Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Gegužė 29 Sekmadienis
 

Šaltiniai: pareigūnai „nuleido“ informaciją, jog J.Dambrauskas prisipažino dalyvavęs S.Novikovo nužudyme

2011-06-22 21:27 | Kriminalai | Komentarų (32)

Šaltiniai mano, kad pareigūnai netrukus turėtų paskelbti, jog išaiškintas S.Novikovo nužudymas - "nuleista" informacija, kad J.Dambrauskas prisipažino (KK nuotr.)

„Praėjusį penktadienį pareigūnai paskleidė informaciją, kad Jonas Dambrauskas esą prisipažino dalyvavęs S.Novikovo nužudyme, tačiau iki antradienio dar nebuvo nustatytas Jono vaidmuo – ar užsakovas, ar organizatorius, ar vykdytojas. Štai šioje vietoje dar buvo likusi spraga. Aišku, idealiausia pareigūnams būtų versija, kad Jonas Dambrauskas pats vienas viską padarė ir kad nebuvo daugiau jokių nei užsakovų, nei vykdytojų“, – sakė KK šaltiniai.

Pasak jų, iš policijos pusės atsklido kalbos, kad Jonas Dambrauskas būdavo tardomas iki dešimt kartų per parą, tardymai esą vykdavo ir naktimis.

„Buvo tardomas, kaip priklauso“, – sakė KK šaltiniai.

Jų teigimu, informacija, jog sulaikyta ir daugiau asmenų, buvo blefas. “Bent jau taip teigia policija”, – sakė KK šaltiniai.

Būtent iš policijos pusės, šaltinių teigimu, buvo “nuleista” informacija, kad Jonas Dambrauskas prisipažino ir kad rastas nužudymo įrankis.

“Pastarosiomis dienomis, sakė, buvo tik derinamas J.Dambrausko vaidmuo šiame nusikaltime“, – pasakojo KK šaltiniai.

Jie teigė Policijos departamente matę vieno dienraščio žurnalistą. “Visa pareigūnų versija bus pateikta tik per tą žurnalistą viename dienraštyje”, – sakė šaltiniai.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. ,, savižudybė” ir tyrimas baigtas.Kada bus pradėti teisti teisėsaugininkai už fabrikuojamas bylas?–retorinis klausimas. O kiek dar yra pareigūnų teisėsaugoje ,, nusižudžiusių” ar tikrai?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. “Rožinę subinę” saugojo Sadas.Kai tik nutraukė apsauga,tas atriedėjo keturačiu į parduotuvę su šalmu pirkti flečkelių ir pasikalbėti su pardavėja.
  Noviko žudikas atriedėjo po Sado kameromis su motoroleriu ir su šalmu pasikalbėti su liudininku.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Ar ant žudiko tryško kraujas?
  Ir Novikovo švarkelis turėtų būti suteptas krauju…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Praėjus vos kelioms valandoms po publikacijos pasirodymo Lryte, dėl joje dėstomų teiginių prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą.

  Rasoma 15 min “dėl šiandien „Lietuvos ryto“ dienraštyje pasirodžiusios Arvydo Lekavičiaus publikacijos „Advokato žudiką išdavė išskirtinis motoroleris“ Vilniaus apygardos prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą.“

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Pasak Jancevičiaus, publikacijos teiginiai klaidina visuomenę, neatitinka tikrovės, dar daugiau – jie vertintini kaip spaudimas ikiteisminio tyrimo pareigūnams, siekiant juos nukreipti tirti tam tikras versijas.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Prisipažink ir gausi 8 metus. Tai jau suderinta su teisėjais? Kuris čia teisėjas jau sudarė sandėrį?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. ir kaip tai siejasi su Lenlija? Laidojimo namu savininkas ilsisi Lenkijoje. Po Novikovo nzudimo ir Zuoko ligu galiausiai lenku partija prijungiama prie Zuoko ir dabar pasiruosusi valdyti svietima. Gal tai tik sutapimas? Kazin kiti sulaikytieji turi lenkiskas pavardes ar ne.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. o ka savininkas ilsisi Lenkijoje? Koks sutapimas. Net apkalusti negali, nes mat maobilusis sijungtas :D. O akm dabar viskas atiteks? Vienas lavonas kitas aklejime pus, gal net blogiau.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • pastebejot? Tie straipsnia kepami per savaitgali, kai yra laisvo laiko nuo darbu, paplanavimui ir pagalvojimui ka cia itikinamiau parasius.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Na, nėra taip lengva “įkalbėti sveikam ligą”, jei asmuo nusikaltimo nepadarė. Pačia pirma proga jis pradės visa tai neigti, nesueis galai su galais. Žinoma, rezonansinėse bylose, ir esant neteisingam teismui, visko būna. Žinau atvejį, kada nužudytam kolūkio pirmininkui buvo sunkiai bet rastas “žudikas”.Nes nerasti nebuvo galima; politinis reikalas. Jis pilnai prisipažino, iki smulkmenų, tik atsisakė nurodyti, kur padėjo lavoną, bet tyrimas ir teismas juo “patikėjo”ir be to daiktinio įrodymo. Anas rovė virš desėtko metų. O po ketverių metų išprotėjo vienas kolūkietis, neišlaikęs sąžinės priekaištų, kad per jį “sėdi” nekaltas. Tada atsirado ir gerai paslėptas lavonas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Tai kam tokį sunkų darbą pasirinkai? Pas stribus Žeglovą ir Šarapov net Gaidys kiaušinius nešė.Ir dar kokius.

   Thumb up 72 Thumb down 0

  • mūsų teisėsaugininkams patikėti saugumiečių(nusikaltėlių) surinktais įrodymais nesunku, juk dirbti nereikia, viskas ant lėlštutės viens du galvot nereikia, atlyginimas garantuotas. Labai gali būti ,kad ši byla yra inscenizuota taip pat ,kaip ir su Kedžiu, darant nusikaltimus kitomis rankomis prieš tai paruošiant dirvą ,ką apkaltinti. Juk tikrai nesunku iškviesti žmogų atvykti į kokią nors vietą, kad paskui reikalui esant galėtum apkaltinti. AR YRA LIETUVOJE ŠERLOKŲ HOLMSŲ. JEI JAU EINATE Į TOKĮ DARBĄ, TAI JAU BENT TURĖKITE KIEK NORS SAVIGARBOS. PADARYKITE NORS KĄ , KAD VERTA BŪTŲ JUS ATSIMINTI IR PAKELTUMĖTE TEISĖSAUGOS KARTELĘ. KAIP MIELA BŪTŲ, JEI TYRĖJAI, PROKURORAI, TEISĖJAI (NUSIKALTĖLIAI) PRAREGĖTŲ IR ATSIVERSTŲ.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Rado lavoną,surado ir žmogų,kuris norėtų prisipažinti…
  Rado skylę krūtinėje,suras ir peilį ,kuris būtų panašus į skylę…
  O ,TEISINGUME,kokioj Tu subinėj paklydai?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. atsipraso NOJUS, as gi esiu tokio Viktor usapicko buves kaimynele, tai gi nekaip gavosi,kaip norisi…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Cia ir vel sukrpti -planai,labai gi panasu…i DR.KEDZIO…kaip ALBERTAS ZYLIUS PAPUOLE ,,GRAIKIJOJE…ir ji norejo padaryti -ZUDYKU…bet deja -neisskilo…nES SUMAISE -DEBESYS..bet ..gi dabar vel daro nusikaltei…kad tik ”PRISIPAZINTU””..O JIS GAL NET ..NE JIS …NET JO KVAPO TEN NEBUVO..bet gi reikia kazka sugauti…kaip ta ir KUSAITE…IR TT .NEBESINORI,NET IR RASYTI

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. na ir gerai kad jį tardė, žulikai banditai žudikai dabar gudrūs, jie neprisipažįsta, tikiu, kad pareigūnai nustatys ar tas banditas čia nagus prikišo. greičiausia dėl kokių didelių pinigų buvo įsiutęs

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. o tai , kad ponia jau tokia informuota, gal patikslinsit ,kuris cia laikrastis konkreciai pranes? burimas is kavos tirsciu…. ir ne kitaip:) saltiniai, saltiniai, saltiniai…

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • sutapimu begales:
   1. Nuzudymo vieta, miesto centras, laikas kai zmones aplink vaiksto ir pan, filmuojama vieta.
   2. Nuzudyto zmogaus uzlaikymas. Vienu atveju autobusiukas, kitu, padangos pradurimas.
   3. Neitiketinai pamesti ikalciai, Kedzio pistoletas, Novikovo pasenes pareiskimas del grasinimu istrauktas ir padetas matomoje vietoje, pirstine tik su Novikovo krauju.
   4. Abu nuzudytieji yra susije su teisesauga, advokatas ir teisejas.
   5. Reikalai klostosi aplink pinigus. Vienu atveju akcijos ar kazkas ten su laidojimo namais, kitu atveju, nukentejusiuju poklabiai su anstoliais. Aisku, kad del kazkokiu pinigu.
   6. Atsiranda tik vienas liudininkas kuris viska sudelioja kaip parankiau. Kiti liudininkai matomai isbraukiami, nes nereikalinga kita versija.

   Atrodo, kad tai vienos ir tos pacios grupuotes darbas. Tik jei tai ne pareigunu darbas, kodel neiesko tikru zudiku?

   Thumb up 72 Thumb down 0

 14. “tardė” pakol “prisipažino”? Ir kada gi baigsis ta enkavedistų era? Turi įrodymų,tai ir kaltink.O prisipažino,bendradarbiavo,atgailavo-argi tai kopų reikalas? Jei advokatui pavyks įrodyt,tai tik lengvinanti aplinkybė.Nors kažin,ar tie spardytojai apie tokias sutilybes yra girdėję.Reiktų Birštono ar Šumsko klaust.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Galvojat, kad tokiuose tardymuose dalyvavo advokatai? Baikit juokus. Sudalyvaus, kai “nuoširdų prisipažinimą’ pasirašinės… O visa kita, kaip sakoma, buvo tik “technikos reikalas” :)

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • taigi,kai po kelių dienų teviniai Raportavo,kad Jonaitienė(Bružaitė) prisipažino,man kažko gėda labai pasidarė.Čia man.Jiems aiškiai kitaip.

    Thumb up 72 Thumb down 0

     • Ai,ką Dievulis davė,tą ir tampausi su savim-net apendicitą.Tiesa,plaukai ir dantys patys byra,bet vėlgi, su Aukščiausiojo Parėdymu.Ne savavaliauju.

      Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ar tikrai yra verta pasirinkti namų šildymą medienos granulėmis?
Mediniai namai: 6 taisyklės, kaip juos paruošti žiemai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Miško darbai: pačiam ar su specialistais? 
Lietuvos kraštas yra labai žalias ir miškai yra pats didžiausias mūsų turtas. Jeigu...

Greitas ir efektyvus papilomų naikinimas 
Kamuoja papilomos virusas? Norite atkurti gražią ir sveiką odą? Papilomų naikinimas „Vivus Sanus“...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (8)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras