Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 20 Sekmadienis
 

Restauracija

2010-11-11 12:21 | Aktualu. | Komentarų (27)

Pastaruoju metu Lietuvoje regimi jau akivaizdūs bandymai riboti žodžio laisvę – atgimsta cenzūra. Teismas uždraudė rodyti lapkričio 3 dienos TV3 televizijos laidą ,,Akistata”. Laidos rengėjai vis tik laidą transliavo, tik ją kiek apkarpė ir įvedė kai kuriuos vaizdinius apribojimus. O žinomo politikos apžvalgininko V.Laučiaus atleidimas iš populiaraus žurnalo redaktoriaus pareigų -tai akivaizdus monopolinio kapitalizmo magnatų bandymas užčiaupti kritiką ir argumentuotus pasisakymus dėl aukšto rangos valdžios pareigūnų klaidų ir korupcijos.

Ekonominei padėčiai Lietuvoje vis prastėjant, regimi ir didžiuliai socialiniai kontrastai. Daugumai Lietuvos piliečių dideles problemas sukelia nuo rugsėjo vis kylančios duonos, makaronų, grikių bei kitų maisto produktų kainos. O štai žemės ūkio srityje irgi didžiuliai kontrastai – grūdus, grikius, bulves ir kitą žemės ūkio produkciją auginantys smulkesnieji ūkininkai negali pasigirti didesniais uždarbiais arba vos suduria galą su galu. Klesti tokie kaip R.Karbauskis, valdantys latifundijas (didžiules žemės valdas – nuo 3 iki 10 tūkstančių hektarų žemės). O įtakingo ministro E.Masiulio frazė, kurią jis pasakė apie valstybinių įmonių vadovus, teigdamas, kad jiems reikia kelti algas, nes jie negali dirbti už 5 tūkstančius litų, tiesiog skandalinga. E.Masiulis teigė : ,,Už tokius pinigus gali dirbti bepročiai arba vagys“. Tai yra atviro cinizmo pavyzdys. Be to, atvirai teigiama, kad valstybinių įmonių vadovų alga turi būti ne mažesnė nei 10 tūkstančių litų. Tai tiesiog puota maro metu, juk socialinė padėtis Lietuvoje vis prastėja. Kas antra šeima, gyvenanti kaime (virš 50 procentų), savo finansinę padėtį laiko bloga – neužtenka nei maistui, nei drabužiams. O miestuose tokių šeimų yra 36 procentai.

Lietuvoje labai glaudžios verslo, kriminalinių struktūrų ir korumpuotų teisėsaugos klanų sąsajos regimos nuo pat nepriklausomos valstybės atkūrimo – 1990 metų. Kriminalinės gaujos, turinčios įtakingus rėmėjus – oligarchus ir aukšto rango valstybės pareigūnus, pradėjo dalintis mūsų kraštą įtakos zonomis. Telšiuose, Tauragėje ir kai kuriuose kituose Žemaitijos rajonuose įsigalėjo galingi kriminaliniai klanai, dauguma šių klanų sėkmingai veikia iki šių dienų.

Panevėžyje 1995-1996 metais ,,tulpinių“ gauja likvidavo savo konkurentus – V.Tuzovą, R.Kavaliauską (Kaviorą), V.Dementavičių (Kamaradą) ir dar kelis įtakingus kriminalinius lyderius. O kai kuriose tuo metu Panevėžyje tiriamose bylose buvo regimi ryškūs falsifikavimo požymiai, kai vieni asmenys nuo atsakomybės išsukami, o kiti pasmerkiami, ir ilgiems metams uždaromi už grotų. Tokia buvo V.Gorio byla ir kai kurios kitos rezonansinės bylos. Su persekiojimais susidūrė ir Panevėžio verslininkai J.Jėčius, A.Lazauskas, kai kurie įtakingiems klanams neįtikę valstybės tarnautojai.

Iš tiesų „tulpinių“ galios nereikia mistifikuoti, jie nebuvo visai savarankiški veikėjai – greta jų veikė šią gaują dangstęs žymaus vietos oligarcho ,,Šlipso” klanas, kurį siejo artimos sąsajos su vilniečiu oligarchu V.Gelašviliu ir keliais įtakingais teisėsaugos pareigūnais. Yra ir konkretūs duomenys, kad visa grupė teisėsaugos pareigūnų pastoviai bendravo su „tulpinių“ gaujos vadeivomis, perduodavo jiems konfidencialią informaciją ir dangstė juos, beveik dešimtmetį faktiškai netirdavo jų įvykdytų nusikaltimų. Tačiau atėjo ir valanda x – kai 2001 metų pabaigoje buvo nuspręsta šią gaują „susemti“, nes ji pagarsėjo pernelyg brutaliais išpuoliais, be to, nuspręsta perdalinti įtakos zonas.

LDDP valdymo laikai: 1992-1996 metai buvo monopolinio kapitalizmo ryklių ir su jais susijusių kriminalinių baronų „aukso amžius“. Tuo metu buvo regimos ir labai ryškios nepotizmo apraiškos. LDDP vyriausybės premjeras A.Šleževičius padėjo savo sūnėnui L.Šleževičiui įkurti ištisą verslo imperiją. Jaunas vaikinas iš turgaus prekeivio staiga tapo klestinčiu verslo magnatu. O EBSW įkūrėjai R.Petrikas, G.Petrikas, A.Pašukevičius, I.Snetkovas ir kiti jų bendražygiai pasinaudojo korupciniais ryšiais su komunistine nomenklatūra ir pusvelčiui privatizavo įvairias įmones, sukūrė ištisas didžiulių lėšų grobstymo iš valstybinių bankų schemas.

Marijampolėje iškilo ,,Raikino” gauja, kitose šalies vietovėse ,,gipsų”, ,,fantomų“ ir kitokių kriminalinių lyderių vadovaujami klanai.

„Buvusiųjų“ – komunistinės-kagėbistinės nomenklatūros veikėjų ir jų giminaičių grįžimas į įtakingus valdžios postus ir jų įsitvirtinimas verslo olimpe yra neatsitiktiniai reiškiniai. Kaip chrestomatinį buvusiųjų grįžimo į šiltas ir pelningas vietas pavyzdį galima paminėti šių metų liepos mėnesį įvykusį V.Miltienio paskyrimą ,,Vilniaus vandenų“ bendrovės generaliniu direktoriumi. V Miltienis – KGB generolo R.Marcinkaus žentas, pasižymėjęs ir kaip EBSW veikėjų artimas bendradarbis, G.Kirkilo vyriausybėje užėmęs finansų ministro pavaduotojo pareigas. Neįvykus liustracijos procesui, buvę kompartijos ir komjaunimo pareigūnai bei KGB kadriniai darbuotojai ir agentai įgijo puikias galimybes įsitvirtinti tiek valdžios struktūrose, tiek stambių koncernų vadovų postuose.

Vakarų valstybėse net stambių aferistų ir su totalitarinių valstybių slaptosiomis tarnybomis siejamų veikėjų artimi giminaičiai negali užimti aukštesnių postų valstybės tarnybose ar tapti įmonių, kurių akcijas kontroliuoja valstybė, vadovais. Prof.Voverienė pagristai teigia: „Liustracijos nebuvimas – tai didžiulė klaida. Juk komunistinių –kagėbistinių klanų nariai išgrobstė ir išsidalijo visų Lietuvos žmonių turtą, tapdami didžiulių turtų savininkais“. Oligarchijos pelkė atsirado palankioje terpėje.

Šios oligarchinės santvarkos ekonominis pamatas – kelios energetinės korporacijos, kelios prekybinės monopolijos ir iš kontrabandos bei kitų itin pelningų kriminalinio verslo sričių į kai kurių partijų ir kai kurių valdžios įstaigų viduje egzistuojančių slaptųjų ložių „juodasias kasas“ patenkantys pinigai.

Kodėl mūsų krašte klesti tokia nežabota kontrabanda? Ir kodėl prekybos narkotikais mastai ne mažėja, o vis auga? Atsakymas paprastas – cigarečių, spirito ir benzino kontrabandą bei prekybą narkotikais kontroliuojantys kriminalinius baronai turi galingus globėjus ir užtarėjus. Kontrabandos „stogai“ sėdi Seime, kai kuriose ministerijose, aukšto rango muitinės pareigūnų ir kai kurių savivaldybių vadovų kėdėse. Kriminalinių ir kagėbistinių jėgų restauracija, jų rengiami klastingi politiniai spektakliai – tai tikrų tikriausia antivalstybinė veikla. Buvę sąjūdiečiai šiame Seime sudaro ryškią mažumą, užtai čia gausu komunistinės nomenklatūros atstovų ir visokių vertelgų bei šešėlinių klanų statytinių. Jei restauracija nebus sustabdyta, mūsų valstybei iškils didžiulės grėsmės.

Giedrius Grabauskas-Karoblis

Komentarai

 

 

 
 1. taip labai šaunu ( nuo savęs ,bet nepamirškime, kad tik sistema gali pakeisti mastymo principus,suformuluoti ir suformuoti vertybių sistemų skales ir tas vertybes diegti jaunajai kartai. Nuo to ir prasidės skaidrėjimas. Dalis suaugusios visuomenės atstovu nėra iki galo praradę sąžinės jausmo, juos tuo pačiu reikės pabudinti. Ką norėti kai trečdalis visuomenės užaugo turgaus prekyviečių terpėje ,apart mulkinimo jokių kitų vertybių nepripažįstą ,čia ir yra mūsų tautos bėda. Tai atnešė Neoliberaliųjų vertybių šalininkai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Aš nemanyčiau, kad kovoti nėra prasmės. Žiūrint kas kame randa prasmę. Aitvarai neneša niekam gerovės, teisingumo ir t.t. Žmogus yra kūrėjas ir griovėjas. Ir tarpe mūsų turi atsirasti tas šviesulys, kuris gali budinti ir kviesti keistis ir kovoti. Be abejo, kad kiekvienas iš mūsų privalome taip privalome žygį į doros ir gėrio gyvenimą pradėti nuo savęs. Ir kiekvienas iš mūsų privalome žinoti, kad tik mes patys esame geresnio gyvenimo kūrėjai.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Ku cia tamsta nusirasai, Goris buvo nuteistas uz zmogzudyste, Nuzudytas verslininkas Arbataitis. Buvo uzpulti dar du ar trys zmones tikslu atimti masinas. Vienas is ju pieno kombinato direktorius Simutis.Jis atpazino Gori. Tegu papasakoja Goris uz ka buvo subadytas savam BMW ? Na Deimantavicius – kamaradas, nuzudytas tikrai ne tulpiniu. Skolindavo pinigus, matyt kai kas negalejo grazint skolos. Na Jecius buvo tulpiniu idejinis ir komercinis vadas. Jo sulaikimas isarde tulpiniu grupuote, liko be pinigu.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Kovoti nėra prasmės, nes nėra su kuo kovoti. Straipnis atspindi išorę, o vidus štai toks: bet kokioje srityje dirbantys “dori” lietuviai visada pasiruošę pataikauti viresnybei, apgauti savo kolegą, klijantą, interesantą ir t.t. Vaistininkas “nuširdiai” aiškina, kad žuvų taukai su vitaminais (30 gr. už 50 Lt) visiškai nebrangu, vandens, šilumos, elektros tiekėjai (ne vadovai, o eiliniai tarnautojai) nesigėdydami jus mulkina, turgaus prekeivė ar kaimo bobutė, jei tik neapsižiūrėsit, būtinai sudės sugedusius vaisius ar daržoves, o jau gydytojai, teisėjai, kai kurie žiniasklaidos atstovai, policininkai…. Ir tai mūsų kasdienybė. Kad reikia keisti valdžią aišku, bet kuo? “Drakonas krito-tegyvuoja drakonas” Kol žmogus nesupras, kad keistis reikia pradėti nuo savęs, kol tą monstrą (prisirišmą prie turto)savyje nenugalės kiekvienas Lietuvis, kol dora, teisingumas, grožis, gerumas, vidinė ramybė ir kt. netaps reikalingiausiu dalyku gyvenime vargu ar kas pasikeis. Gal reikėtų pradėti nuo šių dorybių deklaravimo arba bent pagal jas vertinti žmones.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. mes uzsienio Lietuviai vel stosim i kova uz LIETUVA ,brandgus tautieciai prie savo saliu baznuciu kuriam iniaciatyvines grupes tariames kaip apginti muau Lietuvele juk zemes perka rusai juk dabar niekas nebeisvarys ju jie be karo pasiima lietuva juk ziurekit kaip ekonomiskai tremiami lietuviai

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Taigi, atėjo metas ne skųstis ir rietis , o vienytis. Nes tik vienybėje ir susiklausyme galime pasiekti pergalės prieš visokį blogį. Suprantama, kad dabartinėje situacijoje Tėvynė yra pavojuje. Mūsų visų gyvenimais yra žaidžiama, tyčiojimasi.Vergais esame paversti. Mūsų pinigais yra išlaikomi. Bet kodėl tylime? Negi tikrai zombiais tapome? Jie žiūri į mus ir patenkinti, kad mes riejamės tarp savęs ir džiaugiasi kad ne vieningi esame. Atėjo metas reikalauti ir stoti ginti savr ir savo vaikus. Kito kelio nėra.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Štai tokie nesugedę žmonės kaip str autorius turi burtis aplink Venckienę į partiją ir tada Lietuva išlips iš komunistinio-kagėbistinio mėšlo

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Kraukit skersą ant tokių atsiprašant komisijų ir tik pirmyn. Kad tiems latrams žemė po kojomis sviltų.Pagarba Krivickui.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. TV3: etikos sargai dirba neetiškai
  Esame nustebę ir sunerimę dėl Žurnalistų ir leidėjų etikos komisijos išplatinto laiško (2010 lapkričio 11 diena), kuris kai kuriose žiniasklaidos priemonėse buvo pavadintas Komisijos sprendimu arba įspėjimu mūsų televizijai.

  Pagal Komisijos reglamentą, Komisija tarybos narių balsų dauguma sprendimus priima tik ištyrusi skundą, tuo tarpu šis Lino Slušnio pasirašytas raštas yra ne kas kita, kaip bandymas politikuoti ir yra subjektyvus bei teisiškai nepagrįstas.

  Atkreipiame dėmesį, kad TV3 televizijai metami kaltinimai dėl subjektyvumo yra išgalvoti, nepagrįsti – dauguma Lietuvos gyventojų mano, kad būtent TV3 televizija yra mažiausiai priklausoma nuo verslo ir politikų. Pačios Komisijos sprendimai rodo, kad per pastaruosius metus tik du skundai dėl TV3 eteryje rodomų laidų buvo pripažinti pagrįstais.

  Esame įsitikinę, kad Komisija privalėjo nuodugniai ištirti Kristupo Krivicko sukurtos laidos „Akistata“ turinį ir remdamasi Žurnalistų etikos kodeksu nustatyti konkrečius pažeidimus, jei tokie buvo padaryti, o ne užsiimti politikavimu.

  Manome, kad Komisija, iš anksto pareiškusi nuomonę apie visą televiziją, diskreditavosi aiškiai parodydama, kad jos nariai nesugeba atsiriboti nuo emocijų ir asmeninių ryšių.

  Komisijos narių lūpomis išsakyti grasinimai daryti neigiamą poveikį TV3 klientams ir taip kenti visai televizijai, yra būdingesni prieš įstatymą veikiančioms grupuotėms, o ne įstatymą sergintiems asmenims.

  Ispėjame, kad, jei toliau tęsis kampanija prieš TV3 televiziją, imsimės teisinių gynybos priemonių, šią kampaniją vertindami kaip bandymą susidoroti su laisvu žodžiu.

  Taip pat pareiškiame, kad, nors ir kaip stengtumėtės, TV3 televizijos nepavyks įtraukti į interesų grupių kovas. Mes nepasiduosime grasinimams ir toliau informuosime žiūrovus svarbiomis temomis. Kartu mes vykdysime visus teismų ir valstybės institucijų sprendimus dėl pažeistų įstatymų ar etikos normų.

  Primename, kad Komisija savo narių iniciatyva gali nagrinėti visas laidas, kurios galimai pažeidžia etikos normas. Esame nustebę, kad iki šiol Komisija užsimerkė ir, nenagrinėdama visai visuomenei svarbių temų, vengė atsakomybės.

  Pagarbiai
  TV3 televizijos generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • A.Račas taip nekenčia Krivicko ,Rūtos,Kudabienės…jam iki jų dar labai toli,tai mano nuomonė…paskaičiau jo bloge pašiurpau….Įdomu KĄ RAČAS IR MILIŪTĖ DARYS JEI VALDŽIOS PAKRAIPA PASIKEIS,IR TOKIŲ NETOLERANTIŠKŲ ŽURNALISTŲ,NELAIKYS IŠ MOKESČIŲ MOKAMA TELEVIZIJA

   Thumb up 0 Thumb down 0

 10. matomai vaistų nėra…Kur blia emigruoti, kad būti toli nuo viso to? Mozambikas, somalis…tamzanija…netoli,…geriau būtų kokia kita galaktika…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. rengė TSRS KGB sionistinis flangas.Jie pirmiausia pasirinko nacionalistinę Lietuvą kaip poligoną savo planui išbandyti.Pavyko pirmu bandymu vedliais paskirti surogatinius patriotus ,agentus “Dėdulę” ,”Šatriją”,Čepaitį,Čekuolį ir t.t.Vėliau atvyko “Fermeris”.
  Kitos respublikos tik kopijavo šį modelį.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Yra tik valdžios ir valstybinio turto perdavimas KLANINIAMS vagims.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Belieka visuomenei struktūrizuotis ir pakilti tėvynes ginybai naujuoju sąjudžiu… šendien arba niekada…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Straipsnis geras ,tačiau nežiūrima į visų blogybių ištakas.Kodėl buvo išdalintas ir monopilizuotas valstybės o tiksliau tarian visų piliečių turtas.KGB ir visi kiti tai tik pasinaudojo susikloščiusia situacija.Pagrindas ir pradžia buvo užsienio monopolininkų invaziją ,kurią kuravo TVF ir įvairios “tarptautinės sutartys”bei “įsipareigojimai”-mainais už NEPRIKLAUSOMYBĘ.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 15. autoriui!Jis izvelge tikras Lietuvos KGB-istu uzvaldymo schemas! Kas kaltas? O kalti tie visi,kurie nuo pirmu Nepriklausomybes dienu sedo prie Valstybes vairo.Blogiausia,kad nebuvo patvirtintas deKGB-izacijos istatymas! Nuo cia ir prasidejo Lietuvos griovimas is vidaus!!!Sunaikinti pirmieji verslininkai,iki siu dienu kriminalinis pasaulis kartu su teisesauga ir kas gali paskyti,kaip gi bus atety? Juk matom kiek faktu vagysciu,kiek faktu neteisybes teismuose,o kas keiciasi???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 16. Teise zinoti. Gerb. Giedrius, SARASA zmoniu, nukentejusiu nuo “teisesaugos” reikia skelbti tam ,kad nukentejusiu seimos nariai, ju draugai surastu vienas kita ir tai jau butu jega. Aciu jums.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 17. Jau ir paprastai bobutei aisku kas isvoge Lietuvos turta, kas pasieme pelningiausi versla Lietuvoje versla. Ir kas suinteresuotas per maista atsikratyti paprastais, oligarhu ir klanu vergais paverstais, Lietuvos pilieciais.

  Thumb up 0 Thumb down 0



 
Video reportažas



Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas










Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...