Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Rugpjūtis 17 Trečiadienis
 

Šaltiniai: „Tuoj prasidės didžiulė šmeižto kampanija prieš N.Venckienę“ (papildyta)

2010-10-25 11:58 | Naujienos | Komentarų (131)

Šaltinių teigimu, pedofilijos bylos strategai iš juodo kubiko kreivais langais suplanavo didelę šmeižto kampaniją prieš N.Venckienę (KK nuotr.)

„Karšto komentaro“ šaltinių teigimu, pastarąsias keletą savaičių trunkanti tyla pedofilijos bylos istorijoje – apgaulinga. „Tuoj prasidės galingas puolimas prieš D.Kedžio dukrelės globėją Neringą Venckienę“, – sakė redakcijos šaltiniai iš Generalinės prokuratūros.

„Neringa Venckienė – nesąžininga teisėja“, – taip, pasak šaltinių, vadinsis pedofilijos bylos strategų ruošiamas naujas serialas.

„Lapkričio 15 d. Kauno apygardos teisme prasidės neva teisėjų bylų patikrinimas, tačiau tikrintojai jau žino, ką tikrins. Po šio patikrinimo prasidės naujas serialas per televiziją apie tai, kad „N.Venckienė – nesąžininga teisėja“. Jau ir suinteresuotos pusės, kurios kalbės prieš N.Venckienę, t.y. komentuos jos nagrinėtas bylas, yra surastos“, – „Karštam komentarui“ sakė šaltiniai.

Pasak jų, kadangi prie Neringos Venckienės nėra kaip prisikabinti, o ją atleisti iš teisėjų pagal L.Stankūnaitės prašymą vien dėl to, kad N.Venckienės kompiuteryje „neetiškai“ užvadinti keli skundai, visuomenės akyse būtų negražu, be to, būtų pakišta Prezidentė – nes tai ji turėtų pasirašyti ant atleidimo dekreto, todėl nuspręsta pradėti didžiulę šmeižto kampaniją prieš N.Venckienę kaip prieš teisėją.

„Gali būti, kad puolimas prasidės anksčiau – prieš lapkričio 15 d. prasidėsiantį bylų tikrinimą, kaip nuoroda, ką bylų tikrintojams reikėtų tikrinti. Tačiau faktiškai jau visas scenarijus yra suderintas. Stiprybės Venckienei, nes jai reikės atlaikyti iš tiesų didžiulę šmeižto kampaniją“, – sakė „Karšto komentaro“ šaltiniai.

Pasak jų, šitoje N.Venckienės juodinimo kampanijoje dalyvaus jau visuomenei gerai žinomi žurnalistai, pedofilijos bylą parodantys per bylą gesinusių prokurorų prizmę.

Kaip žinia, šitoje istorijoje kaip didžiausi A.Ūso ir L.Stankūnaitės gynėjai pasižymėjo žurnalistai L.Lavaste ir V.Gaivenis. Pastarojo operatorius buvo gėdingai išvytas žmonių iš Drąsiaus Kedžio laidotuvių. Tačiau svarstoma, kad šiam puolimui galimai būtų galima pasinaudoti ir S.Bartkaus laidomis.

„Šiuo metu prokuratūroje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl A.Gurecko privedimo prie savižudybės. A.Gurecko našlė viešai tuo apkaltino „MG Baltic“ vadovus. Šios imperijos savininkas D.Mockus – LNK televizijos savininkas. Todėl dabar, manau, prokuratūra mainais už ikiteisminio tyrimo nutraukimą dėl A.Gurecko privedimo prie savižudybės galės užsakinėti visas jiems reikalingas temas, pavyzdžiui, ir N.Venckienės šmeižimo kampaniją“, – tokią nuomonę apie nusimatomą šmeižto kampaniją prieš N.Venckienę išsakė šaltiniai.

N.Venckienė: „Aš dėl savo bylų rami“

Drąsiaus Kedžio sesuo Neringa Venckienė, išgirdusi iš „Karšto komentaro“ apie planuojamą šmeižto kampaniją jos atžvilgiu, sakė esanti rami.

„Ir V.Gaivenis, ir kiti gali būti ramūs – aš kyšių neimu“, – „Karštam komentarui“ sakė Kauno apygardos teismo teisėja N.Venckienė.

Ji sakė girdėjusi kalbas, kad lapkritį prasidėsiantis bylų patikrinimas Kauno apygardos teisme įvyks būtent dėl jos.

„Tačiau aš dėl savo bylų esu visiškai rami“, – sakė N.Venckienė.

Tiesa, teisėja sutiko, kad norint apšmeižti, priežastį visuomet rasi (kaip toje patarlėje – jei nori mušti šunį, lazdą visuomet rasi).

„Tai juk yra civilinės bylos ir viena pusė visada pralaimi, o kita – laimi. Gali būti, kad jie pasikalbino kokią pralaimėjusią pusę kokioje byloje ir per tą prizmę bandys vykdyti savo šmeižto kampaniją“, – neatmetė galimybės N.Venckienė.

Tačiau ji įsitikinusi, kad mąstantys žmonės tuo šmeižtu nepatikės, ypač – jeigu ta kampanija bus vykdoma per V.Gaivenio laidas. „Mąstantys žmonės V.Gaivenio laidomis netiki“, – įsitikinusi N.Venckienė.

„Žurnalisto K.Krivicko pavyzdys rodo, kad galima pinigus uždirbti sąžiningai, nebūtinai kitus šmeižiant. Net K.Krivicko laidos baltos raidės ant juodo lapo po V.Gaivenio laidų atrodo dar baltesnės“, – „Karštam komentarui“ sakė N.Venckienė.

Jos nuomone, V.Gaiveniui iki objektyviosios žurnalistikos – labai toli. „L.Stankūnaitės ar J.Furmanavičiaus sesers apkarstymas mikrofonais rodo, kad V.Gaivenis nėra objektyvus. Nes tas, kas kalba tiesą, gali sakyti tiesą tiesiai į akis – jam slaptų mikrofonų nereikia“, – „Karštam komentarui“ sakė N.Venckienė.

„Aš bylų patikrinimo nebijau – dėl savo bylų esu visiškai rami“, – teigė Kauno apygardos teisme dėl to, kad neima kyšių, „balta varna“ vadinama teisėja Neringa Venckienė.

Papildyta 07.50 val., 2010-10-26

Pasak "Karšto komentaro" šaltinių, lapkričio 15 d. Kauno apygardos teisme prasidėsiantis teisėjų bylų patikrinimas konkrečiai nukreiptas prieš N.Venckienę. "Bus prisikabinta prie dviejų bylų, tos bylos ir taps eskalacijos žiniasklaidoje pagrindu bei galimu pretekstu atimti iš N.Venckienės teisėjos mantiją", – informavo "Karštą komentarą" šaltiniai.

Pasak jų, N.Venckienės bylų patikrinimas jau buvo atliktas po spalio 5-osios įvykių, tiesa, neoficialiai. Tuomet, šaltinių teigimu, į akis krito viena Kauno senamiesčio turto byla, bet prie N.Venckienės tada nebuvo kaip prisikabinti – teisėjų kolegijos pirmininkas buvo gerai Kauno apygardos teisme žinomas ir "teisingoje" barikadų pusėje pedofilijos byloje esantis teisėjas, o N.Venckienė buvo tik tos teisėjų kolegijos narė. "Taigi saviškiui "galvos kirsti" jie negalėjo", – sakė šaltiniai.

Šaltinių teigimu, šis N.Venckienės bylų patikrinimas Kauno apygardos teisme bus atliktas prokuratūros iniciatyva. "Tai, jog šis patikrinimas yra planinis, – tik formalumas, priedanga", – sakė "Karšto komentaro" šaltiniai.  

KK inf.

2010-10-25

Komentarai

 

 

 
 1. kaip gerai, kad informuojate , zmonems viskas aisku, viska suprantame ir laukiame , sunku patiketi, bet sirdies kerteleje kizda mintis, kad bus pareiksti itarimai Stankinaitei, negi visi prokurorai …gal vistik yra nors VIENAS DORAS IR DRASUS, kuris pasigailes mazos mergytes, LABAI PRASAU – PASIGAILEKIT, NUBAUSKIT KALTUOSIUS.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. cia nesmeizia, pati venckiene iklimpusi savo mesle iki ausu ir dar bando juo kitus tepti…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Apie ruosiama didziule smeizimo kampanija as ispejau dar praeita savaite.Ziobene su stanke kas vakara rodys Dviracio Zynios vietoj jau nusubodusiu blondiniu.Reiks ziuret.Megstu baikas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Gaivenio laidomis!Krivicko pasakos tik kvailiems ir nesubrendeliams.Kas gali patiketi pasakomis ?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. aisku, kad to ir siekiama, kad krapstys viska, kad surastu bent benkiausia klaidele, jeigu ir padarius ar nepadarius gerbiama Neringa. Tik supuvusi teisesauga nesuvokia, kad tokiu zmoniu reikia teisinej nsistemoj kaip Venckiene, kurie turetu sazine, atsizvelgtu i zmones. Dabar vien purvas teisinej sistemoj.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. ir purve žiba. Neišdegs ir šįkart apšmeižti p.Venckienės, manau suveiks atvirkščiai. Stiprybės Venckų šeimai, Jūs JĖGA !!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Iš šmeižto kompanijos,jiems gausis DRĄSIAUS partijos rinkiminė agitacija.Neringa,užmokėk jiems už triūsą,padaryk pavedimą į Generalinės prokūratūros sąskaitą su įrašu:"už rinkiminę agitaciją".

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. O tu pats mažų vaikų turi? Kaip tu jaustumeisi, jeigu tavo vaikas būtų prievartaujamas, o prokuroras pasakytų: kas čia tokio, kad porą kartų įkišo?????

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. ANT VENCKIENĖS RUOŠIASI , DAR IŠ ANKSTO ŠALTINIAMS NUTEKĖJUS , TAI JI BE JOKIŲ ŠALTINIŲ IR PASRUOŠIMO ŠMEIŽIA VISUS Į KAIRĘ IR DEŠINĘ.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. "Toki kosmara gali praeiti tik neeilines asmenybes"! Stiprybes,JUMS Neringa!!! Jus Lietuvos apsvarininmo VILTIS!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Cituoju GGG: "Beprasmiška tas propagandas daryt, vistiek niekas iš "violetinių" neapsigalvos ir nepersimes šarikovų pusėn. Bus tik dar viena proga klanui vėl prisidaryt klaidų ir dar kartą visus įtikinti, kad jie išgamos"

  Taip, violetiniai gal ir neperbėgs kiton pusėn, bet būkite labai budrūs, kad kita pusė avies kailiu apsidengusi netaptų informatoriais ar kiršinimo priežastimi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Nuoširdžiai pasakysiu, jaučiau, kad ruošiama antra labai riebi porcija nuodų ir Venskams ir Kedžiams. Turbūt tai, kas čia rašoma, tik žiedlapėliai, palyginus su tuo, ką jie sumastę. Svarbiausia neprarasti budrumo. Nemanau, kad visa šita pilkųjų kardinolų armija apsiribos tik šmeižtu medijoje. Saugokit mergaitę ir savo blaivią galvą. Nepasiduokite spaudimui, kad nepadaryti klaidų, kurios jau buvo dėl elementaraus nuovargio ir nepatyrimo.

  Sėkmės Neringai ir jos šeimai! Tokį košmarą gali praeiti tik neeilinės asmenybės.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Kuo labiau tie šarikovai loja ant gerb.Venskienės, tuo labiau aišku, kad ji teisi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Visa tai kas atsitiko su Drasiumi yra labai rimtas dalykas nes tai yra GLOBALISTU issigimeliu darbas. Visur reikia buti begalo protingiems, nes jie infiltruoja savus fruktus ir taip renka informacija kad ja pasinaudoja galetu mus valdyti! Tai nera vien Drasiaus ir jo Dukreles problema , tai yra GLOBALI problema, nes tie ISKRYPELIAI priklauso Pasaulio "valdovu" klanui! Todel jie tokie stebetinai izulus ir nebaudziami!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. teko buti dabartiniu politiku baliuke. tai vienas zinomas veikejas priejes prie valatkos dekojo uz straipsni pries Venckiene: sake, rimvydai, reikia kuo daugiau pilt purvo ant Venckienes, tu matai, ji gi paims valdzia. ir kuo geriau rasyt apie stankunaite, kad jai atiduotu mergaite, kad ji gera biologine motina. Zmones Venckiene palaiko, tai isivaizduoji kas mums bus kai ji ateis i valdzia. Tas is baimes apsotiredes politikas yra J.D. kita diena ji pamaciau per TV teikianti apdovanojimuis

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. ivykdytas 100 proc. dar 2009 spalio vidury is sttk artimo asmens teko suzintoi scenariju: apkaltinti ir smeizti Venckiene todel kad ji padejo broliui kovoti uz savo dukra, ginti nuo pedofilu. Kita diena pasirode gayvenio laida pries Venckiene.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. apgailetini zombiu veiksmai. Net truksta zodziu. Paskui stebisi visos tos policines tarnybos, is kur mokyklose tiek smurto? O kaip vaikai tokie tampa, kai aplinkui smurtas – tai gero tono zenklas? Psichologinis, moralinis,emocinis. Praita savaite ta "puikiai" pademonstravo ziobiene. Viesai. Garsiai. Pries kitaip dalykus matancius. Dabar vel atejo p. Neringos eile? Kas sekantis? Kol nespejo nusizudyri, kaip a.a. verslininkas. Niekada nezinai, kam neitiksi, kada tavo eile ateis. Cia kaip E.Hemingvejaus "Kam skambina varpai". Neklausk, kam jie skamba. Skamba visiems. Manau, klanas perzenge riba.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Beprasmiška tas propagandas daryt, vistiek niekas iš "violetinių" neapsigalvos ir nepersimes šarikovų pusėn. Bus tik dar viena proga klanui vėl prisidaryt klaidų ir dar kartą visus įtikinti, kad jie išgamos

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. O kas dar tiki Gaiveniu ir Lavaste,Vinokuru? Va,Bartkus-tai kitas reikalas,bet Bartkus visada atrodė padoresniu už Gaivenį,nors ką gali žinoti…
  Man atrodo,tie visi gaiveniai ir lavastės bei idiotiškos Stankūnaitės "spaudos konferencijos" skirtos nukreipti visuomenės dėmesį nuo Furmanavičiaus,Naruševičienės ir Kedžio nužudymo tyrimo.
  Nemanau,kad klaninės purvasklaidos atstovai tokie idiotai,kad patikėtų,jog kažkas rimtai žiūri į jų "kūrybą".

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Juodos jėgos stengiasi išsilaikyti, juodindamos pasaulį. Neišdegs, šėtoną malda nugali. Tikėkime Tiesos pergale.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. nu jei gaivenis ir lavaste rasys, tai manau kiekvienas supras ir taip. kad ka jie raso ar sako, tai reikia suprast atvirksciai!! jei sako kokia gera mamyte stankunaite, tai juk visi supranta… sliundra prosteske ir dar pedofilams savo vaika pardavinejusi!!!!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. jie yra -pykinti liaudi , kuri kovoja del tiesos .JUK nebepades jokios baudos [manau ]vaikus gins

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. smeizia , mes nepatikesim , tik dar labiau mus uzgrudins kovai pries pedofilija,Is zmoniu kalbu zinau -visi uz tiesa , uz maza mergaite .Visi uz p.Venckiene -ji tapo tautos numyletine.KLAIPEDA _MOCIUTE

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras