Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 3 Trečiadienis
 

Rusų žiniasklaida apie D.Grybauskaitės ir P.Porošenkos telefoninį pokalbį: „Kam Lietuvai reikia, kad jų kariai grįžtų karstuose?“ [Papildyta KAM pozicija]

2014-07-15 23:20 | Užsienis | Komentarų (119)

Pasak rusų žiniasklaidos, mūsų Prezidentė  su Ukrainos Prezidentu telefonu aptarė Lietuvos ir Lenkijos karių įvedimą į Ukrainą "per bendros karinės brigados su Ukraina sudarymą". Nuotr. iš lrp.lt

Vakar Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė telefonu kalbėjo su Ukrainos Prezidentu Petro Porošenka.

„Lietuvos ir Ukrainos vadovai aptarė padėtį Rytų Ukrainoje bei priemones, kurios padėtų užkirsti kelią tolesniam konflikto eskalavimui“, – taip vienu sakiniu apie Prezidentės D.Grybauskaitės ir Ukrainos Prezidento P.Porošenkos telefoninį pokalbį pranešė Prezidentės spaudos tarnyba.

Tuo tarpu Rusijos televizijos TV kanalas „Rossija 24“ šiandien paskelbė, kad Lietuvos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ir Ukrainos Prezidentas Petro Porošenko telefonu aptarė Lietuvos ir Lenkijos karių įvedimą į Ukrainą.

Pasak rusų žiniasklaidos, Ukrainos armijai reikalinga pagalba kariaujant Rytų Ukrainoje, todėl bus sudaryta bendra Ukrainos-Lenkijos-Lietuvos karinė brigada Lvove, ir tokiu būdu į Ukrainą bus įvesti NATO – Lietuvos ir Lenkijos – kariai. Būtent šios bendros karinės brigados su Ukraina sudarymą ir Lietuvos bei Lenkijos karių įvedimą į Ukrainą vakar, pasak „Rossija 24“, ir aptarė telefonu Dalia Grybauskaitė ir Petro Porošenko.

Pasak Rusijos TV, Lenkija turi priežastį įvesti savo karius į Ukrainą: 80 000 lenkų yra pateikę prašymus Ukrainai dėl restitucijos Lvove ir Vakarų Ukrainoje.

Tuo tarpu kodėl Lietuva ves savo karius kariauti į Ukrainą, Rusijos TV nesupranta.

„Kam Lietuvai reikia, kad jų kariai grįžtų karstuose, kaip grįždavo iš Irako ir Afganistano?“ – jau iš anksto pradėjo skaičiuoti būsimus lietuvių karių „karstus“ Rusijos TV.

Papildyta: KAM pozicija

“Žiniasklaidos priemonėse pasirodžius Rusijos šmeižtui dėl planuojamos steigti trišalės Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos brigados, pateikiame oficialią KAM poziciją šiuo klausimu:

Trišale Lietuvos, Lenkijos ir Ukrainos brigada siekiama padėti Ukrainai vykdyti demokratines reformas ir plėtoti efektyvias ir demokratiškai atskaitingas karines pajėgas.

Tikime, kad panašiai kaip savo laiku bendro su NATO šalimi – Lenkija – bataliono sukūrimas Lietuvai padėjo pagal vakarietiškus standartus reformuoti savo pajėgas ir įdiegti reikiamus standartus, taip ir būsima trišalė brigada padės Ukrainai siekti tų pačių tikslų.

Brigadą planuojama formuoti pagal Europos Sąjungos kovos su krizėmis daugianacionalinių kovinių grupių pavyzdį. Brigados kariai bus dislokuoti juos priskyrusių šalių teritorijose, o priėmus sprendimą aktyvuoti brigadą arba jos dalį – į užduoties vietą vyks junginio sudėtyje.

Planuojama, kad brigada dalyvaus bendruose mokymuose ir pratybose. Prireikus, brigada ar atskiri jos elementai galės būti siunčiami į tarptautines operacijas, kurioms būtų suteiktas JTO Saugumo Tarybos mandatas”, – teigiama KAM puslapyje socialiniame tinklapyje “Facebook”.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Aš nemanau, kad to reikia. Gal būt kalinius reikėtu ukrainiečiams į pagalbą siusti.
  Tokie prezidentės veiksmai gali supykdinti Rusiją ir dėl to manau gyvenimo paprastų Lietuvos žmonių lygis jei jie dar liks tik posunkes. Neatmestinis variantas, kad Rusija per pusdienį dėl tokių prezidentės veiksmų galės okupuoti Lietuvą iš Kaliningrado pusės visiškai nematant NATO.

  Thumb up 1 Thumb down 0

 2. tukstanciai is musu priversti emigruoti ir dirbti juodziausius darbus “demokratijos” labui iskirtinai demokratiskose “klestinciose” vakaru salyse , todel net neverta galvoti , kad musu politiku kitokia padetis -“demokraiskiems” vakarams jie tokie pat antrarusiai ir judadarbiai todel yra priversti dirbti juodziausius darbus politikoje , o tai nepalyginamai baisiau nei lietuvaitis valytojas uzsienyje ……nes nori nenori teks susitepti savo tautieciu krauju

  Thumb up 3 Thumb down 0

 3. O kam Rusijai reikia jog jos vaikinai jau grizta karstuse,ar laidojami ezeruose,ar pakelese ?

  Thumb up 1 Thumb down 0

 4. Pirma reikia savo vaikus užsiauginti, o tada lengvai pasiųsti į mėsmalę…

  Thumb up 5 Thumb down 0

 5. jau ir pačios fufaikės painiojasi žiūriu vremia viena fufaikė rėkia kad tą lėktuva numušė ukrainos naikintuvas , kita po kelių minučių jau kad ukrainos raketinis kompleksas ..o pats fufaikinis strelkovas girkinas giriasi nukales ukrainos transporto lėktuva ….be reikalo bernelis gyrėsi kad tas nukrito kažkur netoli šaxtų , pasirodo nukrito ne tas kuris turėjo nukristi o keleivinis

  Thumb up 3 Thumb down 9

 6. Įdomios tos “demokratinės reformos”, kad joms vykdyti reikalingos karinės brigados…
  :))

  Thumb up 14 Thumb down 3

  • ” ir plėtoti efektyvias ir demokratiškai atskaitingas karines pajėgas.” Vadinasi, Ukraina ruošiasi į NATO.
   Duskit pavidolei. 😉
   Xай живе Україна! 😀 😀 😀

   Thumb up 3 Thumb down 9

 7. “naujos skaudžios Vašingtono sankcijos jo šaliai kaip bumerangas smogs JAV nacionaliniams interesams” -atsake Vova.
  Vovocka klysta. Kur Vova klysta, as jam neaiskinsiu: -durnius nesupras, o …normaliam ir aiskinti nereikia.

  Thumb up 3 Thumb down 13

 8. nei garbes viska parduotu kad likt prie lovio o steigti karini jungini ir itraukti musu zmones i kara pries rusija tai jau nusikaltimas su baisiomis pasekmemis

  Thumb up 18 Thumb down 0

 9. Leiskite mums daryti ką mes norime, užimti visas žemes, kurias mūsų vadas Putinas nuri užimti. Nesipriešinkite ir tada išvengsite bereikalingų žūčių, nereikės laidoti jūsų jaunų karių. Tai labai paprasta – nekariaukite prieš Rusiją, pasiduokite, ir viskas bus gerai.

  Thumb up 6 Thumb down 19

    • ir kas blogai su tuo tavo peleckiuku? kai tavo oligarchas dariukas, norėdamas suskaldyti socdemus ir konservus atvesti į valdžią, tą peleckiuko partiją įkūrė, tai visi socdemų nemylėtojai plojo katučių, o paskui, po seimo rinkimų, kai mauras padarė savo darbą, mauras buvo patvarkytas, viskas laba elementaru.

     Thumb up 8 Thumb down 0

 10. Tai cia viesai isreiskiama pozicija,kai musu ,tiksliau isvardintu keturiu valstybiu kariai ,kovos svetimose salyse,siuo atveju Ukrainoje? Apgailetina pozicija,ir ,manau,nepamatuoti sprendimai.Cia tas pats,kai siunteme savo karius iki dantu ginkluotus kariauti,o viesai atsistojusi tuomete gynybos ministre Jukneviciene ,pute migla visai Tautai,ir aiskino ,kad musu kariai su taikdariska misija,ten padeda atstatyti sugriautas teritorijas,o veliau netgi melavo,kad kariai sodina azuolu giraites.Tai cia tas pats melas.

  Thumb up 24 Thumb down 3

 11. visi pasiduokite mums be kovos, nesipriešinkite. Taip išvengsite bereikalingų aukų, kraujo praliejimo. Mes norime visą pasaulį užimti be kovos, be žuvusių karių ir civilių. Svarbiausia tik kad visi mums pasiduotu ir viskas bus gerai.

  Thumb up 6 Thumb down 14

    • Jooooo, aš ir esu varna bailė, todėl ir nekurstau kitų ir nežadu eiti kovoti. Dėl ko visi karai kurstomi? Atsakau asilo beretėm: dėl pelno, dėl iškrypimo (kitiem smagu pasislėpus po lapais žiūrėti kas bus) ar didelio susireikšminimo…. ir daugiau

     Thumb up 5 Thumb down 0

 12. per lietuvos tv beganciame tekste parasyta,kad “britu policija sueme virs 600 itariamu pedofilija jei neklystu

  Thumb up 26 Thumb down 1

  • tai laimė kad lietuvoj taip nebūna bbc.co.uk/news/uk-28326128

   Thumb up 2 Thumb down 0

   • norėjau pasakyti kad lietuvoj “tokiuose sluoksniuose” pedofilų nebūna……

    Thumb up 15 Thumb down 0

 13. “Чьи те шахты, чьи те недра, чьи реки, все приватизировано. А мы должны головы класть, за что? Они покрали миллиарды, пусть вкладывают свои миллиарды, нанимают своих людей и пусть воюют. Или пусть берут своих детей и там воюют, дармоедов держим “, – pareiškė ukrainiečių karių motinos

  «Вчера был на Майдане. Собрались в палатке 15-ой сотни, те кто провёл осень и зиму в противостояниях с янучарами. В ней чистота и порядок, молодёжь исправно несёт вахту. Начали обзванивать своих, которые на передовой. Все единогласно просили майдан не расходиться. Говорили, что вы наша единственная поддержка. Обещают вернутся в Киев, но уже с оружием. Мнение таково: «Мы на майдане стояли не за то, чтобы с Россией воевать. А за то, чтобы своих бандитов уничтожить.» – o čia karys iš Rytų Ukrainos

  Thumb up 19 Thumb down 0

 14. ——–2009 liepos 12 Apie 11.30 val. Seime prisiekė D.Grybauskaitė.
  ——–2014 liepos 12 Šeštadienį Seime iškilminame Seimo posėdyje prezidentė Dalia Grybauskaitė antrą kartą davė priesaiką tautai.

  ——–Per apkaltą beveik prieš dešimtmetį iš prezidento pareigų atstatydintas Rolandas Paksas trečiadienį viešu pareiškimu atsiprašė

  Priesaika… Kiek laiko galioja? Koks Priesaikos terminas? Ar praėjus penkiems metams TSKP platformininkė (neminėsiu pavardės nes tai tik mano nuomonė… ) galės parduoti Lietuvą už sviestą nepažeisdama Priesaikos?
  Jei Dalei Priesaikos galiojimas yra tik penki metai , tai kodėl Paksui Priesaika galioja iki mirties?

  Kas čia ir kurioj vietoj susimovė?

  Thumb up 18 Thumb down 0

  • Kūrio konstitucinės dvasios persistengė. Kas daugiau? Politikai čia „ni pri čiom“. Jie tiki dvasiomis ir besąlygiškai įgyvendina jų direktyvines nuorodas. Politikams į pasaulinės visuomenės nuomonę – tris kart apppčččyyyy!
   P.s. (Ne į temą). O Kūrio dvaselėms G.Steponavičiaus kavutė, sako, ne tik labai patiko, bet nuo jos ir sukvailiojo taip, kad jau dešimtį metų kvailioja ir niekaip nustoti nebegali.

   Thumb up 13 Thumb down 0

 15. “į užduoties vietą” – į Donecką ir Luganską? Tai nuo šiol vadinsis “užduotimi”??

  Thumb up 18 Thumb down 0

 16. jeigu tai tiesa tai galiu pasakyti kad musu prezidente isprotejo. kodel ir del ko musu vaikai turi ten zuti? uztai kad maidanas valdzios nepasidalijo? juoketes piktinotes kad rusai siunte karius y afganistana o koky nusikaltima dabar ruosiate. matomai dabar bus daugiau begancio jaunimo tolyn nuo lietuvos. zinoma jeigu tai tiesa tai tikrai beprotybe.

  Thumb up 25 Thumb down 0

  • tegu tik pradeda “mobilizaciją” tai išvažiuos paskutiniai dar sugebantys pastovėt ant kojų kad ir už kastuvo pasilaikydami (o gal jiems to ir reikia “lietuva be lietuvių”?

   Thumb up 27 Thumb down 0

   • O prezidentę, kuri mūsų jaunimėlio karstuose sugrįžtančio laukti ruošiasi, tikriausiai, antrai kadencijai kažkokie ufonautai išrinko? Negi mes, tokie protingi, būtūmę ja antrai kadencijai rinkę?

    Thumb up 20 Thumb down 0

    • vytautas kažkada pasakė mažaug-šunaujos balsas į dangų neina-ir aš šventai juo tikiu neinu balsuot,o išrenka ką reikia manau zenius-jis ten svarbiausias

     Thumb up 17 Thumb down 0

 17. lietuviai ukrainoj kariaus pagal priesaiką ar už dolerius?

  Thumb up 22 Thumb down 0

 18. ir dar šis neobolševikinio Paleckio Fronto globojamas laikratis vaidina palaikantis Prezidentę? Nebent pagal Fronto stratego Sergėjaus Sokolovo (saulėlydis) strategiją: kuo labiau liapsinsim Prezidentę, tuo labaiu vii manys, kad ir ji neobolševikė:)

  ir rekia gi ieškoti durnių, kurie patikėtų, jog Prezidentė karinius veiksmus derina telefonu, kad visa Rusija, Baltarusija ir koks mosadas aiškiai girdėtų? Juk niekam ne paslaptis, kad telefnai plačiai girdimi.

  Thumb up 4 Thumb down 13

 19. gudrus dezinformacinis info karas Rusijos vedamas, o KK platinamas. Žiūrėkit tik – lenkai jau pateikę restitucijai. O kiek lenkų buvo restitucijai pateikę pas mus? Dar nesigirdėjo, nors kone visa lenkų vadovybė – ir Prezidentas ir Seimo pirmininkas yra iš Lietuvos kilę.

  Thumb up 4 Thumb down 7

 20. Europos Parlamento narys Rolandas Paksas šiandien Strasbūre balsavo prieš, kad Lietuvai būtų leista įsivesti eurą.

  Thumb up 27 Thumb down 0

 21. Jankiai siunčia lėles,kad pakurstytų karą,nes kitaip jankių dolcui pareina kapai.

  Thumb up 21 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...