Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Rugpjūtis 14 Sekmadienis
 

S.Stulpinas: „Jeigu aš pradėčiau kalbėti, Generalinės prokuratūros prokurorams būtų didelė gėda“

2010-10-28 09:38 | Naujienos | Komentarų (260)

Ilgai dirbęs prokuratūros sistemoje S.Stulpinas buvo

Taip vakar vykusiame Apeliacinio Teismo posėdyje pasakė buvęs Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūros vyr.prokuroras Stanislovas Stulpinas. Jis siekia, kad Apeliacinis Teismas panaikintų Panevėžio apygardos teismo nuosprendį ir buvusį prokurorą dėl kurstymo iššvaistyti svetimos įmonės turtą bei prokuratūros vardo pažeminimo išteisintų. Mat S.Stulpinas buvo nuteistas dėl to, kad Generalinės prokuratūros Ikiteisminio tyrimo kontrolės vyriausiojo prokuroro Kęstučio Gudžiūno pakviestas į kavinę „Kukudrą“, ten vaišinosi su aukštu Generalinės prokuratūros prokuroro kompanija, o jų vaišių sąskaitą apmokėjo toje kavinėje sutiktas ir prie prokurorų kompanijos prisijungęs S.Stulpino draugas verslininkas, kuris, neturėdamas pakankamai grynųjų (nes vaišių sąskaita viršijo tūkstantį litų), šią sąskaitą apmokėjo pagal PVM sąskaitą – faktūrą iš savo nuosavos įmonės sąskaitos.

Taigi Generalinės prokuratūros Ikiteisminio tyrimo kontrolės vyriausiasis prokuroras Kęstutis Gudžiūnas, pasikvietęs S.Stulpiną į kavinę „Kukudra“ ir vaišinęsis S.Stulpino draugo verslininko sąskaita, nepažemino prokuratūros vardo ir toliau dirba aukštose Generalinės prokuratūros prokuroro pareigose. Tuo tarpu S.Stulpinas, kurio draugas apmokėjo Generalinės prokuratūros prokuroro vaišes, buvo nuteistas, kad „sukurstė iššvaistyti svetimos įmonės turtą“. „Nors joks turtas nebuvo iššvaistytas – yra ir akcininkų sprendimai, ir su įmone atsiskaityta. Ir atsiskaityta dar iki šitos bylos iškėlimo. Taip, kad jokio iššvaistymo čia nebuvo“, – kalbėjo kavinėje „Kukudra“ su prokurorais vaišinęsis verslininkas. Jam, beje, taip pat iškelta baudžiamoji byla už tai, kad iššvaistė savo nuosavos įmonės turtą. Žmogus – pats akcininkas, pats įmonės direktorius, tvirtina, kad jokia žala nebuvo padaryta, tačiau Generalinė prokuratūra, kurios Ikiteisminio tyrimo kontrolės vyriausiojo prokuroro K.Gudžiūno vaišes ir apmokėjo Klaipėdos verslininkas, mano kitaip – įmonei padaryta žala, todėl turi būti nuteisti tiek verslininkas, tiek K.Gudžiūno į vaišes kavinėje „Kukudra“ pakviestas S.Stulpinas.

Kaip žinia, Generalinės prokuratūros prokuroro K.Gudžiūno žmona R.Gudžiūnienė – Vilniaus apygardos teismo teisėja.

„Šita byla man buvo suklastota“, – ne kartą Apeliacinio Teismo posėdyje tvirtino S.Stulpinas. Mat kavinės epizodas – tik vienas iš kelių.

S.Stulpinas nuteistas taip pat ir dėl to, kad pasiskolinęs mašiną, jog parsivežtų žuvies, pasikeitus aplinkybėms, ta mašina leido važiuoti žuvies parvežti dviem draugams. Automobilis, jiems važiuojant, remontuojamame kelyje giliai užklimpo ir bandant ištraukti tą automobilį, jis sugedo. Kadangi automobilis sugedo važiuojant jiems, jie ir apmokėjo automobilio remonto išlaidas. Automobilio savininkė jokių pretenzijų neturi, automobilį sugadinę ir suremontavę S.Stulpino draugai – taip pat. Tuo tarpu Generalinė prokuratūra čia įžvelgė nusikaltimą – kad draugai už sugadinto automobilio remontą sumokėjo S.Stulpino priversti.

„Gali išprotėti skaitydamas Panevėžio apygardos teismo nuosprendį“, – vakarykščiame Apeliacinio Teismo posėdyje sakė S.Stulpinas.

Pasak jo, byla yra suklastota, o mašinos epizode sumaišyti kelių automobilių įklimpimai. „Čia visai ne tas automobilis“, – į teisėjo užduodamus klausimus atsakydamas teigė S.Stulpinas.

„Tai ką, dar buvo ir antras įklimpęs automobilis?“ – paklausė teisėjas.

„Taip, tai buvo kitas atvejis ir tai buvo Generalinės prokuratūros prokurorai. Ir jeigu aš pradėčiau pasakoti, tai jiems būtų labai didelė gėda“, – teisme sakė S.Stulpinas.

Pasak jo, už Klaipėdos verslininkų pinigus buvo nupirkta prokuratūrai gal 10 kompiuterių, o Generalinės prokuratūros prokurorams kokie 6-7 mobilieji telefonai.

„Tai gal ir dėl tų atvejų reikėtų tyrimą atlikti? Už ką man tokie įtarimai?“ – teisme klausė buvęs Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūros vyr.prokuroras S.Stulpinas.

Jis įsitikinęs, kad ši byla jam buvo suklastota tik dėl to, jog jis iškėlė baudžiamąją bylą Adamkų šeimos draugei R.Baškytei. „Nors aš tos bylos iškėlimą buvau suderinęs su tuometiniu generaliniu prokuroru A.Valantinu“, – teisme sakė S.Stulpinas.

Jis teismo posėdyje teigė žinąs, koks dėl jo nuteisimo yra daromas spaudimas. „Man sakė buvęs Apeliacinio Teismo pirmininkas, kad skambino A.Valantinas, ir kad dėl manęs daromas siaubingas spaudimas“, – teismo posėdyje kalbėjo S.Stulpinas.

Šioje byloje kaltinimą S.Stulpinui ir keliems Klaipėdos verslininkams palaiko Generalinės prokuratūros prokuroras A.Mažeika, kuris, kaip žinia, tiria Drąsiaus Kedžio mirties aplinkybes.

Po teismo posėdžio S.Stulpinas „Karštam komentarui“ paminėjo ir kitų Generalinės prokuratūros aukštų prokurorų, kurių vaišės būdavo apmokamos tokiu pačiu principu, pavardes. Kelios pavardės liūdnai nuskambėjusios ir pedofilijos byloje.

Taigi, pasirodo, nėra tie Generalinės prokuratūros prokurorai tokie šventi, kokius jie bando visuomenės akyse vaizduoti.

KK inf.

2010-10-28

Komentarai

 

 

 
 1. Skaičiau visus komentarus-Ačių už palaikymą,dėkingas ir už kritiką. Esu isitikinęs, kad TIESA gimsta tik tada, kai visi supranta ir sugeba pelus atskirti nuo grudų.Aš joks grūdas nesu.Esu toks pat, kaip ir Jūs Tiesos ieškantis ir bandantis kai ką pakeisti žmogus.Jei kai kam nesvarbu kaip mūsų vaikai,anūkai gyvens-toliau derkime vienas kitą purvais. KADA NORS PABUDĘ,NUOGI BASI IR ALKANI,PAŽEMINTI IR PASMERKTI-GAL SUPRASIME: KAD KEISTIS KAS NORS GALI TIK TADA, KAI MES PATYS PASIKEISIME- NEBENORĖSIME IR NEBEGALĖSIME TOLIAU KENTĖTI, SKĘSTI TOJE MELO, NETIESOS IE KORUPCIJOS LIŪNE. Aš esu tik šapelis, toje melo ir korupcijos Okeane.Galite mane, sesės ir broliai, bet kuom kaltinti-aš nesu be nuodėmių prieš Dievą, bet niekada nevogiau, kyšių neėmiau ir esu toks pats Tiesos ieškantis ir jos trokštantis žmogus.AR KAM PATINKA, AR NE,BET AŠ VISĄ SAVO GYVENIMĄ PAŠVESIŲ, KAD NIEKADA NEBŪTŲ IGNORUOJAMOS ŽMONIŲ TEISĖS IR TEISĖTI INTEREAI, KAD JIE NIEKADA NEBŪTŲ NETEISĖTAI PERSEKIOJAMI-KAD JIE SAVO TĖVYNĖJE JAUSTUSI SAUGŪS-KAD MES GALĖTUME TIK DIDŽIUOTIS-"MES LIETUVOS PILIEČIAI".

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Uz paulauska balsavo nes jis grazus vyras. Uz prokurora balsuos nes jis primena megstama multiko heroju.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Stulpinas kažkam iš klaninių nenutraukė bylos,todėl išmetė patį.Šiaip prokūrai pagal nerašytą taisyklę vienas kitam padeda.Jie kaip makakos už utinėjimąsi atsilygina nuolankumu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Stulpinas žino prokuratūros virtuvę,prokurorų įpročius, silpnybes, "pakrypimus". Jis nebijo tuos dalykus iškloti viešai. Todėl jis kai kam labai ir labai pavojingas. Todėl ant jo pradėjo lot pedofilų šunys – visokie pisakai, babos ir panašūs. Būkit atsargus, prokurore Stulpinai, ne tik los , bet ir įkąsti stengsis. Beje, Jūs ir pats puikiai tai žinot.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Betgi jis praregėjo! O tu ne, tu grimzti vis gilyn į pragarą. Praregėti ne gėda! Būti dvasiškai aklam gėda, todėl tau turi būti gėda. Ir ko gero Stulpinas nebuvo išmestas, o su juo buvo susidorota jau po to, kai nebegalėjo tylėti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. nesiaiškinkit dėl smulkmenų,neatsakinėkit provokatoriams-komentatoriams "viską iškloti ką žinot",nes tuoj turėsit bylą dėl šmeižto,gi ne man jus mokyti.Laiškas Prezidentei-štai esmė,visa kita smulkmenos.Matote,žmonės jus palaiko,jums reikia išlaukti savo valandos-įgyti imunitetą.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Jei priešinsies sistemai nuolat, tai prie Tarybų valdžios galėjai eiti griovių kasti, dirbti kroviku ar valytoja. Šiais laikais, jei sistemai priešinsiesi, tai net tokių pareigų negausi. Nes organizuoti melioracijos darbus – ne dabartinės valstybės nosiai- pelkėja buvusi melioruota žemelė. Krovikų vietas seniai užtūpę kokie buvusių "petiorkų" elektronikai ir kiti techniniai intelektualai, valytojų etatus mielai griebia diplomuotos inžinierės. Tai ar Stulpinas būtų pakilęs iki savo posto, jei būtų superprincipingas ir doras. Jis buvo sistemos žmogus. Bet pagal save žinau: kenti, kenti ir kartą nueini prieš sistemą. Ir tai nebūna nebaudžiama. Valio prokurorui, kad nors kartą pasielgė, kaip priklauso. Tuo tarpu kiti nedrįsta iki šiol, todėl ir pedofilijos byla eina į niekur. Išdrįskite, kritikai, kiekvienas savo vietoje pasielgti, kaip priklauso, kai žinosite, jog tai nepatiks sistemai, o tada teiskite. V.-L-a-d-a-s

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Kai sedi "vezime" negali keikti vadeliotojo, nes busi ismestas is vezimo. Kai "vezimu" nesinaudoji, tada galima (ir reikia) papasakoti kas vyksta ten. Tai nieko naujo ir blogo. Tik taip isaiskeja tiesa. Kad daugiau butu tokiu ismestu is "vezimo", daugiau zinotume apie likusius tenai O kad smeizia dabar (tokie kaip baba) tai tik parodo kad veikia "skaldyk ir valdyk" sistema. Jeigu ismestas is nusikalstamo klano, dar to pacio klano "apsiktas", zmones mato jo nusikaltimus, tik ne klano. Stulpinui reik sudaryti "sajunga" su venskiene. Tada isdrases kiti, ir gali atsirasti jega, kuri pasipreisins klanui. Kas geriau zino ir numano klano sekancius ejimus, kaip tie kas "valge is vieno katilo" su jais. Kaip sake "geriau viena atsivertusi prostitute, negu 10 tikinciuju", nes kas is tu rasinetoju, jei i mitinga susirenka 100 zmoniu. Sio atveju stulpinas vertingesnis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Pasiskaitykite lrytas apie savo taip mylima ir gerbiama prezidente. Visur saukia kad negali kistis i prokuroru darba, bet kazkodel raportuoja prezidentei apie "Prokurorai informavo, kad prašys Seimo panaikinti teisėjos teisinę neliečiamybę ir pradėti baudžiamąjį persekiojimą“, – BNS sakė prezidentės patarėja Solveiga Cirtautienė. O juk tai kazkokia susikta pazyma dukrai. Valantinas, petrauskas, kliunkus ir kiti atvirai meluoja liaudziai, ir nemato jokios problemos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Manau, kad pačiam „šventajam“ ponui Stulpinui turėtų būti jau dabar labai didelė gėda, kad praregėjo tik tada, kai už nešvarius darbelius buvo išmestas iš tarnybos. Kuom jis skiriasi nuo tų, kurie atvažiuodavo pauliavoti kitų sąskaita, kai pats kartu su jais lėbaudavo ir dalyvaudavo orgijose, o apmokėti sąskaitas prievartaudavo verslininkus. Kur jis buvo ir kodėl kaip žuvis tylėjo tas, aureole bandantis pasidabinti šventasis Klaipėdos prokuroras tada, kai dar nebuvo išmestas?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Jau uzknisai, nereikia bandyti prisikibdyti ten kur nereikia. Pats zinai, kaip nemalonu kai prie bato kas prikimba. Pirmiausia, vadinti kazka iskrypeliu ir zudiku, jei to nenustate teismas, yra smeiztas. Jeigu uz tai tamsteles dar nepasodino, tada itariu, kad tam yra priezastis. O jei priezastis ta, kuria itariu, tada nusiramink ir giliai kvepuok.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. O as pazystu ir ne vagiu ir zmoniu kurie visalaik apmoka savo saskaitas. Tai gal geriau juos kelti i valdzios organus?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. vladas lukosevicius – 2010 10 19 12:31
  VIEŠI KLAUSIMAI LR PREZIDENTEI DALIAI GRYBAUSKAITEI LR Prezidente, Dalia Grybauskaite, aš kreipiausi į jus net tris kartus su skundais, kuriuose pateikiau labai daug irodymų, jog prieš mane ir mano mažamečius vaikus buvo organizuotas valstybinis teroras kurį organizavo IŠKRYPĖLIS – ŽUDIKAS ALGIRDAS KATKUS . 1. Jums buvo pateikti irodymai jog buvo organizuoti trys pasikėsinimai nužudyti mane, 1999, 2003, 2008m. (prokurorai viską bando nuslėpti ) KODĖL NEBUVO PAVESTA ATITINKAMOMS INSTITUCIJOMS ATLIKTI TYRIMUS ? . 2. . Aš jums pateikiau irodymus, jog buvo naudojamas savivaldybės socialinis būstas, kad organizuoti terorui prieš mane ir mano mažamečius vaikus, kurį vykdė neteisėtai, savivaldybės socialiniame būste specialiai apgyvendintas provokatorius GRIGORIJ ULEVIČ. Kuris nekartą buvo sumušęs mane ir nėščią , antros grupės invalidę R. Androsovą. (šis iškrypėlis net prostitucija užsiiminėjo, prokurorai viską bando nuslėpti). KODĖL NEBUVO PAVESTA ATITINKAMOMS INSTITUCIJOMS ATLIKTI TYRIMUS ? 3. . Jums buvo pateikti irodymai, jog aš kreipiausi nekartą į LRGP , kad būčiau iškviestas liūdytoju saugumiečio V. POCIŪNO nužudymo byloje kurią LRGP nekartą bandė nutraukti. Po šių kreipimusi buvo organizuotas užpuolimas ir pasikėsinimas nužudyti. Įra pakankamai irodymų, jog V. POCIŪNO nužudymas buvo organizuotas aukščiausiame lygyje, ir šio nusikaltimo bendrininkai yra prokurorai bei teisėjai. KODĖL NEBUVO PAVESTA ATITINKAMOMS INSTITUCIJOMS ATLIKTI TYRIMUS ? 4. Jums buvo pateikti irodymai , jog po kreipimosi į LRS Žmogaus Teisių Komitetą , dėl V. Pociūno nužudymo bylos , buvo organizuotas pasikėsinimas nužudyti mane , jų po kurio nevaldau 4 kairės rankų pirštų . Šis byla buvo klastojama su Vilniaus m. 3 apylinkės teismo teisėjos D. Mickevičienės ir Vilniaus m. Apygardos teismo teisėjų D. Pranytės , Zaleckienės , A. Kartanienės ir L. Žukausko pagalba. (visi šių teisėjų nusikaltimų irodymai buvo pateikti ). KODĖL NEBUVO PAVESTA ATITINKAMOMS INSTITUCIJOMS ATLIKTI TYRIMUS ? 5. . Jums buvo pateikti irodymai, jog mano vaikų motina R. ANDROSOVA kartu su vaiko teisių kontroliere R. VALANČIENE ir buvusia LRS vaiko teisių kontrolierė R. ŠALAŠAVIČIŪTE vykdė nusikaltimus prieš mano mažamečius vaikus. Visi šie nusikaltimai buvo nuslėpti su Vilniaus m. 1 apylinkės teismo teisėjos R. KASIMOVIENĖS ir tuometinio teismo pirmininko pavaduotojo S. Juocevičiaus pagalba , kuris vėliau už nusikaltimų kurie buvo vykdomi prieš vaikus , tapo šio teismo pirmininku . (buvo pateikti dokumentai su irodymais) KODĖL NEBUVO PAVESTA ATITINKAMOMS INSTITUCIJOMS ATLIKTI TYRIMUS ? 6. . Jums buvo pateikti irodymai jog po paskutino skundo į LRP kanceliariją , su kurio aš kreipiausi į JUS , kad būtų pradėti tyrimai , dėl nusikalstamų veikų prieš mane ir mano mažamečius vaikus, buvo organizuoti 3 plėšimai, 7 užpuolimai, tyčiojimaisi iš vaikų, buvo pateikti irodymai jog G. BERTULIS specialiai ivykdė autoivykį, partrenkė moterį, vos nesuvažinėjo vaikų, ir po šio autoįvykio grasino susidorojimu, man kaip liūdininkui, buvo bandoma 2 kartus suklastoti man baudžiamą bylą, pasodinti mane ir nužudyti. Visus šiuos nusikaltimus ivykdė G. BERTULIS kartu su žudike ANIA CHOMIAKOVA. ( buvo pateikti dokumentai ) KODĖL NEBUVO PAVESTA ATITINKAMOMS INSTITUCIJOMS ATLIKTI TYRIMUS ? Visų šių nusikaltimų irodymai buvo pateikti su mano skundais , ir papildomi irodymai išsiūsti elektroniniu paštu jūsų patarėjai G. Lukaševičienei . LR PREZIDENTE, yra pakankamai irodymų, jog prokuratūra pati klastoja bylas, organizuoja nužudymus, o nepavykus, bando viską nuslėpti vykdydami naujus nusikaltimus. LR PREZIDENTE, paaiškinkite, ar gali prokurorai, kurie organizuoja ir slepia nužudymus, atstovauti bei teikti kaltinimus valstybės vardu ? Po paskutinio kreipimosi į jus buvo organizuoti dar trys užpuolimai , buvo įsiveržta į butą , buvau užpultas su vamzdžiu , bet vėl viską bandoma nuslėpti . (irodymai pateikti LRGP) . LR PREZIDENTE, GAL JŪS SUGRAŽINSITE MANO VAIKAMS SUBJAUROTĄ – IŠNIEKINTĄ VAIKYSTĘ ? Teks atsakyti už organizuotus nužudymus, bei nusikaltimus prieš vaikus. LR PREZIDENTE : LAUKIU OFICIALAUS ATSAKYMO , KOKIŲ PRIEMONIŲ BUS IMTASI . AR BUS PRADĖTI TYRIMAI, DĖL ORGANIZUOTŲ NUŽUDYMŲ, DĖL NUSIKALTIMŲ PRIEŠ MANO MAŽAMEČIUS VAIKUS , DĖL ALGIRDO KATKAUS VEIKLOS ? VLADAS LUKOŠEVIČIUS

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Vienas syki nesumokejo, kitas tik viena karta ikiso sysala, ir kas cia tokio? Kuo issigrynino Neringa, zinau. Kuo issigrynino prokuroras? Kad baliavojo su tais liudnai pagarsejusiais prokurorais?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Saskaita ne prie ko, suprantama, dabar vargsui prokurorui reikia uz savus baliavoti. Nuosirdziai uzjauciu. Esme tame, kad kraupiai atrodo kai kurie buve vadovai be savo sekretoriu. Pagalvoji, kaip jie tokie vadovavo tiek laiko….

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. jauciu kaip eilinio rinkejo simpatija puolamiems:) Ypac klaniniu. Kaip laikas parode, panelei grybauskaitei buvo kuriamas piaras be priekaistu – lygiu jai nebuvo. Laikas parode, kam ji dirba. Bet tuo laiku issigrynino tikra asmenybe – Neringa. Pasirode, kad yra asmenybiu lietuvoje – dirbtinis piaras nepasiteisina ir netgi sukelia antipatija. Lygiai taip pedofilu gaujos ujamas zmogus sukelia simpatijas vien todel, kad tas zmogus nera kartu su kontrabandininkais ir juo labjau ne su pedofilais. Sekmes ponui Stulpinui – Jusu saskaitos sumokejimas/nesumokejimas yra labai didele smulkme lyginant su brazauskais paulauskais ir kitais kubiliais:)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. kodel tau rupi kazkokia saskaita? Pasidomek, kokie pinigai plaukioja ir kokiais keliais savo ginamuju draugeliu tarpe – komentarais nors duonytei uzsidirbsi:) (rasyti bus daugiau apie ka:))

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Nesuprantu, kaip cia iseina, Stulpinas sako duokit man ta pedofilijos byla ir as… (nezinau ka darytu) o pats giriasi, kad vaisino "kelias pavardes liudnai nuskambejusias ir pedofilijos byloje"?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Nekreipkit demesio i kitus komentarus, kreipkit tik i musu teisingus komentarus. Mes jau atsirinkom kas yra kas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Dabar supratau – teisme aiškinai, kad visada, jei būdavo svečių, apmokėdavai pats iš savo algos, o po teismo, kaip ir nurodo straipsnio autorė, jai pašnibždėjai, kad vaišes apmokėdavo draugai verslininkai, kurie, neturėdami pakankamai grynųjų (nes vaišių sąskaitos viršydavo tūkstantį litų), šias sąskaitas apmokėdavo pagal PVM sąskaitas – faktūras iš savo nuosavos įmonės sąskaitos. O ši ėmė ir parašė. Butthead :)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Klaidos nematau, gal tai ir aiskinote teisme, bet yra parasyta ka aiskinote po teismo.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Stanislovai, o tai ką valgydavote, kad trims ar keturiems vyrams reikėdavo palikti 1000lt užeigoje? Ar tamsta dažnai taip draugams apmokėdavote pietus? Ar čia tik tamstai tokie dosnūs draugai verslininkai būdavo? O gal į šią kainą įeidavo ir užeigos kambarėlis su mergina?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. UŽRAKINKITE KAJUTES!“ Šitas šūkis skamba vis dažniau net iš tų žmonių lūpų, kurie anksčiau lyg ir buvo demokratai. Mat teisingumo ištroškę varguoliai arba išvažiuoja, arba ima bruzdėti. Tas bruzdėjimas dažnai nebūna labai politiškai korektiškas ir estetiškas. Į pirmas eiles, kaip visada, veržiasi radikalai ir ekstremistai. Kai kurie galbūt pasiųsti tų pačių galios struktūrų sukompromituoti visus teisingumo ieškotojus.

  Štai tada ir prireikia nedemokratišką sistemą ginančių kontrolierių. Šitiems kontrolieriams nusispjaut į visuomenę ir jų turimas ginti žmogaus teises ir laisves. Jiems nusispjaut į tikrąjį teisingumą. Jie yra klusnūs korumpuotos sistemos sraigteliai. Ir į visą apačioje esančią visuomenę jie žvelgia, kaip ir jų patronai, tarsi į mažus vaikus, kurios reikia kontroliuoti, kad tik nepridarytų kokių nesąmonių.

  Šios sistemos vadai vadukai ir jų palaikomi kontrolieriai nesijaučia atskaitingi žmonėms. Tai jiems būtų per daug žema. Jie net didžiuojasi savo nepopuliarumu ir demonstratyviu nepaklusimu visuomenės nuomonei.

  Tad nėra ko stebėtis, kad tokios politinės konjunktūros iškelti pareigūnai nori kontroliuoti visuomenę, o ne sistemą, kurią pagal savo pareigas turėtų kontroliuoti. Nekontroliuodami to, ką turėtų kontroliuoti, jie ir patys nepakenčia kontrolės iš visuomenės ir jai bandančių atstovauti politikų pusės. Tai priešinga švenčiausiems jų įsitikinimams.

  Ši tvirtai nusistovėjusi klaninė sistema demokratinei kontrolei taip lengvai nepasiduos. Mūsų dar laukia sunki kova.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. Stulpinai.Ant taves pila visoki purva .Pila tie kurie labai smirdi.Otokiu labai daug…..Normalius zmones savo komentarais nepakeis kitaip galvoti, apie ju sapaliojimus. Rasykite i sveikata ! Zmones priprato kas yra kas!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. Stulpinai ,nekreipkit demesio i komentatorius. Jiems ima nervai ,kad pradejai prabilti ,bijo ,kad ko nors nepasakytum …. Jie smirdi ,tuo kvapu smirdi labai daug ,daug ir bando tave isprovokuoti ,kad kiti zmones pradetu kiitaip galvoti…Zinokit ,zmones atsirenka ,kas yra kas…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 26. Padaryta klaida-aš teisme aiškinau, kad visada ,jei būdavo svečių, apmokėdavau aš pats iš savo algos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 27. Neidemiai skaitei straipsni, prokuroras daznai neturedavo pinigu: citata is straipsnio – Po teismo posėdžio S.Stulpinas „Karštam komentarui“ paminėjo ir kitų Generalinės prokuratūros aukštų prokurorų, kurių vaišės būdavo apmokamos tokiu pačiu principu, pavardes.
  Tai taip iseina, kad kai tik ponas prokuroras nuspresdavo pasivaisinti su kolegomis, uzeigoje atsitiktinai atsirasdavo draugas verslininkas, kuris uz visas tas vaises sumokedavo. Idomu, ar dar ir dabar draugai verslininkai uz dyka vaisina jau buvusi prokurora?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 28. Vargsas prokuroras neturejo grynuju,ar mokejimo korteles,ir cia pasitaike draugas-verslininkas.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 29. Perskaičiau šios dienos Karštą komentarą,-ten gana neblogas pono STULPINO laiškas Prezidentei.Deja šiame laiške nei žodžiu neužsimenama,kad Lietuvos teisėsauga čekistinė.Tai būtina paaiškinti Prezidentei,nes be išsamaus paaiškinimo ji taip ir nesupras,kad Lietuvos teisėsaugą valdo čekistai ir jų mokiniai.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras