Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
ekozoe.lt
2022 Rugpjūtis 9 Antradienis
 

S.Stulpinas: „Jeigu aš pradėčiau kalbėti, Generalinės prokuratūros prokurorams būtų didelė gėda“

2010-10-28 09:38 | Naujienos | Komentarų (260)

Ilgai dirbęs prokuratūros sistemoje S.Stulpinas buvo

Taip vakar vykusiame Apeliacinio Teismo posėdyje pasakė buvęs Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūros vyr.prokuroras Stanislovas Stulpinas. Jis siekia, kad Apeliacinis Teismas panaikintų Panevėžio apygardos teismo nuosprendį ir buvusį prokurorą dėl kurstymo iššvaistyti svetimos įmonės turtą bei prokuratūros vardo pažeminimo išteisintų. Mat S.Stulpinas buvo nuteistas dėl to, kad Generalinės prokuratūros Ikiteisminio tyrimo kontrolės vyriausiojo prokuroro Kęstučio Gudžiūno pakviestas į kavinę „Kukudrą“, ten vaišinosi su aukštu Generalinės prokuratūros prokuroro kompanija, o jų vaišių sąskaitą apmokėjo toje kavinėje sutiktas ir prie prokurorų kompanijos prisijungęs S.Stulpino draugas verslininkas, kuris, neturėdamas pakankamai grynųjų (nes vaišių sąskaita viršijo tūkstantį litų), šią sąskaitą apmokėjo pagal PVM sąskaitą – faktūrą iš savo nuosavos įmonės sąskaitos.

Taigi Generalinės prokuratūros Ikiteisminio tyrimo kontrolės vyriausiasis prokuroras Kęstutis Gudžiūnas, pasikvietęs S.Stulpiną į kavinę „Kukudra“ ir vaišinęsis S.Stulpino draugo verslininko sąskaita, nepažemino prokuratūros vardo ir toliau dirba aukštose Generalinės prokuratūros prokuroro pareigose. Tuo tarpu S.Stulpinas, kurio draugas apmokėjo Generalinės prokuratūros prokuroro vaišes, buvo nuteistas, kad „sukurstė iššvaistyti svetimos įmonės turtą“. „Nors joks turtas nebuvo iššvaistytas – yra ir akcininkų sprendimai, ir su įmone atsiskaityta. Ir atsiskaityta dar iki šitos bylos iškėlimo. Taip, kad jokio iššvaistymo čia nebuvo“, – kalbėjo kavinėje „Kukudra“ su prokurorais vaišinęsis verslininkas. Jam, beje, taip pat iškelta baudžiamoji byla už tai, kad iššvaistė savo nuosavos įmonės turtą. Žmogus – pats akcininkas, pats įmonės direktorius, tvirtina, kad jokia žala nebuvo padaryta, tačiau Generalinė prokuratūra, kurios Ikiteisminio tyrimo kontrolės vyriausiojo prokuroro K.Gudžiūno vaišes ir apmokėjo Klaipėdos verslininkas, mano kitaip – įmonei padaryta žala, todėl turi būti nuteisti tiek verslininkas, tiek K.Gudžiūno į vaišes kavinėje „Kukudra“ pakviestas S.Stulpinas.

Kaip žinia, Generalinės prokuratūros prokuroro K.Gudžiūno žmona R.Gudžiūnienė – Vilniaus apygardos teismo teisėja.

„Šita byla man buvo suklastota“, – ne kartą Apeliacinio Teismo posėdyje tvirtino S.Stulpinas. Mat kavinės epizodas – tik vienas iš kelių.

S.Stulpinas nuteistas taip pat ir dėl to, kad pasiskolinęs mašiną, jog parsivežtų žuvies, pasikeitus aplinkybėms, ta mašina leido važiuoti žuvies parvežti dviem draugams. Automobilis, jiems važiuojant, remontuojamame kelyje giliai užklimpo ir bandant ištraukti tą automobilį, jis sugedo. Kadangi automobilis sugedo važiuojant jiems, jie ir apmokėjo automobilio remonto išlaidas. Automobilio savininkė jokių pretenzijų neturi, automobilį sugadinę ir suremontavę S.Stulpino draugai – taip pat. Tuo tarpu Generalinė prokuratūra čia įžvelgė nusikaltimą – kad draugai už sugadinto automobilio remontą sumokėjo S.Stulpino priversti.

„Gali išprotėti skaitydamas Panevėžio apygardos teismo nuosprendį“, – vakarykščiame Apeliacinio Teismo posėdyje sakė S.Stulpinas.

Pasak jo, byla yra suklastota, o mašinos epizode sumaišyti kelių automobilių įklimpimai. „Čia visai ne tas automobilis“, – į teisėjo užduodamus klausimus atsakydamas teigė S.Stulpinas.

„Tai ką, dar buvo ir antras įklimpęs automobilis?“ – paklausė teisėjas.

„Taip, tai buvo kitas atvejis ir tai buvo Generalinės prokuratūros prokurorai. Ir jeigu aš pradėčiau pasakoti, tai jiems būtų labai didelė gėda“, – teisme sakė S.Stulpinas.

Pasak jo, už Klaipėdos verslininkų pinigus buvo nupirkta prokuratūrai gal 10 kompiuterių, o Generalinės prokuratūros prokurorams kokie 6-7 mobilieji telefonai.

„Tai gal ir dėl tų atvejų reikėtų tyrimą atlikti? Už ką man tokie įtarimai?“ – teisme klausė buvęs Klaipėdos miesto apylinkės prokuratūros vyr.prokuroras S.Stulpinas.

Jis įsitikinęs, kad ši byla jam buvo suklastota tik dėl to, jog jis iškėlė baudžiamąją bylą Adamkų šeimos draugei R.Baškytei. „Nors aš tos bylos iškėlimą buvau suderinęs su tuometiniu generaliniu prokuroru A.Valantinu“, – teisme sakė S.Stulpinas.

Jis teismo posėdyje teigė žinąs, koks dėl jo nuteisimo yra daromas spaudimas. „Man sakė buvęs Apeliacinio Teismo pirmininkas, kad skambino A.Valantinas, ir kad dėl manęs daromas siaubingas spaudimas“, – teismo posėdyje kalbėjo S.Stulpinas.

Šioje byloje kaltinimą S.Stulpinui ir keliems Klaipėdos verslininkams palaiko Generalinės prokuratūros prokuroras A.Mažeika, kuris, kaip žinia, tiria Drąsiaus Kedžio mirties aplinkybes.

Po teismo posėdžio S.Stulpinas „Karštam komentarui“ paminėjo ir kitų Generalinės prokuratūros aukštų prokurorų, kurių vaišės būdavo apmokamos tokiu pačiu principu, pavardes. Kelios pavardės liūdnai nuskambėjusios ir pedofilijos byloje.

Taigi, pasirodo, nėra tie Generalinės prokuratūros prokurorai tokie šventi, kokius jie bando visuomenės akyse vaizduoti.

KK inf.

2010-10-28

Komentarai

 

 

 
 1. Viesinkit Aida Miezeli. As , kai paskaiciau, ekspertai.eu tinklialapi, o ten rasoma apie kreipimasi i VSD paviesinti Aido nuotraukas ir su tuuo susijusias peripetijas, mano kompa pradejo pulti virusai. Esu tikra , kad VSD uzvercia ekspertai.eu tinklialapi virusais,

  Thumb up 72 Thumb down 0

 2. Geriau jau parasytu,ka ten tie keli prokurorai suryjo uz tukstanti litu.Zmones gi tokiu valstybes paslapciu tikrai nera girdeje.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 3. Pamineti Jusu "nusikaltimai"yra juokingi ir smulkus, net sakyciau specialiai sukurti kazkam uzsakius. Tai tik patvirtina kokiame lygyje yra musu teisesuga, jei padorus teisininkai kaip Jus ar Venckiene nepajegia net saves apginti, bet kam tai rupi. Vieni sotus didziuliais atlyginimais is biudzeto, kiti is kontrabandos ir susidares "klanas" nenori savo tarpe tureti svetimkuniu,t.y. padoriu zmoniu, kad jie galetu jaustys ir saugus tokiu pat apsuptyje.Gaila tik, kad Tamsta kazka nutilejai, kad jiems nebutu geda, o jie tai panaudos pries Jus. Zinau is savo karcios patirties. Linkiu Tamstai drasos iki galo ir gal dar turite bendraminciu teisesaugoje , tai junkites. Sekmes.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. KODEL, REMIANTIS STATISTIKA, STRASBURA PASIEKIA DAUGIAUSIA BYLU IS LIETUVOS? MATYT, TODĖL, KAD TAI RODO, KOKS LIETUVOS TEISINES SISTEMOS NETINKAMAS DARBAS. KITO LOGISKO PAAISKINIMO NESURASCIAU. BYLOS PASIEKIA STRASBURA DEL SKYRYBU IR PANASIU ATVEJU, TACIAU SITA BYLA NERA EILINE, CIA NE KOKS PAPRASTAS SKYRYBU ATVEJIS, CIA LABAI KOMPLIKUOTA BYLA SU DAUG KLAUSTUKU.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 5. Gudžiūnas, pasirodo, Generalinėje prokuratūroje neužsidirba vakarienei "Kukudroje"…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 6. Reikėjo į bylą liudytoju kviesti V.Adamkų ir tiesiai šviesiai teisme užduoti klausimus. Bent malonumą tauta būtų apturėjusi…

  Thumb up 72 Thumb down 0

 7. Ar GUdžiūnas buvo pakviestas liudytoju šioje byloje? O Valantinas? Ką jie papasakojo? Kaip Gudžiūnas pėdas mėtė? Būtų įdomu sužinoti.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 8. Liaudies patarlė sako: GERIAU VĖLIAU NEI NIEKADA. Ačiū Stulpinui už pilietinę poziciją.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 9. dar galėtų prokuratūra keletą normalesnių prokurorų suėsti, tai gal daugiau kas pradėtų kalbėti ir prasidėtų prokuratūros valymas

  Thumb up 72 Thumb down 0

 10. Kokios pajėgos mestos dėl tokių "nusikaltimų"! Mašina užklimpo, sąskaitą apmokėjo… Ar ne gėda, prokurorai?

  Thumb up 72 Thumb down 0

 11. Manau, jiems būdų gėda, kai jų žmonos sužinotų, ką jų vyreliai Klaipėdoje išdarinėja :))

  Thumb up 72 Thumb down 0

 12. "Generalinės prokuratūros prokurorams būtų didelė GĖDA"- tai kad jie nežino kas tas yr.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 13. Ponas Stulpinai, eikite į Venckienės partiją ir kartu griaukite šitą klaną. Jūs žinote sistemą iš vidaus, tokie žmonės labai vertingi.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 14. Gerbiamas Stulpinai,aš stebiuosi kaip Jūs sugebėjote praplaukti čekistų tinklus ir išlikti žmogumi.Gali būti ir kitas variantas ,kad į senatvę Jūs supratote kaip reikia dirbti,tai irgi puiku.Paskaitykite mano komentarą,kurio avinai "nepastebi" ar nenori pastebėti.O jis aktualus būtent šiuo metu.<ČEKISTAI,-LIETUVOS AUKŠČIAUSIOS VALDŽIOS PONELIAI IR PONEČKOS,NEŽAISKITE SU UGNIMI. JŪSŲ MYLIMA IR JUMS TAIP REIKALINGA SOVIETINĖ -ČEKISTINĖ "TEISĖSAUGA" ANKSČIAU AR VĖLIAU EIS Į DUGNĄ,JĄ TURI PAKEISTI CIVILIZUOTA TEISĖSAUGA.VALDŽIUKĖS PONULIAI IR PONEČKOS, PASISTENKITE KUO SKUBIAU LIETUVOJE SUKURTI CIVILIZUOTĄ TEISĖSAUGĄ,O TAI KARTU SU ČEKISTAIS NUGARMĖSITE Į DUGNĄ.LIETUVOS ŽMONĖS -PASIRUOŠĘ DISKUTUOTI DĖL TEISĖSAUGOS REFORMOS.>

  Thumb up 72 Thumb down 0

 15. Neringa, patarimas jums, matote, kas vyksta, jugi matote, tai greiciau visus dokumentus ruoskite i Strasbura, kad viska atnaujintu ir imtu tirti auksciausia instancija. Bylai suruosti Strasburui juk reikia laiko, tai per ta laika gali speti atimti mergaite, o mes gi, to tikrai nenorime. Taigi viska jau kraukites is anksto, kad nereiketu gaisti laiko. Surinkite viosa medziaga, kur buvo padarytos Lietuvos teismu ir prokuraturos klaidos, kad galetumet pateikti auksciausiai instancijai Strasbure. Girdejau, kad galima viska pateikti ir gimtaja kalba, kadangi esame Europos Sajungos sudetyje. Jus paziurekit, kas vyksta, netgi Akistata gavo rasta, kad neberengtu tokiu laidu. Cia jau neliko vilties, patikekit, neliko vilties Lietuvoje kazka pasiekti teisiniu keliu. Tai mano nuomone. Didziausios sekmes.

  Thumb up 72 Thumb down 0

 16. Kai kurie pasidaro labai saziningi kada juos atitraukia nuo lovio, bet ir tai su viena salyga. Grazinkit mane prie lovio ir as niekam nieko nepasakosiu. Dabar, kol turiu vilties kad grazins, nepasakosiu. Va ir visas saziningumas (taip kaip prokurorai tai supranta).

  Thumb up 72 Thumb down 0

 17. jei jis butu kaltas ar prisidirbes pats i viesuma nesibriautu ir dar svarbiausia nieko nezude

  Thumb up 72 Thumb down 0

 18. kalba jau keli menesiai, raudonuojanciu is gedos nesimato? teisiog niekam neidomios stulpino praeities klaidos ir paklydimai? kaip sakp saukstai po pietu…visu nutiestuju dainele – mane neteisingai apkaltino, buves prokuroras turetu lb gerai zinot sita giesme

  Thumb up 72 Thumb down 0

 19. Gerb. Stulpinai, jei ką žinote, netylėkite, pradėkite kalbėti, gal tai padės pedofilijos byloje, šiaip realiai jūs tik rašote straipsniukus, duodate interviu, o tai jau panašu į politikavimą ir savo munduro gelbėjimą. Jei jau esate sąžininga pilietis ir teisininkas – klokite visą žinomą informaciją

  Thumb up 72 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Pigus šildymo būdas individualiems namams
Į ką atkreipti dėmesį renkantis avalynę vasarai?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kodėl romperiukai tituluojami geriausiu drabužiu mažyliams? 
Mažylių apranga – nuo jos įsigijimo iki aprengimo ir dėvėjimo – labai aktualus...

Nauja kryptis vestuvių žemėlapyje: lietuvius kviečia tuoktis Gran Kanarijoje 
Vestuvės užsienyje vis labiau populiarėja, tačiau sudėtingas šventės organizavimas daugelį porų atbaido nuo...

Prietaisai moterų sveikatai bei malonumui  
Įrodyta, kad vaginalinių kamuoliukų bei vibratorių naudojimas yra naudingas moterų psichologinei bei fizinei...

Vasaros sezonas prasideda: ką turėtų žinoti šunų šeimininkai? 
Prasidėjus šiltajam metų sezonui, didelė dalis žmonių džiaugiasi dėl malonaus oro ir galimybės...

Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (11)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (5)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (28)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras