Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Rugpjūtis 11 Antradienis
 

Rolandas Paksas: „Byla yra ne prieš Lietuvą, bet prieš tuometinį valdžios klaną“

2010-04-28 18:04 | Politikų tribūna | Komentarų (18)

Europos Parlamento narys Rolandas Paksas siekia įrodyti, kad tuometinės valdžios sprendimai jo atžvilgiu buvo neteisėti ir neteisingi (KK nuotr.)

Šiandien Strasbūre įsikūrusio Europos žmogaus teisių teismo Didžioji kolegija viešame posėdyje išklausė Europos Parlamento nario, partijos Tvarka ir teisingumas pirmininko, Prezidento Rolando Pakso atstovo argumentus dėl pažeistų pilietinių ir politinių teisių atstatymo.

Posėdyje taip pat išklausyti ir Lietuvos Vyriausybės atstovai, kurie dėstė, kad 2004 metais Lietuvoje priimti teisės aktai neprieštarauja Europos žmogaus teisių ir pagrindinių laisvių apsaugos konvencijai.

„Per pusantros valandos trukusius viešus klausymus mano atstovas išdėstė argumentus dėl skundo priimtinumo, galimai pažeistos teisės į teisingą teismą ir teisės būti renkamam į parlamentą ir kitus politinius postus galimo pažeidimo“, – sakė R. Paksas.

Politiko teigimu, jis tikisi, kad teismo sprendimas bus priimtas per du – tris mėnesius ir teisingumas bus atstatytas. „Neslėpsiu, teismo sprendimas man yra labai svarbus. Ir kaip žmogui, ir kaip politikui. Svarbus mano šeimai, artimiesiems, draugams. Tačiau jis svarbus ir kitu aspektu: nuo teisėjų sprendimo priklausys, ar nebeliks galimybių rengti panašius, teisiniais dalykais pridengtus politinius perversmus kitose šalyse“, – kalbėjo R. Paksas.

Politikas pabrėžė, jog jis nesibylinėja su Lietuva, bet siekia įrodyti, kad tuometinės valdžios sprendimai jo atžvilgiu buvo neteisėti ir neteisingi. „Paksas yra ne prieš Lietuvos valstybę, bet prieš tuometinį valdžios klaną, organizavusį ir įvykdžiusį perversmą nušalinant žmonių teisėtai išrinktą valstybės vadovą. Lietuvos valstybė ir Lietuvos valdžia yra du skirtingi dalykai, nepaisant to, kaip gerai ji apie save galvotų“.

R. Pakso byla Europos žmogaus teisių teisme kelia didžiulį susidomėjimą. Dalyvauti viešame teismo posėdyje iš anksto užsiregistravo beveik 300 piliečių. Šiais metais panašus susidomėjimas buvo tik nagrinėjant bendrovės „Jukos“ ieškinį.

„Teismo posėdis Strasbūre tik dar kartą patvirtino mano įsitikinimus, kad žmogus niekada neturi bijoti ginti savo teises. Būkime atkaklūs ir visada siekime savo tikslo iki galo“, – sakė Europos Parlamento narys ir partijos Tvarka ir teisingumas lyderis R. Paksas.

KK inf.

2010-04-28

Komentarai

 

 

 
 1. Labiausiai up-to – data informacijos , jūs turite mokėti vizito World Wide Web ir internete radau šį tinklalapį kaip geriausios svetainėje karščiausių atnaujinimus .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Aš taip pat kaip ir “Flash” , tačiau aš nesugeras dizaineris dizainas Flash, išskyrus Turiu programinę įrangą pagal ragana”Flash” yra automatiškai sukuriamas ir jokių papildomų dirbti .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. TIKRASIS LIETUVOS PREZIDENTAS YRA IR BUVO -GERMEMAS IR MYLIMAS IR IŠRINKTAS LIETUVOS TAUTA,O KAS JI NETEISETAI NUVERTE-DARO BIZNI IKI ŠIOL .O JUSA LIETUVIAI TYLITE?KODEL?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Pusė Lietuvos šoka pagal rusu muziką, kita pusė pagal jankiu.
  Todėl lietuvis lietuviui ir yra priešas. Savo muzikos nesukūrėm ir nesukursim, per maži.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. A.Sakalas: „Strasbūro teismas nepriims jokio sprendimo dėl R.Pakso arba priims nieko neįpareigojantį“

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. GERAI ISIKAITYKITE: 2003 Partijos pirmininku tapo Viktoras Uspaskichas, pavaduotojais – Viktoras Muntianas, Kėdainių rajono savivaldybės meras ir Žilvinas Padaiga, profesorius, Kauno medicinos universiteto prorektorius. 2004 m. spalio 10 d. įvykusiuose eiliniuose Seimo rinkimuose Darbo partija iškovojo 39 vietas Lietuvos parlamente tarp ju ir Aidas Gedvilas 2004m. Gintaras Jonas Furmanavičius – tapo vidaus reikalų ministru. Andrius Ūsas buvo Viktoro Muntiano, tada – Seimo pirmininko visuomeninis patarėjas. „Viešai skelbta, kad jis buvo Darbo partijos narys. (pasitrauke 2006 m ir Muntianas) 2006m. Pilietinės demokratijos partija pirmininku išrinktas buvęs Seimo pirmininkas ir buvęs Darbo partijos narys, Viktoras Muntianas. Šios partijos prezidiumo narys – Andrius Ūsas (UAB „Eurotechnika“, UAB „Euroclean service“ direktorius). AIDAS ANTANAITIS atstovauja Pilietinės demokratijos partijoje. 2006 Taip pat buvo patvirtinti Darbo partijos prezidiumas ir taryba. Prezidiumo nariu tapo AIDAS GEDVILAS

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Sekmes ponui R.Paksui!
  Nekesdavau ir nekenciu parsidavusio senio Adamkaus,kuris leido isparduot visa Lietuva ir padaryti didziausia bardaka Lietuvoj!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Labai džiaugiuosi gerb.R.Pakso kova už teisybę. Tik jo vadovaujama partija ir juom dar galima tikėti,…daugiau niekuom-visi meluoja. Sėkmės Jums,Rolandai, sėkmės Jums ir Jūsų šeimai, bei Jūsų bendražygiams.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Le rejet du moyen n’est pas comme inope9rant, mais comme infonde9 ; la fulmore en tout e9tat de cause re9ve9lant justement que le juge ne prend pas position sur l’ope9rance (ou l’invocabilite9, de fae7on plus large) d’un moyen Vous pre9sentez Syndicat des avocats de France comme un combat d’arrie8re-garde ou une tentative de dissimulation (-?- la finalite9 de cette citation n’est pas tre8s claire) alors que cette de9cision ne fait qu’anticiper la solution de Kleyn c/ Pays-Bas.Plus ge9ne9ralement, je suis tre8s perplexe sur votre position.Je n’ai pas connaissance d’une de9cision de la CEDH of9 elle aurait condamne9 une juridiction dans son ensemble ou un de ses membres en particulier pour avoir de9je0 pris une position de pur droit qu’elle/il serait amene9(e) e0 appliquer ou e0 re9examiner. Les me9canismes divers et varie9s parmi les Etats parties ne manquent pourtant pas et que la question de la constitutionnalite9 des interpre9tations le9gislatives a entraeene9 d’importants conflits institutionnels dans des pays voisins. En tout cas, la CEDH ne fait obstacle ni e0 ce que qu’une juridiction applique l’interpre9tation d’une norme qu’elle avait ante9rieurement de9gage9e, ni e0 ce qu’elle change l’interpre9tation donne9e e0 une re8gle de fond e0 l’occasion d’une instance en cours (UNEDIC c/ France).Vous meame ne confrontez d’ailleurs la solution de cet arreat e0 aucun arreat topique sur la me9connaissance de 6a71, mais simplement e0 de la jurisprudence sur l’applicabilite9 de cet article, ce que je trouve e0 titre personnel un peu malhonneate intellectuellement : Applicabilite9 et violation d’un article de la CEDH sont deux questions diffe9rentes et l’applicabilite9 de 6a71 (qui est e9vidente au demeurant) ne permet nullement d’e9tayer la note de soupe7on qui ache8ve votre article. Celle-ci apparaeet donc comme purement gratuite.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Tikriausiai aš kažko čia nesupratau… Kuo siejasi pasvarstymai apie TAF-o organizuojamą mitingą su straipsnio tema??? Mano nuomone, kaip tik po Prezidento Pakso pašalinimo iš posto, galimai klanas kaip tik ir pajuto visą savo galią… Tad Strasbūro sprendimas gali įnešti tam tikrų pokyčių į mūsų sustabarėjusią politinę areną. Gal…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. Argi sako, kad organizuoja, rašo, kad kviečia, tai kas nepatinka? Norite, kad neplatintų irformacijos apie mitingus ir nekviestų?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. Klausykite, nebestumkite – nenorite į savivaldybės rinkimus išjoti ant Drąsiaus bylos, tai mažų mažiausia negarbinga. Kur tafas buvo visus tuos septynis mėnesius? Kur buvo Matulevičius per antrąjį mitingą? Rėmėjai svarbiau už mažą mergaitę ir supuvusią teisėsaugą? Šlykštu nuo tokio Matulevičiaus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Kažko nesupratau – kiek girdėjau apie tą mitingą, tai organizatorius visai ne taf. Tai kaip čia suprasti?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. GANA TYLĖTI
  TAUTOS ATEITIES FORUMAS KVIEČIA Į MITINGUS KURIE ĮVYKS:
  -2010m. gegužės 8d. Kaune aikštėje prie Karo muziejaus 12 val.
  -2010m. gegužės 13d. Vilniuje Taurakalnyje 17val.
  Pagrindinės mitingų temos:
  -dėl vis blogėjančio gyvenimo šalyje ir valdžios bejėgiškumo
  -dėl labai blogos padėties teisėsaugoje atsiskleidus faktam tiriant
  pedofilijos bylą Kedžio ir kitų žmonių žūtį
  -dėl mokamo mokslo ir jaunimo užimtumo problemų
  -dėl Seimo nenoro keisti merų ir visų rinkimų tvarką bei finansavimą
  ŽMONES NESIBIJOKIME VIENYKIMĖS IR ATEIKIME Į TAIKŲ MITINGĄ
  informacija apie TAF internete taf.lt

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (5)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (7)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (4)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas (1)
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą? (1)
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai (1)
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (2)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį (1)
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...