Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Birželis 25 Šeštadienis
 

Šaltiniai: teisėjas E.Gladutis sirgs tol, kol bus sugalvota nauja pedofilijos bylos strategija

2010-10-22 10:12 | Naujienos | Komentarų (135)

Juodasis kubas kreivais langais - ypatingai juodų bylų centras (KK nuotr.)

„Karšto komentaro“ šaltiniai iš prokuratūros mano, kad Panevėžio apygardos teismo teisėjas E.Gladutis, dėl kurio netikėtos ligos nebuvo galima paskelbti sprendimo dėl Venckų skundų, po „rimtos ligos“ dar gali išvažiuoti pasigydyti į sanatoriją. Tokiu atveju pedofilijos bylos nagrinėjimas, kuris turi būti pradėtas spalio 27 d., dar nusikeltų neribotam laikui.

Šaltinių teigimu, šiuo metu pedofilijos bylos strategams labiausiai rūpi „nugesinti“ žiniasklaidą.

„O kai žiniasklaida bus „nugesinta“, tada labai ramiai ir tyliai bus „nugesinta“ ir pedofilijos byla“, – sakė šaltiniai.

Pasak jų, pedofilijos bylos strategai nusprendė paskelbti informacinį badą vadinamajai alternatyviajai žiniasklaidai, kuri demaskuoja prokurorų klaidas, teisininkų klaną ir parodo juodąją pedofilijos bylos pusę.

„Nutarta padaryti informacinę blokadą ir laukti, kol alternatyvioji žiniasklaida „nuges“. Štai, pavyzdžiui, teisėjas serga. Na, ir ką? Serga. Serga savaitę, dvi, tris. Nerašysit juk jūs kas dieną, kad „teisėjas serga“. Paskui, sakykim, teisėjas išvažiuos į sanatoriją. Dar mėnuo. Pedofilijos bylos nagrinėjimas nusikels. Taigi keli mėnesiai – informacinė tuštuma. O jeigu ir L.Stankūnaitė pakeis taktiką – nustos kaskart skundus rašyti? Vėl informacinė tuštuma. Tokiu atveju, esant informacinei blokadai, žiniasklaida priges, o tuo pačiu priges ir visuomenės domėjimasis šita byla. Ir tada jau bus didesnė galimybė „nugesinti“ pedofilijos bylą“, – pedofilijos bylos strategų planus atskleidė šaltiniai.

Tačiau šita dabartinė tyla, pasak šaltinių, (teisėjas E.Gladutis serga, nežinomybė dėl Venckų skundų) – labai apgaulinga. „Laukite netikėtumų“, – teigia šaltiniai.

KK inf.

2010-10-22

Komentarai

 

 

 
 1. Tik ką pažiūrėjau peticijos.lt kurioje yra tik 2 peticijos dėl Žiobienės atstatydinimo. Vienoje yra 418 balsų, kitoje – 909. Iš kur tie 20.000??? Nesvaik… graudu darosi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. kaip gaila,toks gražus vyras ir toks ligonis.Mes su kolegomis linkime pasveikti ir siunčiame dainą "judyk,judyk,nemarūdyk…"

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Ar tikrai teisybė, kad kryžev– ar tai jo senis yra pedofilų ar tai homikų įskaitoje? Ar tai kitoje? Koks klanas jį pastatė? P. s. Sako, kad pataisys jo ryšius.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. o tai ka ne vienas kzurnalistas nebande paimti interviu is teis.gladucio.Kaip cia yra ,negi jis reanimacijoje???Tai jei jau jis toks sunkus ligonis ,tai Teismo pirmininkas turi paskirti kita teiseja,nes, kas gali paneigti ,kad tasai Gladutis susargdintas neribotam laikui.?!Keista ,kaip cia juo niekas nepasidomi,kokia zaraza ji uzpuole?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Nieko ,,, tuoj išgirs šita PEDOFILŲ KLANO STATYTINĖ ,, tik , kad nebūtų jai per vėlu …

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Vladai, jei kreipiesi i Prezidente, tai sumaisei adresus, cia ne Prezidentura, cia KK komentarai. Prezidente KK komentaru neskaito ir tavo "balso i dangu" neisgirs.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Grybauskaite girdi tik arklininkus ir pedofilus….dargejus ir raudonuosius-KGB-istus……neturekite vilties

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Vesk tautą į pergalę ,kaip herojė kunigaikštienė Gražina.Patirties trūkumą kompensuosi RYŽTINGUMU.Pergalė bus mūsų.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Strategijos kurejai visuomet sukuria po kelis planus iskart,jei nepavyksta planas A, iskart atliekamas planas B, jei ir sis neduoda naudos – atliekamas planas C. O tu kalbi apie tai, kad planas A nepavyko tai dabar strategai kurs kita plana :-) Na nejuokink. Viename dalyke esi teisi – tai informacijos badas. Teisesauga taip ir pasielgs, kad jokios informacijos neteiks ziniasklaidai ir po kokio menesiuko ivyks teismas ir bus suduotas toks smugis pedo istorijos kurejams, kad maza tikrai nepasirodys. Jei Kedukas butu turejes kokia medziaga apie garsuji pedofilu klana, tuomet Krivickas pats pirmas butu ta medziaga prastumes savo "analogu neturinciame zurnalistiniame tyrime". O TV3 reitingu streles soktu i virsu. Bet deja – isejo snypstas, neapskaiciavo kazko violetiniai nors ir taip jau ilgai laikosi. Neprofesionalai jau butu seniausiai suvystyti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. idiote yra virs 20.000 elektroniniu parasu po peticija….cia tik ziobe parase , kad 400…….o tu gal abejoji, kad Drasiu palaiko visa morali LT?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. JIE LABAI NENORI , KAD UŽSIBAIKTŲ ŠI PEDOFILIJOS BYLA ,,, NES YRA IR DAUGIAU BYLŲ IR NUSIKALTIMŲ KURIUOS PRADĖS VIEŠINTI ŽINIASKLAIDA , UŽSIBAIGUS ŠIAI BYLAI …

  VIEŠI KLAUSIMAI LR PREZIDENTEI DALIAI GRYBAUSKAITEI

  LR Prezidente, Dalia Grybauskaite, aš kreipiausi į jus net tris kartus su skundais, kuriuose pateikiau labai daug irodymų, jog prieš mane ir mano mažamečius vaikus buvo organizuotas valstybinis teroras kurį organizavo IŠKRYPĖLIS – ŽUDIKAS ALGIRDAS KATKUS .

  1. Jums buvo pateikti irodymai jog buvo organizuoti trys pasikėsinimai nužudyti mane, 1999, 2003, 2008m. (prokurorai viską bando nuslėpti )
  KODĖL NEBUVO PAVESTA ATITINKAMOMS INSTITUCIJOMS ATLIKTI TYRIMUS ?
  .
  2. . Aš jums pateikiau irodymus, jog buvo naudojamas savivaldybės socialinis būstas, kad organizuoti terorui prieš mane ir mano mažamečius vaikus, kurį vykdė neteisėtai, savivaldybės socialiniame būste specialiai apgyvendintas provokatorius GRIGORIJ ULEVIČ. Kuris nekartą buvo sumušęs mane ir nėščią , antros grupės invalidę R. Androsovą. (šis iškrypėlis net prostitucija užsiiminėjo, prokurorai viską bando nuslėpti).
  KODĖL NEBUVO PAVESTA ATITINKAMOMS INSTITUCIJOMS ATLIKTI TYRIMUS ?

  3. . Jums buvo pateikti irodymai, jog aš kreipiausi nekartą į LRGP , kad būčiau iškviestas liūdytoju saugumiečio V. POCIŪNO nužudymo byloje kurią LRGP nekartą bandė nutraukti. Po šių kreipimusi buvo organizuotas užpuolimas ir pasikėsinimas nužudyti. Įra pakankamai irodymų, jog V. POCIŪNO nužudymas buvo organizuotas aukščiausiame lygyje, ir šio nusikaltimo bendrininkai yra prokurorai bei teisėjai.
  KODĖL NEBUVO PAVESTA ATITINKAMOMS INSTITUCIJOMS ATLIKTI TYRIMUS ?

  4. Jums buvo pateikti irodymai , jog po kreipimosi į LRS Žmogaus Teisių Komitetą , dėl V. Pociūno nužudymo bylos , buvo organizuotas pasikėsinimas nužudyti mane , jų po kurio nevaldau 4 kairės rankų pirštų . Šis byla buvo klastojama su Vilniaus m. 3 apylinkės teismo teisėjos D. Mickevičienės ir Vilniaus m. Apygardos teismo teisėjų D. Pranytės , Zaleckienės , A. Kartanienės ir L. Žukausko pagalba. (visi šių teisėjų nusikaltimų irodymai buvo pateikti ).
  KODĖL NEBUVO PAVESTA ATITINKAMOMS INSTITUCIJOMS ATLIKTI TYRIMUS ?

  5. . Jums buvo pateikti irodymai, jog mano vaikų motina R. ANDROSOVA kartu su vaiko teisių kontroliere R. VALANČIENE ir buvusia LRS vaiko teisių kontrolierė R. ŠALAŠAVIČIŪTE vykdė nusikaltimus prieš mano mažamečius vaikus. Visi šie nusikaltimai buvo nuslėpti su Vilniaus m. 1 apylinkės teismo teisėjos R.
  KASIMOVIENĖS ir tuometinio teismo pirmininko pavaduotojo S. Juocevičiaus
  pagalba , kuris vėliau už nusikaltimų kurie buvo vykdomi prieš vaikus , tapo šio
  teismo pirmininku . (buvo pateikti dokumentai su irodymais)
  KODĖL NEBUVO PAVESTA ATITINKAMOMS INSTITUCIJOMS ATLIKTI TYRIMUS ?

  6. . Jums buvo pateikti irodymai jog po paskutino skundo į LRP kanceliariją , su kurio aš kreipiausi į JUS , kad būtų pradėti tyrimai , dėl nusikalstamų veikų prieš mane ir mano mažamečius vaikus, buvo organizuoti 3 plėšimai, 7 užpuolimai, tyčiojimaisi iš vaikų, buvo pateikti irodymai jog G. BERTULIS specialiai ivykdė autoivykį, partrenkė moterį, vos nesuvažinėjo vaikų, ir po šio autoįvykio grasino susidorojimu, man kaip liūdininkui, buvo bandoma 2 kartus suklastoti man baudžiamą bylą, pasodinti mane ir nužudyti. Visus šiuos nusikaltimus ivykdė G. BERTULIS kartu su žudike ANIA CHOMIAKOVA. ( buvo pateikti dokumentai )
  KODĖL NEBUVO PAVESTA ATITINKAMOMS INSTITUCIJOMS ATLIKTI TYRIMUS ?

  Visų šių nusikaltimų irodymai buvo pateikti su mano skundais , ir papildomi irodymai išsiūsti elektroniniu paštu jūsų patarėjai G. Lukaševičienei .
  LR PREZIDENTE, yra pakankamai irodymų, jog prokuratūra pati klastoja bylas, organizuoja nužudymus, o nepavykus, bando viską nuslėpti vykdydami naujus nusikaltimus.
  LR PREZIDENTE, paaiškinkite, ar gali prokurorai, kurie organizuoja ir slepia nužudymus, atstovauti bei teikti kaltinimus valstybės vardu ?
  Po paskutinio kreipimosi į jus buvo organizuoti dar trys užpuolimai , buvo įsiveržta į butą , buvau užpultas su vamzdžiu , bet vėl viską bandoma nuslėpti . (irodymai pateikti LRGP)
  . LR PREZIDENTE, GAL JŪS SUGRAŽINSITE MANO VAIKAMS SUBJAUROTĄ – IŠNIEKINTĄ VAIKYSTĘ ? Teks atsakyti už organizuotus nužudymus, bei nusikaltimus prieš vaikus.
  LR PREZIDENTE :
  LAUKIU OFICIALAUS ATSAKYMO , KOKIŲ PRIEMONIŲ BUS IMTASI . AR BUS PRADĖTI TYRIMAI, DĖL ORGANIZUOTŲ NUŽUDYMŲ, DĖL NUSIKALTIMŲ PRIEŠ MANO MAŽAMEČIUS VAIKUS , DĖL ALGIRDO KATKAUS VEIKLOS ?

  VLADAS LUKOŠEVIČIUS

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Stai kodel l.ryto "smaragdas"o tikriau "smagratis’,o dar tiksliau ruporas- lavaste kazko pasikase po lapais irgi prisideda prie pedoprokuroru ‘štilio’.Bet Mes Lietuvos zmones nors ir nuskurdinti, bet kantrus iki tam tikros ribos ,akylai stebesime kiekviena ju judesi ivairiais kanalais.Busime ypatingai budrus!!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. ateis SEIMO valdyti?Jis tada galės tęsti darbą.Nenori žmogus pasrašyti melo jėgų padiktuotą nuosprendį,o tiesos sakyti negali,nes būtų nugalabytas pedoklano teisėtvarkininkų.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. gaus invalidumą……..klanui nereikia sąžiningų žmonių jiems reikia pilkos -VALDOMOS MASĖS……………..LABAI GERAS PAVYZDYS
  ————————————————————–
  ŽIOBIENĖ-TAI SOVIETINIO VALDININKO VEIDAS,SĖDINTIS LIETUVOS VALDIŠKOSE INSTITUCIJOSE

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. "Užsikasimas po PERNYKŠČIAIS LAPAIS".Gal dar reiktų apshikti lapų krūvą?Būtų patikimiau.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Čia jau ne šaltiniai, čia jau informacijos kriokliai pas Gorien ę atsirado. Sakote įtariamajį žudiką palaiko visa Lietuva??? Klystate, palaiko tik keli procentai apakintų žmogelių, kurie nemąsto savo galva o įtiki bet kuo, kas jiems brukama tokios žiniasklaidos kaip ši. Padarote "apklausą" Delfi komentaruose ir iš to sprendžiate, kiek procentų Lietuvos palaiko Kedy. "Kas mano, kad Kedys žudikas, spauskite raudoną, kas mano, kad Kedys auka – spauskite žalią" Ir štai pvz. žalias 198, raudonas 20 ir Jūs iš tokios Delfi "apklausos" jau sprendžiate, kad tai 80% Lietuvos Jus palaiko? Juokdariai. Kiek žmonių pasirašė Jūsų peticiją dėl Žiobienės atsistatydinimo? 400 – ir tai per du parašų rinkimo mėnesius, tai ar ne juokingai skamba, kad įtariamajį žudiką palaiko 80% Lietuvos??? Slėpkitės juokdariai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Liutvinskas+VSD+GP —kazka tikrai sukurs.Tik dabar truputuka sunkiau,arteja rinkimine kompanija……Kas bus jei kokia partijuke paskelbs,kad pedofylu klanas bus isaiskintas,o tos staigmenos tikrai bus.Kai i scena isejo p. Liutvinskas o jis tik savo tvarka turi,tai dabar tiketina kaip pirmokelius visus mustruoja.Kazkada vienoje bylije jis taip sutvarke prokurora,kad sis vietoi kaltinimo palaikymo prakalbo apie itariamojo nesugebejima pasipriesinti gamtos jegom.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. geras pastebejimas! teko girdeti, kad eina i namus ir tikrina ar zmones namuose tupi, jei turi sergamumo lapeli.

  o kas liecia nugesinima, tai stanke isprotes negaledama rasyti skundu ir laukdama, kol ja nudobs.
  bet zmones tikrai nepraras budrumo – kaip varto kasdien interneta, taip ir varstys.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. O gerieji žmonės iš Sodros negalėtų patikrinti, ar tikrai tas teisėjas serga šiuo metu? Kur jis, ir ką veikia? Ar kartais nėra kokių simuliacijų ir biuletenių machinacijų?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. o venckiene kai sirgdavo,tai tikrai sirgdavo,ar bylos vilkinimo sumetimais reanimacijoje skundus pildavo?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. galų gale reikalauti greitesnės bylos nagrinėjimo iki galo ir iš esmės.Įdomu-kokį atsakymą gavo gerb.prokuroras S.Stulpinas iš gen.prokuroro,…kodėl tyli jie Na tokia makalynė, kad net pyktis jau ima visiems.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Tai kad genocidas sako, kas nuspręsta ir stankūnaitę doroti. Sanžko, kad jos nežudys, bet lyg tai atims motinystės teises. Vakar kažkam kantrybė baigėsi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. Nenuramins, juk ta "minia" tai ne dundukai kokie, tai 99 procentai visos Lietuvos. Turėsim kantrybės, lauksim.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. tai jeigu nėra jokio pedofilijos klano, tai kam tada visas šitas cirkas.Betgi "minia" nekvaila.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Figūrą formuojantys apatiniai: kokius rinktis?
Kaip išsirinkti geriausią mobilų kondicionierių?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (10)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras