Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Lapkritis 21 Ketvirtadienis
 

S.Stulpinas prašo sugrąžinti jį į darbą ir paskirti ikiteisminio tyrimo grupės dėl Kauno įvykių vadovu

2010-10-07 12:05 | Naujienos | Komentarų (229)

Generalinis prokuroras Darius Valys gavo progą žengti tokį žingsnį, kuris padėtų atstatyti visuomenės pasitikėjimą prokuratūra

Buvęs Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūros vyr.prokuroras Stanislovas Stulpinas kreipėsi į generalinį prokurorą Darių Valį, kad šis panaikintų galimai neteisėtą buvusio generalinio prokuroro įsakymą dėl S.Stulpino atleidimo iš darbo, sugrąžintų į darbą ir paskirtų ikiteisminio tyrimo grupės J. Furmanavičiaus, V, Naruševičienės nužudymo ir D. Kedžio ir A. Ūso žūties baudžiamosioms byloms ištirti vadovu.

„2007-10-17 Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas, apsvarstęs mano pateiktą medžiagą, konstatavo, kad Saugomų teritorijų tarnybos direktorė R. Baškytė dėl statybų Kuršių Nerijoje piktnaudžiavo tarnybine padėtimi, savo pareigas atliko netinkamai, dėl ko Valstybei buvo padaryta didelė žala, melavo Konstituciniam Teismui.

Sekančią dieną Generalinis prokuroras pradėjo ikiteisminį tyrimą, kad aš galimai išvaisčiau svetimą turtą už 6000 litų, nors nebuvo ir nėra jokių pareiškimų ir žala niekam nepadaryta.

Jūs asmeniškai žinote, kad aš jokio nusikaltimo nesu padaręs. 2007-10-23 Generalinis prokuroras mane privertė parašyti prašymą atsistatydinti. Nuo tos pačios dienos aš buvau atleistas iš tarnybos prokuratūroje. Atleidimas neteisėtas, nes įsakymas priimtas pažeidžiant įstatymus -prokuratūroje ir dabar tėra mano prašymo faksinis variantas, atleistas taip pat buvau faksu.

Prašau Jūsų panaikinti įsakymą dėl mano atleidimo iš tarnybos. Sutinku būti paskirtas į bet kurias prokurorines pareigas, kartu mane paskiriant ikiteisminio tyrimo grupės J. Furmanavičiaus, V, Naruševičienės nužudymo ir D. Kedžio ir A. Ūso žūties baudžiamosioms byloms ištirti vadovu.

Prašau leisti, suderinus su Jumis, pačiam sudaryti naują ikiteisminio tyrimo grupę bei sustabdyti bet kokių sprendimų priėmimą šiose bylose.

Pažadu visus savo veiksmus asmeniškai derinti tik su Jumis.

Aš viską padarysiu, kad ikiteisminis tyrimas būtų atliktas objektyviai ir bešališkai, kad visuomenė atgautų pasitikėjimą teisėsaugos institucijomis.

Neprašau jokios kompensacijos už priverstinės pravaikštos laiką“, – savo pareiškime generaliniam prokurorui Dariui Valiui rašo buvęs prokuroras Stanislovas Stulpinas.

KK inf.

2010-10-07

Komentarai

 

 

 
 1. o kodel as psichinis ligonis, nuodugniau paaiskink, su faktais ir irodymais. Jus lyg ir vadinate save teisuoliais su visais faktais. Prasom.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ekspertai.eu visai uzblokuoti… idomu kas ten per straipsnis… gal kas galit trumpai pakomentuoti?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. kas laikraščiuose po kelis kart per dieną šmeižia? KK , kaunadienė(asta) ,o kokie komentarai? Aš komentaruose nuo gegužės mėnesio. Patikėkit , niekad nesu sulaukęs į normalų kl. ar teiginį tokio mėšlo , purvo , gasdinimo. Ir nors nebijau , nes aš komentas , bet nešvarumo jausmas yra , nes protingi žmonės( na nors vienas iš violetinių ) taip nerašo. Taip rašo nesveiki,

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Pats laikas pasieskoti info apie itariamojo pedofilo gerbeju numyletini gaideli. Daug vargti nereikes. Ka zmones apie ji kalba jau senai. O apie laidas net kalbeti neverta, tiek melu, pradedant nuo Venckiens seselio televizoriuje baigiant, kaip jie mate, kad Kedys uz vairo sedejo ir kaip padirbinejo neva mergaites balsa.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Užuojauta tau, negaliu ginčytis su žmogumi turinčiu negalia.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Normalus zmones atsakineja i klausimus kai paklausi, o JUS niekada nebandote diskutuoti su mumis, jus nesugebate net pasidometi pacia pedofilijos byla, jus naudojates melagingais prokuroru faktais, melagingais kas tikrai irodyta Stankunaites zodziais. Ar psichiniai ligoniai kada nors sugebes normaliai diskutuoti vietoi to, kad aptarinetu sukuosenas, trenigus, psichines ligas ir spalvas? Kai nustosite tiketi mistika ir artistika bei kitokais nesutapimais, kada nustosite garbinti cirko klounus, viesai apimelavusius zmones, laikrascius kurie viesai smeizia, tada gal kas ir i jumis paziures kaip i zmones.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. JŪS nors vienos pavardės neiškraipėte, jūs nors vieno nepavadinote kedofilu, jei jums nepatiko nors kablelis straipsnyje? Dabar žinote , kodėl normalūs žmonės į jus žiūri su pasibaisėjimu? NE , NEŽINOTE , NES JŪS PSICHINIAI LIGONIAI….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. JŪS nors vienos pavardės neiškraipėte, jūs nors vieno nepavadinote pedofilu( pradedant prezidente , baigiant eiliniu žurnalistu) , jei jums nepatiko nors kablelis straipsnyje? Dabar žinote , kodėl normalūs žmonės į jus žiūri su pasibaisėjimu? NE , NEŽINOTE , NES JŪS PSICHINIAI LIGONIAI….

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. jtablesession::Store Failed
  DB function failed with error number 1062
  Duplicate entry ‘1-‘ for key 2 SQL=INSERT INTO `ekt_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` ) VALUES …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Pritariu uz toki pareiskima, tik , ar Generalinis bus objektyvus ir nores , jog Kauno ivykiai butu sazini gai istirti. Genereliniau, dagar viskas priiklauso tik nuo jusu malones ? Atverk savo sazine, to visi prasom.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Taigi neatsivers ta byla, tai sako ka nori, kaip ir kraujute. Jeigu nebutu irodymu, tai jie butu suinteresuoti kuo geiciau atversti byla, o dabar elgiasi priesingai. Jau du kartus del ju kaltes neatsiverte byla, kaip siandien dar neasiku, bet irgi esu tos nuomones. Is Stankunaite nebutu suinteresuota nusalinti teiseju del siap sau. Jie dabar laukia, kol prokurorai sukus nuzudymo byla o po to pakaltins Venckiene, tada atims mergaite ir viskas, bylos nebereikes vartyti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Kirkilas matyt ar Andriukaitis? Oi prisizais tie seeimunai vartantys bylas vietoi to, kad dirbtu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Liutvinskas pasakė, kad jam čia pedofilija nė nekvepia. Ar ,ponas advokate ,je nesi pats, galimai, pedofilas , ar turi sąžinės juos ginti,nuteisti mergaitę ,kuri pedofilus ir išdavė,nesuprasdama , kokią košę užvirė.Negi tamstai negaila niekinamų vaikų-našlaičių?Mūsų valstybė tokia maža ir tokia sušikta…Atsibuskit,paieškokit savo sąžinės krislelius .Galima ginti nusikaltėlius, vagis, chuliganus , gal net žudikus , bet ginti bejėgio , mažamečio vaiko skriaudėjus -visiškas amoralumas. Taip gali daryti tik tas , kuris neturi vaikų , anūkų ir savigarbos , arba p——-s.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. pagal IP nustate, kad is seimo kompiuterio ,darbo metu siuntinejami komentarai slovinantys pedus ir varantys ant Vencku ir kedofilu. ekspertai. eu kreipesi i Degutiene kad paviesintu ta iskrypeli

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Kaip si byla bepasibaigtu vistiek i savo paskutini teisma pateksime visi.Dervos ten niekada netruks.Pedofilu sielos verda pasutiniame nuopolio rate,nes nusikaltimas pries vaikus yra didziausias griekas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. užvakar kreipiausi į žurnalistų etikos komisją dėl Lietuvos ryo, gavau atsakymą, parašė, kad turėčiau rašyti skundą. Taigi šiandien nusprendžiau parašyti ir laiškas neiššsiiuntė iš to pačio mano elektroninio pašto. Penkis kartus bandžiau. Nukopijavau laišką, persiunčiau iš kito pašto, kuo puikiausiai išsisiuntė. Ar negali būti, kad jie užblokavo mano adresą?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Tai bent egzamina suruoset dabartiniams "tautos gynejams"! Vienintelis is teisininku gildijos!!! Tikrai esat drasus, pagarbos vertas zemaitis!!! Sekmes Jums ir stiprybes.Jusu seimai taip pat.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. kaip Stulpinas tikisi,kad jis butu atstatytas i darba? Kaip suprantu,juk jis pats parase pareiskima atleisti ji is darbo! Tai gal geriau jis butu paprases priimti ji i darba,pries tai isanalizavus buvusi jo darbo laikotarpi!Butu juokinga,kad Generalinis be niekur nieko priima Stulpina ir duoda jam tirti pedofilijos byla…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. siulyciau nebesicanckinti, rasyti tiesiai sviesiai, ne itariamasis pedofilas o pedofilas, vaiku prievartautojas, sutenere. Imkite pvz is Lietuvos ryto.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. Gal kas žinote kodėl blokuoja ekspertai.eu? Ten kažkoks įdomus straipsnis yra. Noriu paskaityti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. tai parodo, kad jis anksciau jau buvo suinteresuotas, kad byla uzsivilkintu. Pedofilams labai naudinga vilkinti, ka jau irode pries abu neivykusius pedofilijos bylos teismus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Teisejas Kriksciunas pareiske, kad jeigu pedofilijos byla butu teisme, butu is sales imetes Usienes su advokatu, vistiek butu atverte byla. Ar jum neatrodo, kad gimines to ir laukia, atversta byla, Usas nuteisiamas, bet viesai jie sakytu, kad neturejom gynybos, butumem irode, Usas nekaltas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 23. panašu, kad beliko tik politika; netikiu Stulpino nuoširdumu, bijau, kad vėl plaunamos smegenys visuomenei, tik rafinuočiau

  Thumb up 0 Thumb down 0

 24. Idomus pareiskimas.Pritariu pareiskimo autoriui.Kaip reaguos generalinis…Prezidente…? darosi idomu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 25. Kreipkis į Grybauskaitę per "feisbuką".Negalės tada pasakyti,kad nesusipažino su pasiūlymu.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (7)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (2)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (1)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (1)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (3)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (1)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (3)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (2)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...