Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2020 Gegužė 31 Sekmadienis
 

R. Paksas: „Lietuvai siūlomi nauji mokesčiai – ne tas kelias, kuriuo reikėtų eiti“

2010-11-08 10:05 | Aktualu. | Komentarų (7)

Partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas mano, kad Tarptautinio valiutos fondo atstovų pasiūlymai plėsti mokestinę bazę ir įvesti Lietuvoje naujus mokesčius yra nepriimtini šalies žmonėms.

„Tokius siūlymus jau girdėjome pavasarį. Ir tada sakiau, ir dabar pakartosiu – tai ne tas kelias, kuriuo reikėtų eiti. Tai būtų tolesnė Lietuvos žmonių skurdinimo politika. Remiantis šiais principais, galima imtis ir sveiku protu nesuvokiamų sprendimų: apmokestinti ir namuose turimą buitinę techniką, dviračius ir laikrodžius“, – sakė partijos Tvarka ir teisingumas pirmininkas, Prezidentas Rolandas Paksas.

Politiko teigimu, lyginant su kitomis Baltijos valstybėmis, Lietuva yra atsidūrusi gana keistoje padėtyje. „Latvija, pasirašiusi sutartį dėl įsipareigojimų su Tarptautiniu valiutos fondu ir gavusi iš jos pigių paskolų, palengva kapstosi iš duobės, Estija gana sėkmingai įveikė sunkų krizės laikotarpį ir kitus metus pasitiks turėdama eurą, tik Lietuva, jos valdžiai brangiai prisiskolinus ir be jokios sutarties su valiutos fondu veržiant diržus labiausiai socialiai pažeidžiamiems visuomenės sluoksniams, toliau augina bedarbių ir emigrantų skaičių“, – sakė R. Paksas.

Europos Parlamento nario nuomone, šiandien valdžios ir toliau siūloma taupymo politika esminių problemų neišsprendžia. „Būtina pradėti galvoti, ne tik kaip sutaupyti, bet ir kaip uždirbti. Vyriausybė turi imtis valstybinės pastatų renovacijos, infrastruktūros objektų statybos, atsigręžti į naudingas iškasenas, glūdinčias Lietuvos gelmėse, įgyvendinti realią skatinimo ir lengvatų politiką smulkiam ir vidutiniams verslui, kuri skatintų gamybą ir eksportą – štai sprendimai, kurių reikia nedelsiant. Taip pat nedelsiant būtina sumažinti ir Pridėtinės vertės mokestį būtiniausiems maisto produktams“, – sakė politikas.

2010-11-08

Komentarai

 

 

 
 1. …Nepraejo vel internetiniai adresai, todel atrodo kad toliau – avinai “valdo pasauli”, gal tokie is Red. Vito Tomkaus – karikaturos “Respublikoje” ?… Prisiminkime, kad SSSR ilgai kalinta uz Laisve, ir KGB kankinta Disidente – Didziai Gerbiama Sesele Nijole Sadunaite – yra teisingai pasakiusim sovietines Rusijos – okupacijos laikais Lietuvoje : “… Tiesos ginti nereikia, Tiesa apsigins pati !”… O jie, ziurekite – patys uzgyne Tiesa, netgi jei as parasau – viska teisingai, pagal esama JAV specialistu literaturam apie toki paprasta dalyka ? Tai ko bijotis, milijonai zmoniu jau zino Amerikoje !… O gal adresusus rasydamas, as patekau – dar karta i antraja, pogrindyje islikusia uz Atlanto – “sovietine sajunga” XXI amziuje ?… Man atrodo, kad visi galime – tik skaniai pasijuokti : is sitokiu “banaliu pastangu”, tikrai jau – sovietinio tipo… Nes istorija – gal jas nubrauks greiciau, negu Sventaja – Romos imperija Europoje ?… O kaip Jums atrodo – sitokia zodzio Laisve XXI amziuje, toliau varzoma – “kieta – kaciu” politiku aklumo ? O gal jie elgiasi – lyg tikrieji glusai, darantys geda – musu Civilizacijai ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 2. Bandau dar karta Jums parasyti interneto adresusu: ; … Ar man geda, jei vel nepraeis ?

  Thumb up 0 Thumb down 0

 3. Prie zodziu : “galite rasti” rasite” – cenzuros buvo “istrinti” interneto adresai… Labai Jus atsiprasau.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 4. ZINIOS APIE JAV “BANKU PUOLIMA” 2008 m, rugsejo 11 d.PAPILDYMAS : Sen. Paul E. Kanjorski – Demokratu partijos, lenku kilmes JAV Kongreso narys is 11 rinkimines apygardos Pensivanijos valstijoje, taipat – Rinkos kapitalu pa-komiteto pirmininko pavaduotojas Atstovu Rumuose – pirmasis paskelbe zinia apie “banku puolima” Amerikai : C – SPAN televizijos laidoje. Pagal JAV tele – ziurovu klausima – bande isaiskinti “Washington Journal” laidoje – si stulbinanti savo konspiracija – reiskini JAV bankininkysteje… Praejus laikui aisku, kad tarp kitko – “banku puolimu” buvo sukurtos – paciu finasiniu aferistu salygos : gauti 877 mnilijardu dolieriu parama – nuo naujai isrinktos, Prezidento Obamos administracijos 2009 metais ! Finansines katastrofos gresme – “priremtos prie sienos”, pacioje savo darbo pradzioje… Milijardu “stimulas” – buvo paimtas is Amerikos gyventoju valsybiniu mokesciu fondo – pagal realiai idiegta aferistu “tvarka” : pirmoje eileje – bankai slaptai “nuslave” pinigus savo naudai, o uz tai veliau gavo – dar didesne Valstybes “pasalpa”, pavadinta stimulu !… JAV Izdo departamentas, kad nebutu finasines katastrofos – is karto “isvirkste” net 105 milijardus dolieriu ta pacia diena, ir uzdare skubos tvarka – pinigines rinkos saskaitas, paskelbdamas – 250 tukstanciu dolieriu garantija kiekvienai saskaitai – tam, kad nebutu ilgiau – finasines panikos… Apskaiciavimai parode veliau, kad jejgu Valdzia nebutu priemusi siu skubiausiu priemoniu – ta kritine Amerikai diena, tai iki 2.00 val. po pietu – butu is banku paimat 5,5 trilijono dolieriu! Tada staigiai zlugtu – visa JAV ekonomika, o po 24 valandu butu zlugusi ir visa – Pasauline ekonomika… Tikslesniu duomenu galite rasti : . Ar tai buvo – finasinio klano “juoduju technologu” sukordinuotas puolimas pries Amerika, nepavykus – tos, neformalai valdanciosios Valstybe lobby – numatyto kandidato Mc Cain prezidentiniams rinkimams, ar atsitiktinis – sutapimas blogiausiuju reiskiniu, su siu finasiniu aferistu zinia – nebaudziami sukurtu : per 30 metu JAV bankininkysteje ?… Atsakyti i si klausima – bando korespondentas Mark Glen kontroversiniame portale : “American Free Press Newspaper”, savo straipsnyje “September 11, 2008 – America’s Ekonomic 9/11” , rasite : . Apie tai prisiminus – atrodo, kad neveltui, Jo Ekscelencija Prezidentas Obama – ivede JAV banku kontroles istatyma, del kurio – taip “kruvinai putojasi” dabar : labai stiprus finansu oligarchu klanai Amerikoje, nes tai is tikruju – nebaudziamu ikisiol – ju “vagysciu teiseje” pabaiga !… Todel didziosios dalies amerikieciu – Prezidentas Obama yra labai gerbiamas, ir pamatysite – mes isrinksime 2012 metais JAV Prezidentu, Jo Ekscelencija Barack’a Obama – antrajai kadencijai… Tai naujojo “politinio formato” Prezidentas.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 5. Viskas kaip suplanuota.Ikisa valstybe per politines prostitutes i skolas ir toliau su valstybbe(kuri jau nebe valstybe)daro ka tik nori.

  Thumb up 0 Thumb down 0

 6. Jo Ekscelencija, Prezidentas Rolandas Paksas, ir dirbdamas toli nuo Tevynes – labai teisingai gina visus Lietuvos zmones… Prezidentas pateikia savo pareiskime : daug svarbiuju veiklos krypciu, kad padidinti darbo vietu kieki Lietuvoje, ir pakelti Valstybes ekonomika. Stoja pries zmoniu skurdinimo – tolesne politika, o tai – ypatingai svarbu, nes Prezidento Adamkaus parodytas – labai kenksmingas valdymo nekompetetingumas Prezidenturoje – per ilguosius 10 metu : paliko Jos Ekscelencijai, Prezidentei Daliai Grybauskaitei – virs 615 tukstanciu lietuviu, gyvenanciu Tevyneje : zemiau statistines skurdo ribos… Tas “homo amerikus busensis” Prezidentas Adamkus savo neveiklumu Prezidenturoje – sukele tikraja lietuviu Tautos tragedija : bedarbyste ir jaunimo emigracija is Tevynes, kad darbo ieskoti svetur !… Tarptautinio valiutos fondo nurodymai Lietuvai – yra tik laikinas “skyliu lopinimas” : su neigiama perspektyvine “potekste” – Valstybes ateiciai… Reikia atsiminti, kad sio finasisnio klano atstovai Amerikoje – buvo Valstybes visiskai nekontroliujami, ka norejo – tai dare ! Butent, 2008 m. rugesjo 11 d. netiketai ivykde – “elektonini puolima” JAV banku sistemoje, ir per 1 – 2 valandas – slaptai “isplauke” is JAV banku : net 550 milijardu dolieriu. Kur tie pinigai dingo – niekas nezino !.. Tai buvo “paskutine vinis”, ju klano paruosta is anksto – “finansinio nuosmukio” karstui : pirmoje eileje JAV, o po to – ir viso Pasaulio ekonimikai !… Todel labai teisingai Lietuvai, o svarbiausia – nepriklausomai – nuo sio finasinio klano aferistu “geru patarimu” – atrodo cia pateikti, Jo Ekscelencijos – Prezidento Pakso pasiulymai… As manau, kad visados yra blogai – jei “svetima ranka”, anksciau is Maskvos, o dabar is Briuselio, ar Federalines Rezervos agenturu Europoje – kisasi is uzsienio, ir “maiso” Lietuvos Valstybes tvarka… Gal reikia – “ju klausyti, o savo daryti”, panasiai, kaip JOsif Broz Tito dare – Stalino laikais Jugoslavijoje ! Visais laikais “svetimos jegos”, kad neprarasti savo politines – ekonomines itakos – nori “silpnos ekonimiskai” Lietuvos… Duoda patarimus – vis “ne i ta puse” ! Ar tai – nera Valstybei – finansinio neo – kolonializmo apraisku kurimas is uzsienio, gal po pasenusia – busine “demokratijos pletimo” skraiste – su velesniais “banku puolimais” ?… O kaip Jums atrodo ?…Busiu dekingas. ACIU !

  Thumb up 0 Thumb down 0 
https://komentaras.lt/pingpongiukoakademija-kviecia
Video reportažas


Nerpigiau.lt

Nerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Naujus COVID-19 gydymo metodus siekiantis atskleisti tyrimas bus atliekamas ir Lietuvoje 5
Naujuoju MRU Tarybos pirmininku išrinktas prof. dr. Egidijus Jarašiūnas 4
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
Berta Čaikauskaitė. Politikų pažadai karantino eteryje – apšilimas prieš rinkimus? (1)
Sena kaip pasaulis taisyklė byloja, jog komunikacija prieš rinkimus – tai vienas stipriausių...

Batutas – grožiui, sveikatai ir gerai savijautai 
Nors daugelis tėvelių vaikus skatina kasdien kuo daugiau laiko praleisti lauke, tačiau patys...

Kaip neprašauti perkant mikrobangų krosnelę? 
Jeigu svarstote apie mikrobangų krosnelės įsigijimą – svarbu, kad žinotumėte keletą svarbių dalykų....

E. Kručinskienei – daugiavaikės motinos klausimai (4)
Socialiniame tinkle „Facebook“ didelio susidomėjimo sulaukė neįgalų vaiką auginusios moters atviras laiškas E....

Norite visada būti žvalūs ir sumažinti įvairių ligų tikimybę? Štai ko jums reikia 
Visus žmones vienija vienas bendras vardiklis – norime būti žvalūs, energingi ir nesirgti,...

D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje (3)
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Konservatoriai parengė emocinės sveikatos gerinimo planą (2)
„Lietuvoje jau beveik du mėnesius trunkant karantinui kyla reali grėsmė,...
S. Skvernelis: Startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos priemonė mažoms įmonėms (4)
Smulkiajam verslui – gera žinia: startuoja ypač greito įgyvendinimo pagalbos...
Klaipėdos miesto konservatorių lyderiu išrinktas buvęs kariuomenės vadas A. Pocius (6)
Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) partijos Klaipėdos skyriaus nariai vakar...
 
Atsargiai – praktika Vilniaus universitete gali baigtis mirtimi! [Prokuratūrai VU „mantija“ svarbiau nei jaunos merginos žūties aplinkybių ištyrimas?] (9)
Giedrė Gorienė Turbūt nei vieni tėvai, išleisdami savo atžalą studijuoti...
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti (3)
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė? (3)
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Jungtinėje Karalystėje sulaikytas metus ieškotas Kamuolinių grupuotės narys
2020 m. balandžio 29 d. Jungtinėje Karalystėje sulaikytas Kamuolių ginkluoto...
Asmuo dėl jo pašto dėžutėje rastų psichotropinių medžiagų lieka išteisintas
Lietuvos apeliacinis teismas paliko galioti apygardos teismo išteisinamąjį nuosprendį G. N.,...
STT vadovui – nemalonūs Seimo narių klausimai: nuo ryšių su kadriniu KGB darbuotoju iki į azartinius lošimus įnikusio STT agento (1)
    Šiandien, vadovaujantis Lietuvos Respublikos Seimo statuto 209 straipsnio 1 dalimi, Specialiųjų...
 
Darbo kalendoriai: koks turėtų puošti Jūsų stalą?
Nors dažniausiai darbo kalendoriais rūpinamės artėjant naujiems metams, tačiau kartais...
Paklodės priežiūra pagal audinį: valome teisingai
Geras miegas – būtinas kiekvieno žmogaus fiziologinis poreikis, kuris gali...
Miegamojo baldai: kokius rinktis, kur pirkti? (1)
Akivaizdu, kad neišsimiegoję būname piktesni, prasčiau sekasi susidoroti su dienos...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (24)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
“PingPongiuko”akademija kviečia
Oficialus klubo Facebook puslapis>>>...
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
 
Kam tarnauja Šaulių sąjunga (7)
Kaip manote ar visi Šaulių sąjungoje pritaria jūsų sąjungos nariui...
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai”” (1)
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...