Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Lapkritis 17 Sekmadienis
 

S.Stulpinas prašo sugrąžinti jį į darbą ir paskirti ikiteisminio tyrimo grupės dėl Kauno įvykių vadovu

2010-10-07 12:05 | Naujienos | Komentarų (229)

Generalinis prokuroras Darius Valys gavo progą žengti tokį žingsnį, kuris padėtų atstatyti visuomenės pasitikėjimą prokuratūra

Buvęs Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūros vyr.prokuroras Stanislovas Stulpinas kreipėsi į generalinį prokurorą Darių Valį, kad šis panaikintų galimai neteisėtą buvusio generalinio prokuroro įsakymą dėl S.Stulpino atleidimo iš darbo, sugrąžintų į darbą ir paskirtų ikiteisminio tyrimo grupės J. Furmanavičiaus, V, Naruševičienės nužudymo ir D. Kedžio ir A. Ūso žūties baudžiamosioms byloms ištirti vadovu.

„2007-10-17 Seimo Teisės ir teisėtvarkos komitetas, apsvarstęs mano pateiktą medžiagą, konstatavo, kad Saugomų teritorijų tarnybos direktorė R. Baškytė dėl statybų Kuršių Nerijoje piktnaudžiavo tarnybine padėtimi, savo pareigas atliko netinkamai, dėl ko Valstybei buvo padaryta didelė žala, melavo Konstituciniam Teismui.

Sekančią dieną Generalinis prokuroras pradėjo ikiteisminį tyrimą, kad aš galimai išvaisčiau svetimą turtą už 6000 litų, nors nebuvo ir nėra jokių pareiškimų ir žala niekam nepadaryta.

Jūs asmeniškai žinote, kad aš jokio nusikaltimo nesu padaręs. 2007-10-23 Generalinis prokuroras mane privertė parašyti prašymą atsistatydinti. Nuo tos pačios dienos aš buvau atleistas iš tarnybos prokuratūroje. Atleidimas neteisėtas, nes įsakymas priimtas pažeidžiant įstatymus -prokuratūroje ir dabar tėra mano prašymo faksinis variantas, atleistas taip pat buvau faksu.

Prašau Jūsų panaikinti įsakymą dėl mano atleidimo iš tarnybos. Sutinku būti paskirtas į bet kurias prokurorines pareigas, kartu mane paskiriant ikiteisminio tyrimo grupės J. Furmanavičiaus, V, Naruševičienės nužudymo ir D. Kedžio ir A. Ūso žūties baudžiamosioms byloms ištirti vadovu.

Prašau leisti, suderinus su Jumis, pačiam sudaryti naują ikiteisminio tyrimo grupę bei sustabdyti bet kokių sprendimų priėmimą šiose bylose.

Pažadu visus savo veiksmus asmeniškai derinti tik su Jumis.

Aš viską padarysiu, kad ikiteisminis tyrimas būtų atliktas objektyviai ir bešališkai, kad visuomenė atgautų pasitikėjimą teisėsaugos institucijomis.

Neprašau jokios kompensacijos už priverstinės pravaikštos laiką“, – savo pareiškime generaliniam prokurorui Dariui Valiui rašo buvęs prokuroras Stanislovas Stulpinas.

KK inf.

2010-10-07

Komentarai

 

 

 
 1. gal usas is tiesu nebuvo vedes godzilos,kaip pletkai eina,jei teisme slaptai pasirodo ir jam atstovauja arian,gali ji savo vaikams atstovaut,bet,kur godzila?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Neatkriau demesio. Kodel ariana (pirmoji uso zmona) atstovauja usa? Juk ji net neturi teisiu i jo turta. Tik vaikai turi teise. Goda kaip dabartine zmona, ji yra tiesiogine turto ir viso paveldetoja. Kas cia darosi ant LT?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Manau, kad Stulpino tas pareiškimas Valantinui iškelti bylą (ir kas gi jam kels, negi pats Stulpinas toks naivus?) tėra tik sukurto dar vieno juodo projekto įžanginė dalis, kad papirktų liaudį, kad jį palaikytų, kad juo tikėtų, o jis galėtų galutinai įvykdyti klastingą juodą darbą

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Iki Ūso mirties jos vardas buvo Guoda, o dabar pasidarė Ariana, čia gal iš gėdos vardą pasikeitė?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. del USO,kodel vieni zurnalistai raso,kad nesusitvarke doku Guoda,o 15 min. Ariana usiene,tai,ar usas buvo vistik vedes Guoda,jei taip prie ko ARIANA,PAVELDI USO VAIKAI IR GUODA,ar kaip cia yra ieskini duoda Guoda,teisme sedi Ariana?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. tos bylos (pedofilijos ir 4 žmonių nužudymo) yra jau prestižinis valstybinis reikalas. Yra nurodymas, kaip tos bylos turi užsibaigti ir viskas. Už valstybės prestižą yra atsakingas prezidentė. Prokurorai čia – tik detalė. Einant į pagrindinį tikslą jie pateikinėja tik tarpines detales. Prezidentė gi jau parodė, kad jai ne tiesa yra svarbu, o valstybės prestižas, kurį formuoja aukšti valstybės pareigūnai. Kitaip ji pati būtų išvijusi Valantiną ir netvirtinusi jo teisėju. Kitaip jos institucija nebūtų išrinkusi Valio, kurį dabar konsultuoja Valantinas (tai iš T.Dapkaus lūpų tv laidoje "Sąmokslo teorija"). Atsiranda va, kažkoks pilypas iš kanapių ir pareiškia, kad jis nešališkai ištirs bylas. Kas tas Stulpinas? Kas LT žmonėms gali garantuoti, kad jis nėra dar viena tarpinė detalė, einant į pagrindinį tikslą – "nešališkai" ištirti, kad mergaitės (abi) nebuvo tvirkinamos ir prievartaujamos, o Kedys išprotėjęs žudikas, kurį slėpė giminaičiai, ir pan. Va, tada tai jau niekas nebegalės reikšti pretenzijų, kad bylos netiriamos ir marinamos. Viešpatie, jeigu ne taip, tai ar tas Stulpinas pagalvoja apie tai, kad bešališkai tirdamas jis pats ir jo šeimos nariai užsprings nendrės lapu ar nusilauš sprandą? Ar klanas leis prie tų bylų prisiliesti nešališkam tyrėjui? nagi yra dar naivuolių, kurie tiki pasakom… Šitas bylas gali ištirti tik neprikalusomi užsienio tyrėjai. Čia yra mano nuomonė

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Nes zmogzudysciu bylos vienos tyrti ngalima. Ja jau suriso su pedofilijos byla. Kedys prikure ir nuzude. Taigi kristu netik tyreju galvos, bet ir labai "dideliu" (aukstai sedinciu) dedziu. Galbut ir didziausia galva.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. kad cia vyksta kazkas nesvaraus, nereikia net aiskinti. Pagalvokite patys, kaip atrodys jeigu valys ji pakviecia dibti ir dar duoda zmogzudysciu byla. Tai parodytu kad valys "savarankiskas" nepriklauso nuo prezidentes, valantino, visos atreles permetamos ant stulpino. Norint istyti, reik pradeti viska nuo pradziu, liudininkai jau paveikti ir t.t. Norint isaiskinti visa sita istorija, turi vienu metu, pastayti stulpina su jo pasirinkta komanda, tuo pat metu nusalinti visus tyrejus is vis nuo pareigu, kad neitakotu tyrimo, nes jie suinteresuoti asmenys, kuriu likimas priklauso nuo bylos baigties. Tai spektaklis visuomenei (opiumas liaudziai) kuri galbut rezisavo kartu su stulpinu. Galbut stulpinas nori tikrai gero, bet tada suprastu jog jo prasymas nerealus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. O vis tik įdomu,ar senų čekistų mokinys Valys išdrįs iš čekistų bandos išvytą Stulpiną atstatyti į tarnybą.Jeigu ne,-tai bus akivaizdu,kad tiek Valys tiek Prezidentė -jaunesnės kartos čekistai,kokių Lietuvai tikrai nereikia,tačiau jie reikalingi Tatai ir Šlepetiniui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. nereikia dirbančių ,jiems reikia slepiančių,nes dar daug bylų laukia,už išrobstytą valstybės turtą

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. cia spaudimas Valiui :), priimk i darba, istirsiu viska… juokini, tai ko nedirbai kai dirbai, matyt gerai prisidirbai ir bijojai atsakomybes, o gal jau tiek prisisikai, kad pats isejai… Tokius reikia mesti per borta, o ne i darba priimti, darbininkas atsirado… geda…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. KAS JEI EGZISTUOJA SUSITARIMAS SU STULPINU, "mes tave atgal į pareigas, o tu, įgavęs visuomenės pasitikėjimą, ištiri bylas kaip mums naudinga"? Kodėl tiek laiko tylėjęs Stulpinas staiga prabilo, kodėl neatsiranda kitų buvusių ar esamų prokurorų, kurie jį palaikytų, kodėl ant Stulpino galvos nepasipylė krūva kaltinimų (o jis tikrai nėra šventas) spaudoje, kad ir Lietrytyje??? Aš neskubėčiau tuo tikėti, nes tokio nerealaus "pasisiūlymo" nėra buvę prokuratūros istorijoje. Juk yra ir be jo dirbančiųjų, kurie galėtų ištirti tas bylas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. net negera pasidare, jus ka galvojate, kad Stulpinui byla rupi, jam rupi kaip i darba sugrizti… apsimeta geradariu, juk buvo jau prokuroras, nukvakelis… ka jis kalba ter TV, nesamones, pritariu, kad pasenes… o dar teises ziniu nerasta, jos jau seniai paseno ir reiktu jas pakartoti, ilsekis STulpinai, nes tokiu Lietuvai nereikia … jis tik savo reikalais rupinasi, svarbu i darba grizti, o dar ant visos Lietuvos prasymas vos ne busiu subinlaizys… Geda, o Valiui tai stiprybes ir atsijok visus tokius silpnaprocius.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. nu pavarai Stulpinai, durnas per visus galus, gerai, kad ir atleido toki, juk visi viesai zino, kad esi nesaziningas… o dabar tik sliejiesi kur naudos galetum tureti.. darai visai teisesaugai geda, nusenai jau, pasenai…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Netikiu, kad visi Lietuvos saugumo, prokuratūros, policijos (trijų juodų dėžių, tautoje vadinamų) darbuotojai parsidavę pedofiliniam klanui. Netikiu, kad minėtų institucijų visi darbuotojai netiki Dievu. Netikiu, kad jie visi netiki, jog nieko nėra paslėpta, kas nebūtų atidengta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. nu nejuokinkit. Valys duos sutikimą? tas skystakiaušis pumpotaukšlis? Ką nematot kaip jis dreba vos tik užsiminus apie pedofilijos bylą. Sėdi užpakalį įtraukęs, kad tik kas jo nepakrutintų ir nepatogių klausimų apie pedofiliją neužduotų. Nes puikiai žino tas moteriškos lyties atsatovas, kad prokuratūroje, jo pašonėje, pedofilai susisukę jaukų ir šiltą lizdelį. Tai kaip čia dabar savus priduot…. Nesitikėkit iš to minkštaskūrio bobos. Jam prie puodų stovėti ir žmonai kojines skalbti reikia, o ne prokurorą vaidinti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Ačiū Stulpinui už suteiktą viltį,už žinoą,kad ne visi prokurorai yra korumpuoti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 18. dabar Valys tikriausiai bent metus svarstys Stulpino prasyma vis derindamas galimo atsakymo variantus su ta KGBistine VSD ir pdofiliniu prokuroru grietinele… Tai dasigyveno Lietuvele per 20 metu. Nei valdzios nei teisetvarkos – viena didele mafijozine issigimusio "elito" skyle.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 19. blauzdos per skystos, kad tam ryžtųsi. Turim bailį generalinį.Klano prispaustą prezidentę ir t.t. Ko besiektų Stulpinas, jis vistiek malačius. Manau bylos tuoj būtų ištirtos. Ir jam nereikėtų drebėti, kaip dreba kliunkis

  Thumb up 0 Thumb down 0

 20. tik teismas gali grąžinti į darbą,o tai ilgas procesas,ką aš žinau…gal čia tik piaras,laikas parodys.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 21. puikus pasiulymas:)! o va dabar idomu kaip prokuratura vartysis. Juk jie nieko "nesliapia".

  Thumb up 0 Thumb down 0

 22. Advokato Litvinsko šiandien ,kažkodėl nei vienas žurnalistas nepaklausė kodėl svarbiausio liudytojo-mergaitės parodymai yra ignoruojami?Tikima a.a.Ūsu,Stankūnaite,bet nukentėjusios parodymai visai apeinami.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
G. Landsbergis: „Pritardami Prezidento teikiamų pataisų svarstymui, kviečiame gilesnei diskusijai“ (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnas Gabrielius Landsbergis šiandien,...
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (7)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (2)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (1)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (1)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą (1)
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris (1)
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta (1)
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (3)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus (1)
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (3)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (2)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...