Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2021 Vasaris 25 Ketvirtadienis
 

Riba, kiek galima tylėti ir taikstytis su teisėsaugos mafija, – peržengta

2009-11-08 15:52 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (92)

D.Kedžio krikštamotė Audronė Skučienė su džiaugsmu priėmė aktyvios visuomenės ir kai kurių parlamentarų iniciatyvą kurti antipedofilinį judėjimą.

Mieli tautiečiai,

Lietuvoje pedofilija, kurios šaknys slypi aukščiausiose valstybės institucijose ir kurios voratinklis išsikerojęs taip plačiai, pasiekė tokį mąstą, kad nebelieka asmenų, turinčių pareigą ir galią su jais kovoti. Lytiškai nesubrendusių, bejėgių, mažų vaikų kūnai kas dieną yra tvirkinami, prievartaujami, ir Lietuvoje nebeliko teisėsaugos pareigūnų, pajėgiančių ištirti šiuos nusikaltimus.

Šiandieninis Kauno ir Vilniaus apygardos prokuratūros darbas Drąsiaus Kedžio tvirkintos ir prievartautos dukros byloje liudija apie tai, kad apygardos prokuratūra nesiruošia tirti, netiria ir netirs D.Kedžio skunduose nurodytų faktų ir aplinkybių. Vilniaus apygardos prokuratūroje – spengianti tyla ir akivaizdus nenoras nustatyti kaltus pedofilus, tvirkinusius ir prievartavusius mažytes bejėges mergaites – D. Kedžio dukrą ir jos pusseserę.

Šiandien garsiai šaukiama apie šių dviejų mergaičių prievartavimą, tvirkinimą, bet rytoj jau pedofilų rankose gali atsidurti Jūsų vaikas, kuris nebus apsaugotas ir bus pasmerktas. Tuomet bus galima rėkti, šaukti, klykti, bet pagalbos nerasite niekur, nebent tai, kad būsite apšaukti psichopatais, melagiais ar netgi nusikaltėliais.

Privalome VISI – Lietuvos žmonės – kovoti už savo mažamečių vaikų saugumą.

„Respublikoje“ paskelbtas straipsnis apie pedofilijos atomazgą, kuriame išspausdinta aiškiai neteisinga informacija, vertintinas kaip Vilniaus apygardos prokuratūros bandymas įbauginti D.Kedžio dukros globėją tam, kad ši nustotų kovoti už D.Kedžio dukrą ir atsitrauktų. Nuo kada gi, mielieji prokurorai, kreipimasis į policiją ar prokuratūrą, bandant apsaugoti nepilnamečio vaiko teises, laikytinas nusikaltimu? Galbūt jūs nežinote netgi konstitucinių žmogaus teisių?

Esame priversti išsakyti savo nuomonę apie tai, ką galvojame apie teisėsaugos institucijų nusikalstamą neveikimą, žmonių teisių, o ypatingai bejėgių mažamečių vaikų teisių nepaisymą, visišką prokurorų pamynimą savo pareigų, kurias privalo atlikti mūsų išlaikomi pareigūnai.

Neįmanoma neslėpti mūsų pasipiktinimo visų lygių prokuratūros darbu, neapginant bejėgių mažamečių vaikų teisių, įtvirtintų tiek nacionalinės, tiek tarptautinės teisės normose, neapginant Drąsiaus Kedžio dukros ir jos pusseserės, iškentėjusioms tvirkintojų egzekucijas.

Kreipiamės į Lietuvos žmones, prašydami išgirsti ir pajausti mažamečių vaikų skausmą ir skriaudą, kurią padarė pedofilai, būdami ligoniai ar praradę žmogiškumą persisotinus turimu gyvenimu ir materialinėmis gėrybėmis.

Nėra abejonių, kad D.Kedžio dukra ir jos pusseserė buvo tvirkinamos ir prievartaujamos. Teismo ekspertai davė vienareikšmišką išvadą, kad mergaitė nemeluoja ir sako tiesą, mergaitė nelinkusi fantazuoti. Vaikų psichologė tvirtina, kad išjungus garsą ir žiūrint į mergaitės elgesį, iš karto kyla įtarimų, kad ji yra patyrusi lytinį prievartavimą“. Mergaitės pasakojimas apie tai, kaip „Ūsas, Jonas ir Aidas kišo savo „sysalus“ mergaitei į burną, kaip mergaitei nenorėjus to daryti, prievarta rankomis prispaudžiama mergaitės galva atlikti šį veiksmą, kaip vienas po kito mergaitę kelia į vonią, ir egzekucijos kartojasi, kaip „sysalai“ didėja ir mažėja, kaip mergaitės mama išvalo iškritusius kremus, kaip pusseserė prievartaujama verkdavo, nes jai skaudėdavo“, negali kelti jokių abejonių apie tai, kad tai yra tiesa.

Galbūt pagalvojote, kad mergaitė prisižiūrėjo filmų apie pedofiliją? Bet juk filmuose nebūna dėdžių Ūso, Jono, Aido ir mamos, kuri, pasak mergaitės, išvalydavo dėdžių kremus.

Bet toji mama – Laima Stankūnaitė, vietoj to, kad būtų įtariama ir atsakytų už savo veiksmus, yra saugoma. Negana to, ši moteris nėra apklausiama prokuratūros darbuotojų ir net nesiruošiama to daryti, nes, ko gero, „naivi“ moteris gali neatsilaikyti ir papasakoti tiesą, kuri gali atskleisti ir daugiau įtakingų asmenų, dalyvavusių pedofilijos egzekucijose.

Ką turėjo omenyje televizijos laidoje pasisakęs Vilniaus apygardos vyr. prokuroras Ramutis Jansevičius, prašydamas ramybės ir laiko viską ištirti? Laiko kam? Apsaugoti ir apginti pedofilus, sunaikinti pedofilų įkalčius, bandant apkaltinti nukentėjusiuosius ir sukurti neįtikinamas versijas?

KODĖL iki šiol nėra apklausta V. Naruševičienės dukra, kuri galėtų būti pagrindinė liudytoja, padedant nustatyti tikruosius pedofilus? Kodėl ji nėra apžiūrėta medikų, kurie galėtų duoti išvadas ir paaiškinimus, dėl kokių priežasčių ši mergaitė nešiojo sauskelnes? Kodėl iki šiol nėra apklausta psichologė, į kurią kreipėsi nukentėjusi mergaitė?

KODĖL Vilniaus apygardos prokuratūra neieško ryšio tarp A.Ūso ir Jono Furmanavičiaus? Kodėl jie netiria faktų apie bendras jų keliones į egzotiškas šalis, neužklausia kelionių agentūrų, netiria telefonų išklotinių?

KODĖL žiniasklaidoje pasirodę faktai apie J. Furmanavičiaus kompiuteryje rastus pedofilijos vaizdus staiga dingo?

KODĖL Vilniaus apygardos prokuratūra D. Kedžio dukrai pateikė atpažinimui mažiausiai prieš daugelį metų nufotografuotą Joną Furmanavičių , o poną A.Ūsą su ūsais? KODĖL atpažinimas pateiktas iš daugiau nei 30 foto nuotraukų, kaip įprastai atpažinimas vykdomas iš 3-5 nuotraukų? KODĖL prokurorai nesuvokia, kad vaikas negali suprasti, kad žmogus išvaizda po laiko tarpo keičiasi, kad penkiametis vaikas negalėtų atpažinti net savo tėvų prieš tiek metų?

KODĖL atpažinimas nebuvo atliktas prieš metus laiko?

KODĖL iki šiol neatliktas mergaitės parodymų patikrinimas vietoje?

KODĖL generalinis prokuroras A. VALANTINAS negali sukontroliuoti apygardos prokuratūros darbo?

Akivaizdu, kad peržengtos visos teisingumo ir protingumo ribos, tiriant prieš D.Kedžio dukrą įvykdytą nusikaltimą, ją tvirkinant ir prievartaujant.

Yra riba, kiek galima tylėti ir taikstytis su teisėsaugos mafija.

Kas yra Vilniaus apygardos prokuratūros vyriausiasis prokuroras Ramutis JANSEVIČIUS ir generalinis prokuroras Algimantas VALANTINAS? Ką jie dangsto?

Siekia apsaugoti nušauto teisėjo J. Furmanavičiaus mundurą , teisėjų autoritetą, turtingojo A. Ūso garbę ar pedofilijos klaną – žinomus, bet dar „nenustatytus“ pedofilus, esančius aukščiausiuose valstybės postuose? Kas privers šiuos asmenis atsakyti už tinkamą pareigų vykdymą ? Nejau Lietuvoje prokuratūrų vadovams leidžiama dangstyti ir patiems vykdyti nusikaltimus? Internete tauta punktais vardija, ką reikia atlikti teisėsaugos pareigūnams, tačiau, atrodo, kad prokurorai jau metai laiko yra pamiršę Baudžiamojo proceso kodeksą.

Kreipiamės į jus, Lietuvos žmonės, prašydami netylėti ir prabilti apie jums žinomus faktus dėl dėdės Andriaus Ūso ir Jono Furmanavičiaus ryšio, „nesurasto“ Aido, vaikų tvirkinimo ir prievartavimo.

Neužmirškite, kad yra dar ir ketvirtoji valdžia – žiniasklaida, kuri atlieka savo amžinąją misiją, teikdama informaciją tautai, kuri atsirenka tiesą nuo netiesos. Neužmirškime, kad šios valdžios galia yra labai didelė.

Žmogau, prabilk, pasakyk tiesą, netylėk, atlik savo misiją, apginant mažamečius bejėgius vaikus…Tiesa turi nugalėti!

Išgirskite mus, aukščiausi valdžios pareigūnai – Prezidente, Seimo nariai ir kiti valdžios atstovai, bei darykite išvadas. Mes norime tik TIESOS ir TEISINGUMO.

Lauksime jūsų tiesos šiuo el.adresu: antipedofilija@gmail.com

Kovotojai su pedofilais

Komentarai

 

 

 
  1. Aš esu tikrai dėkinga kuris kartu šį milžinišką gabalas raštu šiuo metu iš šios svetainės savininkas .

    Thumb up 0 Thumb down 0

  2. kodel tylima apie prokuroro pav. G Jasaiti,juk irgi buvo pranesta kad PEDOFILAS.?

    Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Nugaros masažai – kiekvienam
Moderni maisto pramonės įranga
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Kaip derinti skirtingus interjero stilius? 
Šiuolaikinis interjero dizainas pasižymi stilių įvairove. Nuo modernaus iki klasikinio, nuo minimalistinio iki...

Vilniuje atsidarė naujas globos skyrius 
Vilniuje atsidarė VšĮ „Sveikatos metai“ įkurtas „Senjorų avilio“ globos skyrius, kuriame teikiamos ilgalaikės/trumpalaikės socialinės...

Greitas ir patikimas įmonių steigimas 
Įmonių steigimas kartu su profesionalų pagalbą vyksta greitai ir paprastai. Iš tiesų nereikia...

Greitas ir patikimas apleistos apskaitos tvarkymas 
  Reikalingas apleistos apskaitos tvarkymas, kuriuo pasirūpins patyrę buhalteriai? Skaitote kaip tik tai,...

Kalėdos – puikus metas nudžiuginti ne tik kitus, bet ir save 
Vis labiau artėjant Kalėdoms daugelis pradeda ieškoti dovanų artimiesiems ir skiria tam nemažai...

Kaip išsirinkti tobulą kvapą namams? 
Namų kvapai padeda sukurti norimą atmosferą: prabangią, gaivią, atpalaiduojančią ar bet kurią kitą....

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Lietuva vidaus rinkoje pasiskolino 75 mln. eurų
Vyriausybės vertybinių popierių (VVP) aukcione pirmadienį papildyta obligacijų emisija už...
Prezidentas: Seimo darbas negali nutrūkti ilgesniam laikui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, trečiadienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
Nepritarta Seimo nuotolinio darbo reglamentavimui (2)
Seimo nariai nepritarė siūlymui Statute reglamentuoti galimybę, paskelbus ekstremaliąją situaciją,...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
„Luminor“ ir SEB bankai „Agrochemai“ suteikė 100 milijonų eurų sindikuotą paskolą
Koncernui „Achemos grupė“ priklausanti žemės ūkio paslaugų ir prekybos bendrovė...
Kaip sutaupyti įrengiant naują būstą?
Lietuvoje kasmet pastatoma tūkstančiai nuosavų namų, dešimtys, jeigu ne šimtai...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...