Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 7 Sekmadienis
 

Šaltiniai: „Panevėžio apygardos teismas laukia Prezidentės ženklo“

2010-10-12 12:47 | Naujienos | Komentarų (132)

Generalinis prokuroras Darius Valys, atrodo, iki šiol nesuvokia pedofilijos bylos reikšmės Lietuvai kaip valstybei - kad pokyčiai teisėsaugoje įmanomi bus tik tada, kada bus perlaužtas mafijos pačioje teisėsaugoje stuburas

„Karšto komentaro“ šaltiniai iš prokuratūros teigia, kad vakarykštė Panevėžio apygardos teismo teisėjų nutarties paskelbimo dėl įtarimų pareiškimo L.Stankūnaitei baigtis – kad staiga susirgo vienas teisėjas ir teismo nutarties paskelbimas buvo atidėtas neribotam laikui – neatsitiktinė.

„Dvi savaites Prezidentė nepasirašo dekreto dėl A.Valantino paskyrimo Vilniaus apygardos teismo teisėju, nors Teisėjų atrankos komisija A.Valantinui skyrė pirmą vietą. Iki šiol buvo formuojama nuomonė, kad A.Valantiną remia ir Prezidentė, ir Seimo dauguma. O kadangi pedofilijos bylą asmeniškai kuravo pats buvęs generalinis prokuroras A.Valantinas, ir ši byla yra vadinamoji jo byla, tai dabar laukiama iš Prezidentės ženklo. Kai tik ji pasirašys dekretą dėl A.Valantino skyrimo Vilniaus apygardos teismo teisėju, tai bus ženklas, kad "valstybinė pozicija" pedofilijos bylos atžvilgiu nesikeičia  – kad Venckų skundai turi būti atmesti ir pedofilijos byla neturi būti sugrąžinta į prokuratūrą“, – tokią nuomonę apie vakarykštį teismo nutarties atidėjimą išsakė „Karšto komentaro“ šaltiniai iš prokuratūros.

Nors Valstybės saugumo departamentas oficialiai – net per teismą – nori išsiplauti savo mundurą ir kategoriškai atsiriboti nuo pedofilijos bylos – esą VSD su šia byla nesusijęs, tačiau neoficialiai vis garsiau prabylama apie grasinimus šioje byloje būtent iš saugumo pusės.

„Karšto komentaro“ šaltinių duomenimis, buvusiai Vaiko teisių apsaugos kontrolierei R.Šalaševičiūtei esą buvo grasinama. „Ir grasino saugumas. Jai net pasakė, kad jeigu ji kišis į tą bylą, tai Vaiko teisių apsaugos kontrolierės tarnyba iš viso kaip tokia institucija bus panaikinta“, – „Karštam komentarui“ sakė šaltiniai.

Pasak šaltinių, melas yra tai, kad net 30 prokurorų atsisakė kandidatuoti į generalinius prokurorus. „Galbūt Prezidentei buvo suteikta klaidinga informacija – kad esą atsisakoma kandidatuoti. Nes buvo reikalingas toks kandidatas, kuris pedofilijos byloje nieko nedarytų, kuris šitos bylos neliestų. Darius Valys tam labai tiko – jis prie pedofilijos bylos ir nesiliečia. Turbūt ne šiaip sau jis po balsavimo Seime, kai Seimas jį patvirtino generaliniu prokuroru, iš karto lėkė į kitą miesto galą susitikti su A.Valantinu“, – sakė šaltiniai.

Tačiau, pasak jų, A.Valantinas dar pats neįtaria, kokie planai yra rezgami jo atžvilgiu.

„Kai tik ant pedofilijos bylos bus užpiltas paskutinis šalto vandens kibiras ir ta byla bus galutinai „užgesinta“, sekantis etapas bus pats Algimantas Valantinas. Patikėkit, jam tikrai nedovanos už tai, kad byla, nors ir „nukraujavusi“, buvo atiduota į teismą, kad procesas išslydo iš rankų – mergaitė dar nesugrąžinta L.Stankūnaitei, dar nedavusi parodymų prieš Venckienę, mergaitė su L.Stankūnaite dar ne užsienyje ir A.Ūsas dar nereabilituotas. Viskas per daug ilgai užsitęsė, per daug gaisrų kyla ir juos vis sunkiau darosi užgesinti“, – tokią nuomonę apie tai, kas laukia A.Valantino, išsakė šaltiniai iš prokuratūros sistemos.

Pasak šaltinių, kai tik pedofilijos byla bus baigta, A.Valantinas bus „suėstas“. „Ir bus „suėstas“ tos pačios Laimutės Stankūnaitės rankomis. O finale bus smogta ne tik A.Valantinui, bet ir Prezidentei, nes galutinis šito klano tikslas – Prezidentės apkalta“, – būsimą klano scenarijų atskleidė „Karšto komentaro“ šaltiniai. – "Iš pradžių pasinaudos Prezidentūra savo tikslams įgyvendinti, o paskui ateis ir Prezidentės eilė."

KK inf.

2010-10-12

Komentarai

 

 

 
 1. I do enjoy the way you have framed this difficulty plus it does indeed offer us some fodder for consideration. On the other hand, coming from what precisely I have observed, I only trust as other responses stack on that folks continue to be on issue and not start on a soap box of the news of the day. Still, thank you for this exceptional piece and even though I do not necessarily agree with the idea in totality, I value the perspective.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Hi there Jacksonas , jei esatenaujas grynasis vartotojas po , kad jūs turite eiti kasdien matyti šį tinklalapį ir perskaityti atnaujintus postai čia .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. I have not checked in for a while since I think it’s time getting boring, however the last few posts are great quality i really guess I will add you oh no- my daily bloglist. You deserve it friend :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. That is the fitting blog for anybody who wants to find out about this topic. You realize so much its virtually laborious to argue with you (not that I truly would need…HaHa). You definitely put a new spin on a topic thats been written about for years. Great stuff, just great!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Superb issue, with thanks intended for writing. Are you experiencing a strong Rss It’s possible to become a member of?

  generic viagra cheap kamagra

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Koks cia briedas?Nuo kada Stankunaite tokia galinga,kad gali suesti Valantina,ir jei ji jau tokia galinga,tai ko vis dar saugoma?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. pacio generalinio valiaus akyse vien baime,jo kalba nerisli,labai apkramtyta ,nesveikai trumpi atsakymai kaip kareivio pries generola,sudas lietuvos prokuratura ,tai greiciau prokurarura nei prokuratura,bailiu valiu vadovaujama banditu gauja ta prokurarura.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. glumina sprendimo paviešinimo atidėjimas, nepaskelbiant rezoliucinės dalies, tai yra sprendimo esmės. Tarybiniais laikais, ir pirmais metais po nepriklausomybės paskelbimo, būdavo atvejų, kai didelės apimties sprendimas būdavo dėl techninių priežasčių paskelbiamas vėliau, bet sprendimas būdavo aiškus. Dabar gi, sudidaro iliuzija, kad posėdžių laiko ribose sprendimas nepriimamas, bylos nagrinėjimas tęsiamas kitur, gal laukiant, kiek kas už jį duos, už galutinį sprendimą. O paskutinis atvejis įeis į pasaulio teisės vadovėlius, mokant, kaip negalima daryti. Tai akibrokštas visam teisinima pasauliui. Jį reikia tiražuoti visom žiniasklaidos priemonėm, visai Europai ir likusiam pasauliui. V.Ladas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Tiesiogiai Valantinui si byla pakliuti neturetu, ji lengva nusalinti, kaip suinteresuota bylos baigtimi. Bet itakoti jis galetu. Jei jau jo nepaskyre, tai, manau, nepaskirs. Prezidente net labai suinteresuota savo aukstais reitingais, jauciasi, kad kartais "publikai dirba" su populistiniais pasiulymais.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. primena sovieti-nius laikus,…..iš pradžių susidoroja tas žmogus kuris nori valdžios,ateina ir jam laikas -ir su juo taip pat pasielgia atsikrato(tokiais pat budais),-tada pasipila aplink padlaižūnų,žmogelis pagaljoja esantis dievas,o kai nebereikalingas,net nepažvelgia į tą pusę ,susiranda naują dievą…Valanti-nui-tokiam grąžiam(ir išvaizda ir balsu) siūlyčiau būti,labai atsargiam…..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. O kur tie mūsų geradariai,kurie privalo reformuoti čekistinę teisėsaugą į vakarietišką-civilizuotą???
  Kas tai privalo imtis iniciatyvos??? Reikalas priklauso poniai Prezidentei,Seimo pirmininkei,Vyriausybės vadovui,-šiuo atvekju jis valdančios partijos vadovas.
  Suprantama,kad šitam chorui diriguoja Tata che-che,chi,chi-V,Landsbergis,nekarūnuotas Lietuvos karalius į Prezidentės postą rekomendavęs Dalią Polikarpovną Grybauskaitę.Čekistinė teisėsauga šitam klanui labai tinka,nes čekistai ir jų mokiniai puikiai atlieka jiems pavestus vaidmenis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Stankunaite dabar viesai prabilo apie kazkokius artimesnius santykius su kazkokiu mylimuoju ar pan. Kaip pranesa kitos informacijos priemones, tai butent Stankunaite prabilo apie tuos siltus santykius tada, kada visuomeneje pasklido gandai, kad Stankunaite turi artimesniu santykius su savo apsauginiu. Todel siulyciau Karstam komentarui pasidometi, ar tik tas Stankunaites draugas po Kedzio nera tas pats pats apsauginis. Gal islistu idomios informacijos. Sekmes

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...