Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugsėjis 26 Sekmadienis
 

Rusiška balalaika užsimanė šokdinti Lietuvą

2016-09-10 13:48 | Nuomonių ringas | Komentarų (146)

V.Antonovas užsimanė pašokdinti Lietuvą - bėglio ieškinį prieš Lietuvą Maskvos arbitražiniame teisme nagrinės teisėjas, kuriam  Lietuva  ir Latvija - vienas ir tas pats. KK fotomontažas


Giedrė Gorienė

Rusijoje nuo Lietuvos teisėsaugos besislapstantis buvęs „Snoro“ banko akcininkas Vladimiras Antonovas apskundė Lietuvą Maskvos teismui. Bėglys užsimanė, kad Maskvos arbitražo teismas iš Lietuvos valstybės jam priteistų 557 mln. eurų: maždaug pusė sumos – už esą patirtus materialinius nuostolius, o kita pusė – už neva padarytą žalą jo dalykinei reputacijai.

Dar daugiau – nuo Lietuvos teisėsaugos Rusijoje besislapstantis V.Antonovas užsimanė, kad Maskvos (!) arbitražo teismas paneigtų Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės žodžius, jog „Snoro“ vadovybės veikla yra įžūlus išpuolis prieš Lietuvos bankinę sistemą ir Lietuvos žmonių interesus, t. y. korumpuotų Lietuvos pareigūnų (ir galimai dabar valdžioje esančių kai kurių politikų) dėka išnešęs kudašių kratų pas „Snoro“ vadovybę išvakarėse V.Antonovas tyčiojasi iš Lietuvos – nori, kad Lietuvos Prezidentės žodžius Maskvos teismas pripažintų neatitinkančiais tikrovės.

V.Antonovo ieškinio atsakovu nurodyta Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija.

Maskvos teismas, įsivaizduokite, tokį V.Antonovo ieškinį prieš Lietuvą priėmė – nagrinėjimas numatytas rugsėjo 22 d.

Na, o kokios reakcijos dėl šito V.Antonovo „cirko“ Lietuvoje? Teisės korifėjai tuoj puolė aiškinti, kad Lietuva turi žaisti pagal paieškomo bėglio diktuojamo žaidimo Maskvoje taisykles – dalyvauti Maskvos teismo procese. O Teisingumo ministerija ėmė svarstyti, kuri čia ministerija tame Maskvos teisme turėtų atstovauti Lietuvai – Teisingumo ministerija ar vis dėlto Finansų?

Gražu? Tiesiog nuostabu! Lietuvos valdžios atstovai rimtu veidu svarsto apie dalyvavimą V.Antonovo inicijuotame Maskvos teismo proceso farse. Todėl iki pilnos laimės prie visos šitos Rusijoje pasislėpusio „Snoro“ bankininko „puokštės“ betrūksta į Maskvą p. Antonovui nusiųstos gėlių puokštės su laiškeliu: „Myliu-laukiu-negaliu“.

Sakote, tai jau būtų kažkas iš fantastikos srities? Tikrai ne, nes jau turime pavyzdžių: 2005 metais tuometinis socialdemokratų krašto apsaugos ministras Gediminas Kirkilas, Lietuvos sieną neteisėtai kirtus Rusijos naikintuvui Su-27, paskraidžius Lietuvoje ir galiausiai Šakių rajone sudužus (greičiausiai rusai norėjo patikrinti, kaip NATO valstybė Lietuva saugo savo oro erdvę), išsigelbėjusį lakūną majorą Valerijų Trojanovą pasitiko ne su antrankiais – Rusijos majoras Lietuvos krašto apsaugos ministro G.Kirkilo buvo sutiktas tarsi koks „Lietuvos išvaduotojas“ 1940 metais, tiesa, gėles įteikiant ne tiesiogiai Trojanovui, o iš karto po neteisėto lakūno įsibrovimo su Su-27 į Lietuvą čia atvykusiai jo žmonai.

Taigi, ir dabar būtų visai nenuostabu, jei 557 mln. eurų ieškinį Lietuvos valstybei Maskvos teisme pareiškęs ir dar Lietuvos Prezidentės žodžius paneigti paprašęs buvęs „Snoro“ bankininkas atskirų mūsų valdančiųjų politikų būtų pamalonintas gėlėmis.

Juk kas gali paneigti, kad ne kurie „Snoro“ bankininko kišenėje galimai besišildžiusieji dar ir šiandien slapta jam (kartu ir kitam bėgliui – buvusiam „Snoro“ akcininkui A.Baranauskui) nepadeda, viltingai tikėdamiesi „išvadavimo“ iš „prakeiktos Grybauskaitės kadencijos“?

Beje, jei jau prakalbome apie antrą bėglį, tai turbūt analogiško – 557 mln. eurų ieškinio galima tikėtis ir iš antro bėglio „Snoro“ byloje – A.Baranausko. Klausimas: o jeigu ir antras papustęs padus iš Lietuvos kratų išvakarėse – A.Baranauskas pateiks Maskvos teismui ieškinį prieš Lietuvos valstybę, tik prašys paneigti ne Lietuvos Prezidentės žodžius, o, pvz., Kovo 11-osios Aktą, ar ir tokiame Maskvos teismo farse dalyvautų Lietuvos valstybės atstovai?

Taip, taip, tokie mūsų akimis, regis, absurdiški ieškiniai Maskvos teisme turbūt galėtų būti nagrinėjami – jeigu jau Maskvos teismas nagrinės V.Antonovo prašymą paneigti Lietuvos Prezidentės žodžius – kad Lietuvos Prezidentės Dalios Grybauskaitės žodžiai apie „Snoro“ banko vadovybę neatitinka tikrovės.

Taigi, štai kokią rusiškos „balalaikos“ melodiją užgrojo penktus metus nuo Lietuvos teisėsaugos besislapstantis V.Antonovas.

Beje, šie du „Snoro“ bėgliai tik kažkur prieš metus papustė padus iš Didžiosios Britanijos, kai po kelerius metus trukusių teismo posėdžių anglų teismas nusprendė patenkinti Lietuvos prašymą ir grąžinti bėglius į Lietuvą. Tačiau dar prieš anglų teismo sprendimo paskelbimą bėgliai dingo. Po to pasirodė informacija, kad jie slepiasi Rusijoje, o galiausiai Lietuva sulaukė ir štai tokio „gražaus“ ieškinio, kuris bus nagrinėjamas Maskvos teisme.

Štai prie ko privedė korupcija Lietuvos teisėsaugoje. Turbūt ne už gražias akis „geri dėdės“ pašnibždėjo „Snoro“ savininkams: „Bėkit! Kuo skubiau!“, ir šie, dar prieš pareigūnams pradedant imtis veiksmų jų atžvilgiu, susirinko savo mantą ir padarė „dingau“ iš Lietuvos, prieš tai dar spėdami pervesti, kaip buvo skelbiama spaudoje, nemenką dalį banko aktyvų į Šveicariją.

Kas „nutekino“ informaciją?

Kas įspėjo A.Baranauską su V.Antonovu?

Kas tie „Snoro“ bėglių bendrininkai?

Didžiulė gėda Lietuvos teisėsaugai ir tarnyboms, kad į šiuos klausimus iki šiol neatsakyta. Negi visos institucijos iki šiol vadovaujasi principu: „Dirbame tai rankai, kuri maitina?“

Kažkodėl netikiu, kad tų „Snoro“ bėglių bendrininkų ir valstybinės paslapties išdavikų (negi informacija apie planuojamas kratas ir kitus teisėsaugos veiksmus – ne slapta?) nebuvo galima išsiaiškinti. Manau, čia suveikė kita taisyklė: nenorėjo. Turbūt per daug žinomų personų yra sumerkę savo uodegas į „Snoro“ bėglių verdamą interesų ir ryšių katilą…

Tačiau kol V.Antonovas sapnuoja iš Lietuvos valstybės Maskvos teismo priteistus 557 milijonus, mūsų teisėsaugai reikėtų pabusti iš korupcijos miego ir imtis bėglių bendrininkų Lietuvoje paieškos. Kur tai matyta, tik suinkštė teisėsaugininkai: „Oi, neradom“, ir toliau valstybė moka jiems algas? Nesugeba ieškoti ir surasti, vadinasi, dirba ne savo darbą – tegul eina troleibusus Vilniuje vairuoti, nes tokiu atveju galės nebent „nutekinti“ informaciją apie kokius nors troleibusų vairuotojų planuojamus streikus ar pasikeisiančius maršrutus.

V.Antonovo „koncertas“ Maskvos arbitražiniame teisme iš tiesų gali būti tas spyris mūsų politikams ir teisėsaugai į „minkštą vietą“, kad pagaliau metas išsivalyti nuo korupcijos apraiškų – tiek teisėsaugoje, tiek politikoje (nes kaipgi be savų Seime ar Vyriausybėje?). Net nėra klausimų – turi būti rasta politinė valia ir pareigūnams turi būti duota užduotis: bendrininkai privalo būti surasti. Nebus rezultato – tegul eina tuomet tyrėjai troleibusų vairuot arba tegul važiuoja į Rusiją V.Antonovui su A.Baranausku portfelių nešiot ar namų duris atidarinėt. Nes argi ne gėda: Lietuvos nepriklausomybei – 26-eri, o teisėtvarka, susidaro įspūdis, tarnauja kieno nori interesams, bet tik ne Lietuvos.

Informacijos V.Antonovui ir A.Baranauskui „nutekėjimas“ – tik vienas toks pavyzdys.

Komentarai

 

 

 
 1. Manau , kad Antonovas ne tik , kad užsimanė , bet ir pašokdins , tik ne Lietuvą , o jos apsivogusius , nutukusius valdžiagyvius ir retas reptilijas .

  Thumb up 23 Thumb down 0

  • o visą šį balaganą apmokėsi tai tu. Jie juk už nieką neatsako.Kalti tik, kaip visada runkeliai.

   Thumb up 14 Thumb down 0

  • Galesi tai pasakyti savo zmonai ir alkaniems savo vaikuciams, kai grysi namo ir parnesi savo 380 euru alga

   Thumb up 23 Thumb down 0

 2. Leika ir Petrauskas, kurie tiesiogiai ale isjunge banka is razetes t.y. atjunge SWIFT sistema.Kur jie siandiena? Ju Lietuvoje nebera, jie Amerikoje, nes cia matomai nera jauku, atlikus toki zygdarbi nera jauku. Jie gavo labai daug snoriniu pinigu mokslui Amerikoje. Nerasau nes nezinau tiksliai mokslo istaigos.

  Thumb up 24 Thumb down 1

  • O Kijevo chuntą ar kartais Grybauskaitė finansuoja ne iš SNORO banko kartu su Vasiliausku ir Šimonyte bei bankroto administratoriais išgrobstytais šimtais milijonų indėlininkų pinigų???

   Thumb up 27 Thumb down 0

 3. Tuo pačiu norėčiau visiems priminti ir dar vienų SNORO istorijos „didvyrių“ pavardes, o tiksliau kelių parlamentarų, o dar tiksliau Seimo laikinosios tyrimo komisijos narių pavardes, kurie paskutinio Komisijos posėdžio metu išėjo iš posėdžių salės ir tokiu būdu sužlugdė balsavimą ir galutinį išvadų patvirtinimą, nes jos buvo nepalankios tiek Lietuvos banko vadovui V. Vasiliauskui, tiek ir A. Kubiliaus vadovaujamai vyriausybei. Nėra kvorumo, nebus ir išvadų, pasakė konservatoriai ir liberalai, dirbę Seimo laikinojoje komisijoje. Tai A. Anušauskas, R. Dagys, J. Razma ir S. Šedbaras bei P. Auštrevičius ir S. Bogušis. Manau, kad šie „garbūs“ ponai turėjo ką slėpti nuo visuomenės. Ir jie ne tik sužlugdė Seimo komisijos tyrimą, bet ir tokiais savo veiksmais padėjo vėliau D.Grybauskaitės statytiniui V.Vasiliauskui ir Co iššvaistyti bei išgrobstyti AB banko SNORAS indėlininkų turtą.

  Thumb up 35 Thumb down 1

 4. kai nieko negaliu griebiuosi uz siaudo ir pilu purva ir tikiuosi, kad pakelsiu laikrastuko reitingus.

  Thumb up 27 Thumb down 1

 5. D.Grybauskaitės statytinio V.Vasiliausko draugelis Snoro bankroto administratorius N.Cooperis pardavė banko teritorinį tinklą – taupomuosius skyrius – “snoriukus” VĮ “Lietuvos paštas” už 897,8 tūkst.eurų (ankstesniu ekvivalentu – už 3,1 mln. litų), kai, tuo tarpu, vien jų balansinė likutinė vertė buvo 4,6 milijono eurų (16 mln. litų) plius PVM, o rinkos vertė – dvigubai didesnė. Parduotas 220 vienetų “snoriukų” tinklas už 10 proc. rinkos vertės! Apgavo N.Cooperis?! Akivaizdu, kad taip. Tikrai apgauti SNORO kreditoriai!

  Thumb up 27 Thumb down 1

  • Tik 2oo mln.lt, kuriuos nukosėjo Adolis Ginaitis, sutaręs su Vasiliausku ir Kuperiu bei kartu pavogę iš Snoro “Vilniaus verslo uosto” akcijų paketą, nepriskaičiavote. Ir kiek susimokėjo sau ir “konsultantams” Friklis su Kuperiu nesuskaičiavote – bus dar koks ketvirtis milijardo!

   Thumb up 12 Thumb down 0

 6. Pasvarstykim: kokia Antonovo ir Baranausko realybė? Laukti kitų prezidento rinkimų ir tikėtis, kad prezidentu taps arba Ušackas, arba Butkevičius.
  Variantas 2: po mėnesio seimo rinkimus laimi LSDP su LVŽS, kurie dviese gauna 86 mandatus, ir per apkaltą nuverčia Grybauskaitę ir surengia priešlaikinius Seimo rinkimus.
  Bet 86 mandatai kitą mėnesį – utopija. Nebent tikisi, kad Antonovo viešieji ryšiai su tuo ieškiniu padės.

  Thumb up 1 Thumb down 20

  • Išeitis: sumokėti V.Antonovui tuos prašomus 557 mln.EUR už jo turėtas SNORE 68,1% akcijų, po to pagai antrą ieškinį sumokėti kitam banko akcininkui R,Baranauskui -207 mln.EUR už pastarojo turėtas SNORE 25,31% akcijų.
   O valdžiažmogiai vagys vėliau, tegul ir toliau plėšia Lietuvą dar iki 2020 m., vogdami jau paskutinius ES struktūrinių fondų milijardus.

   Thumb up 30 Thumb down 1

 7. Ne taip jau čia viskas paprasta su tais nacionaliniais arbitražų teismais. Yra tokia Niujorko 1958 m. konvencija „Dėl užsienio arbitražo sprendimų pripažinimo ir vykdymo” dalyvių teritorijoje. Jei Lietuva yra šią konvenciją ratifikavusi ir yra dalyvė (viso dalyvių yra 130 valstybių), teks vykdyti. 557 milijonams eurų iš Lietuvos iždo – tiu tiūūūūūūū… O jei, kaip sako GG, dar ir Baranauskas užsimanys tiek pat?
  Tik jau neapsimeskim tokiais nežiniukais ir prašom nelaikyti kitų kvailais. Seniai visiems aišku kas tą pažymą dėl Snoro nutekino. Andrius Nevera iš karto nuėjo pas Grybauskaitę ir pasakė pavardę ir… neteko pareigų.

  Tokios tokelės.

  Thumb up 32 Thumb down 1

 8. Sugalvojai parašyti straipsnį aktualia temą apie Antonovo ieškinį, nes visa Lietuva šiandien apie tai ir tekalba, ir pasikelti savo šūdino portalo lankomumą? Žemas lygis, ir straipsnis kažkoks briedas išėjo.

  Thumb up 29 Thumb down 3

 9. turi būti paviešinti “Snoro” Vindikacijoje dirbusių buvusių pareigūnų ir VRM ministrų ryšiais su politikais.

  Thumb up 7 Thumb down 6

 10. Panele autore, priskalde malku, net atsimine kovo 11d., gal kazka konkreciau is Snoro bylos….rusai puola ir blogoausi baigia atgyventi….gal pvz, apie Lietuvos istatymus, kurie buvo priimti sekancia diena po Snoro uzgrobimo…lapkricio 17, 18d., septyni istatymai pakeisti, kad pateisintu uzgrobima…..O gal panele paskaitytu, kaip skamba klasikinis nacionalizacijos apibrezimas……abiems pusems dalyvaujant…..o buvo tik valdziazmogiai….taip kad nepulkim rasineti niekingu straipsiu, kuriuose informacija nuline……tik politikavimas ir tai vaikiskas.

  Thumb up 31 Thumb down 1

 11. turi būti paviešinti VISI buvę pareigūnai ir ministrai, dirbę “Snoro” Vindikacijoje, jų atlyginimai ir ryšiai su teisėsaugoje dirbančiais.

  Thumb up 7 Thumb down 6

  • Straipsnyje myliu, laukiu , negaliu, Antonovo cirkas, geles Antonovui…..autores neigalus menkas sarkazmas.Moteriske, ne siaip Antonovas budamas kvailelis sukure toki banka, kuris dviejus metus britu The banker buvo pripazintas geriausiu banku Pabaltyje, prie Snoro buvo sukurta dar 35 dukterines imones ir trys dukteriniai bankai.Bankas turejo astuonis milijardus litu turto…..kotiravosi Londono birzoje.Moteriske, ne siaip Antonovas neturedamas ka veikti …..nori teistis, matomai Antonovas jauciasi apvogtas.Zurnaliste, ka tamsta sukurei, koki kolektyva islaikai….tris zmones?Antonovas vadovavo penkiems tukstanciams ir jie neteko darbo vietu. O tu moteriske, apie balalaikas.Antonovas nenori nei tamstos turto, nei Grybauskaites.Grazinkit kas jam priklauso ir ka uzgrobet

   Thumb up 32 Thumb down 1

 12. Laukime šios užgrobto Snoro banko istorijos atomazgos ir pamatysime.
  Tiesa ne už kalnų. Žmogus su liemene ir jo darbdavė iš Daukanto rūmų
  sausi neišlips. Per daug kliurkų ir klaidų pridaryta.

  Thumb up 31 Thumb down 0

 13. Kuperio veikla ” bankrutavusiam” bankui kainavo 140mln doleriu.Statistika oficiali.Sitas skaicius fantastinis butu ir Londono sityje.Tikriausiai tai pati fantastiskiausia administracine suma bankrutuojanciame banke pasaulio mastu, analogu reiketu paieskoti.

  Thumb up 32 Thumb down 0

 14. Formuojasi nuomone, kad lietuviai varliagyviai bijo teismo…..tiek prisisiko su tuo Snoru, kad norisi begti, atsiprasau tiek prisivoge, o voge ir socdemai ir konservatoriai. Snoro vagystes rusiavo Sutkienes advokatu kontora, kurioje dirba Teisingumo ministro Bernatonio sunus……sunaitelis, si karta ne anukelis…..

  Thumb up 32 Thumb down 0

  • Gal kas girdėjote kokią sumikę pinigų prieš rinkimus pamėtėjo
   Grybauskaitei iš savo kompanijos INTER RAO Garbaravičiai?

   Thumb up 33 Thumb down 0

 15. Siulyciau paskaityti ieskini, gal maziau liks vietos fantazijai, nesvarbu, kad laikrastukas remiamas prezidenturos senmergiu, bet nuo tokio piktumo oda raukslejasi ir klimaksas sunkesnis.

  Thumb up 37 Thumb down 1

 16. Deja, deja ponia Goriene teks klausyti Maskvos arbitraze Antonovo balaikos, o po to bus galimybe ir kitame arbitraze ( jau Lietuvos lygio, ar ne?) paklausyti gal ir kito instrumento, svarbu nepratrysti is baimes ir sudalyvauti, nes ne kasdien uzgrobiami bankai ir is jo vagiama vagiama vagiama jau penkerius metus.Gera banka buvo sukures Baranauskas ir Antonovas , puse valdziazmogiu praturtejo.Manau reikia butinai dalyvauti Maskvos arbitrazo teisme, nes ponas Nekrosius sake mes ne bananu salis.

  Thumb up 38 Thumb down 1

 17. O kodel byla keliama valstybei? Byla reikia kelti Snoro vagims—–vasiliauskui ir Simonytei

  Thumb up 36 Thumb down 1

  • Na taip, ministraudama Šimonytė irgi grynai “savanoriškai”, be jokio finansinio
   paskatinimo atleido skandinavų bankus nuo mokesčių, kaip pati paaiškino “kad tie kartais nebankrutuotų”. Taip supratau čia toks juodo jumoro skyrelis.

   Thumb up 33 Thumb down 0

  • Paršas Vasiliauskas jau skrandį susimažino, nes ubago kiaulės paršelio širdis nebelaikė nuo baimės dėl vagysčių)))

   Thumb up 26 Thumb down 1

   • Nueini į “Maisto banką”, gauni pačios Grybauskaitės paaukotų kruopų, užvalgai ir ko daugiau žmogui reikia?…

    Thumb up 33 Thumb down 1

  • Kodėl Putinas nekreipia dėmesio kai ant jo lojama ? Nes žino kai lojama į ką tuomet būna atsuktas užpakalis ?

   Thumb up 21 Thumb down 1

 18. Lietuva-oficialiai pripažinta korumpuočiausia ES šalis. Ar EK ataskaita
  ir yra tas Kremliaus dokumentas, kurio taip bijojo Ladsbergis ir nuo kurio
  “skiepijosi” Grybauskaitė???

  Thumb up 39 Thumb down 1

 19. Kiek Goriene besistengtu atplauti prezidentes melyna chalatą, vis viena jis dvokia kai kiekviena diena ta purvina sinieliu tenka nesioti

  Thumb up 38 Thumb down 1

 20. Ožys pavogė Norvegijos žmonių dovanotą tautos fondą ir nieko, vsio zakono, kaip a.a.AMB sakė. Bet čia banką Grybauskaitė su kubilinių gauja pavogė, išvogė žmonių pinigus, – tikrai reiks atsakyti brudams.

  Thumb up 37 Thumb down 2

  • Kubiliui ir Šimonytei dar esant valdžioje, o LB-ui vadovaujant Vasiliauskui,Lietuvoje skandinavai galutinai monopolizavo bankų sektorių.
   Jie turi visas galimybes karteliniams susitarimas. Kelia bankų paslaugų
   įkainius, sprendžia kokius projektus finansuoti, o kokius ne,
   neatsižvelgiant į valstybės ir vietos verslo poreikius ir prioritetus.
   Visą Lietuvos ekonomiką laiko savo rankose. Vaizdžiai tariant, Stokholme
   sėdintys dėdės ir tetos gali nuspręsti ar leisti augti Lietuvos
   ekonomikai, ar ne. Jie labiau suinteresuoti, kad nuskurdę lietuviai
   važiuotų į Skandinavijos šalis ir jiems keltų ekonomiką būdami pigia
   darbo jėga.

   Thumb up 32 Thumb down 0

   • Paslaptingas prezidentes vizitas i skandinavija ir ypatingai slaptas susitikimas su skandinavu banku pirmaisiais asmenimis,kur niekas negalejo net prezidentei patarti,ir buvo skandinavu banku didziausias pirkinys ,MANAU,t.y.visos Lietuvos bankine sistema.O pardave,MANAU,valstybes pirmas asmuo.Uz kiek,galima butu tik numanyti,nes “pasitarime” niekas neturejo teises pasalinis dalyvauti.Todel tik po seimo rinkimu,pirmas dalykas turetu buti Nacionalinio banko kurimas.

    Thumb up 22 Thumb down 0

 21. Senis Lansberga ožys jau šoko Katedros aikštėje, kratėsi kaip šėtono apsėstas, šoks ir kaloborantė Burokevičiūtė, net mėlyni chalato skernai skėsis.

  Thumb up 43 Thumb down 1 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Rūpintis savo sveikata turėtų kiekvienas. Pataria medikas
3 patarimai, norintiems puikiai pasiruošti anglų kalbos valstybiniam brandos egzaminui
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Lietuvos bankas su rinkos dalyviais aptarė pinigų išgryninimo tinklo plėtros projekto pažangą
Lietuvos bankui šiemet birželį inicijavus memorandumo dėl grynųjų pinigų prieinamumo...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...