Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Lapkritis 17 Sekmadienis
 

S.Stulpinas prašo sugrąžinti jį į darbą ir paskirti ikiteisminio tyrimo grupės dėl Kauno įvykių vadovu

2010-10-07 12:05 | Naujienos | Komentarų (229)

Generalinis prokuroras Darius Valys gavo progą žengti tokį žingsnį, kuris padėtų atstatyti visuomenės pasitikėjimą prokuratūra

Buvęs Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūros vyr.prokuroras Stanislovas Stulpinas kreipėsi į generalinį prokurorą Darių Valį, kad šis panaikintų galimai neteisėtą buvusio generalinio prokuroro įsakymą dėl S.Stulpino atleidimo iš darbo, sugrąžintų į darbą ir paskirtų ikiteisminio tyrimo grupės J. Furmanavičiaus, V, Naruševičienės nužudymo ir D. Kedžio ir A. Ūso žūties baudžiamosioms byloms ištirti vadovu.

„2007-10-17 Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas, apsvarstęs mano pateiktą medžiagą, konstatavo, kad Saugomų teritorijų tarnybos direktorė R. Baškytė dėl statybų Kuršių Nerijoje piktnaudžiavo tarnybine padėtimi, savo pareigas atliko netinkamai, dėl ko Valstybei buvo padaryta didelė žala, melavo Konstituciniam Teismui.

Sekančią dieną Generalinis prokuroras pradėjo ikiteisminį tyrimą, kad aš galimai išvaisčiau svetimą turtą už 6000 litų, nors nebuvo ir nėra jokių pareiškimų ir žala niekam nepadaryta.

Jūs asmeniškai žinote, kad aš jokio nusikaltimo nesu padaręs. 2007-10-23 Generalinis prokuroras mane privertė parašyti prašymą atsistatydinti. Nuo tos pačios dienos aš buvau atleistas iš tarnybos prokuratūroje. Atleidimas neteisėtas, nes įsakymas priimtas pažeidžiant įstatymus -prokuratūroje ir dabar tėra mano prašymo faksinis variantas, atleistas taip pat buvau faksu.

Prašau Jūsų panaikinti įsakymą dėl mano atleidimo iš tarnybos. Sutinku būti paskirtas į bet kurias prokurorines pareigas, kartu mane paskiriant ikiteisminio tyrimo grupės J. Furmanavičiaus, V, Naruševičienės nužudymo ir D. Kedžio ir A. Ūso žūties baudžiamosioms byloms ištirti vadovu.

Prašau leisti, suderinus su Jumis, pačiam sudaryti naują ikiteisminio tyrimo grupę bei sustabdyti bet kokių sprendimų priėmimą šiose bylose.

Pažadu visus savo veiksmus asmeniškai derinti tik su Jumis.

Aš viską padarysiu, kad ikiteisminis tyrimas būtų atliktas objektyviai ir bešališkai, kad visuomenė atgautų pasitikėjimą teisėsaugos institucijomis.

Neprašau jokios kompensacijos už priverstinės pravaikštos laiką“, – savo pareiškime generaliniam prokurorui Dariui Valiui rašo buvęs prokuroras Stanislovas Stulpinas.

KK inf.

2010-10-07

Komentarai

 

 

 
 1. Susisiekus su Seimo informacinių technologijų ir komunikacijų departamentu buvo gautas patvirtinimas, kad IP adresas "192.219.60.17", nurodytas prie šių komentarų tikrai yra Seime.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Aš neįsivaizduoju ir savo protu nesuvokiu kas jūs per žmogus, kad rašote tokias nesąmones, jau bent padorios lietuvių tautos nejuokinkite. Prie ko čia to uso žmona nesaugoma, o kam ją saugoti-pultu tik koks nesveikas iškrypėlis prie jos. Norėčiau pareikšti visuotiną nusistebėjimą dėl jūsų mastysenos-arba esate to nešvaraus "Pedo" klano narys, arba labai užstojantis juos,…geriau spręskite savo problemas, aš niekada taip kvailai nesireikščiau,…gėda.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. 9 val. ryto darbe suskambo G.Ūsienės mob.telefonas. „Guoda, kur mano pistoletas?“ – išgirdo vyro balsą. Savigynai įsigytą ginklą moteris buvo paslėpusi… Vyras jai prisakė: „Užsidaryk kabinete arba būk tarp žmonių. Tuoj atvyks apsauga tavęs pasiimti“… „Neslėpsiu, mane ištiko isterija. Jau žinojau, kad nušauti du žmonės, kad trečia būsimoji auka – Andrius. Baigėsi darbo valandos, kolegos išėjo namo…“, – prisimena Guoda

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Uso zmona vaiksto be apsugos, tai ko nebijo Venckienes, kad nuzudys? Ar zudikai sokineja pagal jos dudele?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. kazkur maciau parasyta, jei neklystu Lavastes straipsnyje, kas pats Usas spalio 5 nese parasymus, kad mergaite uzdarytu i psichiatrine. Tai iskilo toks klausimelis. Kada suspejo? Kai neva anksciau i darba isejo? Ar po to kai pas Jona apsilanke? Juk turejo tris skirtingus alibi. 9 jau buvo su apsauga. Is kur jis iki 9 ryto jau zinojo, kad Kedzio sutikimo prasyti nebereikes?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. prokurorai zudyniu byla kuria (vercia meluoti stanke ir jos motina) o pedofilijos byla naikina, niekaip nesugeba ideti isklotiniu, leidzia kaitalioti parodymus, tame nieko bloga neizvelgia. Teisesauga stumia ragus visiems padoriems Lietuvos zmonems. As tikiu, kad laikas pamokys tikruosius nusikaltelius.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. gerb.Deily komentarą. Tai pagarbos vertas prokuroras, visi nutiltų kai pradėtų vesti šią baisią bylą jis. O tie komentatoriai kurie visokius žeminančius lepsusus siunčia-tai jie yra tų negeriečių pusėj. Yra tiesa, kuri nenugalima, melas visuomet yra silpnas-kaip bešokinėtų ar žiežirbas iš savo nasrų skleistų pedofilai…Tik su šiuo prokuroru-S.Stulpinu, surasim teisingumą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Gerb.S.Stulpinui pati didžiausia pagarba už tokį drąsų žingsnį. Be abejonės tai yra labai nuostabaus principingumo ir tikro žmoniškumo PAVYZDYS visiems kitiems, jis nėra praradęs pilietiškumo sąžinės prieš save ir prieš visuomenę.
  Kai perskaičiau jo kreipimąsi į gen.prokurorą , tai net geras fraudulys sielą užliejo. Manau, kad visa tauta JĮ palaikys, jei reikės, nes norime visi objektyvaus ir teisingo bylos ištyrimo. Daugelis klaipediečių žino kas tai per žmogus, žino, kad galima juo pasitikėti,žino, kad tai žmogus, kuris yra nešališkas, bet realiai žiūri į susidariusias situacijas ir moka greitai, bei teisingai viską išspręsti savo užsispyrimu ir griežtumu.
  Mielas mūsų prokurore S.Stulpinai , linkime Jums kuo geriausios kloties gyvenime, dėkingi esame kad esate toks koks buvote ir esate, Jūs esate kitiems pavyzdys kaip reikia nepraradus sąžinės kovoti ir eiti visu turimu sąžiningumu į priekį,ir žinome, kad Jūs esate žmonių, gerbiančių LR įstatymus,UŽTARĖJAS. Pagarba JUMS ir kuo geriausios sėkmės Jūsų užmanytuose darbuose.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. vakar ir siandien pasijutau persekiojama. Vakar vezant vaika susitikome sankryzoje, o siandien jau nuo ryto prie namu stovejo. Du asmenys uzsimauksline kepuremis su snapeliais, tiek vakar tiek siandien, nors vakar buvo kitu automobiliu, buciau gal siandien ir neatkreipusi demesio jeigu nebutu spoksoje i mane ir kazka taresi. Taigi ziuriu, kad vakar viena is ju maciau. Nezinau, noreciau, kad tai butu tik mano perdetas susirupinimas, jokiu nemalonumu tikrai negaleciau susilaukti is vietiniu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Anekdotas tas Stulpino prašymas , tik sukiršinti , ieško kvailių.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Būtų labai šaunu, kad taip įvyktų. Bet, kažin, ar Valys išdrįstu įsileisti vilką į avių būrį ? Palaikau prokuroro Stulpino reikalavimus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Paskaitykite ekspertai.eu, "Internete tersemas Seimo vardas",kokiu komentatoriu yra seime. Super, saunuoliai ekspertai eu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. tas narusevicius su maciukevicium ne prie ko-bet va kazkokia marcinkeviciene is to ip komentarus forume rasinejo. copy…Gerb. gydyt. G. Migauskas konsultavo dėl išorinės hidrocefalijos, kuri buvo diagnozuota 5 mėn. mano sūnui. Ačiū jam už gerą žodį ir palaikymą, kai to labai reikėjo. A. Marcinkevičienė 2008.02.05, 16:59 | IP: 193.219.60.17

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Jaigu jum labai patinka tai galbut jus turite koke nors psikhine liga. Ar nebandeit kreiiptis pas giditojus. Jaigu nebandeit mano patarimas negaishkit.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. man labai patinka, kai alia "protingus" zmones pykina nuo violetinio meslo, bet patys jame knisasi ir knisasi, ir knisasi, vis vemia ir vel knisasi:) Komentarus rasineti netingi:) Taigi isnaudokite savo "aukstus" intelektus ir kompetencijas tinkama linkme. Kam gaisinat savo brangu laika? Kelkite savo potencialus gerbiamieji!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. reiškias,kažkoks tipas drabstantis teisėją,tikiuosi greitu laiku sužinosim jo pavardę

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. galetu pati venske-nersa tirti sita byla, tikrai butu labai objektyvu ir besaliska:], vaziuoja stogas konkreciai kedvenskiniams:)))

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. Šiaip tai jo, "gerą" turim Seimą, per mitingą žmonėms špygas per langus rodo, darbo metu pedofilus gina…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. As uz Venskus ir tikrai tikiu ,kad mergaite buvo tvirkinima ,bet tie Krivicko liudininkai tikrai itartini

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. dar neaiskumai gel g.usienes paveldejimo. Uso yra vaikai kurie turi teise i uso turta, todel reik laukti 6 men. ar neatsiras dar paveldetoju. Teises perimamos automatiskai seimoje, jeigu vede bendra uki. Kazko nesuprantu, nes panasioje situacijoje teko buti (reikejo greitai sutvarkyti paveldejima), bet atsakymas buvo trumpas, "jei nera testamento" reik islaukti nustatyta 6men laika.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Pavardes, nurodomos pagal IP paiešką, yra ne žmogaus, kuris rašo komentarus, bet kompiuteristo, atsakingo už tos įmonės tinklus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Gali vadinti kaip nori, bet uso (pedofilijos) byloje privalo buti apklausta ir stanke kaip liudytoja. Tada parodys savo intelekta ir galbut teismas dar neprasides, kol stanke gali "kalbeti". Jeigu teismas nekviestu jos kaip "liudininkes", tai bus ne teismas, bet priesmirtiniai uso kliedesiu skaitymas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Kur vaiko ekspertizes? Juk tik jos ir yra tas "kvapas". Jeigu primokinta, ko laukia o netardo zmoniu atlikusiu ekspertizes? Kodel venckai nekaltinami ir visdar vaikas pas juos? Advokatas turi sneketi pagal klienta, bet reik tureti ir saines.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Tai,matai,dazniausiai nprmalius zmones ir vaidina ligoniais tokie kaip tu ir tavo saika:)

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (6)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (2)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...