Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Birželis 5 Penktadienis
 

Rusijos žurnalistas A.Nevzorovas nufilmavo Medininkų žudynes?

2017-03-08 19:37 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (281)

Pasak Aleksandro Nevzorovo, Medininkų muitinės poste "įvyko dalis karo" už TSRS išlikimą, o "kiekviename kare būna visko". Nuotr. iš wikipedia.org

Kas iš tiesų įvyko 1991-ųjų metų liepos 31 d. naktį Medininkų muitinės poste, kur buvo nužudyti septyni Lietuvos pareigūnai, o vienas – Tomas Šernas – sunkiai sužeistas? Pasirodo, į šį klausimą galėtų atsakyti Rusijos žurnalistas Aleksandras Nevzorovas, kuris, kaip rašo Sankt-Peterburgo portalas fontanka.ru, buvo pirmasis žurnalistas, atvykęs į Medininkus. Tiesa, portalas neatskleidžia, kada tiksliai ir kokiomis aplinkybėmis A.Nevzorovas atsidūrė Medininkuose – iš karto po žudynių, o gal Rusijos žurnalistas atsidūrė dar prieš žudynes ir pats buvo žudynių liudininku?

„Aš žinau apie Medininkus tiek, kiek jums ir nesisapnavo, ir kalbėti ta tema nenoriu. Daug gyvų ir daug nenuteistų“, – taip į portalo žurnalisto klausimą, ar Medininkuose įvyko vykdytojo ekscesas ir galbūt nebuvo komandos žudyti, atsakė Aleksadras Nevzorovas.

Paklaustas, ką mano, ar Lietuvos teisėsauga sieks nuteisti Medininkų įvykių užsakovą – tą, kuris davė įsakymą užpulti Medininkų muitinės postą ir žudyti, Aleksandras Nevzorovas taip atsakė: „Užsakovas mirė 1991 metais. Jo vardas – Tarybų Sąjunga. Ir visa ideologija. Ir vadinamasis patriotizmas. Jis seniai palaidotas“.

Pagal Lietuvos įstatymus, žinojimas apie nusikaltimą ir nusikaltėlių slėpimas – taip pat nusikaltimas. Tuo tarpu Aleksandras Nevzorovas Sankt-Peterburgo žiniasklaidai prisipažįsta žinantis apie įvykius Medininkuose tiek, „kiek nesisapnavo“.

Dar daugiau, kaip aiškėja iš A.Nevzorovo interviu Sankt-Peterburgo portalui, A.Nevzorovas buvo pirmasis iš žurnalistų, atvykusių į Medininkus. Iki šiol tokių duomenų Medininkų byloje nebuvo. Tuomet kyla klausimas: ką jis nufilmavo Medininkuose ir kieno rankose dabar ši vaizdo medžiaga?

Šį A.Nevzorovo interviu puikiai papildo ir buvusių Vilniaus omonininkų interviu Rusijos žurnalistei G.Sapožnikovai, kurios knyga „Išdavystės kaina“, išversta į lietuvių kalbą, šiandien Lietuvos teisėsaugos leidykloje „Gairės“ buvo konfiskuota.

Šioje knygoje buvę Vilniaus omonininkai prisipažįsta apie planuotą operaciją Medininkų muitinės poste, kad sekė, stebėjo Medininkų muitinės postą dar kelios dienos iki žudynių, kad buvo atvykę apsižvalgyti posto teritorijoje – kur surengti pasalą ir pan., ir kad žudynių išvakarėse Vilniaus OMON vado B.Makutynovičiaus kabinete ant lentos dar kartą patikslino operacijos detales, kad visa operacija turėjo būti filmuojama ir kad buvo planuota ją parodyti Rusijoje per televiziją. Tai yra, Vilniaus omonininkai Rusijos žurnalistei patys prisipažino, kad Medininkuose rengė operaciją ir kad buvo pasirengę tą operaciją nufilmuoti.

Tačiau septyni lavonai tą naktį ištrynė Vilniaus omonininkų prisiminimus: G.Sapožnikovos knygoje Vilniaus omonininkų pasakojimai užsibaigia operacijos detalių aptarimu B.Makutynovičiaus kabinete žudynių išvakarėse. Ir nuo išėjimo iš B.Makutynovičiaus kabineto Medininkų „filmas“ Vilniaus omonininkų atmintyje tarsi nutrūksta.

Kadangi A.Nevzorovas, kaip teigiama jo interviu Sankt-Peterburgo portalui, buvo pirmasis iš žurnalistų Medininkuose, galima susidaryti pagrįstą prielaidą, kad tos Vilniaus OMON planuotos naktinės operacijos Medininkuose filmuotojas buvo būtent jis.

Galima tik spėti, kad tos nakties vaizdo įrašas – Rusijos slaptųjų tarnybų seife.

Tai paaiškintų, kodėl Medininkų žudynės – Rusijos valstybės paslaptis ir kodėl Rusijos Federacijos Teisingumo ministerija, Lietuvos apeliacinio teismo paprašyta apklausti buvusį Rygos omonininką A.Kuzminą, kurio parodymai galėjo pakeisti K.Nikulino likimą, teismui atsakė, jog A.Kuzmino apklausa kelia grėsmę Rusijos nacionaliniam saugumui, todėl Lietuvos teisingumo ministerijos prašymas nebus vykdomas.

Beje, šį A.Nevzorovo interviu Latvijos portalas delfi „priklijavo“ prie buvusio Rygos OMON’o vado Č.Mlyniko interviu – iš A.Nevzorovo interviu „išmetus“ klausimą: „Ar jūs palaikote ryšius su Č.Mlyniku“ ir A.Nevzorovo atsakymą į jį, kas leistų suprasti, kad Č.Mlynikas nekalbės apie ryšių palaikymą su savimi, bei „priklijavus“ A.Nevzorovo interviu prie Č.Mlyniko interviu, galima suprasti, kad būtent Č.Mlynikas kalba apie tai, kad „žino apie Medininkus tiek, kiek jums nesisapnavo“ ir apie Medininkų posto užpuolimo užsakovą – TSRS.

Komentarai

 

 

 
 1. Rusijos žurnalistas A.Nevzorovas nufilmavo Medininkų žudynes?
  Pradėti norėčiau nuo teiginio netikslumo straipsnyje: „Kas iš tiesų įvyko 1991-ųjų metų liepos 31 d. naktį Medininkų muitinės poste, kur buvo nužudyti septyni Lietuvos pareigūnai, o vienas – Tomas Šernas – sunkiai sužeistas?“

  Sužeisti buvo du – Tomas Šernas ir Ričardas Rubavičius. Tik Tomas atsipeikėjęs negalėjo rišliai nieko tardytojui A.Astaškai pasakyti, todėl atrodė nepavojingas ir buvo paliktas gyventi, o Ričardas išklojo visą tiesą, kaip kunigui per išpažintį. Ir tai buvo pagrindinė jo klaida, nulėmusi kelią į amžinybę su visais protokoliniais parodymais. Bet ne apie tai…
  Išeitų, kad A.Nevzorovas apie būsimą egzekuciją žinojo dar jai neprasidėjus. Tik klausimėlis, kas jį pasikvietė tą istorinį įvykį įamžinti? Makutinovičius ar abstrakti „žlunganti Tarybų Sąjunga“?
  Apie būsimas žudynes, netgi dar daugiau, žinojo ir karo ministras Audrius Butkevičius. Jis net žinojo, kad bus vežamos per sieną kažkokios raketos, todėl vidurnaktį labai apdairiai patraukė postą saugojusius savo kariškius. Žinojo ir pamainos vadas R.Kazokevičius, kuris tą dieną pasiėmė išeiginę. Žinojo apie būsimas žudynes ir jį pavadavęs Lavanoriškių posto vadas V.Petruškevičius, nes išvakarėse iš kažko pasiskolino filmavimo aparatūrą ir vidurnaktį, kaip ir Nevzorovas išlėkė „ieškoti“ įkalčių ir filmuoti įvykius. Žinojo ir Patriarchas, nes tą naktį dėl viso pikto, kuo toliau nuo grieko, išlėkė nakvoti į Palangą, o jau 8 ryto davinėjo interviu žurnalistams apie žudynes ir Rygos OMON’ą. Žinojo ir AT budintis asistentas, kuris N.Medvedjevui pasiuntė Volgą ir įpareigojo vykti į Medininkus. Žinojo ir generalinis prokuroras A.Paulauskas. Tik greitoji sužinojo paskutinė po 9 val. ryto. Privalėjo žinoti ir Generalinis komisaras M.Misiukonis ką veikia jo vadovaujami omonininkai ir rygiečiai svečiai, juk ne patys jie slapta sugalvojo sunaikinti Medininkų pasienio postą, o gavo tokią užduotį. Labai įdomu būtų sužinoti iš ko? Tai, tikriausiai todėl ir nuteistas tas Nikulinas todėl, kad jis tame nedalyvavo, nežino ir negali pasakyti, kas juos ten siuntė.
  Žinojo apie būsimąjį nepriklausomybės aukurą ir jo auką visi, kam reikėjo apie tai žinoti. Nežinojo tik vargšai likimo valiai palikti to posto tarnautojai bei sargybiniai, ramiai švenčiantys Tomo bernvakarį, nes niekas jų apie tai neįspėjo. Net juos saugantis A.Butkevičius, kuris po ketvirčio amžiaus „prisiminė“, kad per sieną išsigandęs D.Bušo vizito, M.S.Gorbačiovas skubiai veš iš Lietuvos branduolines balistines raketas, kurios jau seniausiai buvo išvežtos.
  Va, taip va, labai jau daug vienas kitam prieštaraujančių nesutapimų, fantazijos, melo ir smegenų pudros, o galai kažkaip, kaip nesueina, taip nesueina. Juolab, kad, kaip bandoma įpiršti jog tai ruso darbas, žinant tokią neapykantą rusui, būtų ne specialiai naikinami visi įkalčiai, bet net ir visokios pašalinės molekulės bei atomai iš tos įvykio vietos būtų surinktos ir po devyniais užraktais saugomos ir visam svietui demonstruojama, kaip įrodymas, kokie mes patriotai ir koks blogas rusas.
  Juk, kaip tik tai ta auka ant nepriklausomybės aukuro ir norėta įrodyti.

  Thumb up 18 Thumb down 1

 2. Kieno naudai dirba delfis, klastodamas žinias? Čia nėra informaciniu karu prieš Lietuva?

  Thumb up 15 Thumb down 0

  • Kažkur, kažkada teko skaityti, kad delfiai (lt , lv, ee ir t.t.) buvo Rusijoje įsteigta ir ten registruota informacinės sklaidos firma. Jeigu tai yra tikras faktas, tada nesuprantu, kaip ji informacinio karo tarp Rusijos ir NATO aljanso šalių laikotarpiu dar yra Lietuvoje neuždrausta ir kodėl yra vos ne pagrindine internetinės žiniasklaidos Lietuvoje priemone?

   Thumb up 13 Thumb down 1

   • Daug ju straipsniu kelia abejoniu kieno naudai dirbama, bet keista, kad musu infokaro specai to nemato.

    Thumb up 9 Thumb down 0

 3. Suzinojus, kad vakar buvo konfiskuotas visas knygos -ISDAVYSTES KAINA- tirazas-tiesiog BAISU- nes jau pas mus atejo tie laikai, kokie buvo prie Hitlerio ir Stalino- tiesiog Fasizmas?.Tai jau reiskia Musu Demokratijos VALSTYBEJE PABAIGA ???.O ar ne geriau butu kad pagaliau ir Lietuviu TAUTA suzinotu visa TIESA?.Kodel tik Lenkijos Valstybe sugebejo teismo keliu irodyti, kad ju buves lyderis ir Prezidentas Lehas Walensa- slaptuju tarnybu, tame tarpe ir KGB- bendradarbis?.O pas mus net juokinga- kai musu Tautai visa laika buvo irodinejama, kad musu Valstybes ivairus Veikiejai buvo TIK KGB REZERVISTAI- ir visai to net nezinojo ir nekiele jokios gresmes musu Nepriklausomai Lietuvai?.

  Thumb up 22 Thumb down 2

  • siais laikais informacijos,tuo labjau knygos,konfiskacijomis nepaslepsi.Tai tiesiog parodo demokratijos lygi musu “laisvoje ir nepriklausomoje” Gerai,kad parasete, reikes paieskoti jos internete.Matomai,nemazai tiesos toje knygoje esama…

   Thumb up 5 Thumb down 0

 4. 1.TSRS valde zydai ,o teigiama ,kad rusas valde.Komunizmas KGB,CZV ,Gestap,MOSAD…zydu sukurti ir valdomi.ES ,JAV valdo zydai.Tai kam tie kliedesiai-protingam.NATO irgi zydu….vien tam kad jie ramiai besdetu…

  Thumb up 12 Thumb down 4

 5. Tai tik parodo, kodėl Rusijai naudinga, kad Lietuvoje sėdėtų atpirkimo ožys, kuris net nežino, kur tie Medininkai. Pažiūrėkite, ar per Rusijos TV buvo bent vienas reportažas po aukščiausio teismo sprendimo, nieko panašaus, kas rodo, kad Rusiją toks Medininkų nurašymas ant Nikulino tenkina.

  Thumb up 17 Thumb down 0

 6. Kai viskas yra islaptinta patogu tiek Rusijoje, tiek Lietuvoje pagal politini uzsakyma traktuoti siuos buvusius ivykius kaip db politikams patogiau..manau ateis laikas, kai isaiskes, kas uz to slepiasi ir kas uz tu ivykiu slapstosi ir kas tu ivykiu interpretacija palaiko, kontroliuja, ir kam tai naudinga, tiek is Lietuvos, tiek is Rusijos puses…

  Thumb up 15 Thumb down 1

 7. Tokį klausimą “ar Medininkuose įvyko vykdytojo ekscesas” galima užduoti tik tam, kuris ten buvo ir viską matė.
  Ar prokuratūra jį apklausė?
  O teismai?

  Thumb up 12 Thumb down 0

 8. Senas bezdalius nevzorovas kažkada buvo tiesos pusėje, tačiau vėliau, kaip ir visi JAV zombiai išsigimė ir , siekdamas pritraukti savo išsigimėliškam snukiui nors kiek dėmesio, bando meluoti su Ucho Macy komanda ypatingai šlykščiu būdu. Net neverta skaityti šito seno ožio skiedalų – dabar jam reikia pinigų

  Thumb up 6 Thumb down 12

 9. Sis hamas tiek prisimelaves, tai juo tiketi negalima. Jis jau rase kad mes patys savus su savais tankais traiskeme ir dabar samokslo teorijas kuria. Tik ne tokiais meslais reikia tiketi.

  Thumb up 6 Thumb down 12

 10. Perskaičius ir pagalvojus, šitas ponas absoliučiai realus pretendentas į aukščiausiąjį Lietuvos Respublikos apdovanojimą ir ne vieną, su visomis iš to kylančiomis socialinėmis garantijomis. Jeigu Aleksandras Nevzorovas net ir dabar, po tiekos metų, pateiktų Lietuvai 1991 m. liepos 31 d. pareigūnų žudynių Medininkų poste videoįrašą, tikrai būtų vertas ir galėtų gauti Vytauto Didžiojo ordiną su aukso grandine, bei Lietuvos Respublikos valstybinę pensiją. Kaip manote?

  Thumb up 14 Thumb down 1

  • Nežinau kas ir kaip ten buvo, bet kažkodėl, perskaičius straipsnį, neapleidžia nuojauta, kad neatsitiktinai prabilo Nevzorovas apie tokį įrašą. O kas, jei tame video įraše nufilmuoti ne omonininkai ir ne tas Michailovas- Nikulinas? Kas tada? Ir šlamštinių komentarų keistai netrūksta, kažin kodėl?

   Thumb up 18 Thumb down 0

   • Nebūtų nuostabu, nes nei vieno įrodymo joks teismas ir patys prokurorai nesugebėjo įvardinti. Tačiau, jeigu iš to įrašo paaiškėtų, kad policininkus ir muitininkus išgalabijo ne tas, kurį buvo nuspręsta padaryti kaltu, o kažkas kitas, kaip tada? Kils neregėto mąsto skandalas iki pat dangaus per visą pasaulį. Ką teks daryti su visais tais prokurorais ir teisėjais? Ar jie bus atleisti be pensijų? Ar galės Lietuva mokėti pensijas tokiems “specialistams” už veltui iššvaistytas valstybės lėšas nevykusiam tyrimui, Lietuvos biudžetui, o, svarbiausia, Lietuvos Respublikos vardui ir tarptautiniam prestižui?

    Thumb up 18 Thumb down 1

 11. Kaip tas, esamas ar tariamas, A.Nevzorovo galimai padarytas Medininkų posto ir mūsų pareigūnų sunaikinimo “operacijos” videoįrašas susijęs su visų teismų nuteistu ir pasmerktu latvių rusu? Lyg kažko nedasakote, nutylite? Ar čia tik taip atrodo?

  Thumb up 14 Thumb down 0

 12. Iš kur kažkoks rusų žurnalistas gali žinoti, kad Medininkų žmogžudystę užsakė Sovietų sąjungos valstybė? Valstybės vardu įgaliotų kalbėti ir įsakymus davinėti žmonių nėra daug. Tokių vos 3 asmenys. Prezidentas, dūmos pirmininkas ir premjeras. Visi kiti tik vykdo jų įsakymus. Ar šitas žurnalistas pats buvo, matė ir girdėjo kaip prezidentas, dūmos pirmininkas ar premjeras davė įsakymą nužudyti Medininkų posto pasieniečius? Labai abejoju. Tokių įsakymų niekas prie žurnalistų nedalina. Savo bobišku proteliu ir atmintimi nesiskundžiu. Šitas Nevzorovas nebuvo sovietijos prezidentu, dūmos pirmininku ar premjeru. Tai iš kur jam žinoti užsakovą? Dabar ir pas mus pilna buvusių, t.y. valdžios netekusių politikų, kurie piarinasi, kad tik būtų matomi ir neužmiršti. Kalba visomis temomis, net ir tomis, kurių patys neišmano ir nežino. Tokiems svarbiausias tikslas neprarasti žiniasklaidos dėmesio.

  Thumb up 15 Thumb down 0

  • O aš kažkodėl tikiu, kad jis, būdamas aštrių pojūčių mėgėju ir adrenalino fanatiku, kaip bet kuris profesionalus žurnalistas, galėjo sudalyvauti tokioje specoperacijoje su filmavimo kamera. Pasižiūrėkit jutubėje jo paties paskyroje
   Alexander Nevzorov filmą iš Nevzorov TV pavadinimu Невзоров, НАШИ. Ir palyginimui pagalvokit kuris iš Lietuvos žurnalistų atsisakytų sudalyvauti kokioje nors mūsiškų spectanrnybų slaptoje operacijoje. Kuris atsisakytų tokio ekskiuzyvinio reportažo? Kuri TV ar kūrybinė grupė nepasinaudotų tokia galimybe?

   Thumb up 9 Thumb down 2

  • Minskas įdomi vieta. Po 1991 m. rugpjūčio 22 d. pučo Maskvoje žlugimo tapo į pogrindį spontaniškai priverstos persikelti LSSR komunistų KPSS platformoje centrinės būstinės su visais fondais dislokavimo vieta Lietuvai “artimajame užsienyje”. Iš ten 1994 m. sausio 15 d. pasivežėme Mykolą Burokevičių su Juozu Jermalavičiumi.

   Thumb up 7 Thumb down 0

   • Jūsų paminėta “artimojo užsienio” sąvoka, sukėlė pakankamai pagrįstų abejonių dėl to kokios specialiosios pajėgos galėjo išžudyti mūsų policijos ir muitinės pareigūnus Medininkų pasienio poste. Pasidomėjus rašytiniais šaltiniais apie sovietinių specialiosios paskirties padalinių veiklos kryptis bei uždavinius, paaiškėjo, kad užsienyje paprastai veikdavo KGB Vympiel smogikai. O juk prieš pat Medininkų tragediją, Aukščiausiosios Tarybos Pirmininkas prof. V.Landsbergis su Rusijos Prezidentu B.Jelcinu jau buvo pasirašę Lietuvos ir Rusijos Nepriklausomybių pripažinimo ir tarptautinių santykių užmezgimo Sutartį. Taip, kad prof. V.Landsbergis teisus, keldamas klausimą dėl Medininkų bylos neištyrimo.

    Thumb up 5 Thumb down 0

 13. Įvairios kalbos apie tokio video įrašo egzistavimą prasidėjo 1991 m. spalio mėnesį. Ši informacija buvo aptariama ne kartą, bet reikalavo labai subtilaus, didelės apimties operatyvimio tyrimo.

  Thumb up 8 Thumb down 1

  • Tuoj baigsis 26 metai, o kaip buvo vien kalbos, taip jomis ir paliko. Kur rezultatas?

   Thumb up 9 Thumb down 0

 14. Rusams visai nesvarbu , ko nekesti-svarbu nekesti. Visai likusiai zmonijai neapykanta yra jausmas, kuris gali buti stiprus, taciau nuo kurio, kaip ir nuo bet kokios kitos neigiamos emocijos, norisi issivaduoti. Ir tik rusui ( kalbu apie dauguma) yra, regis, vienintele tauta Zemeje, kuri troksta neapykantos ir ja megaujasi. Nekesti, zeminti ir naikinti-viskas ko jie troksta, ir viskas ka jie sugeba. Pas rusus ideologija yra ne priezastis, o pasekme, jiems visiskai vienodai, kokia atributika pridengti savo blogi-tegu ir provoslaviska, tego ir sovietine, ar net keistu ir regis, neimanomu siu dvieju ideologiju misiniu, kaip tai daroma dabar.
  Kaip tiktodel, viskas, kas yra rusu kulturos sukurta-tai tik nuziureta ar pasiskolinta. Viska ka gali pati Rusija, yra tik destrukcija, degeneracija, purvas ir mirtis. Ji tai atnesa ir savo okupuojamoms tautoms bei teritorijoms, ir apskritai pasauliui irsau paciai. Skirtingai nei kiti istoriniai agresoriai, ji netik yra nepajiegi nesti kokios nors kulturos kitiems, bet ir normaliai disponuoti pavogtomis gerybemis. Tik subjauroti is sunaikinti. Nuo Rytu Prusijos iki Kurilu, nuo Suomijos iki Ukrainos, nuo Lietuvos didziosios Kunigaikstystes iki vidurines Azijos, kadaise buvusios iskilioscivilizacijos centru- sitaisykle neturi isimciu. O kadangi rusu tauta su kiekviena karta degraduoja vis labiau, kuo toliau, tuo situacija tampa vis blogesne . Rusija negali padeti pasauliui isspresti jokiu problemu. Rusija yra pati problema.

  Thumb up 6 Thumb down 18

 15. Kada ketinate išleisti antrąją Knygą apie Medininkų bylos tyrimo ypatumus? Nenorėčiau pražiopsoti. 😉

  Thumb up 11 Thumb down 0

  • Pirmąją knygą mes įsigijome tiesiai pas Autore redakcijoje. Kreipkis tiesiai ten.

   Thumb up 9 Thumb down 0

 16. Panašu, kad jau ir šis portalas pradeda muilintis nuo bylos tyrimo.
  Ar dėl savo bejėgiškumo, ar dėl suinteresuotumo…

  Thumb up 6 Thumb down 5

 17. Vis dėlto, kodėl reikėjo išimti knygą, kurioje Vilniaus omonovcai prisipažino su Makutynovičiumi suplanavę ir nufilmavę mūsų pasieniečių žudynes Medininkuose?

  Thumb up 13 Thumb down 0

   • Nežinojau, kad muzikas V.Landsbergis konservatorijoje prie pianino būtų tyręs Medininkus. Čia man naujiena. 😀

    Thumb up 7 Thumb down 4

   • Muzikologas darė prokurorų darbą? O ką darė prokurorai? 26 metus grojo smuikeliais?

    Thumb up 13 Thumb down 1

    • Visi kiti tuo laiku cimbolais skambijo ir būgneliais jiems į taktą mušė? 😀 😀 😀

     Thumb up 10 Thumb down 0

  • Galima mėgti profesorių Vytautą Landsbergį arba ne, mylėti ar jo neapkęsti, tačiau neįmanoma paneigti jo autoriteto ir atsakingumo už pasakytus žodžius. Kiekvienas asmeniškai laisvas pasirinkti savo poziciją. Jei jis sako, vadinasi, žino.

   Thumb up 6 Thumb down 10

   • kad tu esi runkelis arba kurgupelis,vadinasi,tu toks ir esi.Nes jis pasakė,o jis tai jau žino.

    Thumb up 7 Thumb down 4

 18. gal girdėjote, senmergės rinkėjos surengė prieš pūką ir J.E.Pakso – AMŽINOJO prezydento – člieną provokaciją. O tiksliau kovotoją už TT nori suėsti
  P
  R
  I
  E
  T
  A
  I
  S
  A
  S.

  Lygtai 0 kam nors galėtų rūpėti.

  Nu nibent
  B
  a
  b
  a
  i .

  Thumb up 3 Thumb down 8

  • Pūkas kažkieno palaikomas, chamas paskutinis, kas nuperka tiems reikiama kryptim ir loja ir dar yra “visažinis, protingiausias ir tt”, o žmogaus iš jo lygiai nulis

   Thumb up 5 Thumb down 5

   • kaip ir aš. Gal dabar aiškiau, kur ESAME ? Ogi paxininkų ir peleskininkų PRITONE !

    Thumb up 1 Thumb down 10

    • A! Su tapkistais konkuruojanti paulauskinių kgbistų firma pametėjo spameriams skubaus darbuko? :O Jaučiu, karštą naktelę visi turėsit, ryte bus įdomu paskaityti. 😀

     Thumb up 9 Thumb down 0

     • paulauskas dar gyvas ? Idomu kiek dabar sveria Jolanta ?

      Thumb up 8 Thumb down 2

     • Nesirūpinkit, viskas OK ! Prezidento rinkimai artėja.

      Thumb up 6 Thumb down 0

  • Skaitau straipsnį ir nerandu nieko apie tą Pūką. Jis ką? Nori pasakyti, Medininkuose šaudė?

   Thumb up 8 Thumb down 1

 19. Toks nufilmuoto vaizdo įrašas būtų pats tvirčiausias įrodymas. Ar prokurorai jo ieškojo?

  Thumb up 10 Thumb down 1

    • kodėl AŠ turėčiau tikėti persivertusiu rusu, o ne GaGa ?

     Juk ji tiek dirbo, o dabar tik Pyst, Šnipšt ….?

     Ca cha cha

     Thumb up 1 Thumb down 10

     • Nevzorovas patvirtino, kas parašyta Gorienės knygoje apie Vilniaus OMON

      Thumb up 9 Thumb down 1

     • pavogė KNYGĄ ? Šaulys ? Savas į savus ? Kas ?

      Thumb up 1 Thumb down 6

     • kartoti kaip papūgai nabagėlio Paleckiuko kliedesius, už kuriuos jau yra teismo apdovanotas, neoriginalu, ypač kai ir tu, sveiko proto būdamas, nelaikysi saviškiu to, kuris į tave šautų.

      Thumb up 5 Thumb down 2

     • Laikyti tave žudantį žmogų savu gali visiškas beprotis arba gailestingesnis už patį Dievą. Kadangi nei vienas žmogus nepasižymi dieviškojo Atlaidumo savybėmis, belieka akivaizdus Beprotystės požymis.

      Thumb up 4 Thumb down 0

   • Kuriuo tinklapiu pasitiki tu? Alfa ar Delfiu? Kaip nustatei jų patikimumą? Pats nutekini jiems info? Pasidalink patirtimi 😉

    Thumb up 8 Thumb down 0

    • Neišduok mudviejų bendro reikalo. Galvok ką rašai. Dar iššifruosi.

     Thumb up 6 Thumb down 1

     • Pats sakei, kad delta-delfis ir alfa senos mokyklos išauginti idėjiniai mūsiškiai. Gal pamiršai?

      Thumb up 5 Thumb down 1

    • aš neturiu jokio info tik kartais po darbo paskaitau kiek spėju iki užmiegu.

     O tau galbūt šizofrenijos pradžia pasireiškia tyrimuose . Ką manai ?

     Thumb up 3 Thumb down 4

     • Po darbo reikia ilsėtis, o ne skaityti dezinformacijos skleidėjų nesąmones iki užmiegant. Tikrai gali pilnai išprotėti. Nieko nuostabaus, bet ačiū, kad atvirai pasisakei apie save.

      Thumb up 6 Thumb down 0

  • apklaustas daug kartų. Tikras liudininkas. Bet nieko nesako. Anksčiau daug LOJO, dabar praregėjo, atseit.

   Novaja PRAVDA.

   Thumb up 3 Thumb down 4

    • ir neklausinėk nesąmonių, tada nesijuoksiu. Net ir juoko nesupranti. Nori rimtai .

     Thumb up 7 Thumb down 0

     • Mano vaikui rytojaus istorijos pamokoje apie Medininkų postą atsakinėti reikės. Paskui bus kontrolinis. Mokytoja liepė klasei perskaityti dvi knygas apie didvyrišką Medininkų posto gynybą ir jo gynėjų žūtį. Viena – žurnalistės G.Gorienės, kita – V.Landsbergio. Apėjome visus knygynus. Visur išpirkta arba neturėjo, o sūnui reikia pasiruošti, todėl ieškom visur informacijos. Čia jos ir labai įdomios – daugiausia.

      Thumb up 6 Thumb down 0

   • Tada keista, kad niekas iš žurnalistų neatkreipė dėmesio į jo apklausą Medininkų teisme. Netikiu, kad būtų pražiopsoję tokią Personą. Daug panašiau, kad Nevzorovas niekada nebuvo apklaustas Medininkų byloje, todėl jo liudyti teismas nešaukė.

    Thumb up 6 Thumb down 0

 20. Nufilmuotos žudynės Medininkų poste?! Tokiam darbui reikia būti psichiniu iškrypėliu.

  Thumb up 8 Thumb down 3

  • Gėda skaityti tokias užuominas. Palikit ramybėj senuką, muzikologijos profesorių. Nei jis šaudė, nei būtų sugebėjęs. Automatas – ne fortepijonas, o susišaudymas ta tikrai ne Čiurlionio uvertiūros.

   Thumb up 6 Thumb down 1

    • Neskaitei tau adresuotų komentatorių atsakymų, bet nori padiskutuoti? Pirma persiskaityk, o paskui, jei turėsi ką protingesnio pasakyti, galėsi pagagenti 😀

     1) jeigu ką, tai žinok 2017-03-08 22:18
     kartoti kaip papūgai nabagėlio Paleckiuko kliedesius, už kuriuos jau yra teismo apdovanotas, neoriginalu, ypač kai ir tu, sveiko proto būdamas, nelaikysi saviškiu to, kuris į tave šautų.

     2) medikė 2017-03-08 22:43
     Laikyti tave žudantį žmogų savu gali visiškas beprotis arba gailestingesnis už patį Dievą. Kadangi nei vienas žmogus nepasižymi dieviškojo Atlaidumo savybėmis, belieka akivaizdus Beprotystės požymis.

     Thumb up 5 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...