Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Lapkritis 20 Trečiadienis
 

S.Stulpinas prašo sugrąžinti jį į darbą ir paskirti ikiteisminio tyrimo grupės dėl Kauno įvykių vadovu

2010-10-07 12:05 | Naujienos | Komentarų (229)

Generalinis prokuroras Darius Valys gavo progą žengti tokį žingsnį, kuris padėtų atstatyti visuomenės pasitikėjimą prokuratūra

Buvęs Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūros vyr.prokuroras Stanislovas Stulpinas kreipėsi į generalinį prokurorą Darių Valį, kad šis panaikintų galimai neteisėtą buvusio generalinio prokuroro įsakymą dėl S.Stulpino atleidimo iš darbo, sugrąžintų į darbą ir paskirtų ikiteisminio tyrimo grupės J. Furmanavičiaus, V, Naruševičienės nužudymo ir D. Kedžio ir A. Ūso žūties baudžiamosioms byloms ištirti vadovu.

„2007-10-17 Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas, apsvarstęs mano pateiktą medžiagą, konstatavo, kad Saugomų teritorijų tarnybos direktorė R. Baškytė dėl statybų Kuršių Nerijoje piktnaudžiavo tarnybine padėtimi, savo pareigas atliko netinkamai, dėl ko Valstybei buvo padaryta didelė žala, melavo Konstituciniam Teismui.

Sekančią dieną Generalinis prokuroras pradėjo ikiteisminį tyrimą, kad aš galimai išvaisčiau svetimą turtą už 6000 litų, nors nebuvo ir nėra jokių pareiškimų ir žala niekam nepadaryta.

Jūs asmeniškai žinote, kad aš jokio nusikaltimo nesu padaręs. 2007-10-23 Generalinis prokuroras mane privertė parašyti prašymą atsistatydinti. Nuo tos pačios dienos aš buvau atleistas iš tarnybos prokuratūroje. Atleidimas neteisėtas, nes įsakymas priimtas pažeidžiant įstatymus -prokuratūroje ir dabar tėra mano prašymo faksinis variantas, atleistas taip pat buvau faksu.

Prašau Jūsų panaikinti įsakymą dėl mano atleidimo iš tarnybos. Sutinku būti paskirtas į bet kurias prokurorines pareigas, kartu mane paskiriant ikiteisminio tyrimo grupės J. Furmanavičiaus, V, Naruševičienės nužudymo ir D. Kedžio ir A. Ūso žūties baudžiamosioms byloms ištirti vadovu.

Prašau leisti, suderinus su Jumis, pačiam sudaryti naują ikiteisminio tyrimo grupę bei sustabdyti bet kokių sprendimų priėmimą šiose bylose.

Pažadu visus savo veiksmus asmeniškai derinti tik su Jumis.

Aš viską padarysiu, kad ikiteisminis tyrimas būtų atliktas objektyviai ir bešališkai, kad visuomenė atgautų pasitikėjimą teisėsaugos institucijomis.

Neprašau jokios kompensacijos už priverstinės pravaikštos laiką“, – savo pareiškime generaliniam prokurorui Dariui Valiui rašo buvęs prokuroras Stanislovas Stulpinas.

KK inf.

2010-10-07

Komentarai

 

 

 
 1. Krivickas dar vieną "liudininką" atkapstė :-) Juokdariai, oi tikri juokdariai. Kiek dar po šitą violetinį mėšlą bus kapstomasi? Sakote liudininkai bijo duoti parodymus, yra įbauginti? O Venckienė nebijo? Juk ir ją arba jos vyrą ar net sūnų klanas gali nukneckinti bet ne, ji vis vien kalba nesislapsto, o "liudininkai" visi slepia savo veidus (išskyrus žveją Jonelį). O dar tie cirkininkai aiškeriagiai, aš nesuprantu apie ką galvoja ta advokatė Aldona, juk su tokiais savo sapaliojimais ji neteks klientų… Na ir bukumas žmonių, bet iš kitos pusės pagaliau matome tikrajį advokatų ir teisėjų "klaną": Venckus, Žukauskienė, aiškeriagė Aldona, Venckienė, išgarsėjęs prokuroras Stulpinas. Tai dar ne pabaiga gerbiamieji. Klanas pats išsiduos 😉

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. tikrai gudraus pedofilų klano dalis , negali žmogus vieną dieną sakyt, kad čia vsd darbas , o kitą dieną maldaut, kad priimtų į darbą ir sakyt , kad suderins kiekvieną žingsnį su Valiu , kažkas čia violetinio , ar ne?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. O Stulpinas ne gudraus klano plano dalis?Kiek girdėjau,šis žmogelis yra gerokai prisišikęs.Žiūrėsim,kaip toliau įvykiai klostysis.Jei atsiras povandeninės srovės,linkusios grąžinti Stulpiną į prokurorus,maždaug viskas bus aišku.Vėl tapęs prokuroru,greičiausiai,ir Stulpinas "praregėtų",esą jokios pedofilijos čia nebuvo.Atkreipkite dėmesį,kad puolamas tik Valantinas,kuris tebuvo priedanga ir neįtakinga butaforija!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Isivedus utrace taskas de pagal duota IP nurodomos dvi pavardes: Andrius Maciukevicius ir Gediminas Narusevicius. Pirmasis dirba Informacijos technologijų ir telekomunikacijų departamente, analitiku programuotoju, o antrasis tam paciam departamente Informacijos sistemų projektavimo skyriuje vedeju.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. žinias dabar godos advokatas pasakė-byloj pedofilijos nei kvapo.Pasiūlė žurnalistams bylą paskaityti.matot,jie jau viską sunaikinę,paruošę švarut švarutėlę bylą pirmadieniui.Tai įdomu,jei nieko nėra,niekas nieko neprievartavo,kodėl visgi ūsas buvo baloj paskandintas????

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Kaip gali atsidaryti "ekspertai.eu" jei ten buvo infomacija, kad Kedžius ir Venskus smeižiantys komentarai iš lietryčio, kaip nustatyta siunčiami iš seimo kompiuterių darbo metu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Gerb. gydyt. G. Migauskas konsultavo dėl išorinės hidrocefalijos, kuri buvo diagnozuota 5 mėn. mano sūnui. Ačiū jam už gerą žodį ir palaikymą, kai to labai reikėjo.
  A. Marcinkevičienė
  2008.02.05, 16:59 | IP: 193.219.60.17

  Kokiai cia dar marcinkevicienei niezti pedus uztarineti nuo ryto?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Atkreipkit dėmesį, išvaizda pasako daugiau nei žodžiai: Guoda kapišone slepiasi, grynai kaip nusikaltėliai per teismus. Ir dar akiniai didžiuuuliai – patalpose!.. Kad tik nuo laiptų nenugriūtų bebėgdama nuo žmonių

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Procesines smulkmenos-t.y.tas dalykas ,kuo ir uzsiima Strasburas.Butent,ne todel ar pedofilija buvo ar ne,-tuo jie nesidomes,-bet buvo pazeisti visi procesiniai veiksniai.StrasbureVenskai iseis nugaletojais.O va,Stankunaite,neturi jokio pagrindo ir teises kreiptis i Strasbura ir aiskinti jiems,kad pedofilijos nebuvo-Strasburai tai ne esme.Esme ta,kad byla netirta,aferuota,manipuliuota ir visaip kitaip -uota.O pedofilija buvo ar ne jau pries 2 metus turejo irodyti teismas.Bet to nepadare.Taigi Venskai eina teisingu keliu.Stiprybes ir istvermes jiems!Didziule tautos pagarba.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Neringai linkiu stiprybės ir sėkmės. Matote, kaip pedofilų klanas rangosi šnypšdamas bandydamas savo klano atstobus kaip nors išsukti . Kaip nors net protu nesuvokiamais melais, intrigomis, šmeižtais. Kaip šliužai kokie. Baisiau jų… Matot zmones, kas darosi. Šlykštu į juos net žiūrėti- valantinus, betingius, žioplines, šalašeėvičiūtes, dabašinskiens, kliunkas, ročienes, petrauskus. stankes, kruvinasas meri. Vien tik į jų mordas pasižiūrėjus – daug ką galima pasakyti – aferistai, melagiai, niekšai, intrigantais, klastotojai, nusikaltėliai, bjaurybės

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Ir išvis kuri normali ir sveika moteris tekėtų už pedofilo. Neįsivaizduoju, kur reikia būti uodegą įkišus, kad ryžtis tokiam žingsniui, jokie pinigėliai neatsvers gėdos ir pasišlykštėjimo, belieka tik – skeletas spintoj. Tai kur tas skeletas, kurio griaučių bijodama, eina šou pedofiliniam vaidinti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. generalinis zvelgia baimes pilnom akim,kliunka nepajegia istart zodzio,petrauskas uzsikirtineja arba neturedamas pasirinkimo tiesiai,vaikiskai meluoja,prezidente krumuose,betingis bijo pasirodyt,generalinis zadejes but atviras visiem ,aplamai neprieinamas,babaju,gauju salis,apsurdo teatras,juoktis galima iki nukritimo.sitoj sali nera jokiu galiojanciu istatymu,uzsienio valstybes juokiasi,grysim i CCCP

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. nu ka as galiu pasakyti….JIEMS ta pedofilija atrodo nieko tokio…baliukai, pirteles, vaikuciai….tipo reikia vyrams prasiblaskyti…Svarbiausia, kad nenukentetu Lietuvos reputacija, ta vaga viskas ir ariama…ir apariama…
  Neblogas butu eksperimentas su Stulpinu.Turi jis sarmo.
  tikekim, kad isaus grazus rytojus, geris ir grozis liesis per krastus…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. kaip vampyrai, šviesos bijo, ir akis slepia po juodais akiniais; neseniai vieną pedalą kai vedė suimtą irgi po škurliais slėpėsi, lyg šliužai po lapais

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Baisi gėda fiktyviai žmonai Godai… net kambary su didžiausiais juodais akiniais ir kapišonu, atkreipkit dėmesį, lygiai kaip nusikaltėliai prieš kameras veidus savo striukėm dangstosi…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. tai kurių velnių dabar ĮSPĖJOTE pedofilų gynėją Seime,ar nežinote Degutienės e-mail adreso Seimo tinklapyje?Jis viską ištrins ir sakys,kad KAŽKAS iš jo kompo siuntinėja.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Nepažįstu prokuroro Stulpino, tačiau čia skaičiau jo straipsnius ir susidariau įspūdį, kad tai padorus prokuroras. Manau, kad tik drąsus žmogus galėjo mesti tokį iššūkį, kokį metė prokuroras Stulpinas. Ypatingai didelį įspūdį man padarė Stulpino komentaras "Karšto komentaro" laikraštyje ir kuris nebuvo patalpintas šioje svetainėje. Džiaugiuosi kad turime tokį šaunų prokurorą. Visokeriopos sėkmės p. Stulpinui

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. kas daros.Ekspertus nulaužė.
  Gera Rūtelės laida buvo.Šaunuoliai ukmergiškiai,tegu laikosi.Čia jau visiškas finalas pas mus daros.Seimūnai komentarus už pedofilus rašinėja,prostitutė-sutenerė pardavinėjusi savo vaiką saugoma valstybės už mūsų pinigus,prokurorai netiriantys ir vilkinantys žmogžusysčių bylas kyla karjeros laiptais,jaučiasi nepakaltinami,klastoja įrodymus-jau trūksta žodžių.Taigi juk mes tuos pinigus uždirbam,kad jie gerai gyventų,norim tik vieno,kad jie dirbtų žmonių labui,laikytųsi teisingumo,o dabar kas?jie prieš mus eina???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. Draugui-ponui Valiui čekistų mokiniui ir jį globojančiai Tatos parinktai J.E. Prezidentei Daliai Polikarpovnai teks pasakyti su kuo jie :-su pedofilais ir čekistais,ar su Lietuva.Taškas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Neatmetu galimybės,kad iš seimo rašinėja jo narys, kolegų vadinamas šūdvabaliu. Rinkimai už dviejų metų ir jam naudinga palaikyti įtampą. Jei emocijos nurims – jis taps tuo, kuo buvo prieš du metus, t.y. tiesiog sukčiumi, o dabar jis kovotojas. O S.Tulpiną būtinai reikia priimti į prokuratūrą, o jo vadovaujamos tyrimo grupės nariu padaryti neįkainojamą patirtį pedofilijos bylose turintį A.Genevičių.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. Su tuo Stulpinu, tai tik dar vienas klastingas klano projektas. Stulpinas, mat asmeniškai derins visus veiksmus su Valiu, cha cha cha. O juk Valys visus veiksmus asmeniškai derina su VAlantinu!!!!! Komentaruose atsiranda šlovinančių Stulpiną – tai arba vaikiškos galvelės arba čekistinės.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. NE ZMONES NIEKO NEBUS REIKIA EITI GATVES, KAIP KAD KORGIZIJOJ, NES KUO TOLYN TUO BAISIAU

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. Nereikėjo šikt ant Valio , gal būtų kas ir išėję. O dabar žiūrim ką turim…………

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Stulpinas – PAVYZDYS -garbingas zmogus ir jis cia teisinga ir garbinga zingsni padare.
  Tai turetu buti pavyzdys visiems teisesaugininkams.
  Tik idomu koki sprendima priims Valio komanda.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. Aš nevadinu savęs teisuoliu nei šviesuoliu. Aš pvz. klausiu , kodėl sakote , kad Kedys nežudė , jei viešai , su įrodymais pareiškė , kad žudė? Aš klausiu , kodėl metai laiko be įrodymų pilate šmeižtą ant Stankūnaitės , grasinate nužudyt. Aš to klausiu normalia žmonių kalba. Atsakymai tokia šiukšlyne, kriminalu, kaltinimu , pažeminimu ir t.t. dvelkia , kad suprantu ,- kalbu su nesveikais ligoniais.ATIA…………

  Thumb up 0 Thumb down 0

 26. Kiek lankiausi Lietuvos ryte ar delfi ar kauno dienoje, bandau diskutuoti, bet niekaip neiseina, atsakau i klausimus o as vietoi atsakymu gaunu "budulis", "zudiko gynejas". zodziu neirodinek tiesu, nes Kedys vistiek zudikas, tai reiskias mano komentarai neteisingi. Kazkoks idomus mastymas.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (7)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (2)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (1)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (1)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (3)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (1)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (3)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (2)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...