Rusijos vadovybė stambiausiems pervežėjams iškėlė politinį uždavinį – iki 2020 metų visi be išimties rusiški kroviniai turi aplenkti Pabaltijo uostus. Esą pilnai uždraudus rusiškų krovinių tranzitą, Pabaltijo šalyse įvyks demografinė katastrofa, ir taip Rusija paspartins Pabaltijo valstybių „mirtį“.
Kaip praneša Rusijos žiniasklaida, tokią Rusijos vadovybės politinę užduotį – uždrausti rusiškų krovinių tranzitą per Pabaltijo valstybes – stambiausiems šalies vežėjams perdavė buvęs Rusijos prezidento V.Putino administracijos vadovas S.Ivanovas. Jis vežėjams perdavė tokį Kremliaus nurodymą: visi rusiški kroviniai, kurie atvyksta į Lietuvos, Latvijos ir Estijos uostus, nuo 2020 metų turi būti perorientuoti į Rusijos uostus. „Nė vienas rusiškas krovinys kito dešimtmečio pradžioje negali keliauti per Lietuvą, Latviją ir Estiją“, – įspėjo vežėjus S.Ivanovas.
Kaip rašoma Rusijos žiniasklaidoje, stambiausi šalies vežėjai jau vykdo Rusijos vadovybės politinę užduotį. „Vykdydami valstybinį nurodymą, mes perorientuojame savo krovinių srautus iš Ventspilio, Rygos į Ust-Lugą, Primorską ir Novorosijską. Jeigu pernai ten buvo perkrauta apie 9 mln. tonų naftos, tai šitais metais – 5 mln. tonų. Iki 2018 metų, artimiausiu laiku, mes sumažinsime krovinių srautą į Pabaltijį iki nulio“, – pareiškė naftos kompanijos „Transneft“ prezidentas N.Tokarevas.
Teigiama, kad jeigu anksčiau visus ryšius su Rusija nutraukinėdavo Pabaltijys, tai dabar tuos ryšius sąmoningai nutrauks Rusija. Neslepiama, kad tai – keršto planas Pabaltijui už remiamas Vakarų sankcijas Rusijai. Tik neva Rusijai tos sankcijos esminės žalos nepadarė, tuo tarpu Rusijos sankcijos esą Lietuvai, Latvijai ir Estijai „padės greičiau numirti“.
Skelbiama, kad po Vakarų sankcijų Rusijai panaikinimo Rusija atstatys ekonominius santykius ne su visomis ES valstybėmis. „Latvijos, Lietuvos ir Estijos tame sąraše nebus“, – rašoma rusiškoje žiniasklaidoje.
Joje svarstoma, kad Pabaltijo valstybėms apskritai turėtų būti uždraustas bet koks patekimas į Rusijos rinką. Neva iš tų pinigų, kuriuos Rusija mokėjo Latvijos valstybei ir latvių oligarchams už krovinių pervežimą Latvijos geležinkeliu ir finansinių operacijų aptarnavimą Latvijos bankuose, po to buvo finansuojami Latvijos ultra-dešinieji, raginę deportuoti visus rusakalbius ne Latvijos piliečius užplombuotais vagonais iš Latvijos; o iš tų pinigų, kuriuos uždirbdavo Lietuvos pieno perdirbėjai, pardavinėję lietuvišką pieno produkciją Maskvoje ir Sankt-Peterburge, vėliau esą buvo finansuojama „landsbergistų“ partija, kurios nariai reikalavo izoliuoti Rusiją nuo Europos ir blokavo bevizio režimo tarp Rusijos ir ES įvedimą.
nereikia noreti,kad vieni zviegs,o rusai i tai nekreips demesio,juk taip tik durnius gali,zodziu zviegimas duos savo rezultatus ir tie rezultatai visai prie sienos su kaliningradu,nera ka daugiau aiskinti,taip ir turejo buti
Kadangi mūsų valdžiukė klykauja apie karo pavojų, tai pas mus nerizikuos eiti joks investuotojas, nors Seime viešpataus Maldeikienė.
O landzbergų giminė prie visų (vokiečių ,rusų ,dabartinės) geraaaai gyveno, po pasaulį važinėjo net geležinės uždangos metais, negirdėjau, kad kuris dėl politikos būtų nukentėjęs. Ale ot moka žmones gyventi. Anūkas ne tik tikintis, bet ir tuoktis pritaria vyram su vyrais ir tt. Bažnyčia to nesupranta, taigi ir taip gali gyventi, kas jiems trukdo. Tikiuosi, kad jų santuokos jau nors bažnyčioje nevyks, nors ką gali žinoti.
Spalio 21-22 dienomis kviečiame dalyvauti “Maisto banko ” akcijoje.
Kažko neprisimenu kad tokios akcijos būtų vykdomos per okupaciją
gal nereikėjo ?
Matai, okupacijos metais nebuvo “Laurų kvartalo”, kiniško šlamšto jokios “Maximos” į Lietuvą nevežė, Lietuvoje (nors ir tarybinėje) buvo veikiančių fabrikų… Net laivynas buvo (šituo sunkiausia patikėti)…
Kad okupacijos metais kas dirbdavo gerai tai no to paimdavo ir atiduodavo parsigerusims kurie tik gerdavo ir nedirbdavo. O dabar nedirbi ir spyga tau I nosi tad todel cia ir triuksmaujate, tinginiai . Pasibaige jusu dienos UZJAUCIU!
Taigi lianzberga su grybostanu to ir nori !!!! Duju nepirkt, elektros nepirkt, visus rysius su Rusija nukirst , dziaukites idiotai.
Galėtu ir nepirkti tai nėra blogai jei pirktu iš kitur pigiau arba patys turėtu bet nuo mazu pirkiniu savi tarpininkai mazus atkatus gauna o kuo šersi partijas.
kur gi tu pigiau gausis ar visai jau prota praradai
Už blondinės ir kitų šunų lojimą ant Rusijos teks kentėt mums ir mūsų vaikams. Taip norėjosi nepriklausomybės… O tapome JAV penkiasdešimt pirma valstybe.
Lione kaip visada i desimtuka,PAGARBA
Lionia…man ir tau grynai nusispjauti jei rusija per Klaipeda kazko neves…oligarchai Lietuvos uzsilankstys..tik ne mes su tavim….mums pohui…
O kad biudžetas susitrauks ir pensijos, pašalpos negausi irgi po…?Ot proto bokštas, tikras pinokis, be smegenų.
Vokietijos ekonomistas, Europos centrinio banko įkūrėjas 80-metis Otmaras Isingas pareiškė, kad ECB pasiekė savo augimo lubas ir tai neigiamai veikia eurą. Pasak O. Isingo, paprasčiau kalbant, tai reiškia, kad euro zona sugrius kaip kortų namelis.
Neturintiems ko paskaityti ir pavargusiems nuo valdžiagyvių melo:
plus.google.com/104930148289526971655/posts
Mano nuomone senai taip turejo buti. Lietuvos klerkai klykia 26m kad rusai puola o dar viena anot Valinsko boba Rusija pavadino teroristine valstybe. Tokios gedingo valdymo kuris vyksta 26m Lietuvos istorijoje manau nebuvo Pirmyn uz lensbergi!!!!!!
Lietuva daug metu stengėsi atsikratyti to Rusiško patronavimo ir vis nesisegdavo. O va ateina gera žinia ir visi nukabina nosis ,..kodėl ? juk Lietuvos ir Rusijos prekybos balansas tiek sumenko kad tu ekonominiu santykiu dirbtinis palaikymas , tapo vienos Lietuvos prioritetu už juos susimokant ..į priekį . Rinkos ekonomika sako , jei vieni ekonominiai santykiai nutrūksta atsiranda prielaida susikurti kitiems . Čia tik putino klyka gali to nesuprasti ..iš kitos pusės jei viską kreipti teisinga kryptimi Lietuva , Pabaltijo regionas pajėgus susikurti tokius regioninius santykius su kitomis demokratijomis ,..kuriuose Rusijai aplamai neliks vietos . Rytu Europa yra tas Regionas kuris sulaukia daugiausia investicijų ir vis dar turi potencialo augti ……o kol Rusija grėsmė,.. aktualumas ir dėmesys garantuotas .
Į kieno kelnes nusėda tos investicijos glušstasy ? Keliai provincijoje iki šiol žvyruoti ir net kai kur nepravažiuojami, ligoninės uždaromos, mokyklos uždaromos, medpunktai uždaromi, autobusai į kaimus nekursuoja, karvės išparduodamos, nes pieno supirkimo kaina mažesnė už vandenį parduotuvėje, trečdalis tautos prie maisto banko, žemiau skurdo ribos, o tu kaip papūga-investicijos, investicijos.KUR TOS INVESTICIJOS ?
sveika pasivaikščioti po Lietuva .. padeda triznos atsikratyti ..
Argumentų nėra ?
Vaikštau stasy per Lietuvą ir matau užkaltus namų langus, tuščius butus ir ką ?Vaikų provincijoje mažėja, o likę keli klampoja per sniegą iki mokyklos už 3-5 km. Ką gero tame įžiūri ? Ateitis kur ? Tik Vilniuje ?Provincija apleista, paskendusi neviltyje ir alhogolije ..ką gero tame matai ?
Makaronų nekabink, jie ant ausų nebesilaiko-krenta. Jei per 25 metus einam žemyn, ką nori apgauti ? 25 metai praėjo, o pensijos 150-200 eurų, o mokesčiai 100 eurų ir daugiau, atlyginimai skurdūs, darbo nėra, vien pašalpos. Nėra pramonės, nėra gamybos, pieno pramonė merdi, žemės ūkis vos gyvas, o tave vis rusas puola.Kažkada buvusi Lietuvos Didžiąja Kunigaikštyste Lietuva tapo Didžiąja Briuselio ir Vašingtono vasaline šalimi be savarankiškos užsienio politikos, be savarankiškų politinių sprendimų.Visos Lietuvos vyriausybės nuo pat 1990-ųjų taip ir nesugebėjo aprūpinti Lietuvos žmones darbo vietomis, nesugebėjo užtikrinti aukštesnio pragyvenimo lygio. Bedarbystės ar mažų atlyginimų problemos buvo sprendžiamos emigrantų išvykstančių daugiausia į Didžiąją Britanija sąskaita.Jei ne emigrantai, jau seniai špygas čiulptume, o jis apie investicijas pliurpia.
tinginio duona visada sausa . Apgailestauju bet toks tas pasaulis ..po metu kitu neliks ir vakaruose klestinčiu pašalpų išlaikytiniams ..ka tada darysite bėgsite į Rusija ? ..taip galima ir Kinijoje netyčia atsidurti ..:) Kas link bedarbystės .. jos lygis Lietuvoje pasiekė Europos vidurkius ..ir tomis savo šnekomis manęs nebeitikinsį ..o ir graudinti neverta ..kas nori tas dirba ir padoriai uždirba ..:)
Bedarbystė mažinama tik išvarant tėvynainius iš Lietuvos po 100 kasdien. Puikūs rodikliai. Gal Vilniuje ir uždirbama, bet ne provincijoje. Lietuva ne vien Vilnius, įsikalk į galvą.
kas tu toks sikniau suknystas,kad visus tinginiais vadini?kas tu isperstaklyni prakeiktas kuris ardo paskutinius nervus,kas tu beproti supistas,kad cia ateini gadinti ora
KonserVatnikai, tokie kaip stasys, tik ir gadina orą.Nuo supuvusio konservinio tvaiko dūsta Lietuva.
Tai va reikes pas baba uzsirasyti priemimui kai Lietuvoje bus badas. Nuves I rusiska roju ir pamaitins. Tik kad gail a kad jau senas tai tikrai vaziuociau I rusyna uzsidirbti. Niekaip nesuprantu kodel zmones vaziuoja I anglijas , norvegijas, vokietijas o cia pat tokia pasaku salis rusija. Jeigu dar gavus babos rekomendacija tai pingai plaukte plauktu net vaziuoti nereiktu. Kai paskaitai komentarus tai tiems vatnikams nera ko bijoti, motina rusija dave ir duos. Bet va rasau ir pradedu abejoti tuo rusisku rujum. 50 m buvo uzgrobe puse europos ir kai subankrutavo tai pasirodo kad visos kapitalistines valstybes paliko mus skurde ir mesle . Tad kol neismesime ta komunistini ir KGBistini mesla is seimo ir vyriausybes tol ir babos su vatnikais gasdins bankrotu. Kodel po 25 metu neskelbiami KGBistu sarasai, todel, kad pagal Miliutes laida”Teise zinoti” visi buve is kas gali panegti ir esami, sedi seme ir vyriausybeje. Po nepriklausomybes atgavimo ju vado Eismonto buvo pasakyta , kad mes jus sunaikinsime ekonomiskai. Todel cia ne partiju pavadinimuose problemos o tos sunaujos visose partijose.
Apsiramink seni, nei vienas iš komentuojančių apie rusijos rojų nerašo ir nesiūlo.Nesiorientuoji, lipk ant pečiaus ir tupėk.26 metai, ne viena diena, galėjom ir geriau gyventi.ale kaip nori taip skaičiuok, jei per 50 metų tavo vadinamos okupacijos rusas tiek pristatė, tai per 26 metus dar turim ką pardavinėti…ir griauti, pats galvok.
Tai kaip cia iseina kad Svedijoje, suomijoje Danijoje, Austrijoje ruskis nestate o visko turi. Nejaugi ten aitvarai pristate. Vokietija ne taip buvo sugriauta ir ka gal nori palyginti suruskynu. O kad ruskis is pabaltijo padare didele ferma ir apsiko tai tiesa. O kam dabar reikia to maisto jiems geriau tankas ar sautuvas o ne pavalgyti. Geriau jau tas rusas butu nebuves ir nestates viso to slamsto.
Kvailas tu seni per visą pilvą…Seimui pristatytame 2017 m. valstybės biudžeto projekte numatoma, kad kitąmet planuojama gauti 8,476 mlrd. eurų pajamų ir patirti 9,059 mlrd. eurų išlaidų, todėl deficitas viršys 583 mln. eurų.
Finansų ministerijos teigimu, tokį didelį deficitą labiausiai lems įsipareigojimai NATO krašto apsaugai ir gynybai – kitąmet papildomai skiriama beveik 150 mln. eurų. Biudžete numatyta investuotojams į Lietuvą pritraukti – 11,7 mln. eurų. Įdomu kaip tuos investuotojus trauks, kai nuolat rusas puola ar atsiras tokių durnų investuotojų ?
Kai rusija valde Jelcinas tai mus ir NATO nesiruose ginti ir mums nereikejo ginkluotis ir net sauktiniu buvome atsisake o kai sugizo stalino ispera ir pradejo kaimynu okupacija moldova, gruzija, krymas ukraina, tai ka siulai nieko nedaryti. Man tu 50 m ruskio okupacijos uztenka. As pragyvenau visus tuos metus ir jeigu klausia ar buvau kalejimai ta atsakau , kad tap paciame didziausiame pavadinimu” sovietu sajunga”. Ir nesiruse nei ruskis nei nato mus apginti tik kad karas nebutu ju teritorijoje.
Kad galėtum gyventi pertekliuje pats – reikia neleisti vystytis kitiems, reikia naikinti kitų šalių ekonomikas. Tas šalis reikia paversti svetimų prekių vartotojais, o šis barbariškas būdas šiandien vadinamas konkurencija. Nieko asmeniška, tik verslas, kaip sakoma. Tą Lietuvoje gerai pajutome savo kailiu. Per demokratijos metus mes praradome viską, ką buvo sukaupę mūsų tėvai ir seneliai. Bet svarbiausia – mes praradome Laisvę, į kurią taip veržėmės. Mainais mes gavome nuolatinę baimę, kuri tapo nuolatine mūsų gyvenimo palydove. Bijo visi ir visko. Vieni bijo prarasti savo sąžiningai uždirbtus, kiti – sąžiningai pavogtus pinigus. Visi nerimauja dėl savo vaikų ateities, bijo netekti darbo, likti be pragyvenimo šaltinio. Bijo karo ir teroro, žodžiu, jei vardinsime viską, ko žmonės šiandien bijo, tai mums neliks laiko apie ką kita pakalbėti. Valdyti žmones per baimę ir nestabilumą – seniai žinomas, bet labai veiksmingas būdas.
išgerkite nakčiai raminančiu ir po lova pinigu nelaikykite ..turėtu padėti nerimo atsikratyti .
atomazgos, kai ES karvė pastips, teks it tamstai tuokart apsirūpinti nerimą mažinančiais lašeliais. Juokiasi paskutinis
na palaizyk bezdzionei,gerai palaizyk,gal nusiraminsi,beproti
Kas pildys lovį, kai darbingų neliks ?Dar 4 metai emigracijos ir lovys tuščias. Nebus nei pensijų, nei pašalpų vien maisto bankas ir carito sriuba. Kaip slogų sapną prisiminsit socdemus ir lauksit .Nesuprantu negi taip sunku suprasti, kad ant grėblio 2X protingi nelipa ?Duok Dieve, jei aš klystu ir mano niūrios prognozės nepasitvirtins.
Ką rinksim premjeru – Anūką, Švarkelį ar Ramzį?
Ramziui a.a
nei taves klaus, nei tu rinksi.
Jums ir socialdemokratine politika
Na, galiu parašyti, jog esate labai trumpos atminties.
Lietuva mano nuomone “sėkmingai” naikinama nuo 2004, pradedant uždaryta atomine, fabrikų, gamyklų prichvatizavimu, kolūkių išardymu ir t.t.
Kurių valdančiųjų indėlis didesnis-pasverti sunku. Prasikrapštykite pjūvenas savo smegeninėse ir vaizdelį susidėliokite, o vaizdelis tai ne koks ir panašu ne gerėja, o blogėja.
Kai kas 1991 metais skelbė, jog po 10 metų gyvensim kaip Suomijoje (kai kas gyvena : gal net geriau negu Švedijoje ) Dabar girdžiu tą patį -po 10 metų gyvensim kaip Švedijoje. Naujas planas Lietuvai
Naivuoliai, jūs naivuoliai, niekada negyvensim nei kaip Švedijoje, nei kaip vakarų Europoje, nes tos pačios vakarų šalys to neleis. Plėsdami ES, priimdami naujas šalis, jie išgyvena ir išlaiko savo gerbūvį, nes jie suinteresuoti pigia darbo jėga, nešančia didžiulius pelnus. Laikas suprasti ir neskraidyti kregždutėmis. Mūsų šalis tik paslaugų tiekėja, sunaikinta viskas iš ko galėtume pildyti biudžetą.Kol gyvuos ES, barstys pašalpą.Kai ES subyrės, dantis ant lentynos pakabinsit ir džiaugsitės.Va, tada ir visas skyles bus galima užsisiųti…
G.Landsbergis vieno pokalbio metu pareiškė, jog parama Lietuvai bus iki to laiko,netgi po 2020 metų, kol Lietuva nepasieks 75 % ES lygio. Vilniuje tas lygis kaip ir pasiektas, bet provincijoje, likusioje Lietuvos dalyje ne. Kas galėtų paneigti, kad sąmoningai tas lygis nesiekiamas ir gera prisijungus prie “melžiamos karvės papo” kuo ilgiau ?
Tautieti ar turi priėjimą prie ES spenio ? Ne? apgailestauju, užuojauta. Laukiam naktinių reformų , juk 4 metus jų neturėjom.
Na tai ką nejaugi užsirauks Lansberginių bendradarbiavimas su rusų banditais ?
Tai iš ko finansuos savo sekančius rinkimus raudonskūriai Lansberginiai , kai kontrobanda užsirauks , nejaugi maišais tampys per Baltarusijos pelkes ?
Socialdemokratai pasirodė visame gražume! Perspjovė net konservatorius!!!
Niekada to nebus, jie nepralenkiami.
Va ir landsgrybiu politikos pasekmes, paplokim jiems- Lietuva jau praras ne milijonais, o milijardais. Kas dar tikit, kad musu elitas uz dyka nuvare mus ubagais?
prie ko čia landsberginiai, 4 metus valdžioje buvo socdemai su darbiečiais ir Babos numylėtiniais paksistais
Iki 4 suskaičiuoti išmokai pradinėje, o kaip iki 26 ar suskaičiuoji ?
Tai socdemai išeina dar baisesni rusofobai nei konservstoriai
Blefas. Konservatoriai toje srityje neturi sau lygių – jie nepralenkiami!
2012-2016 metais valdė socdemai, darbiečiai ir paksistai
O kas valdė 2009-2012m nenori prisiminti ? O riaušių prie Seimo sausį nenori prisiminti ?O didžiausią emigraciją 2009-2012 nenori prisiminti ?
Va prie ko privedė SOCIALDEMOKRATŲ VALDŽIOS politika. Net mokytojai Premjerui Butkevičiui buvo Kremliaus agentai.
Sakai socdemai privedė? Tai dabar tavo konservatoriai turės darbo atvesti.
Butkevičius tai malasi po Vilkaviškį su Vilakviškio savivaldybės vadais kam įdomu pasiskaitykit ” Pasaka apie šūdiną pantį”. Ar tas “šūdinas pantis” padės Butkevičiui II rinkimų ture pagyvensim pamatysim.
per pantis?
Madingi “ponai” ,matau,dziaugiasi tokiom ziniom? Cia ar skaiciuoti nebemokama ar norisi nors trumpam ,komentaruose pasiseileti koncervatnykams?jeigu Rusija ivykdys tai ka cia paraset,tai Lietuvos biudzetas ir ypac privatus veikejai vien Klaipedoje prisivatizave simtus milijonu Tautos turto,neteks milijardu.Aisku,mokescius i biudzeta sie irgi moka tik trupineliais,bet ir tie trupineliai greitai pasijus.manau kol kas viskas daroma tam ,kad Lietuva galutinai pribaigti.
Prikarksėjo Tėvelis.
Žiūrėk, kad tik pačiam nereikėtų užsisiūti.
Dabar tai jau tikrai rusas puls. Pulkit ant kelių prieš yankį, kad dar kelis nurašytus tankus padovanotų. Tankais ir haubicomis trenksime per ruso balistinę atominę ginkluotę.
Oi, Babule, už dyką nei arklys arklio nekaso. Už viską teks mokėti ir brangiai, o gal net brangiausiai mokėti. Reikia gi amerikonų ginklų pramonei uždarbio, o kur dar atkatai ? Beje, krašto apsaugos ministerija iš JAV šarvuotų visureigių įsigijimą planuoja pradėti 2020 m. Sveikinam-puikus pirkinys, ane beretukai ? Pinigėlius taupykit, reikės sumokėti, nes rusas tai puola.
Galetu moskovitai dar ir shik nas tuo paciu uzsisiut.Nebus skyliu,nereikes ir edalo.
Na, na, pats greitai neturėsi už ką nusipirkti, kai dar viena naktinė reforma praūš…pensijas nušluoš kaip nebuvę.
Tai Baba 2016-10-18 19:16 replika į cha cha cha 2016-10-18 18:51komentarą.
Žiūrėk neprisikarksėk, kad tie tavo cha cha cha ir chi chi chi nepavirstų į beee beeee beee.
Galime ir GELEZINKELI i Prusija tuo paciu isardyt jeigu taip Moskovija nori.
Lietuva bendradarbiaus su Kinija,kuri apglebs matuska Roosija geleziniais gelezinkeliu gniauztais.
Kol Rusija atsipeikes ,bus “pozno batia” balnoti arklius.
Tik Baltijos jūros neišsemk, kad rusų laivai neturėtų kur plaukioti.
nu ką yla lenda iš maišo? Butkevičiniai su Kremlium kenkia naikina Lietuvą? Kremlinams padeda Bitkevičinių ir jų bendrų, buvusių komunistų užslaptinti KGBistai?
gali nuksinti kiek širdis geidžia, bet matau pačiam ryškus smegenų trūkumas. Šauti sau į koją ne geriausia išeitis
nu tai a ne butkevičiniai su buvusiais komunistais ir koalicininkais sunaikino litą, išvijo milijoną lietvuvių iš Lietuvos su savo politika, priėmė vergovinį DK su nulinėm sutartims ir užslaptino KGBistus? A tai ne aiškiai dirbama vienu tikslu – sunaikinti Lietuvą ir kuo daugiau kenkti Lietuvos žmonėms?
Ir paaiškėjo, kodėl Butke nenorėjo laimėt rinkimų , nenori srėbti ką pridarė
2003 26 283
2004 37 691
2005 57 885
2006 32 390
2007 30 383
2008 25 750
2009 38 500
2010 83 157
2011 53 863
2012 41 100
2013 38 818
2014 36 621
2015 44 533
Na, tai kas daugiau išvijo ?Skaityti moki ?
a ne butkevičiniai, buvę komunistai su darbiečiais ir tvarkiečiais priėmė DK su nulinėmis sutartimis, ar ne jie įslaptino buvusius KGBistus?
Kaip baisu.Būtų.Tik žinant, kad tai tik prezident Paksas grėsmingas keršto atsakas Lietuvai, sukelia atlaidžią šypseną.Plačiau apie tai skaitykite asmeninės Paksiaus atstovės spaudai Babos komentaruose.
Skaičiau mūsų spaudoje, kad uostas perpildytas, jau nėra kur krovinių dėti, kinai pakeis rusus
skaityk toliau bet kinai šilko kelio tikrai netiesia per lietuva tai ka cia svaigsti.
Kad ta kremliu sikanti sutrauktu bet šeip musu teisinga politika prie to ir privede bet bėdos nematau jokios juk musu prezidentė aiškiai pasakė musu tai nepalies,o gal aš netaip supratau ,ka ji turėjo galvoje musu,musu visu,musu koncervatoriu,musu oliharhu,bijau kad prie viso to gali dar ir baltarusiai dasidėti nes abejoju kad batkai pavyktu dvi nuotakas buciuoti tuo paciu metu.
Šaunu, Rusija! Taip ir toliau!!!
Nereiks nei to plano, jau dabar jaunimas baigia išbėgioti, pagyvenę išsivaikščios, o senimasi ne tiek jau čia ir beužsibus