Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Vasaris 20 Trečiadienis
 

Nuomonė. Reitingai: paniekinta Lietuva

2012-04-30 23:19 | Naujienos | Komentarų (316)

Dar prieš kelerius metus V.Uspaskich Rusijoje prašėsi politinio prieglobsčio, o dabar jau neslepia ambicijų po Seimo rinkimų būti Lietuvos premjeru. KK nuotr.


Dr.Algimantas Matulevičius

Į Lietuvą atėjo ilgai lauktas pavasaris. Deja, pavasario nesijaučia mūsų valstybės gyvenime. Kaip masiškai emigravo lietuviai iš savo Tėvynės, taip ir toliau emigruoja. Kaip valdžia aiškino, kad gyvenimas gerėja, taip ir toliau aiškina. O žmonės kaip skurdo, taip ir toliau skursta. Jau nieko nebejaudina ir valdžios patyčios dėl minimalios algos, arba ponios, save sureikšminusios ekonomistės, vieši pareiškimai, kad pensininkai Lietuvoje iš pertekliaus tunka. Kaip vagys vogė milijonais ir milijardais, taip ir toliau vagia. O teisėsauga, kaip bylų nekėlė ir į kalėjimus jų nesodino, taip ir toliau nesodina. Jiems nėra laiko. Jiems nėra laiko, nes visos jėgos mestos sutramdyti savo nužudyto brolio mergaitę ginančią Neringą Venckienę ir paruošti plataus masto visų šalies teisėsaugos pajėgų puolimo operaciją, paimant mažąją mergaitę iš Klonio gatvės. Gal tikrai tik vienas pragiedrulys ir beliko niūrioje Lietuvos padangėje tai – Justino Marcinkevičiaus dorovinių vertybių Lietuva, susitelkusi Garliavoje ginti visų Lietuvos bedalių simbolį – mažąją mergaitę.

Tačiau besidžiaugiant, kad mergaitės gynėjų gretos didėja, o valdžios pajėgos įstumti Lietuvą į dar vieną amžiaus aferą – Visagino atominės elektrinės statybą, – sutinka vis labiau augantį pasipriešinimą, mes nepastebėjome dar didesnės sėlinančios grėsmės. Apie šią grėsmę pats kaltininkas pareiškė ciniškai ir brutaliai. Tai – ponas Viktoras Uspaskich’as, kuris dar praeitą rudenį viešai pareiškė, kad bus Lietuvos premjeru. Niekas į tai rimtai nesureagavo. Nereaguoja ir dabar. Sveiko proto logika mums sako, kad žmogus, negimęs ir neaugęs Lietuvoje, sunkiai kalbantis lietuviškai, nesugebėjęs susitvarkyti su savo asmeninėmis moralės problemomis, net galimai nusikalstamai susiorganizavęs diplomą, kažin ar gali atstovauti vienai iš valstybės valdžios grandžių.

Suprantama, kad normalioje, save gerbiančioje bendruomenėje tokios neskaidrios reputacijos asmuo apie jokią politinę karjerą net svajoti nedrįstų. Esu tvirtai įsitikinęs, kad jam jokių prošvaisčių nebūtų ir jo gimtojoje Rusijoje. Tačiau mūsų Lietuvoje yra savi ypatumai. Šis nedoras verslininkas, apgavęs ne vieną verslo partnerį, o kai ką palydėjęs net anapilin (apie tai viešai pasakojo buvęs Seimo pirmininkas Viktoras Muntianas, beje, po to jo paviešinti faktai nebuvo apskųsti teismui – reiškia, tai tiesa?), prasukęs ne vieną aferistinį verslo sandorį, – jau vien už tai turėjo sėdėti Lukiškėse. Tik keli faktai. Garsioji ofšorinė kompanija “Jangila”, kai jos sąskaitose buvo areštuoti 270 milijonai neteisėtai gautų litų, kurie privalėjo būti konfiskuoti Lietuvos valstybės naudai, V. Uspaskich’ui talkinančių nusikaltėlių teisėsaugininkų ir politikų dėka buvo leistos jam pasisavinti, taip padarant ne tik moralinį, bet ir rimtą materialinį nuostolį Lietuvai. O tai jau rimta baudžiamoji byla. Ir antras epizodas, kai ponas pardavė “Vikondos” bendrovei priklausiusį prekybos tinklą. Pirkėjas buvo prekybos tinklas “Ekonomija’ ir pirko “Vikondos” prekybos tinklą už 30 milijonų litų. Sandoris buvo įteisintas per ofšorinę kompaniją už 1 litą ir Lietuvos valstybė vietoj milijonų litų mokesčių gavo tik špygą. Špygą, kurią taip mėgsta rodyti lietuviams ponas Viktoras per savo gausius pasirodymus teleekranuose.

Teisingai jis daro. Nes šitie „litovcai“, kaip jis mus viešai yra pavadinęs, neturi nei sveiko proto, nuovokos, nei savigarbos.

Parodykite jūs man nors vieną civilizuotą valstybę, kur aukščiausi šalies pareigūnai su tokio masto avantiūristu ir aferistu sėdėtų prie vieno stalo ir svarstytų kaip valdyti valstybę? Kaip suprasti profesoriaus Vytauto Landsbergio abejingą poziciją, posėdžiaujant ES parlamente kartu su V.Uspaskichu, žinant, kad jis tampriai susijęs su Rusijos užsienio žvalgybos tarnyba? Kad V.Uspakichas susietas su SVR (tai rusiška abreviatūra Služba vniešneij razviedki Rosiji, kurios darbuotojai vadinami “svarščiki” – lietuviškai – “suvirintojai”… simptomatiška…) žino Lietuvos VSD. Apie tai viešai (2006 m. pavasarį), po nuvertimo iš Seimo pirmininko pareigų, kalbėjo ponas Artūras Paulauskas. Apie tai buvo skelbta ir “Wikileks” išviešintoje JAV ambasados diplomatų susirašinėjime su Vašingtonu. Apie tai yra ir Seimo NSGK parlamentinio tyrimo medžiagoje. O Seimo stenogramose galima rasti mano viešą reikalavimą Seimo pirmininkui, kad būtų suorganizuotas slaptas Seimo posėdis, kuris aptartų šio Lietuvos nacionaliniam saugumui grėsmę keliančio asmens veiklą prieš Lietuvos valstybę. Tuomet jis dar buvo Maskvoje. Ir jei tada būtų pasielgta dorai ir principingai šio žmogaus atžvilgiu, šiandieną Viktoro Uspaskich’o Lietuvoje ir nebūtų.

Neįvertinta V.Uspaskich’o veikla prieš Lietuvą ir jam būnant Ūkio ministru. Niekas nepaneigė viešai aptarinėtų faktų, kad jis už ES lėšų dalybas galimai ėmė didžiulius kyšius. Į mano žodinį paklausimą apie šiuos faktus, aukštas generalinės prokuratūros pareigūnas atsakė: “ .. lai jis (V.U.) nebando grįžti į Lietuvą, mes jį už tai tikrai pasodinsime, medžiagos daugiau nei reikia…”. O ko verta jau šeštus metus besitęsianti nelegalių 25 milijonų litų įvežimo į Lietuvą ir jų panaudojimo, neteisėtai užgrobiant šalies politinę sistemą, istorija. Yra pakankamai įrodymų, kad tai buvo jo su šeimininkais sąmoningas veiksmas, siekiant bet kokia kaina gauti valdžią, kurią būtų galima naudoti savo nuožiūra. Šis veiksmas niekuo nesiskiria nuo valstybės perversmo ir taip turi būti kvalifikuojamas. Tačiau niekšingų ir tingių prokurorų dėka, ši byla buvo specialiai supainiota, o nedorų teisėjų tempiama iki begalybės.

Pagal visas egzistuojančias teisės normas Darbo partija seniai turėjo būti uždaryta kaip nusikalstama grupuotė, o V.Uspakich’as sėdėti Lukiškėse mažiausiai 15 metų. Ko vertos kalbos apie karines grėsmes Lietuvai, kai net nesislapstant valdžią bandoma perimti taikiai, rafinuotai meluojant ir išnaudojant visas šios antihumaniškos sistemos silpnąsias puses, panašiai kaip tai padarė Adolfas Hitleris Vokietijoje.

Deja, niekas nepergyvena ir toliau abejingai stebi šį farsą, kai jau kuris mėnuo Darbo partija vyrauja reitingų viršūnėse, o V.Uspakich’as puikuojasi TV ekranuose kaip būsimas Lietuvos premjeras. Didesnio pažeminimo ir šalies prestižo sutrypimo dar mums neteko patirti per visą Lietuvos Nepriklausomybės istoriją.

Brangūs lietuviai, mane tai žeidžia. Negi tai nežeidžia jūsų? Mes tokiu savo veiksmu tik patvirtinamame savo priešų teiginį, kad lietuviai yra tokie nemokšos, jog nesugeba susitarti ir patys valdyti savo valstybę, todėl jiems būtinai reikia prašalaičio.

Nereikia mūsų kvailinti – visas šis populiarumas nupirktas juodais pinigais. Neužteks tiek pinigų vien iš Kėdainių agurkų, kiek jų reikia milijoninei reklamai ir kasdieniniams pasirodymams per TV apmokėti. Tačiau skaudžiausia yra už tuos savo tautiečius, kurie jį remia ir juo tiki. Negi, žmonės, jūs nesugebate atskirti pelų nuo grūdų. Negi jūs pamiršote, kaip jis jau ne kartą žadėjo pasidalinti savo nežinia iš kur atsiradusiais (tik ne iš agurkų) milijonais, pakelti į neregėtas aukštumas smulkų ir vidutinį verslą ir sutvarkyti valstybės valdymą.

Lietuviai, atsibuskite! Juk gavote ne tai, ką žadėjo, o tik didelę špygą. Negi jums nė kiek neužgauna ambicijos, kad jis, akivaizdžiai prisidirbęs, bėgo į Rusiją, kur jį nuo Rusijos prokurorų saugojo ta pati SVR? Negi nežinote, kad ten jis prašėsi politinio prieglobsčio? Ir patikėkite, kad 25 milijonus litų (nors tik šie fiksuoti, o jie teka ir dabar…) jis gavo ne už gražias akis, o už konkretų darbą. Pagrindinė jo veikla yra parodyti visam pasauliui, kokie „litovcai“ yra durneliai, kad verkšlendami apie stalinizmo represijas bei Rusijos okupaciją, patys savo noru suteikia valdžią susikompromitavusiam, amoraliam, apsimelavusiam, apsivogusiam veikėjui. Negana to, jei jam pasiseks, – su teisinga ir pasiturinčia valstybe galite atsisveikinti. Lietuva gyvens taip, kaip gyvena Kėdainiai, kur yra viena tiesa ir, kur eilinis žmogus jam vergauja.

Jeigu netikite, pasiklauskite Lietuvos patrioto Šarūno Paberalio, kurį jis su savo tarnu teisėju V.Kondratjevu išgujo iš Lietuvos, ir kuris JAV federalinio teismo nebuvo išduotas Lietuvai pagal mūsų generalinio prokuroro (o persekioja jį ponas V.U.) prašymą, nes JAV teismas mano, kad Lietuvoje su juo bus susidorota.

Tarp kitko, apie šį gėdingą Lietuvos Temidės fiasko mūsų “nepriklausoma” žiniasklaida tyli. Nepamirškime ir tokio, gal kai kam ir nereikšmingo, bet man esminio dalyko – šiam ponui tapus premjeru, su Lietuvos nepriklausomybe galite atsisveikinti. Netikėkite jo liejamomis krokodilo ašaromis, jis mūsų ne tik negerbia, bet ir nekenčia mūsų. Tą jis puikiai įrodė visaip dergdamas Lietuvą, kai slapstėsi nuo šalies teisėsaugos Maskvoje, o dabar tą patį daro Briuselyje.

Brangūs lietuviai, negi mes jau taip palaužti ir supriešinti, kad patys sau kilpą ant kaklo neriamės? Kviečiu atsibusti. Vienykimės. Patys galime ir privalome susikurti savo tvarkingą, teisingą ir pasiturinčią valstybę. Tikrai žinau, kaip tai galime padaryti ir su jumis būtinai apie tai pasidalinsiu. Dabar esminis visų mūsų uždavinys, kad padėtume suklaidintiems atsipeikėti nuo parsidavėlių žurnalistų kerų ir melo, be jokios doros ir sąžinės skleidžiamo iš TV ekranų ir kitų žiniasklaidos priemonių.

Netikėkite jo reklama, kad jis ne klaninis. V.Uspakich’as ir jo grupuotė tampriai veikia su “valstybininkų” klanu ir yra penktosios kolonos sudedamoji dalis, legaliai veikiančios prieš mūsų valstybę. Negi mes tokie nenuovokūs ir eilinį kartą tapsime reklamos aukomis? Jo lozungą “Mes žinome kaip…“ būtina pataisyti į “ Mes (t.y. jie) žinome kaip – vogti ir jus apgauti!”. Tada jis bus teisingas ir atviras. Jei jus tai tenkina, tada balsuokite už jį, tikai po to neverkite ir nebėkite slėptis į užsienį, bet garbingai vergaukite Kėdainių kniaziui iš Urdomo.

Komentarai

 

 

 
 1. kirjoitti:Hello There. I discovered your blog using msn. This is a very netaly written article. I’ll be sure to bookmark it and come back to read extra of your helpful info. Thank you for the post. I will definitely return.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Kardofoną su jų Kalėdine eglute esi klausęs? Paskui senkuai Rondo (netgi lygtai tebegroja?) Nematau kadaise buvusios kultine Nerijos ir dar prieš ją buvusių Kopų balsų

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Na kas liečia V. Uspaskicho asmenybę jo skleidžiamai psichologija ir daroma įtaka žmonėms turi pernelyg daug ambicingų ir liguistumo požymių ir jo valstybinėms politinėms struktūroms patartina saugotis.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. kodėl visi prisidirbėliai ant Lietuvos, kalbėdami nosį rauko?… Šarkinas, “kniazius”…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. kokiu gali but premjeru, jei lietuviu kalbos nemoka. Jau but Kedainiu “kniaziu” turetu uztekti!

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Alfoje yra garsaus Italijoje žmogaus Massimiliano Frassi, su pedofilija kovojančios asociacijos PROMETEO vadovo, straipsnis:

  VAIKŲ GROBUONYS SUDRASKO LIKIMUS

  Thumb up 0 Thumb down 0

 7. Ka ne klaninis Uspaskichas ir ne klanine darbo partija daro sprendziant Mergaites likima?????Kaip jie balsavo seime del Garliavos ivykiu???Kokie buvo ju veiksmai???

  Thumb up 0 Thumb down 0

 8. Kai Junokas Seime prakalbo apie ,,žemgrobius” Matulevičiaus pavardė labai gražiai ,,skambėjo”su kitais tokiais pačiais.Tiesa,lyginant su Uspaskicho byla [kuri atkeliavo iki teismo] tai buvo ten- nuimtas STT vadovas Junokas.Byla nepasiekė teismo.Matulevičius su kompanija liko ,,švarūs”
  Pasidomėkite,kokiais turtais disponuoja Matulevičius ir kokie aitvarai juos jam sunešė.Tada ,,Jo lozungą “Mes žinome kaip…“ būtina pataisyti į “ Mes (t.y. jie) žinome kaip – vogti ir jus apgauti!”. labai sėkmingai prisitaikys ir dr.Matulevičius.
  P.S.Įdomu ar dr.Matulevičiaus atveju nėra ,,DRAUGAS…”

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • ir sakau, agurką ar ledų ar dešrą paėmei, pasakei, ačiū, duok dar, o paskui prabalsavai kaip reikia Tėvynei

   Thumb up 0 Thumb down 0

 9. Pastaruoju metu ‘kniazius” labai nosyte sniurkscioja.Zenklas,kad koksa pamiles.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 10. balsuos už Algimanto Matulevičiaus Tautos vienybės sąjungą o jei jie eis kartu tai už bendrą Algimanto ir Neringos komandą

  Thumb up 0 Thumb down 0

 11. nebalsuos nė vienas protingas, o tie, kurie balsuos, bus kniaziaus autai, taip mes, tauta, juos ir vadinsime

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Google Scholar je4tte4e4 useita taojha lf6yte4me4tte4, ja on hankala tiete4e4, mite4 julkaisuja siite4 uupuu. Ste5hlen CV (lf6ytyy verkosta) on parempi le4hde, ja sielle4 on erikseen eritelty julkaisut, joissa on ollut vertaisarvio.

   Thumb up 0 Thumb down 0 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Gydytoja nė karto nesinaudojo sezoninėmis vakcinomis 2
Teisingumo ministras atleido Klaipėdos antstolę 1
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Prezidentė: Švęskime Vasario 16-ąją, kaip išsivadavimo ir laisvės šventę! (14)
Brangieji, atkurtoji mūsų valstybė skaičiuoja naują šimtmetį savo ilgaamžėje istorijoje. Švęskime Vasario 16-ąją,...

Sovietų kariuomenės nusikaltimai Lietuvoje: prieš ir po okupacijos (1)
Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centras internetinėje svetainėje www.kgbveikla.lt baigė publikuoti dokumentus apie nusikalstamą...

Rusijai gresia vadinamojo S. Magnitskio akto Europos variantas (13)
EP Užsienio reikalų komitete pirmadienį apie 17.30 val. Lietuvos laiku bus svarstoma rezoliucija...

Mirė žinomas disidentas Petras Cidzikas (16)
Sausio 21-ą, paryčiais, mirė žinomas disidentas ir visuomenininkas, pogrindžio spaudos platintojas, politinių bado...

In memoriam. Mirė lietuvybės puoselėtojas Tomas Vaisieta    (2)
Trečiadienį, 2018 m. lapkričio 21 d., paryčiais mirė žymus, ilgametis Lietuvos naciobnalinio dramos...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
R.Šalaševičiūtė: Teismo psichiatrijos ekspertų problemos, iškeltos konferencijoje, turėtų tapti pagrindu įstatymų pakeitimams
Vasario 8 d. Lietuvos Respublikos Seime vyko Socialinių reikalų ir...
Ką atsakyti M. Puidokui? (41)
Kvietimas dr. Mindaugui Puidokui kandidatuoti į Lietuvos prezidento postą Lietuvai...
R. Morkūnaitė-Mikulėnienė: „Premjeras dirbtinai kelia konfliktus ir skatina aplinkos sektoriaus stagnaciją“   (1)
Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos seniūno pavaduotoja Radvilė...
 
Teismas vėl atmetė „MG Baltic“ reikalavimą atlyginti 13 mln. Eur tariamą žalą (7)
Lietuvos apeliacinis teismas dar kartą atmetė ieškovės UAB „MG Baltic...
Rusijos žurnalistas A.Nevzorovas nufilmavo Medininkų žudynes? (281)
Kas iš tiesų įvyko 1991-ųjų metų liepos 31 d. naktį...
Aukščiausias teismas abejonių dėl įrodymų Medininkų byloje neišsklaidė (38)
Nors Aukščiausiasis teismas vasario 28 d. ir paliko galioti Apeliacinio...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Interneto paslaugų teikėjai savo sąskaita privalės blokuoti prieigą prie interneto svetainės linkomanija.net
Lietuvos apeliacinio teismo teisėjų kolegija, apeliacine tvarka išnagrinėjusi ieškovės asociacijos...
Vilniaus rajono kelyje – tragiška nelaimė. Žuvusiųjų artimiesiems – Prezidentės užuojauta (7)
10.36 val. Vilniaus r., Melkio k., kelyje Pikeliškės – Maišiagala. 35 km.,...
Alytaus policija įspėja: mūsų mieste nėra vietos „mirties pardavėjams“
Rugsėjo 6-oji nerami buvo Ulonų seniūnaitijos gyventojams, čia Alytaus apskrities...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (1)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
Išaugo šauktinių pasitenkinimas tarnybos sąlygomis kariuomenėje
Auga šauktinių pasitenkinimas tarnybos sąlygomis. Lyginant su 2016 m., 2018...
Tarptautinėse pratybose „Rapid Trident 2018“ Ukrainoje Lietuvos kariai dalijosi patirtimi, kaip geriau taikyti NATO standartus (2)
Rugsėjo 14 d. Ukrainos Lvovo srityje, Yavoriv poligone baigėsi didžiausios...
Kroatija tęs dalyvavimą Lietuvoje dislokuojamame NATO batalione
„Lietuva dėkoja Kroatijai už sprendimą vėl atsiųsti savo karius į...
 
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (20)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sirijoje – raketų smūgis, JT ST atmetė Rusijos parengtą rezoliuciją (26)
Naktį iš penktadienio į šeštadienį JAV, Prancūzijos ir Didžiosios Britanijos...
Baltarusija raginama stabdyti Astravo atominės elektrinės statybą (2)
Birželio 27 d. Europos Tarybos Parlamentinė Asamblėja (ETPA) plenarinės sesijos...
Sportas   Laiškai
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
Prezidentė pasveikino plaukikus R. Meilutytę ir D. Rapšį su Europos čempionato aukso ir bronzos medaliais
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Danijoje vykstančiame Europos plaukimo...
 
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...
Netektis advokato Arūno Marcinkevičiaus šeimoje (7)
Advokato Arūno Marcinkevičiaus šeimoje – netektis: lapkričio 1 d. po...
Kaip „Vašingtono agentai“ pavirto „žaliais žmogeliukais“ [Propagandos demaskavimas] (78)
Metalo ir medienos darbuotojų profesinė sąjunga nuoširdžiai dėkoja spaudos atstovams,...