Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Rugpjūtis 14 Penktadienis
 

Requiem Lietuvos nepriklausomybei?

2009-08-19 17:30 | Redakcijos skiltis | Komentarų (17)

Giedrė Gorienė

Premjeras Andrius Kubilius, gavęs „Karšto komentaro“ klausimus dėl gazprominės Kauno „okupacijos“, nutarė nesivarginti, atsakant į juos, – tiesiog sėdo ant dviračių ir išvažiavo per Lietuvą „piaro“ sau darytis. Nes ką jau ką, bet propagandos svarbą Andrius Kubilius tarybiniais metais įsisąmonino labai gerai. Kaip ir seną aferistų taisyklę: „Ką gali nugriebti tuoj, niekad nepalik rytoj“. Todėl tuo metu, kai Tėvynės sąjungos garbės pirmininkas Vytautas Landsbergis ramiai sau poilsiavo Palangoje, konservatorių eiliniai surengė nematytas rungtynes: kuris greičiau ir geresnėmis sąlygomis atiduos Kauno energetiką į „Gazpromo“ rankas.

Taigi, dėl „Gazpromo“ „keletos auksinių“ konservatorių mero Andriaus Kupčinsko vadovaujama Kauno valdžia pamynė Lietuvos nacionalinius interesus ir nacionalinę strategiją – išsivaduoti iš energetinės Rusijos nepriklausomybės – ir keliaklupsčiaudama kloja kelią milijoniniams pinigų srautams į „Gazpromo“ piniginę iš mūsų gyventojų kišenių.

Be Ministro Pirmininko, Konservatorių partijos pirmininko Andriaus Kubiliaus palaiminimo, šitoks „parsidavimas“ „Gazpromui“ būtų tiesiog neįmanomas.

Todėl dar kartą pasitvirtino ne kartą mūsų aprašyta aksioma, jog nepaisant, kas vadovaus Lietuvos Vyriausybei, – socialdemokratai ar konservatoriai, – ir vienų, ir kitų šeimininkas tas pats – OLIGARCHAI, priklausantys nuo Rusijos.

Atėjęs į valdžią ir premjero poste pakeitęs G.Kirkilą, Andrius Kubilius iš karto pradėjo smaugti Lietuvos žmones. Sumažino atlyginimus, padidino mokesčius. „Kirto“ ir pensininkams, ir mažus vaikus auginančioms mamoms.

Tuo tarpu didieji prekybos tinklai ir kontrabandininkai Andriaus Kubiliaus liko nepaliesti.

10 milijardų litų šešėlinių pinigų per metus iš kontrabandos.

1-1,5 milijardai litų per metus iš narkotikų.

Štai tos „skylės“, kurias užlopius, nebereikėtų didinti PVM mokesčių, „smaugti“ nei pensininkų, nei mažus vaikus auginančių motinų, nei dirbančiųjų.

Tačiau Andrius Kubilius, konservatorių lyderis, apie tai nenori net pagalvoti.

Nepriklausomoje Lietuvoje išdraskius pienines, Lietuvos perdirbimo pramonė susikoncentravo kelių oligarchų rankose, o šie, labai panašu, gali būti sudarę karterinį susitarimą, todėl pieno supirkimo kainos iš ūkininkų – vienas mizeris.

Visose normaliose demokratinėse valstybėse parduotuvėse esančio produkto kainos 30-35 proc. sudaro gamintojui sumokama kaina. Taigi, jeigu mūsų parduotuvėse pieno litras kainuoja 3-4 litus, ūkininkas už pieno litrą turėtų gauti 1-1,40 Lt. Tačiau jis už pieno litrą gauna tik 0,30-0,50 Lt – visus milžiniškus pelnus pasiima keli Lietuvoje esantys perdirbėjai (tai kaip ir dvipolis) ir prekybos centrai. Tuo tarpu kaimyninėje Lenkijoje litras pieno kainuoja 1,60 Lt. Pagal tai, kiek už pieną gauna mūsų ūkininkai, būtent tokia pieno kaina turėtų būti ir mūsų parduotuvėse. Deja…

Dar palyginimui: „Prezidento“ sūrio kilogramas Lenkijos parduotuvėse kainuoja 7 Lt, mūsų parduotuvėse – 18 Lt. Komentarai – net nereikalingi.

Tačiau – reikalinga dar viena pieno perdirbimo įmonė Lietuvoje – valstybinė, kad pienas iš Vilniaus ar Šalčininkų rajonų nebūtų vežamas per visą Lietuvą į Rokiškį. Arba kuriamos nedidelės pieno perdirbimo įmonės vietose, kad nepriklausomoje Lietuvoje išsivešėjusiems keliems pieno ir sūrių oligarchams būtų „pakirsta“ per jų milžiniškus pelnus.

Taigi, kad mes Lietuvoje galėtume gyventi kaip normalūs europiečiai, reikia labai nedaug – kad mūsų valdžia žiūrėtų ne „maximų“, stonių, „gazpromų“ pelnų ir savo „otkatų“, o Lietuvos gyventojų interesų. Tačiau „parsidavusi“ ir „supuvusi“ konservatorių valdžia su savo lyderiu Andriumi Kubiliumi to nepadarys.

Vytauto Landsbergio užantyje nuo „maximų“, stonių,„gazpromų“ atkutusi, mockų „žaliomis devynerios“ prigirdyta nuodinga Kubiliaus „gyvatė“, įsisiurbusi Konservatorių partijai ir visai Lietuvai į kaklą, tol čiulps mūsų visų kraują ir mokesčius, kol Lietuva išleis savo paskutinius syvus.

Todėl dabar yra tik du keliai, kaip Konservatorių partijai ir Lietuvai išeiti iš susiklosčiusios katastrofinės situacijos: nukirsti šitą Gordijaus mazgą – pakeisti Vagnorių II-ąjį (taip tautoje dabar vadinamas Andrius Kubilius), kol jis galutinai nepasmaugė Lietuvos ir nesumaustė mūsų galvų ant „maximų“, stonių ir „gazpromų“ „kuolų“. Nes tik pakeitus Andrių Kubilių nekeliaklupsčiaujančiu „maximoms“, stoniams ir „gazpromams“ premjeru bei valdančiosios partijos pirmininku, kuriam pirmiausia rūpėtų Lietuva ir jos ateitis, būtų galima sustabdyti kritimą bedugnėn ir pamažu pradėti kopti iš tos duobės.

Priešingu atveju visi privalėsime pamiršti savo politines pažiūras ir spalvas, kokioms kas simpatizuoja, ir turėdami omenyje vieną vienintelę „politinę partiją“, kurios vardas – LIETUVA, jungtis į bendrą išsivadavimo iš OKUPACIJOS jėgą. Nes – prieš 20 metų išsivadavę iš Tarybų Sąjungos, mes patekome į DAR BAISESNĘ OKUPACIJĄ: jei prieš 20 metų vadavomės iš svetimo, o dabar mus engia PARSIDAVĘ SAVI.

Nors … Šituo atveju dar yra ir trečias variantas. Tiesa, utopinis turbūt – kad Andrius Kubilius, dviračiais pavažinėjęs po Lietuvą, iš „maximos“, stonių ir „gazpromų“ „auksinių pinigėlių“ hipnozės atsibus. Ir tada su prezidente Dalia Grybauskaite suglaudęs pečius eis ta kryptimi, ant kurios užrašyta ne „Otkatas“, o LIETUVA. Nes ar tu esi premjeras, ar Rimantas Stonys, ar „bomžas“ sąvartyne, – visų likimas vienas: duobė 2×2. Mat nei už korupcinius projektus gauti „otkatai“, nei elektrinės, nei uždirbti milijonai bilieto į nemirtingumą nenupirks. Tačiau istorija – taip, ji yra nemirtinga. Ir į istoriją Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius tikrai įeis. Tik koks – kaip PARSIDAVĖLIS bei SAVAS OKUPANTAS ar LIETUVOS IŠGELBĖTOJAS? Šiandien nuspręsti turi tik jis pats.

2009-08-19

Komentarai

 

 

 
 1. Nebuvo jokio išsivadavimo. Buvo socialistinės santvarkos sunakinimas pakeičiant ją kapitalistine. „Kova už nepriklausomybę“ vyko daugiau dėl politinių motyvų, nei ekonominių. Politika naikino gerbūvi, ekonomiką.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Jeigu is C paneles deiegi nauja duomenu baze automatiniu budu wordpressui, arba instaliavai automatiniu budu wordpress ant naujo domain vardo: 100% turi latin kodavima. eik is C paneles i Mysql administravima. Mysql bazej pasiziurek kur pasikeitei koduote. Jei tik pakeitei pagrindiniam lange kad visos mysql bazes butu utf-8, tokiu atveju netiks. Ieini i konkrecia duomenu baze kuri priskirta wordpressui (jei turi tik viena dar lengviau, nereikia ieskot kur kuri ) ir ziuri ten kodavima. 99% kad bus latin kuria reikes pataisyti i utf-8 ir ishsaugoti. Po to atsiras visi lietuviski simboliai. Jeigu vis dar neiaisku kur kaip ir kas: rasyk

   Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Nesuprantu, kuriu galu skundziasi? TSRS buvo sukurta per didelius vargus kaip alternatyva vakarietiskam-krikscioniskam kapitalizmui. Sistema buvo sukurta tam, kad butu geresne negu iki tol egzistavo. Ir ji is tiesu, daugume atveju, save pateisino, nors ir veike vargais negalais. Dabar, sujude paskui Landsberio-debilo ir jo signataro klika, zmones apeme naikinimo manija, atseit, sunaikine gyvensime geriau – kaip Amerikoje.
  Ko tikejosi redaktore ir signataru klikos nare Jasiukaityte? Kaip Lietuva galejo pasidaryti geresne? Kokia santvarka joje turejo buti sukurta, jei socialistine neitiko? Atsakymas – jokios. Nes paprasciausiai jokios kalbos apie tai net nebuvo. Buvo tik viena masine psichoze – sugriauti saitus.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Valstybė yra kuriama tam – kad savo gyventojus apsaugotų nuo išorės priešų ir vidaus savivaliautojų žmonėms keliamų pavojų. Todėl pasaulyje visuotinai priimti civilinės teisės pagrindai labai ilgą laikotarpį iš esmės buvo vienodi ir nekintantys. Dabartiniame istoriniame laikotarpyje visi viešai vykdomi tų teisės pagrindų pažeidimai yra „pateisinami“ „valdžią turintiesiems“ sąmoningai iškraipius civilinės teisės pagrindus ir tą iškraipymą „įteisinus“ – arba (kaip porevoliucinėje Rusijoje) – teisės pažeidimai pateisinami vien ideologiškai. Tai vadinamieji „politiniai sprendimai".
  Grupė žmonių Rusijoje suvokė, kad teisingus teisės pagrindus galima pagrįsti jų atitikimu teisingai pasaulio sandarai. Tuo tikslu jie kuria „Koncepcija obščestvennoj bezopasnosti“ (Visuomenės saugumo koncepcija) vadinamą pasaulio tikrovės pažinimo sistemą. Aš savo internetinės svetainės forume (dar nežinodamas apie rusų darbus šioje srityje) – pradėjau „DISKUSIJĄ APIE NEPRIEŠTARAUJANTĮ TIKROVEI PASAULIO SUVOKIMĄ IR APIE ŽMONIŲ VIETĄ TAME PASAULYJE“ . Akivaizdu, kad jeigu žmogus aiškiai suvoks jog „politikai“ jam liepia nepripažinti pasaulio sandaros tikrovę – kas yra tolygu žmogui atsisakyti savarankiškai protauti – tai tas žmogus taip nesielgs. Ir tuomet teisėtvarkai atstatyti nereikės jokių revoliucijų. Dar prieš kelis tūkstančius metų senovės Kinijos filosofai mokė – kad visos žmonijos problemos kyla iš žinių trūkumo.
  Kviečiu Jus apsilankyti mano asmeninėje internetinėje svetainėje zenonas taškas visokybes taškas com ir įnešti savo indėlį į aiškaus ir argumentuoto lietuviško pasaulio tikrovės suvokimo atkūrimą.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Re: "Zenonui Jurgelevičiui – 2009 08 21 12:29…"
  Paaiškinsiu kuo paprasčiau: visuose forumuose komentarų rašytojai skundžiasi valdžios savivale, siūlo "kosmetines" reformas – tačiau giluminių blogio priežasčių neįžiūri. Kad ir kokia nešvaria "politika" užsiimtų "valdžią turintieji" niekas jų teisinės atsakomybės nereikalauja ir iš daro juos atleisti nesiūlo. Jeigu Jūs esate kitokios nuomonės – tai gal paaiškintumėte: kodėl "pačios geriausios kokią tik žmonija galėjo sugalvoti" (demokratinės) valdžios pareigūnams galima savivaliauti bei piktnaudžiauti teise kaip tik jie sugalvoja – o liaudis (kurios dalimi yra komentarų rašytojai) nemato esamos valstybės valdymo sistemos ydingumo ir vieningai neieško išeities iš esamos padėties? Kaip dėl vertybių – tai jos labai paprastos – pirmiausiai: nemeluok ir nevok.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Tiesog idomus Tamstos palinkėjimas komentatoriams, nes visiškai neaišku kas yra " lietuviškų vertybių sistemos / a ir apie ją susiburti". Gal galite sukonkretinti, o kas liečia " nėra sugebančių paprastais žodžiais suprantamai paaiškinti – kas jie yra šiame pasaulyje ir ką jie jame veikia " ,bent man per aukšta materija. Atsiprašau

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Straipsnio autorei dėkoju už eilinį įdomų straipsnį ir už bandymą apeliuoti į pono ministro pirmininko savigarbą. Tačiau abejoju dėl pozityvių to apeliavimo rezultatų.
  Rašantiems komentarus siūlyčiau pirmiausiai pabandyti susitarti dėl vieningos lietuviškų vertybių sistemos ir apie ją susiburti (padaryti tai – ko "valdžią turintieji" iš Jūsų visiškai nesitiki ir kam jie visiškai nėra pasiruošę). Mane stebina tai – kad Lietuvoje pilna žinančių kaip reikia valdyti šalį – tačiau nėra sugebančių paprastais žodžiais suprantamai paaiškinti – kas jie yra šiame pasaulyje ir ką jie jame veikia (komentaro autoriui V.B. tai netaikoma).

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Šiek tiek rusofilas…toks jau.

  Jeigu gyvenu daugiabutyje ir pastoviai pro mano lubas teka skystis geltonas. Muzika garsiai groja kasdien, net naktį. Niekas nepadeda.

  Kas kaltas: ar namo statytojas, kad pastatė peršlampamą namą, su bloga garso izoliacija, ar kaltas kaimynas, kuris įtakoja mane neigiamai?

  Čia rusofilams supaprastintas pavyzdys.

  Rusija visada kenkia ir nori įtakoti kaimynes. Rusofilai yra pavojingi, nes to nesupranta (arba nenori suprasti). Čia ir taip aišku. Kokią įtaką gali padaryti Lietuva Rusijai ir Rusija Lietuvai? Man atrodo ir taip aišku…na jo reik paminėti Landsbergį, jis tai tikrai nugalės Rusiją.

  Kuo daugiau rusofilų ir su numirusiom smegenim asmenų, tuo bus sunkiau kažką keisti ir ne Seimas kaltas, o žmonės, taip kvailai mąstantys, apie politiką nieko nesuvokiantys, o kalbantys daugiau už bet ką.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. siToks TAMSIUJU dievo kuriniu darbas.Sviesiuju kuriniu darbas,stebet kaip negalima elgtis.Maziau kreip savo "sviesias"mintis prie mamonos ir troksti valdzios(kaip valdant kitus,taip ir norint but valdomiems).Situ salygu patiems nevykdant prasom "sviesiesieji"valdzios nekeikti,nes jie jus dar ne taip pamokys ir bus TEISUS.Jusu paciu TROSKIMAI jus MUSA,"tamsiuju"PAGALBA.Jie KUREJUI ne ka maziau NAUDINGI negu "nuskriaustieji"….kadangi MOKO is iliuziju sugryzt i realybe ir pazint blogi ir geri.Evoliucijos begi "tamsieji""svieseja","sviesieji""tamseja"kol pagaliau epohu sankirtoje VISI NUSVINTA ir drauge evoliucionuoja toliau ir vystosi harmonijoje.Tik aisku kol griaustinis nekerta ir tiems ir aniems per smegenis tol jie "neperegnoja"(nenusvinta).Be pykcio,sekmes.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Aš buvau dviejose partijose -Tautininkų Sąjungoje ir Tėvynės Sąjungoje.Ką apie jas galiu pasakyti ?Nieko gero Tautininkų Sąjungos načialninkas Rimantas Smetona pasirodė visišku avinu,tačiau siekiančiu tapti Tautos tėvu.Palikau šią naivių žmogyčių bandą,nuėjau į Tėvynės Sąjungą,o ten tas pat -buvo tik ir pliurpiama koks genialus tata Landsbergis ir jokių ,jokių diskusijų politiniais ar ekonomoniais klausimais.Palikau ir šitą megztų berečių partiją.Šios partijos,o ypač Valinsko "partija" neturi jokių partijos požymių.Pritariu Jums,kad reikia nutraukti partijų finansavimą ir panaikinti balavimus pagal partijų sąrašus,nes tuomet žmogus esi priverstas balsuoti už katinus maiše,po to kai šie katinai bus išrinkti net nebandyk į kurį nors kreiptis nes jis tave pasiūs po velnių arba na—ui.Tegul kiekvienoje rinkiminėje apygardoje partijos(gaujos) stato per rinkimus po vieną kandidatą,nepartiniai taip pat ir balsuokime už konkrečius asmenis, vienas kuris laimės apygardos rinkimus taps Seimo nariu.Dabar Seime tupi 141 laimės ieškotojas ir bent 282 jų padėjėjai,kuriuos pastoviai apvaginėja Seimo nariai,kaip madam Baukutė.Su 71 protingu Seimo nariu bent būtų galima pradėti šnekėti,o gal ir jie patys sugebėtų susišnekėti.Pilnai įtikėtina,kad į Seimą nepatektų tokie "intelektualai" kaip Valinskas,Baukutė ar 15 metų teisę studijuojanti Aleknaitė.Nuo to Lietuvai būtų tik lengviau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. kiek suprantu aktyviai skaitote šio tinklapio medžiagą ir turite idomių ( tiesa Lietuvoje kol egzistuos partinis valdymas neįgyvendinamų ) pasiūlymų. Aš gi savo ruožtu siūlyčiau pradėti nuo partijų, t.y. nutraukti bet kokį partijų finansavimą iš biudžeto, nes tai dvigubas valstybės pinigų išėmimas. Paklaisite kodėl dvigubas ? Ogi todėl, kad visi patarėjai, padėjėjai, neturintis net elementarių žinių, tampa valstybės labiausiai apmokamais darbuotojais. Kas dėl straipsnyje keliamų minčių ? Tiesa sakant, negaliu sutikti su daugumą iš jų, nes visa eilė teiginių neatitinka tikrovės. Na sakykime teiginys " ir vienų, ir kitų šeimininkas tas pats – OLIGARCHAI, priklausantys nuo Rusijos." prisiminus Mažeikių naftą, Telekoma ir t.t. sąsąjų su Rusija reikėtų labai ir labai ieškoti. Dėl pieno pramonės sugriovimo kaltinti Rusiją tiesiog nepadoru, nes Lietuvos ūkis buvo griaunamas remiantis šiuo metu bankrtuojančia laisvos rinkos ideologija. Taigi, nederėtų visų šunų kabinti ant Rusijos ir tuo pačiu bandyti atimti pono Landsbergio "arkliuko" aAlgirdas

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. tiek dujinė elektrinė, tiek branduolinė yra tas pats šudas, reikia statyti nepavojingų technologijų, gaminančią elektrą iš atsinaujinančių vietinių energijos šaltinių.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 12. Lietuvoje būtina įvesti tvarką teisėsaugoje,iš jos reikia išimti čekistus su sovietinių teisininkų diplomais.Teismų ir prokuratūros darbas turi būti kontroliuojamas,tačiau kontrolę turi vykdyti ne kažkokia AMB prisigalvota Teisėjų taryba,o Prezidentui pavaldi institucija.Su dabartiniu Seimu susikalbėti neįmanoma,nes ten susirinkę visos pakampių šiukšlės.Reikia REFERENDUMO,kad šį "seimelį" būtina paleisti,nes dabartiniai laimės ieškotojai tupintys Seime patys nepasileis ir paskelbti naujus rinkimus,tegul 71 rinkiminėje apygardoje bolotiruojasi konkretūs kandidatai,bet ne partijų (gaujų)katinai maiše.Lai kiekviena rinkiminė apygarda išsirenka po 1 Seimo narį.Viso būtų 71 Seimo narys.ir 142 jų padėjėjai.Tikėtina ,kad šiukšlės į Semą nepatektų.Normalus Seimas galėtų pradėti normaliai dirbti.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 13. Ar gali buti koks nors receptas, kad dori zmones, pakile iki aukstumu, nepasiduotu sistemai? Gal reiketu, jei nera tokio recepto, sita sistema bandyti sugriauti?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 14. Sistema sugadina žmones. Jeigu iki tokių aukštumų ir užkopia dori, sistema juos suryja, sukorumpuoja.

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
9 klausimai apie viešuosius pirkimus, kurie padės Jums tinkamai pasiruošti dalyvavimui
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 8
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (2)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (5)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (5)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (7)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (4)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (1)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys (1)
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas (1)
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą? (1)
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai (1)
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (2)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos (1)
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį (1)
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (8)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (2)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...