Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugsėjis 26 Sekmadienis
 

Rusiška balalaika užsimanė šokdinti Lietuvą

2016-09-10 13:48 | Nuomonių ringas | Komentarų (146)

V.Antonovas užsimanė pašokdinti Lietuvą - bėglio ieškinį prieš Lietuvą Maskvos arbitražiniame teisme nagrinės teisėjas, kuriam  Lietuva  ir Latvija - vienas ir tas pats. KK fotomontažas


Giedrė Gorienė

Rusijoje nuo Lietuvos teisėsaugos besislapstantis buvęs „Snoro“ banko akcininkas Vladimiras Antonovas apskundė Lietuvą Maskvos teismui. Bėglys užsimanė, kad Maskvos arbitražo teismas iš Lietuvos valstybės jam priteistų 557 mln. eurų: maždaug pusė sumos – už esą patirtus materialinius nuostolius, o kita pusė – už neva padarytą žalą jo dalykinei reputacijai.

Dar daugiau – nuo Lietuvos teisėsaugos Rusijoje besislapstantis V.Antonovas užsimanė, kad Maskvos (!) arbitražo teismas paneigtų Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės žodžius, jog „Snoro“ vadovybės veikla yra įžūlus išpuolis prieš Lietuvos bankinę sistemą ir Lietuvos žmonių interesus, t. y. korumpuotų Lietuvos pareigūnų (ir galimai dabar valdžioje esančių kai kurių politikų) dėka išnešęs kudašių kratų pas „Snoro“ vadovybę išvakarėse V.Antonovas tyčiojasi iš Lietuvos – nori, kad Lietuvos Prezidentės žodžius Maskvos teismas pripažintų neatitinkančiais tikrovės.

V.Antonovo ieškinio atsakovu nurodyta Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija.

Maskvos teismas, įsivaizduokite, tokį V.Antonovo ieškinį prieš Lietuvą priėmė – nagrinėjimas numatytas rugsėjo 22 d.

Na, o kokios reakcijos dėl šito V.Antonovo „cirko“ Lietuvoje? Teisės korifėjai tuoj puolė aiškinti, kad Lietuva turi žaisti pagal paieškomo bėglio diktuojamo žaidimo Maskvoje taisykles – dalyvauti Maskvos teismo procese. O Teisingumo ministerija ėmė svarstyti, kuri čia ministerija tame Maskvos teisme turėtų atstovauti Lietuvai – Teisingumo ministerija ar vis dėlto Finansų?

Gražu? Tiesiog nuostabu! Lietuvos valdžios atstovai rimtu veidu svarsto apie dalyvavimą V.Antonovo inicijuotame Maskvos teismo proceso farse. Todėl iki pilnos laimės prie visos šitos Rusijoje pasislėpusio „Snoro“ bankininko „puokštės“ betrūksta į Maskvą p. Antonovui nusiųstos gėlių puokštės su laiškeliu: „Myliu-laukiu-negaliu“.

Sakote, tai jau būtų kažkas iš fantastikos srities? Tikrai ne, nes jau turime pavyzdžių: 2005 metais tuometinis socialdemokratų krašto apsaugos ministras Gediminas Kirkilas, Lietuvos sieną neteisėtai kirtus Rusijos naikintuvui Su-27, paskraidžius Lietuvoje ir galiausiai Šakių rajone sudužus (greičiausiai rusai norėjo patikrinti, kaip NATO valstybė Lietuva saugo savo oro erdvę), išsigelbėjusį lakūną majorą Valerijų Trojanovą pasitiko ne su antrankiais – Rusijos majoras Lietuvos krašto apsaugos ministro G.Kirkilo buvo sutiktas tarsi koks „Lietuvos išvaduotojas“ 1940 metais, tiesa, gėles įteikiant ne tiesiogiai Trojanovui, o iš karto po neteisėto lakūno įsibrovimo su Su-27 į Lietuvą čia atvykusiai jo žmonai.

Taigi, ir dabar būtų visai nenuostabu, jei 557 mln. eurų ieškinį Lietuvos valstybei Maskvos teisme pareiškęs ir dar Lietuvos Prezidentės žodžius paneigti paprašęs buvęs „Snoro“ bankininkas atskirų mūsų valdančiųjų politikų būtų pamalonintas gėlėmis.

Juk kas gali paneigti, kad ne kurie „Snoro“ bankininko kišenėje galimai besišildžiusieji dar ir šiandien slapta jam (kartu ir kitam bėgliui – buvusiam „Snoro“ akcininkui A.Baranauskui) nepadeda, viltingai tikėdamiesi „išvadavimo“ iš „prakeiktos Grybauskaitės kadencijos“?

Beje, jei jau prakalbome apie antrą bėglį, tai turbūt analogiško – 557 mln. eurų ieškinio galima tikėtis ir iš antro bėglio „Snoro“ byloje – A.Baranausko. Klausimas: o jeigu ir antras papustęs padus iš Lietuvos kratų išvakarėse – A.Baranauskas pateiks Maskvos teismui ieškinį prieš Lietuvos valstybę, tik prašys paneigti ne Lietuvos Prezidentės žodžius, o, pvz., Kovo 11-osios Aktą, ar ir tokiame Maskvos teismo farse dalyvautų Lietuvos valstybės atstovai?

Taip, taip, tokie mūsų akimis, regis, absurdiški ieškiniai Maskvos teisme turbūt galėtų būti nagrinėjami – jeigu jau Maskvos teismas nagrinės V.Antonovo prašymą paneigti Lietuvos Prezidentės žodžius – kad Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės žodžiai apie „Snoro“ banko vadovybę neatitinka tikrovės.

Taigi, štai kokią rusiškos „balalaikos“ melodiją užgrojo penktus metus nuo Lietuvos teisėsaugos besislapstantis V.Antonovas.

Beje, šie du „Snoro“ bėgliai tik kažkur prieš metus papustė padus iš Didžiosios Britanijos, kai po kelerius metus trukusių teismo posėdžių anglų teismas nusprendė patenkinti Lietuvos prašymą ir grąžinti bėglius į Lietuvą. Tačiau dar prieš anglų teismo sprendimo paskelbimą bėgliai dingo. Po to pasirodė informacija, kad jie slepiasi Rusijoje, o galiausiai Lietuva sulaukė ir štai tokio „gražaus“ ieškinio, kuris bus nagrinėjamas Maskvos teisme.

Štai prie ko privedė korupcija Lietuvos teisėsaugoje. Turbūt ne už gražias akis „geri dėdės“ pašnibždėjo „Snoro“ savininkams: „Bėkit! Kuo skubiau!“, ir šie, dar prieš pareigūnams pradedant imtis veiksmų jų atžvilgiu, susirinko savo mantą ir padarė „dingau“ iš Lietuvos, prieš tai dar spėdami pervesti, kaip buvo skelbiama spaudoje, nemenką dalį banko aktyvų į Šveicariją.

Kas „nutekino“ informaciją?

Kas įspėjo A.Baranauską su V.Antonovu?

Kas tie „Snoro“ bėglių bendrininkai?

Didžiulė gėda Lietuvos teisėsaugai ir tarnyboms, kad į šiuos klausimus iki šiol neatsakyta. Negi visos institucijos iki šiol vadovaujasi principu: „Dirbame tai rankai, kuri maitina?“

Kažkodėl netikiu, kad tų „Snoro“ bėglių bendrininkų ir valstybinės paslapties išdavikų (negi informacija apie planuojamas kratas ir kitus teisėsaugos veiksmus – ne slapta?) nebuvo galima išsiaiškinti. Manau, čia suveikė kita taisyklė: nenorėjo. Turbūt per daug žinomų personų yra sumerkę savo uodegas į „Snoro“ bėglių verdamą interesų ir ryšių katilą…

Tačiau kol V.Antonovas sapnuoja iš Lietuvos valstybės Maskvos teismo priteistus 557 milijonus, mūsų teisėsaugai reikėtų pabusti iš korupcijos miego ir imtis bėglių bendrininkų Lietuvoje paieškos. Kur tai matyta, tik suinkštė teisėsaugininkai: „Oi, neradom“, ir toliau valstybė moka jiems algas? Nesugeba ieškoti ir surasti, vadinasi, dirba ne savo darbą – tegul eina troleibusus Vilniuje vairuoti, nes tokiu atveju galės nebent „nutekinti“ informaciją apie kokius nors troleibusų vairuotojų planuojamus streikus ar pasikeisiančius maršrutus.

V.Antonovo „koncertas“ Maskvos arbitražiniame teisme iš tiesų gali būti tas spyris mūsų politikams ir teisėsaugai į „minkštą vietą“, kad pagaliau metas išsivalyti nuo korupcijos apraiškų – tiek teisėsaugoje, tiek politikoje (nes kaipgi be savų Seime ar Vyriausybėje?). Net nėra klausimų – turi būti rasta politinė valia ir pareigūnams turi būti duota užduotis: bendrininkai privalo būti surasti. Nebus rezultato – tegul eina tuomet tyrėjai troleibusų vairuot arba tegul važiuoja į Rusiją V.Antonovui su A.Baranausku portfelių nešiot ar namų duris atidarinėt. Nes argi ne gėda: Lietuvos nepriklausomybei – 26-eri, o teisėtvarka, susidaro įspūdis, tarnauja kieno nori interesams, bet tik ne Lietuvos.

Informacijos V.Antonovui ir A.Baranauskui „nutekėjimas“ – tik vienas toks pavyzdys.

Komentarai

 

 

 
 1. Del Antonovo Grybauskaite ruosiasi Seime keisti istatymus, kad galetu teisti uz akiu says:

  Tai Grybauskaite bandys gelbeti vagiu, jos pacios apdovanotu komandoro kryziais subines: Kubiliaus, Vasiliausko, Simonytes, Sekmoko, Masiulio???

  Thumb up 11 Thumb down 0

  • įstatymai keičiami tam, kad, pasak V.Antono, „užčiaupti jam burną“ ir „įgrūsti jį į kalėjimą bet kokia kaina, teisėtai ar neteisėtai“

   Thumb up 6 Thumb down 0

 2. beglys kurio net norint neimanoma pasiekt ,,, beglys kurio nuotraukos bei vedas smescija bene kasdien ziniasklaidoj beglys kurio gyvenamoji vieta net neslepiama ,,, beglys ,,, o gal lietuveles sirdies bei visisko bejegiskumo sirdies skausmas bei bobiskas siutas rodant nors plika uzpakali ,,, rodant ir drebant , kad paskutinio prisidirbto sijono ,,,, balalaikinikas ,,,,, nenumautu ,, pasimetimas kietus vaizduojant , dar viena durnuojancio laivo kapitonu bei jais vis dar pasikliaunanciu avineliu pramoga ,

  Thumb up 13 Thumb down 0

 3. Ar isdrys valdziazmogiai pasirodyti Maskvos arbitrazo teisme?Nuojauta , kad lietuviai ar samdomi rusai nelabai tures ka pateikti, nes uzgrobimas pernelyg akivaizdus.

  Thumb up 15 Thumb down 1

 4. Sarkastiškas ši karta gavosi pas autore str. kas tie kurmiai teisėsaugoje padėję išvengti Antonovui ir Baranauskui suėmimo .? Kur tie atsitraukimo takeliai į vakarus ..kuriais taip dažnai naudojasi Lietuvoje rezituojantis ‘eks kremliniai ‘ kodėl tiriamoji žiniasklaida irgi tyli nepateikdama savo versijos , jei seniau dar buvo galima apeliuoti į teismo nutartis UK dėl ekstradicijos tu dvieju įtariamųjų ..tai šiandiena ir to neliko . Krūva klaustuku ir tiek mažai atsakimu ? Tai kad tokios bankinės aferos neturi politiniu priežasčių iš valdžios pusės rodo ir tai kad tie nuskriausti kartu su Romanovu ..slepiasi ne kur nors Austrijoje ar Italijoje ..o Rusijoje ..iš kur juos iškrapštyti praktiškai neimanomą .

  Thumb up 0 Thumb down 9

  • pagaliau ir VSD suderino savo nuomonę ir leido savo etatiniam komentatoriui stasiui pasisakyti. tylėjo žalčiai visas išeigines, jau galvojau, kur stasys prapuolė, negi, apsirgo? pagaliau išgirdome “tiesos žodį” iš vagių ir kontrabandistų “stogo” varpinės.

   Thumb up 15 Thumb down 1

 5. Snoras žlugo dėl to, kad tūlas Kazimieras Ramonas nuėjo į Baranausko sūnaus vestuves. Girdėjote šv. Vito Vasiliausko žodį.

  Thumb up 15 Thumb down 0

 6. Sunaikinimo prasme tiek Lietuva ,tiek Latvija vienas ir tas pats . Iš abiejų šalių
  yra daugybė bėglių . Bet kad už tai vienas iš bėglių padavė naikintojus į teismą , kažkas naujo …
  P.S. – Žmogus laikomas nekaltu , kol teisme neįrodoma atvirkščiai …
  Rusai skelbia , kad pas juos taip . Taigi reikia važiuoti ir įrodyti . Būtų gėda jeigu
  jų teisėsauga paskelbtų tarptautinę paiešką …

  Thumb up 20 Thumb down 0

 7. Šokdins ir šoks ,oi kaip šoks,tik ne pagal balalaiką bet pagal bajaną.

  Thumb up 19 Thumb down 0

  • Ir dar ne tik pagal bajaną, bet ir pagal R.Paulo melodiją:

   „Milijon milijon milijon alych roz“,
   Nepaslėps nepaslėps nepaslėps tos bėdos,
   Kas prikišo prikišo prikišo prie Snoro nagus,
   Nesidžiaugs nesidžiaugs grobiu tuo nie-ka-dos…

   Thumb up 21 Thumb down 1

 8. O kur Lietuvos Banko valdybos narių: V.Vasiliausko, R.Kuodžio, A.Misevičiaus, D.Petrausko, V.Gerulavičiaus atsakomybė prieš įstatymą? Juk jie, be jokio pagrindo bei dokumentų, 2011-11-16d. pirmieji ir priiminėjo tuos sprendimus “suvalstybinti” ir subankrotinti Snorą?

  Thumb up 32 Thumb down 0

  • Socdemai yra buvęs komunistų elitas, o konservatoriai-tai tik apgailėtini nevykėliai komunistai. Taigi, toks ir skirtumas.

   Thumb up 25 Thumb down 1

 9. Lietuva turi iš ko pasimokyti.Po Snoro “nusavinimo” reikėjo kratas padaryti V.Vasiliausko ir D.Grybauskaitės namuose.O kiek kartų buvo galima S.FriklĮ pasodinti?Tai ne vienkartinės vagystės.S.FriklĮ galima ir dabar suimti ir pasodinti.5 metai po jo aferų nepraėjo ,o net ir dabar vykdomos.Bankas iki šiol nelikviduotas.Per daug turto turėjo?Kodėl visa Lietuva už juos turės mokėti?Jei jie pavogė,reiškia pinigai kažkur dar tebekabo?

  Thumb up 31 Thumb down 0

 10. siandien laimingiausia mano diena gyvenyme kada gi aplamai susprogdins ta bezdzioniu zemyna karu su makaka obama

  Thumb up 28 Thumb down 2

 11. Iš komentarų galima susidaryti įspūdį, kad dabar LSDP iškeltai interpeliacijos Grybauskaitei minčiai diriguoja snoriniai iš Maskvos.

  Thumb up 1 Thumb down 25

  • konserve Degutiene su sunumi Gediminu pavoge is Snoro banko 650tukst.litu ir nieko….viskas gerai

   Thumb up 27 Thumb down 2

  • Kodėl būtinai interpeliacija? Yra ir kitas konstitucinis būdas atsikratyti žmogaus negebančio eiti savo pareigas. Lengvesnis ir greitesnis.

   Thumb up 15 Thumb down 1

  • Na ką, užtenka jums kruopų iš “Maisto banko”, dar gi pačios Grybauskaitės paaukotų?…tai bėkite spalio 9 dieną prie balsadėžių, nevykėliai…

   Thumb up 18 Thumb down 1

 12. Antonovui. Pagarba. Ieškinio nuorašus dar reikėtų išsiųsti JAV gosdepui, skirstančiam LR prezidentus, ir Briuseliui, Lietuvos kaip kolonijos savininkui.

  Thumb up 30 Thumb down 3

 13. P. Goriene, jūs nekeliate pagrindinio klausimo-kas sužlugdė Snoro banką, kam tai buvo naudinga. Bankas buvo įsiskolinęs. Bet ir jam buvo daug kas skolingas. Jeigu ūkininkas paskolina kam nors arklį, reikia arklį gražint į atgal, o ne padegt tvartą.

  Thumb up 39 Thumb down 1

 14. Globalus okupacinis mokslas primete tikroviai netikrove labai senai.Pavz. gydo,ne priezasti,o pasekme.Tas pabegimas vadinamas ieskomas.Zodziu zaisme pasekme bandoma gydyti,o,kur priezastis,taip buvo,taip ir bus,kol senas zuliku metodas nesugrius!

  Thumb up 11 Thumb down 1

 15. „Ir Dievo ramybė, pranokstanti bet kokį supratimą, sergės jūsų širdis ir mintis Kristuje Jėzuje“ (Laiškas filipiečiams 4, 7).

  Thumb up 31 Thumb down 1

 16. Jau goriene parsidavus. Matosi is rasiniu. Dabar tik grybe palaiko, tik jos visokias nuotraukas kelia(ko nedaro beveik nei vienas laikrasti). Labai geras komentaras Babos, jeronimo. Ir visu kitu geri, nes raso mastantys, o ne konservines ziurkes

  Thumb up 35 Thumb down 2

  • O ir ka cia komentuoti,… kas turi atsakyti visi zino….. o tie atsakovai niekad netures tiek sazines kad patys pasitrauktu nuo lovio…noreciau dar sulaukti ir pamatyti atsiveriant lukiskiu vartus nors daugumai lukiskes jau yra per gerai…

   Thumb up 27 Thumb down 2

  • Diktatura nepasiduos taip lengvai. Politiniai klanai kaip nutukusios siurbeles geria musu krauja ir visi kas su jais kontaktuoja, tampa tokiais paciais vampyrais Lietuvos naikintojais. Satanistai uzvalde Marijos Zeme o katalikai tyli ir tiki pagoniskom vertybem. Kai prarandi Dievo baime, tai Dievas mokina savo neklusnius vaikus. Tie mokslai daznai buna baisus.

   Thumb up 21 Thumb down 0

 17. Manau teisme paaiškės, kad pinigus Vasiliauskas su Cooperiu isvoge ir sunešė Grybauskaites rinkiminei kompanijai.

  Thumb up 33 Thumb down 1

  • pagaliau ta vistgaidi vasiuka ir susivelusia kutvela šimonke ikis uz grotu,ot tai butu svente ant lietuvos.Ar ne vistgaidi?

   Thumb up 27 Thumb down 1

  • V.Vasiliauskas su S.Friklio pagalba suklastojo banko Snoras 2011-11-16d. balansą, “nupaišė” turto trūkumą, po to 2011-11-28d.kreipėsi į D.Grybauskaitės teismą, t.y. Vilniaus apygardos teismą, o ten toks spec.tarnybų “pakabintas teisėjas Andžej Maciejevski 2011-11-29 priėmė reikiamą nutartį – iškelti bankui Snoras bankroto bylą. Viskas taip paprasta D.Grybauskaitės “teisinėje” valstybėje. Tiesa, o prezidentė D.Grybauskaitė teisėją Andžej Maciejevskį vėliau paskyrė Aukščiausiojo teismo teisėju. Korupcija aukščiausiame lygyje!

   Thumb up 27 Thumb down 0

  • KAD IR KUBILIUS, IR ŠIMONYTĖ, SEKANČIĄ KADENCIJĄ SĖDĖS NE SEIME, O SNIEGO GATVĖS IZOLIATORIUJE.

   Thumb up 25 Thumb down 0

 18. D. Grybauskaitė yra senosios santvarkos produktas ir ji gali sau bet ką
  leisti. Jos požiūris į visą, kas mus supa, jos samprotavimas, yra per
  jėgą, jokio racionalumo – „mano kelias arba jokio kelio!“ – tai
  tikrai apibūdina, kad ji – „sovietinis“ senosios santvarkos
  produktas.
  Prezidentė D. Grybauskaitė šalyje įteisino telefoninę teisę, todėl,
  galimai, Lietuva mažai kuo besiskiria nuo Baltarusijos (neįžeidžiant
  kaimyninės šalies) – toks pat požiūris į įstatymus, – kai dėl
  politikos prokurorams ar teisėjams gali būti pasakyta, ką jiems daryti.
  Skiriasi tik santvarkos. Baisu.

  Thumb up 28 Thumb down 0

  • Kadangi KGBistę „Magnoliją“ kandidatu į prezidentus iškėlė ir jos rinkiminę kompaniją finansavo liberastai, yra pagrindas teigti, kad ji buvo išrinkta už iš kyšių gautas lėšas. Seimas privalo nedelsiant sudaryti komisiją, kuri nustatytų KGBistės „Magnolijos“ rinkiminės kompanijos finansavimo teisėtumą.

   Thumb up 27 Thumb down 0

 19. Paaiskinkite man, tai kodel buvo subankrotintas Snoras? Lietuvos banko vadovas Vasiliauskas per TV maciau ir spaudoje sake, kad banko
  veikla tik laikinai sustabdyta remiantis Snoro inspektavimo ataskaitos, neva,
  prastais rezultatais, veliau sake, nepergyvenkite- tuoj naujai paskirtasis
  laikinasis administratorius S Friklis atnaujins banko veikla. Dabar aisku,
  kad jokios banko Snoras inspektavimo ataskaitos surasyta visai nebuvo, kad
  bankas Snoras tiesiog uzgrobtas , skubiai Kubiliaus vadovaujamos
  vyriausybes be jokio teisinio pagrindo “nacionalizuotas”, po to jau jau
  valstybiniam bankui Snoras paskelbtas tycinis bankrotas!
  O tada man kyla naujas klausimas,- tai kokiu pagrindu Kubiliaus vyriausybe
  prieme sprendima del banko akciju nacionalizavimo, kokias dokumentais
  remesi?! Ar vyriausybes nariams uzteko tik Lietuvos banko vadovo
  Vasiliausko “is lubu” surasytos isvados apie banka Snoras, kad jie taip
  vieningai pagal premjero Kubiliaus komanda balsavo?!

  Thumb up 27 Thumb down 1

 20. Lietuvos valstybės aparatas ėmėsi puolamųjų veiksmų prieš Snorą ir
  jo savininkus tam, kad įstumtų Snorą į bankrotą ir pasisavintų jų
  turtus, kartu pašalinant Snoro akcininkus iš visuomenės gyvenimo ir,
  galimai, iš politinės arenos.

  Thumb up 27 Thumb down 0

  • Gerai, dabar voratinklius praardykit nuo Snoro bylos, o po to eile ateis ir pedofilijos bylai. Manau, kad abi vienodo kalibro kulkos buvo issautos to
   paties saulio. Stai ir aisku, kodel Grybauskaite gelbejo tuos VSD vyrukus,
   imerkusius sysalus vaikui, o sie gelbsti storo pasturgalio savininke.

   Thumb up 24 Thumb down 1

   • kur prisideda Grybauskaitė, ten drumstas vanduo, nors labai norėtų būtim skaidri, o Snoro aferoje jau nenusakomos spalvos.

    Thumb up 29 Thumb down 1

  • Nusiimkit ponas ar ponia rozinius akinius ir nereikes net bylos .Ar buvo snoras nors vienam klijantui atsisakes ismoketi pacio klijanto pinigelius? Nebuvo .Tai kokios abejones gali kilti,kai jau 5 metai milijonais vagiama ir vis nesibaigia ?Nereiktu pamirsti ir paskutinio snoro prekybos akto praeita savaite,kur vila prie Monaco parduota pusvelciui,sekancia diena isstatyta daugiau nei dvigubai brangiau?????

   Thumb up 39 Thumb down 1

   • Gal Maskvos teisme paklaus, kaip pasidalytos SGDT akcijos. Kiek ju priklauso
    Gaspromui, kiek Grybauskaitei? Turbut Lietuvoje nepatogu tokiomis smulkmenomis rupintis? Svarbiau, kad direktoriai sekretoriu nekrutintu?

    Thumb up 28 Thumb down 0

 21. Antonovas niekur nebėgo. Šis Snoro akcininkas jau nuo 2006 metų su
  šeima gyveno ir darė verslą Londone.
  O po 2011-11-16d. AB banko Snoro užgrobimo, kurį įvykdė Grybauskaitės
  ir Kubiliaus konservų gauja, paprasčiausiai nenorėjo patekti Magnolijos “kišeninės” teisėsaugos rankas, o po to užspringti nendrės lapu ar būti rastam pasikabinusiam ant gultų kampo areštinėje (virvutę garantuotai Magnolijos vasalai būtų pamuilinę ir net kameron greit atnešę). Juk reikėjo ant kažko nurašyti viso banko Snoras turto išgrobstymą! Dabar gi, 5-tus metus valdžios vagys vagia iš”nacionalizuoto” Snoro”, o pinigai kaip nesibaigia, taip
  nesibaigia…..
  O dabar su Antonovu viskas normalu – ginasi nuo brudų įstatymo pagalba..

  Thumb up 35 Thumb down 1

 22. greiciau slyksciausia , kai Kuperis stojo uz Snoro vairo, tai iskart , padedant vietiniai faunai, pasisamde, turbut, visas esancias Lietuvoje viesuju rysiu kompanijas ir demonizavo Baranauska ir Antonova, paverte ne zmonemis, bet slyksciausia, kad tai buvo daroma is tu paciu Snoro pinigu. Pralobo ne tik advokatai visokie ten valiunai, sutkienes, norkai, bet ir zurnalistai.Saunuoliai tie du vyrai, visiems uzdirbo duonos su sviestu, o valiuno kompanija net tapo turtingiausia Pabaltyje advokatu kontora.

  Thumb up 46 Thumb down 1

  • Pažiūrėkit, tai naujieji Lietuvos vagys: Vasiliausko draugužiai – Snoro vagys jau
   mėto pėdas…matomai jaučia pabaigą…kaip ,sakant “galai į vandenį”: „Raidla Lejins & Norcous“ ir „Lawin“ advokatų kontoros keičiasi partneriais Estijoje. „Raidla Lejins & Norcous“ išsiskyrė su buvusiais partneriais Estijoje, pritraukė dabar jau buvusią „Lawin“ komandą Taline ir pakeitė pavadinimą į „Cobalt“. „Lawin“ kontora dėl bendros veiklos baigė derybas su buvusia „Raidla Lejins & Norcous“ komanda Estijoje ir taip pat pakeitė pavadinimą, tapo
   „Ellex“. Ko norėt??? Šlykštu ir tiek…

   Thumb up 35 Thumb down 1

   • Kodėl nėra kitų LB valdybos narių: Kuodžio, Misevičiaus, Petrausko, Gerulavičiaus abrozdėlių, kurie pirmieji ir priiminėjo sprendimus “suvalstybinti” ir subankrotinti Snorą?

    Thumb up 26 Thumb down 0

  • prezidentės D.Grybauskaitės patarėjas teisės klausimais Ernestas Rimšelis,kuris,ten dirbdamas,kuravo visą teisėsaugą, ir kurio pavardė kartu su D.Raulišaičiu buvo minima informacijos nutekinimo,neva Snoro akcininkams ikiteisminio tyrimo byloje, nuo 2014 m .lapkričio buvo perėjęs dirbti advokatu (iki jo paskyrimo 2016 m. sausyje VAT teisėju) į E.Sutkienės advokatų kontorą “Tark Grunte Sutkiene”, matomai,tik todėl,kad galėtų “kontroliuoti” iš Snoro banko kreditorių vagiamo turto ir pinigų mąstus ir bei,kad “otkatai” teisingai paskirstyti būtų, neduok Dieve,nenuskriaudžiant Daukantinės ponios mėlynu chalatu???

   Thumb up 25 Thumb down 0

 23. Visiskai sutinku su rasytoja toje vietoje,kur kalbama apie Lietuvos teisines sistemos supuvima.O kas liecia snoro banka ,tai bankas buvo uzgrobtas ,isvogtas ir dabar tebevogiama is jo.O Maskvos teismas,ar koks Briuselio teismas ar amerikos,net neabejoju apvogtu verslininku naudai priteis ieskinius.Nes bet koks teismas,isigilines i snoro banko uzgrobimo ir isvogimo paruosta plana murovjovo aikstejesrumuose,yra akivaizdus verslo naikinimo pavyzdys,nesuderinamas su verslo principais.Kad ir paskutinis snoro banko vagystes momentas,pusvelciui parduota snoro vila prie Monaco.Antra diena po veltuj parduotos vilos,Vila isstatyta perparduoti uz daugiau nei dviguba kaina.Kaip supratau sendien yra jau ir pirkejes!!!! Tik man labai nesinoretu,kad snoro nuostolius verslininkams tektu dengti mokescius mokantiems .Vardan sazines turetu teismo ieskinius,kurie bus garantuotai,dengti sios aferos planuotojai ir vykdytojai,kartu su tais,kurie teisinguma isniekino sioje afioroje.

  Thumb up 38 Thumb down 1

  • Kad buvo pavogta kažkiek pinigų-tiesiog amerikonų įsakymu uždarytas
   Snoro bankas-nuostolis Lietuvos mokesčių mokėtojams 4 milijardai litų
   mažiausiai.Dabar galės lesbe su konservais mokėti tuos 600 000 milijonų
   eurų-nes teisme jie nieko neturi-tai afera-reiškia bus pradėtas areštuoti Lietuvos turtas Rusijoje.Ir ne tik Rusijoje, bet ir kitose šalyse.Konservatorius su lesbe ir Kubiliumi jau vien už Mažeikių Naftos ir Snoro aferas reikia teisti karo lauko teismo įstatymais.Geopolitinė situacija keisis-ir jie už tai atsakys, nors dar
   save pavogtuose dideliuose namuose ramina-bus padėti į pavėsį kai ateis
   laikas.

   Thumb up 33 Thumb down 1

   • Klysti!Nei lesbė,nei koncervai nieko niekada nemokėjo ir nieko nemokės.Už jų padarytas aferas ,kaip jau įprasta, apmokėsi tu runkeli.

    Thumb up 22 Thumb down 0

 24. Turtingas buvo tas „Snoras“, špyga taukuota,- penkti metai kaip tempia iš jo per visas duris ir langus kas tik netingi tuos milijonus,- o jų vis kaip yra, taip yra.
  Tai gal dar Prezidentė su Vasiliausku, kol iki paskutinio cento neiššlavė, sugebės iš jo apie milijardą prigrandyti Antonovo su Baranausku nuostoliams padengti, be biudžeto lėšų ar ES pinigų panaudojimo?

  P.s. O straipsnio autorė ryškiai savo politinę krypti pakeitė 180° kampu. Ir panašu, kad – ne už ačiū… Iš aršios kritikės vis labiau ir labiau tampa aršia Tatos su Mama ir jų Anūkėlio garbintoja…
  Ankstyvas KK rudenėlis. KK aktualumas ne dienomis, o jau valandomis vėsta…
  Ar tik neteks po kurio laiko keisti pavadinimą „Karštas“ į „Ledinis“? Bet ar kam tas „Ledinis“ bebus įdomus?

  Thumb up 45 Thumb down 1

  • Zinai ,Baba,ir man keistai atrodo KKpozicija paskutiniu metu.Pasikeli rasinius pries tris metus KK ,tai panasu i tiesa rasydavo.Dabar ,kaip rasai,tai panasu i skalbykla,kur bandoma isplauti koncervatnyku ,dedules ir magnolijos surudijusius naktinius .Idomu ,ar cia tas pats buvusios visu bendros priklausomybes kgb dvokas pasidave,ar tiesiog sios organizacijos vyresnybe tokiuos nurodymus pasiunte? Gal dar kokia silta vietele pazadeta ?

   Thumb up 39 Thumb down 1

   • Tai K.Pūko nuopelnas.Anas su savo visa televizija ir radiju kryžiu gula už neklystančiąją ir tata.

    Thumb up 28 Thumb down 0

    • tai tiesa 100%.Jeigu tik Puko kas nors paklausia per jo laidas apie Grybauskaite is blogos puses, tai jis uzsidega, kaip degtukas.Jeigu galetu, tai jis tai poniai kelia nusveistu skalbimo milteliais…

     Thumb up 11 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Rūpintis savo sveikata turėtų kiekvienas. Pataria medikas
3 patarimai, norintiems puikiai pasiruošti anglų kalbos valstybiniam brandos egzaminui
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...