Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Gegužė 29 Penktadienis
 

Režisierius O.Stone apie perversmą Ukrainoje: “Tikiu, kad tiesa pagaliau pasieks Vakarus”

2015-01-03 11:50 | Užsienis | Komentarų (150)

JAV režisierius Oliveris Stone (dešinėje) keturias valandas kalbėjosi su Viktoru Janukovičiumi apie 2014 metų vasario perversmą Kijeve. Nuotr. iš O.Stone paskyros "Facebook"

Garsus amerikiečių režisierius Oliveris Stone prieš naujuosius metus lankėsi Maskvoje, kur susitiko su Viktoru Janukovičiumi ir iš pirmų lūpų sužinojo detales apie perversmą Kijeve 2014-ųjų vasarį.

„Jis buvo teisėtas Ukrainos Prezidentas, kol staiga (2014) vasario 22 d. juo jau nebebuvo. Detalės – dokumentiniame filme, tačiau aišku, kad vadinamieji „šauliai“, kurie nužudė 14 policininkų, sužeidė 85 ir nužudė 45 civilius protestuotojus, buvo iš už trečios šalies agitatorių. Daugybė liudininkų, įskaitant Janukovičių ir policijos pareigūnus, įsitikinę, kad šie užsienio elementai buvo įvesti provakarietiškų grupių, ir ant tų elementų – CŽV pirštų antspaudai“, – apie interviu su V.Janukovičiumi ir statomą dokumentinį filmą savo paskyroje „Facebook“ rašo garsus JAV režisierius Oliveris Stone.

Amerikiečių režisieriaus ir prodiuserio O.Stone interviu su V.Janukovičiumi truko keturias valandas.

O.Stone pažymi, kad Viktoras Janukovičius galbūt buvo pats korumpuočiausias Ukrainos Prezidentas per visą Ukrainos istoriją, o pati Ukraina turi dramatišką korupcijos istoriją, galbūt daugelis ukrainiečių norėjo jį pakeisti, tačiau filme norima parodyti ne tai. Esmė  – kaip Viktoras Janukovičius buvo nuverstas.

„Prisiminkime Hugo Chavezo „režimo pakeitimą“ 2002 metais, kada jis buvo trumpam nušalintas nuo valdžios po to, kada anti-Chavezo demonstrantai buvo apšaudyti paslaptingų šaulių biurų pastatuose. Taip pat prisiminkime, jog panaši technika buvo panaudota Venesueloje šių metų (2014) pradžioje, kai legaliai išrinkta Maduros valdžia vos nebuvo nuversta smurtaujančių, ginkluotų anti-Maduros prostetuotojų. Sukurk pakankamai chaoso, kaip CŽV padarė Irane 1953, Čilėje 1973, ir daugybė kitų perversmų, ir teisėta Vyriausybė bus nuversta. Tai Amerikos „minkštosios galios“ technologija, vadinama „Režimo pakeitimas 101“.

Šiuo atveju „Maidano žudynės“ Vakarų žiniasklaidoje buvo parodytos kaip nestabilios, žiaurios pro-rusiškos Janukovičiaus Vyriausybės rezultatas. Tačiau jūs galite prisiminti, kad vasario 21 d. Janukovičius susitiko su opozicinėmis partijomis ir trijų Europos Sąjungos šalių užsienio ministrais, ir kaip sprendimo būdas, kad juo atsikratytų, pasiūlyti pirmalaikiai rinkimai. Kitą dieną tas susitarimas jau neturėjo reikšmės, kada gerai ginkluoti neo-naciai radikalai, pakartotinai pasikėsinus, privertė Janukovičių palikti šalį. Kitą dieną buvo paskelbta nauja pro-vakarietiška valdžia, kurią iš karto pripažino JAV (kaip per 2002 m. Chavezo perversmą)“, – analogijas tarp perversmo Ukrainoje ir anksčiau vykusių perversmų daugelyje šalių pastebi Oliveris Stone.

Jo manymu, 2014-ųjų vasario įvykiai Ukrainoje – iki pat galo labai nešvari istorija, o šio tragiško perversmo pasekmė – vietoj tikrojo naratyvo „JAV Ukrainoje“ Vakarai palaiko dominuojantį naratyvą „Rusija Kryme“.

„Tačiau Vakarų eteriuose tiesos nėra, o yra tik siurrealistinis  istorijos iškraipymas – kaip kadaise per Bušo „masinio naikinimo ginklo“ kampaniją prieš karą Irake. Bet aš tikiu, kad tiesa pagaliau pasieks Vakarus ir tolimesnė beprotybė bus sustabdyta“, – socialiniame tinkle rašo garsus amerikiečių režisierius Oliveris Stone.

Pasak jo, yra pakankamai įrodymų, kaip Janukovičius buvo pašalintas – kad buvo įsikišusi pro-vakarietiška, trečia šalis, „pradedant Viktorija Nuland, Džonu MakKeinu, USAID, Nacionaliniu demokratijos fondu (kuris labai gerai organizuoja socialiniuose tinkluose „Facebook“ ir „Twitter“)“.

„Kodėl yra tiek mirusių ir sužeistų policininkų, tačiau iki šiol to dar niekas iš naujos valdžios neištyrė?“ – O.Stone kelia netiriamų „Maidano žudynių“ klausimą.

Amerikiečių režisierius šiame dideliame Ukrainos įvykių paveiksle sugrįžta ir į 1949 metus, kada „CŽV ir ypatingai anti-sovietinis gynybos sekretorius Džeimsas Forrestalas sukūrė partizaninę armiją, kodiniu pavadinimu „Lakštingala“, sudarytą iš ukrainiečių radikalių nacionalistų. Iš pradžių naciai sukūrė tokios milicijos prototipą 1941 metais, kad sukeltų chaosą bado kankinamuose regionuose, kurie buvo laisvi nuo sovietų kontrolės, nužudydami tūkstančius žydų, sovietų ir lenkų, kurie priešinosi atskirai Ukrainos valstybei.

Pradedant 1949 metais, penkerius metus CŽV parašiutais leido ukrainiečių infiltrantus į regioną. Sovietams tai buvo tas pats, tarsi JAV infiltruotų partizanus į Kanadą ir Meksiką“.

Taigi, pasak garsaus JAV režisieriaus ir prodiuserio O.Stone, dideliame paveiksle galima pamatyti, kad JAV niekada neatsisakė Ukrainos kaip tramplino į Tarybų Sąjungos, dabar sumažėjusios iki Rusijos, „papilvę“, o Ukrainos gyventojai labiausiai nukentėjo nuo šios ideologijos kryžiaus žygio.

KK inf.

Komentarai

 

 

 
 1. Miega Patrašenka sau ramiai,
  Staiga jį pažadina žmona, sako:
  – Petro Petro, Zaharčenka skambina.
  Patrašenka pakelia ragelį, tylu.
  Nustebęs į žmoną, o jinai:
  – Ne telefonu gi, į duris.

  Thumb up 3 Thumb down 0

 2. KAS GALLI PAIŠKĖTI-ūsuotasb tironas stalinas buvo teisus……kremlių valdo vagys…GAL LAIKAS PASKELBTI VAKARAMS ,KIEK PUTINAS IR KO PRISIVOGĘ

  Thumb up 0 Thumb down 5

 3. GAL VISGI TIESA PAAISKES, CZV VISUR SUKURE CHAOSA SIRIJOJ,AFGANISTANE, UKRAINOJE….LIETUVOJE.

  Thumb up 18 Thumb down 3

  • O gal nee,. ir tiesa visai ne tame CŽV ..neligu kas vertina ir kaip dažnai putinai ranka bučiuoja..’alegoriškai’ ..

   Thumb up 1 Thumb down 12

  • Amerikonai – ne tauta, todėl, matyt, juose pilna tokių, kurie niekada nesupras, jog vagims ne vieta visuomeniniame gyvenime.

   Thumb up 6 Thumb down 0

 4. Paskaitai nabagėlių kremlinukų komentarus ir darosi gaila jų “deržavos” .Praeis metai arba du ir visa rasieja bus amerikonų steitas. Jau dabar ruskyne pagrindinė valiuta doleris, nors kiek pralobę važinėja amerikoniškom mašinom, garbina amerikonišką elektroniką, rengiasi amerikoniškom šmutkėm, ubagų valiutos- rublio kursą reguliuoja amerikonai, už kiek oligarchai parduos iš nuskurdintos rusų liaudies pavogtą naftą irgi reguliuoja amerikonai, galiausiai caro kandidatūrą irgi skiria amerikonai. Jeigu Putinas nepabučiuos juodos subinės, jo vietoj sėdės kitas balvonas.

  Thumb up 1 Thumb down 26

  • klausyk beretnike – bet gi ruskyne ne lietuviškom mašinom važinėja… ne lietuvišką elektroniką garbina…. ne lietuviškom šmutkėm rengiasi…. ir ne litus po pagalve laiko…..

   Kaip manai?
   O kaip Lietuvoj buvo su Mažeikių gamykla? Kur pinigai?
   Manai išrinkai į prezidentūrą KPSS instruktorę ir jau gali keltis kaip Š ant šakių?

   Thumb up 31 Thumb down 3

  • Na kad amerikonisko nebera nieko iskyrus baksus,nebegamina amerike nieko jei pastebejai… tauziji niekus kazkokius…. apsizvalgyk aplink… susivok…

   Thumb up 9 Thumb down 1

 5. Atkreipiau dėmesį į labai įdomų Rusijos finansininko, Atsiskaitymų ir santaupų banko valdybos pirmininko pavaduotojo Igorio Dmitrijevo pripažinimą: “…tik RTFSR (Rusijos Federacija) ir Lietuvos SSR buvo respublikos DONORĖS”. Tai yra jos į SSSR ekonomikos taupyklę duodavo daugiau, negu iš jos gaudavo. Gi kitos SSSR respublikos buvo AKCEPTORĖS, iš tos taupyklės gaudavusios daugiau, negu įnešdavusios į ją. Nemanau, kad I.Dmitrijevas tokį teiginį paskelbė “iš lubų”. Tai turėtų labai nepatikti tiems Lietuvos “mylėtojams”, kurie kiekviena proga trimituoja apie tai, kiek rusai Lietuvoje “pristatė, nutiesė, pristeigė”, o mes, girdi, tokie nedėkingi – ėmėme ir atsiskyrėme. Taigi, dar neaišku, kas kiek kur daugiau pastatė.

  Thumb up 5 Thumb down 16

 6. Trirubliniai gudriai primeta mūms Rusijos temą. Kalbėkim daugiau apie Lietuvos pasiekimus. says:

  Vienas geras žingsnis jau žengtas- nebeperkam iš Rusijos dujų. Tikslas – kiek įmanoma mažiau energetiškai priklausyti nuo tos nenuspėjamos Rusijos. Lietuva tik parodė pavyzdį likusiai Europai kaip reikia kovoti dėl savo energetinių interesų. Lietuva su šiuo projektu jau įėjo į istoriją. Ivedam i Youtube “Lithuania Energy Independence: Baltics welcome new offshore gas terminal”.

  Thumb up 5 Thumb down 19

   • Dabar mato, kad naftotiekį družba be reikalo užsuko, manė pakenks kitiems, bet pati išsikasė duobę.Per vėlu, jau ir vamzdžiai užrūdijo.

    Thumb up 5 Thumb down 7

  • Finansų ministerija 2014 -ųjų, gruodžio 6 dieną pateikė projektą – pažymą, apimtimi siekiančią 81 puslapį, su raginimu Lietuvos Seimui ratifikuoti Europos Stabilumo Mechanizmo (ESM) steigimo sutartį.
   į ESM reikės įmokėti grynais 327,2 mln. eurų:
   pervedimai bus išdėstyti per 5 metus po 65,44 mln. eurų, pirmąją įmoką įmokant 2015 m. sausio mėn. (jau dabar).
   Kiti Lietuvos įsipareigojimai bus garantiniai, t. y. Įsipareigojimai iki pareikalavimo.
   Lietuva tai sudarys 2,5362 milijardo eurų . Pasibaigus dvylikos metų koreguojamojo įmokų rakto laikotarpiui, viena įmoka Lietuva turės įmokėti skirtumą tarp to, ką būtų mokėjusi pagal įprastą įmokų ESM raktą, ir tarp to, ką mokėjo pagal koreguojamąjį įmokų raktą, – 159,4 mln. eurų (galutinis įmokėtinas kapitalas bus 486,6 mln eurų), o įsipareigojimai iki pareikalavimo sudarys – 3,7712 milijardo eurų.Įsipareigojimai iki pareikalavimo – tai tiesioginis skolos (?) susitartai sumai pripažinimas ir įsipareigojimas ją atiduoti pirmu kreditoriaus reikalavimu. Tučtuojau ir nežiūrint į nieką. Net jei šalyje būtų badas.
   Šiuo atveju Lietuvos susitartoji suma, kurią ji bus skolinga ir kurią įsipareigos grąžinti pirmu ESM pareikalavimus bus lygi 3,7712 milijardo €urų (13,0106 mlrd. LT).

   Thumb up 15 Thumb down 0

  • na bet kiek minusiukų,fufaikiniai deda :)))…Na ,bet suprantu juos..juk 30 rublių nuvertejusių juk reikia gauti :)).
   p.s.dar pasakysiu..DURNELIAI…ese apvažiavęs jau ,be galo daug šalių,jūsų visur pilna sėsliai gyvenančių…kodėl išdūmėte ???? jei taip puiku rasijoje ???? Jūs gudrūs minusuoti,puikiai gyvendami svetur,o ne savo fufaikinėje tėvynėje :)))

   Thumb up 0 Thumb down 7

 7. Alkani, pikti, buki šunys užpuolė tinklapį. Visi kaip vienas bemoksliai ir besmegeniai supranta tik vieną komandą : “FAS ! ”
  Nekreipkim dėmesio. Ruja 2 kartus metuose, parujos ir nustos :)

  Thumb up 10 Thumb down 3

  • ruskių rubliniai komentatoriai – tituškos aktyviai dirba, stengiasi maišus beverčių rublių užkalti. Prie jų prisijungia ir keli “naudingi kvailiai”, ruskiam dirbantys veltui.

   Thumb up 4 Thumb down 21

 8. Nu ten kuo toliau tuo didesne absurdo komedija gaunasi,klounai ten konkretus! Tuoj Donecko “isvaduotojai” kausis pries Luhansko “isvaduotojus.

  Thumb up 3 Thumb down 10

 9. Luhanske nukautas prorusiškų kovotojų bataliono vadas „Betmenas“
  Cia tai bent dovanele!
  Ainu i vaistine…

  Thumb up 4 Thumb down 8

  • Raudonos ziurkes eda save.taip jau buna.kai nebera ka est
   o Ukrainai palinkekim galutinai utilizuot situos parazitus kenkejus

   Thumb up 4 Thumb down 12

  • Putinas, jau mato jog tai visa jam nebenaudinga, tai bando separatistus sunaikinti sukirsindamas vienus su kitais. Nori jis sausas islysti it pasakyti jog jo ten nebuvo ne sluha ni ducha :)

   Thumb up 3 Thumb down 10

 10. portalas tai ištisas ruskių darbelių pateisinimas.Pažiūrėkit, kiek straipsnių , ir kas jų autoriai

  Thumb up 6 Thumb down 11

 11. vargse rusija ne tik nafta pigiai parduoda,bet ir karinius lektuvus keicia says:

  su argentina rusija susitare del mesos ir grudu :))))GRUDU :))) kur 5-oji kolona ? kuri gyresi jog rusija grudu prikule tiek jog prades eksportuoti…pasirodo ir grudu rusiski koloradai jau truksta…ankciau mesa ir grudus pirkdavo uz dolerius,dabar rusijoje ju trukumas,tai su Argentina sutarta jog grudus ir mesa keis i karinius lektuvus-bombonesius….dasirito rusija

  Thumb up 4 Thumb down 9

  • rusija per paskutinius 25 metus .Is didzausios grudu inportuotojos.Tapo trecia salami pasaulyje paga eksportuojamu grudu kieki.Po kanados ir naujosios zenlandjos.Tai labai rimtas kozeris.Kuris ismustas is amerikonu ranku dabar musant naftos kainas.Ir noint pakartot astuntojo desimtmecio varijanta

   Thumb up 6 Thumb down 3

 12. o naudinga buvo tiems kas norejo uzgrobt valdzia.Nes pasaude ir tuo apkaltine Janukoviciu jie ta valdzia ir uzgrobe.Malaizijos lektuva numuso tie kam tai buvo naudinga.Kam tai buvo naudinga?Tiems kas norejo sankciju rusijai.Ir po lektuvo numusimo tas sancijas ES PASKELBE RUSIJAI

  Thumb up 12 Thumb down 6

  • Niu ir koki gyvenima “rusiskame pasaulyje” atnese Bednovui ? Tam vadui kuris “kovojo” uz putino “rusiska pasauli” Luganske ? Kiek suprantu dabar visi Luganske gerai gyvena, vazineja su “Mersedes”, gyventojai gauna geras algas, turi darbo, ju produkcija paklausi visame pasaulyje. Vadas Bednovas aprupintas viskuo, Lugansko garbes pilietis gyvenantis Viloje ir visu mylimas uz teisinga kova. Ka savi paeme ir nudejo kaip suni, o paaiskins, kad taip reikejo (nes taip viskas rusijoje paaiskinama). O kiek rusai pasenieciai nudejo “savu” rusu beganciu i rusija matuska per kara :):) cia irgi taip reikejo ???? O kur zadetas rojus Kryme ???? Rojus Donecke ???? Luganso rojus ???? Kur ???

   Thumb up 3 Thumb down 6

  • putinas daro taip kaip visada darė – savi šaudo į savus – tokia yra kremlinų veiklos strategija. Ir dar bando meluoti kitiems

   Thumb up 3 Thumb down 9

 13. Irmiui nejaugi jis toks bukagalvis ir nemate vaizdo medziagos apie Maidano zudynes.Tur but ne vieno normalaus zmogaus neitikinsi,kad snaiperiai apsiave batukais ir ieidziasi fotografuojami,cia jau is fantastikos.Tegul pasiziuri vaizdo medziaga,na jau rusai jeigu siunte,tai tikrai tikrus snaiperius,o ne ukrainieciu nacius

  Thumb up 5 Thumb down 5

  • Graužinienės linkevičiai pasiūbavo Ukrainos valstybės laivelį….
   Sakė – verskit teisėtai išrinktą Prezidentą….
   Meskit Rados deputatus į šiukšlių konteinerius
   MES JUMS PADĖSIM
   Šiandien

   ten vyksta karas….
   Reikia sėsti į tankus ir važiuoti šaudyti į priešą…. ]
   Kodėl linkevičiai ir kiti anūkai vis dar nekariauja jų užkurto karo????
   Negi jie nė prie ko?
   Kodėl dabar jie tik stovi po medžiu?

   Thumb up 15 Thumb down 4

 14. Skaitau komentarius ir zuriu reitingus po jei, jei ismintyngas komentaras dedami minusa, jei bukas pilnas melo ir tustybiu dedami plius. persasi mintis kad kremliovskos isperos dirba zmoniu bukinimo darba. Bet tiesa ta kad jus ta smarve leidziat tokim pat kai jus, smirdat sau panosiai,nejaugi manot, kad blaiviai mastanciu zmoniu cia daug uzeina? mauditis jusu tustybese ir kremlinese melo ir suktybiu purvynuose nekokia prasme ir garbe.

  Thumb up 6 Thumb down 14

 15. Kremliaus politikos vygdimo stilius yra iskraipyti faktus ir itikinamu melu , pateikti neva “fakta”, kad visi aplimkui kalti ti ne jie. jie visame pasaulyje iesko pakaliku , kad galetu skleisti savo propaganda. Man nesvarbu kad Stounas zimus rezisierius, bet tai nuo aklumo neapsaugo. Maidanas buvo kaip isigelbejimas ukrainai is valstybes sunaikinimo jungo kuri vygde Rusija Janukoviciaus rankomis. ir visas zudynes maidane vygde Rusijos pasiusti agentai. Liudna kad ir pasmus pilna padugniu uoliai tarnaujanciu kremliui, tik tas kad jais tikinciu musuose mazai, iskenteja priespauda esam budresni nei vakaruose. Tikiu kad rusija pralaimes Ukrainoje, tai ir tos kremliaus ziurkes sulys i savo urvus amziams.

  Thumb up 4 Thumb down 16

  • amžiams į žiurkės pralaimės Rusija , ęsam iškentėje mažai mūsuose tikinčiu , tarnaujančių padugnių pas mus liūdna vykdė žudynes Janukovičiaus vykdė Ukrainai išsigelbėjimas režisierius žymus , pakalikų ieško aplinkui ,,faktą,, įtikinamu iškraipyti vykdymo

   ————————————————————————————–
   Prastai beretams visai – tenka samdyti beraščius….. Dešimtyje eilučių beretas padarė 33 klaidas….
   Ir jūs ruošiatės kovoti ir kariauti su Kremliaus propaganda????
   Manau jau pralaimit net nepradėje

   Thumb up 10 Thumb down 1

 16. Odesos aborigenai dalinasi Ukrainą su Amerikos indėnais. Argi neaišku brangiems lietuviams?

  Thumb up 8 Thumb down 5

 17. Klausykit,”patriotai”,jums iki Stone,kaip blusai iki mėnulio,o pliurpiat,veliat kažką,stengdamiesi atrodyti protingais.Na,Algirdas,suprantama,jo tokia tarnyba – KK portalo” komentatorius”,kuris privalo neleisti įsiplieksti rimtai diskusijai,bet dalis kitų……Tikrumoje iš jūsų patriotai,kaip iš vieno eksprezidento tam tikro daikto kulkosvaidis.
  O kas dėl Rusijos,tai man bus velniškai liūdna žiūrėti į kaikurių snukelius,kai nei po pusmečios,nei po metų ten nieko rimto neįvyks.Atvirkščiai,manau,kad tokie kaip Stone turi puikią profesinę uoslę ir nujaučia kas švęs pergalę.
  Beje,”patriotai”,ką darysime su tuo mums užkartu dujų laivu,kuris jau gabena “nepriklausomas”dujas iš Norvegijos.Šios gi beveik 36 procentais brangesnės už rusiškas,o mokėti tai teks mums.Va,kur problema ir galėtumėte atsakyti kaip ją spręsti.

  Thumb up 14 Thumb down 4

  • Tas jums uzkartas laivas tikrai kliudys isiplieksti galingai diskusijai, kaip ruskis dabar kraneli sukines.
   Net jusu Chuilo uztenka varsteliu nepraleist progos patylet siuo klausimu.

   Thumb up 3 Thumb down 10

  • Vicuk ..gavai proga pakalbėti ? ir ką ? patinka Stone filmukai …dievyni propagandinius turinius ? matyt nebeužtenka youtube turinio ..O kas turėtų nutykti su ta rusija ? bijai kad ja apkrykštis vakarietiška demokratija ? padabinta sisalais .? nusiramink ..artimiausiu dešimtmečių tas Sibiro kraštas neturėtų progresuoti ..

   Thumb up 4 Thumb down 11

  • Vinciuk Lietuvos pazanga visada buvo kremliui rakstis subineje, ir ja bandoma parodyti kaip blogi. Maskvai duju terminalas tai baisiausias kosmaras kurio nenoretu susapnuot, net kremliui istikima spauda mus pliekia del euro, vadinasi mes tolstam nuo ju ir tai geras zenklas Lietuvai. Kad mes Lietuviai isisvalysim nuo tos sovietines smarves kuria mums bruka tokie pakalikai kaip tamsta

   Thumb up 3 Thumb down 9

   • taigi kaip tu ruošiesi valytis nuo tos sovietinės praeities?
    Rinkdamas į prezidentus burokevičiaus kolegas?
    URM leisdamas vadovauti komjaunuoliams linkevičiams?
    O tai ką veikei nuo 1991 metų?
    nebuvo laiko?
    Gal kaip Kijeve norėtum?
    Tik atsimink kad po maidano Wilniuje Lietuva liks be Wilniaus….
    Be Klaipėdos….. na o kiek bus nužudyta tai čia neaišku….

    Thumb up 10 Thumb down 3

   • klausyk, ir vel tu manai, kad esi uz visa pasauli protingesnis, jei jau toks stebuklas butu tas duju terminalas, tai gal turtingosios Europos salys seniausia jau butu ju prisistate, technologijos tai neLietuviskos… pinigeliai tik i skola Lietuviski… tai manai, kad vokietis skaiciuti nemoka, jei uz aciu butu dujos pasistacius ir tai klausimas kada tokia bergzdzia investicija atsipriktu, nebent strategiskai derybose truputi padeda… negalvok niekad, kad esi pats protingiausias Europoj…

    Thumb up 6 Thumb down 0

 18. Mauras
  Giedrulka, po kam padvėsusio asilo ausys?

  Dabar, kai pedofilu Klanas per LNK uzsakineja maziau palojimo ant p.Venckienes, leidau sau paziuret Sventiniu programu.
  -Nauja grupe atlieka lietuviskai perdirbta sena rusu slageri, saleja “elitas” is dziaugsmo kone sokineja kedese. Tik A.Paulauskas nuliudes. Supranta, kaip tai kvaila, kai Kijevas ziuri. Bet kai kamera i ji psisuko, ir jis kelis kart paplojo. -Tarnautojo etiketas reikalauja.
  Uz tai, kai tenka kokia vokieciu ar amerikieciu daina atlikti, nusamdyti LNK rezisieriai taip slyksciai ja sudirba,kad maksvos tv is pavydo tik nagus kandziot lieka.
  Matyt ruskiu pasiuntnys nemazai Chuilo rubliu atsivezes?

  Thumb up 4 Thumb down 16

 19. Kazkoks Sokolov apie kazkoki O.Stone is kazkokios maksvos apie perversma kazkokiam Kijeve? A jus ten jau visai nusigeret?
  Greiciau vezat sita O.Stone i Lukiskes, kur fasistai neteisetai kalina teisetos tarybu valdzios gyneja ar tai nikulina, ar tai mikailova ar suvis bibovici makutinoviciu!!?

  Thumb up 2 Thumb down 13 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (1)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (6)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...