Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 8 Pirmadienis
 

S.Stulpinas: „Jeigu aš pradėčiau kalbėti, Generalinės prokuratūros prokurorams būtų didelė gėda“

2010-10-28 09:38 | Naujienos | Komentarų (260)

Ilgai dirbęs prokuratūros sistemoje S.Stulpinas buvo

Taip vakar vykusiame Apeliacinio Teismo posėdyje pasakė buvęs Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūros vyr.prokuroras Stanislovas Stulpinas. Jis siekia, kad Apeliacinis Teismas panaikintų Panevėžio apygardos teismo nuosprendį ir buvusį prokurorą dėl kurstymo iššvaistyti svetimos įmonės turtą bei prokuratūros vardo pažeminimo išteisintų. Mat S.Stulpinas buvo nuteistas dėl to, kad Generalinės prokuratūros Ikiteisminio tyrimo kontrolės vyriausiojo prokuroro Kęstučio Gudžiūno pakviestas į kavinę „Kukudrą“, ten vaišinosi su aukštu Generalinės prokuratūros prokuroro kompanija, o jų vaišių sąskaitą apmokėjo toje kavinėje sutiktas ir prie prokurorų kompanijos prisijungęs S.Stulpino draugas verslininkas, kuris, neturėdamas pakankamai grynųjų (nes vaišių sąskaita viršijo tūkstantį litų), šią sąskaitą apmokėjo pagal PVM sąskaitą – faktūrą iš savo nuosavos įmonės sąskaitos.

Taigi Generalinės prokuratūros Ikiteisminio tyrimo kontrolės vyriausiasis prokuroras Kęstutis Gudžiūnas, pasikvietęs S.Stulpiną į kavinę „Kukudra“ ir vaišinęsis S.Stulpino draugo verslininko sąskaita, nepažemino prokuratūros vardo ir toliau dirba aukštose Generalinės prokuratūros prokuroro pareigose. Tuo tarpu S.Stulpinas, kurio draugas apmokėjo Generalinės prokuratūros prokuroro vaišes, buvo nuteistas, kad „sukurstė iššvaistyti svetimos įmonės turtą“. „Nors joks turtas nebuvo iššvaistytas – yra ir akcininkų sprendimai, ir su įmone atsiskaityta. Ir atsiskaityta dar iki šitos bylos iškėlimo. Taip, kad jokio iššvaistymo čia nebuvo“, – kalbėjo kavinėje „Kukudra“ su prokurorais vaišinęsis verslininkas. Jam, beje, taip pat iškelta baudžiamoji byla už tai, kad iššvaistė savo nuosavos įmonės turtą. Žmogus – pats akcininkas, pats įmonės direktorius, tvirtina, kad jokia žala nebuvo padaryta, tačiau Generalinė prokuratūra, kurios Ikiteisminio tyrimo kontrolės vyriausiojo prokuroro K.Gudžiūno vaišes ir apmokėjo Klaipėdos verslininkas, mano kitaip – įmonei padaryta žala, todėl turi būti nuteisti tiek verslininkas, tiek K.Gudžiūno į vaišes kavinėje „Kukudra“ pakviestas S.Stulpinas.

Kaip žinia, Generalinės prokuratūros prokuroro K.Gudžiūno žmona R.Gudžiūnienė – Vilniaus apygardos teismo teisėja.

„Šita byla man buvo suklastota“, – ne kartą Apeliacinio Teismo posėdyje tvirtino S.Stulpinas. Mat kavinės epizodas – tik vienas iš kelių.

S.Stulpinas nuteistas taip pat ir dėl to, kad pasiskolinęs mašiną, jog parsivežtų žuvies, pasikeitus aplinkybėms, ta mašina leido važiuoti žuvies parvežti dviem draugams. Automobilis, jiems važiuojant, remontuojamame kelyje giliai užklimpo ir bandant ištraukti tą automobilį, jis sugedo. Kadangi automobilis sugedo važiuojant jiems, jie ir apmokėjo automobilio remonto išlaidas. Automobilio savininkė jokių pretenzijų neturi, automobilį sugadinę ir suremontavę S.Stulpino draugai – taip pat. Tuo tarpu Generalinė prokuratūra čia įžvelgė nusikaltimą – kad draugai už sugadinto automobilio remontą sumokėjo S.Stulpino priversti.

„Gali išprotėti skaitydamas Panevėžio apygardos teismo nuosprendį“, – vakarykščiame Apeliacinio Teismo posėdyje sakė S.Stulpinas.

Pasak jo, byla yra suklastota, o mašinos epizode sumaišyti kelių automobilių įklimpimai. „Čia visai ne tas automobilis“, – į teisėjo užduodamus klausimus atsakydamas teigė S.Stulpinas.

„Tai ką, dar buvo ir antras įklimpęs automobilis?“ – paklausė teisėjas.

„Taip, tai buvo kitas atvejis ir tai buvo Generalinės prokuratūros prokurorai. Ir jeigu aš pradėčiau pasakoti, tai jiems būtų labai didelė gėda“, – teisme sakė S.Stulpinas.

Pasak jo, už Klaipėdos verslininkų pinigus buvo nupirkta prokuratūrai gal 10 kompiuterių, o Generalinės prokuratūros prokurorams kokie 6-7 mobilieji telefonai.

„Tai gal ir dėl tų atvejų reikėtų tyrimą atlikti? Už ką man tokie įtarimai?“ – teisme klausė buvęs Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūros vyr.prokuroras S.Stulpinas.

Jis įsitikinęs, kad ši byla jam buvo suklastota tik dėl to, jog jis iškėlė baudžiamąją bylą Adamkų šeimos draugei R.Baškytei. „Nors aš tos bylos iškėlimą buvau suderinęs su tuometiniu generaliniu prokuroru A.Valantinu“, – teisme sakė S.Stulpinas.

Jis teismo posėdyje teigė žinąs, koks dėl jo nuteisimo yra daromas spaudimas. „Man sakė buvęs Apeliacinio Teismo pirmininkas, kad skambino A.Valantinas, ir kad dėl manęs daromas siaubingas spaudimas“, – teismo posėdyje kalbėjo S.Stulpinas.

Šioje byloje kaltinimą S.Stulpinui ir keliems Klaipėdos verslininkams palaiko Generalinės prokuratūros prokuroras A.Mažeika, kuris, kaip žinia, tiria Drąsiaus Kedžio mirties aplinkybes.

Po teismo posėdžio S.Stulpinas „Karštam komentarui“ paminėjo ir kitų Generalinės prokuratūros aukštų prokurorų, kurių vaišės būdavo apmokamos tokiu pačiu principu, pavardes. Kelios pavardės liūdnai nuskambėjusios ir pedofilijos byloje.

Taigi, pasirodo, nėra tie Generalinės prokuratūros prokurorai tokie šventi, kokius jie bando visuomenės akyse vaizduoti.

KK inf.

2010-10-28

Komentarai

 

 

 
 1. Koks cia istvirkelis studentas Lietuvos jaunimo tarpe, o gal cia destytojas, ar mokslinis bedarbis sitaip taskosi savo meslu?. Pavyzdziui L.ryto Videonaujienos, Prokurorai praso nutraukti…. komentarai Nr.18; 23. Jonas lietuvis>21 23:34 10-27 | 193.219.174.52 Man turi būti gėda dėl nepagarbos pedofilui-žmogžudžiui Drąsiui Kedžiui? Eik galvą po šaltu dušu praplauti. IP: 193.219.174.52 jonas lietuvis ( save vadina!) nersdamas ir visus smeisdamas butinai nori parodyti kas jis toks ir is kur jis raso : LITNET NOC address: Kaunas University of Technology , Computer Center; Studentu 48a-101, LT-3028 Kaunas, Lithuania. tel-no: +370 7 353325, fax-no: +370 7 300643

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. kas toks per tipas Prosenis Holmsas – 2010 10 28 21:11
  Padekite nustatyti kas toks per slykstus tipas Prosenis Holmsas. Lrytas , straipsnio – Prokurorai nebenori irodineti…komentarai , Nr.204(…Juk D.Kedys NEMYLIMAI (nes ant motinos Laimos rankų IŠVARYTAI!) 4-metei dukrai liepdavo laižyti ar prievarta į burnytę kišdavo pimpalą už perkamus šokoladinius kiaušinius su vaikui rūpimais žaisliukais kiaušinio apvalkale. _¶_Neatmestina, o skubiai tikrintina ir trečia galima „globos“ aplinkybė — kai nemato valstybės paskirta apsauga, kas žino, ką „globėjai“ mažylei prišneka ir ką jai daro už keturių namo sienų: gal ir toliau tėvo D.Kedžio pavyzdžiu mergaitė prievartaujama, gal kasdien po kelissyk raginama kartoti žodžius „nenoriu pas mamą“ ir ruošiama būsimos teroristės nusikaltimui?). Siam pilieciui tinkamiausia vieta psichiatrineje. Pagal jo IP: 79.132.161.49 ji galima nustatyti cia : VINITA Hostmasters, address: UAB "Vinita" , S. Staneviciaus 24 , LT-07102, Vilnius, Lithuania phone:+370 52 702856; fax-no: +370 52 301166 , abuse-mailbox: abuse@vinita.lt

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Gal EKSPERTAI.EU kreipimąsis į VSD, kad paviešintų Devintosios (politiniai ir visuomeniniai procesai) valdybos viršininko Aidžio Mieželio asmenybę, nebuvo visiškai beprasmiškas? Gal šio aukšto VSD pareigūno pėdsakas pedofilijos ir žudymų byloje yra perdaug ryškus? Kas galėtų paneigti, kad ne Aidžiui Mieželiui, uoliai slepiamam nuo visuomenės (minios) akių, dabar tenka manipuliuoti politiniais ir visuomeniniais procesais valstybėje?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Jei nuo Stulpino kalbų prokurorams bus tik gėda, tai kokia nauda iš to jums. Gėda, labai gėda, žmonėms kurie gėdos neturi. Galima tik juoktis kad tiek patikliu kvailiu yra Lietuvoje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Kurie uz stulpina? O kodel tik uz ji, yra gi ir daugiau po pedofilijos skandalo nuskriaustu – istekstu ir pazemintu pareigose.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. p. S. Stulpinai, nepykit ant provokatorių, neįsivelkite į jų pinkles. Mes už Jus, mes už Venckus ir Kedžius, mes už Tiesą ir Teisybę visoje LietuvojeĄ

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Daug kas mokėsi. Štai Stulpinas ir Venskienė išmokėsi ir dirbo ir nebesuprato jog tarnauja supuvusiai teisinei sistemai. Nereikia pamiršti kad kaip tik Stulpinas yra ta raudonoji persidažiusioji ir šventai dvasiai atsiradus jo sąžiningoje krūtinėje, pagaliau praregėjo kai sistema ji patį išteškė. O juk Biblija mokino: netikėk apsišaukėliais pranašais.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Oj kaip Gorytė nervinasi. Jei kam įdomu, pasidomėkite Gorytės biografija. Mūsų garsioji redaktorė 2 kartus bandė prie to pačio lovio per vienmandatinę pakliūti bet kas gi ją išrinks? Reikia apsimesti (kaip ir dauguma prie lovio sėdinčių) geradariu, kovotoju, tiesos ieškotoju ir taip leisti žmonėms susidaryti apie Gorytę gerą nuomonę. O vėliu ir trečią kartą pabandyti prie lovio pakliūti ar vienai, ar po kieno nors sparneliu :-) Ar ne taip Goryte?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Keisti komentarai, tipo pagarba stulpinui. Pries tai tokiu stiliumi buvo slovinama Laimute. Ka tai galetu reiksti?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. sekmes Lietuva pasiilgo tokiu ,,baltu varnu,, kaip Jus ir teiseja Venckiene

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. klausyk, raudonoji-sovietine idiote, ar tau nesuprantama, kad Stulpinas ir Venckiene mokesi ir baige mokslus aukstuosius, todel dirba pagal specialybe, o tavo Laimute nuo mazens sikna parietus valkiojosi, bet svarbiausia isigijo specialybe-sutenere! savo dukters….tu cia nelygink padoriu zmoniu su VSD-sliure

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Jei klanas išmetė kaip šunį po tiek metų tarnavimo, matomai prastai tarnavo, todėl prastai ir jums tarnaus.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Stulpinas pats perėjęs visą čekistinę teisėtvarką dabar bando jos kratytis :-) Juokas ima, o Gorytė tik pluša išsijuosusi spausdinadama Stulpino straipsnius. Kažin kodėl Stulpino straipsnių nėra kitose visuomenės informavimo priemonėse? Ar Jums gerbiamieji niekada nekilo klausimas, kodėl tiek daug aukštas ar tiesiog svarbias pareigas užimančių Valstybės tarnautojų taip mėgsta medžioklę? Man pvz. patinka klausytis, kai pareigūnai išvykę į medžioklę derina planus :-) Visi tarp "savų" gali kalbėti drąsiai, jokio pašalinio žmogaus palinkui nėra, visi savi ir n metų pažystami. Bet jie net nepagalvoja, kad kažkas iš savų gali turėti diktofoną kišenėje kaip "garantinį raštą" cha cha cha.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Iš S.Stulpino straipsnio: "S.Stulpinas buvo nuteistas dėl to, kad prokuroro…pakviestas į kavinę…, ten vaišinosi…su…prokuroro kompanija, o jų vaišių sąskaitą apmokėjo… S.Stulpino draugas verslininkas…(nes vaišių sąskaita viršijo tūkstantį litų)".

  Nesenoje Rūtos Janutienės laidoje "Kodėl?" šešių mažamečių vaikų motina visai Lietuvai sakė, kad septyni žmonės gyvena (badmiriauja) už 800 litų per mėnesį.

  Gero apetito, Stulpinai! Daugiau sąskaitas apmokančių draugų verslininkų! Sėkmės didinant užstatymo tankumą!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Tai niekas nenorite Drąsiaus kovos pakartoit? Neis sesutė, nei gerasis prokūroras? Tai ka norėtumėte, kad kiti už jus kovotų o jųs tik šūkausite ir vadovausite, kol savo teises apginsite?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. tik nesileiskit išprovokuojamas tokių komentatorių kaip :),xyxyx ar Gediminas K,siūlančių jums įrodynėti savo teisumą teismuose-tada tuoj pat jus sutvarkys.O Grinevičiūtė apšmeižė viešai-viešai turi ir atsiprašyti,o ne laišku.Mano pasiūlymas kuriam laikui pasitraukti iš viešos erdvės iki bus pradėta kurti nauja partija-nekovokite su samdomais komentatoriais,tai tik atims jėgas ir išsekins nervus,tegu nervuojasi tie,kurie nežino ką jūs sumąstęs ir ką veikiate,tyla jiems baisi,o kūdros ramybę sudrumstėt ilgam ir stipriai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. tik jus du teisingi teisingiausi ir labai teisingi , bet ko jus taip i ta savo silta vieta – vienas dantimis isikabines , kitas vis isilysti atgal norintis – gal jus abu teisinguoliai susikabine uz rankuciu , spjaukite i ta tesesauga ir eikite kokio garbingo darbo dirbti , pvz: sargauti , valytoja dirbti , juk venckiene sake , kad tai pats tinkamiausias darbas laimutei , bet kodel ji nenori jo dirbti …

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. atraminė sija iš Prokuratūros -STULPINAS.Jei klanas jį išmetė kaip šunį,vadinasi jis buvo balta varna.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Prokurorams iš generalinės gėda nebus,bet RŪROS dega.Nežino ar viską pasakosi.Darai taktinę klaidą ,pasakodamas epizodiškai.Surašyk viską ir padaugink.Kelis egzepliorius patvirtink pas NOTARĄ.Klanas vistiek tavęs jau nebepaleis,bet Tu jį gali išgąsdinti ŠVIESA.Klaniniai ners į TAMSĄ slėptis,neš kiaušus į užsienį,šaudys sau į smegenis.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. Tereikia kad Stulpinas "Drasiaus kelią" pasirinktu ir sumažėtu negerų prokūrorų ir kiti išsigąstu ir dori ir sąžinigi pasidarytu. :)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Prokūrorams jau gėda nors tu dar ir nepradėjai kalbėti, na gal ir pradėjai tik ne prokūrorams o kvailiams, kurie labai nori kad už juos kažjkas kovotu, kažkas pašukautu ir valdžia pakeiktu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Nesuklaidinsi visuomenės.Stulpinas išėjo prieš klaną ir pastatė savo gyvybę ant "pricelo".Jei,atėjus į valdžią DRĄSIAUS partijai,jis gautų GENPROKURORO postą,tvarką įvestų,drąsos jam užtenka.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 23. Kalbėk Stulpinai, kalbėk ir nesigirk kad neėmei o įrodyk kad kiti ėmė ima ir ims. Kaip teisininkas ir buvęs prokuroras, įsitikinęs kad mes gyvename teisinėje valstybėje, teismuose kovok, o ne liežuviu ir straipsniais.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 24. As pazystu S.Stulpina labai senai, teko tureti oficialiu ir neoficialiu reikalu ir turiu pasakyti, kad sis zmogus yra doras ir teisingas. O tie, virsininkai is Vilniaus, tai didziausia rakstis ir galvos skausmas pajurio pareigunams, tai liecia visas sferas teisesaugoje ir teisetvarkoje. Budami virsininkais is Vilniaus, jie vis rasdavo ir teberanda neeiliniu priezasciu tarnybos reikalais pakontroliuoti pajuri vasaros, ypac poilsio sezono metu. Tai kas belieka vietiniams,kad itikti savo bosams,ogi sukasi kaip tik kas ismano. Poilsio namai – suorganizuojam, pirtele su panom – galim, unguriu ir samanes – prasom, tada patenkinti ir laimingi, sugrize i Vilniu savo vadams raportuoja apie gerus rezultatus pajuryje. Argi netiesa, ponai is Vilniaus?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 25. jei nepazisti Stulpino, tai ir nesvaik su savo medija…..tikriausiai Baksytes bendradarbis esi,kitaip parasytum, -ziniasklaidoje, bet nori atrodyti l.svarbus pries runkelius…..nereikia , o as Stulpina gerbiu, nors jis ir prokuroras, nereikia visiem kabinti etikeciu… Pagarba Stulpinui, nors butu tiesa ir skelbiama medijoj-tai drasu ir sazininga, musu seima, nukentejusi nuo teisesaugos(10 metu vyko teismai civ.kol mano sunus susirgo psich. liga ir nusizude pries 3m) palaiko visus isdrisusius prabilti teisesaugininkus, ju nedaug-Stulpinas ,Venckiene…..Pagarba!!!!!!!!

  Thumb up 72 Thumb down 0

 26. Nekreipk dėmesio į tas dvorniaškas ,kurie kanda iš pasalų.Tiesos žmonės supranta,kad tu išėjai prieš klaną ir tam reikia DIDELĖS DRĄSOS.Bet jei pasakei "A" ,ištark ir "Z" apie klaną,įvardink niekšelių pavardes ir jų darbelius.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 27. Atrodo Stulpinas galėtu jus įtikinti, jog jį paskirus „generaliniu“ iškart visa sistema pasikeistu.
  Reikia būti įsitikinusiems kad Lietuvoje pakaks kvailų, kurie patikėtu, jog staiga prokurorui ar teisėjui prašviesėjo protas ir jie staiga praregėjo ir pamatė, kad sistemoje kažkas negerai, nes jis buvo išmestas iš darbo ar jo šeimą susidūrė su ta sistema, kuriai tarnavo. Atrodo visuomenėje tikrai pakaks kvailių ir bus gudručiu kurie jais pasinaudos.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 28. Na taip visi vagys tik tie kas aukštuose postuose, vagia daugiau. O gal visi prokūrorai yra geri tik pats esi geriausias?
  Tad netriesk kad buvai geras, doras, sąžiningas ir 30 mertų dirbdamas prolrtūrose, nematei jog dirbi išsigimuisia sitemai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 29. Aš dar kartą galiu paaiškinti, kad aš jokio nusikaltimo ar nusižengimo nesu padaręs.Grinevičiutė manęs raštu atsiprašė dėl straipsnių apie žemę, teigia, kad buvusi suklaidinta. Reikia vieną kartą suprasti, kad prokuratūroje dirba tokie pat žmonės, kaip ir visur. Ar jis prokuroras, ar teisėja, ar šaltkalvis, ar kirpėją…-svarbu, kad būtų doras žmogus.Ir tikrai teisėsaugos sistemoje taip pat dirba daug dorų žmonių. Aš nesu jokių milijonų susikrovęs-gyvenu nuo pensijos iki pensijos. Lengvų konstrukcijų namo statybai buvau paėmęs paskolą. Žemę žmona pirko, kai aplinkui buvo vieni laukai ir mokėjo tiek pat, kiek ir toje pačioje vietoje pirkę dar 7 žmonės. Aš baigiu prakeikti tą žemę.Pasirodo politinio kalinio dukra, pati tremtinė, kai iš jų buvo viskas atimta-nieko negali nusipirkti, jei jos vyras prokuroras. Jei prokuroras ar teisėjas-tai butinai kyšininkas. Atsipeikėkime vieną kartą. Taip daugiai niekas, niekada ir neprabils, žynodami, kad patys, be jokių įrodymų visokių "pisakų" bus sumaišyti su mėšlu"-ir nebandyk plautis, būsi apdrėstas, paniekintas visiškai. Tegu atsiranda nors vienas, kuris galėtų pasakyti, kad ėmiau kyšius.Taip, gal mano gyvenime, kaip ir visų, yra buvę klaidų-bet aš niekada nevogiai ir kyšių neėmiau. Gal nueikite prie veidrodžio ir paklauskite savęs:-kuriam galui drabstaisi purvais?Mūsų jėga vienybėje-o tai visokie perėjūnai-valantinai,jasaičiai,kliunkos…po vieną sunaikins

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras