Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Rugsėjis 17 Penktadienis
 

Rusijos žiniasklaida apie Lietuvos VGT sprendimą sugrąžinti šauktinius: „Lietuvoje ruošiasi karui su Rusija“

2015-02-25 14:15 | Užsienis | Komentarų (32)

Prezidentė D.Grybauskaitė. lrp.lt nuotr.

Vakar Lietuvos Valstybės gynimo tarybos priimtas sprendimas laikinai sugrąžinti šauktinių kariuomenę Rusijos žiniasklaidoje buvo įvardintas kaip Lietuvos rengimasis karui su Rusija.

„Lietuvoje rengiamasi karui su Rusija ir sugrąžinama šauktinių kariuomenė“, – paskelbė portalas regnum.ru.

Toks Lietuvos Valstybės gynimo tarybos sprendimas, pasak rusų portalo, priimtas remiantis tuo, kad „artimiausius dvejus metus Rusijos agresijos tikimybė Baltijos šalių atžvilgiu bus labai didelė, o Lietuvos kariuomenės rezervas nesiekia ir pusės realaus poreikio“.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. JOKIA VALDŽIA NEVERTA NEI LAŠO ŽMONIŲ KRAUJO

  Mes gyvename tokioje santvarkoje, kurioje viskas priklauso valdžiai net žmonių turtas ir gyvybė.

  Rekrutų armija, tai įteisinta vergijos forma
  Karose turi kariauti ,tik valdininkai ir jų atžalos

  Thumb up 5 Thumb down 0

 2. Kariuomenė ten (Vakaruose) pristatoma, kaip kitokia, egzotiška, šiek tiek pavojinga, bet solidi ir gerai apmokama profesija, su karjeros galimybėmis. UK kario profesija ziauriai prestizine, labai gerai apmokama, bet is kariu reikalaujama nezmonishkai daug, bet kaip sakoma kas ant ko mokesi. 16-metis padares nusikaltima turi shansa pasitaisyti arba i kalejima, arba i kariuomene. 85 procentai pasirenka kariuomene. Po 5-10 metu jie dekoja dievui, kad shalis dave shansa nenueiti klystkeliais (igauti protelio) ir jie tapo normaliais, labai gerai apmokamais, gerbiamais savo shalies pilieciais. Cia tik vienas pamastymas kaip is marozu (negerbianciu saves ir kitu keliu gaideliai ir visi kiti atsilupeliai) tampa zmonemis. Patikekit tas veikia, aisku solidi alga soc. garantijos, bonusai (privilegijos) taip pat smarkiai motyvuoja jaunus vyrus ir merginas, bet pasikartosiu reikalavimai kai kam atrodytu nepakeliami, bet tai normalu, cia yra specifine profesija. Geros dienos visiems.

  Thumb up 2 Thumb down 0

  • Jūs kalbate apie profesionalią armiją. Šauktiniai yra visai kita kategorija, kuri sunkiai derinasi su tikra armija. Dauguma jų tuos 9 mėnesius temps kaip priverstinę prievolę, nes karys yra gyvenimo filosofija, gyvenimo būdas ir pasišventimas negandoms, nepritekliams bei netikėtai mirčiai. Įdomu būtų, kiek tų šauktinių liktų, jei juos visus 9 mėnesius apmokytų pagal programą, kuri parodyta amerikiečių filme “Eilinė Džein”. Iš 100 šauktinių gal 10 tuos apmokymus ištvertų, bet ir tai abejotina.

   Thumb up 5 Thumb down 0

 3. Auksiniai Prezidentės žodžiai apie išankstinį balsavimą, renkant Vilniaus merą:
  Balsuojant už Vilniaus merą buvo labai sunku apsispręsti,- visi arba vagys, arba kremliniai.
  Patriarchas patarė Prezidentei balsuoti tik už patį doriausią saviškį Mykolą Majauską, tai kito pasirinkimo Prezidentei ir neliko.

  Thumb up 15 Thumb down 1

 4. Gazas,nafta ir kitos iškasenos.Jei ES nebeperka -pyzdiets.Laukia kartoška varienaja/žarienaja +sol+kapusta.

  Thumb up 3 Thumb down 17

  • Ar is kalejimo isleistas neseniai?
   Vien keiksmazodziai ir nesvankybes…
   Manom surinkti visus keiksmazodzius naudojancius komentatorius ir pateikti į atitinkama istaiga.lauk sveciu.

   Thumb up 13 Thumb down 4

  • galima pasijuokti iš Rusijos ateities,bet ruselis dvigubai daugiau gali pasijuokti iš tavęs,nes tavo Lietuvėlė ES trečioje vietoje nuo galo

   Thumb up 23 Thumb down 3

  • taigi, taigi, o lenkai be perstojo, nuo pat 1939 metų provokavo vokiečius, tai rusai vokiečiams turėjo padėti ir įžengė į Lenkiją, pakeliui užsuko į Lietuvą, Latviją, Estiją. Tada Europa buvo pasidalinta slaptaisiais Ribentropo-Molotovo susitarimais. Kokie slapti susitarimai laukia dabartinės Europos, ar eilinio padalijimo, ar naujų įtakos sferų paskirstymo? Jei dar atsiminti, kad 1795 m. spalio 24 d. Rusija, Austrija ir Prūsija Peterburge pasirašė konvenciją del trečiojo Lietuvos ir Lenkijos valstybės padalijimo, tai taps aišku, jog Rusija niekad neužkariavo svetimų valstybių teritorijų, jos jai atitekdavo tik dėka palankiai susiklostančių geopolitinių aplinkybių. Tad, su kuo teks Lietuvai teks kariauti, jei didieji plėšikai bus jau pasidalinę grobį ir pasiskirstę valdas?

   Thumb up 1 Thumb down 1

 5. Kapituliuokit putinhoilai is karto,nes su Lietuva jum kariauti-reiskia galas.Ruosiasi is Briuselio parvaryti dedules anukas su pistalietu,tai kai drioksteles per jusu desantininkus ar pazaliavusius pestininkus ,tai visi grius papais i virsu.o kur dar nuskriaustosios Degutienes sunus.Tie irgi saudys ,kad ir is ragatkiu,juk nepaleisi is ranku valdzios vadzikiu,kur esi seimininkas ne tik namie ,bet ir uzgrobtam banke.Nepamirskit ir gaisrininko dukters,kuriai padovanojot juoda dirza.Pirmam pasitaikiusiam is rytu uzkabins kojas ant ausu,vietoj karoliu.

  Thumb up 21 Thumb down 3

 6. vo ble…. Putin išsigando mūsų beretų karo isterijos….
  Aš UŽ… Juk daba Rusijos FEDERACIJOS nafa dujos auksas platina yra MŪSŲ….
  Ir jokio karo nereikėjo…. Tik biški pagąsdint…
  Tik va ar dabar gyvensiu geriau….

  Thumb up 19 Thumb down 2

 7. kad tai netiesa?Girdint kalbas apie Rusijos puolimą,šmeižtus Rusijos atžvilgiu,manau,kad siekiama išprovokuoti kaimynę.Lietuvos politikai tikrai netarnauja valstybei.

  Thumb up 27 Thumb down 5

 8. Senai reikiejo ruostis karui su Rusija-nes gyventi salia jos- tai tas pat kaip salia veikiancio ugnikalnio- nezinai kada ISSIVERS.O kai del kariuomenes, tai turietu buti paimtas Sveicarijos pavizdys- kai visi galintys kariauti pagal sveikata rezervistai ginklus ir reikalinga karo atveju amunicija turi namuose.Nereikietu tada kariuomenes Vadui verkslenti per televizija kad nesukomplektuoti daliniai.Kitas pavizdys- IZRAELIS- kur visi pilieciai pastoviai pasiruose galimam karui.Gal jau laikas ir musu VALDZIAZMOGIAMS atsibusti ir nusiimti spalvotus akinius- kad pamatytu realybe- kuri nera maloni. Kai esi stiprus ir gali duoti atkirti-nesvarbu kad esi mazas- tai su tavimi skaitosi.

  Thumb up 8 Thumb down 39

  • visai nuproto esi nusokes, reikia TAIKOS; jei nori eik ir kariauk….kai rinkom prezidente tikejau ja , maniaus protinga moteris o cia paskutine debile…..

   Thumb up 37 Thumb down 4

  • Tai,kad mūsų valdžia nepasitiki savo piliečiais,todėl ir nedaro tai ką daro šveicarai ir žydai.Ji siaubingai bijo savo tautos.

   Thumb up 2 Thumb down 0

  • Čia jos limuzinas, ji taip Lietuvos ŠUNAUJĄ gąsdina, bet manau, kad jos nelabai kas bijo, nebent vaikai vaikų namuose.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Kokius raumenis turi Rusija? Jokių. TSRS 10 metų pagastroliavo Afganistane ir… subyrėjo negrįžtamai. Rusija jokio rimtesnio konflikto tiesiog nepakels. Sprogdinti savo žmones namuose, žudyti mokinius Beslane, nuodyti “Nord-osto” įkaitus, naikinti čečėnus ji dar gali, bet jau karas su Ukraina parodė, jog dar pusmetis ir ne tik Putinui, jo šutvei, bet ir Rusijos Federacijai ateina visiškas krachas. Tuoj niekam nereikės Rusijos naftos ir dujų. Galės jas patys valgyti. Tuomet ir pažiūrėsime.

  Thumb up 7 Thumb down 39

   • Nekreikit dėmesio į tą pašalpinį-jis tik copy-paste, panašiai kaip pisakas, savų tekstų nesugeba parašyti, “dirba” už centus, kopina ir kopina.

    Thumb up 18 Thumb down 5

   • Baba ir kiti kolorado vabalai…ciuoskite pas Liliputkina,,,jis Jums komunizmo saule padovanos,,,nors en nereiks loti….

    Thumb up 0 Thumb down 8

    • Lietuviai tikri Lietuviai į Rusiją nenori, bet jie mato mąsto ir supranta, kas kursto karą, kas vagia Lietuvoje, kur nukeliavo Snoro pinigai, kam dirba tankistė ir t.t. O mūsų nereikia siuntinėt niekur, nes mūs milijonai o vagių tiktai sauja, spjausim paskęsi.

     Thumb up 0 Thumb down 0

  • Nenusikalbėk, manau Putinas ko norėjo iš Ukrainos jis tą pasiėmė, ir manau jei dar palos Amerikonas su mūsų TANKISTE paims jis visą Ukrainą ir dar Lietuvą pridačios į vergiją.

   Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
3 patarimai, norintiems puikiai pasiruošti anglų kalbos valstybiniam brandos egzaminui
Kaip pasirinkti plautuvę virtuvei?
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Pasiruošimas jūsų tobulai kelionei: ką verta žinoti? 
Manote, kad pats laikas atitrūkti nuo kasdienybės ir bent trumpam leistis į nuotykius?...

Dovanos sužadėtuvių proga: kaip pasveikinti įsimylėjėlius? 
Neseniai susižadėję draugai pakvietė paminėti ypatingą įvykį? Nėra dvejonės, dalintis džiaugsmu – smagu,...

Tabu temos poroje – kaip jų atsikratyti? 
Jaučiate, kad mylimas žmogus su jumis nėra šimtu procentų atviras? Normalu, visiems pasitaiko...

Praktiškos dovanos žmonėms, besidomintiems konditerija 
Draugų rate turite žmogų, kuris kiekvieno susitikimo metu atsineša kažką saldaus? Jo šokoladiniai...

Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“ (1)
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (10)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...