Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 8 Pirmadienis
 

Šalies menininkai reikalauja viešo kultūros ministro A.Gelūno atsiprašymo: „Į Garliavą vykome negalvodami apie jokį atlygį“

2012-05-12 16:25 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (199)

Pliaupiantis lietus neišbaidė Kunigo ir poeto Robertas Grigo deklamuojamų savo eilėraščių. Juozo Valiušaičio nuotr.

Garsūs šalies aktoriai ir režisieriai, dalyvavę Klonio gatvės laisvųjų menininkų scenos renginiuose, prašo LRT televizijos generalinio direktoriaus Audriaus Siaurusevičiaus ir kultūros ministro Arūno Gelūno viešai atsiprašyti už juos įžeidusią melagingą žinią, paskleistą LRT kanalu.

„Zitos Kelmickaitės televizijos laidoje „Toks gyvenimas“, gegužės 9 d. rodytoje Lietuvoje ir visam pasauliui paskleistoje LTV World televizijos kanalu, kultūros ministras Arūnas Gelūnas melagingai pareiškė, jog mes, menininkai, važiavome uždarbiauti į Garliavos Klonio gatvės laisvųjų menininkų sceną, įsikūrusią mažosios kankinės senelių Kedžių namo kieme.

Norime viešai pareikšti, kad tai yra melas ir šmeižtas, už kurį prašome viešai mūsų ir visos visuomenės atsiprašyti.

Pareiškiame, kad į Garliavą vykome net negalvodami apie jokį atlygį ir Klonio gatvėje skaitėme eiles, rodėme ištraukas iš spektaklių, dainavome norėdami parodyti savo solidarumą su visais Lietuvos žmonėmis, neabejingais mūsų šalyje įsigalėjusiam neteisingumui ir nekaltų žmonių persekiojimui, palaikyti šio valstybės vardu vykdomo persekiojimo aukas. Už tai vienintelis didžiausias ir neįkainojamas mūsų atlygis buvo žmonių dėkingumas, gėlės ir karšta arbata“, – savo pareiškime teigia aktoriai Diana Anevičiūtė-Valiušaitienė, Šarūnas Puidokas, Rimantė Valiukaitė, poetė ir vertėja Sonata Paliulytė, aktoriai Gediminas Storpirštis ir Ainis Storpirštis, režisierė Neris Karpuškaitė-Akelaitienė, režisierė Agnė Marcinkevičiūtė ir režisierė Ramunė Rakauskaitė.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Menininkai atvažiavo ir išvažiavo. Ar jie koncertavo dykai – to niekas negali nei pneigti, nei patvirtinti. Patvory sukasi dideli pinigai, manau, kad neapskaitytų daugiau nei oficialių.

  Thumb up 72 Thumb down 1

 2. Gal paprašykite, kad visi konservatoriai atsiprašytų už savo juodus darbus, žr. “Balsą” straipsnį “Konservatoriai nusirito į amoralumo liūną”

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Kieno vežime sėdi,- to ir giesmę gieda. Jeigu jis žemai krito, tai įsivaizduokite, ,kokio lygio yra tas vežimo savininkas. Man labai baugu dėl Lietuvos ateities, kada jau diriguoja niekšai bei padugnės. O garbingiesiems menininkams didelis ačiū, kad jie neabejingi Lietuvos likimui, neabejingi Mergaitės skausmui. tapusiai Lietuvos laisvės simboliu, kurią pedofiliniai žvėrys siekia galutinai sužlugdyti ir, gali būti, net sunaikinti, juk jie jau nužudė tiek daug žmonių. Tai jau tikrai nužmogėjimas. Matyt, jų sąskaitoje yra ir daugiau baisių nusikaltimų, kad jie užvirė tokią karčią nuodingą košę. Juos sustabdyti būtina, nes kitaip Lietuvos laukia nenuspėjamas likimas. Garbė tiems drąsiems menininkams ir kitiems doriems žmonėms, kuriuos tie niekšai vadina “patvoriniais”.. Kad jginančių Mergaitę būtų dauguma, tai, neabejoju ir tas slibinas nustotų alsuoti ir spjaudyti kraują, purvą, pamazgas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Šaunuoliai menininkai. O tokis ministras, kuris stoja į niekšų pusę. greitu laiku galės eiti šunim šėko pjauti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Nusivyliau savo partijos neveiksmingumu del mergaites,ypc paskutiniu Dagio pasisakymu,kad mergaite reikia kuo greiciau atiduot motinai ir baisiausia,kad pasake net izoliuot nuo visuomenes.Tai,zadu isstot is partijos ir rudeni balsuosiu uz Drasos kelia.Menininkams didelis aciu,bet galetu ju but ir daugiau,juk jie tautos sviesuoliai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Mergaitė -ne tvoros štakietas, kad išsiskirsčius patvoriui dar ant jos galėtų myžčioti prabėgantys gyvūnai. Mergaitei reikia subalansuoti psichiką, susivokti realybėje, kad ateityje gyvens ne kažkokių pašlinių asmenų dėmesio centre ar galimai ir nesibaigiančio dovanų srauto, bet teks sužinoti tiesą kas iš tikrųjų įvyko, apie žudynes, apie tai kad tetą nušovė jos tėvas, teks susitaikyti su normalių vaikų gyvenimo ritmu ir disciplina, ir išmokti atsiriboti nuo tų užgaulių dalykų, kuriuos neabejotinai sutiks savo gyvenimo kely.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Negaliu įsivaizduoti, kaip gali nusmukti toks žmogus kaip kultūros ministras. Čia jau apie jokią kultūrą negalima kalbėti. Čia antikultūra. Apšmeižti valstybės lūpomis pačius neabejingiausius neteisybei, neteisėtumui mūsų menininkus, žymius savo kūryba Lietuvoje ir garsinančius ją net pasaulyje…………………….

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • as negaliu isivaizduoti,kaip galima menininkam nusmukti iki tokio lygio,kad ten rodytis ir palaikyti zmogzudzio seima…

   Thumb up 72 Thumb down 1

   • geriau jau jie vaziuotu linksmint i pirteles, kur pedu grietinele su vaikais is vaiku namu pramogauja…

    Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Paskaitykite, straipsnį portale Ekspertai !

  Stabdyti nusikaltėlius – kiekvieno Lietuvos piliečio pareiga

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Noriu patarti jums zmones: jus turite pati svarbiausia ginkla,tai jusu balsavimo balsas. Pasiimkite tevus,vaikus,senelius ir visi BUTINAI nueikite balsuoti. Dar turite draugus,su kuriais pasitarkituz Ka balsuosite. Siandien pabendravome su Moletu draugais. Jie sake,kad ten krikscionys balsus perkpo20 litu. Ju ten daugiausiai ir yra. Taciau jie(3) siemet balsuos uz Drasiaus partija. Dar ju gimines bus pakalbintos. O musu visi seimoje tik uz sia nauja partija balsuosim. Tikiu,kad iskuopsime senaji Seima ir pakeisime naujais,dorais ir darbsciais zmonemis. Sekmes jums visiems.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. šiems nuostabiems aktoriams. Kaip gerai, kad Jūs esate. Sėkmių Jums visokiausių.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Pritariu ir ačiū Jums už ryžtą, solidarumą, kovojant dėl mažos mergaitės teisės gyventi jai saugioje aplinkoje, savo TĖVELIO namuose su brangiais, artimais, atsidavusiais žmonėmis.
  Ponai siaurusevičiai, gelūnai ir jiems panašūs, paprasčiausiai atidirbinėja. Kaip sakoma “kieno vežime sėdi, tai to ir dainą trauki”. Nemanau, kad užtektų šiems ponams drąsos atsiprašyti. Ką pedofilai pasakytų?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Pritariu ir ačiū Jums už ryžtą, solidarumą, kovojant dėl mažos mergaitės teisės gyventi jai saugioje aplinkoje, savo TĖVELIO namuose su brangiais, artimais, atsidavusiais žmonėmis.
  Ponai siaurusevičiai ir gelūnai ir jiems panašūs, paprasčiausiai atidirbinėja. Kaip sakoma “kieno vežime sėdi, tai to ir dainą trauki”. Nemanau, kad užtektų šiems ponams drąsos atsiprašyti. Ką pedofilai pasakytų?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Yra tokia po visa pasauli issibarsciusi tauta,kuri atsiprasyti nepratusi.Siai tautai patinka kai jos atsiprasinejama ir daug kartu

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Zydeliai atsiprasyti neprate ir nemoka.Tiesiog jiems labai patinka ,kai ju atsiprasoma ir dar daug kartu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Respublikoje galima paskaityti apie:

  BENDRAMINČIAI. Leonidas Donskis, Viktoras Uspaskichas, Vilija Blinkevičiūtė, Justas Paleckis bei Zigmantas Balčytis BALSAVO už tai, kad šeima būtų laikomos ir TOS PAČIOS LYTIES asmenų sąjungos.

  Romos imperija supuvo ir sugriuvo po to, kai pradėta lėbauti ir ištvirkauti (Genzelis). Taigi čia ginama ne tik maža mergaitė bet ir VALSTYBĖ.
  Pagarba Songailai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. KGB banditu klanas nebaudziamai zemins,niekins Lietuviu TAUTA? Lietuvoje gerai gyvena is Lietuviu tautos nuskurdinimo KGB banditu vagiu klanas. Kuris isvoge Lietuvos visa turta,isplove is valstybes pinigus ir Lietuva vede iki sunaikinimo . Per vaistus, nuodinga maista ir nuodingus skiepus jie yra suplanave sunaikinti 50% paprastu Lietuvos pileciu!!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • o prie ko cia KGB as nesupratau? pas mus ne KGB, o VSD. Geriau tylek nesamoniu nerases

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • Lietuvos valstybe neturi Valstybes Saugumo Departamento. Jei toks butu, jis seniai butu isaiskines yra ar nera toks pedofilu klanas, kas jam priklauso. Tokia istaiga surastu, kas itakoja ziniasklaida, kas grobsto PVM, kas uzsiima kontrabanda ir t.t. Tad ka reiskia raides VSD mums kol kas nezinoma. O va KGB-tai su rusu saugumu susije ir sovietiniu mentalitetu pasizymincios organizacijos, kurios jaunai mergaitei iskviecia savo biciulius is Rusijos, kurie padeda Baltarusijai slepti pedsakus Pociuno byloje, ir t.t.

    Thumb up 72 Thumb down 0

 16. sake , gavo atlygi:)) o uz ka moket tokiai valiukaitei? ka ji ten vaidino? patvorio durnele?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. ZMONES, NA PRIE KO CIA TA BIOLOGINE ISKAMSA,STANKE,…
  KAD VAIKAPISIAI JA BIRBINTU, JI TAM PER SENA,NUSIDEVEJUS…
  O SIAIP ,TAI BAISIAUSIA NE VAIKAPISIAI, O KAD JIE TURI SAVO PAKALIKU,TAUTOS KOLABORANTU IR GANA NEMAZAI…9 KRYZIAI,SUDBARIAI, SIKMASIAI, VSD,…!? VOICEXOVSKIENES, STAUCSSCKIEI KAUNO, KEDAINIU “NEKLYSTANTYS IR PAAUKSTINTI PAREIGOSE” ,GERKLUNAI, SIAURAS,…NA TIEK SUNU TAUTA TURI…
  MAN NEKEISTA, KAD SU TOKIO TIPO “KONTINGENTU” 1940 M “ISTOJO” I TSRS…+141 PARSIDAVES LOVINIS…
  NE PEDRYLOS BAISUS, O SUNAUJA, KURI UZ PINIGUS,”SILTAS” VIETAS MOTINAS PARDUOTU IR PATYS VAIKAPISIAMS ATSIDUOTU…
  PAZIUREKIT I PAVARDES TU ,KURIE TAIP AR KITAIP TARNAUJA PEDOFILAMS,JU NEMAZAI, IR VISI KAZKAIP UZSEDE AUKSTUS POSTUS,KLAUSIMAS KODEL…??? IR DAR SITIE VAIKAPISIU ISNAROS DRISTA ZMONEMS GINKLU ,VAIKO PAEMIMU PER PRIEVARTA,GRASINTI… KODEEEL… ZMONES DALEIDZIAT ISKRYPELIAMS VADOVAUTI…???
  ECH JUS ,LIETUVIAI…,NIEKS JUSU NEAPGINS,JEI PATYS SIKNU NEPAJUDINSIT…, O KAS YRA KAS,JAU PAMATEME…!!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Respublikoje galima paskaityti apie:

  BENDRAMINČIAI. Leonidas Donskis, Viktoras Uspaskichas, Vilija Blinkevičiūtė, Justas Paleckis bei Zigmantas Balčytis BALSAVO už tai, kad šeima būtų laikomos ir tos pačios lyties asmenų sąjungos.

  Romos imperija supuvo ir sugriuvo po to, kai pradėta lėbauti ir ištvirkauti (Genzelis). Taigi čia ginama ne tik maža mergaitė bet ir valstybė.
  Pagarba Songailai.
  Atsakyti

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Taigi, valdžia jau pasakė, kad mergaitės “paėmimo” planas yra, tik nepaskelbė, kada jį įvykdys.Žodžiu, gal ir nenorėdami, prisipažino, kad padarė SUOKALBĮ su pedofilais-nusikaltėliais. Kas šiuo metu atstovauja mūsų valdžią – puikiai visi žinome, kartoti nebereikia.Jų pavardės didžiosiomis raidėmis bus įrašytos pamikle, kuris iškils Klonio gatvėje, ir skelbs ateities kartoms, kaip nužmogėję valstybės vadai išniekino mažą mergaitę ir leido nusikaltėliams nužudyti jos TĖVĄ.

  P.s. Menininkai, pradėkite daryti būsimmo paminklo apmatus, kuris turi atspindėti visų dorų Lietuvos žmonių kovą su nužmogėjusia klanine vadžia, išimtinai tarnaujančia pedofilams-nusikaltėliams.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Suokalbiui. Labai teisingai parasei.Mes patys susidesime ant sio paminklo, kad visos kartos apie tai zinotu ir tokiu isgamu prie valdzios neprileistu, kad per amzius ant ju spjaudytu zmones. As pati atsiusiu ne maziau, kaip 200 doleriu sio paminklo statybai. Ideja-nuostabi.

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • pencijos, is vyro invalidumo pasalpos skirtume lesu ir mes. Reikia, kad musu vaiku vaikai ir vaikaiciai zinotu, atmintu ir kitiems pasakytu, kad laisvoj Lietuvoj, demokratinej Lietuvoj,liaudies isrinktieji ir nerinktieji valdzazmogiai issvaike ketvirtadali jaunu specialistu ir siaip zmoniu i kitas salis,is seimu pleste isplesia zviegiancius vaikus, kad tik nesumazetu tu vaikuciu vaiku namuose, nes pedofilai nebetures auku savo padliskoms orgijoms kelti,didele dali paverte benamiais bomzais, ubagais, kuriuos prie atveztu backu pliurze retkarciais pamaitina ar “pajoko” pameta pagal seniunijose sudarytus sarasus, simtai zmoniu ateina pasiimti nurasytu su kirmelemis ir kandziais triju grudu dribsniu.

    Thumb up 72 Thumb down 0

  • Tokia gera ideja. Butina.Tikrai paremtime ir mes is invalidumo pencijos nors kiek. Turi musu vaiku vaikai ir vaikaiciai zinoti.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Kol yra tokių žmonių, kaip šie menininkai, kurie nebijo išsakyti savo pilietinę poziciją; kaip šie Garliavos patvoriniai (man jau senokai tai gražus žodis!), palikę savo asmeninius reikalus vardan bendro tikslo, tol Lietuva gyva. Tol gyvas ir aš.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Kvieskite atvykti į Klonį Vaicekauskienės delegaciją rytoj.Informuokite ,kad bus nutiestas raudonas kilimas,o prie vartų pasitikta su duona ir druska.Imkite iš Jėzaus pavyzdį.Jis juk irgi laužė duoną kartu su Judu,o po to jam pasakė “daryk ,Judai,ką esi sumanęs” ir Judas išėjo pasiimti 30 sidabrinių.
  Viską galima išspręsti be pykčio.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • taigi jie ateis su GINKLU…….ZMONIU zudyti ir mergaite taip pat. Jie akli,kurti ZOMBIAI. Duonos ir raudonu kilimu jie jau ragave. Dabar tik nekaltu zmoniu KRAUJU jie gyvuoja ….istrosko ir reikia sviezaus vaikelio kraujo. Su duona ju jau NEBESUSTABDYTI. Reikia veikti ADEKVACIAI……vien maldomis Lietuvos ateities nebeisgelbesim.

   Thumb up 72 Thumb down 0

   • Įniršusį šunį galima sustabdyti gerumu.Ištarkime”Dai,Džim ,lapu” žiūrėdami jam į akis,ir piktas šuo ims vizginti uodegą.

    Thumb up 72 Thumb down 0

 22. siems menininkams.Dievas jus apdovanojo talentu tam,kad jusu pasakyta minti isgirstu daug zmoniu.Talentas ir melas-nesuderinami.O Gelunas-ka-jis niekas,gal ir protingas zmogus,gal ir geras,bet-nulis..Vilkaitis buvo geresnis,bet,gaila,nekovojo,gal negalejo.Bet garbingai tai pripazino,ir pasitrauke.Geriau,negu melas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • Gelūnas yra sukčius, Kėvišo draugelis, ypač pasižymėjęs VEKS aferoje. Todėl tikėtina, yra pakabintas ir ką jam liepia, tą ir sako.

   Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras