Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 24 Ketvirtadienis
 

Rusijos žiniasklaida apie Lietuvos VGT sprendimą sugrąžinti šauktinius: „Lietuvoje ruošiasi karui su Rusija“

2015-02-25 14:15 | Užsienis | Komentarų (31)

Prezidentė D.Grybauskaitė. lrp.lt nuotr.

Vakar Lietuvos Valstybės gynimo tarybos priimtas sprendimas laikinai sugrąžinti šauktinių kariuomenę Rusijos žiniasklaidoje buvo įvardintas kaip Lietuvos rengimasis karui su Rusija.

„Lietuvoje rengiamasi karui su Rusija ir sugrąžinama šauktinių kariuomenė“, – paskelbė portalas regnum.ru.

Toks Lietuvos Valstybės gynimo tarybos sprendimas, pasak rusų portalo, priimtas remiantis tuo, kad „artimiausius dvejus metus Rusijos agresijos tikimybė Baltijos šalių atžvilgiu bus labai didelė, o Lietuvos kariuomenės rezervas nesiekia ir pusės realaus poreikio“.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. JOKIA VALDŽIA NEVERTA NEI LAŠO ŽMONIŲ KRAUJO

  Mes gyvename tokioje santvarkoje, kurioje viskas priklauso valdžiai net žmonių turtas ir gyvybė.

  Rekrutų armija, tai įteisinta vergijos forma
  Karose turi kariauti ,tik valdininkai ir jų atžalos

  Thumb up 5 Thumb down 0

 2. Kariuomenė ten (Vakaruose) pristatoma, kaip kitokia, egzotiška, šiek tiek pavojinga, bet solidi ir gerai apmokama profesija, su karjeros galimybėmis. UK kario profesija ziauriai prestizine, labai gerai apmokama, bet is kariu reikalaujama nezmonishkai daug, bet kaip sakoma kas ant ko mokesi. 16-metis padares nusikaltima turi shansa pasitaisyti arba i kalejima, arba i kariuomene. 85 procentai pasirenka kariuomene. Po 5-10 metu jie dekoja dievui, kad shalis dave shansa nenueiti klystkeliais (igauti protelio) ir jie tapo normaliais, labai gerai apmokamais, gerbiamais savo shalies pilieciais. Cia tik vienas pamastymas kaip is marozu (negerbianciu saves ir kitu keliu gaideliai ir visi kiti atsilupeliai) tampa zmonemis. Patikekit tas veikia, aisku solidi alga soc. garantijos, bonusai (privilegijos) taip pat smarkiai motyvuoja jaunus vyrus ir merginas, bet pasikartosiu reikalavimai kai kam atrodytu nepakeliami, bet tai normalu, cia yra specifine profesija. Geros dienos visiems.

  Thumb up 2 Thumb down 0

  • Jūs kalbate apie profesionalią armiją. Šauktiniai yra visai kita kategorija, kuri sunkiai derinasi su tikra armija. Dauguma jų tuos 9 mėnesius temps kaip priverstinę prievolę, nes karys yra gyvenimo filosofija, gyvenimo būdas ir pasišventimas negandoms, nepritekliams bei netikėtai mirčiai. Įdomu būtų, kiek tų šauktinių liktų, jei juos visus 9 mėnesius apmokytų pagal programą, kuri parodyta amerikiečių filme “Eilinė Džein”. Iš 100 šauktinių gal 10 tuos apmokymus ištvertų, bet ir tai abejotina.

   Thumb up 5 Thumb down 0

 3. Auksiniai Prezidentės žodžiai apie išankstinį balsavimą, renkant Vilniaus merą:
  Balsuojant už Vilniaus merą buvo labai sunku apsispręsti,- visi arba vagys, arba kremliniai.
  Patriarchas patarė Prezidentei balsuoti tik už patį doriausią saviškį Mykolą Majauską, tai kito pasirinkimo Prezidentei ir neliko.

  Thumb up 15 Thumb down 1

 4. Gazas,nafta ir kitos iškasenos.Jei ES nebeperka -pyzdiets.Laukia kartoška varienaja/žarienaja +sol+kapusta.

  Thumb up 3 Thumb down 17

  • Ar is kalejimo isleistas neseniai?
   Vien keiksmazodziai ir nesvankybes…
   Manom surinkti visus keiksmazodzius naudojancius komentatorius ir pateikti į atitinkama istaiga.lauk sveciu.

   Thumb up 13 Thumb down 4

  • galima pasijuokti iš Rusijos ateities,bet ruselis dvigubai daugiau gali pasijuokti iš tavęs,nes tavo Lietuvėlė ES trečioje vietoje nuo galo

   Thumb up 23 Thumb down 3

  • taigi, taigi, o lenkai be perstojo, nuo pat 1939 metų provokavo vokiečius, tai rusai vokiečiams turėjo padėti ir įžengė į Lenkiją, pakeliui užsuko į Lietuvą, Latviją, Estiją. Tada Europa buvo pasidalinta slaptaisiais Ribentropo-Molotovo susitarimais. Kokie slapti susitarimai laukia dabartinės Europos, ar eilinio padalijimo, ar naujų įtakos sferų paskirstymo? Jei dar atsiminti, kad 1795 m. spalio 24 d. Rusija, Austrija ir Prūsija Peterburge pasirašė konvenciją del trečiojo Lietuvos ir Lenkijos valstybės padalijimo, tai taps aišku, jog Rusija niekad neužkariavo svetimų valstybių teritorijų, jos jai atitekdavo tik dėka palankiai susiklostančių geopolitinių aplinkybių. Tad, su kuo teks Lietuvai teks kariauti, jei didieji plėšikai bus jau pasidalinę grobį ir pasiskirstę valdas?

   Thumb up 1 Thumb down 1

 5. Kapituliuokit putinhoilai is karto,nes su Lietuva jum kariauti-reiskia galas.Ruosiasi is Briuselio parvaryti dedules anukas su pistalietu,tai kai drioksteles per jusu desantininkus ar pazaliavusius pestininkus ,tai visi grius papais i virsu.o kur dar nuskriaustosios Degutienes sunus.Tie irgi saudys ,kad ir is ragatkiu,juk nepaleisi is ranku valdzios vadzikiu,kur esi seimininkas ne tik namie ,bet ir uzgrobtam banke.Nepamirskit ir gaisrininko dukters,kuriai padovanojot juoda dirza.Pirmam pasitaikiusiam is rytu uzkabins kojas ant ausu,vietoj karoliu.

  Thumb up 21 Thumb down 3

 6. vo ble…. Putin išsigando mūsų beretų karo isterijos….
  Aš UŽ… Juk daba Rusijos FEDERACIJOS nafa dujos auksas platina yra MŪSŲ….
  Ir jokio karo nereikėjo…. Tik biški pagąsdint…
  Tik va ar dabar gyvensiu geriau….

  Thumb up 19 Thumb down 2

 7. kad tai netiesa?Girdint kalbas apie Rusijos puolimą,šmeižtus Rusijos atžvilgiu,manau,kad siekiama išprovokuoti kaimynę.Lietuvos politikai tikrai netarnauja valstybei.

  Thumb up 27 Thumb down 5

 8. Senai reikiejo ruostis karui su Rusija-nes gyventi salia jos- tai tas pat kaip salia veikiancio ugnikalnio- nezinai kada ISSIVERS.O kai del kariuomenes, tai turietu buti paimtas Sveicarijos pavizdys- kai visi galintys kariauti pagal sveikata rezervistai ginklus ir reikalinga karo atveju amunicija turi namuose.Nereikietu tada kariuomenes Vadui verkslenti per televizija kad nesukomplektuoti daliniai.Kitas pavizdys- IZRAELIS- kur visi pilieciai pastoviai pasiruose galimam karui.Gal jau laikas ir musu VALDZIAZMOGIAMS atsibusti ir nusiimti spalvotus akinius- kad pamatytu realybe- kuri nera maloni. Kai esi stiprus ir gali duoti atkirti-nesvarbu kad esi mazas- tai su tavimi skaitosi.

  Thumb up 8 Thumb down 39

  • visai nuproto esi nusokes, reikia TAIKOS; jei nori eik ir kariauk….kai rinkom prezidente tikejau ja , maniaus protinga moteris o cia paskutine debile…..

   Thumb up 37 Thumb down 4

  • Tai,kad mūsų valdžia nepasitiki savo piliečiais,todėl ir nedaro tai ką daro šveicarai ir žydai.Ji siaubingai bijo savo tautos.

   Thumb up 2 Thumb down 0

  • Čia jos limuzinas, ji taip Lietuvos ŠUNAUJĄ gąsdina, bet manau, kad jos nelabai kas bijo, nebent vaikai vaikų namuose.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Kokius raumenis turi Rusija? Jokių. TSRS 10 metų pagastroliavo Afganistane ir… subyrėjo negrįžtamai. Rusija jokio rimtesnio konflikto tiesiog nepakels. Sprogdinti savo žmones namuose, žudyti mokinius Beslane, nuodyti “Nord-osto” įkaitus, naikinti čečėnus ji dar gali, bet jau karas su Ukraina parodė, jog dar pusmetis ir ne tik Putinui, jo šutvei, bet ir Rusijos Federacijai ateina visiškas krachas. Tuoj niekam nereikės Rusijos naftos ir dujų. Galės jas patys valgyti. Tuomet ir pažiūrėsime.

  Thumb up 7 Thumb down 39

   • Nekreikit dėmesio į tą pašalpinį-jis tik copy-paste, panašiai kaip pisakas, savų tekstų nesugeba parašyti, “dirba” už centus, kopina ir kopina.

    Thumb up 18 Thumb down 5

   • Baba ir kiti kolorado vabalai…ciuoskite pas Liliputkina,,,jis Jums komunizmo saule padovanos,,,nors en nereiks loti….

    Thumb up 0 Thumb down 8

    • Lietuviai tikri Lietuviai į Rusiją nenori, bet jie mato mąsto ir supranta, kas kursto karą, kas vagia Lietuvoje, kur nukeliavo Snoro pinigai, kam dirba tankistė ir t.t. O mūsų nereikia siuntinėt niekur, nes mūs milijonai o vagių tiktai sauja, spjausim paskęsi.

     Thumb up 0 Thumb down 0

  • Nenusikalbėk, manau Putinas ko norėjo iš Ukrainos jis tą pasiėmė, ir manau jei dar palos Amerikonas su mūsų TANKISTE paims jis visą Ukrainą ir dar Lietuvą pridačios į vergiją.

   Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (2)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...