Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Gegužė 28 Ketvirtadienis
 

R.Šalaševičiūtės atsakymai D.Kedžiui: „Jūsų skundai nebus tiriami“

2009-10-07 15:43 | Bylos, sukrėtusios Lietuvą | Komentarų (37)

Keistas sutapimas: teisėjas J.Furmanavičius buvo nušautas tą dieną, kai turėjo perduoti vaizdo įrašus, įrodančius aukšto prokuroro ryšį su pedofilija. Ar tik ne dėl to nuo pat pirmų minučių teisėjo žudiku daromas Drąsius Kedys? Ar saugumas, ginantis pedofilų klaną, kartais nenužudė ir paties D.Kedžio?

Prieš keletą savaičių „Karšto komentaro“ redakcijoje apsilankęs Drąsius Kedys redakcijai paliko visą krūvą teisėsaugai bei politikams rašytų skundų dėl mažametės savo dukters tvirkinimo kopijas ir į skundus gautus atsakymus.

Pagal dokumentus matosi, kad Lietuvos Respublikos Vaiko teisių apsaugos kontrolierė Rimantė Šalaševičiūtė, kurią į šias pareigas Seimui teikė tvirtinti tuometinis Seimo pirmininkas Artūras Paulauskas, į D.Kedžio skundus dėl mažametės dukters tvirkinimo atsakydavo lakoniškai – kad D.Kedžio skundų netirs.

„Dėl Jūsų skundo. Informuoju, kad Jūsų skundas Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaigoje nebus tiriamas“, – 2009 m. birželio 2 d. rašte Nr.18-2-1599 rašo Rimantė Šalaševičiūtė.

„Dėl Jūsų skundo. Informuoju, kad Jūsų skundas Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaigoje nebus tiriamas“, – 2009 m. birželio 5 d. rašte Nr.18-2-1676 rašo Rimantė Šalaševičiūtė.

„Dėl Jūsų skundo. Informuoju, kad Jūsų skundai Vaiko teisių apsaugos kontrolieriaus įstaigoje nebus tiriami“, – 2009 m. rugpjūčio 10 d. rašte Nr.18-2-2301 rašo Rimantė Šalaševičiūtė.

Kas gavo D.Kedžio laiškus su mergaitės vaizdajuoste

Drąsius Kedys „Karšto komentaro“ redakcijai taip pat pateikė išrašą, kam buvo išsiųsti jo skundai dėl dukters tvirkinimo su dukters pasakojimu (valandos trukmės vaizdo įrašas):

-partijai Jaunieji krikščionys demokratai;

-Jaunųjų konservatorių lygai;

-Krikščionių konservatorių socialinei sąjungai;

-partijai Tvarka ir teisingumas;

-Liberalų ir centro sąjungai;

-Lietuvos humanistų partijai;

-Tautinei partijai Lietuvos kelias;

-Liberalų sąjūdžiui;

-Lietuvos socialdemokratų sąjungai;

-Lietuvos socialdemokratų partijai;

-Naujajai sąjungai;

-Tėvynės sąjungai – krikščionims demokratams;

-Tautos prisikėlimo partijai;

-Darbo partijai.

D.Kedys buvo išsiuntęs savo laišką su mažametės dukters vaizdajuoste šiems politikams:

-Seimo nariui Sauliui Stomai;

-Seimo narei Daliai Teišerskytei;

-Seimo pirmininkui Arūnui Valinskui;

-Seimo nariui Petrui Gražuliui;

-Seimo narei Astai Baukutei;

-Seimo narei Vidai Marijai Čigriejienei;

-Seimo nariui Kęstučiui Glaveckui;

-Seimo narei Loretai Graužinienei;

-Seimo nariui Egidijui Klumbiui;

-Seimo nariui Valentinui Mazuroniui;

-Seimo nariui Juliui Sabatauskui;

-Seimo nariui Juliui Veselkai;

-Seimo nariui Vytautui Gapšiui;

-Seimo nariui Vytautui Grubliauskui;

-Seimo narei Rimai Baškienei;

-Seimo nariui Antanui Baurai;

-Seimo nariui Konstantinui Rameliui;

-Kauno vicemerui Stanislovui Buškevičiui;

-Vilniaus miesto savivaldybės tarybos nariui Audriui Butkevičiui;

-Europos Parlamento nariui Viktorui Uspaskich;

-Europos Parlamento nariui Leonidui Donskiui;

-Europos Parlamento nariui Vytautui Landsbergiui;

-Europos Parlamento nariui Rolandui Paksui;

-Europos Parlamento nariui Justui Vincui Paleckiui;

-Europos Parlamento narei Vilijai Blinkevičiūtei.

Kreipėsi į saugumą

2009 m. rugpjūčio 18 d. Drąsius Kedys kreipėsi į Valstybės saugumo departamentą, prašydamas imtis priemonių, kad dėl mažamečių D. ir O. seksualinio prievartavimo baudžiamojon atsakomybėn būtų patraukti penki asmenys.

„Aš noriu pabrėžti, kad prokurorai G.Ročienė, R.Čivinskaitė, A.Kiuršinas, K.Betingis iki šiol nėra absoliučiai nieko padarę šioje baudžiamojoje byloje dėl vaikų seksualinio prievartavimo. Aš manau, kad šie prokurorai yra nusikaltėlių bendrininkai“, – skunde VSD rašė D.Kedys.

Tačiau, kaip žinia, nei teisėsauga, nei teisėtvarka, nei politikai į D.Kedžio skundus nesureagavo.

Kaip paaiškėjo iš „Karšto komentaro“ pokalbio su buvusiu slaptųjų tarnybų agentu Kęstučiu Vilkausku, kuris su teisėju J.Furmanavičiumi buvo pažįstamas nuo 1994 metų, egzistavo pedofilų-teisėsaugininkų tinklas, kuriuo savo nešvariems reikalams pridengti naudojosi tas pats korumpuotas saugumas, į kurį D.Kedys ir kreipėsi.

„Pedofilai teisėjai, prokurorai būdavo įrašinėjami, o paskui jiems būdavo pasakoma: arba šitą bylą ištirsi taip, arba…“, – „Karštam komentarui“ pasakojo tokį darbą mūsų saugumui dirbęs K.Vilkauskas.

2009-10-07

Komentarai

 

 

 
 1. VIEŠAS LAIŠKAS LR PREZIDENTEI DALIAI GRYBAUSKAITEI

  LR Prezidente, Dalia Grybauskaite, aš kreipiausi į jus net tris kartus su skundais, kuriuose pateikiau labai daug irodymų, jog prieš mane ir mano mažamečius vaikus buvo organizuotas valstybinis teroras kurį organizavo IŠKRYPĖLIS – ŽUDIKAS ALGIRDAS KATKUS .
  1. Jums buvo pateikti irodymai jog buvo organizuoti trys pasikėsinimai nužudyti mane, 1999, 2003, 2008m. (prokurorai viską bando nuslėpti)
  2. Aš jums pateikiau irodymus, jog buvo naudojamas savivaldybės socialinis būstas, kad organizuoti terorui prieš mane ir mano mažamečius vaikus, kurį vykdė neteisėtai, savivaldybės socialiniame būste specialiai apgyvendintas provokatorius GRIGORIJ ULEVIČ. Kuris nekartą buvo sumušęs mane ir nėščią , antros grupės invalidę R. Androsovą. (šis iškrypėlis net prostitucija užsiiminėjo, prokurorai viską bando nuslėpti).
  3. Jums buvo pateikti irodymai, jog aš kreipiausi nekartą į LRGP , kad būčiau iškviestas liūdytoju saugumiečio V. POCIŪNO nužudymo byloje kurią LRGP nekartą bandė nutraukti. Po šių kreipimusi buvo organizuotas užpuolimas ir pasikėsinimas nužudyti. Įra pakankamai irodymų, jog V. POCIŪNO nužudymas buvo organizuotas aukščiausiame lygyje, ir šio nusikaltimo bendrininkai įra prokurorai bei teisėjai.
  4. Jums buvo pateikti irodymai, jog mano vaikų motina R. ANDROSOVA kartu su vaiko teisių kontroliere R. VALANČIENE ir buvusia LRS vaiko teisių kontrolierė R. ŠALAŠAVIČIŪTE vykdė nusikaltimus prieš mano mažamečius vaikus. Visi šie nusikaltimai buvo nuslėpti su Vilniaus m. 1 apylinkės teismo teisėjos R. KASIMOVIENĖS pagalba.
  5. Jums buvo pateikti irodymai jog po paskutino skundo į LRP kanceliariją , su kurio aš kreipiausi į JUS , kad būtų pradėti tyrimai , dėl nusikalstamų veikų prieš mane ir mano mažamečius vaikus, buvo organizuoti 3 plėšimai, 7 užpuolimai, tyčiojimaisi iš vaikų, buvo pateikti irodymai jog G. BERTULIS specialiai ivykdė autoivykį, partrenkė moterį, vos nesuvažinėjo vaikų, ir po šio autoįvykio grasino susidorojimu, man kaip liūdininkui, buvo bandoma 2 kartus suklastoti man baudžiamą bylą, pasodinti mane ir nužudyti. Visus šiuos nusikaltimus ivykdė G. BERTULIS kartu su žudike ANIA CHOMIAKOVA.
  6. LR PREZIDENTE; Aš pateikiau LRGP visų šių nusikaltimų įrodymus, pateikiau audio irašus kuriuose žudikė ANIA CHOMIAKOVA prisipažino jog nužudymas buvo organizuotas, prokuratūrai buvo pateikti audio irašai jog A. CHOMIAKOVA organizavo kartu su G. BERTULIU dar 2 pakartotinius pasikėsinimus nužudyti, bet jokie tyrimai neatlikti, ir viską bandoma nuslėpti.
  LR PREZIDENTE, KAIP DABAR PAAIŠKINSITE VISUOMENEI SAVO NUSIKALSTAMĄ NEVEILUMĄ ? O GAL BANDYSITE PASITEISINTI SAVO PATARĖJŲ NEKOMPETENCIJA ?
  GAL VISUS ŠIUOS FAKTUS NORĖTŲ PAKOMENTUOTI EX PREZIDENTAS VALDAS ADAMKUS, KURIAM BUVO PATEIKTI VISŲ ŠIŲ NUSIKALTIMŲ IRODYMAI, O GAL PONIA ADAMKIENĖ NORĖTŲ PAKOMENTUOTI VIEŠAI NUSIKALTIMUS PRIEŠ VAIKUS ?
  LR PREZIDENTE;
  Kodėl jūs neišėjote pažiūrėti D. Kedžio motinai į akis, kai ji kreipėsi į jus pagalbos, kurios sūnus dabar nužudytas. O gal norite pažiūrėti jo dukrai į akis, kurią dabar bandoma grąžinti ją pardavinėjusiai motinai, ir kuri neteisėtai saugoma už mokesčių mokėtojų lėšas. O gal jūs norite pažiūrėti į akis vaikam iš Pikeliškių vaikų namų, iš kurių buvo tyčiojimasi, ir vienas iš jų liko invalidu. Gal norite pažiūrėti L. Pociūnienei į akis, kurios vyras buvo nužudytas. O gal jūs norite pažiūrėti į akis mano trims vaikams iš kurių buvo tyčiojimasi ir grasinama susidorojimu, ir kurie pažysta vienas kitą tik iš nuotraukų ?
  LR PREZIDENTE, KODĖL GI JŪS NEATSAKĖTE Į VIEŠĄ LAIŠKĄ, SU KURIUO Į JUS KREIPĖSI „ LAISVO LAIKRAŠČIO“ REDAKTORIUS A. DRYŽIUS ?
  KOKS JŪSŲ RYŠYS SU PEDOFILŲ TINKLU ?
  Tai, kodėl gi jūs nepapasakojote Lietuvos žmonėm prieš rinkimus kaip pardavėte „Lietuvos Kurą“ už 1 Litą PEDOFILUI, žydui M. KLABINUI kuris suklastojo dokumentus, ir kuriam išmokėjote 18 milijonų litų. O vėliau valstybei reikėjo padengti dar 50 milijonų litų nuostolių. Šis iškrypėlis 1967 m. Kaune buvo nuteistas už našlaitės, nepilnametės išžaginimą , o vėliau pabėgo iš Lietuvos, kuriam vėliau EX Prezidentas A. Brazauskas suteikė LR pilietybę už nuopelnus Lietuvai.
  LR PREZIDENTE, AŠ JAU KREIPIAUSI Į VISUS 750 EUROPARLAMENTARUS SU PAGALBOS PRAŠYMU, IR SU PETICIJA Į EUROPARLAMENTĄ . MANO PETICIJAI SUTEIKTAS NUMERIS, ŠIUO METU JAU SIUNČIAMI NUSIKALTIMŲ ĮRODYMAI. NEPAVYKS NUSLĖPTI TIKROSIOS PADĖTIES LIETUVOJE, KUR PEDOFILAI ORGANIZUOJA NUŽUDYMUS , O PROKURORAI JUOS BANDO NUSLĖPTI.
  PREZIDENTE, KREIPIUOSI I JUS, KAD PAVESTUMĖTE ATITINKAMOM INSTITUCIJOM ATLIKTI TYRIMUS ;
  1. DĖL ALGIRDO KATKAUS VEIKLOS, KURIS ORGANIZAVO PROKURORO BIRŠTONO, SAUGUMIEČIO POCIŪNO NUŽUDYMUS, TERORĄ PRIEŠ MANO MAŽAMEČIUS VAIKUS, BEI 4 PASIKĖSINIMUS NUŽUDYTI MANE.
  2. DĖL EX LR GENERALINIO PROKURORO A. VALANTINO, (kurį jūs paskyrėte teisėju) BEI JO PAVADUOTOJŲ NUSIKALSTAMOS VEIKLOS , KURIE IRA AUKŠČIAU IŠVARDINTŲ NUSIKALTIMŲ BENDRININKAI.
  3. DĖL LR SEIMO VAIKO TEISIŲ KONTROLIERĖS RIMANTĖS ŠALAŠAVIČIŪTĖS NUSIKALSTAMOS VEIKLOS, KURI SLĖPĖ NUSIKALTIMUS PRIEŠ MANO VAIKUS, BEI ORGANIZAVO MANO DUKROS VIRGOS LUKOŠEVIČIŪTĖS GROBIMĄ, KURIĄ BUVO BANDOMA PARDUOTI . VISUS ŠIUOS NUSIKALTIMUS PRIEŠ MANO VAIKUS BANDOMA NUSLĖPTI SU KORUMPUOTOS 1 APYLINKĖS TEISMO TEISĖJOS, RENATOS KASIMOVIENĖS PAGALBA.
  4. DĖL VILNIAUS APYGARDOS VYRIAUSIOJO PROKURORO R. JANCEVIČIAUS NUSIKALSTAMOS VEIKLOS, KURIS 1997 m. BANDĖ SUKLASTOTI BAUDŽIAMĄ BYLA, A. KATKAUS NURODYMU, KURIĄ TYRĖ NUŽUDYTAS 2003m. PROKURORAS T. BIRŠTONAS (dėl išprievartavimo, turto prievartavimo, ir pornografijos platinimo). ŠI BYLA DINGO , O PROKURORAS R. JANCEVIČIUS NETEISĖTAI BUVO PAAUKŠTINTAS PAREIGOSE, TAPO VILNIAUS APYGARDOS VYR. PROKURORU.
  5. DĖL VILNIAUS m. 1 APYLINKĖS TEISMO TEISĖJOS D. MICKEVIČIENĖS, IR APYGARDOS TEISMO TEISĖJŲ D. P. ZALECKIENĖS, A. KARTANIENĖS, IR L. ŽUKAUSKO NUSIKALSTAMŲ VEIKSMŲ, KURIE KLASTOJO IR SLĖPĖ IRODYMUS BAUDŽIAMOJE BYLOJE Nr. 1A-35/2009. KAD IŠSUKTI ŽUDIKES NUO ATSAKOMYBĖS.

  el.pastas, vl55755@gmail.com
  tel, 867704339

  VLADAS LUKOŠEVIČIUS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. GAL LAIKAS SUŽINOTI APIE SAVIVALDYBĖS IR R. ŠALAŠAVIČIŪTĖS NUSIKALTIMUS PRIEŠ VAIKUS KURIUOS BANDO NUSLĖPTI LRGP

  Mano vaikams pastoviai buvo grasinama susidorojimu, jiems grasindavo vaikų motina RIMA ANDROSOVA, bet jos nusikaltimus bandoma nuslėpti. 2004m. po grasinimų vaikui ji neteisėtai buvo apgyvendinta „Vaiko ir Motinos Pensione“, apie tai žinojo ir direktorė N. Dirsienė, bet viską slėpė, kodėl pas ją nebuvo iškarto paimtas vaikas ? Pensione R. Androsova užpuolė svetimą vaiką net 2 kartus, mušė ir grasino nužudyti, šie faktai irgi nuslėpti. Vėliau vaikam pastoviai buvo grasinama susidorojimu, buvo daužomi langai, televizoriai. Apie tai žinojo ir vaiko teisių inspektorė R. Valančienė, bet viskas buvo slepiama.
  2006m. Gretimame savivaldybės socialiniame būste neteisėtai buvo apgyvendintas provokatorius GRIGORIJ ULEVIČ. Šio buto savininkas GINTARAS BERTULIS neteisėtai buvo perkeltas į svetimą socialinį butą „PILAITĖJE“, o jo bute buvo apgyvendintas G. ULEVIČ, kuris pradėjo terorą prieš mane, ir kuris vyko net pusantrų metų. Aš buvau sumuštas net 4 kartus, buvo sumušta jau 4 mėnesį nėščia mano sugyventinė. Tik po skundo į STT, provokatorius buvo iškeldintas, o į savo butą sugražintas G. BERTULIS. (tyrimai neatlikti, viską bandoma nuslėpti).
  2007.10.19. vaiko teisių inspektorė R. Valančienė atvykusi pas mus į namus, pagrobė mano dukrą Virgą Lukoševičiūtę, be jokios priežasties, kai motinos nebuvo namie. Taip pat ji bandė pagrobti mano sūnų Virgį Lukoševičiu 2006m. bet jai nepavyko. Aš kreipiausi i R. Šalašavičiūtę net 3 kartus, bet jokių paaiškinimų negavau. TAI KAM BUVO PAGROBTA MANO DUKRA ? TOKIEM PEDOFILAM KAIP USAS, AR FURMONAVIČIUS ? GAL PAKOMENTUOS ŠIUOS FAKTUS ŠALAŠAVICIŪTĖS PAVADUOTOJA MONIKA URMONIENĖ, O GAL PATI MOTINA RIMA ANDROSOVA ? KURIOS BŪTŲ JĄ PARDAVĘ JEI NEBŪČIAU GRYŽĘS IŠ VOKIETIJOS, O GAL PATI ŠALAŠAVIČIŪTĖ NORI PAKOMENTUOTI ?
  2007.11.06. ir 2008.02.05. aš kreipiausi į LRS Žmogaus teisių komitetą, ir įrodžiau, kad LRGP slepia nužudymus, ir nusikaltimus prieš vaikus. (bet tyrimai neatlikti).
  Čia aprašyta labai maža dalis nusikaltimų, kurie organizuoti ALGIRDO KATKAUS, kad nuslėpti prokuroro BIRŠTONO, saugumiečio POCIŪNO nužudymus, ir 3 pasikėsinimus nužudyti mane. (GAL PAKOMENTUOS ŠIUOS FAKTUS LRGP ?)
  Kad nuslėpti visus šiuos nusikaltimus savivaldybė kreipėsi į teismą, kad atskirti vaikus nuo manes. (GAL PAKOMENTUO ŠIUOS FAKTUS TEISĖJA RENATA KASIMOVIENĖ ?)

  TAI KIENO INTERESUS GINA R. ŠALAŠAVICIŪTĖ, VAIKŲ AR IŠKRYPĖLIŲ KURIE ORGANIZUOJA NUSIKALTIMUS PRIEŠ VAIKUS ? AŠ PASIEKSIU, KAD TAVE TEISTŲ KAIP ŠIŲ NUSIKALTIMŲ BENDRININKĘ, ATSAKYSI UŽ MANO VAIKŲ AŠARAS.
  VLADAS LUKOŠEVIČIUS. Rašykite, atsiūsiu medžiagą. Tel. 867704339. email: vl55755@gmail.com

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. GAL PATI R. ŠALAŠAVICIŪTĖ PAKOMENTUOS ŠIAME SKUNDE IŠDĖSTYTUS NUSIKALTIMUS KURIUOS VYKDĖ PRIEŠ MANO VAIKUS SAVIVALDYBĖS PAREIGŪNAI, IR KURIUOS JI SLĖPĖ PROKURORŲ NURODYMU.
  AŠ TAU GARANTUOJU, TU BŪSI TEISIAMA AŠ ŠITA PASIEKSIU, NUSIPLAUSI MANO VAIKŲ AŠAROM.

  Nuo Vlado Lukoševičiaus VILNIAUS m. APYGARDOS TEISMUI
  Gim. 1965.09.29.
  Gyv. Vilnius, Pelesos 5 – 518
  Tel. 867704339

  APELIACINIS SKUNDAS DĖL CIVILINĖS BYLOS
  Nr. N2-870-600/2009.

  Aš Vladas Lukoševičius kreipiuosi į Vilniaus m. apygardos teismą su apeliaciniu skundu, dėl civilinės bylos Nr. N-2-870-600/2009, dėl man neteisėtai priteisto ieškinio, vaikų atskyrimo nuo tėvų, Karolio Lukoševičiaus gim. 2004.03.25., Virgio Lukoševičiaus gim. 2006.01.17., Virgos Lukoševičiūtės gim. 2007.07.04., ir priteisto ieškinio po 130 lt. kasmėnesinių išmokų kiekvienam vaikui išlaikyti iki pilnametystės ir priteistų 236 lt. teismo bylinėjimosi išlaidų.
  2008.07.02. Vilniaus m. savivaldybės vaiko teisių apsaugos skyrius, kreipėsi į Vilniaus m. 1 apylinkės teismą su ieškiniu prieš mane ir mano sugyventinę R. Androsova (mano vaikų motiną), dėl vaikų atskyrimo nuo tėvų ir išlaikymo priteisimo. Šis ieškinys buvo organizuotas po mano skundo LR Prezidentui V. Adamkui, kuriame aš išdėsčiau, ir pateikiau įrodymus nusikaltimų kuriuos vykdė prieš mane ir mano vaikus prokuratūros ir Vilniaus m. savivaldybės vaiko teisių apsaugos pareigūnai.
  2008.07.21. aš kreipiausi į Vilniaus m. 1 apylinkės teismo teisėją R. Kasimovienę su prašymu ir pateikiau pakankamai įrodymų, jog prieš mane ir vaikus specialiai buvo organizuotas teroras, kurį organizavo Algirdas Katkus buves LRSNGK pirmininkas, kad nuslėpti savo ankstesnius nusikaltimus.
  Aš pakartotinai kreipiausi 2008.12.04. į Vilniaus m. 1 apylinkės teismo teisėją R. Kasimovienę su pareiškimu, ir pateikiau papildomos medžiagos su nusikaltimų įrodymais kuriuos vykdė savivaldybės vaiko teisių apsaugos pareigūnai prieš mano vaikus, kartu su R. Androsova, bet teisėja R. Kasimovienė bandė nuslėpti visus šiuos įrodymus parengiamūjų posėdžių metu.
  Tuomet aš 2009.02.05. kreipiausi į Vilniaus m. 1 apylinkės teismo pirmininką su skundu, dėl teisėjos R. Kasimovienės veiksmų tiriant mano pateiktus nusikaltimų įrodymus, kuriuos vykdė R. Androsova ir savivaldybės vaiko teisių apsaugos pareigūnai. Aš gavau atsakymą nuo teismo pirmininko pavadutojo S. Juocevičiaus 2009.02.25. kuriame man bandoma paaiškinti jog ikiteisminį tyrimą atlieka ne teismas, bet įkiteisminio tyrimo įstaigos, t. y. policija, FNTT ir kt. Remiantis LR CPK 299 ir 300 st. atsiradus civilinėje byloje nusikaltimų požymiams visa medžiaga turėjo būti perduota į prokuratūrą, atlikti tyrimus. (gal 1 apylinkės teismo pirmininko pavaduotojas nesusipažines su šiais CPK straipsniais).
  2009.06.12. aš kreipiausi su skundu į Vilniaus m. apygardos teismo pirmininką ir pateikiau pakankamai įrodymų, kad teisėja R. Kasimovienė klastojo ir slėpė Vilniaus m. savivaldybės pareigūnų nusikaltimus. 2009.05.26. aš pakartotinai kreipiausi į 1 apylinkės teismo pirmininką su žodiniu pareiškimu, dėl teisėjos R. Kasimovienės nušalinimo remiantis LR CPK 66 st. ir išdėsčiau CPK straipsnius kuriuos pažeidė teisėja R. Kasimovienė, tai yra CPK 168 st., 200 st., 235 st., 250 st. už kuriuos numatoma atsakomybė pagal LR BK 228 st., 229 st., bet mano skundas buvo atmestas, nes teisėja R. Kasimovienė melagingai pareiškė, kad nebuvo pateikta jokių nusikaltimų įrodymų. Mano skundas rašytas 2009.06.12. Vilniaus m. apygardos teismo pirmininkui buvo atmestas, nes civilinių bylų skyriaus pirmininkė A. Urbanavicienė neižiurėjo nusikaltimų veikų vykdytų prieš mane ir mano vaikus.
  Savo atsiliepimuose į man pateiktą ieškinį 2008.07.21. ir 2008.12.04. aš pateikiau teisėjai R. Kasimovienei šiuos dokumentus kaip įrodymus:
  1. 2 skundų kopijas LR Prezidentui, kuriuose išvardinti nusikaltimai vykdyti prieš mane ir vaikus.
  2. 2 skundų kopijas LR Seimo Žmogaus Teisių Komiteto pirmininkui A. Lydekai, kuriuose įrodžiau, kad prokurorai slepia sunkius nusikaltimus.
  3. 3 skundų kopijas rašytas LRS Vaiko teisių kontrolierei R. Šalašavičiūtei.
  4. Pateikiau skundų kopijas rašytų į STT ir LRGP.
  5. 2004 m. nepateikt1 teismui ieškinio kopiją, kurį man bandė pateikti vaiko ir motinos pensiono vadovė, kad nuslėpti R. Androsovos nusikaltimus.
  6. 2006 m. R. Androsovos pažymas, su med. ekspertizės išvadomis.
  7. 2006 m. raštus iš savivaldybės. (jog savivaldybė buvo informuota, kad svetimame socialiniame buste neteisėtai gyvena svetimi žmonės ir vykdo terorą).
  8. 2007 m. atsakymą iš Vilniaus m. apylinkės prokuratūros.
  9. Buvo pateiktos pažymos iš ligoninės jog 2003 m. buvo organizuotas pasikėsinimas nužudyti mane. (prokurorai bando nuslėpti šį nusikaltimą).
  10. Buvo pateiktos pažymos 2008 m., kad buvau užpultas ir sužalotas peiliu, ir bus atliekama pakartotina operacija, nes nevaldau 1, 2, 4, ir 5 kairės rankos pirštų.
  Aš pateikiau teismui įrodymus, kad 2004 m. R. Androsova grasino mano sūnui Karoliui Lukoševičiui, kad nužudys jį, o aš liksiu kaltas, aš iškviečiau policiją. Apie tai buvo informuota vaiko teisių inspektorė B. Kaplerienė, bet jokių priemonių nebuvo imtasi. Vietoj to, kad imtis priemonių, R. Androsova buvo neteisėtai apgyvendinta vaiko ir motinos pensione. Kodėl vaikas nebuvo paimtas iš jos iškarto, ir nebuvo pradėtas įkiteisminis tyrimas ? Vaikas pas R. Androsovą buvo paimtas tik po to kai ji jį susargdino, nes tampė per lietų. Aš buvau atvykęs į pensioną, ir norėjau pakalbėti su direktore, bet ji manes nepriėmė, nors aš jos pralaukiau net 4 valandas. Tik vėliau aš sužinojau, kad buvo paruoštas melagingas ieškinys prieš mane Vilniaus m. 3 apylinkės teismui, bet teismo jis nepasiekė. (pensiono vadovybė išsigando, kad teks atsakyti už šmeištą). Neteisėtai gyvendama pensione, R. Androsova buvo užpuolusi svetimą vaiką net 2 kartus, tyrimai nebuvo pradėti. Teisėja R. Kasimovienė neižvelgė šiuose faktuose nusikaltimo sudėties ? Už šiuos nusikaltimus numatoma baudžiamoji atsakomybė pagal LR BK 163 st. (žiaurumas prieš vaikus) ir 145 st. (grasinimai nužudyti).
  2005.05.12. aš parašiau pareiškimą, dėl Karolio Lukoševičiaus paėmimo iš globos namų, kur jis atsidūrė, dėl R. Androsovos grasinimų. Mano pareiškimas buvo patenkintas tik su salyga jog aš gyvensiu kartu su R. Androsova jai skirtame socialiniame buste, Pelesos 5-518. Aš sutikau, nes norėjau jog vaikas augtų namuose. Ar turėjo teisę reikalauti vaiko teisių inspektorė V. Bortnikova, kad aš gyvenčiau su R. Androsova ? (tai įrodo ir mano rašytas pareiškimas).
  2006.01.17. pas mus gimė sūnus Virgis Lukoševičius ir namuose prasidėjo vėl skandalai kuriuos sukeldavo R. Androsova, buvo daužomos lėkštės, nekartą buvo sudaužyti langai. Aš nekartą kreipiausi į policiją, bet jokių veiksmų nebuvo imtasi. 2006 m. pas mus atvyko vaiko teisių inspektorė R. Valančienė su inspektoriu Agafonovu ir bandė paimti sūnų Virgį Lukoševičiu, bet aš jo neatidaviau. Per teismą savivaldybės atstovė pareiškė, kad R. Valančienė buvo atvykusi, nes buvo susitarusi su R. Androsova. Ar turėjo teisę R. Valančienė atvykti ir paimti vaiką nepasitarusi su manimi, tuo labiau jog R. Androsova įra 2 grupės invalidė, ir aš kreipiausi, dėl jos keliamų skandalų ir grasinimų vaikam į policiją. 2006.05.11. be jokios priežasties R. Androsova sukėlė didelį skandalą, ji prie vaikų sudaužė televiorių, DVD grotuvą, Video magnetofoną. Kai aš puoliau raminti vaikų, ji puolė mane su šakute, man buvo pradurta lūpa ir ranka. Aš iškviečiau policiją ir pareikalavau, kad būtų iškviesti vaiko teisių atstovai. Aš pareikalavau, kad vaikai būtų paimti, nes bijojau dėl jų saugumo. Visas šis įvykis buvo nufilmuotas. Visą šią medžiagą matė vaiko teisių inspektorė R. Valančienė ir policija, bet jokių veiksmų nebuvo imtasi.
  2006 m. savivaldybės socialiniame buste skirtame Gintarui Bertuliui, specialiai neteisėtai buvo apgyvendintas provokatorius Grigorij Ulevič, o G. Bertulis buvo perkeltas į svetimą socialinį bustą „Pilaitėje“. 2006.05.22. aš kreipiausi į tuometinį Vilniaus m. Merą A. Zuoką su pareiškimu ir pranešiau, kad socialiniame būste Pelesos 5-517 neteisėtai gyvena G. Ulevič ir organizuoja užpuolimus. Aš gavau atsakymą iš energetikos skyriaus vedėjo K. Karoso, jog pavesta patikrinti šiuos faktus administruojančiai bendrovei „BENDRUVA“ ir imtis priemonių. Faktai pasitvirtino, bet priemonių nebuvo imtasi. Po šio skundo aš buvau sumuštas net keturis kartus ir buvo sumušta R. Androsova kuri jau buvo 4 mėnesį nėščia. Buvo pastoviai naktimis spardomos durys. Aš daug kartų kreipiausi į policiją ir LRGP, bet jokių priemonių nebuvo imtasi. Tik po skundo į STT provokatorius buvo iškeldintas, o į savo butą sugražintas G. Bertulis. (tyrimai pradėti nebuvo).
  LR CK 6.624 st. aiškiai ir be išligų nurodyta jog draudžiama subnomuoti bendrabučio patalpas. (teisėja R. Kasimovienė nesusipažinusi su šiuo CK straipsniu ?).
  2007 m. gegužės mėnesį buvome atvykę pas vaiko teisių inspektorę R. Valančienę pokalbiui, ji pasiūlė paimti Karolį Lukoševičiu, aš sutikau, bet paprašiau biški palaukti nes bijojau dėl vaiko saugumo, nes buvo vykdomas prieš mane teroras. Tai buvo užfiksuota ir protokole, kurį pasirašiau aš ir R. Androsova. Kodėl R. Valančienė nepasirūpino, kad baiktusi teroras, dėl kurio buvo nesaugu paimti vaką į namus ?
  2007.07.04. pas mus gimė dukra V. Lukoševičiutė. Per 2007 m. aš nekartą kreipiausi į policiją, dėl R. Androsovos grasinimų dukrai ir man, ir dėl jos girtavimų. Ji su kaimyne iš 519 buto R. Lisovskaja tampė dukrą pas svetimus žmones, parėjo namo labai girtos, kad net negalėjo pavežti vežimėlio su vaiku. Už šį nusikaltimą numatyta atsakomybė pagal LR BK 163 st. (tyrimai nebuvo pradėti).
  2007.10.18. R. Androsova sukėlė didelį skandalą ir bandė išeiti su dukra iš namų naktį. Aš neleidau paimti dukros. Sekančią dieną aš paskanbinau Rimai, kad gryžtų namo nes man reikėjo važiuoti į darbą, bet ji neatvyko. Apie 10 val. Atvyko vaiko teisių inspektorė R. Valančienė ir be jokios priežasties liepė aprengti miegantį vaiką, ir be jokių paaškinimų išsivežė mano dukrą. Taip pat R. Valančienė bandė pagrobti 2006 m. balandžio mėnesį mano sunų V. Lukoševičiu, bet jai nepavyko. Dėl šio fakto ir kitų nusikaltimų aš kreipiausi nekartą į LRGP ir LRS vaiko teisių kantrolierę R. Šalašavičiūtę, į LRS žmogaus teisių komitetą, bet visus šiuos nusikaltimus bandoma nuslėpti.
  Aš kelis kartus kreipiausi į teismą, su teisėtu reikalavimu, kad pavestų vaiko teisių inspektoriai R. Valančienei pateikti įrodymus kokių priemonių buvo imtasi, kad vaikai saugiai gyventų namuose, kokių priemonių buvo imtasi po daugkatinių mano kreipimusi į policiją, dėl grasinimų vaikam ? Kreipiausi į teismą, kad įpareigotų paaiškinti R. Valančienę kokiu pagrindu ji pagrobė mano dukrą V. Lukoševičiūtę iš namų 2007.10.19., dėl šiū faktų kreipiausi į LRGP ir LRS vaiko teisių kontrolierę, bet viską bandoma nuslėpti.
  R. Androsovai už nusikaltimus prieš vaikus, remiantis LR BK 163 st. 145 st. turėjo būti iškeltos baudžiamos bylos.
  Remiantis VAIKO TEISIŲ PAGRINDŲ ĮSTATYMO 43 st. 2 d., 56 st. 2 d., 57 st. 3, 4 d., kuriuos šiurkščiai pažeidė vaiko teisių inspektorė R. Valančienė, ir savivaldybės pareigūnai slėpdami nusikaltimus prieš mano vaikus, kuriuos vykdė R. Androsova, R. Valančienė ivykdė dar vaiko grobimą, už kurį numatoma baudžiamoji atsakomybė pagal LR BK 156 st.
  Apie visus šiuos nusikaltimus buvo informuota LRS vaiko teisių kontrolierė R. Šalašavičiūtė į kurią aš kreipiausi net 3 kartus. Jai buvo pateikta pakankamai įrodymų, kad prieš vaikus vykdomas teroras. Aš kreipiausi į ją, kad paaiškintu kokiu pagrindu buvo pagrobta mano dukra V. Lukoševičiūtė iš namų, bet jokio atsakymo negavau. Jai buvo paaiškinta jog grubiai pažeistas europos vaiko teisių konvencijos 9 st. 1 d., ir 19 st.
  Čia išvardinta maža dalis nusikaltimų kuriuos vykdė prieš mane ir mano vaikus savivaldybės pareigūnai, kuriuos oganizavo Algirdas Katkus. Aš pateikiau pakankamai irodymų, jog 1 apylinkės teismo teisėja Renata Kasimovienė slėpė savivaldybės pareigūnų nusikaltimus, ir Rimos Androsovos nusikaltimus, kuriuos ji vykdė prieš savo vaikus. Ira pakankamai įrodymų jog visi Rimos Androsovos nusikaltimai prieš vaikus buvo organizuoti, o dabar bandoma ją išsukti nuo atsakomybės. Nė vienas iš aukščiau paminėtų nusikaltimų prieš vaikus, nepaminėtas teismo nuosprendyje, ir nebuvo ištirtas, ir nė vienam iš jų nesuėjo senaties terminas.
  Teismo nuosprendyje teisėja melagingai pareiškė jog aš nesikreipiau, kad paimti vaikus, aš bijau juos imti nes toliau vyksta teroras, man pastoviai grasinama, nekartą buvau sumuštas. Visi šie nusikaltimai vykdomi, kad nuslepti nusikaltimus prieš vaikus kuriuos vykdė R. Šalašavičiūtė, ir savivaldybės pareigūnai. Aš nekartą kreipiausi į policiją, bet policija jokių priemonių nesiima.

  Pateikiu teismui:

  1. 2008.12.04. pareiškimas teisėjai R. Kasimovienei.
  2. 2009.02.05. skundas 1 apylinkės teismo pirmininkui.
  3. 2009.06.12. skundas apygardos teismo pirmininkui.
  4. 2009.06.16. pareiškimas rašytas į 2 PK.
  5. 2009.10.16. pareiškimas rašytas į 2 PK.
  6. Pateikiu audio įrašus su grasinimais.
  7. 2009.10.01. Pateikiu 1 apylinkės teismo nuosprendį.

  KREIPIUOSI Į APELIACINĮ TEISMĄ, KAD PANAIKINTŲ 1 APYLINKĖS TEISMO NUOSPRENDĮ IR PAVESTI ATITINKAMOM INSTITUCIJOM ATLIKTI TYRIMUS, DĖL AUKŠČIAU IŠVARDINTŲ SAVIVALDYBĖS PAREIGŪNŲ NUSIKALTIMŲ,
  KREIPIUOSI, KAD BŪTŲ PAVESTA ATLIKTI TYRIMUS, DĖL NUSIKALTIMŲ KURIUOS VYKDĖ R. ANDROSOVA, UŽ KURIUOS NUMATOMA ATSAKOMYBĖ PAGAL LR BK 163 st. IR 145 st., IR VAIKO TEISIŲ INSPEKTORĖS R. VALANČIENĖS NUSIKALTIMŲ UŽ KURIUOS NUMATOMA ATSAKOMYBĖ PAGAL LR BK 156 st. ir 237 st.
  KREIPIUOSI, KAD BŪTŲ PAVESTA ATLIKTI TYRIMUS ATITINKAMOM INSTITUCIJOM, DĖL 1 APYLINKĖS TEISMO TEISĖJOS R. KASIMOVIENĖS NUSIKALSTAMŲ VEIKSMŲ TIRIANT ŠIĄ BYLĄ, ĮRODYMŲ KLASTOJIMO, NUSIKALTIMŲ SLĖPIMO, PAREIGŲ NEATLIKIMO IR PIKTNAUDŽIAVIMO TARNYBA, UŽ KURIUOS NUMATOMA ATSAKOMYBĖ PAGAL LR BK 228 st. ir 237 st.

  VLADAS LUKOŠEVIČIUS.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. Pagrindine kaltininke Kaune, Kauno prokuratura… prokuraturos nusikalstama veika. Prievartavimai, teroras, žudymai. Vardan – kontrabandos…, auksti pareigunai, vilkinimas, chaosas, nusikalstamos veiklos organizavimas… ikalciu slepimas, naikinimas, terorizavimas… teismas, teisejai, mafija… daugelis atsakymu y shiandienos klausimus kiekvienam… byloje – "Dvarvycio karas" #Iskarpyta, sutrumpinta konfiskacijos video medziaga: youtube.com/watch?v=RqUq_W1dvug #Pilna video medziaga: rutube.ru/tracks/2544038.html?v=e42277dbd9e14f5d461e811e26b36e55 #Bylos dokumentaciniai failai parsisiuntimui: megaupload.com/?f=5MCK7TPY realios situacijos isdestymas… dekui uz demesi.
  dabar jau kai kuriuos dokumentus galite skaityti interneto puslapyje…
  scribd.com/doc/21807708 Bylos Aprashymas
  scribd.com/doc/21808018 Skundas LR gen. prok. del ikiteisminio
  manau busit nustebinti…

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. APIE LREIPIMĄSI Į MŪSŲ PARALAMENTARUS
  Labai gerai suprantu D.Kedžio būseną kai jis siuntė medžiagą parlamentarams nes aš pati tai dariau 2008 m. birželio mėn.: išsiunčiau 20 mūsų parlamentarų, bet tik email,u, atsiliepė vienintelė Aušrina Marina P., kuriai neišpasakytai dėkojau *- nes buvo vienintelė!!. o paskui ta vienintelė, atsiprašau – bet ‘prikiaulino’; žadėjo išlaisvint Daivą iš neteisėto uždarymo Kėdainių pensionate, bet persigalvojo…atsiuntė ‘savo’ žurnalistę Lavastę, ir 2008-09-06 Lietryty pasirodė mane ir Daivą neužiantyis straipsnis… (Trumpinant jei pakaks vietos, įdėsiu savo kreipimąsi) Noriu tik apibūdinti savo manau ANALIGIŠKĄ dvasinę būseną dėl ko siuntinėjau: bandžiau išgelbėti ten uždarytą mano buv. pacientę Daivos gyvybę, nes būtų ‘nugydę’ vaistais. Bet ką dariau, dariau DĖL TO kad ją, ten uždarytą, LUOŠINO DVASIŠKAI, galima sakyti tvirkino – įsivaizduokite, už uždariusio maniako,na, galima sakyti "dvigubai dulkintos" asmenybės pinigus gabų, net talentingą tik prikankintą žmogų absurdo įstaigoje pensionate vaistais ADAPTAVO prie vargšų idiotų, imbecilų ar išsipirkusių kriminalinių, kad nepaaiškėtų uždarymo nusikaltimas! Ir aš visus tuyos metus buvau labai panašioj kaip D.Kedžio būsenoj, manau.
  (Šmeižiantis straipsnis Lietryty pravertė: įtėvis taip stengėsi, kad pateikė melagingą Daivos ‘ligos istoriją’ tuo įrodydamas piktnaudžiavimą: jog susirgo, 16 m., ėmė nebesisekt mokslas, nebaigė gimnazijos – mat uždarė pas protiškai neįgalius – o Daiva sugebėjo 20 metų ORKAITĖJE nuo jo išsaugoti .. charakteristiką stoti į institutą: 16 m. baigė gimnaziją, įstojo, mokėsi gerai!) O veikėjai – prokurorai, kalėjimu virtusios ‘globos’ darbuotojai, socialinių reikalų ir sveikatos ministerijų klerkai – kaip ir D.Kedžio atveju …

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Kaip ilgai ir nebaudžiamai puotavo išsigimėliai. manau, kad ir šį kartą pamažu viskas aprims… Nes perdaug jau gili ši pelkė..

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (1)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (6)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...