Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 17 Trečiadienis
 

Šaltiniai: „Tuoj prasidės didžiulė šmeižto kampanija prieš N.Venckienę“ (papildyta)

2010-10-25 11:58 | Naujienos | Komentarų (131)

Šaltinių teigimu, pedofilijos bylos strategai iš juodo kubiko kreivais langais suplanavo didelę šmeižto kampaniją prieš N.Venckienę (KK nuotr.)

„Karšto komentaro“ šaltinių teigimu, pastarąsias keletą savaičių trunkanti tyla pedofilijos bylos istorijoje – apgaulinga. „Tuoj prasidės galingas puolimas prieš D.Kedžio dukrelės globėją Neringą Venckienę“, – sakė redakcijos šaltiniai iš Generalinės prokuratūros.

„Neringa Venckienė – nesąžininga teisėja“, – taip, pasak šaltinių, vadinsis pedofilijos bylos strategų ruošiamas naujas serialas.

„Lapkričio 15 d. Kauno apygardos teisme prasidės neva teisėjų bylų patikrinimas, tačiau tikrintojai jau žino, ką tikrins. Po šio patikrinimo prasidės naujas serialas per televiziją apie tai, kad „N.Venckienė – nesąžininga teisėja“. Jau ir suinteresuotos pusės, kurios kalbės prieš N.Venckienę, t.y. komentuos jos nagrinėtas bylas, yra surastos“, – „Karštam komentarui“ sakė šaltiniai.

Pasak jų, kadangi prie Neringos Venckienės nėra kaip prisikabinti, o ją atleisti iš teisėjų pagal L.Stankūnaitės prašymą vien dėl to, kad N.Venckienės kompiuteryje „neetiškai“ užvadinti keli skundai, visuomenės akyse būtų negražu, be to, būtų pakišta Prezidentė – nes tai ji turėtų pasirašyti ant atleidimo dekreto, todėl nuspręsta pradėti didžiulę šmeižto kampaniją prieš N.Venckienę kaip prieš teisėją.

„Gali būti, kad puolimas prasidės anksčiau – prieš lapkričio 15 d. prasidėsiantį bylų tikrinimą, kaip nuoroda, ką bylų tikrintojams reikėtų tikrinti. Tačiau faktiškai jau visas scenarijus yra suderintas. Stiprybės Venckienei, nes jai reikės atlaikyti iš tiesų didžiulę šmeižto kampaniją“, – sakė „Karšto komentaro“ šaltiniai.

Pasak jų, šitoje N.Venckienės juodinimo kampanijoje dalyvaus jau visuomenei gerai žinomi žurnalistai, pedofilijos bylą parodantys per bylą gesinusių prokurorų prizmę.

Kaip žinia, šitoje istorijoje kaip didžiausi A.Ūso ir L.Stankūnaitės gynėjai pasižymėjo žurnalistai L.Lavaste ir V.Gaivenis. Pastarojo operatorius buvo gėdingai išvytas žmonių iš Drąsiaus Kedžio laidotuvių. Tačiau svarstoma, kad šiam puolimui galimai būtų galima pasinaudoti ir S.Bartkaus laidomis.

„Šiuo metu prokuratūroje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl A.Gurecko privedimo prie savižudybės. A.Gurecko našlė viešai tuo apkaltino „MG Baltic“ vadovus. Šios imperijos savininkas D.Mockus – LNK televizijos savininkas. Todėl dabar, manau, prokuratūra mainais už ikiteisminio tyrimo nutraukimą dėl A.Gurecko privedimo prie savižudybės galės užsakinėti visas jiems reikalingas temas, pavyzdžiui, ir N.Venckienės šmeižimo kampaniją“, – tokią nuomonę apie nusimatomą šmeižto kampaniją prieš N.Venckienę išsakė šaltiniai.

N.Venckienė: „Aš dėl savo bylų rami“

Drąsiaus Kedžio sesuo Neringa Venckienė, išgirdusi iš „Karšto komentaro“ apie planuojamą šmeižto kampaniją jos atžvilgiu, sakė esanti rami.

„Ir V.Gaivenis, ir kiti gali būti ramūs – aš kyšių neimu“, – „Karštam komentarui“ sakė Kauno apygardos teismo teisėja N.Venckienė.

Ji sakė girdėjusi kalbas, kad lapkritį prasidėsiantis bylų patikrinimas Kauno apygardos teisme įvyks būtent dėl jos.

„Tačiau aš dėl savo bylų esu visiškai rami“, – sakė N.Venckienė.

Tiesa, teisėja sutiko, kad norint apšmeižti, priežastį visuomet rasi (kaip toje patarlėje – jei nori mušti šunį, lazdą visuomet rasi).

„Tai juk yra civilinės bylos ir viena pusė visada pralaimi, o kita – laimi. Gali būti, kad jie pasikalbino kokią pralaimėjusią pusę kokioje byloje ir per tą prizmę bandys vykdyti savo šmeižto kampaniją“, – neatmetė galimybės N.Venckienė.

Tačiau ji įsitikinusi, kad mąstantys žmonės tuo šmeižtu nepatikės, ypač – jeigu ta kampanija bus vykdoma per V.Gaivenio laidas. „Mąstantys žmonės V.Gaivenio laidomis netiki“, – įsitikinusi N.Venckienė.

„Žurnalisto K.Krivicko pavyzdys rodo, kad galima pinigus uždirbti sąžiningai, nebūtinai kitus šmeižiant. Net K.Krivicko laidos baltos raidės ant juodo lapo po V.Gaivenio laidų atrodo dar baltesnės“, – „Karštam komentarui“ sakė N.Venckienė.

Jos nuomone, V.Gaiveniui iki objektyviosios žurnalistikos – labai toli. „L.Stankūnaitės ar J.Furmanavičiaus sesers apkarstymas mikrofonais rodo, kad V.Gaivenis nėra objektyvus. Nes tas, kas kalba tiesą, gali sakyti tiesą tiesiai į akis – jam slaptų mikrofonų nereikia“, – „Karštam komentarui“ sakė N.Venckienė.

„Aš bylų patikrinimo nebijau – dėl savo bylų esu visiškai rami“, – teigė Kauno apygardos teisme dėl to, kad neima kyšių, „balta varna“ vadinama teisėja Neringa Venckienė.

Papildyta 07.50 val., 2010-10-26

Pasak "Karšto komentaro" šaltinių, lapkričio 15 d. Kauno apygardos teisme prasidėsiantis teisėjų bylų patikrinimas konkrečiai nukreiptas prieš N.Venckienę. "Bus prisikabinta prie dviejų bylų, tos bylos ir taps eskalacijos žiniasklaidoje pagrindu bei galimu pretekstu atimti iš N.Venckienės teisėjos mantiją", – informavo "Karštą komentarą" šaltiniai.

Pasak jų, N.Venckienės bylų patikrinimas jau buvo atliktas po spalio 5-osios įvykių, tiesa, neoficialiai. Tuomet, šaltinių teigimu, į akis krito viena Kauno senamiesčio turto byla, bet prie N.Venckienės tada nebuvo kaip prisikabinti – teisėjų kolegijos pirmininkas buvo gerai Kauno apygardos teisme žinomas ir "teisingoje" barikadų pusėje pedofilijos byloje esantis teisėjas, o N.Venckienė buvo tik tos teisėjų kolegijos narė. "Taigi saviškiui "galvos kirsti" jie negalėjo", – sakė šaltiniai.

Šaltinių teigimu, šis N.Venckienės bylų patikrinimas Kauno apygardos teisme bus atliktas prokuratūros iniciatyva. "Tai, jog šis patikrinimas yra planinis, – tik formalumas, priedanga", – sakė "Karšto komentaro" šaltiniai.  

KK inf.

2010-10-25

Komentarai

 

 

 
 1. Dar neaišku ar ta venckiene teisi, o kiek tikrai dorų pareigūnų darbo netekę ir jokia spauda apie juos nežino

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. tegu tikrina, vistiek akivaizdu, kad organizuojamas persekiojimas. Tai tik prokurorų įvaizdžiui tolimesnis menkinimas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Skundas turbūt apie tai, kaip kolūkio laukuose, priėjęs prie spygliuotos tvoros, ūsuotas jautis, drąsią telyčią laižė. Todėl reikalaujam atleisti iš pareigų agronomą, zootechniką, veterinorių, o automatinio melžimo operatoriui pagaliau pareikšti įtarimus, graibius telyčiai už tešmenų ir prijungus neaiškios kilmės keturis vamzdelius, pumpuojančius iš telyčios raudonos spalvos pieną.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. dar kartą papulsi, ir tave tikrai ištrenks iš darbo, kaži kiek tau moka, turbūt daugiau negu kalbos komisijoj , tik viena bėda socdraudimo nėra

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Jau etatiniai purvasklaidininkai pradėjo šmeižto lavinos pylimą nelaukdami ir lapkričio 15d.
  Gerbiama Neringa Venckiene, stiprybės Jums ir Dievo palaiminimo šioje sunkioje kovoje už Jūsų dukterėčią, jos gyvenimą, už save ir už visą Lietuvą (turiu mintyje tuos kuriems moralės supratimas nėra iškreiptas), nes Jūs esate mums vienintelė viltis, kad Lietuva dar apsivalys nuo šlykštybių ir atgims. Po 20 metų Nepriklausomybės mes, Lietuvos tauta esame sumurkdyti į tokį mėšlą, kad ir sovietiniais laikais dar taip nebuvome paniekinti. Tremiami, žudomi buvome, bet mūsų kūdikių neprievartavo.O dabar mūsų vaikų prievartautojai gauna Valstybės globą ir apsaugą. Juos gina prokurorai, nužudomas tėvas bandęs apginti savo dukros garbę ir visiems valdžioje pradedant Prezidentūra ir žemiau viskas gerai, viskas normalu. Sovietiniai funkcionieriai dar nebuvo išmastę, kad galima taip pasityčioti iš žmonių.
  Dar kartą, stiprybės ir Dievo palaimos jums gerbiama Neringa Venckiene šioje sunkioje kovoje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. iš Šlienavos ganyklų atklydo.Gal kokį skundą kolūkio pirmininkui sėsiu ir parašysiu

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. tegul prokurorai pamasto ar ju versijomis tikinciu dar yra Lietuvoj?tegul jie kuria serijalus,raso romanus,stato scenarijus,su tikrais ir nupirktais veikejais-nebera tokiu kas jais tiketu.deja….kurkit spektakli patys sau,gaiveniui,lavastei ,leskeviciui….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. na,tu issisukineji.o aš,jeigu TEISMAS pateiks nenuginčijamus faktus,kad Laima pardavinėjo savo dukrą,be abejo,patikėsiu teismu.o kol teismo dar nėra kiekvienas tikim tuo,kuo norim.kartoju,tik TEISMAS galėtų pakeisti mano nuomonę.o jūsų;violetinių,jau niekas nebepakeis.dabar jauti kuo skiriamės?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. o jeigu pateiks nenuginčijamus faktus apie stankunaite, kad si pardavinejo savo dukra ,vistiek tikėsi stankunaite? atsakyk tik taip arba ne.

  jeigu issisukinesi,reiskia abejoji savo bella santa primadona. ir uz tai jau aciu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. del manes sita kanala galetu isimti,labai jau susitepe,toks vaizdas ,kad per ekrana smirda…NERINGA jums stiprybes,nors atrodot labai trapi,bet moteris ir turi tokia buti,jai priduoda vidinio grozio,jus atlaikysit ju puolima,TAUTA-pades…Mes su jumis kovoje pries pedofilija!!!SEKMES!!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Oficialiame Generalinės prokuratūros tinklapyje rašoma, kad prokuroras A.Stepučinskas “prisidėjo tiriant 1991 metų sausio – rugpjūčio mėnesių įvykius, tardė omonininkus”. Kad prisidėjo tiriant ir tardant – puiku. Tačiau taip pat norėtųsi žinoti tikrąją tų tyrimų vertę? Vaizdžiai tariant, norėtųsi paklausti: ar pasiraitojęs rankoves tyrė? Šiandien akivaizdu, kad Vilniaus OMON byla ištirta panašiai kaip ir Medininkų skerdynių byla – paviršutiniškai.Prokuroro A.Stepučinsko vadovaujama grupė nuteisti siekė Vilniaus OMONo pareigūnus Aleksandrą Skliarą ir Eduardą Petrauską. Beje, E.Petrauskas Vilniaus OMONe ėjo tik kadrų inspektoriaus, atsakingo už omonininkų asmens bylų tvarkymą, pareigas. 2002-aisiais teismai šiuos prokuratūros persekiotus Vilniaus omonininkus išteisino, nes byloje nerado jų kaltę patvirtinančių įrodymų. Ar už tokį Vilniaus OMONo bylos ištyrimą prokuroras A.Stepučinskas vertas pagyrimų, padėkų, apdovanojimų? Kai kurių įtarimų kelia ir tuometinio VSD direktoriaus bei Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimų vadovės palankumas ponui A.Stepučinskui. …Unikali ir nepakartojama Dalios Kuodytės asmenybė- puikiai dangsto KGBystus ir į šuns dienas Nijolės Oželytės laidoje išdeda partizanus. Ar ne nuostabi LGGRTC-o vadovė ? Placiau : Slaptailt; Slaptasis KGB įsakymas, kurį 1990-ųjų kovo 10-ąją pasirašė “Misteris Niekas”.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. žinoma,kai norėsi prisiknisti,visada rasi prie ko.Na čia svarbiausia,kad jų agentė vaiką atgautų,o tada jau viskas labai greit užsibaigs.Ištrenks abi kur nors,kur jau niekas neberas.Čia žiūriu dauguma komentatorių pradeda pamiršti,kad jiems reikalinga mergaitė-liudininkė ir visa ta košė,kad tik bet kokiais metodais ją atimti iš Venckų.O Venckienė ar ji kažką padarė per tiek metų darbo neteisingo,ar nepadarė,tai tik dalis jų žaidimo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. aš dėl savo bylų rami..na,nebent kažkokia turtinė byla,bet šiaip aš rami. kaip koks vagis sakytų:"aš ne vagis,na neskaitant,kad kaimynų keletą vištų pavogiau,bet šiaip aš ramus,tikrai ne vagis"

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. prasau atsakyk taip arba ne.jeigu issisukineji,reiskia abejoji savo matrona.ir uz tai jau aciu

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Nesupratai minties. Pradeti reikia nuo didziausiu piktzoliu, nuo kuriu siandien labiausiai skauda… Mazesnes ir taip pastips be uznugario likusios.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Kad piktzoles reikia rauti o ne tik galvoti, kad jas reikia rauti – siauras mastymas? As palaikau nusiteikusius israveti VISA DARZA.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Siaurai mastai. Kame LT beda? Patys kalti esame, uzsiauginome ant sprando bureli parazitu, kurie tvarkosi LT lyg savo kieme. Tas draugeliu burelis nesikeicia, tik ju klapciukai valstybes instancijose keiciasi (seimas, prokuratura, teismai). Nustekeno musu bulviu krasta tiek, kad toliau nebera kur. Nenuostabu, kad is gero gyvenimelio kai kurie ju net perversiju nevengia. Turejo ateiti ta diena, kuomet kazkas isdriso pasipriesint. Gamtos desnis: kiekvienam veiksmui kazkada pribresta atoveiksmis. Stiprus. Isrovus tas piktzoles su saknimis, nustebtum, kaip greit ir kitos, anot taves, problemos ir klausimai issisprestu..

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Šita prokuratūra apskritai prarado bet kokį pasitikėjimą, todėl jie tegul kokius nori įrodymus pateikinėja – jų pasitėjimo reitingas yra absoliutus NULIS.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Ką reiškia nenuginčijami faktai? Kaip ir tas "faktas", kad "ant ginklo rasta Kedžio DNR"? Žinot, po visų Gaivenio laidų, Lavastės str, ir Kliunkos drebančių rankų aš neįsivaizduoju, KAS GALĖS ŠITA PROKURATŪRA PATIKĖT. N-I-E-K-A-S

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. o jeigu pateiks nenuginčijamus faktus,vistiek tikėsite venckiene?atsakykite tik taip arba ne.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Kuo labiau ją juodins, tuo daugiau žmonių į jos partiją ateis, labai gerai :))

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. jokie smeiztai pries p.Venckiene -ja mes tikime ir tikesime , ir busime kartu kovoje pries pedofilija

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. pirma normalu kedofila sutikau.kad ir netikiu drasiaus zygdarbiais,bet jums pritariu.jus visiskai teisus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. Kodel as nebalsuociau uz Venskiene? Dar labai senais laikais Leninas rase, kad rusu valstieciu problema tame, kad islaisvine savo kiema, jie toliau nebeis padeti kaimynui. O kam? Cia irgi panasiai, jei pavyks isspresti savo problemas, tai kam kurti ta partija. Reikalo sprendimas be isankstinio aiskaus tikslo ir ryzto pasmerktas zlukti. Sukis geras – tai gyventi nebeimanoma, todel ir reikalingi ryztingi zmones, tokie kaip Drasius. Man atrodo, kad Drasiaus kelias yra kitoks, tai ne Venskienes kelias. Reikia spresti ne tik pedofilijos byla bet ir kitus elementariausius klausimus – kodel maisto produktai uzsienyje pigesni, o darbuotojai gauna didesnius atlyginimus? Kas dirbo uzsienyje zino, kad tokiu patyciu is darbdaviu puses kaip lietuvoje ten nera. Na ir taip toliau. Jeigu Venskiene nenori spresti visu musu problemu, o tik savas, tada ir kyla tas istorinis klausimas – o kam? O kodel az tureciau uz ja balsuoti?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. na va,jau neringute prisipazino,uz kokia byla jai gali buti nuvilkta mantija.reiskia,ne visai rami del savo bylu.o veliau abi su sios sikpopieres blondine gales skalambyti,jog kaip sakem,taip ir buvo.jusu taktika iki skausmo pazistama,tik va,kad grazios dienos jau kaip ir suskaiciuotos…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 26. Visiems, norintiems zaisti tikra pokeri, neidejus ne cento – pasiulymas. Isspresk lengva testa ir 50 $ – tavo. Gali zaisti pasirinktame pokerio kambaryje.
  ru.pokerstrategy.com/u6CWIP

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras