Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 8 Pirmadienis
 

Šaltiniai: „Tuoj prasidės didžiulė šmeižto kampanija prieš N.Venckienę“ (papildyta)

2010-10-25 11:58 | Naujienos | Komentarų (131)

Šaltinių teigimu, pedofilijos bylos strategai iš juodo kubiko kreivais langais suplanavo didelę šmeižto kampaniją prieš N.Venckienę (KK nuotr.)

„Karšto komentaro“ šaltinių teigimu, pastarąsias keletą savaičių trunkanti tyla pedofilijos bylos istorijoje – apgaulinga. „Tuoj prasidės galingas puolimas prieš D.Kedžio dukrelės globėją Neringą Venckienę“, – sakė redakcijos šaltiniai iš Generalinės prokuratūros.

„Neringa Venckienė – nesąžininga teisėja“, – taip, pasak šaltinių, vadinsis pedofilijos bylos strategų ruošiamas naujas serialas.

„Lapkričio 15 d. Kauno apygardos teisme prasidės neva teisėjų bylų patikrinimas, tačiau tikrintojai jau žino, ką tikrins. Po šio patikrinimo prasidės naujas serialas per televiziją apie tai, kad „N.Venckienė – nesąžininga teisėja“. Jau ir suinteresuotos pusės, kurios kalbės prieš N.Venckienę, t.y. komentuos jos nagrinėtas bylas, yra surastos“, – „Karštam komentarui“ sakė šaltiniai.

Pasak jų, kadangi prie Neringos Venckienės nėra kaip prisikabinti, o ją atleisti iš teisėjų pagal L.Stankūnaitės prašymą vien dėl to, kad N.Venckienės kompiuteryje „neetiškai“ užvadinti keli skundai, visuomenės akyse būtų negražu, be to, būtų pakišta Prezidentė – nes tai ji turėtų pasirašyti ant atleidimo dekreto, todėl nuspręsta pradėti didžiulę šmeižto kampaniją prieš N.Venckienę kaip prieš teisėją.

„Gali būti, kad puolimas prasidės anksčiau – prieš lapkričio 15 d. prasidėsiantį bylų tikrinimą, kaip nuoroda, ką bylų tikrintojams reikėtų tikrinti. Tačiau faktiškai jau visas scenarijus yra suderintas. Stiprybės Venckienei, nes jai reikės atlaikyti iš tiesų didžiulę šmeižto kampaniją“, – sakė „Karšto komentaro“ šaltiniai.

Pasak jų, šitoje N.Venckienės juodinimo kampanijoje dalyvaus jau visuomenei gerai žinomi žurnalistai, pedofilijos bylą parodantys per bylą gesinusių prokurorų prizmę.

Kaip žinia, šitoje istorijoje kaip didžiausi A.Ūso ir L.Stankūnaitės gynėjai pasižymėjo žurnalistai L.Lavaste ir V.Gaivenis. Pastarojo operatorius buvo gėdingai išvytas žmonių iš Drąsiaus Kedžio laidotuvių. Tačiau svarstoma, kad šiam puolimui galimai būtų galima pasinaudoti ir S.Bartkaus laidomis.

„Šiuo metu prokuratūroje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl A.Gurecko privedimo prie savižudybės. A.Gurecko našlė viešai tuo apkaltino „MG Baltic“ vadovus. Šios imperijos savininkas D.Mockus – LNK televizijos savininkas. Todėl dabar, manau, prokuratūra mainais už ikiteisminio tyrimo nutraukimą dėl A.Gurecko privedimo prie savižudybės galės užsakinėti visas jiems reikalingas temas, pavyzdžiui, ir N.Venckienės šmeižimo kampaniją“, – tokią nuomonę apie nusimatomą šmeižto kampaniją prieš N.Venckienę išsakė šaltiniai.

N.Venckienė: „Aš dėl savo bylų rami“

Drąsiaus Kedžio sesuo Neringa Venckienė, išgirdusi iš „Karšto komentaro“ apie planuojamą šmeižto kampaniją jos atžvilgiu, sakė esanti rami.

„Ir V.Gaivenis, ir kiti gali būti ramūs – aš kyšių neimu“, – „Karštam komentarui“ sakė Kauno apygardos teismo teisėja N.Venckienė.

Ji sakė girdėjusi kalbas, kad lapkritį prasidėsiantis bylų patikrinimas Kauno apygardos teisme įvyks būtent dėl jos.

„Tačiau aš dėl savo bylų esu visiškai rami“, – sakė N.Venckienė.

Tiesa, teisėja sutiko, kad norint apšmeižti, priežastį visuomet rasi (kaip toje patarlėje – jei nori mušti šunį, lazdą visuomet rasi).

„Tai juk yra civilinės bylos ir viena pusė visada pralaimi, o kita – laimi. Gali būti, kad jie pasikalbino kokią pralaimėjusią pusę kokioje byloje ir per tą prizmę bandys vykdyti savo šmeižto kampaniją“, – neatmetė galimybės N.Venckienė.

Tačiau ji įsitikinusi, kad mąstantys žmonės tuo šmeižtu nepatikės, ypač – jeigu ta kampanija bus vykdoma per V.Gaivenio laidas. „Mąstantys žmonės V.Gaivenio laidomis netiki“, – įsitikinusi N.Venckienė.

„Žurnalisto K.Krivicko pavyzdys rodo, kad galima pinigus uždirbti sąžiningai, nebūtinai kitus šmeižiant. Net K.Krivicko laidos baltos raidės ant juodo lapo po V.Gaivenio laidų atrodo dar baltesnės“, – „Karštam komentarui“ sakė N.Venckienė.

Jos nuomone, V.Gaiveniui iki objektyviosios žurnalistikos – labai toli. „L.Stankūnaitės ar J.Furmanavičiaus sesers apkarstymas mikrofonais rodo, kad V.Gaivenis nėra objektyvus. Nes tas, kas kalba tiesą, gali sakyti tiesą tiesiai į akis – jam slaptų mikrofonų nereikia“, – „Karštam komentarui“ sakė N.Venckienė.

„Aš bylų patikrinimo nebijau – dėl savo bylų esu visiškai rami“, – teigė Kauno apygardos teisme dėl to, kad neima kyšių, „balta varna“ vadinama teisėja Neringa Venckienė.

Papildyta 07.50 val., 2010-10-26

Pasak "Karšto komentaro" šaltinių, lapkričio 15 d. Kauno apygardos teisme prasidėsiantis teisėjų bylų patikrinimas konkrečiai nukreiptas prieš N.Venckienę. "Bus prisikabinta prie dviejų bylų, tos bylos ir taps eskalacijos žiniasklaidoje pagrindu bei galimu pretekstu atimti iš N.Venckienės teisėjos mantiją", – informavo "Karštą komentarą" šaltiniai.

Pasak jų, N.Venckienės bylų patikrinimas jau buvo atliktas po spalio 5-osios įvykių, tiesa, neoficialiai. Tuomet, šaltinių teigimu, į akis krito viena Kauno senamiesčio turto byla, bet prie N.Venckienės tada nebuvo kaip prisikabinti – teisėjų kolegijos pirmininkas buvo gerai Kauno apygardos teisme žinomas ir "teisingoje" barikadų pusėje pedofilijos byloje esantis teisėjas, o N.Venckienė buvo tik tos teisėjų kolegijos narė. "Taigi saviškiui "galvos kirsti" jie negalėjo", – sakė šaltiniai.

Šaltinių teigimu, šis N.Venckienės bylų patikrinimas Kauno apygardos teisme bus atliktas prokuratūros iniciatyva. "Tai, jog šis patikrinimas yra planinis, – tik formalumas, priedanga", – sakė "Karšto komentaro" šaltiniai.  

KK inf.

2010-10-25

Komentarai

 

 

 
 1. Zinoma prasides puolimas pries Venckiene, juk tam ir pedofilijos byla atidelioja, nes kitaip mergaites neatimsi, o kol neatismi, tol bylos nutraukti neiseis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. pritariu jums.si teiseja nera svari,garantuotai viduriuoja,nes zino,kad ne tik brolio reikaluose prisidirbus juodai,bet ir tiesioginiam darbe.idomu,ko taip isteriskai teigia,uzbegdama ivykiams uz akiu,kad svari esa,kad jei ka ir ras,tai netikekit,nes mockaus tv gali ir ta ir ana…na,tuoj prades listi galai,manau si poniute neisvengs atsakomybes.o kad krivicko laidos tokios baltos,tai net juokas ima,kai prisimenu is lempos atkastus liudininkus,pazadus praversti milijonus nuotrauku ir t.t.galas tavo aferoms ne uz kalnu,neringute!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. savo fekalijomis.Niu,ir ką tai duos?Visi žino jau dabar,kad fekalijos klano.Niu visai klanas išprotėjo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. REIKIA INFORMUOT PLAČIAI VISUS APIE GALIMĄ ŠMEIŽTO KAMPANIJĄ PRIEŠ NERINGĄ VENCKIENĘ.KAD GALIMAI YRA KURPIAMAS MELAS NORINT JĄ PAŽEMINT.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Kaleimciko nasle, sakai, iskniso? Kaip tau negeda??…Yra akivaizdus faktai, kad zmogus nepelnytai apkaltintas buvo, kaleiman igrustas, neatlaike ir pasimire nespejes isteisinimo sulaukti. Esi tiek aklo pykcio pritvinkusi, kad gatava faktus aukstyn kojomis apversti, kad tik savo ”tiesa” ipirsti.. Tokiai kaip tu net parodzius filmuota medziaga su aiskiais irodymais, kad ne Kedys zude, vistiek skalysi atvirksciai.. GYDYKIS, nes cia jau paskutine pasiutliges stadija!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Šalin rankas nuo Venckienės.Kapstykitės po Furmanavičiaus darbelius.Ar nereikėtų,mano nuomone,iš kapo tautinės vėliavos išimt?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. šmeižia.Niekam nebeįdomu.Vien tik per tuos jų šmeižtus,jau seniai net nebeįsijungiame LNK.Nebeperkame lietryčio.TEGU PATYS SU SAVIM IR KALBASI IR KLAUSOSI:)
  Geriausias palaikymo būdas ignoruoti LNK,LIETUVOS RYTĄ.Tik realiai sumažindami jų reitingus ir perkamumą galime prisijungti prie kovos su korupcija,neteisybėmis,susikorumpavusia teisėsauga Lietuvoje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Butent , kad mes jau pradejome mastyti ir netikesime jokiu smeiztu pilamu ant p. Venckienes . Stiprybes Jums Neringa mes su JUMIS !

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. sveiko proto,mastantys zmones su jumisNeringa.Mes palaikome Jus.Gal dabar susidarys ta kritine mase,kuri sugriaus sia mafijine valstybe.RINKIMUOSE mes palaikysime Jus.Geros sveikatos ir istvermes Jums Neringa.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. ir tik stiprybes linkiu Neringai . Tauta su tavim . O kai turi toki tautos palaikyma , tai , manau ,jokios negandos nebaisios .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Neleisime šmeižti Neringos .
  Pima turėtų būti ištirti šie nusikaltimai, čia aprašyta maža dalis , kuriuos vykdė prokurorai .

  VIEŠI KLAUSIMAI LR PREZIDENTEI DALIAI GRYBAUSKAITEI

  LR Prezidente, Dalia Grybauskaite, aš kreipiausi į jus net tris kartus su skundais, kuriuose pateikiau labai daug irodymų, jog prieš mane ir mano mažamečius vaikus buvo organizuotas valstybinis teroras kurį organizavo IŠKRYPĖLIS – ŽUDIKAS ALGIRDAS KATKUS .

  1. Jums buvo pateikti irodymai jog buvo organizuoti trys pasikėsinimai nužudyti mane, 1999, 2003, 2008m. (prokurorai viską bando nuslėpti )
  KODĖL NEBUVO PAVESTA ATITINKAMOMS INSTITUCIJOMS ATLIKTI TYRIMUS ?
  .
  2. . Aš jums pateikiau irodymus, jog buvo naudojamas savivaldybės socialinis būstas, kad organizuoti terorui prieš mane ir mano mažamečius vaikus, kurį vykdė neteisėtai, savivaldybės socialiniame būste specialiai apgyvendintas provokatorius GRIGORIJ ULEVIČ. Kuris nekartą buvo sumušęs mane ir nėščią , antros grupės invalidę R. Androsovą. (šis iškrypėlis net prostitucija užsiiminėjo, prokurorai viską bando nuslėpti).
  KODĖL NEBUVO PAVESTA ATITINKAMOMS INSTITUCIJOMS ATLIKTI TYRIMUS ?

  3. . Jums buvo pateikti irodymai, jog aš kreipiausi nekartą į LRGP , kad būčiau iškviestas liūdytoju saugumiečio V. POCIŪNO nužudymo byloje kurią LRGP nekartą bandė nutraukti. Po šių kreipimusi buvo organizuotas užpuolimas ir pasikėsinimas nužudyti. Įra pakankamai irodymų, jog V. POCIŪNO nužudymas buvo organizuotas aukščiausiame lygyje, ir šio nusikaltimo bendrininkai yra prokurorai bei teisėjai.
  KODĖL NEBUVO PAVESTA ATITINKAMOMS INSTITUCIJOMS ATLIKTI TYRIMUS ?

  4. Jums buvo pateikti irodymai , jog po kreipimosi į LRS Žmogaus Teisių Komitetą , dėl V. Pociūno nužudymo bylos , buvo organizuotas pasikėsinimas nužudyti mane , jų po kurio nevaldau 4 kairės rankų pirštų . Šis byla buvo klastojama su Vilniaus m. 3 apylinkės teismo teisėjos D. Mickevičienės ir Vilniaus m. Apygardos teismo teisėjų D. Pranytės , Zaleckienės , A. Kartanienės ir L. Žukausko pagalba. (visi šių teisėjų nusikaltimų irodymai buvo pateikti ).
  KODĖL NEBUVO PAVESTA ATITINKAMOMS INSTITUCIJOMS ATLIKTI TYRIMUS ?

  5. . Jums buvo pateikti irodymai, jog mano vaikų motina R. ANDROSOVA kartu su vaiko teisių kontroliere R. VALANČIENE ir buvusia LRS vaiko teisių kontrolierė R. ŠALAŠAVIČIŪTE vykdė nusikaltimus prieš mano mažamečius vaikus. Visi šie nusikaltimai buvo nuslėpti su Vilniaus m. 1 apylinkės teismo teisėjos R.
  KASIMOVIENĖS ir tuometinio teismo pirmininko pavaduotojo S. Juocevičiaus
  pagalba , kuris vėliau už nusikaltimų kurie buvo vykdomi prieš vaikus , tapo šio
  teismo pirmininku . (buvo pateikti dokumentai su irodymais)
  KODĖL NEBUVO PAVESTA ATITINKAMOMS INSTITUCIJOMS ATLIKTI TYRIMUS ?

  6. . Jums buvo pateikti irodymai jog po paskutino skundo į LRP kanceliariją , su kurio aš kreipiausi į JUS , kad būtų pradėti tyrimai , dėl nusikalstamų veikų prieš mane ir mano mažamečius vaikus, buvo organizuoti 3 plėšimai, 7 užpuolimai, tyčiojimaisi iš vaikų, buvo pateikti irodymai jog G. BERTULIS specialiai ivykdė autoivykį, partrenkė moterį, vos nesuvažinėjo vaikų, ir po šio autoįvykio grasino susidorojimu, man kaip liūdininkui, buvo bandoma 2 kartus suklastoti man baudžiamą bylą, pasodinti mane ir nužudyti. Visus šiuos nusikaltimus ivykdė G. BERTULIS kartu su žudike ANIA CHOMIAKOVA. ( buvo pateikti dokumentai )
  KODĖL NEBUVO PAVESTA ATITINKAMOMS INSTITUCIJOMS ATLIKTI TYRIMUS ?

  Visų šių nusikaltimų irodymai buvo pateikti su mano skundais , ir papildomi irodymai išsiūsti elektroniniu paštu jūsų patarėjai G. Lukaševičienei .
  LR PREZIDENTE, yra pakankamai irodymų, jog prokuratūra pati klastoja bylas, organizuoja nužudymus, o nepavykus, bando viską nuslėpti vykdydami naujus nusikaltimus.
  LR PREZIDENTE, paaiškinkite, ar gali prokurorai, kurie organizuoja ir slepia nužudymus, atstovauti bei teikti kaltinimus valstybės vardu ?
  Po paskutinio kreipimosi į jus buvo organizuoti dar trys užpuolimai , buvo įsiveržta į butą , buvau užpultas su vamzdžiu , bet vėl viską bandoma nuslėpti . (irodymai pateikti LRGP)
  . LR PREZIDENTE, GAL JŪS SUGRAŽINSITE MANO VAIKAMS SUBJAUROTĄ – IŠNIEKINTĄ VAIKYSTĘ ? Teks atsakyti už organizuotus nužudymus, bei nusikaltimus prieš vaikus.
  LR PREZIDENTE :
  LAUKIU OFICIALAUS ATSAKYMO , KOKIŲ PRIEMONIŲ BUS IMTASI . AR BUS PRADĖTI TYRIMAI, DĖL ORGANIZUOTŲ NUŽUDYMŲ, DĖL NUSIKALTIMŲ PRIEŠ MANO MAŽAMEČIUS VAIKUS , DĖL ALGIRDO KATKAUS VEIKLOS ?

  VLADAS LUKOŠEVIČIUS
  Liko keletas dienų , ir turėčiau gauti oficialų atsakymą.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Taip tai maras, kuris išnaikins parazitus….
  Būtent, valdžiažmogiai jau nebegali ramiai gyventi, kaip lig šiol… o tas demokratijos pakilimas, per papr. žmonių išsakomą nuomonę, jiems vaidenasi kaip maras.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Juo daugiau bus Neringa puolama- tuo labiau ja liaudis gerbs. Stiprybes istvermes sveikatos tau Neriga!!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Vistiek TV3 palaikys Neringos Venckienės poziciją, informacinės blokados nebus ir dėl šito laikraščio. Todėl, manau, kad sąmokslininkai norimo rezultato nepasieks, o pasieks – atvirkštinį: vis daugiau piliečių stos į N.Venckienės pusę. Palaikykime viešoje internetinėje erdvėje N.V., būkime kultūringi ir nesikoliokime kaip tai daro pasamdytos "piaro" firmos darbuotojai.
  Visiems geros valios žmonėms linkiu susitelkti vardan tos Lietuvos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. o tie zurnalistai, kuriu laidose visus metus smeizei ir gyvus ir mirusius tos tragedijos dalyvius yra objektyvūs???Ypac Krivickas?.Kedistai, jus siuntat ir grasinat visiems, kurie nesutinka su jusu tiesa.Jus, tai fasizmo uzuomazgos, jei jusu nesustabdys, galas musus salelei.Tikiuosi sustabdys ta violetini mara.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Venckiene pajudino supuvusia sistema, kurioje visuose atsakinguose postuose buvo "valstybininkai"tai jie dabar ir rodo savo "isminti" per smeizima, kompromatu ieskojima, saviskiu palaikyma ir t.t.Visoje toje valdanciuju marmalyneje sunku gyventi normaliam zmogui.Taciau nieko nekeiciant ir jiems pasidarys anksta, juk norams niekada nera gana tureti valdzia, pinigu ir versti kitus gyventi pagal ju diktata jei sazine sudeginta.Ateis galas ir jiems,-tik ju ta violetine minia nepalaikys, o priesingai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Laikykites Neringa – didzioji dalis tautos su Jumis! Reiks – palaikysime ir partija. Tik bukite atsargus nes svolociai prikis i ja kruva provokatoriu. Visko gi nesukontroliuosi. Matome kaip brudas spardosi ir ka jis daro. Jus protingi zmones – brudas neiveiks Jusu, mes didzioji dalis Tautos palaikysime Jus sioje nelengvoje kovoje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. GERB.NERINGA- JUMS SVEIKATOS IR STIPRYBĖS.MES, DORI LIETUVIAI, ATIDUODAME JUMS DALĮ SAVO SVEIKATOS, KAD NUGALĖTUME TĄ BRUDĄ

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. ar cia ne mariusia meldzsi ? labai jau nerisliai meldziasi , gal jis ir noretu ,kad tas jo dievas visus velnius isvarytu , bet gal pirmiausia reiketu save apsivalyti .

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Svarbu melstis. Paksienė daug meldėsi, nors ir niekšai juokėsi iš jos, ir pedofilai nesugebėjo palaužti Pakso.
  http://www.biblija.lt, (Lk, 18) Jėzus pasakė jiems palyginimą, kaip reikia visuomet melstis ir nepaliauti. Jis pradėjo: „Viename mieste gyveno teisėjas, kuris nebijojo Dievo ir nesidrovėjo žmonių. Tame pačiame mieste gyveno ir našlė, kuri vis eidavo pas jį ir prašydavo: ‘Apgink mane nuo skriaudiko!’ Jis ilgai spyrėsi, bet pagaliau tarė sau: ‘Nors aš Dievo nebijau nei žmonių nesidroviu, 5 vis dėlto, kai šita našlė tokia įkyri, imsiu ir apginsiu jos teises, kad, ko gero, ji manęs neapkultų’“. Ir Viešpats pridūrė: „Įsidėmėkite, ką pasakė tas nesąžiningas teisėjas. Tad nejaugi Dievas neapgintų teisių savo išrinktųjų, kurie jo šaukiasi per dienas ir naktis, ir delstų jiems padėti?! Aš sakau jums: netrukus jis apgins jų teises. Bet ar atėjęs Žmogaus Sūnus beras[žemėje tikėjimą?“.

  Garbė Dievui, per amžius amen.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. ir aš pergyvenu, kad tik kas nenutiktų blogiau.Net jei,neduok Dieve,savaime, be pareigūnų įsikišimo, kas nors nutiktų gerb.Neringai(neatlaikytų nervai, širdis sušlubuotų, auto įvykis ir pan.)kaltinimai kristų tik ant suinteresuotų asmenų.Taip kad,jūsų gi ūsofilai,interesai turėtų būti-saugoti Neringą ir jos šeimą.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. esu rami , nieko nebijau , bet gali ka nors rasti , bet vis tiek nebijau , as kysiu neimu… juokinga . jei jau iskniso pries 10 metu nuskriausta kaleimciko nasle , tai gal ir neringute yra neteisingai nuteisusi , o dabar jau mirusi ,zmogeli .bet vis tiek nebijau , juk mane palaiko beveik visa lietuva ….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. Jei lovastė,gaidenis,valkatka prieš Venskienę,vadinasi Neringa labai teigiamas žmogus.Jei šitie pisčikai būtų už Neringą,tuomet reiktų abejoti teisėja.Pirmyn,Neringa,linkiu sėkmės,sveikatos ir dvasinės ramybės,kuri kaip manau dar negreit ateis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. pedoprokuratura ir visi jiems dirbantys zurnalistai nieko nepasimoko is praeities klaidu. jie ant tiek itikeje savo galia, kad net nesusimasto, jog jau sitiek kartu juodinta Venckiene del to ir turi visika zmoniu palaikyma, nes visuomene supranta, kad ja juodina, nes BIJO. juk jei nebuvo jokios pedofilijos – KAM TADA TOKIOS PASTANGOS??? siaip is tikro butu daug lengviau pateikti stankunaitei kaltinimus ir teisme ja isteisinti, bet jei to kelio nesirenka, reiskia stankunaite yra visiskai kalta ir neturi net maziausio sanso is teismo sales iseiti atmetusi visus kaltinimus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. as tai jau drysciau manyti,kad ziobienes atsistatydinimas tam tikra izanga,juk aiskiai pradedami smeisti zmones stoje mergaites pusej.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 26. Patys save giriantys "kompetetingi" tik tokią kvalifikacją ir turi-šmeižti dorus žmones.Tegul,nekreipkim dėmesio,pripratom,atskiriam tiesą nuo melo,paneigsim niekšų melą.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 27. manau, kad gerb. Venckiene po jos politiniu pareiskimu valdziazmogiu ir pedofilu kalnas nori pasalinti fiziskai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 28. na manau neverta net vargintis tiems antzmogiams, nes susidariusios zmoniu nuomones nelabai jie pakeis.tik patys juokingiau atrodys,nes jei jau jie butu galeje ,ka iskaptyti seniai butu iskapte,na tai nors purvais pasidrapstys,beje istems i etery vel nauju veidu ir politikieriu kurie sau pries rinkimus "pasikels"reitingus.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras