Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Liepa 13 Pirmadienis
 

Šalies menininkai reikalauja viešo kultūros ministro A.Gelūno atsiprašymo: „Į Garliavą vykome negalvodami apie jokį atlygį“

2012-05-12 16:25 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (199)

Pliaupiantis lietus neišbaidė Kunigo ir poeto Robertas Grigo deklamuojamų savo eilėraščių. Juozo Valiušaičio nuotr.

Garsūs šalies aktoriai ir režisieriai, dalyvavę Klonio gatvės laisvųjų menininkų scenos renginiuose, prašo LRT televizijos generalinio direktoriaus Audriaus Siaurusevičiaus ir kultūros ministro Arūno Gelūno viešai atsiprašyti už juos įžeidusią melagingą žinią, paskleistą LRT kanalu.

„Zitos Kelmickaitės televizijos laidoje „Toks gyvenimas“, gegužės 9 d. rodytoje Lietuvoje ir visam pasauliui paskleistoje LTV World televizijos kanalu, kultūros ministras Arūnas Gelūnas melagingai pareiškė, jog mes, menininkai, važiavome uždarbiauti į Garliavos Klonio gatvės laisvųjų menininkų sceną, įsikūrusią mažosios kankinės senelių Kedžių namo kieme.

Norime viešai pareikšti, kad tai yra melas ir šmeižtas, už kurį prašome viešai mūsų ir visos visuomenės atsiprašyti.

Pareiškiame, kad į Garliavą vykome net negalvodami apie jokį atlygį ir Klonio gatvėje skaitėme eiles, rodėme ištraukas iš spektaklių, dainavome norėdami parodyti savo solidarumą su visais Lietuvos žmonėmis, neabejingais mūsų šalyje įsigalėjusiam neteisingumui ir nekaltų žmonių persekiojimui, palaikyti šio valstybės vardu vykdomo persekiojimo aukas. Už tai vienintelis didžiausias ir neįkainojamas mūsų atlygis buvo žmonių dėkingumas, gėlės ir karšta arbata“, – savo pareiškime teigia aktoriai Diana Anevičiūtė-Valiušaitienė, Šarūnas Puidokas, Rimantė Valiukaitė, poetė ir vertėja Sonata Paliulytė, aktoriai Gediminas Storpirštis ir Ainis Storpirštis, režisierė Neris Karpuškaitė-Akelaitienė, režisierė Agnė Marcinkevičiūtė ir režisierė Ramunė Rakauskaitė.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Ko jūs reikalaujate? Atsiprašymo? Teisingumo negaunate, o norit atsiprašymo :) Noriu paklaust ar egzistuoja kokia organizacija Lietuvoje rimtai kovojanti prieš iškrypėlius, ar nebūtų galima samdyti privačius detektyvus, kuriems žmonės suaukotų ir užsiimtų iškrypėlių išviešinimu. Nes prarandu tikėjimą, kad teisėsauga Lietuvoje tuo pasirūpins, gal egzistuoja kokios tarptautinės organizacijos, į kurias reiktų kreiptis pagalbos ar pan. Prabudusi liaudis nėra organizuota, joje nemažai provokatorių, žiniasklaida tendencinga, politikai abejingi, teisėsaugos tarnybos atrodo korumpuotos ir valdomos šešėlinių grupių. BARDAKAS!!! Nuteistų bet kelis aukštas pareigas einančius iškrypėlius, tai bent vilties atsirastų, o dabar lazdavojasi iš prabudusios liaudies.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. rasineti ir atrasineti .Matomai prijauciantys LStankunaitei perbego kaip skruzdeles is lietrycio. Nesuteiksim jums malonumo ,kad galetumete darbuotis ,tais komentaru rasinejimais .Juk cia matosi ,kad rasineja tarp saves Sekmes darbe CHA! CHA! CHA!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. rasineti ir atrasineti .Matomai prijauciantys LStankunaitei perbego kaip skruzdeles is lietrycio. Nesuteiksim jums malonumo ,kad galetumete darbuotis ,tais komentaru rasinejimais .Juk cia matosi ,kad rasineja tarp saves Sekmes darbe CHA! CHA! CHA!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Kam Gelūnui reikėjo susigadinti reputaciją? Kodėl jis užstoja mergaitės išnadotojus? Kur čia šuo pakastas? Juk Gelūnas nepartinis, galėjo neklausyti partiečių nurodymų…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Teisingai, Laima, nesuprantama, kodėl tokia globėja, kurios namuose vaikas išstatytas minios pramogai ir nuteikinėjamas prieš mamą, laikoma tinkama.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • aišku,kad netinkamas.Geriau kai dėdės ateina į namus ,patepa kremu,papildo raudoną piniginę ir išeina.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Kokie čia dar gali būti atsiprašymai?
  Prezidentę – vyt!
  Seimą – vyt! (Palikti tik Stomą su Kupčinsku ir dar kelis Kėdienės blynų valgytojus).
  Gelūną – vyt!
  Ministrus visus – vyt! (Išskyrus nebent Kubilių).
  Europerlamentarus vyt! (Išskyrus, žinoma, Tatą)
  Teisėjus visus iki vieno – vyt! (Paliekant tik N.Venckienę).
  Prokurorus, pradedant genproku D.Valiu,- vyt!
  Advokatus – vyt! (Paliekant tik A.Venckų).
  Siaurusevičių su visa žiniasklaida vyt! (Išimtis – „G…ė“,Krivickas, Janutienė, Klevečka).
  Visus pedofilus vyt! (Išskyrus Skučą).
  Buvusią „Komjaunimo tiesą“ (lietrytį) – vyt!
  Visus nepritariančius Venckienės generalinei pedofilijos linijai teisės korifejus – vyt!
  Visus kitus represinių struktūrų darbuotojus ir vadovus, nesuprantančius Venckieninės pedofilininės linijos – vyt!
  Visus vaikų teisių sargybinius, išskyrus Vėžbavičiutę, – vyt!
  Visus į Venckų valdų patvorį integruotus slaptus agentus – vyt!
  Jei ką praleidau, tai pasidomėkite pas eksprokurorą Saulių Stulpiną, ką čia dar reikėtų išvyti. Aš tik nurašiau ir paviešinu labai patikimų šaltinių nutekintą viešą medžiagą iš S.Stulpino slapto generalinio projekto „Ką vyti ir ką palikti“ nedidelę perspektyvinio plano ištrauką.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Vėl darai grubias klaidas.
   Venckienės pusserė – advokatė.
   Savaime suprantama – palikt

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Tokio elementaraus dalyko net nesuvoki, kas tai per žvėris ta „G…ė“? Jei parašyčiau, tai mane tuoj išmoderatineitų. Na, šio, atsiprašant, „Ka-ko“
    laikraštuko redaktorė. Dabar jau dašuto?

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • ne baba sudarinėja sąrašus.
    baba tik sužinojo ir paskelbė
    autorių nurodė – kreipkis į jį.

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • Teisingai, Sofija, pastebėjote. Va šitą tai tikrai reikėjo man nuo savęs pridėti. Nėra čia ko durnai Babai su savo Antaniene tarp tokių protingų intelektualių komentatorių veikti. Ar ne taip? Ačiu už pastabą. Bandysiu pasitaisyti.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Klonio tetulė tokia nekaltutė, tai dėl ko po šiai dienai saugoma Stankūnaitė ir iš kur tie visi lavonai, įskaitant Milinį? Kedofilus ypač erzina, kad jų per trumpos rankos susidoroti su Stankūnaite, nes ta vis neatsisako apsaugos.Matyt pasimokė iš Ūso atvejo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • nepergyvenkit, Stanke “patvarkys” jos pedofilinis “stogas”, kai tik vaika pasigrobs. Padorus zmones i ta s…o gabala ( Stankunaite) nekis savo ranku. O pedklanas tai jau ir taip smirda su ta kaliause, Uso “paklode”. Jus galvojat, kad Klanui reikalingos gyvos liudininkes?! Baikit sapnuoti….ruoskites laidotuvems nes klanas moka greit “po zeme pakasti”. Matem kaip jie susidorojo su prostitute ir sutenere Violeta , pedofilu J.Naruseviciumi ir kt. dalyviais. Net nera jokiu abejoniu,kad liko jiems dar 2 ir……gales vel tvirkinti kitus vaikus,ieskodami valkateliu mamyciu- stankunaiciu-prostituciu.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. nedaug liko tam Gelūnui tame poste, rudenį, tikėkimės, kultūros ministru bus vertas to posto žmogus

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Seniai tas Gelūnas mano akyse yra žemas žmogus kai aš pamačiau kaip operos ir baleto teatre per ilgają pertrauką GELŪNAS,ČAPLIKAS ir KĖVIŠAS prie nukrauto stalo uliavojo ir į tą puse niekam nebuvo galima praeit nes matot “elitas” Lietuvos tauriuosius gėrimus su ikrute ragauja tai mes taip ir pavadinom Lietuvos išg,,,s uliavoja

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Po Gelūno išdavystės Čaplikas dabar jam turbūt tuos ikrus į snukį išspjautų

   Thumb up 0 Thumb down 0

 10. As pilnai sutinku,vargse mama,as taip pat pasipyktines,kad prezidente nesugeba duoti vargsiai mamai Lietuvos ordino,uz labiausiai mylincia savo dukra ir labai priziurincia,as labai pasipiktines ,kad musu valdzia nesugeba padaryti koncerto nukentejusiai mamai uz jos nuopelnus

  Thumb up 0 Thumb down 0

   • Kiek suprantu is tavo logikos, naktimis ji uzsideda kauke ir eina zudyti,tikrai logiska,galetum kokia knyga parasyti

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • Valdžia kiekvieną dieną rodo parodijų teatrus su černiausku .pūru slušniu šimašiumi ir t.t.Neturi sutenerė motiniškų jausmų.Per anksti pradėjo rujoti ir tik vyrai, ir pinigai jai terūpi.o dukrą ji vėl pasiruošus atiduoti iškrypėliams,tik šį kartą jos sunaikinimui.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Nors vieną kartą pasvarstykime logiškai.Stankūnaitė nieko nenušovė, tik pati nukentėjo ir jos sesuo, o gerosios tetos familija susijusi su žmonių nužudymu, tai ar normalu, kad mergaitę leidžiama laikyti tokioje šeimoje?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Apsirikai mieloji ar mielasis .Turbut pats ar pati durni esate ,kad nematote kas dedasi Lietuvoje .Kaip NVenckiene ,-zmogus is kurio reikia mokytis .Tiek stiprybes turinti moteris ir nenuleidzianti ranku .Jinai gerbiama tautos .Kodel tautos as sakau ,kad musu daug ,kurie norime teisybes o ,jusu tik burelis,kuriems reikalingas melas ,bet ne tiesa .Mano manymu patys kazkuo kvepiate ir kitus tepate .Labai grazu ,kad garbingi zmones atvaziuoja i kluonio gatve .O jums toks pavydas ima ,kad galetumete ,nezinau ka padarytumete .Cia palaiko minia ,kaip jus issireiskete ,o LStankunaites palaikyti atejo tik trys zmones. .Ot kaip grazu! Stiprybes kovojanciai seimai ! Taip pat nuosirdus aciu palaikantiems.Noretume ir mes buti ,bet toli esame .Toli ,bet sirdimi su jumis Mes manome ,kad TIESA nugales. Melas visada yra melas .Veliau ar anksciau ,melui yra pabaiga .Vien todel tikime ,kad zmones supranta ir kovoja .JAV CHICAGO

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. o jūs ant tvorų kaip koridoj,laidot ietis į vaiką ir motiną ir pasitenkinat kai tik išvystat kraujuojančias žaizdas.Kai kurie tikri išsigimėliai,ragina motiną nusižudyti.Kokie čia pareigūnai vaidinantys dirbančius.Von iš darbo tas vaikų teises ir tą Kauno ale policiją, nori į patvorį,tai tegu karo ten visą parą.Už ką jiems išlaikyti turiu mokėt iš savo algos.Jie nedirba,o tyčiojasi.Ačiū už šį chaosą ,ponia PREZIDENTE.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Ir ka jau tu algini tarnautojau moki?Tu nieko nesukuri tik parazituoji kitu saskaita.Vaziuok i kita sali,kur padofilija pagarboje,ten tokios dilemos nekils…

   Thumb up 0 Thumb down 0

 14. stiprybes mamai,nes reikes dar nemazai pastangu pakankyti maza mergaite,draskyti,tampyti ir paciai but sumustai kazkieno tai,ne ,tikrai ,nuo sirdies ,stiprybes!!!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Laimute, išsiaiškink, kodėl ,,teta” samdo ,,psichologę” ir ką ji veikia su tavo dukrele. Manau, kad ,, psichologės” pagalba toliau plaunamos mergaitės smegenys ir ji yra nuteikinėjama prieš tave. Ar vaiko teisių specialistėms nereikia pasidomėti ,, psichologe”?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Neringa mūsų, kuri esi Garliavoje, teesie šventas tavo vardas, teateinie Tavo karalystė, teesie Tavo valia Kaip Garliavoje, taip ir prezidentūroje. Kasdienę doze kliedesių duok mums šiandien ir duok ciotai nurodymus kaip reikia auklėt Deimanę. Ir neleisk mūsų girdyti Ir gelbėk mus nuo teismo. Amen

  Thumb up 0 Thumb down 0

   • o jei būtų prasižiojęs koks aktorius, tai įrodunėtum, kad tai negalioja grupėms?
    gudriai

    Thumb up 0 Thumb down 0

 17. DRĄSIAUS TIKYBOS IŠPAŽINIMAS-TIKIU Į DRĄSIU KEDĮ, visagalį pedofilų įstorijos sutvėrėją ir teisėją Venckienę vienatinę jo seserį mūsų Viešpatę, kuri prasidėjo iš šizofreniškos dvasios, gimė iš savo mamytės, kentėjo prie prokuroro Valantino, bus nukankinta ir už savo darbus ir nužengs į pragarus, bet trečią teismo dieną nepavyks prisikelti ir žengti į dangų.Tikiu į Kedžių šeimos dvasią, visuotinę kovą su pedofilija, teisėjų bendravimą, nuodėmių už pinigus atleidimą ir neamžiną jų gyvenimą.AMEN.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Na nieko sau! Ar ne per daug stankofilai sau leidžiate? Vienas po straipsniu „Klonio gatvėje – karinė parengtis:…“ nikas „Kantrybe jau senka ” 2012-05-12 – 15:38 kursto kalašnikovu nušauti Prezidentę, šitas tyčiojasi iš krikščionių tikėjimo išpažinimo maldos. Tai ar čia iš durnumo ir chamizmo jie jau net nesuvokia ką daro, ar dar kas jiems yra?

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Vardan tikslumo, reikėtų atkreipti Tamstos dėmesį, kad pedofilijos sutvėrėjas nėra Drąsius Kedys. Jis tik nuolankus vykdytojas. Idėjinis Kedytės atvejo pedofilijos sutvėrėjas buvo Aidas Venckus, aktyvi jo idėjos ideologijos skleidimo ir platinimo vadovė – Neringa Venckienė ir tik eilinis užduočių vykdytojas, pedofilijos praktikas ir dukrytės repetitorius – Drąselis.
   Taip, kad maldoje per daug gaebinate ir šlovinate Drąsių Kedį ne visai pelnytai.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Babūnė kaip ir babaužis arba vaikas myli, arba sako kaip ir Laimai, Ka dievulis baudzia , tam protelį atima.

    Thumb up 0 Thumb down 0

 18. kad daug kam cia neaisku, kaip iki tokio absurdo isvis buvo galima daeiti. Nuo pat pradziu tiek nesamoniu ir chaoso, kad sveiku protu nesuvokiama, kaip siais laikais taip gali buti. Belieka tik galvoti, kad kazkam tai labai naudinga, o vaikas ir jo gyvenimas cia jau seniai niekam neberupi. Stiprybes mamai, belieka linketi, nes ziauriai jau cia viskas bejegiskai atrodo…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. zmogzudysciu uzsakovems skucei su vencke vis tiek priseis sesti , jau visos banditu gaujos susemtos – uzdes antrankius ir toms cinikems

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Anonymous,pats labai greitai sėsi už įkalčįų slėpimą. Žinai kas yra žudikai ir nepateiki įkalčių pareigūnaams,o jei šmeiži,tai ir už šmeižtą sėsi.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Neatsiprašys.Naujasis anti Kultūros ministras vejasi Neteisingumo ministrą,Vaiko teisių Kontrolierę ir Žmogaus teisų A.Lydeką.Bet Šedbarro jiems nepavyt.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Durniu sueiga Klonio gatvėje,žaloja ir suaugusiu psihika. N.Venckienės psihinė buklė atrodo gan keista…. Keista kad ta nesankcionuota samburi,policija toleruoja…Nepamaišytu ir psihiatrinė ekspertyzė, šio samburio inciatoriams….

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Seilėmis springsti,žiūrėdamas į Klonio gatvėje žaidžiančius vaikus.Kreipkis įPūrą su Slušniu ,kad išgydytų tavo iškrypimą.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 22. kad jis atsiprašys.
  Valdžiažmogiai neatsiprašinėja.Mes jiems runkeliai,patvoriniai,minia.
  Jų rankose policija,ginklai,jėga.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
D. Saldukas: Vilniaus universitetas – autonomija maskuojamas „nusikalstamas susivienijimas“? (2)
Tęsiame „Karšto komentaro“ žurnalistinį tyrimą dėl Vilniaus universiteto studentės Rūtos...
Antanas Šakinis: „Mano dukrytę pražudė Vilniaus universitetas“ (1)
Giedrė Gorienė Vilniaus universiteto geologijos studijų programos studentės Rūtos Šakinytės...
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...