Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Rugpjūtis 18 Ketvirtadienis
 

S.Stulpinas: „Jeigu aš pradėčiau kalbėti, Generalinės prokuratūros prokurorams būtų didelė gėda“

2010-10-28 09:38 | Naujienos | Komentarų (260)

Ilgai dirbęs prokuratūros sistemoje S.Stulpinas buvo

Taip vakar vykusiame Apeliacinio Teismo posėdyje pasakė buvęs Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūros vyr.prokuroras Stanislovas Stulpinas. Jis siekia, kad Apeliacinis Teismas panaikintų Panevėžio apygardos teismo nuosprendį ir buvusį prokurorą dėl kurstymo iššvaistyti svetimos įmonės turtą bei prokuratūros vardo pažeminimo išteisintų. Mat S.Stulpinas buvo nuteistas dėl to, kad Generalinės prokuratūros Ikiteisminio tyrimo kontrolės vyriausiojo prokuroro Kęstučio Gudžiūno pakviestas į kavinę „Kukudrą“, ten vaišinosi su aukštu Generalinės prokuratūros prokuroro kompanija, o jų vaišių sąskaitą apmokėjo toje kavinėje sutiktas ir prie prokurorų kompanijos prisijungęs S.Stulpino draugas verslininkas, kuris, neturėdamas pakankamai grynųjų (nes vaišių sąskaita viršijo tūkstantį litų), šią sąskaitą apmokėjo pagal PVM sąskaitą – faktūrą iš savo nuosavos įmonės sąskaitos.

Taigi Generalinės prokuratūros Ikiteisminio tyrimo kontrolės vyriausiasis prokuroras Kęstutis Gudžiūnas, pasikvietęs S.Stulpiną į kavinę „Kukudra“ ir vaišinęsis S.Stulpino draugo verslininko sąskaita, nepažemino prokuratūros vardo ir toliau dirba aukštose Generalinės prokuratūros prokuroro pareigose. Tuo tarpu S.Stulpinas, kurio draugas apmokėjo Generalinės prokuratūros prokuroro vaišes, buvo nuteistas, kad „sukurstė iššvaistyti svetimos įmonės turtą“. „Nors joks turtas nebuvo iššvaistytas – yra ir akcininkų sprendimai, ir su įmone atsiskaityta. Ir atsiskaityta dar iki šitos bylos iškėlimo. Taip, kad jokio iššvaistymo čia nebuvo“, – kalbėjo kavinėje „Kukudra“ su prokurorais vaišinęsis verslininkas. Jam, beje, taip pat iškelta baudžiamoji byla už tai, kad iššvaistė savo nuosavos įmonės turtą. Žmogus – pats akcininkas, pats įmonės direktorius, tvirtina, kad jokia žala nebuvo padaryta, tačiau Generalinė prokuratūra, kurios Ikiteisminio tyrimo kontrolės vyriausiojo prokuroro K.Gudžiūno vaišes ir apmokėjo Klaipėdos verslininkas, mano kitaip – įmonei padaryta žala, todėl turi būti nuteisti tiek verslininkas, tiek K.Gudžiūno į vaišes kavinėje „Kukudra“ pakviestas S.Stulpinas.

Kaip žinia, Generalinės prokuratūros prokuroro K.Gudžiūno žmona R.Gudžiūnienė – Vilniaus apygardos teismo teisėja.

„Šita byla man buvo suklastota“, – ne kartą Apeliacinio Teismo posėdyje tvirtino S.Stulpinas. Mat kavinės epizodas – tik vienas iš kelių.

S.Stulpinas nuteistas taip pat ir dėl to, kad pasiskolinęs mašiną, jog parsivežtų žuvies, pasikeitus aplinkybėms, ta mašina leido važiuoti žuvies parvežti dviem draugams. Automobilis, jiems važiuojant, remontuojamame kelyje giliai užklimpo ir bandant ištraukti tą automobilį, jis sugedo. Kadangi automobilis sugedo važiuojant jiems, jie ir apmokėjo automobilio remonto išlaidas. Automobilio savininkė jokių pretenzijų neturi, automobilį sugadinę ir suremontavę S.Stulpino draugai – taip pat. Tuo tarpu Generalinė prokuratūra čia įžvelgė nusikaltimą – kad draugai už sugadinto automobilio remontą sumokėjo S.Stulpino priversti.

„Gali išprotėti skaitydamas Panevėžio apygardos teismo nuosprendį“, – vakarykščiame Apeliacinio Teismo posėdyje sakė S.Stulpinas.

Pasak jo, byla yra suklastota, o mašinos epizode sumaišyti kelių automobilių įklimpimai. „Čia visai ne tas automobilis“, – į teisėjo užduodamus klausimus atsakydamas teigė S.Stulpinas.

„Tai ką, dar buvo ir antras įklimpęs automobilis?“ – paklausė teisėjas.

„Taip, tai buvo kitas atvejis ir tai buvo Generalinės prokuratūros prokurorai. Ir jeigu aš pradėčiau pasakoti, tai jiems būtų labai didelė gėda“, – teisme sakė S.Stulpinas.

Pasak jo, už Klaipėdos verslininkų pinigus buvo nupirkta prokuratūrai gal 10 kompiuterių, o Generalinės prokuratūros prokurorams kokie 6-7 mobilieji telefonai.

„Tai gal ir dėl tų atvejų reikėtų tyrimą atlikti? Už ką man tokie įtarimai?“ – teisme klausė buvęs Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūros vyr.prokuroras S.Stulpinas.

Jis įsitikinęs, kad ši byla jam buvo suklastota tik dėl to, jog jis iškėlė baudžiamąją bylą Adamkų šeimos draugei R.Baškytei. „Nors aš tos bylos iškėlimą buvau suderinęs su tuometiniu generaliniu prokuroru A.Valantinu“, – teisme sakė S.Stulpinas.

Jis teismo posėdyje teigė žinąs, koks dėl jo nuteisimo yra daromas spaudimas. „Man sakė buvęs Apeliacinio Teismo pirmininkas, kad skambino A.Valantinas, ir kad dėl manęs daromas siaubingas spaudimas“, – teismo posėdyje kalbėjo S.Stulpinas.

Šioje byloje kaltinimą S.Stulpinui ir keliems Klaipėdos verslininkams palaiko Generalinės prokuratūros prokuroras A.Mažeika, kuris, kaip žinia, tiria Drąsiaus Kedžio mirties aplinkybes.

Po teismo posėdžio S.Stulpinas „Karštam komentarui“ paminėjo ir kitų Generalinės prokuratūros aukštų prokurorų, kurių vaišės būdavo apmokamos tokiu pačiu principu, pavardes. Kelios pavardės liūdnai nuskambėjusios ir pedofilijos byloje.

Taigi, pasirodo, nėra tie Generalinės prokuratūros prokurorai tokie šventi, kokius jie bando visuomenės akyse vaizduoti.

KK inf.

2010-10-28

Komentarai

 

 

 
 1. Stulpino, ačiū dievui, nepažįstu ir pažinti nenoriu. Mano vardinti faktai buvo skelbti medijose. Dėl to Stulpinas bandė įkąsti žurnalistei Rūtai Grinevičiūtei- Janutienei. Atkando dantis.

  Pažįstu Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos direktorę Rūtą Baškytę kaip iškilią gamtosaugininkę ir principingą bei sąžiningą pareigūnę. Šios garbingos moters dėka galime džiaugtis ir prieš svečius didžiuotis Neringos nesudarkytu kraštovaizdžiu ir regioninių parkų gamta. Todėl visiškai nepasitvirtinę Stulpino kaltinimai R.Baškytei, kad ji neva prisidėjo darkant Neringą, charakterizuoja patį Stulpiną. Kaip taip nutiko, kad Stulpino priešininkės- dvi drąsios, sąžiningos ir garbingos moteriškės? Mano nuomone Stulpinas ginasi pagal principą "Vagie, kepurė dega!"

  Pasitikite 30 metų prokuroru išdirbusiu už tūkstančius pietaujančiu milijonieriumi? Patinka, kai jums visokie dviveidžiai manipuliatoriai knisa protą? Jūsų teisė rinktis…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Tai pradėk kalbėti. Nevazduok šventojo, jei pats dirbai prokuratūroje ir negalvok kad visi žmonės yra naivūs ir kvaili.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Gal EKSPERTAI.EU kreipimąsis į VSD, kad paviešintų Devintosios (politiniai ir visuomeniniai procesai) valdybos viršininko Aidžio Mieželio asmenybę, nebuvo visiškai beprasmiškas? Gal šio aukšto VSD pareigūno pėdsakas pedofilijos ir žudymų byloje yra perdaug ryškus? Kas galėtų paneigti, kad ne Aidžiui Mieželiui, uoliai slepiamam nuo visuomenės (minios) akių, dabar tenka manipuliuoti politiniais ir visuomeniniais procesais valstybėje?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. kas toks per tipas Prosenis Holmsas – 2010 10 28 21:11 Padekite nustatyti kas toks per slykstus tipas Prosenis Holmsas. Lrytas , straipsnio – Prokurorai nebenori irodineti…komentarai , Nr.204(…Juk D.Kedys NEMYLIMAI (nes ant motinos Laimos rankų IŠVARYTAI!) 4-metei dukrai liepdavo laižyti ar prievarta į burnytę kišdavo pimpalą už perkamus šokoladinius kiaušinius su vaikui rūpimais žaisliukais kiaušinio apvalkale. _¶_Neatmestina, o skubiai tikrintina ir trečia galima „globos“ aplinkybė — kai nemato valstybės paskirta apsauga, kas žino, ką „globėjai“ mažylei prišneka ir ką jai daro už keturių namo sienų: gal ir toliau tėvo D.Kedžio pavyzdžiu mergaitė prievartaujama, gal kasdien po kelissyk raginama kartoti žodžius „nenoriu pas mamą“ ir ruošiama būsimos teroristės nusikaltimui?). Siam pilieciui tinkamiausia vieta psichiatrineje. Pagal jo IP: 79.132.161.49 ji galima nustatyti cia : VINITA Hostmasters, address: UAB "Vinita" , S. Staneviciaus 24 , LT-07102, Vilnius, Lithuania phone:+370 52 702856; fax-no: +370 52 301166 , abuse-mailbox: abuse@vinita.lt

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Sarasas NORINCIU prie lovio visiskai kitoks.O kas pralys,nuo musu pareina.I darbus ju ziuresim.O po darbo lai pavalgo-negaila.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. kalbekite ir greiciau, nes sita gyvaciu lizda butina isardyti, pagalvokite apie valstybe

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. padekite nustatyti jona lietuvi – 2010 10 28 16:06
  Koks cia istvirkelis studentas Lietuvos jaunimo tarpe, o gal cia destytojas, ar mokslinis bedarbis sitaip taskosi savo meslu?. Pavyzdziui L.ryto Videonaujienos, Prokurorai praso nutraukti…. komentarai Nr.18; 23. Jonas lietuvis>21 23:34 10-27 | 193.219.174.52 Man turi būti gėda dėl nepagarbos pedofilui-žmogžudžiui Drąsiui Kedžiui? Eik galvą po šaltu dušu praplauti. IP: 193.219.174.52 jonas lietuvis ( save vadina!) nersdamas ir visus smeisdamas butinai nori parodyti kas jis toks ir is kur jis raso : LITNET NOC address: Kaunas University of Technology , Computer Center; Studentu 48a-101, LT-3028 Kaunas, Lithuania. tel-no: +370 7 353325, fax-no: +370 7 300643

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Na štai ir pradeda sąrašas ryškėti(norinčių arčiau lovio): Venckienė, Matulevičius,Oželytė,Stulpinas, gal dar naujų prisiplaks. Bet juk kai kurie jau ten buvo. Ką jie padarė, kad Lituvoje būtų geriau??? Turbūt nieko, todėl jie braunasi atgal į seimą, kad jiems patiems būtų geriau.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Gal EKSPERTAI.EU kreipimąsis į VSD, kad paviešintų Devintosios (politiniai ir visuomeniniai procesai) valdybos viršininko Aidžio Mieželio asmenybę, nebuvo visiškai beprasmiškas? Gal šio aukšto VSD pareigūno pėdsakas pedofilijos ir žudymų byloje yra perdaug ryškus? Kas galėtų paneigti, kad ne Aidžiui Mieželiui, uoliai slepiamam nuo visuomenės (minios) akių, dabar tenka manipuliuoti politiniais ir visuomeniniais procesais valstybėje?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Nesakyk "JEIGU".SAKYK,ką žinai,o kitaip gali nesuspėti prakalbėti.Drąsius irgi sakė,kad turi medžiagos,bet neviešino iš karto.Nedaryk tokios pat klaidos,nes GENERALITETO nervai ir taip įtempti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Gerb.prokurore S.Stulpinai, nekreipkite dėmesį į taip vadinamų"protingųjų" komentatorių tauškalus. Mes klaipėdiečiai daugiau žinome kaip jus esate vertinamas mūsų tarpe ir sakau tik viena-kas meta šmeižtą ar purvą ant jūsų, tas visą likusį gyvenimą maudysis deguto duobėje. Mes žinome jus kaip padorų, principingą ir žmogų suprantantį, todėl norime palinkėti jums stiprybės, sėkmės visuose sumanytuose darbuose, tegul jus lydi visur tik gerų žmonių bendravimas, o visokius dergėjus jūsų atžvilgiu-atsijos pats gyvenimas. Sėkmės jums.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. Pone Stulpinai,o vis tik pasisakyk čekistinės teisėsaugos klausimu.Čekistinė teisėsauga-tai "teisėsauga",kurią išsaugojo ponas Landsberg,AMB ir Šlepetinis,o dabar budriai saugo Maša Polikarpovna,Kodėl naujiems Lietuvos ponams taip patinka ČEKISTINĖ tvarka teisėsaugoje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. nusibodo klaninei,pasipūtę teisininkai,sekretorės dar labiau pasipūtę….nieko ir jūs turėsit anūkų,kada draugeliai pedinai sysalus vietoj soskės naudos,-rėksit nesavu balsu,bet -deja -LIETUVOJE PEDOFILIJA ĮTEISINTA-ANE PONAI NEGERBIAMI PROKURORAI

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Tai tamsta Stanislovai kalbėkite o ne tylėkite. O gal lauksite kol su Venckiene į valdžią pakliūsite?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Ačiū kad kalbate, kad netylite. Manau, kad yra ir daugiau prokurorų, teisėjų, kuriems nepatinka tai, kas šiandien vyksta TEISĖSAUGOJE (net netinka toks žodis…). Juk yra ir daugiau dorų, taip? Juk taip? Žinau, yra… Tačiau kodėl jie tyli? Ko laukia? Bijo?… Jei susivienytų du-trys-keturi…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. tegul kalba, tegul pasako apie prokurorų orgijas, draskant žmonių gyvenimus. Geriau mindžiusiam vieną kartą prabilti, negu visą gyvenimą voliotis mėšle, mėgaujantis kitų žmonių skausmu. Atrodo pats ne mažiau žinai, betgi renkiesi atvirkščiai.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. gerb. Stulpinui. Aciu ir tems Teisetvarkos darbotuojams, kurie demoskuoja supuvusia sistema. Siandiena per BTV
  V. Matuleviciaus tyrima……rekomendojiu.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. Jeigu… arba kalbi arba tyli, prokuroras vadinasi, tikriausiai del to ir buves kad "jeigu" :)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. buvęs prokuroras pirma papuola, po to randa ką rėkti – kiekvieną bylą per šitą portalą galima pritempti nors ir prie Prezidento. aišku pirma reikia palaikyti fioletavus, o po to užtenka šiam portalui parašyti – tipo slaptas sėdintis agentas Vasiliauskas sakė, kad….
  NA O PO TO JAU KAIP NYKŠTUKAI GIEDREI SMEGENIS PAREGULIUOS :)

  Thumb up 72 Thumb down 0

 20. "Gerb." Stulpinai, kam jau kam, bet Jums reikėtų patylėti. Apgailėtinai bandote pateisinti savo nusikalstamas veikas atliktas būnant prokuroru. "Geru apetitu" Jūs niekada nesiskundėte (jau nekalbu apie sąžinę). Jau greitai internete pasirodys informacija (vardai, pavardės, nusikalstamų veikų schemos ir svarbiausiai – nuotraukos). Tai bus tikra "bomba" Lietuvos "teisėsaugai" ir buvusiems šios sistemos darbuotojams. Žmonės pradės žudytis (ir gerai, už viską reikia atsakyti).

  Thumb up 72 Thumb down 0

 21. Na,su tais siunciamais komentarais tikrai idomiai gaunasi.Ir niekas kita kart nepadeda.As jeigu parasau ilgesni niekada neissiunciu.O ir kompas kazkoks,atrodo,jog ne pats valdau.Gal ir pats kaltas ,nesu specialistas,bet kazkas ne taip.O zmogu vadinti …gal ir nereiketu.Jeigu tamsta gerai ismanai kompa,tai nereiskia ,jog visi tokie esame.O paskaityti spauda labai norisi,ypac tiems kurie neturi galimybes gimtineje pavartyt gyva leidini.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 22. Lietuvėle,tu brangi,
  Teisėsaugos žeme,
  Prokurorai iš tos žemės
  Sau stiprybę semia.
  Žmonės savo darbus dirba,
  O teisėjai rašo.
  Prokurorai ir teisėjai
  Duonytės neprašo.

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Elektriniai katilai plačiam pasirinkimui
Palydovinė televizija: kas tai ir kodėl verta rinktis?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras