Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
turgelis.net
2021 Birželis 20 Sekmadienis
 

Ramūnas Karbauskis: naujieji metai – naujos viltys, nauji rinkimai – nauji dūmai

2015-01-09 18:59 | Nuomonių ringas | Komentarų (21)

LVŽS pirmininkas, mecenatas Ramūnas Karbauskis. KK nuotr.

Metų sandūroje visada pagalvojame apie tai, ką mums atnešė prabėgusieji, ką padovanos ateinantieji. Nelaikau savęs nei ypač talentingu ar gabiu, tiesiog bandau būti sąžiningas prieš save ir kitus, teisingas savo sprendimuose, moralus savo veikloje. Tačiau gyvenimas mane vis priverčia įrodinėti tai, kas, logiškai mąstant, ir taip yra aišku.

Nebešnekėsiu apie patriotizmą savo tėvynei, kurį įrodinėju ne žodžiais, o kasdieniais darbais. Noriu pakalbėti apie absurdiškus kaltinimus, kurie skleidžiami, siekiant pakenkti mano reputacijai.

Viena žinoma ekonomistė, turinti aiškių politinių ambicijų, viešai pasisakė, neva aš kažkokiu būdu sugebu sumokėti labai mažai mokesčių. Tai ji neva rado mano pajamų deklaracijoje.

Absurdiška taip manyti vien todėl, jog nei vienas, deklaruojantis pajamas, mokesčių nuslėpti negali. Tačiau mano situacijoje yra dar viena esminė priežastis, apie kurią save gerbianti ekonomistė negali nežinoti.

Aš esu ūkininkas ir mokesčius moku remiantis ūkininko ūkio apskaita.  Pajamų ir „Sodros“ mokesčiai, PVM ir t.t.  Deja, šios deklaracijos yra atskirtos ir pildant asmens pajamų deklaraciją ūkininkai turi rašyti tik ūkio pajamas, bet ne ūkio išlaidais, nuostolius, kreditus, mokesčius. Todėl visų ūkininkų asmeninės deklaracijos neatspindi realiai sumokėtų mokesčių sumų.

Ta pati žinoma ekonomistė savo garsioje knygoje, kiek man žinoma, kritikuoja esančią pajamų mokesčių deklaravimo sistemą, bet rinkimų metu apie tai pamiršta?

Kodėl deklaravimas yra toks painus? To reikia klausti Finansų ministerijoje, kuri, kaip mokesčių administratorius, neleidžia asmeninėje pajamų deklaracijoje atspindėti ūkininko ūkio bendro veiklos rezultato.

Absurdas tai, jog net nuostolingai dirbančio ūkininko asmeninėje pajamų deklaracijoje matosi tik pajamos, tad gali atrodyti, jog sumokama mažai mokesčių.

Mano sukurta Agrokoncerno įmonių grupė ir ūkininko ūkis daugiau kaip per dvidešimt metų sumokėjo arti milijardo litų įvairių mokesčių Valstybei, tad girdėti, jog aš vengiu mokėti mokesčius, yra daugiau negu skaudu.

Pastebėjau tokią tendenciją: kai artėja rinkimai, yra sugalvojama vis nauja istorija apie tai, kaip aš kenkiu valstybei. Paskleidžiama melaginga žinia ir daug kartų pakartojama. Belieka pasikliauti žmonių sveiku protu, jog kaltinti žmogų, deklaruojantį pajamas, mokesčiu vengimu yra nelogiška. Liūdniausia tai, jog politikoje dominuoja žmonės, kurie viską įrodinėja liežuviu.

Gerbiami politiniai oponentai, padarykite ką nors vardan tos Lietuvos patys ir nebereikės užsiiminėti melu, siekiant pakenkti dirbančių žmonių reputacijai. Tie, kas šiandien turi Seime daugumą, turtingi ir labai turtingi, net nesugeba ir nenori laikytis savo rinkimų pažadų ir pagaliau įvesti progresinius mokesčius. Jie reikalingi vardan socialinio teisingumo ir mano vadovaujama Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga nuosekliai laikosi pozicijos, kad tai turi būti padaryta.

Esu žemaitis, tad mano kantrybė labai didelė – laikas sustatys viską į savo vietas.  Dirbau, dirbu ir dirbsiu Lietuvos naudai ir jos žmonių gerovei, ką pavydūs politikai apie mane bešnekėtų.

Ramūnas Karbauskis, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga

Komentarai

 

 

 
 1. Nieko nuostabaus.Jeigu žmogus galvoja apie savo krašto gerovę ,reikia jį būtinai apjuodinti ,apšmeižti. Tie parsidavėliai ,marionetės visokie liberastai ,konservastai , socelastai tik ir moka kažkam tarnauti.Baudžiaunikai , ką iš jų paimsi.Būtų puiku juos nušluoti nuo valdžios lovio į šiukšlių dėžę.Užtenka Lietuvai grybauti.Nesu pranašas,bet Pakso niekada nedaleis kandidatuoti į Prezidentus.Pamatysit.

  Thumb up 0 Thumb down 0

  • Kad pas Paksa tera vienintelis gyvenimo ivykis. Jo nuvertimas. O daugiau jokiu realiu darbu. Neveltui tvarkieciu partijoje ir vyksta skilimas ir galiausiai neisvengiamos laidotuves, nes kaip darbieciai, taip ir tvarkieciai su teisesauga turi rimtu problemu….

   Thumb up 1 Thumb down 0

 2. Baisiausia, kad net neskaite straipsnio rasinejat melus. Tai Kubiliaus braizas: zino, kad meluoja, bet vis vien kalba… O del zalio mokescio, tai labai geras mokestis – juk jis butu imamas nuo masinos galingumo ir klases. Jei kas vazineja prabangiais dzipais – visai logiska ir socialiai teisinga susimoketi.

  Thumb up 1 Thumb down 2

  • Kad Karbauskis ant dvieju kedziu. Tau jis parode, laimejes EP rinkimus ir uzleides vieta kitam. Manau zinome, kokia vyksta partijose gyvuliska kova del valdzios, pirmu vietu. Ateis laikas uzims ir tinkama posta, bet kol kas dar, tikriausiai, treniruoja savo raumenis. Stai bus seimo rinkimai, galiausiai ir prezidento rinkimai, tda , manau, ir parodys…

   Thumb up 0 Thumb down 0

   • Vel paskaitykit pirmiausia straipsni. LVZS pasisako nuosekliai uz progresinius mokescius. Kas daugiau turi, uzdirba – dalijasi su kitais. Karbauskis ir dabar tikrai daug nuo savo milijonu skiria svietimo, kulturos, sveikatos projektams. TEGU KIEKVIENAS PROCENTAIS PAEMUS NUO SAVO TURTU SKIRIA TOKIOM LABDARINGOM VEIKLOM. Oi kaip laimingai ir darniai gyventume………

    Thumb up 0 Thumb down 0

   • Vel paskaitykit pirmiausia straipsni. LVZS pasisako nuosekliai uz progresinius mokescius. Kas daugiau turi, uzdirba – dalijasi su kitais. Karbauskis ir dabar tikrai daug nuo savo milijonu skiria svietimo, kulturos, sveikatos projektams. TEGU KIEKVIENAS PROCENTAIS PAEMUS NUO SAVO TURTU SKIRIA TOKIOM LABDARINGOM VEIKLOM. Oi kaip laimingai ir darniai gyventume………

    Thumb up 0 Thumb down 0

  • Negali būti net minčių apie naujus mokesčius ir esamųjų didinimą. Antraip LVŽS vieta istorijos šiukšlyne, kaip ir penkis penkmečius siautėjusios kelių partijų gaujos.

   Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Stebint iš šono susidaro toks vaizdas: Karbauskis galėtų būti puikus lyderis ir vedlys, patraukti paskui save daug žmonių, bet kažkas jį laiko, arba jis nenori. Gali būti, kad daugiau atsiduoda verslui, o politikai dėl to nelieka laiko. Bet tai problema. ant dviejų kėdžių nepasėdėsi. O Karbauskis turi visus duomenis, galėtų išvesti šalį iš aklavietės, būtų puikus Ministras Pirmininkas.

  Thumb up 2 Thumb down 1

 4. Vilnius su sitais rusiskais balvonais ant tilto, ne ka ir skiriasi nuo Lydos ar Sovietsko. Kol rinksim valdzion sena bruda is 2Ka,- tol ir musu gyvenimas ne ka tesiskirs.

  Thumb up 4 Thumb down 2

 5. tai rinkimai,tuoj prasides darbo partijos atnaujintos bilos,tvarkos ir teisingumo bilu tasa,venskienes partijos ignoravimai,jo koncervai ir socdemai dydziausi lietuvos beda… jiems ir neduokit balsu savo,nes taip tesis ir tesis kol koncervai ir socdemai bus valdzioj

  Thumb up 6 Thumb down 0

 6. LVŽS pirmininkas, mecenatas Ramūnas.
  A tai cia sitas, kur pajamu mokescio pernai sumokejo kiek turgaus bobute?
  Tikras valstietis zaliukas, blemba!

  Thumb up 1 Thumb down 6

 7. Ta atseit ekonomistė šitaip kalba iš pavydo, nes po 5 metų eis į prezidentus ir bijo, kad ir jūs jai galit būt konkurentas

  Thumb up 12 Thumb down 0

 8. – palaikyti reikia idėjas o ne gebėjima atsikirsti tinkamai… nemėgstu kai du viename .. politikas vizgi turėtų save sieti su visuomeniniu darbų, o ne savo interesų ratų . Kai pradedame to nepaisyti ..gimsta visokio plauko politiniai ‘humunkulai’. .gebantis derinti net kelias veiklas ..tarpusavyje. Netaikau to konkrečiai karbauskiui ..bet vizgi nereiktų jam to dangstyti po savo labdaringa veikla. Gauta nauda kaip savotiška kompensacija išligoms, ne kokia praktika.

  Thumb up 0 Thumb down 3

 9. Lietuvoje maisto ir daiktų kainos yra kaip Europos vakaruose,
  o algos ir pensijos yra bemaž keturis kartus mažesnės nei Europos vakaruose.
  Ši klaiki būsena priverčia Tautą evakuotis. Tai yra Lietuvos katastrofos priežastis.

  Valdančiųjų partijų lyderiai sutarė nuo spalio mėnesio didinti minimalią mėnesio algą (MMA) 35 litais, iki 1035 litų.
  Išvada.
  Tokiais tempais Lietuvoje didinama MMA
  susivienodins su Europos vakarų MMA
  per 873 metus!!!
  Laabai blogai

  Thumb up 6 Thumb down 2

  • Kai Lietuvoje klesti nežmoniškas skurdas, tai Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos programoje užrašyta štai kas
   *******************************************************************
   20. Siūlysime įvesti visoje Europoje paplitusį automobilių „žaliąjį“ mokestį, administruojamą savivaldoje. Mokesčio dydis priklausys nuo automobolio galingumo ir klasės. Apie numatomą mokesčio įvedimą įspėsime prieš metus. Vieno standartinio automobilio mokesčio dydis neviršys 100-120 litų per metus. Mokestis reikalingas darbo vietų kūrimo ir kitoms šioje programoje numatytoms iniciatyvoms finansuoti.
   *******************************************************************
   Pagal Ramūną Karbauskį galima suprasti, kad skurstančiuosius galima dar labiau skurdinti. Labai blogai

   Thumb up 4 Thumb down 1

 10. Darbo vietos kaina ES pakraščiuose.
  Palyginimas.
  ES pakraščiuose, kai darbdavys sumoka vienodą (parinktą) atlygį darbininkui į rankas,
  tai lietuviško ES pakraščio darbdavys yra priverstas sumokėti 3,62 karto (!!!!) didesnę mokestinę duoklę (gaujos valdžiai) nei vakarinio ES pakraščio darbdavys.
  Vakarinio ES pakraščio darbo vietos kaina:
  83,29% – atlygis darbininkui į rankas;
  16,71% – mokesčiai valdžiai.
  Lietuviško ES pakraščio darbo vietos kaina:
  57,94% – atlygis darbininkui į rankas;
  42,06% – mokesčiai bolševikinės kelių partijų gaujos valdžiai žarstyti.
  Vakarinio ES pakraščio darbo vietos kaina su MMA dydžiu,
  darbininkui tenkantis atlygis į rankas sudaro apie 92%.
  Išvada.
  Lietuvoje yra paraližuojama bet kokia veikla.
  Labai blogai

  Thumb up 5 Thumb down 2

  • Kai Lietuvoje yra paraližuojama bet kokia veikla, tai Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos programoje užrašyta, kad
   ******************************************************
   14. Suteiksime galimybę savivaldai atitinkamose ribose didinti apleisto turto, pastatų ir teritorijų, automobilių parkavimo, taršos, prekybos plotų ir kitas rinkliavas.
   *******************************************************
   Pagal Ramūną Karbauskį galima suprasti, kad Lietuvoje baudžiavinė priespauda tik didės. Labai blogai

   Thumb up 2 Thumb down 2

 11. Pagarba Karbauskiui, puikiai sustste i vietas. PASTATE OPONENTUS I VIETA. Rinkimuose palaikysiu Valstieciu ir zaliuju sajunga.

  Thumb up 10 Thumb down 0 
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Kodėl geras klientų aptarnavimas toks svarbus?
Į Lietuvą bandė įvežti trąšų falsifikatą
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Vidurnaktį baigs galioti judėjimo ribojimai tarp savivaldybių 
Po antradienį įvykusio neformalaus ministrų pasitarimo, sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys žiniasklaidą informavo,...

„Baltic Block“ plečia partnerių tinklą: pradeda bendradarbiauti su tarptautine padėklų ir konteinerių nuomos bendrove „Chep“ 
    Viena didžiausių medienos drožlių padėklų gamintojų Europoje, Latvijos kompanija „Baltic Block“,...

Lietuvos miestuose vyks piketų banga dėl Seimo darbo grupės netinkamai išnagrinėtos situacijos Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centre (4)
Žurnalistas Liudas Dapkus rašo, kad „istorija yra svarbus kovos ginklas“. Šių dienų įvykiai...

„MOKI VEŽI“ atveria parduotuvių duris 
Nuo kovo 15 d., laikantis visų saugos reikalavimų, atidaromos visos šalyje veikiančios 24 „MOKI...

Grįžimas į biurą po pandemijos: ko prireiks? 
Spartėjant skiepijimo procesui ir keičiantis karantino sąlygoms, daugelis įmonių jau pradeda svarstyti apie...

Kaip išsirinkti Gelį Nagams? 
Prieš dešimtmetį nagų gelis nebuvo toks populiarus, kaip šiandien. Dažniausiai jį rinkdavosi nagų...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
EP narys A. Kubilius: „Nestabilumas Rytų Partnerystės regione tampa nauju jo bruožu“
Europos Parlamento narys, Euronest Parlamentinės Asamblėjos (PA) pirmininkas Andrius Kubilius,...
Valdžios sektoriaus balansas 2020 metais: 3,5 mlrd. eurų deficitas
Išankstiniais duomenimis, 2020 metų Lietuvos valdžios sektoriaus deficitas sudarė 3,5...
Prezidentas kviečia šalinti kliūtis didelės rizikos grupių skiepijimui
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, antradienį nuotoliniu būdu susitikęs su...
 
LAT pritarė apeliacinės instancijos teismo išvadoms dėl Vilniaus universiteto pareigos atlyginti neturtinę ir turtinę žalą Norvegijos kalnuose žuvusios studentės tėvams (6)
Lietuvos Aukščiausiasis Teismas atmetė Vilniaus universiteto kasacinį skundą ir paliko...
Nepramušamas VU „betonas“ – aukšti teisėjai ir prokurorai? (5)
Giedrė Gorienė „Ir mažas akmenukas didelį vežimą išverčia“, – sako...
Kada naikinsime nereikalingus teismus? (5)
Giedrė Gorienė Kada naikinsime aukštesnės instancijos teismus? Kam jie apskritai...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Tikslinamos asmens sulaikymo sąlygos – aiškesni pagrindai ir procedūros (2)
Geriau įgyvendinti asmens teisę apginti savo laisvę, aiškiau reglamentuoti laikinojo...
Prezidentas paskyrė Lietuvos apeliacinio teismo Civilinių bylų skyriaus pirmininką (2)
Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Teismų įstatymu ir...
Lietuvos advokatūra apie šios dienos sulaikymus: Lietuvoje įsivyrauja „sulaikymo prezumpcija“ (2)
Lietuvos advokatūra, reaguodama į žinomų mūsų šalies asociacijų ir asmenų...
 
Georgij Nikonorov jungiasi prie „Yukon Advanced Optics Worldwide“ vadovų komandos
Aukštųjų technologijų bendrovės „Yukon Advanced Optics Worldwide“, gaminančios civilinius termovizorinius...
R. Viršilas. Kiek įmonių socialinėje atsakomybėje yra atsakomybės?
Rolandas Viršilas  Jau metai, kaip gyvename naujos realybės – pandemijos...
„SME Finance“ steigia neobanką verslo klientams
Tikimasi, kad tik verslo klientams skirtas neobankas veiklą pradės 2021...
Krašto apsauga   Užsienis
Krašto apsaugos viceministras M. Abukevičius: „Kibernetinis saugumas – visų atsakomybė“
Efektyviai užtikrinti ypatingos svarbos informacinių išteklių valdytojų kibernetinį saugumą, stiprinti...
Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji sunkvežimiai „Unimog“
Spalio 21 d. Lietuvos kariuomenei perduoti dar 142 nauji penkių...
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį (1)
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos (1)
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (8)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (25)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia (1)
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas (1)
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas (1)
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (9)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos (1)
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (3)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...