Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Lapkritis 12 Antradienis
 

Šaltiniai: pareigūnai „nuleido“ informaciją, jog J.Dambrauskas prisipažino dalyvavęs S.Novikovo nužudyme

2011-06-22 21:27 | Kriminalai | Komentarų (32)

Šaltiniai mano, kad pareigūnai netrukus turėtų paskelbti, jog išaiškintas S.Novikovo nužudymas - "nuleista" informacija, kad J.Dambrauskas prisipažino (KK nuotr.)

„Praėjusį penktadienį pareigūnai paskleidė informaciją, kad Jonas Dambrauskas esą prisipažino dalyvavęs S.Novikovo nužudyme, tačiau iki antradienio dar nebuvo nustatytas Jono vaidmuo – ar užsakovas, ar organizatorius, ar vykdytojas. Štai šioje vietoje dar buvo likusi spraga. Aišku, idealiausia pareigūnams būtų versija, kad Jonas Dambrauskas pats vienas viską padarė ir kad nebuvo daugiau jokių nei užsakovų, nei vykdytojų“, – sakė KK šaltiniai.

Pasak jų, iš policijos pusės atsklido kalbos, kad Jonas Dambrauskas būdavo tardomas iki dešimt kartų per parą, tardymai esą vykdavo ir naktimis.

„Buvo tardomas, kaip priklauso“, – sakė KK šaltiniai.

Jų teigimu, informacija, jog sulaikyta ir daugiau asmenų, buvo blefas. “Bent jau taip teigia policija”, – sakė KK šaltiniai.

Būtent iš policijos pusės, šaltinių teigimu, buvo “nuleista” informacija, kad Jonas Dambrauskas prisipažino ir kad rastas nužudymo įrankis.

“Pastarosiomis dienomis, sakė, buvo tik derinamas J.Dambrausko vaidmuo šiame nusikaltime“, – pasakojo KK šaltiniai.

Jie teigė Policijos departamente matę vieno dienraščio žurnalistą. “Visa pareigūnų versija bus pateikta tik per tą žurnalistą viename dienraštyje”, – sakė šaltiniai.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. ,, savižudybė” ir tyrimas baigtas.Kada bus pradėti teisti teisėsaugininkai už fabrikuojamas bylas?–retorinis klausimas. O kiek dar yra pareigūnų teisėsaugoje ,, nusižudžiusių” ar tikrai?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. “Rožinę subinę” saugojo Sadas.Kai tik nutraukė apsauga,tas atriedėjo keturačiu į parduotuvę su šalmu pirkti flečkelių ir pasikalbėti su pardavėja.
  Noviko žudikas atriedėjo po Sado kameromis su motoroleriu ir su šalmu pasikalbėti su liudininku.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Ar ant žudiko tryško kraujas?
  Ir Novikovo švarkelis turėtų būti suteptas krauju…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Praėjus vos kelioms valandoms po publikacijos pasirodymo Lryte, dėl joje dėstomų teiginių prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą.

  Rasoma 15 min “dėl šiandien „Lietuvos ryto“ dienraštyje pasirodžiusios Arvydo Lekavičiaus publikacijos „Advokato žudiką išdavė išskirtinis motoroleris“ Vilniaus apygardos prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą.“

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Pasak Jancevičiaus, publikacijos teiginiai klaidina visuomenę, neatitinka tikrovės, dar daugiau – jie vertintini kaip spaudimas ikiteisminio tyrimo pareigūnams, siekiant juos nukreipti tirti tam tikras versijas.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Prisipažink ir gausi 8 metus. Tai jau suderinta su teisėjais? Kuris čia teisėjas jau sudarė sandėrį?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. ir kaip tai siejasi su Lenlija? Laidojimo namu savininkas ilsisi Lenkijoje. Po Novikovo nzudimo ir Zuoko ligu galiausiai lenku partija prijungiama prie Zuoko ir dabar pasiruosusi valdyti svietima. Gal tai tik sutapimas? Kazin kiti sulaikytieji turi lenkiskas pavardes ar ne.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. o ka savininkas ilsisi Lenkijoje? Koks sutapimas. Net apkalusti negali, nes mat maobilusis sijungtas :D. O akm dabar viskas atiteks? Vienas lavonas kitas aklejime pus, gal net blogiau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • pastebejot? Tie straipsnia kepami per savaitgali, kai yra laisvo laiko nuo darbu, paplanavimui ir pagalvojimui ka cia itikinamiau parasius.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Na, nėra taip lengva “įkalbėti sveikam ligą”, jei asmuo nusikaltimo nepadarė. Pačia pirma proga jis pradės visa tai neigti, nesueis galai su galais. Žinoma, rezonansinėse bylose, ir esant neteisingam teismui, visko būna. Žinau atvejį, kada nužudytam kolūkio pirmininkui buvo sunkiai bet rastas “žudikas”.Nes nerasti nebuvo galima; politinis reikalas. Jis pilnai prisipažino, iki smulkmenų, tik atsisakė nurodyti, kur padėjo lavoną, bet tyrimas ir teismas juo “patikėjo”ir be to daiktinio įrodymo. Anas rovė virš desėtko metų. O po ketverių metų išprotėjo vienas kolūkietis, neišlaikęs sąžinės priekaištų, kad per jį “sėdi” nekaltas. Tada atsirado ir gerai paslėptas lavonas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Tai kam tokį sunkų darbą pasirinkai? Pas stribus Žeglovą ir Šarapov net Gaidys kiaušinius nešė.Ir dar kokius.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • mūsų teisėsaugininkams patikėti saugumiečių(nusikaltėlių) surinktais įrodymais nesunku, juk dirbti nereikia, viskas ant lėlštutės viens du galvot nereikia, atlyginimas garantuotas. Labai gali būti ,kad ši byla yra inscenizuota taip pat ,kaip ir su Kedžiu, darant nusikaltimus kitomis rankomis prieš tai paruošiant dirvą ,ką apkaltinti. Juk tikrai nesunku iškviesti žmogų atvykti į kokią nors vietą, kad paskui reikalui esant galėtum apkaltinti. AR YRA LIETUVOJE ŠERLOKŲ HOLMSŲ. JEI JAU EINATE Į TOKĮ DARBĄ, TAI JAU BENT TURĖKITE KIEK NORS SAVIGARBOS. PADARYKITE NORS KĄ , KAD VERTA BŪTŲ JUS ATSIMINTI IR PAKELTUMĖTE TEISĖSAUGOS KARTELĘ. KAIP MIELA BŪTŲ, JEI TYRĖJAI, PROKURORAI, TEISĖJAI (NUSIKALTĖLIAI) PRAREGĖTŲ IR ATSIVERSTŲ.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Rado lavoną,surado ir žmogų,kuris norėtų prisipažinti…
  Rado skylę krūtinėje,suras ir peilį ,kuris būtų panašus į skylę…
  O ,TEISINGUME,kokioj Tu subinėj paklydai?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. atsipraso NOJUS, as gi esiu tokio Viktor usapicko buves kaimynele, tai gi nekaip gavosi,kaip norisi…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Cia ir vel sukrpti -planai,labai gi panasu…i DR.KEDZIO…kaip ALBERTAS ZYLIUS PAPUOLE ,,GRAIKIJOJE…ir ji norejo padaryti -ZUDYKU…bet deja -neisskilo…nES SUMAISE -DEBESYS..bet ..gi dabar vel daro nusikaltei…kad tik ”PRISIPAZINTU””..O JIS GAL NET ..NE JIS …NET JO KVAPO TEN NEBUVO..bet gi reikia kazka sugauti…kaip ta ir KUSAITE…IR TT .NEBESINORI,NET IR RASYTI

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. na ir gerai kad jį tardė, žulikai banditai žudikai dabar gudrūs, jie neprisipažįsta, tikiu, kad pareigūnai nustatys ar tas banditas čia nagus prikišo. greičiausia dėl kokių didelių pinigų buvo įsiutęs

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. o tai , kad ponia jau tokia informuota, gal patikslinsit ,kuris cia laikrastis konkreciai pranes? burimas is kavos tirsciu…. ir ne kitaip:) saltiniai, saltiniai, saltiniai…

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • sutapimu begales:
   1. Nuzudymo vieta, miesto centras, laikas kai zmones aplink vaiksto ir pan, filmuojama vieta.
   2. Nuzudyto zmogaus uzlaikymas. Vienu atveju autobusiukas, kitu, padangos pradurimas.
   3. Neitiketinai pamesti ikalciai, Kedzio pistoletas, Novikovo pasenes pareiskimas del grasinimu istrauktas ir padetas matomoje vietoje, pirstine tik su Novikovo krauju.
   4. Abu nuzudytieji yra susije su teisesauga, advokatas ir teisejas.
   5. Reikalai klostosi aplink pinigus. Vienu atveju akcijos ar kazkas ten su laidojimo namais, kitu atveju, nukentejusiuju poklabiai su anstoliais. Aisku, kad del kazkokiu pinigu.
   6. Atsiranda tik vienas liudininkas kuris viska sudelioja kaip parankiau. Kiti liudininkai matomai isbraukiami, nes nereikalinga kita versija.

   Atrodo, kad tai vienos ir tos pacios grupuotes darbas. Tik jei tai ne pareigunu darbas, kodel neiesko tikru zudiku?

   Thumb up 0 Thumb down 0

 14. “tardė” pakol “prisipažino”? Ir kada gi baigsis ta enkavedistų era? Turi įrodymų,tai ir kaltink.O prisipažino,bendradarbiavo,atgailavo-argi tai kopų reikalas? Jei advokatui pavyks įrodyt,tai tik lengvinanti aplinkybė.Nors kažin,ar tie spardytojai apie tokias sutilybes yra girdėję.Reiktų Birštono ar Šumsko klaust.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Galvojat, kad tokiuose tardymuose dalyvavo advokatai? Baikit juokus. Sudalyvaus, kai “nuoširdų prisipažinimą’ pasirašinės… O visa kita, kaip sakoma, buvo tik “technikos reikalas” :)

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • taigi,kai po kelių dienų teviniai Raportavo,kad Jonaitienė(Bružaitė) prisipažino,man kažko gėda labai pasidarė.Čia man.Jiems aiškiai kitaip.

    Thumb up 0 Thumb down 0

     • Ai,ką Dievulis davė,tą ir tampausi su savim-net apendicitą.Tiesa,plaukai ir dantys patys byra,bet vėlgi, su Aukščiausiojo Parėdymu.Ne savavaliauju.

      Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (6)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (2)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...