Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Lapkritis 30 Pirmadienis
 

Šaltiniai prokuratūroje: „Sugauti galima tik D.Kedžio vaiduoklį“

2010-04-12 13:11 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (89)

Kalbama, kad Vilniaus apygardos prokuratūros vyr.prokuroras R.Jancevičius (kairėje) - vienas iš šitos supuvusios prokuratūros kertinių ramsčių (KK nuotr.)

Žiniasklaidoje pasirodžius pranešimams, jog esą Drąsius Kedys buvo matytas Ispanijoje, „Karšto komentaro“ šaltiniai iš Generalinės prokuratūros tvirtina, kad tai – blefas.

„Drąsiaus Kedžio nėra, pagauti galima tik Kedžio vaiduoklį“, – tvirtina šaltiniai.

Šaltinių teigimu, vienintelis dalykas, ko iš tiesų yra ieškoma, – tai Drąsiaus Kedžio medžiaga.

„Liko neatskleista informacija apie tai, pas ką Drąsius Kedys paslėpė tą medžiagą, kurią buvo surinkęs apie aukštus pedofilus. Ir Anglijoje ieškojo ne Kedžio, bet jo medžiagos. Neseniai sužinojo apie pusbrolį, gyvenantį Ispanijoje, tai ir išmetė į viešumą, kad Kedys ten matytas. Tačiau ir Ispanijoje jie ieško ne Kedžio – jie ieško jo medžiagos“, – teigė KK šaltiniai.

Paklausti, ką tuomet reiškia vaizdo įrašai, kuriuose neva užfiksuotas Drąsius Kedys, šaltiniai tvirtino, kad tai – tik operatyvinės gudrybės, siekiant išsklaidyti plačiai visuomenėje diskutuojamą versiją, kad Drąsius Kedys yra negyvas.

„Antrininkai operatyviniame darbe dažnai naudojami. O žurnalistai ir visuomenė iš vaizdo juostos juk negali nustatyti, ar ten rodomas Drąsius Kedys, ar vietoj jo rodomas jo antrininkas“, – sakė KK šaltiniai, tvirtinantys, kad iš tiesų pagauti galima tik Drąsiaus Kedžio vaiduoklį.

Tai, kad Lietuvos teisėsauga tik imituoja Drąsiaus Kedžio paiešką, įrodo ir toks faktas: kai mūsų teisėsaugai buvo žinoma Henriko Daktaro slapstymosi vieta Bulgarijoje, tai prieš H.Daktaro sulaikymą Bulgarijos žiniasklaidoje nebuvo paskelbta, kad „ten ir ten matytas H.Daktaras ir jis ten bus ieškomas“. Tada be jokios išankstinės reklamos buvo atlikta H.Daktaro sulaikymo operacija ir visuomenė buvo informuota tik po fakto.

Tuo tarpu pagal mūsų teisėsaugos veiksmus Ispanijoje akivaizdu, kad niekas Ispanijoje Drąsiaus Kedžio iš tiesų neieško – kad įvykdyta viešųjų ryšių akcija, kurios tikslas – imituoti D.Kedžio paiešką.

„Lietuva turi savo Interpolo atstovą Ispanijoje. Tokią viešųjų ryšių akciją ten prasukti – vieni juokai“, – teigia KK šaltiniai.

„Atminkite – jie ieško ne Drąsiaus Kedžio, o jo turėtos medžiagos apie aukštus Lietuvos pedofilus“, – sakė šaltiniai.

KK inf.

2010-04-12

Komentarai

 

 

 
 1. pedike tu rsi durnas, nes rasineji homikus liaupsinancius komentarus, o po to nepakeites vardo gini pe di kus…taigi tu esi debilas pedofilas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. KK, Kedžių šeimai ir Venckienei būtų naudingiausia, jeigu Kedys būtų laikomas mirusiu, nes tada neišlys balti siūlai apie jų suplanuotas žmogžudystes. Tada bus galima greičiau sudoroti Stankūnaitę kaip ,,neįtikusią" vyro šeimai. Ši istorija yra beveik kaip Žemaitės ,,Marti".

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. man tai atrodo ,kad visi jie ten viena "šaika". tie prokurorai tokie kaip venckiene.gi tie teismai, prokuratura tos pačios rūšies terpė, tik kažko matyt susipyko.gal net dar didesnė tikimybė, kad Furmabnavičius buvo teisingas todėl su juo taip ir pasielgė korumpuotieji nusikaltėliai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Vladas Lukoševičius 13 metų byla
  w w w crimerangers.ning com/group/VLbyla

  Palaikykim gelezini zmogu

  Apie ieškomą Drąsių Kedį. Irish Daily Mail ( foto ir jos teksto vertimas)
  w w w crimerangers.ning com/profiles/blogs/apie-ieskoma-drasiu-kedi-irish

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Karštas komentaras" už komentarus neatsako. Už komentaro turinį atsako pats komentuotojas. "Karštas komentaras" pasilieka teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, reklamuoja, kursto nelegaliems veiksmams ar kitaip pažeidžia įstatymus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. .Aciu uz patarimus,dabar ir as taip darysiu,parasysiu ir nukopijuosiu.Viskas aisku. Bet kituose Ziniatinkliuose kazkaip kitaip ,issiunti komentara,o tas puslapis su parasytu tekstu vistiek lieka.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. As visad paruosiu teksta [kai rasau i cia] MS Word’e ar i laukeli, tai po to paimu i atminti ”COPY” ir po to, ‘perkrovus’ KK temini puslapi is naujo, greitai savo rasini ‘ikalu’ i laukeli ir pasiunciu jusu grieztam teismui..[daugiausiai NEreagavimui :))) ] Ir net kai darbe is mobilaus telef. rasau, tai visad i atminti-COPY irasau ir perkroves, sulaukiu to kodo ir paskui pasiunciu KaKooop tai, ka parasiau…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. to Mastau, as irgi taip masciau, visada pries issiunciant kometara atsikopijuodavau. Bet dabar isigudrino "uzlauzti" taip, kad ir atkopijuoti neiseina, tenka rasyti per nauja. O issiusti komentara is pirmo karto praktiskai niekada nepavyksta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Re: "o – 2010 04 13 09:38…" Paskutiniai gydytojos Gerulaitienės komentarai yra prie šioje svetainėje patalpinto mano straipsnio: "Kelias iš aklavietės". Ji tęsia savo darbus žmogaus teisių gynimo srityje…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Tiesiog pas tave per didelės baimės akys, todėl tu bijai savo šešėlio. Radovičius čia nė prie ko. Jis purškė ašarinėm dujom visus iš eilės ir truputį apipurškė Kūrį, bet tai nereiškia, kad ir tave uždarys kartu su Radovičium, jeigu ateisi į mitingą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Anksčiau ar vėliau visi stručiai ištrauks savo galvas, kai smėlis ant kurio myža pedofilai, pasidarys šlapias.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Nekreipk dėmėsio, čia techninės problemos. Išsisaugok komentarą prieš įkeldamas, tada galėsi pakartoti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. ka gi, jeigu kai kam atrodo kad buti priristam prie lovos kokiam nors durnyne patogesne pozicija negu strucio, tai niekas jusu ir nesulaikys. Gal tikrai geriau biski pagulet, negu kiauras dienas sedet ir bezdet komentaruose?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Str."Delfyje". Jau Kedzio Ispanijoje nebeiesko,turbut atsibodo ispanams tas lietuviskas cirkas.Dabar jis pasirode Anglijoje.Ir kam prokurorams vaidinti,kad gaudo Kedzio "vaiduokli".Ar cia norima nukreipti zmoniu demesi,ar cia dar kazkas kitas, ko mes nenutuokiam,nesugebam isskaityti tarp eiluciu…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. ką besakytumėte, bet stručio pozicija nepatogi. Ar tu būsi prokuroras ar paprastas pilietis ilgai taip neišstovėsi (galva smėlyje) ir tikrai nebūsi saugesnis. Žmonės ištraukit galvas iš smėlio ir jei pedofilai supras, kad ne jie šioje šalyje šeiminikai, tai grečiau vienas kitą išduos ir bus sutupdyti į cypę.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. stai ir ponas Zenonas atsisauke. Reikes butinai apsilankyti jusu tiklapy ir pasiziureti, kuo ten baigesi gydytojai Gerulaitienei. Man tik idomu, kur dingo komentatorius J. Radovicius? Turbut isgalabys visus po viena kaip zasiukus. Tuoj visi busim taip ibauginti, kad bijosim ir komentaruose ka nors cyptelt. Kaip pasakytu ponas degela: zmones turbut kencia, bet kencia tyledami. Ir tai yra gerai, mes galim apsimesti, kad ju nematom.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. PEDOFILAI slepiasi uz "aukstu vyru galvu!-reiskia tos galvos apipuvusios…-jie tikrai pavojingi LIETUVAI,Vaiku saugumas -PAVOJUJE!Teveliai ,MAMYTES bukite budrus ir atydziai stebekite savo vaikus!//kazkas klause,kur artroji prievartauta mergaite( stankunaites sesers dukra?)-jau sitai mergaitei "SMEGENELES ISVALYTOS"-juk nusikaltima didziuli padare Prokurorai naruseviciute lyg nurase…lyg ji nesvarbi sioj PEDOFILU BYLOJ???-o si mergaite-vyresne ir buvo kankinta kitaip nei mazoji stankunaites dukryte!(taip reikia,kentek ir dar prasyk ,kad su tavim taip ir toliau Usas elgtusi:(-ar sitai gali normali mylinti savo vaikus moteris elgtis su mazu vaiku???-PABAISA SI "MAMA"

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. ir toje keikiamoje prokuratūroje yra normalių prokurorų. ten tik viršūnė supuvusi.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. as Murzos niekada nevertinau priestaringai. Man jis visada buvo tikras patriotas. tik truputi kvailokas. manau reiketu musu seime bent kokiu 5 murzu, bet ne tik oratoriu, o ir veikianciu.. pvz. iseina Kirkilas ir aiskina ,kad balsuojam uz LEO, o tuo tarpu pribega Murza ir kala jam i snuki rekdamas,kad tai afera. cia tik taip jau ir be imanoma pakovoti..nes tomis kalbomis , uzsakytais straipsniais hipnotizuojami visi..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Re: "Jonas – 2010 04 12 22:18…" Jūs esate visiškai teisus. Svetainės, kuriose neapsiribojama dejavimu bei žmonių gąsdinimu o ieškoma tikrųjų posovietinėje Lietuvoje esančios betvarkės priežasčių – yra užblokuojamos. Taip atsitiko su mano asmenine svetaine zenonas.visokybes.com, kuri pirmiausiai visiškai nepagrįstai buvo apšmeižta kaip kenkėjiška o po to iš viso užblokuota. Todėl esminių esamo blogio priežasčių aiškinimąsi aš perkeliu į visuomenessaugumas.eu svetainę.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Lietuva isgyvena, stalino laikus kai informacija ir kita nuomone blokuojama. Lietuvoje blogiau nei Baltarusijoje. Puko tv. ir radija tai pliurpaliu ir tipo kovotoju uz kitokia Lietuva kurimas. Kodel Pukas neskelbe apie mitinga pries iskrypelius? O gal jie palaiko iskrypeliu orgijas. Ar yra Lietuvoje nepriklausomu tv. ir laikrasciu? Kokiame laikrastyje buvo raginama rinktis i mitinga?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Kokia Prezidente, seimas, vadovybe, tokia ir teisesauga. Teisineje valstybeje, visi asmenys, kurie ciupinejo iskrypeliu byla, sedetu kalejime, kartu su usu ir stankunaite. Bet as sneku apie teisine valstybe o ne ta kuria valdo, nusikalstamos gaujos, kurios vadinasi partija ir iskrypeliai. Tai geriausias parodymas, kokia teisine valstybe isivaizduoja Prezidente. Ka ji snekejosi su prokurorais nes po pokalbio ir toliau niekas nesikeicia. As visalaika sakiau, kad Prezidentu turi buti, zmogus vedes su seima, kuriam rupi vertybes o ne uzpakalis. Tai ir poziuris i iskrypeliu orgijas butu kitoks.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. nors Murza ir vertinamas priestaringai, bet gerai jis savo kalboj pasake – "o kur didysis kovotojas uz teisybe Pukas" ? Bet tikrai – ir TV turi, ir pora radijo programu… Ir dar kaunietis skaitosi.
  Informacine blokada tikrai buvo. Vieni tylejo is baimes, kitiems gal taip liepe.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. prikibo prie Gerb. Krivicko? Jiegu taip, tai cia garbe jam testi Drasaus darba.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. paprastas dalykas kodel zmones nesusirenka yra toks,kad nera informacijos.. vienas is tu budeliu sake,kad apie mitinga suzinojo autobusu stoteleje perskaites.. zodziu norint,kad zmones susirinktu reikia visu pirma gerai visuomene informuoti, o visu antra nesikartoti. tie kas ateina viena karta ateina ir antra… be to mitingui reikia geru oratoriu.. siame mitinge buvo gana nemazai geru oratoriu, o asmeniskai lenkiu galva Murzai.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
PSO atstovė: tarptautinė žiniasklaida neteisingai suprato audinių keliamą grėsmę COVID-19 plitimui
Žmogaus teisės – vyrų reikalas? 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Pastiprinimas medikams: 15 tonų dezinfekcinio skysčio neatlygintinai keliauja į 15 Lietuvos ligoninių (1)
Pasvalio biodegalų gamybos bendrovė „Kurana“ 15 šalies ligoninių dovanoja 15 tūkst. litrų dezinfekcinio skysčio,...

Plaukų kaukėms sudarant daugiatūkstantinį pasirinkimą, svarbu žinoti, į ką atkreipti dėmesį 
Kad plaukų kaukės yra viena svarbiausių priemonių, kurią verta naudoti, norint turėti sveikus...

Darbas Vokietijoje: kodėl verta rinktis šią kryptį? 
Ne paslaptis, kad darbas užsienyje kasmet sudomina tūkstančius žmonių. Belieka tik pridurti, kad...

Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
Lietuva toliau grimzta į skolas:  vidaus rinkoje pasiskolino 30 mln. eurų
Finansų ministerija informavo, kad Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (5)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (1)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...