Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 20 Sekmadienis
 

Šaltiniai: „Panevėžio apygardos teismas laukia Prezidentės ženklo“

2010-10-12 12:47 | Naujienos | Komentarų (132)

Generalinis prokuroras Darius Valys, atrodo, iki šiol nesuvokia pedofilijos bylos reikšmės Lietuvai kaip valstybei - kad pokyčiai teisėsaugoje įmanomi bus tik tada, kada bus perlaužtas mafijos pačioje teisėsaugoje stuburas

„Karšto komentaro“ šaltiniai iš prokuratūros teigia, kad vakarykštė Panevėžio apygardos teismo teisėjų nutarties paskelbimo dėl įtarimų pareiškimo L.Stankūnaitei baigtis – kad staiga susirgo vienas teisėjas ir teismo nutarties paskelbimas buvo atidėtas neribotam laikui – neatsitiktinė.

„Dvi savaites Prezidentė nepasirašo dekreto dėl A.Valantino paskyrimo Vilniaus apygardos teismo teisėju, nors Teisėjų atrankos komisija A.Valantinui skyrė pirmą vietą. Iki šiol buvo formuojama nuomonė, kad A.Valantiną remia ir Prezidentė, ir Seimo dauguma. O kadangi pedofilijos bylą asmeniškai kuravo pats buvęs generalinis prokuroras A.Valantinas, ir ši byla yra vadinamoji jo byla, tai dabar laukiama iš Prezidentės ženklo. Kai tik ji pasirašys dekretą dėl A.Valantino skyrimo Vilniaus apygardos teismo teisėju, tai bus ženklas, kad "valstybinė pozicija" pedofilijos bylos atžvilgiu nesikeičia  – kad Venckų skundai turi būti atmesti ir pedofilijos byla neturi būti sugrąžinta į prokuratūrą“, – tokią nuomonę apie vakarykštį teismo nutarties atidėjimą išsakė „Karšto komentaro“ šaltiniai iš prokuratūros.

Nors Valstybės saugumo departamentas oficialiai – net per teismą – nori išsiplauti savo mundurą ir kategoriškai atsiriboti nuo pedofilijos bylos – esą VSD su šia byla nesusijęs, tačiau neoficialiai vis garsiau prabylama apie grasinimus šioje byloje būtent iš saugumo pusės.

„Karšto komentaro“ šaltinių duomenimis, buvusiai Vaiko teisių apsaugos kontrolierei R.Šalaševičiūtei esą buvo grasinama. „Ir grasino saugumas. Jai net pasakė, kad jeigu ji kišis į tą bylą, tai Vaiko teisių apsaugos kontrolierės tarnyba iš viso kaip tokia institucija bus panaikinta“, – „Karštam komentarui“ sakė šaltiniai.

Pasak šaltinių, melas yra tai, kad net 30 prokurorų atsisakė kandidatuoti į generalinius prokurorus. „Galbūt Prezidentei buvo suteikta klaidinga informacija – kad esą atsisakoma kandidatuoti. Nes buvo reikalingas toks kandidatas, kuris pedofilijos byloje nieko nedarytų, kuris šitos bylos neliestų. Darius Valys tam labai tiko – jis prie pedofilijos bylos ir nesiliečia. Turbūt ne šiaip sau jis po balsavimo Seime, kai Seimas jį patvirtino generaliniu prokuroru, iš karto lėkė į kitą miesto galą susitikti su A.Valantinu“, – sakė šaltiniai.

Tačiau, pasak jų, A.Valantinas dar pats neįtaria, kokie planai yra rezgami jo atžvilgiu.

„Kai tik ant pedofilijos bylos bus užpiltas paskutinis šalto vandens kibiras ir ta byla bus galutinai „užgesinta“, sekantis etapas bus pats Algimantas Valantinas. Patikėkit, jam tikrai nedovanos už tai, kad byla, nors ir „nukraujavusi“, buvo atiduota į teismą, kad procesas išslydo iš rankų – mergaitė dar nesugrąžinta L.Stankūnaitei, dar nedavusi parodymų prieš Venckienę, mergaitė su L.Stankūnaite dar ne užsienyje ir A.Ūsas dar nereabilituotas. Viskas per daug ilgai užsitęsė, per daug gaisrų kyla ir juos vis sunkiau darosi užgesinti“, – tokią nuomonę apie tai, kas laukia A.Valantino, išsakė šaltiniai iš prokuratūros sistemos.

Pasak šaltinių, kai tik pedofilijos byla bus baigta, A.Valantinas bus „suėstas“. „Ir bus „suėstas“ tos pačios Laimutės Stankūnaitės rankomis. O finale bus smogta ne tik A.Valantinui, bet ir Prezidentei, nes galutinis šito klano tikslas – Prezidentės apkalta“, – būsimą klano scenarijų atskleidė „Karšto komentaro“ šaltiniai. – "Iš pradžių pasinaudos Prezidentūra savo tikslams įgyvendinti, o paskui ateis ir Prezidentės eilė."

KK inf.

2010-10-12

Komentarai

 

 

 
 1. I do enjoy the way you have framed this difficulty plus it does indeed offer us some fodder for consideration. On the other hand, coming from what precisely I have observed, I only trust as other responses stack on that folks continue to be on issue and not start on a soap box of the news of the day. Still, thank you for this exceptional piece and even though I do not necessarily agree with the idea in totality, I value the perspective.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Hi there Jacksonas , jei esatenaujas grynasis vartotojas po , kad jūs turite eiti kasdien matyti šį tinklalapį ir perskaityti atnaujintus postai čia .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. I have not checked in for a while since I think it’s time getting boring, however the last few posts are great quality i really guess I will add you oh no- my daily bloglist. You deserve it friend :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. That is the fitting blog for anybody who wants to find out about this topic. You realize so much its virtually laborious to argue with you (not that I truly would need…HaHa). You definitely put a new spin on a topic thats been written about for years. Great stuff, just great!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Superb issue, with thanks intended for writing. Are you experiencing a strong Rss It’s possible to become a member of?

  generic viagra cheap kamagra

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Koks cia briedas?Nuo kada Stankunaite tokia galinga,kad gali suesti Valantina,ir jei ji jau tokia galinga,tai ko vis dar saugoma?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. pacio generalinio valiaus akyse vien baime,jo kalba nerisli,labai apkramtyta ,nesveikai trumpi atsakymai kaip kareivio pries generola,sudas lietuvos prokuratura ,tai greiciau prokurarura nei prokuratura,bailiu valiu vadovaujama banditu gauja ta prokurarura.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. glumina sprendimo paviešinimo atidėjimas, nepaskelbiant rezoliucinės dalies, tai yra sprendimo esmės. Tarybiniais laikais, ir pirmais metais po nepriklausomybės paskelbimo, būdavo atvejų, kai didelės apimties sprendimas būdavo dėl techninių priežasčių paskelbiamas vėliau, bet sprendimas būdavo aiškus. Dabar gi, sudidaro iliuzija, kad posėdžių laiko ribose sprendimas nepriimamas, bylos nagrinėjimas tęsiamas kitur, gal laukiant, kiek kas už jį duos, už galutinį sprendimą. O paskutinis atvejis įeis į pasaulio teisės vadovėlius, mokant, kaip negalima daryti. Tai akibrokštas visam teisinima pasauliui. Jį reikia tiražuoti visom žiniasklaidos priemonėm, visai Europai ir likusiam pasauliui. V.Ladas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Tiesiogiai Valantinui si byla pakliuti neturetu, ji lengva nusalinti, kaip suinteresuota bylos baigtimi. Bet itakoti jis galetu. Jei jau jo nepaskyre, tai, manau, nepaskirs. Prezidente net labai suinteresuota savo aukstais reitingais, jauciasi, kad kartais "publikai dirba" su populistiniais pasiulymais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. primena sovieti-nius laikus,…..iš pradžių susidoroja tas žmogus kuris nori valdžios,ateina ir jam laikas -ir su juo taip pat pasielgia atsikrato(tokiais pat budais),-tada pasipila aplink padlaižūnų,žmogelis pagaljoja esantis dievas,o kai nebereikalingas,net nepažvelgia į tą pusę ,susiranda naują dievą…Valanti-nui-tokiam grąžiam(ir išvaizda ir balsu) siūlyčiau būti,labai atsargiam…..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. O kur tie mūsų geradariai,kurie privalo reformuoti čekistinę teisėsaugą į vakarietišką-civilizuotą???
  Kas tai privalo imtis iniciatyvos??? Reikalas priklauso poniai Prezidentei,Seimo pirmininkei,Vyriausybės vadovui,-šiuo atvekju jis valdančios partijos vadovas.
  Suprantama,kad šitam chorui diriguoja Tata che-che,chi,chi-V,Landsbergis,nekarūnuotas Lietuvos karalius į Prezidentės postą rekomendavęs Dalią Polikarpovną Grybauskaitę.Čekistinė teisėsauga šitam klanui labai tinka,nes čekistai ir jų mokiniai puikiai atlieka jiems pavestus vaidmenis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Stankunaite dabar viesai prabilo apie kazkokius artimesnius santykius su kazkokiu mylimuoju ar pan. Kaip pranesa kitos informacijos priemones, tai butent Stankunaite prabilo apie tuos siltus santykius tada, kada visuomeneje pasklido gandai, kad Stankunaite turi artimesniu santykius su savo apsauginiu. Todel siulyciau Karstam komentarui pasidometi, ar tik tas Stankunaites draugas po Kedzio nera tas pats pats apsauginis. Gal islistu idomios informacijos. Sekmes

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...