Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2022 Gegužė 24 Antradienis
 

Rusijos žurnalistas A.Nevzorovas nufilmavo Medininkų žudynes?

2017-03-08 19:37 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (282)

Pasak Aleksandro Nevzorovo, Medininkų muitinės poste "įvyko dalis karo" už TSRS išlikimą, o "kiekviename kare būna visko". Nuotr. iš wikipedia.org

Kas iš tiesų įvyko 1991-ųjų metų liepos 31 d. naktį Medininkų muitinės poste, kur buvo nužudyti septyni Lietuvos pareigūnai, o vienas – Tomas Šernas – sunkiai sužeistas? Pasirodo, į šį klausimą galėtų atsakyti Rusijos žurnalistas Aleksandras Nevzorovas, kuris, kaip rašo Sankt-Peterburgo portalas fontanka.ru, buvo pirmasis žurnalistas, atvykęs į Medininkus. Tiesa, portalas neatskleidžia, kada tiksliai ir kokiomis aplinkybėmis A.Nevzorovas atsidūrė Medininkuose – iš karto po žudynių, o gal Rusijos žurnalistas atsidūrė dar prieš žudynes ir pats buvo žudynių liudininku?

„Aš žinau apie Medininkus tiek, kiek jums ir nesisapnavo, ir kalbėti ta tema nenoriu. Daug gyvų ir daug nenuteistų“, – taip į portalo žurnalisto klausimą, ar Medininkuose įvyko vykdytojo ekscesas ir galbūt nebuvo komandos žudyti, atsakė Aleksadras Nevzorovas.

Paklaustas, ką mano, ar Lietuvos teisėsauga sieks nuteisti Medininkų įvykių užsakovą – tą, kuris davė įsakymą užpulti Medininkų muitinės postą ir žudyti, Aleksandras Nevzorovas taip atsakė: „Užsakovas mirė 1991 metais. Jo vardas – Tarybų Sąjunga. Ir visa ideologija. Ir vadinamasis patriotizmas. Jis seniai palaidotas“.

Pagal Lietuvos įstatymus, žinojimas apie nusikaltimą ir nusikaltėlių slėpimas – taip pat nusikaltimas. Tuo tarpu Aleksandras Nevzorovas Sankt-Peterburgo žiniasklaidai prisipažįsta žinantis apie įvykius Medininkuose tiek, „kiek nesisapnavo“.

Dar daugiau, kaip aiškėja iš A.Nevzorovo interviu Sankt-Peterburgo portalui, A.Nevzorovas buvo pirmasis iš žurnalistų, atvykusių į Medininkus. Iki šiol tokių duomenų Medininkų byloje nebuvo. Tuomet kyla klausimas: ką jis nufilmavo Medininkuose ir kieno rankose dabar ši vaizdo medžiaga?

Šį A.Nevzorovo interviu puikiai papildo ir buvusių Vilniaus omonininkų interviu Rusijos žurnalistei G.Sapožnikovai, kurios knyga „Išdavystės kaina“, išversta į lietuvių kalbą, šiandien Lietuvos teisėsaugos leidykloje „Gairės“ buvo konfiskuota.

Šioje knygoje buvę Vilniaus omonininkai prisipažįsta apie planuotą operaciją Medininkų muitinės poste, kad sekė, stebėjo Medininkų muitinės postą dar kelios dienos iki žudynių, kad buvo atvykę apsižvalgyti posto teritorijoje – kur surengti pasalą ir pan., ir kad žudynių išvakarėse Vilniaus OMON vado B.Makutynovičiaus kabinete ant lentos dar kartą patikslino operacijos detales, kad visa operacija turėjo būti filmuojama ir kad buvo planuota ją parodyti Rusijoje per televiziją. Tai yra, Vilniaus omonininkai Rusijos žurnalistei patys prisipažino, kad Medininkuose rengė operaciją ir kad buvo pasirengę tą operaciją nufilmuoti.

Tačiau septyni lavonai tą naktį ištrynė Vilniaus omonininkų prisiminimus: G.Sapožnikovos knygoje Vilniaus omonininkų pasakojimai užsibaigia operacijos detalių aptarimu B.Makutynovičiaus kabinete žudynių išvakarėse. Ir nuo išėjimo iš B.Makutynovičiaus kabineto Medininkų „filmas“ Vilniaus omonininkų atmintyje tarsi nutrūksta.

Kadangi A.Nevzorovas, kaip teigiama jo interviu Sankt-Peterburgo portalui, buvo pirmasis iš žurnalistų Medininkuose, galima susidaryti pagrįstą prielaidą, kad tos Vilniaus OMON planuotos naktinės operacijos Medininkuose filmuotojas buvo būtent jis.

Galima tik spėti, kad tos nakties vaizdo įrašas – Rusijos slaptųjų tarnybų seife.

Tai paaiškintų, kodėl Medininkų žudynės – Rusijos valstybės paslaptis ir kodėl Rusijos Federacijos Teisingumo ministerija, Lietuvos apeliacinio teismo paprašyta apklausti buvusį Rygos omonininką A.Kuzminą, kurio parodymai galėjo pakeisti K.Nikulino likimą, teismui atsakė, jog A.Kuzmino apklausa kelia grėsmę Rusijos nacionaliniam saugumui, todėl Lietuvos teisingumo ministerijos prašymas nebus vykdomas.

Beje, šį A.Nevzorovo interviu Latvijos portalas delfi „priklijavo“ prie buvusio Rygos OMON’o vado Č.Mlyniko interviu – iš A.Nevzorovo interviu „išmetus“ klausimą: „Ar jūs palaikote ryšius su Č.Mlyniku“ ir A.Nevzorovo atsakymą į jį, kas leistų suprasti, kad Č.Mlynikas nekalbės apie ryšių palaikymą su savimi, bei „priklijavus“ A.Nevzorovo interviu prie Č.Mlyniko interviu, galima suprasti, kad būtent Č.Mlynikas kalba apie tai, kad „žino apie Medininkus tiek, kiek jums nesisapnavo“ ir apie Medininkų posto užpuolimo užsakovą – TSRS.

Komentarai

 

 

 
 1. Valde zyds TSRS soko-sovietas,sugriove ja patys-su oziu priesaky…esame ES zydo subinej=TSRS……stai ir visa posaka…..

  Thumb up 72 Thumb down 3

 2. zydas ozys gi dar gyvas ir nenuteistas, jis vienas is zudyniu organizatoriu

  Thumb up 72 Thumb down 5

 3. Gal laukia, kad jam kas keletą milijonų pažadėtų? Taigi turime, kas moka žadėti – MG Baltic

  Thumb up 72 Thumb down 0

 4. Kas saude Kijeve nuo stogu I maidana.Viduryje baltos dienosr esant KIJEVE TUKSTANCIAMS LIUDININKU IZ ZURNALISTU SU KAMEROMIS

  Thumb up 72 Thumb down 4

  • jau ne tie patys, kurie Vilniuje nuo stogų šaudė (jeigu šaudė), bet tos pačios Maskvos kontoros pasiųsti. Išklausyk, tamsta, Babčenko interviu per „Svoboda”. Detaliai išaiškinta, kaip Kremlius samdo svetimoje šalyje (net ir iš jų Saugumo tarnybų!) „paslaugų teikėjus”, kaip samdyti žudikai inkorporuojami į dešiniuosius judėjimus, kad paskui dešinieji būtų tuo apkaltinti, kad apskritai dešiniuosius kompromituotų. Taip ir Babčenkąi nužudyti turėjo vykdytoją pasamdę. Ar ne tokie patys „išskraidino” per langą ir a.a. Pociūną?

   Thumb up 72 Thumb down 5

   • negi manai rusai taip kovojo pries mus nusaunant-paaukojant kelis o po to atsitraukiant? gal ir afgane jie taip kovojo ar 1941 metais ar kai atejo 1940? nebuk durnas, ozi jie pastate tam kad butu galima suardyti komunizma ir kad niekas neitartu kad tai padaryta specialiai, tam buvo panaudota nacionalizmas ir laisves kovos, jos visada isnaudojamos norint pasiekti savu tikslu.panasiai rusai galejo nusluoti suomius 1939, bet dare viska kad kuo daugiau rekrutu is Ukrainos ir Gudijos butu iszudyta, o kai pralauze suomiu gynyba tada staiga patys pasiule paliaubas, taip ir Vilniuje kariavo pries moteris ir vaikus su kastuveliais pries tai juos sukvietus per ozi prie TV boksto, o tereikejo susemti sajudi, bet jau dabar visiems aisku kas ta sajudi ikure ir kontroliavo. kodel Juozaitis vis meluoja ir gina ozi? gi sirdis sustodavo ne tik Lubiui ir dar pries kara, o cia ozys gyvas dar iki dabar

    Thumb up 72 Thumb down 4

 5. Nevzorovo zvaigzdele seniai nusileido, bet jis, kaip nusenusi primadona, vis tiek nori aplodismentu.
  Jis kalba bet apie bet ka. Jis bando vaidinti labai informuota ir zinanti didziausias paslaptis. Jis apie viska turi savo ypatinga nuomone, kuria bando sudominti minia.
  Paskaitykit jo bloga, paziurekit jo youtube kanala.
  Jis kaip lietuviskas Audrius Butkevicius, kuris tik pats is saves bando kazka nulipdyti, taciau tera tik seniai nuo arenos nurasyti klounai.

  Thumb up 72 Thumb down 12

 6. klauseklis 2017-03-30 09:03

  Gal durni klausimai, bet jie neduoda ramybės kokie įrodymai rodo, kad iki gyvos galvos užteistas :
  1. buvo Medininkų pasienio poste?
  2. būtent jis šaudė ir į ką?
  3. ką būtent nušovė?

  įdomiai čia… 2017-03-27 12:52
  atmintis 2017-03-06 11:03
  100 balų !!! 2013-03-06 – 16:52 rašė:

  Patriotizmo tema Medininkų bylos kontekste labai įdomi, o svarbiausia aktuali, kaip niekur kitur. Keista, kad šiandien 22-aisiais Nepriklausomybės metais dar atsiranda visokių molinukų nesuprantančių, kad būtina surasti ir nubausti tikruosius Medininkų pasieniečių žudikus.
  Pasakykite susimyldami, ką bendro su patriotizmu ir jo esme turi bet kurio ir bet kokio žmogaus nuteisimas be kaltės įrodymų?
  Nekalto žmogaus pasodinimas iki gyvos galvos be įrodymų ir vengimas surasti tikruosius žudikus yra aukščiausia patriotizmo pasireiškimo forma?
  Tuomet belieka atvirai pagailėti šitokių pseudopatriotų ir juos užjausti.
  Tai jau nepatriotizmas, o atviras kenkimas savo Tėvynei, slepiant nuo atsakomybės tikruosius Medininkų žudikus.
  Būtent dėl tokių, neaiškioje vietoje iškasto molio gabalo, pažiūrų šiandien, Nepriklausomoje Lietuvos valstybėje atvirai drįstama be įrodymų nuteisti Žmogų iki gyvos galvos.
  Sukrečia šiurpas nuo šitokių liguistų pažiūrų Lietuvoje išplatinto niekuo nepagrįstos neapykantos vėžio.
  Patriotai privalo patys nuspręsti ar jiems užtenka “Atpirkimo ožio” Medininkų byloje ar reikia surasti tikruosius žudikus?
  Lietuvos istorijai “Atpirkimo ožio” Medininkų byloje nereikia. Reikia ištirti bylą ir surasti tikruosius žudikus!

  Thumb up 72 Thumb down 0

  • vien tik omono buvimas baltijos salyse yra didziulis nusikaltimas, nes visa susikta sovietu sajunga ir laikesi ant tokiu smogiku.

   Thumb up 72 Thumb down 15

 7. Istorija apie tai, kaip grįžau savo vyrą. Mano pasaulis ir mano gyvenimas sugrįžo! Po metų, kai buvo sugedę santykiai, mano vyras pranešė man priežastis. Aš jaučiau, kaip baigsis mano gyvenimas, aš beveik nusižudau, jau seniai emocingai nusileidžiau. (Ačiū ragana, pavadinta NHAGA), su kuria susitiko internete. Viena ištikima diena, kai važiuoju per internetą, liudijau šios didžios moters liudijimą. Kai kurie žmonės liudijo, kad atnešė savo buvusio vaikino, kai kurie prisipažino, kad ji atgavo gimdą, gydo vėžį ir kitokias ligas, kai kurios prisipažino, kad gali atsisakyti santuokos nutraukimo ir pan. Aš taip pat susitiko su ypatingu liudijimu apie moteris CINDY, ji parodė, kaip ji atnešė savo vaikiną Ex mažiau nei dvi dienas, o pasibaigus jos liudijimui atsisakė savo elektroninio pašto adreso dr. NHAGA. Perskaičius viską, nusprendžiau pabandyti. Aš kreipiausi į ją elektroniniu paštu (nhagasolutions@gmail.com) ir paaiškino problemą, ji man pasakė, kad nerimauti, kad per 72 valandas mano vyras grįš į mane. Mano nuostabai mano vyras atėjo pas mane ir paprašė man to atleisti. Mes išsprendėme savo problemas ir esame laimingesni nei anksčiau …
  Dr. NHAGA yra tikrai talentinga moteris, ir aš nesustosiu ją paskelbti, nes ji yra nuostabi moteris … Jei turite problemų ir ieškote sprendimo, kad išspręstumėte visas jūsų problemas, susisiekite su ja elektroniniu paštu (nhagasolutions @ gmail. com whatsapp +8615896959181

  Thumb up 72 Thumb down 16

 8. atejo hiltlerio laikai,jau ir knygas konfskuoja,ne tik tv kanalus uzdraudzia,tikras fasizmas ,tikra fiureris…

  Thumb up 72 Thumb down 2

  • cia vel sugrizo sijonistines mafijos laikai kuri valdo ir cccp ir jevrejusojuza ir ta pacia jankiu policininke JAV

   Thumb up 72 Thumb down 3

  • kitas Diedukas
   tie kas lavonus medininkuose rinko, pusė lūpų minėjo tokį dalyką, kad vagonėlyje tvyrojo kraujo ir alkoholio kvapas, tačiau tuščių butelių nepastebėjo.

   Thumb up 72 Thumb down 0

 9. Tai va kokia yra ta putino rusija, kuri tik dziaugiasi lavonu gausa ir kaltina pastipuse TSRS. Tai va kokie tie 80 procentu rusu su nevzorovu priesakyje, kurie dziaugiasi zudydami ir filmuodami.Kaip galima kalbeti apie gera rusija, kai putino smogikai lieja krauja kaimyninese salyse, kai zurnalistai slepia tokius nusikaltimus.

  Thumb up 72 Thumb down 50

  • pagal tavo nika tu ne molis,o kandis,taip vadindavo gerais laikais pizdavota zmogu,is rusu kalbos моль-kandis,tai,kad pagal jurgi ir kepure,todel jokio proto nerasta,o apie supratima ir kalbet nesinori,bukas kaip veltinis

   Thumb up 72 Thumb down 8

 10. Jei tikrai nufilmavo ir dar prisipažįsta, tada viskas aišku kieno rankų darbas Medininkuose.

  Thumb up 72 Thumb down 8

 11. Nevzorovas nekencia dabartines valdzios-patys zurnalistai ji ,,isprovokuokit,,pasakyti ka zino

  Thumb up 72 Thumb down 5

  • Jei kažkas sugurina jums marmūzę ar smeigia į paširdžius peiliu, tai jis – savas? Sakyčiau pas jus labai savotiškas “savas – svetimas” nustatymo būdas. Vertėtų jums kuo skubiau pasirodyti gydytojui psichiatrui ir išsitirti sveikatą.

   Thumb up 72 Thumb down 26

   • is taves medike kaip is pirkos kulkosvaidis,jei tautybes neskiri tai kas kaltas?merguzele tu pati,sijonelio nekilnok ir bus gerai ,o dar geriau,jei nerasytum ko nesupranti ir dar geriau pasirodyk savo “kolegom”,garantuoju puse sizofrenijos suras…

    Thumb up 72 Thumb down 10

 12. Nevzorovas ir Sapožnikova žino kas konkrečiai tokie nužudė mūsų pasieniečius Medininkuose? Ar teisingai suprantu?

  Thumb up 72 Thumb down 2

    • Sugebėti jie sugeba, bet apsimeta tokiais, nes kitaip visas 26 metų daugiaserijinis “teisingumo” spektaklis Medininkų byloje politiškai pavirstu Š… gabalu.

     Thumb up 72 Thumb down 1

  • Replika į ablavūkas 2017-04-21 08:44 komentarą:

   Žino tiesą ne tik Nevzorovas ir Sapožnikova, bet ir nemažai mūsų politikų ir tų žudynių „tyrėjų“. O geriausiai už visus žino visų karų, revoliucijų ir visokių maidanų strategas Audrius Butkevičius. Labai didelė tikimybė, kad Medininkai, kaip ir žudynės prie TV bokšto ar keleivinis Ukrainoje numuštas su 300 keleivių Malaizijos Boing’as,- jo pasiūlyta politikams strateginė idėja.
   Čia mano tokia asmeninė nuomonė.

   Thumb up 72 Thumb down 19

 13. Ką laimėjome, kam tokiam ir ką įrodė Lietuva nuteisusi Nekaltą Žmogų už neištirtą nusikaltimą, be įrodymų, kad nuteistasis jį padarė?

  Thumb up 72 Thumb down 6

  • Nieko nelaimėjome. Medininkų byla pasirodė dvokiančia teisinių srūtų ir politinių fekalijų duobe. Net mūsų politikieriai, žurnalistai ir teisininkai tą supranta. Niekas šiuo butaforiniu nuteisimu nesidžiaugia.

   Thumb up 72 Thumb down 6

    • Sužinojome, kad rusų tauta gyveno ir tebegyvena mėšle ir niekada iš to mėšlo neišsikapstys…

     Thumb up 72 Thumb down 33

     • meslas tavo durnoje galvoje,o ne rusu tautoje,bet tai ozio primyztos bertes nesiotojai nesvarbu,svarbu zviegti “rusai puola”

      Thumb up 72 Thumb down 7

    • Nieko. Ir toliau apsimesti, kad kaltas dėl visko Michail’as Sergiejievič’ius Gorbačiov’as, kuriam labai magėjo prieš G.Buch’ą pasirodyti, kaip jis nekenčia Medininkų pasieniečių.
     O ką daugiau? Tikroji tiesa gali būti labai skaudi daugeliui karūnuotųjų teisiųjų aureolėmis neliečiamųjų.

     Thumb up 72 Thumb down 4

     • Kokiam galui, būtų reikėję tokios, parodomojo ekšino, pasaulinės demonstracijos?

      Thumb up 72 Thumb down 1

     • Kokiam galui to reikėjo? Tokiam, kaip ir P.Porošenkai numušti keleivinį lėktuvą – kad pavaryti ant Rusijos ir parodyti pasauliui, koks rusas blogas, ir kad turėtume už ką jo nekęsti.
      Na, nepavyko ant Rusijos tų politinių strategų bajerių nurašyti, tai taip ir pakibo viskas ore. Ir kabos, kol nenueis užmarštyn.

      Thumb up 72 Thumb down 14 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Ar tikrai yra verta pasirinkti namų šildymą medienos granulėmis?
Mediniai namai: 6 taisyklės, kaip juos paruošti žiemai
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kiek kainuoja geros kokybės langai? 
Patikimi langai pagerins Jūsų namų saugumą ir tuo pačiu jūsų gyvenimo kokybę. Renkantis...

Kaip pakeisti ir atrestauruoti namų fasadą? 
Renkantis išorės sienų apdailos medžiagą dažniausiai svarstomi du variantai: tinkuoti arba montuoti klinkerio...

Ar biuro priemonių kokybė kinta? 
Darbas biure yra neatsiejamas nuo tam tikrų priemonių, kurios gali garantuoti, kad pavyks...

Naujausia žaidimų įranga dar geresniems pojūčiams 
Jeigu mėgstate kompiuterinius žaidimus ir norite atrasti juose dar geresnes patirtis, išbandyti daugiau,...

Miško darbai: pačiam ar su specialistais? 
Lietuvos kraštas yra labai žalias ir miškai yra pats didžiausias mūsų turtas. Jeigu...

Greitas ir efektyvus papilomų naikinimas 
Kamuoja papilomos virusas? Norite atkurti gražią ir sveiką odą? Papilomų naikinimas „Vivus Sanus“...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (8)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas (1)
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (3)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (8)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (6)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (9)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (4)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (3)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Lietuva sustabdė tarptautinių kompanijų iš Rusijos perkėlimą
Ekonomikos ir inovacijų ministerija sustabdė naujų tarpininkavimo raštų išdavimą į...
„Luminor“ bankas išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją
„Luminor“ bankas sėkmingai išplatino 300 mln. EUR vertės obligacijų emisiją....
Medicinos bankui – įspėjimas, bauda ir įpareigojimas
Lietuvos bankas praėjusių metų pabaigoje atliko tikslinį planinį UAB Medicinos...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (27)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (11)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Karštas Komentaras