Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 9 Antradienis
 

S.Stulpinas: „Jeigu aš pradėčiau kalbėti, Generalinės prokuratūros prokurorams būtų didelė gėda“

2010-10-28 09:38 | Naujienos | Komentarų (260)

Ilgai dirbęs prokuratūros sistemoje S.Stulpinas buvo

Taip vakar vykusiame Apeliacinio Teismo posėdyje pasakė buvęs Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūros vyr.prokuroras Stanislovas Stulpinas. Jis siekia, kad Apeliacinis Teismas panaikintų Panevėžio apygardos teismo nuosprendį ir buvusį prokurorą dėl kurstymo iššvaistyti svetimos įmonės turtą bei prokuratūros vardo pažeminimo išteisintų. Mat S.Stulpinas buvo nuteistas dėl to, kad Generalinės prokuratūros Ikiteisminio tyrimo kontrolės vyriausiojo prokuroro Kęstučio Gudžiūno pakviestas į kavinę „Kukudrą“, ten vaišinosi su aukštu Generalinės prokuratūros prokuroro kompanija, o jų vaišių sąskaitą apmokėjo toje kavinėje sutiktas ir prie prokurorų kompanijos prisijungęs S.Stulpino draugas verslininkas, kuris, neturėdamas pakankamai grynųjų (nes vaišių sąskaita viršijo tūkstantį litų), šią sąskaitą apmokėjo pagal PVM sąskaitą – faktūrą iš savo nuosavos įmonės sąskaitos.

Taigi Generalinės prokuratūros Ikiteisminio tyrimo kontrolės vyriausiasis prokuroras Kęstutis Gudžiūnas, pasikvietęs S.Stulpiną į kavinę „Kukudra“ ir vaišinęsis S.Stulpino draugo verslininko sąskaita, nepažemino prokuratūros vardo ir toliau dirba aukštose Generalinės prokuratūros prokuroro pareigose. Tuo tarpu S.Stulpinas, kurio draugas apmokėjo Generalinės prokuratūros prokuroro vaišes, buvo nuteistas, kad „sukurstė iššvaistyti svetimos įmonės turtą“. „Nors joks turtas nebuvo iššvaistytas – yra ir akcininkų sprendimai, ir su įmone atsiskaityta. Ir atsiskaityta dar iki šitos bylos iškėlimo. Taip, kad jokio iššvaistymo čia nebuvo“, – kalbėjo kavinėje „Kukudra“ su prokurorais vaišinęsis verslininkas. Jam, beje, taip pat iškelta baudžiamoji byla už tai, kad iššvaistė savo nuosavos įmonės turtą. Žmogus – pats akcininkas, pats įmonės direktorius, tvirtina, kad jokia žala nebuvo padaryta, tačiau Generalinė prokuratūra, kurios Ikiteisminio tyrimo kontrolės vyriausiojo prokuroro K.Gudžiūno vaišes ir apmokėjo Klaipėdos verslininkas, mano kitaip – įmonei padaryta žala, todėl turi būti nuteisti tiek verslininkas, tiek K.Gudžiūno į vaišes kavinėje „Kukudra“ pakviestas S.Stulpinas.

Kaip žinia, Generalinės prokuratūros prokuroro K.Gudžiūno žmona R.Gudžiūnienė – Vilniaus apygardos teismo teisėja.

„Šita byla man buvo suklastota“, – ne kartą Apeliacinio Teismo posėdyje tvirtino S.Stulpinas. Mat kavinės epizodas – tik vienas iš kelių.

S.Stulpinas nuteistas taip pat ir dėl to, kad pasiskolinęs mašiną, jog parsivežtų žuvies, pasikeitus aplinkybėms, ta mašina leido važiuoti žuvies parvežti dviem draugams. Automobilis, jiems važiuojant, remontuojamame kelyje giliai užklimpo ir bandant ištraukti tą automobilį, jis sugedo. Kadangi automobilis sugedo važiuojant jiems, jie ir apmokėjo automobilio remonto išlaidas. Automobilio savininkė jokių pretenzijų neturi, automobilį sugadinę ir suremontavę S.Stulpino draugai – taip pat. Tuo tarpu Generalinė prokuratūra čia įžvelgė nusikaltimą – kad draugai už sugadinto automobilio remontą sumokėjo S.Stulpino priversti.

„Gali išprotėti skaitydamas Panevėžio apygardos teismo nuosprendį“, – vakarykščiame Apeliacinio Teismo posėdyje sakė S.Stulpinas.

Pasak jo, byla yra suklastota, o mašinos epizode sumaišyti kelių automobilių įklimpimai. „Čia visai ne tas automobilis“, – į teisėjo užduodamus klausimus atsakydamas teigė S.Stulpinas.

„Tai ką, dar buvo ir antras įklimpęs automobilis?“ – paklausė teisėjas.

„Taip, tai buvo kitas atvejis ir tai buvo Generalinės prokuratūros prokurorai. Ir jeigu aš pradėčiau pasakoti, tai jiems būtų labai didelė gėda“, – teisme sakė S.Stulpinas.

Pasak jo, už Klaipėdos verslininkų pinigus buvo nupirkta prokuratūrai gal 10 kompiuterių, o Generalinės prokuratūros prokurorams kokie 6-7 mobilieji telefonai.

„Tai gal ir dėl tų atvejų reikėtų tyrimą atlikti? Už ką man tokie įtarimai?“ – teisme klausė buvęs Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūros vyr.prokuroras S.Stulpinas.

Jis įsitikinęs, kad ši byla jam buvo suklastota tik dėl to, jog jis iškėlė baudžiamąją bylą Adamkų šeimos draugei R.Baškytei. „Nors aš tos bylos iškėlimą buvau suderinęs su tuometiniu generaliniu prokuroru A.Valantinu“, – teisme sakė S.Stulpinas.

Jis teismo posėdyje teigė žinąs, koks dėl jo nuteisimo yra daromas spaudimas. „Man sakė buvęs Apeliacinio Teismo pirmininkas, kad skambino A.Valantinas, ir kad dėl manęs daromas siaubingas spaudimas“, – teismo posėdyje kalbėjo S.Stulpinas.

Šioje byloje kaltinimą S.Stulpinui ir keliems Klaipėdos verslininkams palaiko Generalinės prokuratūros prokuroras A.Mažeika, kuris, kaip žinia, tiria Drąsiaus Kedžio mirties aplinkybes.

Po teismo posėdžio S.Stulpinas „Karštam komentarui“ paminėjo ir kitų Generalinės prokuratūros aukštų prokurorų, kurių vaišės būdavo apmokamos tokiu pačiu principu, pavardes. Kelios pavardės liūdnai nuskambėjusios ir pedofilijos byloje.

Taigi, pasirodo, nėra tie Generalinės prokuratūros prokurorai tokie šventi, kokius jie bando visuomenės akyse vaizduoti.

KK inf.

2010-10-28

Komentarai

 

 

 
 1. Geras išsireiškimas"kai teismas nuspręs".Ar gali dvokiantis nustatyti subtilius kvapus?Jų smarvė užgožia viską?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Į diskusijas veliasi įvairaus plauko čekistinės padugnės.Suprantama,kad jos sulėtins diskusiją,tačiau savo grubiais ir bukais pliurpalais reikalo nesustabdys.Manau,kad čekistines padugnes rweikia atiduoti Nemunui,o jis žinos kam jas sušerti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. sake kad ne uz pjankes, o uz pietus, o is tikruju tai stulpinas neprisimena, nes….gatavas buvo:))))

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. nu jo… nepaslaptis gi, kad pedofilu uztarejai ne tik pjanicos:) I sveikata beje nepriimu. Ir is darbu istrenkia kartais del to, kad chebra ne ta o ne del to kad pjanica:) Stulpina istrenke regis uz pietus:)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. sorriukas, bisky pritruko, buvom nuleke tsakant apsiprekint, tai apie ka mes cia dabar? i sveikata! tai APIE KA kalbesime pjanicos, buve kaliniai ir is darbu istrenkti ir mokslu nebaige? i sveikata!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. tas stulpinas tikras pjanica:)) gerdavo uz kitu saskaita, kol tiems atsibodo ir pridave ji ten kur reikia:) aisku kur gi daugiau visi nuteistieji gali kalbet is "tribunos"? tai tik kk, kitaip ir negali but! kriminaliniu elementu ruporas:))) gavriene ruporo kale:)))) ir pizda:)))ir ka noriu ta ir rasau! kaip noriu taip vadinu savo "failus":)))ir pabuciuokit man i subine kaliniu paklodes:))

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Neimanoma isdiskutuoti tokiu klausimu, kai realybe CIA, vercia manyti jog dergti yra galima net ir ‘ginant’…, kai kitame komentare, jau kitu vardu ar visai be vardo, reiskiama visaaai kita nuomone ir uzgauliojama gyvuliniais bei nuzmogejusiuju zodziais… Galima sakyti, kad provokuojamas skaitytojas-kad rasytu ”nors ka nors”, o ne tyletu, butu abejingu. AS MANAU, kad tai yra visai ne butina ir tai nera pasiteisinimas, kai kuriu asmenybiu keistaai veiklai. … Ech; tikiu, kad tai ir panasiai, yra veikla visai kitais tikslais. Ja minejau savo – ”’EIDZI-Algirdas G_JK – 2010 10 30 01:08”’. _____________ P.S. KIEKVIENAS MUSU, PASILIEKAME TEISE ELGTIS, PAGAL SAVO ‘SKONI’, TIKSLUS IR SAZINE. PAGAL TAI IR IVERTINAME…- SAVE !!!___________________Labanaktis

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Man tikrai nesinori dergti žmonių, kurių nepažystu ir net nežinau kurioje pusėje tiesa. Kai teismas įrodys kaltę tuomet ir dergsiu kaltuosius bet ne taip, kaip banda patvorinių, kurie nieko nežinodami teisia žmogų ir jiems nekaltumo preziumpcija negalioja. Na labanaktis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Beje; argi ne tamstai ir norisi butent, kad ji butu sudirbta [Laima], argi bent intrigele, nesinori kelti, bent jau diskusijas… ?! :)))

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Na Algirdai padiskutuokime, UK dar nėra toks vėlyvas metas tad pirmyn, pradėsiu: Jei žmogų ruošiamasi sutrinti su žeme, tai to siekiantys imsis net ir pačių šlykščiausių priemonių. Man tai px ar kas nors sukūrė Laimos anketą ar ji pati ją susikūrė, kiekvienas žmogus turi teisę gyventi taip, kaip jam yra gerai. Milijonai yra susikūrusių pažinčių anketų, vieni kas draugų ieško, kitiems reikia tik sekso, treti (pedofilai) ieško aukų, dar kiti iškrypėliai masturbuojasi žiūrėdami į anketų nuotraukas. Taip kad nėra reikalo pilti ant Laimos mėšlą dėl to, kad susikūrė pažinčių anketą. Reikia nepamiršti, kad tuo metu ji buvo jau be Kedžio.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. SITAI —> ””Dėl Bella1986 – 2010 10 30 00:56””, parase tas zmogus, kuris butent ir pats uzsiima tokia netikru pazinciu skelbimu ir pan. veikla. Tasai skelbimas ir yra jo darbas… :)))______Taip stipriai gudraujama, kad ir paciam tampa painu bei neaisku;; ka reikia, o ka ne, kas normalu, o kas ne… __________KAS YRA SIS ZMOGUS IR KAM JIS DIRBA ?!_____…P.S. Tai jusu skaitantieji ir rasantieji, pamastymui. …Man yra tokie artimai ”girdeti” tie zaidimeliai…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. BUTI PACIOS AKTYVIAUSIOS OPOZICIJOS MAFIJINIAMS VALSTYBES KLANAMS, AVANGARDE IR…- NELEISTI JAI SUSIKURTI, BUTI PACIU AKTYVIAUSIU JOS RUPORU IR…- LYG VANDENIU, NUOLATOS NUGESINTI JOS UZSIDEGIMA IR ORGANIZAVIMASI, BUTI PACIAIS ARSIAUSIAIS TU KOVU SKELBIKAIS, O IS TIKRO…- BUTI JU ISDAVIKAIS !!! TAI YRA TALENTINGIAUSIA IR NIEKSISKIAUSIA, PANIEKINTOS VARGSU ”RUNKELIU” TAUTOS, PRIESU IDEJA. _______________________ Apsidairete, pasimetete, ieskote, nesupratote, itariate,…,… As nezinau; gal ir neapsirikote !!!……….JIE CIA PAT; DIENA IR NAKTI BUDI. Atidziau skaitykite, galvokite ko jie siekia…ar Jums kai kas nepanasu i kazkoki spektakli, veidmainyste ?!………..P.S. Todel lietuvis ir, lyg kariamas suniukas tyli, todel mitinguose, is simtuko, antro, zmoniu, gal puse jiems ”savu”. Ir todel, beveik nera musu…__________________Todel ir parasiau ”””’apstulPes – 2010 10 30 00:36”””’. Betgi tai tik trupinelis. Sikart neiskenciau !

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Žinote, bet kas gali užsiregistruoti visokiuose pažinčių portaluose ir pridėti svetimų nuotraukų. Tai dar nereiškia, kad būtent Stankūnaitė prisiregistravo Pažintys.lt portale. Beje įžvalgesnis pamatys, kad Bella1986 gavo 841 žinutę bet nei į vieną neatsakė.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Pažiūrėsim į kokius krūmus slėpsies, kai internete pasirodys informacija su pavardėm, darbeliais, sutartimis ir sumomis. Pažiūrėsim kaip ir ką šnekėsi tuo metu. Galėsite išsišaudyti vienas kitą prakeikti Lietuvos respublikos išdavikai bei vagys. Čia ne 1980m, dabar yra technologijų amžius kurių dėka galima padaryti gera visuomenei. Štai kaip pvz. Latvijoje buvo skelbiami internete valdininkų atlyginimai ir kita. Tas pats bus ir Lietuvoje tik su daugiau riebios grietinėlės.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Paskaiciau —>…ir nustebau; nera ko is tikruju Stulpinui cia rasyti, nes ‘jo’ rasytas ”””’Stulpinas – 2010 10 29 21:47”””””, yra…>>—>> FALSIFIKATAS !!! …kazkas pasitycioja.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. tai nieko kaujo siandienos KK / vien tas senis su raudona nosimi , vis nori isilysti i ta ‘sudina pedoprokuroro’ vieta . baik svaigti , eik i pencija , tuoj kaledos , galesi padirbeti kaledu seneliu , nes labai graziai pasakas seki .ar neteisingai patariau ???

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. Gerbiamas Stulpinai,jeigu tai tikrai Jūsų komentaras,-jis gana nuoširdus.Nors buvote čekistas,tačiau sveikintina,kad supratote teisinio darbo prasmę,oštai jaunesni čekistų mokiniai -VALANTINAS arVALYS to nepajėgia suprasti ir vargu ar supras.Pripažinkime,kad Lietuvos čekistinę teisėsaugą būtina keisti civilizuota vakarietiška teisėsauga.Lietuvoje čekistų paruošta mažiausiai dar 25-30 metų,na juos pakeisti nėra įmanoma,tačiau reikia priversti dirbti Lietuvai.Gerbiamas STULPINAI,kaip tai padaryti?Padiskutuokime.Sovietmečiu tiek teisėju,tiek prokuroru galėjo būti tik partinis,jis buvo kontroliuojamas savos valdžios,o visi čekistai buvo stebimi iš kompartijos CK administracinių organų skyriaus.Kaip matome čekistinis teisininkų klanas moka apginti -savus čekistus ir skandinti nenorinčius paklusti kolūkietės GARNELIENĖS klanui,kuris net nenumatytas Konstitucijoje.Kaip meno kritikai vertina menininkų darbą ,taip Tauta privalo rūpintis teisinio darbo kokybe.Kaip tai daryti?Pasisakykite.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. geras su tuo mano draugeliu subingaviu :)
  o kas kupšį nujamė tokiais pat metodais tu prokurore????

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. latvijos praktika parode, kad visi saugiau jaustumes, jei valdzioje, teisesaugoje imtinai ir prezidenturoje neliktu nei vieno buvusiojo. O tau?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. šIANDIEN BALSAS.LT RAŠO:
  Pedofilijos istorijos žvaigždės pėdsakai aptikti internete

  Prieš kelias dienas vienoje populiariausių pažinčių svetainių esančioje L. Stankūnaitės anketoje pastebėtas prisijungimas.
  Garsiojoje Kauno pedofilijos byloje pagarsėjusi kaunietė Laimutė Stankūnaitė, laukdama lapkričio 3-osios skelbiamo Panevėžio teismo sprendimo, kur jai gali būti pareikšti įtarimai dėl mažametės dukters seksualinio išnaudojimo, laiko veltui nešvaisto.
  Atrodo, visoje Lietuvoje plačiai išgarsėjusi jauna moteris nė trupučio nesijaudina ir intensyviai ieško naujų pažinčių interneto svetainėse.
  Pasirašinėja Belos slapyvardžiu
  Portalo Balsas.lt šaltinių teigimu, iki šiol L. Stankūnaitės aktyvi anketa veikia viename populiariausių pažinčių portalų.
  Čia dažniausiai susirašinėja jauni žmonės, mezga meilės romanus, ieško sekso partnerių, kartkartėmis užmezga rimtas draugystes.
  Šiame lankytojų pamėgtame tinklapyje L. Stankūnaitė save pristato pasirašinėdama Bela 1986 slapyvardžiu.
  Bela – italų kilmės vardas, kuris reiškia"graži".
  Minėtame portale patalpintos keturios anksčiau darytos moters fotografijos, kuriose ji atrodo gerai nusiteikusi.
  Vienoje jų L. Stankūnaitė pozuoja su dviem simpatiškomis draugėmis, o kitoje sėdi prie kompiuterio – vaizduoja, neva, dirbančią solidžioje kompanijoje.
  Skelbia, kad nepamirš draugų
  Moteris smulkiai paskelbė savo anketinius duomenis, rašė apie savo pomėgius.
  Anketos pabaigoje L. Stankūnaitė skelbia: „Sakoma, kad reikalinga viena minutė, kad išskirtum žmogų iš aplinkinių. Viena diena, kad jį pamiltum, bet reikalingas visas gyvenimas, kad jį pamirštum. Aš jūsų niekada nepamiršiu, nes vertinu nuoširdžią draugystę“.
  Skelbiama, kad jaunimo pamėgtame portale L. Stankūnaitė prisijungė 2007-ųjų rugpjūčio 9 dieną.
  Įdomu tai, kad bene labiausiai Lietuvoje saugoma moteris paskutinį kartą savo anketą peržiūrėjo spalio 27 dieną, 16 val. 07 min.
  Prisijungimas iš uostamiesčio
  Portalo Balsas.lt kalbinti IT specialistai teigė, kad tą dieną anketa buvo peržiūrėta prisijungus iš Klaipėdos mieste esančio kompiuterio.
  Kaip žinia, valstybės saugomi asmenys dažnai keičia buvimo vietą, nes yra vežiojami po įvairiose šalies vietose įrengtus konspiracinius butus, namus.
  Tačiau stebina tai, kad saugomas asmuo turi priėjimą prie kompiuterio. Jei nepaisoma tokių apsaugos klausimų, saugomas žmogus rimtai rizikuoja būti susektas ir galiausiai sunaikintas piktavalių.
  Prieš kiek laiko plačiai sklido kalbos, kad L. Stankūnaitė užmezgė romaną su vienu iš ją saugančių Kriminalinės policijos biuro darbuotoju.
  Tačiau spalio pradžioje, duodama išskirtinį interviu savaitraščiui „Balsas.lt savaitė“, moteris tokias užkulisiuose sklandančias kalbas paneigė.
  „Mylėjau vieną žmogų, bet tai buvo 2006–2007 metais. Aš anksčiau atrodžiau visai kitaip. Šiandien ir svorio priaugau. Kad ir kaip gyvenu, deja, nesu toks gyvas žmogus, koks turėtų iš tikrųjų būti“, – tąsyk „Balsas.lt savaitei“ kalbėjo didžiulio visuomenės atgarsio sulaukusioje istorijoje minima moteris.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. miezelis – vbs?:)))) tuomet idomu, kodel visa vsd ji taip slepia? Pats islistu ar kaip:) ko gi jam bijoti? kad mergaite nepazintu? ar islis sitas pilypas is kanapiu, kai mergaite isves?:))) O del mano saugumo stai kaip yra – as tikrai saugumo nejauciu, kai aiskiai tratinami vaikai, o juos ginantys zudomi. O tu?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Nepadauginai siandien? Turi baisiu kaltinimu? As irgi zinau visokiu baisiu zodziu. Miezelis – cia dar tik VBS (viena boba sake) o tu jau nesaugus. O jei tavo draugelis butu prezidentu, tai dar saugiau jaustumeisi? O pats nejauti, kad vietoj to kad uzstoti, tu ji isjuoki?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. "Visa tiesa – materiali, filosofinė, ar dvasinė – yra tiek graži, tiek gera. Visas tikras grožis – materialus menas ar dvasinė simetrija – yra tiek teisingas, tiek geras. Visas tikras gėris – ar tai būtų asmeninė moralė, visuomeninis teisingumas, ar dieviškasis tarnavimas – yra vienodai teisingas ir gražus. Sveikata, blaivus mąstymas, ir laimė yra tiesos, grožio, ir gėrio sujungimas į visumą, kada jie susilieja žmogiškajame patyrime. Tokie efektyvaus gyvenimo lygiai atsiranda tada, kada yra suvienijamos energetinės sistemos, idėjinės sistemos, ir dvasinės sistemos.
  Tiesa sujungia, grožis patraukia, gėris stabi¬lizuoja. Ir kada šitos vertybės to, kas yra realu, yra suderinamos asmenybės patyrime, tada rezultatas yra aukšta meilės kategorija, kurią sąlygoja išmintis ir riboja ištikimybė. Tikrasis viso visatos švietimo tikslas yra įgyvendinti izoliuoto pasaulių vaiko geresnį suderinimą su jo besiplečiančio patyrimo didesnėmis realybėmis. Realybė yra ribinė žmogiškajame lygyje, begalinė ir amžina, aukščiausiuose ir dieviškuosiuose lygiuose."

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. Tai issiaiskinam, tik tiesiai be jokio melo – verslininkai ne atsitiktinai "atsirasdavo" kavinese?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. ir šiaip kad baliavojo su bendradarbiais (juk teisesauga kaip ne kaip) yra viena, ir kad gina pedofilus yra kita. Du visai skirtingi dalykai baliavoti ir sumoketi/nesumoketi juokinga saskaita ir/ar atimti turta is zmogaus,apkaltinti nebutais dalykais. Ir/ar uzmusti zmogu arba isprievartauti vaika. Ka ponui Stulpinui gali prikisti? O vat paulauskams, kriusinams, kliunkiams ir kitiems kubiliams turiu baisiu kaltinimu. Juo labjau aidziui miezeliui, kuris siltai sedi vsd. Man labjau patiktu, kad vietoj aidzio ten sedetu Stulpinas (saugiau jausciuosi). O tu?

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras