Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Lapkritis 18 Pirmadienis
 

S.Stulpinas prašo sugrąžinti jį į darbą ir paskirti ikiteisminio tyrimo grupės dėl Kauno įvykių vadovu

2010-10-07 12:05 | Naujienos | Komentarų (229)

Generalinis prokuroras Darius Valys gavo progą žengti tokį žingsnį, kuris padėtų atstatyti visuomenės pasitikėjimą prokuratūra

Buvęs Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūros vyr.prokuroras Stanislovas Stulpinas kreipėsi į generalinį prokurorą Darių Valį, kad šis panaikintų galimai neteisėtą buvusio generalinio prokuroro įsakymą dėl S.Stulpino atleidimo iš darbo, sugrąžintų į darbą ir paskirtų ikiteisminio tyrimo grupės J. Furmanavičiaus, V, Naruševičienės nužudymo ir D. Kedžio ir A. Ūso žūties baudžiamosioms byloms ištirti vadovu.

„2007-10-17 Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas, apsvarstęs mano pateiktą medžiagą, konstatavo, kad Saugomų teritorijų tarnybos direktorė R. Baškytė dėl statybų Kuršių Nerijoje piktnaudžiavo tarnybine padėtimi, savo pareigas atliko netinkamai, dėl ko Valstybei buvo padaryta didelė žala, melavo Konstituciniam Teismui.

Sekančią dieną Generalinis prokuroras pradėjo ikiteisminį tyrimą, kad aš galimai išvaisčiau svetimą turtą už 6000 litų, nors nebuvo ir nėra jokių pareiškimų ir žala niekam nepadaryta.

Jūs asmeniškai žinote, kad aš jokio nusikaltimo nesu padaręs. 2007-10-23 Generalinis prokuroras mane privertė parašyti prašymą atsistatydinti. Nuo tos pačios dienos aš buvau atleistas iš tarnybos prokuratūroje. Atleidimas neteisėtas, nes įsakymas priimtas pažeidžiant įstatymus -prokuratūroje ir dabar tėra mano prašymo faksinis variantas, atleistas taip pat buvau faksu.

Prašau Jūsų panaikinti įsakymą dėl mano atleidimo iš tarnybos. Sutinku būti paskirtas į bet kurias prokurorines pareigas, kartu mane paskiriant ikiteisminio tyrimo grupės J. Furmanavičiaus, V, Naruševičienės nužudymo ir D. Kedžio ir A. Ūso žūties baudžiamosioms byloms ištirti vadovu.

Prašau leisti, suderinus su Jumis, pačiam sudaryti naują ikiteisminio tyrimo grupę bei sustabdyti bet kokių sprendimų priėmimą šiose bylose.

Pažadu visus savo veiksmus asmeniškai derinti tik su Jumis.

Aš viską padarysiu, kad ikiteisminis tyrimas būtų atliktas objektyviai ir bešališkai, kad visuomenė atgautų pasitikėjimą teisėsaugos institucijomis.

Neprašau jokios kompensacijos už priverstinės pravaikštos laiką“, – savo pareiškime generaliniam prokurorui Dariui Valiui rašo buvęs prokuroras Stanislovas Stulpinas.

KK inf.

2010-10-07

Komentarai

 

 

 
 1. dar vienas seimuno perliukas……"Man gaila Lietuvos, nes jusu (durniu kediniu matyt turejo galvoje)vis daugiau, o issilavinusiu ir protingu – vis maziau"

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. tai kazkokia ilnickaja, is vilniaus policijos komisariato, na nezinau ka ji vakar ar uzvakar seime veike ar pries kelis metus. Gal daug zmoniu po tuo ip rasineja.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Visi usiai ir tie seimunai tokie isitikine, kad bylose viskas parasyta taip, kaip jie mintyse regi ar svajonese. Nei bylu varte nei su Stankunaite gyvene jau zino visas tiesas. Galima pagalvoti, kad jie ir zudyniu byla varte, tiki kiekvienu Kliunkos zodziu, iskaitant ir tuos zodzius kurie jau paneigti yra. Nei mes nei jie bylu nevarte, bet yra aibe dalyku kuriais galima vadinti faktais. Prokuroru melai, gaivenio melai, sventos mamytes ir jos mamos melai, parodymu keitimai, ju advokates melai, painiavos zodziuose, laikuose, vietose, teismu vengimas, visokie mistiniai nesutapimai byloje. Nu tiesiog Lavastes zodziai, kad Stasnkunaites gynejai tylus ir mastantys netelpa i jokius remus. Nesvarbu, kad ju herojai apsimelave su visais irodymais, jie galvoja kad melas ir tiesa yra sventai susije. Gal jie tik kitokio mastymo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Pagal šį identifikuotą IP yra labai daug "spalvingų" komentarų,aš vis galvodavau,kad kraujienė ar iš GP kiti darbuotojai rašinėja,o pasirodo iš seimo.Norim žinoti tuos herojus.O gal koks zemai-tis,gal anriucha ,daug ant ko krenta šešėlis,nors ir tie piliečiai manau spjaudosi taip pat.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. tokie jau jie yra, nemoka diskutuoti, tikri reksniai, tikru tikriausi buduliai iskaitant ir tuos kurie rase is seimo. Vietoje atsakymus i klausimus ar aplamai diskusiju, tiesiog vadina visokiais zodziais. Belieka ir tam ar tiems seimunams pasakyti, kad jie yra paskutiniai proto degradai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Čia nieko net ieškoti nereikia, kad būtų iškelti įtarimai sąvadavimu Stankūnaitei – juk mažamete duktė ją kaltina tą darius. Vaiko parodymai visame pasaulyje turi tiesioginę vertę, tik ne Lietuvoje.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Neiėškokite sliekų ant asfalto dergdami gerb.Stulpiną,rasti bent kokį šapelį galima pas kiekvieną,bet tai ne esmė.O šventieji tik danguje,tad pažvelkite kiekvienas į veidrodį ir pamatysite įdomių dalykų apie save.Sėkmės!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Vadinti ligoniais ir kitaip pravardžiuoti tiesos ieškančius žmones,nereikia jokio proto,ką ir daro ūso gerbėjai.Juk jei nepatinka išsakytos mintys,tai galima argumentuotai diskutuoti arba nekreipti dėmesio,ar neskaityti.
  Beja,kodėl jums nepatinka,kai siekiama tiesos?Atsakykite bent sau į šį klausimą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. tai pagal jo ip kazka galima atsekti. Megsta keliauti ir kaip suprantu po Gruzija. Nezinau, bet man kvepia Laurinkum.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. as sutinku su tavo mintimi. Reiktu istirti Uso DNR, na is kokiu gal jo likusiu daiktu. Butina itraukti i programa, gal but paaisketu naujos aplinkybes, gal jo DNR yra nusikaltimo vietose, juolab kas liecia pacia pedofilijos byla, keista, kad netikrino Uso DNR ar kitu daleliu, gal ju buvo ant mergaites rubu, jo bute kuri Stankunaitei nuomavo, baltose burese. Taip pat istirti jo ginkla (saunamaji kuri spalio 5 namie paliko), tiksliau mikrodaleles. Nes kaip zinome ant Kedzio rubu rado kito ginklo ar suvio mikrodaleliu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Butent Stankunaites ar Uso gynejai, Gaivenis ir pati Stankunaite kalba, kad ja nuzudys Venckai. Kaip jie bijo. Bet nepagalvoja prie ko cia ta Stankunaite, ne nuo jos byla priklauso o nuo Usienes. Butent ju tokia keista mastysena, kad pasalinus Stankunaite visskas issisprestu. Tai nuo ko ta Stankunaite tada saugoma? Kodel Usiene nesaugoma nuo to paties? Kas as per zmogus? As zmogus kuris nebijo uzduoti klausimus. Man paprasciausiai idomu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Klanas jau klausosi Stulpino ir jo artimųjų pokalbių,tikrina NT turtą.Ką nors pradės tampyti dėl kokio nors menkniekio.Pamatysime koks STULPINO NUGARKAULIS.Aš asmeniškai jam linkiu APSAUGOS iš DIEVO ir dvasinio palaikymo iš TAUTOS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Aš niekada savo išankstinės nuomonės nesu pareiškęs.Skaitykite mano pareiškimą Valiui dėl Valantino patraukimo baudžiamojon atsakomybėn- aš jį kaltinu, kad dėl jo kaltės įvyko tragedijos nes nereagavo nei į Kedžio, nei į Narševičienės, nei į Stankūnaitės skundus ir pareiškimus. Aš kaip teisininkas, daugelį metų vadovavęs prokuratūrai, matau viena, kad baudžiamosios bylos yra vilkinamos, daroma aibė įstatymų BPK pažeidimų. Jeigu aš teigiu, kad turi būti objektyvi tiesa-tai nereiškia, kad ši tiesa jau man žinoma.Tačiau tyrimas turi būti atliekamas skaidriai ir objektyviai, pašalinant bet kokias abejones ir , kad ir kokia skaudi tiesa visuomenei ar Valstybei išaiškėtų, manau, kad ji supras ir patikės.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. esu Klaipediete ir gerbiu p.Stulpino pasirinkima , todel prasau jo prasyma patenkinti ir p.Stulpino atzvilgiu atstatyti tiesa-panaikinti smeizta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Parašyk žinutę į Grybauskaitės "feisbuką",kad gali ištirti per mėnesi užstrigusias 2 metus Kauno rezonansines bylas.Grybauskaitė,pagalvos:-gal geriau nereikia,tegul būna užstrigusios ir apsimes,kad neperskaitė.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Dauguma pedu gineju taip yra pasidare per uzsienietiska serveri prisijunge.Sedi sau Lietuvoje ir rasineja,tame tarpe ir yzimusis Aurelijus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. O as pries valanda ziurejau si IP man rode VILNIAUS APSLRITIS.Jie staigiai pakeite IP adresa.Zinau kaip tai galima padaryti.Reikia tik prisijungti prie uzsienietisko serverio,bet jau per velu, seimas jau patvirtino sis adresas priklauso seimui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Sakyk,kad bijai-būsi arčiau tiesos.Kodėl Stulpinas?Ogi todėl,kad kiti negali pabaigti ikiteisminio tyrimo jau du metus,o Stulpinas pareiškė,kad gali.Visuomenei nesvarbu ką samdyti,svarbu atskleisti tiesą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Jeigu leistų Stulpinui tirti,šis ekshumuotų Ūso karstą ir ištirtų DNR.Paaiškėtų klaninių prokurorų melas dėl Ūso mirties.Paskui ekshumuotų Kedžio kūną ir rastų lūžusią kaukolę.Po to ,asmeniškai išklausytų bijančius liudininkus ir peržiūrėtų išlikusią filmuotą medžiagą it telefonų išklotines.Ar KLANAS to nori?Ar Prezidentė nori?Net Degutienė buvo užčiaupta po to,kai išsireiškė,kad Kedys nužudytas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Is vienos puses but labai gerai,jei paskirtu prokurora Stulpina perziuret sia Byla:tegul pabando teisme irodyt,kad cia nagus ikisus VSD.Netikiu.Nors klano zmoniu visur yra.Tai matom.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. .eu gal klysta? Aš "trasuoju" IP 192.219.60.17 ir man rodo Vankuverį Kanadoje. O jie tvirtina, kad tai seimo IP. Seimas į išorę turėtų išeiti per routerį ir rodytų routerio IP. O vidinį IP ir aš galiu pasidaryti tokį. TRACER:
  my ip IP Tracing and IP Tracking (192.219.60.17) With our IP locator you can track IP addresses, hosts and websites. We probably use the most accurate IP address location database to determine any IP address location. Moreover you will find out the ISP, the Netspeed and more info after the tracing. Examples: 213.86.83.116 (IP address) or google.com (Website) Tracing 192.219.60.17. please wait 192.219.60.17 IP address location & more: IP address [?]: 192.219.60.17 [Whois] [Reverse IP] IP country code: CA IP address country: ip address flag Canada IP address state: British Columbia IP address city: Vancouver IP postcode: v6b5k3 IP address latitude: 49.2500 IP address longitude: -123.1333 ISP of this IP [?]: BCnet Organization: BCnet Local time in Canada: 2010-10-07 23:15

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. ar jums zinoma tokia praktika amerikoje , kad net teisme tarejai nagali tureti jokios isankstines nuomones apie byla , o jus- prokuroras ,jau ne viename portale gynete venskiene ir blogai atsiliepete apie ju oponentus .o prie ko cia paminetas garmus , kaip nepriklausomas, is vis negalima suprasti, jis labai pyko ant prokuroru , kad ji neitrauke i ekspertu grupe , tai jis jau automatiskai darys viska priesingai . jis nera nepriklausomas .valys neturetu is vis reaguoti i ta kvaila jusu issisokima .sekmes bendraujant su KK.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. 9 val Guoda zinojo, kad nusauti DU zmones?????? tai kad:::
  "Kaip spėjama, lemtingą spalio 5 dieną V.Naruševičienė dar apie 10.44 val. Lietuvos laiku apsilankė rušiskame interneto forume, kur lankėsi paskutinius kelis savo gyvenimo mėnesius."

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Duok dieve jums stiprybes ir sveikatos pone Stulpinai.Jus vertas didziausios pagarbos, tiesa privalo isaisketi.Turiu jums viena toki klausyma:negi ir Jus tikite Uso mirtimi,kaip ir visi zurnalistai? As netikiu,netikejau ir netikesiu, jis yra gyvas, nebent butu ekshumuotas jo kunas ir dar karta patvirtinta jo asmenybe.Usiene buvo toje sodyboje uz trieju kilometru ir net nepasirode prie ivykio vietos.Jei mano artimui neduok dieve atsitiktu tokia nelaime begom begciau tuos tris kilom. su viltimi gal brangus man zmogus dar gyvas,o cia Kraujutaitiene atsirado per 15 min..

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. Stulpinai, o kodėl aš būdamas paprastu ir doru LR piliečiu turėčiau tavimi pasitikėti, kad tu ištirsi bylą "teisingai"? Tavo biografija tikrai neblizga, čia reikia prokuroro, kuris nebūtų su skandalais išvis susijęs. Poto kalbi apie visokius nepriklausomus ekspertus ir iškarto siūlai prof. A.Garmus pavardę, tai ar čia jau turi išankstinę nuomonę nusistatęs, kad jis padėtų ištirti ar kaip? Žodžiu trumpai tariant, būdamas Valio vietoje tavo pasiūlymo net nesvarstyčiau, bet laikas parodys. Be to savo nuomonės išsakyme iškarto tarsi reiški nepasitenkinimą (savotišką spaudimą) neva Valiui atmetus tavo pasiūlymą, jam dėl visko reiktų prisiimti kaltę..Ką tu tuo nori pasakyti, kad jam leidus tau dirbti, tu išspręsi visas problemas, o jeigu nepavyks kaltę prisiimsi sau? Gerbiamas Stulpinai, nežinau koks čia jūsų to "ardymosi" viešumoje tikslas, bet galiu garantuoti čia viskas pas jus yra susiję su darbinėmis nuoskaudomis, o jeigu ne tai tikrai slypi kiti interesai. Budamas sąžiningu prokuroru-žmogumi aš sau neleisčiau komentarų rašyti dienraštyje, kuriame žmonėms yra teikiama išankstinė nustatyta nuomonė, kuriai negalioja nekaltumo preziumcija. Gerb. Stulpinai aš jumis visai nepasitikiu, manau tokių kaip aš labai daug ir beja ne be pagrindo.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. o jei viskas pakryps ne venskienes ir kedziu nenaudai , ar nebijai tokio likimo ,kaip furmanaviciaus / juk ,kas ne su venskedziais – tas priesa nr. 1.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 27. Visiems abejojantiems.Esu įsitikinęs, kad būtina imtis ryžtingų veiksmų, kad būtų atstatytas visuomenės pasitikėjimas teisėsaugos institucijomis, kad pedofilijos, J Furmanavičiaus, V,Naruševičienės nužudymo ir,galimai, nužudytų D. Kedžio ir A.Ūso bylos būtų objetyviai ištirtos, kad būtu nustatyta tiesa, kad ir kokia skaudi ji bebūtų.Pirmiausia būtina sudaryti naują ikiteisminio tyrimo grupę, joje neturi likti nė vieno šias bylas tyrusio ar ją kontruliavusio prokuroro. Manau, kad grupėje buvo ir dorų prokurorų, bet turi būti pašalintas bet koks nepasitikėjimo šešėlis.Nedelsiant turi būti paskirta pakartotina tarptautinė medicininė ekspertizė D. Kedžio ir A. Ūso mirties priežastims nustatyti. Ją atliekant, turėtų dalyvauti ir nepriklausomi ekspertai,pavyzdžiui prof. A.Garmus.Būtina pakartotinai apklausti visus liudytojus, mačiusius ar ką nors žinančius apie J. Furmanavičiaus,V. Naruševičienės,D. Kedžio ir A. Ūso žūties aplinkybes.Jei parodymai buvo keičiami, tai išsiaiškinti kodėl?Nustačius bylų klastojimo faktus-visus kaltus pareigūnus traukti baudžiamojon atsakomybėn.Turiu minčių daug ir dėl teisinės reformos taip pat, bet jų negaliu atskleisti, kad nepakenkti tyrimui.Kyla kai kam abejonių, kodėl derinsiu su Generaliniu prokuroru? Visiškai nepriklausomų prokurorų statuso Valstybėje nėra.Generalinis prokuroras atsako už visos prokuratūros veiklą.Jei Generalinis prokuroras svarstys mano prašymą, tai,prieš priimdamas sprendimą, jis turėtų susitikt ir išklausyt mane.Jei mano pasiūlymai ir mintys jį tenkins, tai rekštų, kad mes galime bendrom jėgom siekti užsibrėžtų tikslų.jEI GENERALINIS PROKURORAS MANO PRAŠYMO NESVARSTYS, AR JĮ ATMES-TAI REIŠKIA, KAD JIS PRISIIMA ASMENINĘ ATSAKOMYBĘ UŽ VYKSTANTĮ TEISINĮ NIXILIZMĄ PRIEŠ VALSTYBĘ IR VISUOMENĘ.Aš suprantu kuo aš rizikuoju.Principingai dirbdamas, gal būt, rizikuoju net gyvybe. Nepateisinęs parodyto pasitikėjimo, rizikuoju prarasti garbę,Visuomenės akyse tapti patyčių,paniekos, pajuokos objektu.Tai tektų ir mano šeimai, garbės nedarytų ir daugams-tai man tolygu mirčiai.Jau dabar, vien dėl mano prašymo, kai kas tyčiojasi-atseit, gal ruošiuos rinkimams ar protas maišosi. VALSTYBĖJE, PROKURATŪROJE, KITOSE TEISINĖSE INSTITUCIJOSE DIRBA DAUG DORŲ IR GARBINGŲ TEISININKŲ, BET JIE ŠIANDIENA TYLI, BIJODAMI SUSIDOROJIMO AR SUSILAUKTI PATYČIŲ.Aš pasiruošęs bet kada savo prašymą atsiimti, jei tokiems veiksmams ryšis kitas principingas prokuroras, kuriam aukščiau už viską bus Valstybės ir Visuomenės interesai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 28. abejojantiems.Esu įsitikinęs, kad būtina imtis ryžtingų veiksmų, kad būtų atstatytas visuomenės pasitikėjimas teisėsaugos institucijomis, kad pedofilijos, J Furmanavičiaus, V,Naruševičienės nužudymo ir,galimai, nužudytų D. Kedžio ir A.Ūso bylos būtų objetyviai ištirtos, kad būtu nustatyta tiesa, kad ir kokia skaudi ji bebūtų.Pirmiausia būtina sudaryti naują ikiteisminio tyrimo grupę, joje neturi likti nė vieno šias bylas tyrusio ar ją kontruliavusio prokuroro. Manau, kad grupėje buvo ir dorų prokuroro, bet turi būti pašalintas bet koks nepasitikėjimo šešėlis.Nedelsiant turi būti paskirta pakartotina tarptautinė medocininė ekspertizė D. Kedžio ir A. Ūso mirties priežastims nustatyti. Ją atliekan turėtų dalyvauti ir nepriklausomi ekspertai,pavyzdžiui prof. A.Garmus.Būtina pakartotinai apklausti visus liudytojus, mačiusius ar ką nors žinančius apie J. Furmanavičiaus,V. Naruševičienės,D. Kedžio ir A. Ūso žūties aplinkybes.Jei parodymai buvo keičiami, tai išsiaiškinti kodėl?Nustačius bylų klastojimo faktus-visus kaltus pareigūnus traukti baudžiamojon atsakomybėn.Turiu minčių daug ir dėl teisinės reformos taip pat, bet jų negaliu atskleisti, kad nepakenkti tyrimui.Kyla kai kam abejonių, kodėl dernsiu su Generaliniu prokuroru? Visiškai nepriklausomų prokurorų statuso Valstybėje nėra.Generalinis prokuroras atsako už visos prokuratūros veiklą.Jei Generalinis prokuroras svarstys mano prašymą, tai,prieš priimdamas sprendimą jis turėtų susitikt ir išklausyt mane.Jei mano pasiūlimai ir mintys jį tenkins, tai rekštų, kad mes galime bendrom jėgom siekti užsibrėžtų tikslų.jEI gENERALINIS PROKURORAS MANO PRAŠYMO NESVARSTYS, AR JĮ ATMES-TAI REIŠKIA, KAD JIS PRISIIMA ASMENINĘ ATSAKOMYBĘ UŽ VYKSTANTĮ TEISINĮ NIXILIZMĄ PRIEŠ VALSTYBĘ IR VISUOMENĘ.Aš suprantu kuo aš rizikuoju.Principingai dirbdamas, gal būt, rizikuoju net gyvybe. Nepateisinęs parodyto pasitikėjimo, rizikuoju prarasti garbę,Visuomenės akyse tapti patyčių,paniekos, pajuokos objektu.Tai tektų ir mano šeimai, garbės nedarytų ir daugams-tai man tolygu mirčiai.Jau dabar, vien dėl mano prašymo, kai kas tyčiojasi-atseit, gal ruošiuos rinkimams ar protas maišosi. VALSTYBĖJE, PROKURATŪROJE, KITOSE TEISINĖSE INSTITUCIJOSE DIRBA DAUG DORŲ IR GARBINGŲ TEISININKŲ, BET JIE ŠIANDIENA TYLI, BIJODAMI SUSIDOROJIMO AR SUSILAUKTI PATYČIŲ.Aš pasiruošęs bet kada savo prašymą atsiimti, jei tokiems veiksmams ryšis kitas principingas prokuroras, kuriam aukščiau už viską bus Valstybės ir Visuomenės interesai

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (7)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (2)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (1)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (1)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (3)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (1)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (3)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (2)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...