Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Spalis 25 Pirmadienis
 

S.Martinavičius: “Nesitikėjau, kad E.Masiulis taip žemai puls”

2018-04-30 18:03 | Nuomonių ringas | Komentarų (46)

Sigitas Martinavičius. KK nuotr.

Sigitas Martinavičius

Suprantu, kad daugelis korumpuotų politikų ir verslininkų bijo prezidentės, STT, mokesčių inspekcijos, FNTT. Bet nereikia pagal savo supuvimo laipsnį spręsti apie visus verslininkus, kurie dirba sąžiningai.

Dauguma verslininkų nebijo nei prezidentės, nei mokesčių inspekcijos, nei kitų valstybės struktūrų, nes ne per juos jie vykdo savo verslus. Jie laikosi įstatymų ir joks Seimo narys ar prezidentė jokios įtakos jiems nedaro.

Todėl E.Masiuliui atsakau aiškiai: aš renku prezidentę ir ji turi bijoti, kad aš jos neberinksiu, o man jos bijoti nėra jokios logikos. Verslus aš kuriu be politikų pagalbos, bijo tik vagiantys verslininkai, kurie perka paslaugas iš politikų ir yra korumpuoti.

Suprantu, kad E. Masiulis taip bando gellėti savo kailį, bet nesitikėjau, kad taip žemai puls.

Prezidentė privalo aiškiai pasakyti savo nuomonę, toliau tylėti yra nepagarba visuomenei.

Komentarai

 

 

 
 1. Sigitai, turėtum žinoti, kad Lietuvoje įstatymai parašyti runkeliams, o kitiems – jei reikės, atims tavo verslą, sukurps absurdiškiausią bylą, jei reikės – sunaikins tave patį fiziškai. O įsakymą ir duos tie, kurių bijomasi arba tie, kurių mes nežinome, bet jie turi labai dideles galias. Kaip būtų gera Lietuvoje, jei, gyvenant pagal įstatymą, galėtum būti saugus. Deja…

  Thumb up 9 Thumb down 0

 2. Kokią nuomonę turi pasakyti prezidentė? Apie Masiulio advokatų taktiką? Martinavičius arba apsimeta, arba iš tikrųjų nesupranta giluminių šios bylos procesų. Masiulis viešina savo bylos konteksto dalį, kurią prokuroras pabandė išmesti iš bylos. Gal ir duoda suprasti, kad tai dar ne visas vaizdelis. Jo teisė. Nereikia skubėti. Kantrybės.

  Thumb up 9 Thumb down 0

 3. Kaip supratau, Prezidentė derino su “em dži boltikais” prokurorų ir teisėjų kandidatūras, o Masiulis begindamas save ir dovanotą netuščią brendžio dėžutę tai pavišino? Vaje vaje, prakiuro maišasm panašu, kad suniekšėję veikėjai pradeda įdavinėti vieni kitus? O Venckienei ten Čikagoje ekstradiciją atidėjo, matyt, nelabai JAV teisėsauga tiki mūsų kišeninių sukurptais kaltinimais? Nei nustebino manęs tas Masiulio poelgis nei ką, o vat tulpės žargonas – nemaloniai nustebino.

  Thumb up 9 Thumb down 1

 4. Gal MASKĘ ir ant VENCKIENĖS siundė?
  Interesna būtų visą tulpės prozą paskaitinėt…

  Thumb up 8 Thumb down 1

 5. o aš iš Masiulio niekada nesitikėjau nieko gero, iš Prezidentės irgi, abu labu tokiu. Dabartiniai politikai ir pretenduojantys jais tapti, turėtų įsisąmoninti vieną dalyką: būti nuoširdūs sau ir tiems, ką jie atstovauja, taip niekada nepraloši, nors sėkmė gal ir labai pamažu ateis, bet ji tikrai ateis. O tokie kaip Masiulis saugiai apsistogavo, bet krito į purvą su trenksmu, Prezidentė taip pat labai nekaip šioje tamsumoje išrodo, bet ką padarysi, esame verti tokių valdovų, kokius turime, labai laukiu, kai turėsime tarnus, o ne valdovus…

  Thumb up 11 Thumb down 1

 6. Gerbiamieji, aplink valstybės turi geresnį sutarimą tarp aukščiausių šalies vadovų. Kurie sugeba rimtus valstybės klausimus spręst ir į tarpusavio priešpriešas tiek neprisileidžia. Net prie ankstesnių Lietuvos Prezidentų oriau su teisėsauga elgės. Nei dabar kaip paleisti ir be atsakomybės. Ir kaip politinio susidorojimo įrankiai. Net pati Prezidentė papuola į ssituacijas, kaip berods jau negali pasikeist nuomonėm su kuo jai reikia. Tas dvigubų standartų persišvieiimas…Prieš pusmety reikėjo perkeklinei teisėsaugai ne altyginimus didint, o retint trečdaliu pagal gyventojų mažėjimą. Dabar.. Daug atsakomybės Prezidentie, kuri skiria aukščiausius teisėsaugos vadovus su seimo pritairmu ir todėl atsakingi už jų veiklą.

  Thumb up 6 Thumb down 2

 7. Gal nereikėtų taip griežtai kaltinti Sigito dėl Garliavos? Skirkite tuos baisius įvykius nuo partinių reikalų. Na, susipyko ponas Sigitas dėl tų smulkių reikaliukų, bet teisme jis pasielgė garbingai. Ta partija, kokia ji buvo, juk buvo klaida, reikėtų susitelkti į tai, kad galų gale išaiškėtų tiesa, kad žudikai, kurie paklojo tiek žmonių būtų nubausti, kad baigtų teisėsauga tyčiotis iš piliečių, nustatinėdama pvz., kad advokatas “neneša vaiko”, tokių absurdų juk ten daug.

  Thumb up 21 Thumb down 4

  • Siaip, tai man sito zmogaus gaila.Butu geriau, kad jis nelistu ten, kur nelabai nusimano.Galimai jis tera paprasciausias pataikunas – kas smarkiau koja treptelejo, tas jam ponas.Nenoriu diskutuoti, bet as jo klausiausi ir skaiciau daug kartu ir, mano manymu, tie jo “zinojimai” nulio verti.

   Thumb up 4 Thumb down 0

 8. Aciu, Irena, kad priminei Garliava ir pedofilus. Ta proga yra gera naujiena. Siandiena Melburne (Melbourne) Australijoje teismas viesai paskelbe, kad pedofilas-kardinolas Pelas (cardinal Pell), neigiantis savo kalte, yra pripazintas kaltu ir bus teisiamas (sukauptas didelis kiekis nepaneigiamos informacijos). Pelas yra trecias pagal Kataliku Baznycios hierarchija. Netgi popiezius jam sake vaziuoti i Australija, “susitvarkyti” ir grizti i Vatikana. Panasu, kad greitai grizti neiseis. Tai pirmas apkaltintas pedofilija kardinolas. Tikesime, kad sis geras teismu pavyzdys ikveps ir kitu saliu teisininkus kovoti su pedofilija… abc.net.au/news/2018-05-01/cardinal-george-pell-court-decision/9713630 ……. news/live/2018/may/01/cardinal-george-pell-committal-trial-historical-sexual-offence-charges-live …. … neziurint i tai, kad Dz.Pelas neige savo kalte, jis pripazintas kaltu…

  Thumb up 10 Thumb down 3

 9. Na nejaugi tamsta esi toks isskirtinis verslininkas Lietuvoje, kad nieko nebijai?As itariu, kad esi labai smulki zuvele, tik istisai giriesi savo verslumu ir savo saziningumu…Kazkodel manes tamsta niekaip tuo neitikini…Vis prisimenu Garliava.Sazines ten nelabai jau matesi.Asmeniskai toje tragedijoje nedalyvavau, tik labai domejausi tais ivykiais.O kai paskaiciau apie suzlugdyta DK suvaziavima ir galimai tamstos kazkoki seseli tame…

  Thumb up 14 Thumb down 2

 10. Mielas Sigitai, man buvo aišku, kad jis žemai puolęs dar tuomet, kai jūs dar žavėjotės jo poelgiu dėti mandatą. O šiaip į šį reiškinį žiūriu filosofiškai: nelabai švarūs kovoja su purvinais, bet kartais tai gali gerai baigtis visuomenei, kuri laukia teisingumo ir teisybės visur. Mačiau Masiulį su teisuolio kauke, bet manęs neapgavo ta graži kaukė, manau, Dievulis jam suteikė progą susiprasti, kad nevalia ir savimi taip besąlygiškai pasitikėti, štai ėmė ir atėmė protą, budrumą, susidirbo frajeris, ir ačiū Dievui. O Prezidentė? Ką ir besakyti, geriau patylėsiu…

  Thumb up 25 Thumb down 1

 11. su MGBaltic palygino. Grybauskaite galejo rinkti tik tokie iskamsos nesusiprateliai kaip tu.

  Thumb up 13 Thumb down 3

 12. Tiesiog griuva zydo “namas”:valdytas nuo Rusijos uzgrobimo 1917…save paslepe po zodziu-soviet(taryba),,,kaip dabar JAV Kongrese….Lietuvos Prezidente: o Tauta nezino jos Tautybes,kaip rusai Lenin!Sakosi rusas zydo kaily….2.Dziugu ,kad lietuviai meta zydo ziponus,o kartu ir baime….

  Thumb up 10 Thumb down 2

 13. Siguti,nereikia ,,laižyti” užpa…prezidentei.,,Stogas” pats turi nemalonumų.Žinot po tokio straipsnio-kreipimosi nuo Sigučio ,,kvapelis” nekoks.

  Thumb up 27 Thumb down 3

 14. Na kaip jums tokie gabaliukai ir pasitikėjimas prokuratūra ir teismais ?

  Skaitykite …. L. Laikraštį .
  ,,, Pedofilijos bylos įtariamojo Andriaus Ūso bylą „ištyrė“ jo dėdė prokuroras Andrius Kiuršinas ,,,

  Kaip dabar suprasti …. nejaugi ne-pedofilas ir liks ne-pedofilu prigėrusiu varlių prišiktoje baloje ?

  Thumb up 23 Thumb down 3

  • Kodėl toks tikras, kad Andrius Ūsas prigėrė toje baloje, o ne jau a†a iš kažkur Šimašiaus atvežtas Andriaus dubleris prie to keturračio buvo paguldytas?
   Toks didelis, o vis dar tiki pasakomis?
   Juk tai buvo paprasčiausia ir kaip visada ne visai vykusi A.Ūso mirties inscenizacija, tikslu prieš teismą patraukti jį iš to pedofilinio žaidimo, kad Venckienės pasakomis tikinčiųjų minią apraminti, ir nieko daugiau.

   Thumb up 6 Thumb down 5

   • Na visko gali būti ,,,,
    Tai tada išeina , kad tas ne-pedofilas toliau pedofilina vaikus .

    Thumb up 4 Thumb down 3

    • Ir iš kur tokie įsitikinimai, kad Andrius ką tai pedofilino? Gal su žvake stovėjai? Pedofilu jį padarė Drąsius su savo giminaičiais tam, kad apšmeižti Laimą ir pasilikti mergaitę. Toks protingas, o kažkokia ,atsiprašant, Venckienės sukurta legenda, kurioje visi galai nessueina, patikėjai?

     Thumb up 2 Thumb down 10

     • Kokia legenda ,, pabusk Baba .
      O gal vaikpisys Sadeckas irgi legenda , kuris saugojo Ūsą .
      O gal nežinai , kad tas vaikpisys net pareigose pažemintas buvo VRM už prievartavimą , o paskui būdamas LRS NGK pirmininku kartu su pedofilu Gotlibu prievartavo vaikus .
      Ar neperdaug nugaišusių legendų šioje byloje ?

      Thumb up 8 Thumb down 2

   • “Kodėl toks tikras, kad Andrius Ūsas prigėrė toje baloje, o ne jau a†a iš kažkur Šimašiaus atvežtas Andriaus dubleris prie to keturračio buvo paguldytas?
    Toks didelis, o vis dar tiki pasakomis?
    Juk tai buvo paprasčiausia ir kaip visada ne visai vykusi A.Ūso mirties inscenizacija, tikslu prieš teismą patraukti jį iš to pedofilinio žaidimo” – iki šios vietos galėčiau su tamstos versija sutikti, likusi dalis – propaganda 😀

    Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Artėjant pavasariui jau griūna ant mėšlo krūvos ko-laboranto pastatytas Lietuvos valstybės pastatas.

  Thumb up 15 Thumb down 0

 16. Nereikia čia lia-lia, Sigitai. Jau visi seniai matė, kad Grybauskaitė buvo ir yra liberalkonservatorių “stogas”. Jau čia ji pažeidė Konstituciją būt visiems vienodai teisinga. Kas tas Masiulis, mes matėme per sąmokslą prieš Prezidentą Paksą-sąmokslininkų-globalistų skalikas. Ir Grybauskaitei čia galioja posakis: pasakyk kas tavo draugas, aš pasakysiu kas tu.

  Thumb up 35 Thumb down 0

 17. Koks skirtumas kaip pasivadino , ar Magnolija ar Tulpė ,,,, vistiek nuo jos dvokia prasegtu klynu …..
  Afrikoje popuasai tokią pardavinėtų iš genties į gentį ,,,,, o čia ji prezidentė .
  Įdomu ar rusai duotų bulvių kibirą ?

  Thumb up 18 Thumb down 1

 18. taip ir nesupratau autoriaus, ar Masiulis žemai puolė kad iš karto nepaviešino kad bendrininkavo su prezidente, ar kad įdavė ją?

  Thumb up 27 Thumb down 1

 19. APKALTĄ VALIUTINEI KGB PROSTITUTEI ….
  Pedofilų bendrininkė , valiutinė KGB prostitutė Grybauskaitė kartu su LRGP Pašiliu ir Vilniaus m. apylinkės teismu dangstė labai sunkius nusikaltimus prieš vaikus , smurtą , alkoholizmą , narkomaniją , vaikų prostituciją , prekybą vaikais , itraukimą į nusikaltimus , vagystes iš parduotuvių , kontrobandinių cigarečių platinimą vaikų globos namuose …..
  Išviešinau kaip Vilniaus ,,Minties,, vaikų globos namų auklėtinė J. Polevič čiulpė taksistui už pinigus ir telefonus , ir išėjo iš globos namų nėščia .
  Išviešinau dar apie vieną jau 2 kartą nėščią 15 metę iš Vilniaus ,,Minties,, vaikų globos namų , kuri jau buvo kolonijoje , o tik sulaukusi 16 jau pagimdė .
  Viskas kas išviešinta mano facebook sienoje , yra maža dalis mano surinktos medžiagos .

  Thumb up 15 Thumb down 0

  • Nekreipk per daug į tai dėmesio – Sigitui tankiai taip užplaukia.
   Jau nuo garliavinės pedofilijos laikų toks, ne visai adekvatus tapo.

   Thumb up 25 Thumb down 7

 20. Sigitas Martinavičius:
  E.Masiulis Prezidentę apstojo.
  Krioksiu. Prezidentės gaila.

  Thumb up 27 Thumb down 5

  • Tamstos “krioksiu”, skamba nekaip.
   Man negirdetas sis issisreiskomas.
   Ar kas supranta, ka norite tuo pasakyti .. :)

   Thumb up 3 Thumb down 10

   • Sapneli, gal nesenai gimei, kad tokio zodzio nezinai? Krioksiu, tai labiau uz raudosiu…

    Thumb up 16 Thumb down 1

    • Kaip ten jis bebutu ir ka bereikstu, bet zodis ”krioksiu” man nuskamba tikrai ”nei i…nei i mieta”.
     Sorry. Mane tas zodis nuolat sokiruoja. Atsiprasau…

     Thumb up 0 Thumb down 14

     • Baba , zodi” krioksiu” buitineje kalboje mano apl. neteko girdeti.Tu krioki daznai.pagal kriokima as tave atpazinau po kitu niku.Berods pereit. sav.O apie si ivyki pasakyciau istrauka is rusu klsikos :-Liod tronulsia gospoda ……. .

      Thumb up 2 Thumb down 2

  • Paaiškinu nesusipratėliams.
   “KRIOKTI” reiškia VERKTI.
   Gal tas žodis kai kam sukelia baime,bet jis yra autentiškas žemaičių išsireiškimas.

   Thumb up 10 Thumb down 1

   • Jei ką, tai yra keletas nuoskaudos išraiškos apibūdinimu: verkia, rauda, kukčioja, ašaroja, kriokia…
    Kriokimas – tai stipriausia išraiškos būdo forma, kuri susideda iš visų kitų vienu metu.
    Nesuprantu, kas čia jums dar neaišku?

    Thumb up 4 Thumb down 1

    • Baba ir Kažkas Kitas,
     aciu uz paaiskinimus, as ir anksciau patikejau jog tas zodis reiskia tai, ka teigete.
     Taciau aiskinimas man nepadeda pamegti ta zodi.
     Jis man vivien skamba labai nepatraukliai.
     Kaip ir ar gali maloniai skambeti ausyse pvz. gamtos objekto ar reiskinio KRIOKLIO garsas… Man kai žmogus grąsina – KRIOKSIU, tai panasu kad jis prades kazkoki baisu garsa, dar baisesni nei krioklys, skleisti…
     Nes gi kitaip kam butu grasinti jei tai nebutu baisiau už kriokli…
     Mums reikia “nepaturtinti” savo komentaru, kurie yra gan santurus (kaip jusu), tokiais “grasinimais” – KRIOKSIU, lyg po to sektu baisi jusu keiksmu ir ‘epitetu’ tirada, asmens jums kazkuo “neitikusio”, atžvilgiu.
     As po jusu zodzio KRIOKSIU, tikedavausi sulaukti velniažin kokios jusu reakcijos, bet budavo ta reakcija tiesiog paprasta ir niekuo neisskirtina…
     Ne taip kaip kai kas cia.KK komentaruose tikrai lyg koks chamas užkriokia rusiskais keiksmais ar pan…
     Man jokios normalios zmogaus israiskos nepanasios i kriokima…, o verksmas, rauda išvis neturi jokio panašumo i kokio nors parukancio chuligano agresyvu klyksma grasinant lyg siaubo krioklys ant vargšes aukos galvos…

     Thumb up 1 Thumb down 1

     • Taip gerai parasyta, o kažkas ivertino neigiamai :)

      Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Tinkama valymo įranga – būtinybė kiekvienam verslui
Aukštos kokybės krosnelės namų jaukumui 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
SOS pagalbos prašymas. Dalinkimės ir prisidėkime, kas galite, simboliškai 
SOS pagalbos prašymas. Dalinkimės ir prisidėkime, kas galite, simboliškai. Dėkojame už gerumą. Šiaulių...

Gydantys fleitos garsai 
Muzika turi gydančios galios. Teigiama, kad klasikinės muzikos klausymas padeda sumažinti suvalgomą maisto...

Pažintis su miceliniu vandeniu – kaip juo naudotis ir ką reikia žinoti? 
Dauguma moterų ieško idealios makiažo kosmetikos. Produktas, kuris nedirgina odos, jos netraukia ir...

Kas yra šaltas asfaltas ir kam jis mums visiems reikalingas? 
Šaltas asfaltas yra puiki priemonė duobėms taisyti asfaltuotose gatvėse ar keliuose, kiemuose ir...

Dilgėlių arbata – tiems, kurie turi mažakraujystę 
Dėl netinkamos mitybos anemija yra gana dažna šiuolaikinio žmogaus palydovė. Nors atrodo, kad...

Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (2)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...