Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 22 Antradienis
 

Rolandas Paksas įregistruotas Respublikos Prezidento rinkimų politinės kampanijos dalyviu

2014-02-18 10:59 | Aktualu. | Komentarų (16)

Rolandas Paksas. KK nuotr.

Vyriausioji rinkimų komisija įregistravo partijos Tvarka ir teisingumas pirmininką Prezidentą Rolandą Paksą Respublikos Prezidento rinkimų politinės kampanijos dalyviu.

Komentarai

 

 

 
 1. Aciu Dievui nors bus uz ka balsuoti. Siaip tai nebutu buve prasmes ir i rinkimus eiti. Tik nesuprantu kodel musu valdzios taip bijo p. Pakso. jei jis toks negeras tai liaudis ir taip uz ji nebalsuos.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. ką tik Novaja gazeta verkė, kad GRU Borisovas diskriditavo tokį gerą Rusijos draugą Paksą… dabar gelės jau džiaugtis… O Borisovas irgi, kad ne veltui pinigus investuoja… :)

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Tai čia rimtai , kovo trečią dieną…jau maniau pasenusios žinios, kaip ČIA VRK apsigalvojo???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Baba jau tapsnoja,Antaniene pas Vertaliotova i maluna veza.
  -Atstatysim stadiona “v polnom objome”!

  Thumb up 1 Thumb down 2

 5. Dar tiesesnės tiesos vardan:
  Nepajudinama pikasinė politinė aksioma.
  R.Paksas savo „leidimu suprasti“, kad M.Laurinkus neteisėtai klausosi prezidentinių pokalbių, sugriovė Lietuvos pamatus, kuriuos Tata tik buvo pradėjęs lipdyti ant žmonių kaulų, užsakomaisiais sušaudymais bei kamšymais žmonių po tankais, nors visos „statybinės medžiagos“, to paties Tatos pastangomis, jau buvo išdovanotos ir išsigrobstytos.
  „Žielieznaja logika“: R.Paksas – nusikaltėlis!
  Tata – didvyris!

  Thumb up 4 Thumb down 3

 6. tiesos vardan
  …………………
  TVARKOS IR TEISINGUMO PARTIJA TURĖS “NEPRALOŠIAMĄ KANDIDATĄ” , “PREZIDENTĄ” ROLANDĄ PAKSĄ

  Tvarkos ir teisingumo partija ( TTP) iškėlė savo kandidatą į Prezidento postą. “Nepralošiamą kandidatą”. Kandidatą, kuris “nepraloš”, nes, kaip , be abejo, po mėnesio ims skelbti TTP vadovybė,- “klanas neleidžia kandidatuot į Prezidento postą prezidentui Rolandui Paksui”….
  Konservatoriai turi “profesorių”, o TTP turi “prezidentą”. Išrinktą, nušalintą, per savo apkaltos “rezonansą” sukūrusį savo partiją bei tapusį jos “vėliava”….
  Aišku, nesolidu būtų partijai, susikūrusiai po “prezidento Pakso” vėliava, kelti į tokį postą kitokį kandidatą. Nesolidu, ir…neracionalu. Juk menkas partijos ar jos atstovo procentas, surinktas per kokius bebūtų rinkimus, vis gi “nuima reitinginę kaukę”, menkina partiją visuomenės akyse. O juk čia pat- ES Parlamento rinkimai, po metų- savivaldos rinkimai….
  Kokį procentą pelnytų koks nors V. Mazuronis? Prieš penkerius metus jis gavo 6 procentus balsų….O kiek gautų dabar, – po to, kai su “Shevron” apsišvietė? Juk vien dėl to jis neteko didžiulės ( “paksinės”) dalies TTP elektorato pasitikėjimo…”Prezidento” partijai reikia “afišos” su 1- 2 procentais balsų? Aišku, jog nereikia….Tai juk būtų didžiausia antireklama tai partijai, kuri ir ateity rinkimuose dalyvaus…
  Paksas gal gautų apie 10 procentų balsų. Tai vis šis-tas. Nors, kaip “prezidentui”- irgi menkas rodiklis. Partijai- gal ir nieko, bet “prezidentui”….Taip TTP gali ir “prezidento- kankinio” vėliavos netekti….
  Ir…Pasirinktas technologiškai- unikalus variantas. “KELIAME SAVO KANDIDATĄ -PREZIDENTĄ PAKSĄ, KURIO ŠITIE NIEKŠAI Į PREZIDENTŪRĄ NEĮLEIS”. Nes jo kandidatūra nebus įregistruota! Bet…”Mes jį vis tiek keliame”. Nes jis NEPRALOŠIAMAS. Jis nebus įtrauktas į rinkimų biuletenius.
  Kaip tam anekdote- jei žonglierius nemėto kamuoliukų, tai jis ir nepameta jų. Ir “dirba geriau” už tuos, kurie išeina į cirko areną, ir mėtydami kamuoliukus kartais pameta juos….O čia- neini į areną, nemėtai, tai ir nepameti….
  Prisimenate,- TTP susikūrė per prezidento Pakso apkaltos rezonansą. Pirmieji partijos reitingai- taipogi per tą patį…Ir “prezidentas-kankinys Paksas”- partijos vėliava….
  Tad dabar bus modeliuojama tai, ką galima būtų sutartinai pavadinti “antrąja apkaltą”, ar bent jau “apkaltos šešėlio gaivinimu”. T.y. “gimkime ir sustiprėkime antrą kartą” (juk TTP “gimė” per apkaltos rezonansą).
  Pakso kandidatūrą TTP iškėlė, VRK “partijos prezidento-kankinio” neregistruos, TTP “kaunasi prieš sistemą”, kaupia politinius taškus, traukia visuomenės dėmesį, toliau telkia savo elektoratą, traukia dalį beelektoračių rinkėjų dėmesį….Per prezidento rinkimus NELAIMI, bet ir NEPRALOŠIA ( “mes laimėtume, žmonės prezidentą Paksą palaikytų, bet va neleido, niekšai). Partijos prestižas bus išsaugotas ( kai tuo tarpu DP ir LSDP bus “ant ledo”), ES Parlamento rinkimuose galimai bus pritraukta daugiau balsų ( TTP “prezidentas- kankinys” ten įrašytas pirmuoju numeriu), o ir ateičiai bus “prikaupta” “iškankintų” politinių taškų….
  Taigi, TTP ir jos “nepralošiamo” kandidato- “prezidento be prezidentūros” R.Pakso rinkiminė taktika išties gudri. Ir strategiškai įžvalgi….

  Thumb up 3 Thumb down 4

 7. Lietuvos piliečiai, jei norit susilaukti teisingumo sau, tai būkit teisingi kitiems. Toks yra Kosminis dėsnis. Jei Paksui leistina bolotiruotis į prezidentus, tai tegu tai ir daro. Beje jo vienintelis nusikaltimas, neteisėtai suteikta pilietybė Borisovui. Gal panagrinėkit biografijas Zuoko ir kitų kandidatų….

  Thumb up 13 Thumb down 3

 8. Rolandai, tu elgiesi nerimtai. Turėjai galimybę parodyt save protingu, išmintingu, pasiaukojnciu lietuvos žmonėms, bet tau nepavyko, susimovei, tai kam dar lendi, čia gi nesportas, nevaržytuvės, .Ko trau reikia dar, ar kokia šunybę dar neatlikai, gal skolingas esi kokiai mafijai ir nori atidirbt valdydamas valstybe. Kvaili būtų rinkėjai , kad už tave dar balsuotu

  Thumb up 9 Thumb down 9

  • Ir balsuos zmones… Man labiausiai patinka, kad JO KANDIDATVIMO BIJO . Nesakau, kad jis laimes, bet JIE BIJO !!!

   Thumb up 11 Thumb down 6

 9. Kai kas bando nukreipti dėmesį į LSDP bei TS LKD partijų panašumus ir skirtumus. Taip galima kreiva demagogija suklaidinti populizmą pamėgusią publiką. Ką tarpusavyje šnekučiuojasi toks R.Valatka ir A.Sakalas nėra labai svarbu, nes iš esmės jie – bendraminčiai. Skirtumai nedideli ir jie atkakliai maskuojami. Jei žvelgti reikliai, tai nėra Lietuvoje niekada neklystančių partijų ir jų politikų. Tačiau klaidos gali skirtis savo apimtimis ir pasekmėmis. Kai Lietuvai atgavus nepriklausomybę pradėjo kurtis partijos, jų ideologinės šaknys gerokai skyrėsi ir tai vėliau išryškėjo jų veikloje. Apie tuos darinius, kurie buvo sudaryti konkrečiam kenkimui Lietuvos laisvei ir demokratijai šį kartą nekalbėsiu. Jų buvo nemažai ir kiekvienas turėjo savo specifinę užduotį. Besiblaškantis liberalus centras parodė savo “spindesį ir skurdą” (pagal O.Balzako romano pavadinimą). Lieka “hegemono” palikuonys ir vedantys sąjūdžio aktyvistai. Kai senos LKP vadovaujantys “parteicai” nebuvo atriboti nuo naujų galimybių, o 1500 KGB “bildukų” išsiliustravo ir jiems buvo leista meluoti anketose visas tas didžiulis tuntas sugūžėjo į visokias valdžias ir valdžiukes. Jei pažiūrėti atidžiau, tai senos “hegemono” partijos stuburas buvo išsaugotas beveik visų “slankstelių” apimtyje, o su susikūrusia TS (LK) partija nuėjo tik vienas kitas iš buvusių LKP aktyvistų (L.Sabutis , Č.Stankevičius, gal dar vienas kitas, kurie aukštų pareigų SSKP hierarchijoje neturėjo). Būtent tada buvo padaryta viena iš esminių klaidų, kai TS (LK) nariai atsisakė savo veiklos Lietuvos Sąjūdyje. Tą Lietuvos Nepriklausomybės politinį centrą buvo būtina ne tik išsaugoti, bet ir puoselėti toliau.

  Kai kairiosios jėgos, pasinaudodamos net ir “berniukų” paslaugomis, pravedė “prichvatizacijos” seansą ir papildė perimtą LKP kasą bei turtus, tapo aišku, kad ši jėga taps tas barjeras, kuris gali nuolat trukdyti demokratijos procesams. Ką čia bekalbėti, jei tai jau įvykęs, tačiau deramai neįvertintas etapas? Kur kas keisčiau atrodė netgi ne tie LDDP kurpti smulkūs apsauginiai politiniai UABai, o “burokinių” jėgų, vykdančių Kremliaus agresyvią politiką atsiradimas Lietuvos žemelėje. Lietuviškos kairiosios jėgos gal suvokė, kad tokie pakeleiviai jiems gali būti naudingi ir ta “žalia” šviesa V.Uspaskich ir R.Pakso politiniai “inkliuzai” pasinaudojo pilnoje apimtyje. Manau, kad jie savo veikloje naudojosi turistams žinoma fraze – “viskas įskaičiuota”. Kas dabar gali tiksliai pasakyti, kokiomis “jangilinėmis” ar “borisovinėmis” paramomis bei “almaxiniais” patarimais buvo sukaupti tie milijonai imperijos politikai remti? Dabar teismuose aptariamas tik vienas kitas DP finansinės veiklos epizodas, o tvarkiečių “lėšos, kiek reikės” (R.Pakso terminu) taip ir liko be didesnio dėmesio. Kaip ir kiti “apsitapšnojusio erelio” veiksmai, padarę žymią žalą mūsų moralei ir sąmoningumo augimui. R.Pakso karjeroje daug kaltumo prezumpciją turinčių epizodų, tačiau jie kol kas teisėsaugos nėra įvertinta.Gal visa tai – valstybinė paslaptis?:) Ar ne per daug tų paslapčių, kai reikia čiupti sukčius už pakarpos? Kolonos Turniškėse nugriautos, tualetinis popierius gal jau panaudotas pagal paskirtį, o vandens svirtelę nuspausti vis nėra kam. Kokios problemos?

  Thumb up 5 Thumb down 6

  • Tikrai mūsų Pikasėlis besotis,- net per visą dešimtmetį dar Pakso neatsiėdė. Priskreto taip, kad jau iš inercijos sustoti nebegali. Tūkstančius kartų, kaip sakydavo bėglė Neringa, tą patį vis per tą patį… Per tą Paksą Pikasėlis net savo turtus bei patriotinį samoningumą prarado. Vargšelis – nabagėlis. Bėgtumei geriau savo dvasinio Tėvelio gelbėti, kurį jau net saviškiai „beretiniai patrijotai“ pradeda ėsti.
   Manau, kad jau labai netolimoje ateityje, atsuks Tauta lazdelę į „nusipelniusius“ antruoju galu. Žmonės jau pradeda susivokti, kas tikriejį nusikaltėliai, engę ir skurdinę Tautą visą nepriklausomybės laikotarpį, ir kas tų skriaudėjų, bandant prisidengti savo niekšybes, dirbtinai padaryti atpirkimo ožiais.

   Thumb up 6 Thumb down 3

 10. Mūsuose vyksta visai nejuokingi, bet valstybiniai žaidimai: 1) puola savi lenkai; 2). rusai gali pulti; 3) referendumas dėl žemės pardavimo-nepardavimo gal įvyks, o gal ir ne; 4)Seimas vaikšto po Čikagą; 5) Paksas įregistruotas į kažkokios politinės kampanijos- o gal kompanijos?- dalyviu, per Prezidento rinkimus. Eina, oi kaip skuba mūsų Nepriklausoma Tėvynė šuniui ant uodegos… Yra toks liaudiškas posakis. Vo tep.

  Thumb up 7 Thumb down 4 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...