Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Birželis 19 Šeštadienis
 

Šalies menininkai reikalauja viešo kultūros ministro A.Gelūno atsiprašymo: „Į Garliavą vykome negalvodami apie jokį atlygį“

2012-05-12 16:25 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (199)

Pliaupiantis lietus neišbaidė Kunigo ir poeto Robertas Grigo deklamuojamų savo eilėraščių. Juozo Valiušaičio nuotr.

Garsūs šalies aktoriai ir režisieriai, dalyvavę Klonio gatvės laisvųjų menininkų scenos renginiuose, prašo LRT televizijos generalinio direktoriaus Audriaus Siaurusevičiaus ir kultūros ministro Arūno Gelūno viešai atsiprašyti už juos įžeidusią melagingą žinią, paskleistą LRT kanalu.

„Zitos Kelmickaitės televizijos laidoje „Toks gyvenimas“, gegužės 9 d. rodytoje Lietuvoje ir visam pasauliui paskleistoje LTV World televizijos kanalu, kultūros ministras Arūnas Gelūnas melagingai pareiškė, jog mes, menininkai, važiavome uždarbiauti į Garliavos Klonio gatvės laisvųjų menininkų sceną, įsikūrusią mažosios kankinės senelių Kedžių namo kieme.

Norime viešai pareikšti, kad tai yra melas ir šmeižtas, už kurį prašome viešai mūsų ir visos visuomenės atsiprašyti.

Pareiškiame, kad į Garliavą vykome net negalvodami apie jokį atlygį ir Klonio gatvėje skaitėme eiles, rodėme ištraukas iš spektaklių, dainavome norėdami parodyti savo solidarumą su visais Lietuvos žmonėmis, neabejingais mūsų šalyje įsigalėjusiam neteisingumui ir nekaltų žmonių persekiojimui, palaikyti šio valstybės vardu vykdomo persekiojimo aukas. Už tai vienintelis didžiausias ir neįkainojamas mūsų atlygis buvo žmonių dėkingumas, gėlės ir karšta arbata“, – savo pareiškime teigia aktoriai Diana Anevičiūtė-Valiušaitienė, Šarūnas Puidokas, Rimantė Valiukaitė, poetė ir vertėja Sonata Paliulytė, aktoriai Gediminas Storpirštis ir Ainis Storpirštis, režisierė Neris Karpuškaitė-Akelaitienė, režisierė Agnė Marcinkevičiūtė ir režisierė Ramunė Rakauskaitė.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. tauta neuzmirs,Jusu tauraus indelio i Drasiaus dukreles teisetu lukesciu ir gyvybiskai svarbiu interesu uztikrinimo akcija.Jus “nestovejote po medziu” ,bet isreiskete savo PILIETINE pozicija tada,kai to labjausiai reikejo niekam ir niekuo neprasikaltusiai mergaitei. Lenkiu galva Jums ir slyksciuosiu tuo,jog po 22-ju nepriklausomybes metu,visuomeninis TV kanalas,islaikomas uz visu mokesciu moketoju pinigus,isdryso tyciotis is mankurtizmui ir atviram cinizmui neabejingu zmoniu – pielitiskumo……

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. mes juk viska galime… mes juk vienas uz kita…. salis iki skausmo brangi…. nemiegokime, valykime situos isgamas, pardave lietuva, pardave musu salies vaikus, bet daugiau jau gana… !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! lietuvi, turi sirdi…? uzteks dejuot, jau viska is musu ateme…. dabar musu laikas…… visa ta sistema i ne uz grotu, bet i aikste, ant kartuviu… butent, jie to nusipelne….. uz grotu, jiems bus geras gyvenimas…….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Nuo kada lensbergis kulturos nesejas. Viname straipsnyje skaiciau, kad apie Ciurlioni jis nusirases nuo kitos knygos. Maziau tokiu kaip lensbergis ir Lietuva bus laiminga.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • O kas tas “lensbergis”, leisk pasidomėti? Jei tu kalbi apie V. Landsbergį, tai jis turi šiokį tokį ryšį su kultūra.nes yra meno, muzikos, kultūros istorikas, kultūrologas. Yra išleidęs poezijos knygų. Suredagavo ir išleido visus M. K. Čiurlionio kūrinius fortepijonui.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 4. O ar kas užtarė dailininką Žaltauską, kurį teisininkų sprendimu suėmę laikė, sumušė, kuris ir mirė tuoj. Neužtarė menininko teisininkai?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Geluno zodziai primena pasakytus Gebelso zodzius. KOGDA JA USLISU SLOVA KULTURA, SRAZU HVATAJU ZA PISTALIETOM. Tai vot kokie individai naikina Lietuviu Tautos kultura. As visada sakiau, kad zydai naikina kultura ir istorija Lietuvos. Kai vienas profesorius per tv ar radija pasake. Ar mes Lietuviai nezinome kokios mums reikia svietimi reformos, kad zydai turi ruosti. daugiau as jo pasisakymu negirdejau. Gaila, kad lietuvis menkysta parsiduoda juodui uz 30 sidabriniu. O sie ir nedaleidzia doru zmoniu valdyti Lietuvos nes sukurta supuvusi nusikalstama sistema. Giminiu ratas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. TO LIETUVAI …GERAS IR GRAZUS JUSU KOMENTARAS..BET TA ANGELIUKA DABAR REIKIA ISSAUGOTI ,KAD JOS NEPAIMTU IS JOS GIMTU NAMU…VISI SUSIBURKITE KLONYJE…MERGAITE TURI UZAUGTI!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. menininkai saunuoliai jus! didziausia jums pagarba…kad visaip prisidedate prie Klonio…kazkokios jegos dirba komentaruose ir siaip visur ir daro savo juoda darba…yra zeminami visaip zmones ,kurie renkasi Garliavoje…yra smeiziama visokiausiais pramanais gerb.Venckiene..ir t.t.bet zmones bukite visi vieningi …JUS KAIP TIK SPECIALIAI ,KAD IRODYTI PEDOFILAMS ,KAD JUS NIEKO NEBIJOTE RINKITES KUO DAUGIAU ZMONIU I KLONI…,LAI PAMATO ,KAD JUS ESATE VIENINGI IR KAD JUS NORITE TIESOS DEL MERGAITES

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Žmonės norintys ir galintys padėti rinkti parašus ar kitaip paremti (ypač transportu) organizuojant šią labai svarbią pilietinę iniciatyvą prašome rašyti tautosvienybe4@gmail.com arba skambinti tel. 8 67005850.

  Norint įstatymo projektą pateikti Seimu turi per du mėnesius, iki liepos 9 dienos, surinkti ne mažiau kaip 50 tūkst. pasiūlymus remiančių piliečių parašų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Gi musu tautos atgimima ir pradejo kulturos zmones,tai Marcinkevicius,tai Genys,tai Landzbergis,paskui JUOS – ir mes visi!!! Pagarba!!! kulturos veikejams,kurie tikrai nesa sviesa i musu gyvenima!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Velniop to šūdžiaus atsiprašymas.Lai pasako,kiek gavo už tai,kad pats save dunium išstatė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. man labai smagu kad aktoriai vyko i Kloni taip pozityviai nuteike…isties dar yra geru zmoniu Lietuvoj…vadinasi musu Tauta dar nemirusi…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. tokios prezidentes nereikia….. tauta isrinks Neringa i prezidentes, o kai uzaugs musu mazas angeliukas, bus lietuvos didzioji prezidente, patikekite tauta, ta mergaite ne siaip sau auga ir kencia….lietuva ateiti bus tokia salis, kad net amerikonai nores joje gyventi…. bet lietuva ju nepriims… tikekit manim…. ir saugokim mergyte…… diena ir nakti, be jokio atlygio…… jums viskas sugris bumerangu… tikiu savo salim… tikiu savo nukankintu i nevilti uz kapeikas pasiulytas gyvenimas… kas maudosi piniguose, kas ora ir vandeni geria…. ar del to mes visi stovejome susikabine rankomis LIETUVA… LATVIJA… ESTIJA… !!!!!!!!!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • As manau kad musu Prezidente yra viena is normaliausiu ten sedinciu valdzioje…Neringa Venskiene galetu buti seime ir uzimti Simasiaus vieta:)

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Aha, prezidentė jau įvertino Ukrainos kalinių sveikatos būklę, dabar gali ir tu pas ją užsirašyti tyrimams.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 13. kedžionys galetų paviešinti kainas, kiek rašytojų sąjungos nariui, kiek dailininkų sąjungos nariui, kiek profesoriui, kiek docentui ir t.t. Jei kainos būtų patrauklios gal ir aš ateičiau į patvorį valandai ar porai valandų… be trijų nulių tikrai neičiau

  Thumb up 0 Thumb down 0

   • patys ten jie dvorniaškos, pažiūrėk kokių beskonybių paveikslų namuose prisikabinėję, nei vieno dailininko paveikslo, vien kažkoks kičas, beskonybės

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • nusipirk bambali,sikna tu vaikstanti uz centus ,kuriuos vaikapisiai tau uz komentara sumokejo ir varyk isgeres i savo kalabybiskiu patvori

   Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Ministras parode savo prisitaikeliska veida! Be sazines,be savo isitikinimo,be analizes,be zmoniskumo… ir dar daug be ko…Gaila,kad pats susipurvino,prarado autoriteta ne tik pries Lietuvos zmones,bet ir pries visa pasauli!!! Siandien papasakosiu uzsienieciu seimai,koks Lietuvoje “kulturos” ,pedofilus remiantis,ministras…:(((

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. jau perzenge visas ribas… jie juokiasi , spjauna mums i veida net nesusimastydami, kad rytojus gali viskas atsisiukt pries juos visus, tai irodo , kad ta sistema tiek isisaknyjus, kad jie jau net sirdies nebetruri…. bet tu lietuva gali…. tave tiek daug jau kankino, mes atsovejom ir dabar mes visi, lietuvos ubagai, patvoriniai kaip niekad busime vienas uz kita…. ateis diena tai slyksciai sistemai… dievas juo nubaus….. su mirusio Kedzio pagalba….. tie runkeliai labai labai greit beks i visas puses, nes suprato, tas atvejas lietuvoje siap sau nebepraies, lietuva ant parako statines…… lietuvi, baik melstis is baimes, kad ta sistema tave nudes, arba pakas…. atejo laikas grazint skola…. i prieki lietuva…. turime daug darbo…..

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • nesąmonė, prie ko čia pedofilai ir menininkai, paprasčiausiai gyvename tokioje sistemoje kur pinigai visa ko matas… menininkas kaip ir teisininkas už ačiū nieko nedaro tegul tai gobšuoliai nutukėliai teisininkai tegul įsisąmonina

   Thumb up 0 Thumb down 0

 16. menininkams reikia būti tokiems, kokie teisininkai, kurie šiknos nepajudins be kokio 2000 Lt. t.y. parašys keletą puslapių teksto advokatas ir paprašys 2000 Lt. Va ir menininkas, vien už atėjimą į patvorį jis tų teisininkų turėtų prašyti ne mažiau 2000 Lt ir dar už kiekvieną valandą po kokius 500 Lt. , o jei menininko vardas garsus tai už valandos buvimą patvoryje kokius 2000Lt-4000 lT , va tada tuos gobšuolius teisininkus pamokytŲ

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Įdomu kiek atlygio gavo menininkai kurie vyko negalvodami kiek gaus atlygio? spėju , kad už valandą jie gavo kokius 10 litų?

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • kapitalizmo auka esi. Viska matai tik per pinigu prizme. Gaila taves, nes nezinai ka tai reiskia solidarumas, kilnumas ir nuosirdumas, tau tai nieko nereiskiantys zodziai.Pasigailetinas zmogenas..

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • tikrai negavo tiek, kiek jedinstvos mitingieriai, agituodami grazinti Girzada, kuriam pareiksti itarimai piktnaudziavimu tarnyba, i darba. Tikrai negavo tiek.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 18. menininkai kalba dviprasmybėmis ir nesako, kad atlygio negavo, o sako, kad “…vykome net negalvodami apie jokį atlygį…”, vadinasi matomai nors ir vyko negalvodami apie atlygį tačiau ir negalvodami atlygį gavo? įdomu kiek gavo?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Vargas ir uzuojauta Kulturai kai jai “vadovauja” “mini-stras be sielos A.neGal{i}unas,menininkus matuojantis pagal savo mata-PINIGAI!Trisdesimt sidabriniu grasiu is pedofilu kisenes jam yra didziausia gyvenimo vertybe ir visko matas!Ar gali “mini-stre “grizes namo savo vaikams ramia sazine paziureti i akis?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Saunuoliai aktoriai ir visi kiti , kurie kaip kas gali prisideda prie kovos pries pimpaliniu gauja.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Pažiūrėkime į šturmo vykdytojus kitu rakursu.
  Pasitikime juos Klonyje su DUONA ir DRUSKA.Tai sakau be sarkazmo.MEILĖ ištirpina visas sienas.
  Kreipiuosi į Jus, nes tikiu Jūsų dvasingumo lygmeniu.Jums pavyktų.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Visą gyvenimą violetiniai debilai praleis reikalaudami ir nieko neišreikalaudami. Kiek gi jau teisėjų, prokurorų ir minstrų atleidote? Kiek atsiprašymų sulaukėte? Kiek teismo sprendimų privertėte panaikinti ar sustabdyti? Nevykėlių debilų gaujos, apsižerkit savo šluotas ir skriskit į karą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. argi gali tokie kulturos ministrai vadovauti saliai?? geda..paziuresim ar tures tiek drasos atsiprasyt,kaip kad turejoo drasos purvu drabstyt?? o apie gen direkt ltv zodziu kaip ir nera senai jau

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. daugiau ir riebesniu “zuveliu” islenda, neatlaike nervu. Kada pasibaigs ta pedofiline grandine?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. Nereikia taip zemintis ir reikalauti atsiparsymu. Sitie dvasios ubagai nesuprato ir jau nebesupras,kas yra zmogiskas orumas, padorus gyvenimas ir t.t. Valdziazmogiai jau parode savo tikruosius veidus…..to pakanka, kad padarytume atitinkamas isvadas. Jokiu perlu barstymo valdzios KIAULEMS! Ju vieta tvarte, o ne tarp zmoniu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

   • tau,babune, nesuprasti,kas tie perlai. Visa gyvenima pragyvenai purve, tai garde ir baigsi savo apgailetinas dieneles. Toks jau kiauliu likimas…..zviegti ir buti paskerstai. Slyksi “babune” esi….supratau is tavo sapalioniu diena ir nakti. Tokiu kaip tu pilni pakampiai.Niekas jau nebekreipia demesio.

    Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kodėl geras klientų aptarnavimas toks svarbus?
Į Lietuvą bandė įvežti trąšų falsifikatą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...