Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Gegužė 28 Ketvirtadienis
 

Riba, kiek galima tylėti ir taikstytis su teisėsaugos mafija, – peržengta

2009-11-08 15:52 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (92)

D.Kedžio krikštamotė Audronė Skučienė su džiaugsmu priėmė aktyvios visuomenės ir kai kurių parlamentarų iniciatyvą kurti antipedofilinį judėjimą.

Mieli tautiečiai,

Lietuvoje pedofilija, kurios šaknys slypi aukščiausiose valstybės institucijose ir kurios voratinklis išsikerojęs taip plačiai, pasiekė tokį mąstą, kad nebelieka asmenų, turinčių pareigą ir galią su jais kovoti. Lytiškai nesubrendusių, bejėgių, mažų vaikų kūnai kas dieną yra tvirkinami, prievartaujami, ir Lietuvoje nebeliko teisėsaugos pareigūnų, pajėgiančių ištirti šiuos nusikaltimus.

Šiandieninis Kauno ir Vilniaus apygardos prokuratūros darbas Drąsiaus Kedžio tvirkintos ir prievartautos dukros byloje liudija apie tai, kad apygardos prokuratūra nesiruošia tirti, netiria ir netirs D.Kedžio skunduose nurodytų faktų ir aplinkybių. Vilniaus apygardos prokuratūroje – spengianti tyla ir akivaizdus nenoras nustatyti kaltus pedofilus, tvirkinusius ir prievartavusius mažytes bejėges mergaites – D. Kedžio dukrą ir jos pusseserę.

Šiandien garsiai šaukiama apie šių dviejų mergaičių prievartavimą, tvirkinimą, bet rytoj jau pedofilų rankose gali atsidurti Jūsų vaikas, kuris nebus apsaugotas ir bus pasmerktas. Tuomet bus galima rėkti, šaukti, klykti, bet pagalbos nerasite niekur, nebent tai, kad būsite apšaukti psichopatais, melagiais ar netgi nusikaltėliais.

Privalome VISI – Lietuvos žmonės – kovoti už savo mažamečių vaikų saugumą.

„Respublikoje“ paskelbtas straipsnis apie pedofilijos atomazgą, kuriame išspausdinta aiškiai neteisinga informacija, vertintinas kaip Vilniaus apygardos prokuratūros bandymas įbauginti D.Kedžio dukros globėją tam, kad ši nustotų kovoti už D.Kedžio dukrą ir atsitrauktų. Nuo kada gi, mielieji prokurorai, kreipimasis į policiją ar prokuratūrą, bandant apsaugoti nepilnamečio vaiko teises, laikytinas nusikaltimu? Galbūt jūs nežinote netgi konstitucinių žmogaus teisių?

Esame priversti išsakyti savo nuomonę apie tai, ką galvojame apie teisėsaugos institucijų nusikalstamą neveikimą, žmonių teisių, o ypatingai bejėgių mažamečių vaikų teisių nepaisymą, visišką prokurorų pamynimą savo pareigų, kurias privalo atlikti mūsų išlaikomi pareigūnai.

Neįmanoma neslėpti mūsų pasipiktinimo visų lygių prokuratūros darbu, neapginant bejėgių mažamečių vaikų teisių, įtvirtintų tiek nacionalinės, tiek tarptautinės teisės normose, neapginant Drąsiaus Kedžio dukros ir jos pusseserės, iškentėjusioms tvirkintojų egzekucijas.

Kreipiamės į Lietuvos žmones, prašydami išgirsti ir pajausti mažamečių vaikų skausmą ir skriaudą, kurią padarė pedofilai, būdami ligoniai ar praradę žmogiškumą persisotinus turimu gyvenimu ir materialinėmis gėrybėmis.

Nėra abejonių, kad D.Kedžio dukra ir jos pusseserė buvo tvirkinamos ir prievartaujamos. Teismo ekspertai davė vienareikšmišką išvadą, kad mergaitė nemeluoja ir sako tiesą, mergaitė nelinkusi fantazuoti. Vaikų psichologė tvirtina, kad išjungus garsą ir žiūrint į mergaitės elgesį, iš karto kyla įtarimų, kad ji yra patyrusi lytinį prievartavimą“. Mergaitės pasakojimas apie tai, kaip „Ūsas, Jonas ir Aidas kišo savo „sysalus“ mergaitei į burną, kaip mergaitei nenorėjus to daryti, prievarta rankomis prispaudžiama mergaitės galva atlikti šį veiksmą, kaip vienas po kito mergaitę kelia į vonią, ir egzekucijos kartojasi, kaip „sysalai“ didėja ir mažėja, kaip mergaitės mama išvalo iškritusius kremus, kaip pusseserė prievartaujama verkdavo, nes jai skaudėdavo“, negali kelti jokių abejonių apie tai, kad tai yra tiesa.

Galbūt pagalvojote, kad mergaitė prisižiūrėjo filmų apie pedofiliją? Bet juk filmuose nebūna dėdžių Ūso, Jono, Aido ir mamos, kuri, pasak mergaitės, išvalydavo dėdžių kremus.

Bet toji mama – Laima Stankūnaitė, vietoj to, kad būtų įtariama ir atsakytų už savo veiksmus, yra saugoma. Negana to, ši moteris nėra apklausiama prokuratūros darbuotojų ir net nesiruošiama to daryti, nes, ko gero, „naivi“ moteris gali neatsilaikyti ir papasakoti tiesą, kuri gali atskleisti ir daugiau įtakingų asmenų, dalyvavusių pedofilijos egzekucijose.

Ką turėjo omenyje televizijos laidoje pasisakęs Vilniaus apygardos vyr. prokuroras Ramutis Jansevičius, prašydamas ramybės ir laiko viską ištirti? Laiko kam? Apsaugoti ir apginti pedofilus, sunaikinti pedofilų įkalčius, bandant apkaltinti nukentėjusiuosius ir sukurti neįtikinamas versijas?

KODĖL iki šiol nėra apklausta V. Naruševičienės dukra, kuri galėtų būti pagrindinė liudytoja, padedant nustatyti tikruosius pedofilus? Kodėl ji nėra apžiūrėta medikų, kurie galėtų duoti išvadas ir paaiškinimus, dėl kokių priežasčių ši mergaitė nešiojo sauskelnes? Kodėl iki šiol nėra apklausta psichologė, į kurią kreipėsi nukentėjusi mergaitė?

KODĖL Vilniaus apygardos prokuratūra neieško ryšio tarp A.Ūso ir Jono Furmanavičiaus? Kodėl jie netiria faktų apie bendras jų keliones į egzotiškas šalis, neužklausia kelionių agentūrų, netiria telefonų išklotinių?

KODĖL žiniasklaidoje pasirodę faktai apie J. Furmanavičiaus kompiuteryje rastus pedofilijos vaizdus staiga dingo?

KODĖL Vilniaus apygardos prokuratūra D. Kedžio dukrai pateikė atpažinimui mažiausiai prieš daugelį metų nufotografuotą Joną Furmanavičių , o poną A.Ūsą su ūsais? KODĖL atpažinimas pateiktas iš daugiau nei 30 foto nuotraukų, kaip įprastai atpažinimas vykdomas iš 3-5 nuotraukų? KODĖL prokurorai nesuvokia, kad vaikas negali suprasti, kad žmogus išvaizda po laiko tarpo keičiasi, kad penkiametis vaikas negalėtų atpažinti net savo tėvų prieš tiek metų?

KODĖL atpažinimas nebuvo atliktas prieš metus laiko?

KODĖL iki šiol neatliktas mergaitės parodymų patikrinimas vietoje?

KODĖL generalinis prokuroras A. VALANTINAS negali sukontroliuoti apygardos prokuratūros darbo?

Akivaizdu, kad peržengtos visos teisingumo ir protingumo ribos, tiriant prieš D.Kedžio dukrą įvykdytą nusikaltimą, ją tvirkinant ir prievartaujant.

Yra riba, kiek galima tylėti ir taikstytis su teisėsaugos mafija.

Kas yra Vilniaus apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Ramutis JANSEVIČIUS ir generalinis prokuroras Algimantas VALANTINAS? Ką jie dangsto?

Siekia apsaugoti nušauto teisėjo J. Furmanavičiaus mundurą , teisėjų autoritetą, turtingojo A. Ūso garbę ar pedofilijos klaną – žinomus, bet dar „nenustatytus“ pedofilus, esančius aukščiausiuose valstybės postuose? Kas privers šiuos asmenis atsakyti už tinkamą pareigų vykdymą ? Nejau Lietuvoje prokuratūrų vadovams leidžiama dangstyti ir patiems vykdyti nusikaltimus? Internete tauta punktais vardija, ką reikia atlikti teisėsaugos pareigūnams, tačiau, atrodo, kad prokurorai jau metai laiko yra pamiršę Baudžiamojo proceso kodeksą.

Kreipiamės į jus, Lietuvos žmonės, prašydami netylėti ir prabilti apie jums žinomus faktus dėl dėdės Andriaus Ūso ir Jono Furmanavičiaus ryšio, „nesurasto“ Aido, vaikų tvirkinimo ir prievartavimo.

Neužmirškite, kad yra dar ir ketvirtoji valdžia – žiniasklaida, kuri atlieka savo amžinąją misiją, teikdama informaciją tautai, kuri atsirenka tiesą nuo netiesos. Neužmirškime, kad šios valdžios galia yra labai didelė.

Žmogau, prabilk, pasakyk tiesą, netylėk, atlik savo misiją, apginant mažamečius bejėgius vaikus…Tiesa turi nugalėti!

Išgirskite mus, aukščiausi valdžios pareigūnai – Prezidente, Seimo nariai ir kiti valdžios atstovai, bei darykite išvadas. Mes norime tik TIESOS ir TEISINGUMO.

Lauksime jūsų tiesos šiuo el.adresu: antipedofilija@gmail.com

Kovotojai su pedofilais

Komentarai

 

 

 
  1. Aš esu tikrai dėkinga kuris kartu šį milžinišką gabalas raštu šiuo metu iš šios svetainės savininkas .

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. kodel tylima apie prokuroro pav. G Jasaiti,juk irgi buvo pranesta kad PEDOFILAS.?

    Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (1)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (6)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...