Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Gegužė 30 Šeštadienis
 

Rezoliucijų tekstai – dėl teisėjų, atsisakiusių dirbti su N.Venckiene, ir dėl prokurorų nubaudimo

2009-12-13 13:03 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (14)

Rezoliucija dėl prokurorų

LR Seimui

LR Prezidentei

LR generaliniam prokurorui

Seimo Teisės ir teisėtvarkos komiteto atlikto aplinkybių, susijusių su Drąsiaus Kedžio skundų tyrimu, parlamentinio tyrimo išvadoje konstatuota, kad ikiteisminis tyrimas buvo atliekamas aplaidžiai, neoperatyviai ir nekvalifikuotai. Perėmusi tyrimą Kauno miesto apylinkės prokuratūra akivaizdžiai vilkino šį ikiteisminį tyrimą.

Kauno apygardos prokuratūrai perėmus ikiteisminį tyrimą, daugiau kaip du mėnesius jokių esminių tyrimo veiksmų, kurie būtų sudarę galimybę sėkmingai baigti ikiteisminį tyrimą, atlikta nebuvo.

D. Kedžiui oficialiai pranešus Generalinei prokuratūrai apie savo įtarimus, susijusius su Kauno apygardos teismo teisėju, jokių veiksmų dėl to nei Generalinėje prokuratūroje, nei Kauno apygardos prokuratūroje nebuvo imtasi.

Vaiko teisių apsaugos kontrolierei R. Šalaševičiūtei D. Kedys parašė 10 skundų, kurių ji netyrė.

PRAŠOME:

Kauno miesto apylinkės prokuratūros, Kauno apygardos prokuratūros, Vilniaus apygardos prokuratūros, Generalinės prokuratūros prokurorams, Vaiko teisių apsaugos kontrolierei R.Šalaševičiūtei pradėti ikiteisminį tyrimą pagal LR BK 229 str., 228 str. 1 d.

————————

Rezoliucija dėl Kauno apygardos teismo teisėjų

Teisėjų tarybai

Teisėjų etikos ir drausmės komisijai

Teisėjų garbės teismui

Už teisėjo vardą žeminantį poelgį, teisėjų etikos kodekso reikalavimų pažeidimus, pateikus pareiškimus dėl atsisakymo dirbti su Drąsiaus Kedžio seserimi N.Venckiene, už teisėjos Venckienės šmeižimą per masinės informacijos priemones, jos kaltinimą nusikaltimų padarymu dėl jos pagalbos broliui

PRAŠOME:

Kauno apygardos teismo teisėjams Gintarui Koriaginui, Ramūnui Mitkui, Leonui Jachimavičiui, Algimantui Smolskui iškelti drausmės bylas ir pasiūlyti LR Prezidentei atleisti šiuos teisėjus iš pareigų.

—————————————————————–

Surinktus parašus po rezoliucijomis siųsti adresu:

„Karšto komentaro“ redakcijai

Goštauto g. 12 -143, Vilnius

Kontaktiniai telefonai:

Vilniuje – 8 685 42425

Kaune – 8 612 02487

Panevėžyje – 8 673 51335

 

Komentarai

 

 

 
 1. Jei taikyti tokius metodus , kaip padidinti srautą į savo dienoraštyje , aš esu tikras, kad gausite kinta keletą dienų .

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. GAL LAIKAS SUŽINOTI APIE SAVIVALDYBĖS IR R. ŠALAŠAVIČIŪTĖS NUSIKALTIMUS PRIEŠ VAIKUS KURIUOS BANDO NUSLĖPTI LRGP

  Mano vaikams pastoviai buvo grasinama susidorojimu, jiems grasindavo vaikų motina RIMA ANDROSOVA, bet jos nusikaltimus bandoma nuslėpti. 2004m. po grasinimų vaikui ji neteisėtai buvo apgyvendinta „Vaiko ir Motinos Pensione“, apie tai žinojo ir direktorė N. Dirsienė, bet viską slėpė, kodėl pas ją nebuvo iškarto paimtas vaikas ? Pensione R. Androsova užpuolė svetimą vaiką net 2 kartus, mušė ir grasino nužudyti, šie faktai irgi nuslėpti. Vėliau vaikam pastoviai buvo grasinama susidorojimu, buvo daužomi langai, televizoriai. Apie tai žinojo ir vaiko teisių inspektorė R. Valančienė, bet viskas buvo slepiama.
  2006m. Gretimame savivaldybės socialiniame būste neteisėtai buvo apgyvendintas provokatorius GRIGORIJ ULEVIČ. Šio buto savininkas GINTARAS BERTULIS neteisėtai buvo perkeltas į svetimą socialinį butą „PILAITĖJE“, o jo bute buvo apgyvendintas G. ULEVIČ, kuris pradėjo terorą prieš mane, ir kuris vyko net pusantrų metų. Aš buvau sumuštas net 4 kartus, buvo sumušta jau 4 mėnesį nėščia mano sugyventinė. Tik po skundo į STT, provokatorius buvo iškeldintas, o į savo butą sugražintas G. BERTULIS. (tyrimai neatlikti, viską bandoma nuslėpti).
  2007.10.19. vaiko teisių inspektorė R. Valančienė atvykusi pas mus į namus, pagrobė mano dukrą Virgą Lukoševičiūtę, be jokios priežasties, kai motinos nebuvo namie. Taip pat ji bandė pagrobti mano sūnų Virgį Lukoševičiu 2006m. bet jai nepavyko. Aš kreipiausi i R. Šalašavičiūtę net 3 kartus, bet jokių paaiškinimų negavau. TAI KAM BUVO PAGROBTA MANO DUKRA ? TOKIEM PEDOFILAM KAIP USAS, AR FURMONAVIČIUS ? GAL PAKOMENTUOS ŠIUOS FAKTUS ŠALAŠAVICIŪTĖS PAVADUOTOJA MONIKA URMONIENĖ, O GAL PATI MOTINA RIMA ANDROSOVA ? KURIOS BŪTŲ JĄ PARDAVĘ JEI NEBŪČIAU GRYŽĘS IŠ VOKIETIJOS, O GAL PATI ŠALAŠAVIČIŪTĖ NORI PAKOMENTUOTI ?
  2007.11.06. ir 2008.02.05. aš kreipiausi į LRS Žmogaus teisių komitetą, ir įrodžiau, kad LRGP slepia nužudymus, ir nusikaltimus prieš vaikus. (bet tyrimai neatlikti).
  Čia aprašyta labai maža dalis nusikaltimų, kurie organizuoti ALGIRDO KATKAUS, kad nuslėpti prokuroro BIRŠTONO, saugumiečio POCIŪNO nužudymus, ir 3 pasikėsinimus nužudyti mane. (GAL PAKOMENTUOS ŠIUOS FAKTUS LRGP ?)
  Kad nuslėpti visus šiuos nusikaltimus savivaldybė kreipėsi į teismą, kad atskirti vaikus nuo manes. (GAL PAKOMENTUO ŠIUOS FAKTUS TEISĖJA RENATA KASIMOVIENĖ ?)

  TAI KIENO INTERESUS GINA R. ŠALAŠAVIČIŪTĖ, VAIKŲ AR IŠKRYPĖLIŲ KURIE ORGANIZUOJA NUSIKALTIMUS PRIEŠ VAIKUS ? AŠ PASIEKSIU, KAD TAVE TEISTŲ KAIP ŠIŲ NUSIKALTIMŲ BENDRININKĘ, ATSAKYSI UŽ MANO VAIKŲ AŠARAS.
  VLADAS LUKOŠEVIČIUS. Rašykite, atsiūsiu medžiagą. Tel. 867704339. email: vl55755@gmail.com

  P.S.
  R. ŠALAŠAVIČIŪTE TAU REIKIA BIJOTI NE D. KEDŽIO, NE MANĘS, TAU REIKIA BIJOTI VAIKŲ KURIE PATYRĖ NUOSKRIAUDAS, IŠ KURIŲ BUVO PASITYČIOTA. JEI TU BENT KIEK NUSIMANAI VAIKŲ PSICHOLOGIJA, TURĖTUM ŽINOTI, KAD VAIKAI IŠ VAIKNAMIŲ NEPAMIRŠTA NUOSKRIAUDŲ, JIE VISKĄ LAIKO SAVYJE, IR UŽTENKA MAŽIAUSIO POSTUMIO IR VISKAS IŠSILIEJA. O TAU ATEIS ATPILDO VALANDA. BET ŽINOK, KAD BAISIAUSIA NE BAUSMĖ , O JOS LAUKIMAS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. 1. kai turtingas verslininkas pasisiulo buti mergaites krikstateviu, jos motina staiga praturteja.
  2. mergaite atsitiktinai nurodo viesbuti, kuriame iregistruoti Usas ir Furmanavicius (aisku ne tie).
  3. atsiranda tikras „viesbucio Furmanavicius“ ir jau zmonos nebebijo.
  4. kita desimties metu mergaite atsitiktinai nesioja pampersus, ja leidzia issivezti tevui i Amerika be jokiu tyrimu, nors Kedzio pareiskimuose ji nurodyta kaip dar viena pedofilijos auka, o jos mokyklos psichologe patvirtino, jog mergaite turi psichologiniu problemu.
  5. Kedzio tel. pasiklausomas, kodel? Kas leido? Zino, kad ruosiasi zudyti ir leidzia tai padaryti?
  6. nusauna Furmanaviciu is ginklo, kurio Kedys neturi. Tarp zmogzudysciu 2,5 val., kodel?
  7. Kedzio telefonas ijungiamas pusei valandos tarp zmogzudysciu, kodel jo nesulaiko, jei telefono buvimo vieta nesunku nustatyti, kodel ziniasklaidoje nekomentuojamas sis ivykis, kur buvo Kedzio telefonas tuo momentu?
  8. Naruseviciene jau zinodama (is sesers skambucio), kad Furmanavicius negyvas, ramiausiai rasineja zinutes interneto tinklalapyje (10 val. 40 min.).
  9. Kedys numeta ginkla, nors is jo nesauta. Kodel ?
  10. niekas is tyreju neiesko Kedzio bendro ar keliu, nei kiek ju yra, nei aprasymo kas jie.
  11. gal po triju savaiciu vienintele uzuomina apie Kedzio automobilio avarija zudyniu diena ir auksta vyruka su didelia rankine, Kedzio salia nebuvo. Kas jis ir ka turejo padaryti su Kedzio automobiliu (jei ne avarija, o gal avarija irgi scenarijaus dalis?). Beje spaudoje nurodyta automobilio marke ir numeris nesutinka.
  12. Kedzio mikro daleles ant Furmanaviciaus lavono (mokslui dar nezinomas stebuklas) ir videokameromis uzfiksuotas aiskus Kedzio ( kazkodel tik jo) veidas.
  13. Furmanaviciaus kuno neleidzia istirti, neaisku is kokio atstumo jis nuzudytas.
  14. atsiranda Furmanaviciaus „suzadetine“, neturinti ne vienos bendros nuotraukos ir nebuvusi su juo ne vienoje kelioneje. Vyrukas paskambines i Tele 3 laida pasipiktines tvirtina, kad jis tos merginos suzadetinis, bet veliau, filmuojant jis „prisimena“ ir Furmanaviciu.
  15. Lapkricio 14 d ir sekancia diena aukstaitijos siukslyne randamos zmogaus kojos, ilga tyla spaudoje. Po dvieju men. nustatyta, kojos pasalintos chirurginiu budu (irgi ekspertu mokslo stebuklas ), priklauso dviem zmonem (nuotraukoje tik viena koja). Analogo Lietuvoje (gal ir pasaulyje) nera, kad klinika ismestu zmogaus kojas. Idomu kiek koju buvo tuo metu amputuota ir kokiose ligoninese. Nustatyti nesudetinga (galima rasti ir koju savininkus), bet tyrimas nevyksta.
  16. Trumpa zinute spaudoje suo miske pasienyje (Salcininkuose) randa ginkla su duslintuvu ir istrigusiu soviniu. Vakare per zinias pataisytas pranesimas- ginklas rastas, ne miske, bet ant tako seimininkui paliepus, atnesa suo. Suzinojo, kad treniruotas tarnybinis suo negriebia i dantis visko ka randa. Nesunku suprasti (pagal scenariju) tai Kedys pamete begdamas i Baltarusija. Internautai tiksliai speja kodel pasienyje metosi ginklai su duslintuvais, todel apie ginkla kol kas tyla…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Vienintele protu suvokiama versija kodel dar nepateikiami kaltinimai isgamai Stankunaitei yra tokia,kad ji duoda nuosirdzius parodymus prokurorams ir padeda painiot pedofilu klana. Kazkaip jauciu,kad greit sprogs BOMBA.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Turi buti rengiamas protestas prie PREZIDENTUROS nes ti Prezidente yra kalta del sitos bylos vilkinimo. Teisineje valstebeje Valantinas su Madonos sypsena senai butu ismestas is teisesaugos sistemos. O gal cia ir yra PREZIDENTES supratimas apie teisesauga.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. inspectorsoffice.eu dingusiu zmoniu paieska, vagysciu tyrimai, detektyvo paslaugos

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (1)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...