dokumentą skelbt negaliojančiu. Nors nei jis ten serga nei ką…Gudrus manevras.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. tu gluspetre, kai as vasara pasirasynejau, jau tada buvo 8000 parasu, as pati maciau!

  ir ko jus, gnydos, neeinat i pedofilu rupora?, ten tarp savu busite.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Galvoju,kad yra parasytos dvi nutartys. Dabar teisejas ,,serga,, ir stebi visuomene. jei ji nesisiaus-paskelbs palankia pedofilams

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Giedrute – 2010 10 22 11:57
  Strategijos kurejai visuomet sukuria po kelis planus iskart,jei nepavyksta planas A, iskart atliekamas planas B, jei ir sis neduoda naudos – atliekamas …..
  Isgama TU ESI ir kai tavo vaika isdulkins – NEPRASYK PAGALBOS , NEGAUSI. Apsisuks tau bumeranga ir tesiai i tavo dvokiancia burna, uzciaups. Neabejoju. Uz visa savo mesla cia rasyta sumokesi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Peticijoje NE KEDZIU/VENCKU cirkui tikrai ne 275 balsai, kadangi puse is ju – pasisaipymas is sios "peticijos". Pasiskaitinekit, kas ten pasiraso ir komentarus salia – griusit juokais, nereiks ir anekdoto. Pasiraso, pvz. pats Usas ar, pvz., "pedofilas" ir t.t. Zodziu, paskaitinekit, nuotaika pasikelsit!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. atkreipkite KK rubrika Jusų nuomonė Ar pritariate Vaiko teisių apsaugos kontrolierės E Žiobienės atstatydinimui? Šiai minutei 92% – Taip ir 5%-Ne.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. pasiziurek geriau peticija, kad neatiduoti Kedytes motinai….15455, o Ne Kedziu-Vensku cirkui- 275 parasai, o peticija Ne minios diktaturai- 63. tai gal tie skaiciai kalba patys uz save

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. TOKĮ ŽYGDARBĮ atlikti-"PASKELBTI" Lietuvoje gali,manau,tik savižudis.Ar jūs bent įsivaizduojate tokį momentą-prieš visą Lietuvą ar tai kuris nors prokuroras,ar teisėjas per TV sako:"Gerbiami Lietuvos žmonės,nebegaliu tylėti ir kęsti pažeminimą teisėsaugai,kai ją prievartauja…" Žmonės netektų amo.Suprantu,kad pasakiau nesąmonę…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. manau atliko pusę žygdarbio -ATSISAKĖ. Dar jo laukia kita, sunkesnė pusė- apie tai PASKELBTI. Gal jis laukia nesulaukia, kada jį žiniasklaida pakalbins. O jai pasakyta "ŠA!"Juk nutylėtas didelis ***** mitingas. Čia Giedrei, kitiems kedofilų ruporams užduotis; pakalbinkit teisėją, neprimuš juk!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. į tamstos klausimą atsakyti negalėčiau,bet manyčiau,kad reiktų kreiptis į galvijų šėrikus.Gal jie ką protingo patars.O tas teisėjas,tai manau komoj,kaipgi kitaip manyti,o pavaduojančių tokiame svarbiame reikale nėra.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. iš tiesų anapus fronto nieko naujo,nėra nei gaidenio,nei jabastės,nebeliko nei smaukūnaitės laimelės spaudos konferencijų.Tyla prieš audrą.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. kokį vaidmenį vaidino Kūris su Laurinkum(pasitelkę panelę Smailytę),Pakso mušime………………………….o dabar pasitelkė panelę Stankūnaitę,kaip gerai skaldosi kitų rankomis

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. reikėjo pinigų,todėl nors ir turėjau 38 laipsnius temperatūros,bet vežiau į turgų parduoti kiaulę.Pardaviau,todėl niekaip nesuprantu,kaip sunkiai turėjo "SUSIRGTI"teisėjas,kad NEGALĖJO PASIRAŠYTI,jeigu kam neaišku klausiu ar neužteko jam jėgų suraityti parašą,kai man karščiuojančiam užteko jėgų nuvažiuoti į turgų? Kadangi nesuprantu teks pasiklausti kokio nors protingo karvių augintojo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. ..tai jei jau "viska nusprende" -tai lai pats Valys isdrista perskaityti..faktas,kad lauke del Valantino "klausimo issprendimo",dabar kazka dar rezgia..Su Valantinu "praliotas"teks skelbti Stankunaitei "gala",o ta vista tuoj prades sneketi..taip kad apsiginkluokim kantrybe..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Esu tikras, kad valdantieji naudoja iformacijos blokavimo metodus. Keletas naujausių pavyzdžių: ekspertų.eu "užlūžimas", TAF-o mitingo visiškas nutylėjimas visose žiniasklaidos priemonėse, KK minėto D.Valio susitikimo su įdomiais žmonėmis visiškas "užmaskavimas". Pastabesniems to nematyti neįmanoma. Kad su Kedžio byla jie imsis to pačio aš neabejojau, tik stebiuosi, kad ilgai delsia. Gal derina prie kažko, pav. prie artėjančių rinkimų ar dar ko. Na, pažiūrėsim, ši byla – kietas riešutėlis. Ar nenusilauš dančio?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Daugeliu atvejų sutinku su JŪSŲ nuomone. Tik šio atveju reikėjo rašyti ne KOMPANIJA, O KAMPANIJA.

  Su pagarba BN

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Siulau ziniasklaidai isteigti tokia priminimu rubrika su klausimias (ar kazkaip panasiia), pvz. :
  1.Klausimas" Ar teisejas G…. dar serga?
  2. Atsakymas "TAIP, dar serga", arba "Ne, jau pasveiko, ….
  ir laikyti tai matomoje vietoje kaip nuolatini priminima apie sia problema. Ka nors panasaus sugalvoti ir del Stankunaites…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Ne taip jau cia ir senai paslemekai prezidenta Paksa drasios tautos akivaizdoj per kapure muse,o tuo tarpu Vakaru Skirstomieji Tinklai tyliai prichvatizavosi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. o del informacinio bado, tai tikra tiesa parase KK – pagalvokit, kodel gi visu pirma okupantai uzgrobia tv ir radija? Kodel sovietmeciu buvo pristatyta antenu, kad trukdytu klausytis "Amerikos balso", pavyzdziui. O visagale cenzura, kuri ir dabar dar gyva daugelyje valstybiu? Labai gudriai sugalvota, labai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. pabusime "ant info dietos". Zmones sitos bylos nepamirs ir isliks budrus. Net neabejoju.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. O sis teisejas – sveikatos jam – vienintelis Lietuvoje? Kodel negali kas nors jo pavaduoti? Visi i fronta isejo? Ar nera nei vieno, sugebancio atlikti toki pati darba, kaip jis?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Nieko jie negesins-Aidas ir Kevisas uz Kubiliaus ir taip,kaip uz juodo Kubo.Ko gero,dar ir zibalo papils,kad i kita puse neziuretumem,ten kur jie nauja milijarda dalinasi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. pritariu jums,labai teisingai parasete.bet violetinems petunijoms nedasunta ir tiek

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. niekas neuzges , nes isizioje apie mergaites likima laukiame kiekviena diena .Laukiame ir sekame , tad negalvokite , kad uzgesinsite-tiesa turi buti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. Jie bandė suversti žmogžudystes Kedžiui – neiždegė, atsirado liūdininkų.
  Bandė imituoti Kedžio užspringimą – neišdegė, akyvaizdūs nužudymo požymiai ("Kedžio DNR ant ginklo);
  Bandė imituoti nelaimingą astsitikimą, mirus Usui ir vėl neišdegė nesueina galai ( troso žymės ant medžio, nulaužtas sprandas, nukritęs šalmas, numesta pirštinė, liudininkai)
  Akyvaizdu Dangus neleidžia jiems įsigalėti, nes tam priešinasi VISA TAUTA. Susidorojo su pedofilų klanu latviai, susidorosim ir mes…..
  Jie gali tylėti, bet prabils tie kas turi imformacijos, bet iki šiol tylėjo… atsiras nuotraukos..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 26. Viena bobute viename kaime viename salies rajone sake… Ieskok faktu o ne bobuciu kalbomis tikek.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras