Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Rugsėjis 17 Antradienis
 

Rusijos teismui paskelbus N.Savčenkai nuosprendį, ji teismo salėje uždainavo [Porošenko siūlo Putinui keisti Savčenko į du Rusijos kariškius]

2016-03-22 16:04 | Užsienis | Komentarų (58)

Rusijoje teismas N.Savčenką pripažinta kalta dėl dviejų žurnalistų nužudymo ir skyrė 22 metus nelaisvės. Stop kadras

Antradienį Rostovo apskrities Donecko teismas paskelbė nuosprendį Rusijos žurnalisto Igorio Korneliuko ir operatoriaus Antono Valošino nužudymo byloje. Ukrainietė N.Savčenko pripažinta kalta dėl dviejų asmenų nužudymo ir neteisėto sienos kirtimo,  jai skirta 22 metai laisvės atėmimo bei 30 tūkst. rublių bauda.

„Savčenko Nadežda Viktorovna įvykdė Korneliuko ir Vološino nužudymą iš anksto susitarusi su grupe asmenų, motyvuota politinės neapykantos ir priešiškumo Luhansko gyventojams ir visiems rusakalbiams“, – paskelbė teismo kolegijos pirmininkas Leonidas Stepanenka.

Po teisėjo žodžių: „pripažinti kalta“, N.Savčenko uždainavo, todėl teismas padarė pertrauką ir tik po pertraukos pabaigė skaityti nusprendį. „Oi, teisėjai, teisėjai, ir jūs sėdėsit“, – ukrainietiškai teismo salėje uždainavo N.Savčenko.

Po Rusijos teismo nuosprendžio N.Sančenkai paskelbimo, Ukrainos prezidentas Petro Porošenko paskelbė pareiškimą, siūlydamas Rusijos prezidentui Vladimirui Putinui iškeisti N.Savčenką į du Rusijos kariškius.

„Aš ne šiaip tikiuosi, kad Nadežda Savčenko sugrįš į Ukrainą. Darau dėl to viską, kas įmanoma. Ir kas neįmanoma, atrodo, taip pat. Per „normandiško formato“ susitikimus aukščiausiu lygiu aš ne kartą kėliau Nadeždos ir kitų ukrainiečių įkaitų išlaisvinimo klausimą ir mane palaikė kiti formato dalyviai. Prezidentas Putinas tada pareiškė, kad po taip vadinamo teismo sprendimo sugrąžins Nadeždą Sančenko Ukrainai“, – paskelbė Ukrainos prezidentas P.Porošenko.

Ukrainos prezidentas pažymėjo, kad „atėjo momentas išpildyti šį pažadą“.

„Aš savo ruožtu pasiryžęs perduoti Rusijai du Rusijos kariškius, sulaikytus mūsų teritorijoje už jų dalyvavimą karinėje agresijoje prieš Ukrainą. Teisminis jų bylų nagrinėjimas jau yra galutinėje stadijoje. Kai tik jie (teismo procesai – KK past.) baigsis, aš pasiryžęs pagal atitinkamas procedūras pasirūpinti jų išvykimu į RF“, – paskelbė Ukrainos prezidentas.

Pasak P.Porošenkos, „toks požiūris atitinka Minsko susitarimų 6 punktą dėl keitimo visų į visus. Ir tai turi būti padaryta nedelsiant“.

Komentarai

 

 

 
 1. Chef E: Glad that we are on the same wavelength. :-)Cool Lassi(e): Click to add a recipe in foodista, and add the widget in your post, the your entry would be autlcatimaloy pulled. Thank you!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. gal tikrai dalyte vazuos kankine aplankyt , rankyte palaikyt, kaipo ilgakasei vagilkai, kaipo saldaininiam porosenkai , kaipo satanistinem idejom gyvenusiam jacenuikui , kaipo atmustom smegenim klickai ,, ,,,kaipo saikai polit aferistu , suriedinusiu , supriesinusiu, iki kraujo praliejimo privedus zmones ,jankiu pagalba sugrovusiu valstybe ,,,likimo valiai palikus ,pasekmes sudmalystem glaistant ,,taigi lietuvelei ,,savus ,, , is paskos sekant ,,

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Ukrainos nacionalines saugumo tarybos sekretorius Aleksandras Turcynovas (meiliai vadinamas Kruvinuoju pastoriumi) pareiske, kad teroro aktus Paryziuje, Turkijoj ir Briuselyje suorganizavo Rusija.
  ————————————–
  Nuostabiai izvalgus sis Landsbergio, statytinis bendraprotis – galima tik pasveikinti.
  O tuo tarpu isproteje amerikieciai, turkai, prancuzai, belgai ir puse pasaulio iesko ir randa teroristus tarp kurdu, belgu, prancuzu….
  Daesh prisiima atsakomybe…
  O tuo tarpu turetu remtis Kijevo zvalgyba, kuri seniai apsiko amerikieciuis, britus, prancuzus, belgus, vokiecius… ir t.t., per stebuklingus Parsenkos ir Turcynovo ziuronus pastebincius placius rusu tanku srautus, 80 000 rusu kariuomene chochliandijoj, teroristus Kremliuje, Putina su naganu ir budionovka Paryziuj, Stambule, Briuselyje….
  Vargses viso pasaulio zvalgybos, desimtys kosmose kabanciu palydovu, siuolaikines elektroninio stebejimo priemones ir visa kita – nulis prie chuntos ziuronus.
  P.S. Ne i tema. Vartodami alkoholi, rizikuojate savo sveikata, seimos ir visuomenes gerove.
  P.S.S. Prie P.S.: ypac, jei tai darote daznai, dideliais kiekiais ir esate vienas is valstybes vadovu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Savcenko advokatas I.Novikovas yra papasakojes kaip si didvyre pasieke pasaulini badavimo rekorda. Per 80 badavimo dienu, ji ne tik nepamire kaip normalus zmones, bet isliko sveika bei zvali. Tik svoris sumazejo 15 kg (is 71 liko 56, esant 170 cm ugio).
  Pasirodo, si didvyre tikrai ir nuosirdziai badavo, nevartojo jokio sauso maisto, tik maitinamuosius kokteilius (pitatelnyje kokteili) ir leidosi i vena gliukoze.
  Slove, slove, slove rekordininkei, didvyrei (ar didmoterei, ar kas tai bebutu).

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Hello, its true. you have to increase your workout for building muscle. and proper diet and sleep is also more imtnopart thing to stay fit. thank you for sharing this.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 5. pirmas lietuviskas laikrastis, kuriame parasyta kad uzdainavo, bet neprikergtas absurdas – “ukrainieciu liaudies daina”. na nebent maidaunai – ukrainieciu liaudis. sios nusikalteles dainoj yra zodziai apie sudegintas padangas.
  lietuviskoj ziniasklaidoj nerodoma ir reakcija i jos “dainavima”. o gaila. kas netingit – susiraskit. vienas is jos advokatu juokesi, kitas pasimetes kasesi pakausi ir susigedes del klientes ispuoliu, nudelbe zvilgsni zemyn….
  taip pat vienintelis lietuviskos ziniasklaidos saltinis, kureiame nacistinio, nezinia kam pavaldaus smogiku bataljono dalyve, nevadinama lakune( kuria ji niekad gyvenime nebuvo) ir kariske (nes buvo mineto bataljomo smogike).
  na o be iprastu trydu ir cia neapsieita. pakartotas parsenkos kliedesys, kad jam putinas kazka zadejo, fantazijos apie rusu kariskius ir absurdiskus bandymus prikergti minsko susitarimus.
  niekas niekad niekur negirdejo jokiu putino pazadu del sios nusikalteles (na o jei kas zinot – duokit nuoroda). parsenkos kliedesiai apiue du rusijos kariskiys – kazdieninio pergerimo pasekmes. rusija niekada neneige, kad tiedu – rusijos pilieciai. taciau jie buve ir demobilizavesi kariskiai. na o jei galima pripaisyti kas kuo kada buvo – tai grybauskaite komuniste, uzsienio reikalu linkevicius – komsomolo lyderis….. paklauskit statytines ar ji sutinksa buti tokia laikoma..
  sapaliones apie minsko susitarimus, kuriuos rusija turi vykdyti – chuntos vadeivos tryda (beje, ta tryda taip pat skleidzia ir grybokratijos rezimas). prancuzija, rusija ir vokietija yra susitarimu garantes, o ne objektas. rusija niekad niekam neisipareigojo paleisti nusikalteliu, zudanciu jos piliecius.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Na tenka pastebėti kad Rusijos agresija Ukrainoje daugiau remia pagyvenę ..Lietuvos ‘pilIiečiai’ su gana siaura pasaulėžiurą..atitinkamai darau išvada ..kad ta dalis visuomenės nėra jau tokia aktyvi ka nors spręsti Lietuvoje ..Taip ir toje temoje apie Savčenka . Pigi propaganda limpa ne visur ..ir ne prie visų .Atitinkamai tas jos (savčenkos) kaltės valkiojimas kaip muilas to “colorado” burnoje .. burbulai ..burbulai ..burbulai .su ne kokiu prieskoniu joje :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • tu nepergyvenk.
   chunta su jos vadovu parsenka, nuozmiai remia nusenes kagebistas landsbergis, idejine komuniste, visai ne jaunuolisko amziaus grybauskaite, ir kiti nejaunuoliai: kubilius, komsomolo lyderis linkevicius, paulauskas, mazuronis, paksas..
   vienu zodziu, tu turi gera chebra ir gali tik dziaugtis, o ne myzcioti.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Savčenko yra pažeistos psichikos moteriškė. Jai su fanatikais tik galvas pjaustyt. Ją reikia gydyt

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • na del apibudinimo “moteriske”, tai tikrai neaisku. gal ji tokia pagal pasa, bet…..
   p.s. kazkodel sios “moteriskes” nuotraukas chacholai ir landsberginiai rodo tik pagamintas fotoshopu. nes tik taip gaunasi moteriske

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • I agree, pages need to have a page rank of 3 or above to be worth much in Google ragiknn. Do you have a tool in your browser you use to assess page rank? I am using a tool bar with those kinds of info on it.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • Hola Cristina, hace poco descubri tu blog y la verdad que es muy bueno. Tenes cosas muy lindas y ademas muy bien explicado todo. Yo recien me inicio en esto y me encantaria hacer crecer mi pequeño empdtnrimieneo. Como se tejer muy bien al crochet, casi siempre le pongo algo tejido a mis cositas, en hilo de seda que queda muy lindo. Un beso grande y felicitaciones!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 8. nepavykus NOVARASIJOS projektui,PUTINO fasistai gestapiniais metodais susidorojo su didvyriska UKRAINOS moterimi,deje PUTINUI jos nugaleti nepavyko,ji yra ir bus pasaulinis simbolis kovoje pries rusiskaji fasisma,tikiu ,kad uz nusikaltimus padarytus zmonijei putinodai veliau ar anksciau ses i teisemuju suola

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ar tas “pasaulinis simbolis” tavo dukra, marti ar sesuo, žmona jei toks rūpestis užkankino pačią ?

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • ponia Ona.Jei kiaulė ragus turėtų, visą svietą užbadytų.
   Tupėk rami, žiūrėk babajus greit ateis į tavo kiemą, į tavo gyvenimą, o ne svetimas problemas spręsk liežuviu.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • Ateis laikas, kai už žudynes teks atsakyti Ukrainos budeliui parašenkai. Viena iš Kijevo kaštono šakų jo laukia. O tai “didvyrei” savo nusikaltimą teks apgalvoti kalėjime.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • nefantazuok.
    parsenka pabegs kaip sabakasvilis. atsiras kas priglaus ji uz jo pinigus.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • pe mn ma cheama alex SI in cls mea sunt cunoscut ma masqrade caci eu am cartea mortii si il am pe ripar il am de 450 g si i oblig pe colegi sasi arunce bakugani cand i trimit in dimensiunea morti am 10 ani ,,si mai am 2 bakugani darkus il am pe hydragon darkus evoluat si pe fien ri8ap……………………………………………………&#r230;…………………………………………………………………………..

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Vladui …matyt norėjo nors kiek pabūti panašūs į tuos vakarus , surengiant vieša parodomąjį teismą vietos publikai ” da zdrasvujiet sovietskyj sūd , samy humanny samy spraviedlyvy sud v myrė ” . Visumoje jei Ukraina taip elgtusi irgi butu panaši į ta dievo pamiršta kraštą.
  – Na Vladai žiūrėk tau skirtumas požiūrių į savo piliečius… va pagautų VSD tave po D.Grybauskaitės stalčius šmirinėjant ,ieškant ten tu pedofiliniu įrodymų ,.. manau Prezidentūra ta pačia diena latviu g. pasiūlytu Tamsta išmainyti į Aristida Tamošaiti , ..kaip pasielgė ir Porošenka pasiūlęs išmainyti Savčenko i du Rusijos karius pagautus Ukrainoje. Taip pasielgtu ir Estija iš kurios teritorijos buvo pagrobtas jos pareigūnas, jei ne jos pačios piliečio pozicija .Grobti , teisti ir versti mainyti ,..grynai sovietinė teisė ..nes jos viršenybė perkopia elementaraus žmogiškumo ribas. Na pasidairykite po Europa kiek tokiu šalių dar rasite ? Nerasite nes nėra tokiu. Golovatovas ir tas pabėgo iš Austrijos tik dėl to kad ta teisė Lietuvoje dar tiek blanki , jog kai kurioms šalims tai dar kelia abejonių . Ne teisingumas svarbiausia o požiūris į ta teise Vladai Lukoševičiau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Prisimink lietuvių pagrobtą rusų tankistą, ligonį J.Melį. O dėl šitos kalės nepergyvenk. :)

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • stasiui net miegas sutriko, 5 valandą keliasi komentarų rašyti…taip ir iki infarkto privesit žmogų…gerbiami komentatoriai. Matot, jog stogelis čiuožia dėl svetimos valstybės teisiamosios, pergyvena lyg dėl sesers ar žmonos.Ar tai normalaus žmogaus reakcija ?

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • stasy, esi reto slykstumo tipas, aborto liekana, propoguojantis konservatorisku uteliu mastysena.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • “Grobti , teisti ir versti mainyti ,..grynai sovietinė teisė ..nes jos viršenybė perkopia elementaraus žmogiškumo ribas.”
   ——————————–
   BUTEN Ukrainos atstovai taip daro. Ir rengiasi daryti dar didesdiais mastais. Ir to net neslepia. Beveik oficialiai siuloma suimti kuo daugiau zmoniu, kad sudaryti “keitimo fonda” (obmennyj fond).
   Tarp kitko, nekalbant apie ta “fonda” organizuojancius rados narius, vienas is “obmennyj fond” iniciatoriu – Jevgenijus Kiseliovas. Tas pats, kuris visai neseniai darkesi Vilniuje uzsienio reikalu linkeviciaus globotame marginalu susiejime (Kasparovas, Piontkovskis, Ilarionovas ir kiti “klounai bei idiotai”, kaip juos pavadino lenku politologas).
   BHeje, “fonda” chunta turi didziuli: vien tik Charkovo kalejimuose uzdaryta 2500 (du tukstanciai penki simtai) “valstybes isdaviku”, “separtistu ir ju remeju”… Is 3000 suimtuju (kur dingo 500 – iki siol nezinoma.
   Tai vien tik Charkove. Kiek tokiu ikalintu visoje chuntos valdomoj Ukrainoj – nezinia.anoma – kelios desimtys tukstanciu.
   Bet chuntai ir to mazai – jie dar ruosiasi didinti “fonda” del sitos nusikalteles.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Nesuprantu , kam ją ruskiai tenpėsi pas save , teisė …
  Perdaug humanizmo jos atžvilgiu .
  Reikėjo gyvą užkasti , tik prieš tai perskaityti karo lauko teismo nuosprendį .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • siaip tai jos niekas niekur nesitempe – ji pati nelegaliai perejo siena.
   o rusai – ne lietuviai ar chacholai. viskas tvarkingai: teismas, nuosprendis. jei kalta – atsedes

   Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Stasel,būk nors kiek protingas,nevadink legitimiai veikiančio kaimynines šalies Prezidento “klyka”.Gerbk nors pats save ir nežemink savos tautos ir valstybės.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Dieduk ..pateiksi argumentus ar tik šeip paagituosi už taika pasaulyje .? pagarba ant medžiu šakų neauga..ja vienok tenka visiems pelnyti .Nežinau ar čia reikia tiek daug proto tam išmanimui. ?

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • tu niekaip negali atsikratyti pikaso (viliaus slavinsko) stiliaus. reikalauji is kitu to, ko niekad nedarai.
    tu skelbi vien tik tostus ir savo landsbergines partijos rinkimines tezes, o is kitu nori faktu, nuorodu, nors tau tai duoda. tik kad tu iprates kreipti demesi tik i save ir savo partijos vadus…
    alaverdy !

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • Son zamanlarda Adliyedeki Akdeniz özel güvenlik görevlileri Avukatlara son derece iyi daryonıravlar. Ancak bu güvenlik ÅŸirketinin nasıl ihaleyi kazandığı sorusu ve yukarıdaki yorumlarda AKP’nin içinden birilerine ait olduÄŸunu duyduÄŸuma çok üzüldüm. Yargıyı ele geçirme operasyonu içeriden ve dışarıdan devam mı ediyor acaba? Bırakın Yargı, Yargıçlar, Avukatlar özgür ve bağımsız kalsın. Ä°nanın ADALET BÄ°R GÃœN SÄ°ZE DE LAZIM OLABÄ°LÄ°R.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • The first thought that came to me was how our kids have been taught to be &#pj20;ha8py-happy-2oy-joy.” That ought to be reversed. Joy is a state of being. Happiness results from joy but is not guaranteed. It is a choice I make based upon my joy. Even our forefathers understood that we are only guaranteed the pursuit of happiness. So let’s enjoy the pursuit and be grateful that we are able to pursue it!

   Thumb up 0 Thumb down 0

 12. – na drąsi moteris kaip bežiurėsį ..žino kas jos laukia , žino kad jos gali niekas ir neišleisti ..Putino ‘klyka’ protu nesivadovauja ir supranta tik viena tiesa,… jėgos ir spaudimo. Tai kalbėti apie jos greita paleidimą mainais į tokius pat Ukrainoje uždarytus ‘coloradus’ ..kiek per optimistiška. Antra, na Putinui daug naudingiau kai pas Ukrainiečius kalėjime panašus tupį.. palaikyti įtampa netgi privalu nes pati Rusija negali apsieiti be išorės problemų ..priešingu atvejų visos vidaus sudygs kaip tie sosnovskio borščiai ..Tame yra panašumų su Lietuva ..tik pas mus kariauti naikintuvų niekas nesiunčia ..kokio viešo toleto gintį pav. i Sirija .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • STASY,TU LENDZBIRKINIS LEIŽYTOJAS.JAU SENIAI AIŠKU,JEI RUSAI SUGRĮŽTU,PUSĖ LIETUVOS JUOS GĖLĖMIS PASITIKTU.JEI JAU TREMTINIAI NEPATENKINTILENDZBIRKINIAIS,TAI KĄ KALBĖTI APIE RUNKELIUS.TU MATAU PRIE ELITO,MATOMAI TOKS PAT VAGIS,KAIP VISA KONSERVŲ ŠUTVĖ.MANO NUOMONĖ.

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • – nuomone turėti Vytautai svarbu kaip ir svarbu skirti kuo skirti manymas nuo mastymo.

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • I don’t know where the ‘I told you from co#8ent&mm217; came from, because regular visitors to this blog will know how much I’ve rated the youngsters and how long I’ve wanted them to play. When I say ‘quality players’ I mean the likes of Holman who we’ve brought, and players like Given, Bent, hopefully Petrov and in an ideal world Makoun. I want the youngsters to feature from here on in, and I hope that from now on we have a mix of these young stars and players who want to play for the Villa. No more dead wood, no more passengers, just players ready to give their all.UTV.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Tai dabar Lansbergiukas ir Auštrvičius badaus kol ją ruskiai nepaleis ? Valio ,,, dviem lietuvos pažibom mažiau liks ….
  Galėtų ir Grybė prie badavimo prisijungti ,,, nereikės apkalktai pinigus leisti .

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Gal ponui linkevičiui būtų sveikiau pabadauti. Ir žudikei už rankutės palaikyti.

   Thumb up 0 Thumb down 0

  • I’m not sure if the AWARE CSE materials are subjected to audit (internal or external). I’m not concerned with what was in the trainer’s manual as that was meant for the eyes of the trainer only. So long as what was taught to students are aprprpoiate and nuanced accordingly (here we are to disagree), I am fine with it. What is interesting is that no complaints was ever brought up prior to the AWARE saga. What I do find disturbing in the entire episode, I have already stated in my earlier posts. I’ll leave it at that. I’m accepting of any groups so long as their intentions AND actions are honourable and aboveboard.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Украина “никогда не признает” обвинительный приговор Надежде Савченко. Об этом заявил президент страны Петр Порошенко. Он назвал процесс по делу украинской военнослужащей “позорным судилищем”. Он также напомнил, что президент России Владимир Путин “во время встреч в нормандском формате обещал вернуть Надежду Савченко Украине”. “Настал момент выполнить это обещание!”, – заявил Порошенко, добавив, что взамен он готов передать России двух российских военнослужащих, “задержанных за участие в вооруженной агрессии против Украины”.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. Tik jau neviduriuokite Putino ręžimo gerbėjai.
  Адвокат Савченко Марк Фейгин сообщил, что обратился в рабочую группу ООН по произвольным задержаниям, а также к специальному докладчику ООН по правам человека. “Отказ от подачи апелляции закрывает возможность обжалования приговора в ЕСПЧ (Европейском суде по правам человека. – РС). Несмотря на мое несогласие с Надей в этом вопросе, я все же перестраховался и запустил ряд международных процедур по ее освобождению”, – написал он на своей странице в Facebook. Ответ на свое обращение Фейгин ожидает в апреле.
  Kaltinimai tai baltais siūlais siūti. Manote, Rusija lauks nemalonumų? Kuo greičiau patys stengsis atsikratyti Nadežda Savčenko. Iškeis į kokį Ukrainoje laikomą savo kareivį ir pakazucha baigta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Šitą išgama sušaudyti reikėjo. Nieko-papuls į kalėjimą ten jai parodys kur jos žmogžudės vieta.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • of course 60% of the taxpayers are willing to pay more taxes -the majority of those 60% are probably part of the unreugdornd economy – they don’t pay taxes anyway, so why should they care if taxes are raised?The underground economy is the best kept secret the politicians don’t want to touch.

   Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
J. Imbrasas: Trakai turi problemų, kurias reikia nedelsiant spręsti 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą 
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Prezidentė: Švęskime Vasario 16-ąją, kaip išsivadavimo ir laisvės šventę! (21)
Brangieji, atkurtoji mūsų valstybė skaičiuoja naują šimtmetį savo ilgaamžėje istorijoje. Švęskime Vasario 16-ąją,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Teismas vėl atmetė „MG Baltic“ reikalavimą atlyginti 13 mln. Eur tariamą žalą (7)
Lietuvos apeliacinis teismas dar kartą atmetė ieškovės UAB „MG Baltic...
Rusijos žurnalistas A.Nevzorovas nufilmavo Medininkų žudynes? (281)
Kas iš tiesų įvyko 1991-ųjų metų liepos 31 d. naktį...
Aukščiausias teismas abejonių dėl įrodymų Medininkų byloje neišsklaidė (38)
Nors Aukščiausiasis teismas vasario 28 d. ir paliko galioti Apeliacinio...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (1)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...