Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Rugpjūtis 8 Pirmadienis
 

Šaltiniai: „Tuoj prasidės didžiulė šmeižto kampanija prieš N.Venckienę“ (papildyta)

2010-10-25 11:58 | Naujienos | Komentarų (131)

Šaltinių teigimu, pedofilijos bylos strategai iš juodo kubiko kreivais langais suplanavo didelę šmeižto kampaniją prieš N.Venckienę (KK nuotr.)

„Karšto komentaro“ šaltinių teigimu, pastarąsias keletą savaičių trunkanti tyla pedofilijos bylos istorijoje – apgaulinga. „Tuoj prasidės galingas puolimas prieš D.Kedžio dukrelės globėją Neringą Venckienę“, – sakė redakcijos šaltiniai iš Generalinės prokuratūros.

„Neringa Venckienė – nesąžininga teisėja“, – taip, pasak šaltinių, vadinsis pedofilijos bylos strategų ruošiamas naujas serialas.

„Lapkričio 15 d. Kauno apygardos teisme prasidės neva teisėjų bylų patikrinimas, tačiau tikrintojai jau žino, ką tikrins. Po šio patikrinimo prasidės naujas serialas per televiziją apie tai, kad „N.Venckienė – nesąžininga teisėja“. Jau ir suinteresuotos pusės, kurios kalbės prieš N.Venckienę, t.y. komentuos jos nagrinėtas bylas, yra surastos“, – „Karštam komentarui“ sakė šaltiniai.

Pasak jų, kadangi prie Neringos Venckienės nėra kaip prisikabinti, o ją atleisti iš teisėjų pagal L.Stankūnaitės prašymą vien dėl to, kad N.Venckienės kompiuteryje „neetiškai“ užvadinti keli skundai, visuomenės akyse būtų negražu, be to, būtų pakišta Prezidentė – nes tai ji turėtų pasirašyti ant atleidimo dekreto, todėl nuspręsta pradėti didžiulę šmeižto kampaniją prieš N.Venckienę kaip prieš teisėją.

„Gali būti, kad puolimas prasidės anksčiau – prieš lapkričio 15 d. prasidėsiantį bylų tikrinimą, kaip nuoroda, ką bylų tikrintojams reikėtų tikrinti. Tačiau faktiškai jau visas scenarijus yra suderintas. Stiprybės Venckienei, nes jai reikės atlaikyti iš tiesų didžiulę šmeižto kampaniją“, – sakė „Karšto komentaro“ šaltiniai.

Pasak jų, šitoje N.Venckienės juodinimo kampanijoje dalyvaus jau visuomenei gerai žinomi žurnalistai, pedofilijos bylą parodantys per bylą gesinusių prokurorų prizmę.

Kaip žinia, šitoje istorijoje kaip didžiausi A.Ūso ir L.Stankūnaitės gynėjai pasižymėjo žurnalistai L.Lavaste ir V.Gaivenis. Pastarojo operatorius buvo gėdingai išvytas žmonių iš Drąsiaus Kedžio laidotuvių. Tačiau svarstoma, kad šiam puolimui galimai būtų galima pasinaudoti ir S.Bartkaus laidomis.

„Šiuo metu prokuratūroje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl A.Gurecko privedimo prie savižudybės. A.Gurecko našlė viešai tuo apkaltino „MG Baltic“ vadovus. Šios imperijos savininkas D.Mockus – LNK televizijos savininkas. Todėl dabar, manau, prokuratūra mainais už ikiteisminio tyrimo nutraukimą dėl A.Gurecko privedimo prie savižudybės galės užsakinėti visas jiems reikalingas temas, pavyzdžiui, ir N.Venckienės šmeižimo kampaniją“, – tokią nuomonę apie nusimatomą šmeižto kampaniją prieš N.Venckienę išsakė šaltiniai.

N.Venckienė: „Aš dėl savo bylų rami“

Drąsiaus Kedžio sesuo Neringa Venckienė, išgirdusi iš „Karšto komentaro“ apie planuojamą šmeižto kampaniją jos atžvilgiu, sakė esanti rami.

„Ir V.Gaivenis, ir kiti gali būti ramūs – aš kyšių neimu“, – „Karštam komentarui“ sakė Kauno apygardos teismo teisėja N.Venckienė.

Ji sakė girdėjusi kalbas, kad lapkritį prasidėsiantis bylų patikrinimas Kauno apygardos teisme įvyks būtent dėl jos.

„Tačiau aš dėl savo bylų esu visiškai rami“, – sakė N.Venckienė.

Tiesa, teisėja sutiko, kad norint apšmeižti, priežastį visuomet rasi (kaip toje patarlėje – jei nori mušti šunį, lazdą visuomet rasi).

„Tai juk yra civilinės bylos ir viena pusė visada pralaimi, o kita – laimi. Gali būti, kad jie pasikalbino kokią pralaimėjusią pusę kokioje byloje ir per tą prizmę bandys vykdyti savo šmeižto kampaniją“, – neatmetė galimybės N.Venckienė.

Tačiau ji įsitikinusi, kad mąstantys žmonės tuo šmeižtu nepatikės, ypač – jeigu ta kampanija bus vykdoma per V.Gaivenio laidas. „Mąstantys žmonės V.Gaivenio laidomis netiki“, – įsitikinusi N.Venckienė.

„Žurnalisto K.Krivicko pavyzdys rodo, kad galima pinigus uždirbti sąžiningai, nebūtinai kitus šmeižiant. Net K.Krivicko laidos baltos raidės ant juodo lapo po V.Gaivenio laidų atrodo dar baltesnės“, – „Karštam komentarui“ sakė N.Venckienė.

Jos nuomone, V.Gaiveniui iki objektyviosios žurnalistikos – labai toli. „L.Stankūnaitės ar J.Furmanavičiaus sesers apkarstymas mikrofonais rodo, kad V.Gaivenis nėra objektyvus. Nes tas, kas kalba tiesą, gali sakyti tiesą tiesiai į akis – jam slaptų mikrofonų nereikia“, – „Karštam komentarui“ sakė N.Venckienė.

„Aš bylų patikrinimo nebijau – dėl savo bylų esu visiškai rami“, – teigė Kauno apygardos teisme dėl to, kad neima kyšių, „balta varna“ vadinama teisėja Neringa Venckienė.

Papildyta 07.50 val., 2010-10-26

Pasak "Karšto komentaro" šaltinių, lapkričio 15 d. Kauno apygardos teisme prasidėsiantis teisėjų bylų patikrinimas konkrečiai nukreiptas prieš N.Venckienę. "Bus prisikabinta prie dviejų bylų, tos bylos ir taps eskalacijos žiniasklaidoje pagrindu bei galimu pretekstu atimti iš N.Venckienės teisėjos mantiją", – informavo "Karštą komentarą" šaltiniai.

Pasak jų, N.Venckienės bylų patikrinimas jau buvo atliktas po spalio 5-osios įvykių, tiesa, neoficialiai. Tuomet, šaltinių teigimu, į akis krito viena Kauno senamiesčio turto byla, bet prie N.Venckienės tada nebuvo kaip prisikabinti – teisėjų kolegijos pirmininkas buvo gerai Kauno apygardos teisme žinomas ir "teisingoje" barikadų pusėje pedofilijos byloje esantis teisėjas, o N.Venckienė buvo tik tos teisėjų kolegijos narė. "Taigi saviškiui "galvos kirsti" jie negalėjo", – sakė šaltiniai.

Šaltinių teigimu, šis N.Venckienės bylų patikrinimas Kauno apygardos teisme bus atliktas prokuratūros iniciatyva. "Tai, jog šis patikrinimas yra planinis, – tik formalumas, priedanga", – sakė "Karšto komentaro" šaltiniai.  

KK inf.

2010-10-25

Komentarai

 

 

 
 1. Kažko panašaus ir reikėjo tikėtis.Derėtų atkreipti dėmesį viešųjų ryšių agentūrą opinio.lt,kuri "Lietuvos žinių" duomenimis yra VRM talkininkė.Pasak dienraščio,juodųjų technologijų nevengianti ir demaskuotų kyšininkų vadovaujama agentūra užsiima VRM viešaisiais ryšiais.Ar tik ne ta pati PR agentūra už VRM,t.y mokesčių mokėtojų pinigus,organizuoja N.Venckienės šmeižto kampanijas?
  Tai,kad nevienas valstybės pareigūnas darbo metu iš tarnybinio kompiuterio rašinėja Venckienę įžeidinėjančius komentarus,jau senai nustatyta.Ir ta kalbininkė-tik smulkmena,užfiksuoti atvejai,kai policijos pareigūnai ir net muitinės darbuotojai rašinėjo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. jei tai tas pats, tai lyg ir teistas uz suteniarevima. zodziu, zmogus su praktika. Beje, lyg ir ne lietuvoje teistas

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. kada Panevezio teisejas baigs sirgti, patartina Neringai pasiimti biuleteni…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. man isties paslaptinga asmenybe yra Uso brolis evaldas. Nera jo nuotrauku internete, tik viena kur jis toks treniginis su juoda kauke. Dar maciau nuotraukose, kad vazineja crysleriu, dideliu juodu visureigiu. Ar jis kur aplamai dirba? Toki automobili tureti reikia daug uzdirbti. Gal jis irgi verslininkas? Na pvz tas susisaudymas greitkelyje, kur nuotraukoje matyti, kad Uso brolis uzstojes kelia audinei, man panasus buvo i dveiju gaujiniu nesutarimus. Gal jis koks banditas? Dar komentaruose raso, kad jis buvo teistas. Tai labai svrabios detales jeigu tai tiesa.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Jie taip ir gyventų užmarštyje tie talentai:Klaipėdoje, Telšiuose, Kaune, nes tėvai tylūs, kuklūs ir neturi "BLATŲ", pažinčių. Tik kai išėjo į Talentų koncertą tie "užkampiuose" pamiršti tylūs ir kuklūs tik tada pamtė Lietuva kokius lobius ji turi. Tai ir TIESOS – pats svarbiausias dabar lobis Lietuvoje turi išeiti į viešumą prieš okupantų primestą, įpratintą melą. Lietuviai niekada kaime nerakino durų. Buvo užkišta šluotelė ar šakelė už rankenos, kad nieko nėra namuose (pats augau prie tokios moralės)ir negalima eiti. Šiuolaikinė "tiesa" man atsakys, kad buvo biedni mužikai ir neturėjo pinigų šarvuotoms durims su itališka spyna.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. o man nesvarbu kas ir ka rasys apie Venckiene,visvien nepatikesiu.Matau tik viena dalyka-bylos netiriamos,teisejai ir advokatai pakaitomis serga,ir vyksra totalus smeizimas ir niekinimas tu zmoniu,kurie palaiko Venckus ir Kedzius.Ir pagrindinis klausimas-kas stankunaites stogas??Kas nori mergaite paversti melage?Kas jis???

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Kuklūs žmonės gyvena tyliai ir ramiai, kai pradedama savireklama – reikia tikėtis, kad ne viskas ten taip gražu, kaip piešiama. Matau Venckienės priešrinkiminės kampanijos pirmus žingsnius, jie labai garsūs, save reklamuoja beveik kiekviename laikraštyje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Prisiminkite, kad kirminai graužia tik ekologiškai švarius vaisius. Tai gamtos dėsnis. Dėl gedulo tikriausiai dar neatlėgo ir garbinga Gražulių šeima, kai "nelaimė palaidojo"(du kartus gydėsi nuo alkocholizmo, mirimo priežastis – infarktas)) jauną perspektyvų vyr. kapelioną. Bet buvęs vyriausiasis kapelionas maj.A. B. turėdamas įžvalgą, informavo (neskundė ir neminėjo pavardžių ir vardų) Vatikano kapelionų instituciją, kad netinkami kapelionai Lietuvoje parenkami ir ką gi? Pasipylė šmeižtai prieš vyr. kapelioną kun.A.B. ir netgi kardinolas per radiją, nesusipažinęs su padėtimi paskelbė, kad kun. A. B. meluoja. Vyr.kapelionas Juozas palaidotas, žiniasklaida aprašė pačių kapelionų nuomonę, kad kapelionų institucija tai sukurtas mėšlas. Tai va taip. Kodėl tai rašau? Jeigu moraliausioje, teisingiausioje, bijančioje nuodėmės institucijoje toki dalykai darosi, tai žinoki, gerb. N.Venckiene, kad neišvengsite šmeižtų, bet jie nuo Jūsų kaip vanduo nuo žąsies nutekės. Jus palaikys visi dori Lietuvos piliečiai. Atsargos karininkas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Neringa skelbk trumpą SMS numerį.Pinigų bus.Tavo apsaugai nusamdysime Vandamą su brigada seklių.Klanas užrauks rūras kaip pacukai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Mes tiek įsitraukėme į pedofilų melo kampaniją, kad pamiršome, jog yra dar pasaulis. Pedofilijos istorijos įvykius, kaip juos pateikia prokurorai ir kita pusė(praktiškai visa Lietuva) galima paprašyti pakomentuoti Europos, Amerikos, Kanados ir kitų šalių specialistų bei žurnalistų. Tada bus aišku, kad tokio akyvaizdaus melo iš teisėsaugos pusės išsivysčiusiose šalyse dieną su žiburiu nerasi. Ir nereikia galvoti, kad tai pakenks šalies įvaizdžiui -atvirkščiai, tai tik sustiprins tvirtos pilietiškos visuomenės įvaizdį.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. As manau, kad Neringai reiketu pasamdyti kieciausius "piarscikus", kurie padeda "issukti" asmenybe, sukurti ivaizdi ir pakilti :)
  ***************************************************************
  As suprantu, kad Neringa palaiko dauguma bet…REIKIA EITI I KONTRATAKA! Esu tvirtai isitikunusi ir manau paciai Neringai bus lengviau atlaikyti smeizto lavina.
  Nepamirskit – iki rinkimu dar laiko tarpas…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. turi bijoti,kurie ima ,ir jei zmones prades sneketi,bus ne tik uokinga,bet ir graudu,Versadskis ,toks nekaltas,tik alga labai maza

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. klanas.Ji liūdys prieš Venckienę,neleidusią dalyvauti kartu su savo vaikais orgijose.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. man regis pavarde gayvenis ne taip parasiau. Tikriausiai turetu buti gaypenis. Gay – gejus, o penis visiems aiskus ne tik zodis, bet ir kas per dalykas:)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. uoj, tik nereikia. Biologine sliundra paklausinetu zurnalistai (ne gayvenis su jabaste), nereiktu tiek vargti organizuojant tokius niekus pries Neringa.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. kiek zmoniu netik apsmeizta, bet ir nuzudyta !!!
  ……………….padekokim Kliunkai, Valantinui, Betingiui ir visiems kitiems. Kodel ant ju neloji? Brisiau? Ir padekok Uso ir jo tevo senam pazystamam, sporto treneriui, kuris Kedziui rase laiskus o Usas tuom labai dziaugesi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Kedziu strategai visada masto keliais zingsniais i prieki. Jei jau bus po menesio pradeta kampanija pries Venckiene, tai reikia Akistatoj pradeti pries Furmanaviciu, kas ir buvo padaryta praeita savaite. Saunuoliai. "Gali būti, kad jie pasikalbino kokią pralaimėjusią pusę kokioje byloje ir per tą prizmę bandys vykdyti savo šmeižto kampaniją".:))

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. kai noris apsmeizti … o noro venckienei tikrai netruksta, tai ir smeizia stankunaite, usa, furmanaviciu…………prasom pacituoti Venckienes smeizta. Jau sita tema net Cilinskas kalbejo, kad paduoti zmogu i teisma del to, kad jam kyla itarimu nera smeiztas, juolab yra zmoniu kurie TIKI vaikais. O, kad pasake itariamasis pedofilas, ar , kad Stankunaite pamelvao Lavastei nera smeiztas, nes Stankunaite is tikro pamelavo. Net LAvastei buvo leista iskamantineti mergaite, o Lavaste net neturejo ka parasyti. Tegul leidzia Krivickui iskamantineti Stankunaite. Ko bijo?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Kad ant Tatos po siai dien pamazgos pilamos,tai ko jau Neringai tiketis.Taip buvo ir taip bus.Gamtoje simto procentu grynumo neegzistuoja.Gal ir gerai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. baisu, ka iskrypeliai gali. Kaip Paksas buvo suvalgytas? Dar ir dabar kai kurie zmones tiki, kad Paksas sioks ir toks. Paksui net i ateiti kelias uzvertas – tas pats bus ir su Neringa. Daugelis cia liaupsinanciu Neringa ne uz ilgo spjaudysite ja. Jus neivertinate pedofilu gaujos – jie gali viska. Jei jau jiems zmogu nuzudyti – niekis, tai….laukite labai blogo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. cha, savo rasliava man priminei viena situacija, kaip diena iki itarimu pareiskimu Stankunaitei (kur atidejo), Lr isejo straipsnis, neva jeigu Stankunaite nuteis, neva tik todel, kad bus papirkti specialus teisejai, prezidente ja paakos. Va toks munduru plovimas. O jie ka Venckiene ir butu prisidirbusi,Gaivenis jau senai butu atkapstes, nes dirba su prokurorais kurie gerai informuoti. Tik tiek, kad ir kokia turi informacija, jos objektyviai pateiki nesugeba. Pvz kai jie zinojo, kad nuotraukose matesi, kad Kedys uz vairo sedi. Tokiu pvz daug. O Krivickas malacius, jis pats domisi, pats palaiko, dirba is iniciatyvos. Maciau ji kalbant laidoje. Taip galvoju ne todel, kad isgirdau ka pasake, o todel, kad isgirdau kaip jis tai pasake. Jis uzsivedes, matyt galetu kalbeti ir kalbeti ta tema. Ne taip kaip Gaivenis, bijo su Krivicku susitikti, nes Jakilaitis matomai nesusitar su Krivicku ka ir kaip kalbeti. Jokios rezisuros, man tai patinka.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. "Tiesa, teisėja sutiko, kad norint apšmeižti, priežastį visuomet rasi (kaip toje patarlėje – jei nori mušti šunį, lazdą visuomet rasi). " taigi venckiene kalba is savo praktikos : kai noris apsmeizti … o noro venckienei tikrai netruksta, tai ir smeizia stankunaite, usa, furmanaviciu… kiek zmoniu netik apsmeizta, bet ir nuzudyta !!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. Klanas gali atnešti tautai bet kokią informaciją,bet kaip privers ją "ėsti".

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. Klanui gausis kaip visada,nes šią bylą kuruoja DIEVAS.Jis tyčia tąso klaninių nervus,veikia palengva,metodiškai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. Ot pasalkundos dvorniaškos.Rodys per LNK ir LRT.Bėda ta,kad šių kanalų beveik niekas nebežiūri.Anokia čia propaganda,jei žiūrės tik klaniniai.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras