Kontaktai      Rašykite mums       KK TV       Siūlo darbą       Foto       Prenumerata Lietuviškai По-русски English
2019 Spalis 22 Antradienis
 

R. Karbauskis: Stebina M. Basčio bandymai stabdyti apkaltos procesą

2017-05-03 17:38 | Politika | Komentarų (38)

LVŽS pirmininkas Ramūnas Karbauskis. KK nuotr.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis stebisi Seimo nario Mindaugo Basčio bandymais vilkinti jam inicijuotą apkaltos procesą reiškiant nušalinimus LVŽS frakcijai priklausantiems apkaltos komisijos nariams.

„Seimo nario M. Basčio keliami reikalavimai neturi nei teisinio, nei moralinio pagrindo. Sekant tokia logika Seimo narys M. Bastys, galimai tarpininkavęs „Rosatom“ ir su ja susijusioms įmonėms, svetimos valstybės žvalgybos ir saugumo struktūrų pareigūnams, vėliau imtų reikalauti, jog nuo jo klausimo nusišalintų ne tik LVŽS, bet ir visi kiti Seimo nariai, nes teikimą pradėti apkaltą pasirašė ir kitų partijų vadovai. Taip tik stengiamasi vilkinti apkaltos procesą.

Seimo nario mandatas yra laisvas ir frakcija niekada nedarė ir nedarys įtakos jai priklausiančių parlamentarų atliekam tyrimui. Tikimės nešališko, skaidraus ir objektyvaus specialiosios komisijos darbo“, – sako R. Karbauskis.

Komentarai

 

 

 
 1. Gerai pažįstu ir Ramūną,ir Mindaugą.Tik tegaliu pasakyti,kad Ramūnui iki Mindaugo darbštumo,sąžiningumo,patriotiškumo,pagarbos vargstančiam šalies žmogui toli – kaip nuo Naisių iki mėnulio pėsčiomis.Daugiau komentarų…..

  Thumb up 6 Thumb down 1

 2. Apsivalyti nuo seno dumblo ne tik kad reikia bet ir privalu ..o M.Basčio virtuozai niekuo nesiskiria nuo prieš tai kitose kadencijose jau išmestu seimunu .Ar labai skiriasi Bastys nuo Puko …?? pagal mane ne labai ..

  Thumb up 1 Thumb down 10

 3. Na jau kam kalbeti apie morale,Bascio morale tikrai geresne negu Karbauskio,tegu atsigrezia ir pasiziuri i savo viesus nuotykiuys su panele Kildisiene.Va cia tikra morale su lova

  Thumb up 3 Thumb down 7

 4. Taigi taigi, jau pusė metų kaip valstiečiai yra Seime ir kiek daug jau jie spėjo padaryti:) – prėmė įstatymą, kad galima atimti vaikus iš šeimų; stumia skalūnų dujų įstatymą, priėmė terorizmo įstatymą. Šaunuoliai daug nuveikėt, jau Lietuvoje darosi gyventi geriau;).

  Thumb up 6 Thumb down 4

 5. Teisingai Jeronimas rašo: Argi ne nusikaltimas 2000 galimu Lietuvos tėvynės išdaviku paskelbti “šventaisiais” įslaptinant 75 metams.

  Pažvelkim kaip šis klausimas išspręstas mūsų kaimynėje Lenkijoje, gal tada kažką suprasim nei spręsdami kažkokio Basčio, kažkokius niekinius niekalus.

  Prieš paskutinius rinkimus Lenkijos laisvės ir demokratijos tėvas Lechas Valensa buvo lenkų tautos didvyris, o po rinkimų, tėvynės išdavikas – (stukačius), ko-laborantas tarnavęs okupantui.

  Pagal šį labai smulkų pavyzdį turėtų mums lietuviams aiškiausiai matytis, kad Lenkijos valstybės politika po paskutinių rinkimų apsisuko 180 laipsnių kampu. Lenkai dargi pradėjo šnekėti, kad reikia atsiprašyti lietuvių dėl Kremliaus įtakoje Lenkijos vykdytos propagandos prieš Lietuvą.

  Ką tai reiškia?
  Atsakymas paprastas – Lenkija atstatė savo valstybės valstybingumą ir tapo viena stipriausių valstybių Europoje.

  Lietuvos Valstybės Partija.

  Thumb up 10 Thumb down 1

  • Petrikui ..manote būti izoliuotam yra laisvės požymis ? savi izoliacija neracionali pozicija .O gerėjantis santykiai su Lietuva tik utopija kuria pats norite tikėti be realiu tam požymiu .Ka pasiūlysite sekančiu žingsniu ? švęsti gegužės 9 ?

   Thumb up 0 Thumb down 9

   • Jūs turite omenyje, kad po paskutinių-jų rinkimų Lenkijos valstybė tapo izoliuota? Ar kaip kitaip suprasti Jūsų žodį – savi-izoliacija. Lietuvos gerėjantys santykiai su Lenkija tapo realybe ne dėl to, kad lenkai tapo palankesni mūsų valstybės atžvilgiu, bet manau todėl, kad Lenkija po rinkimų iš kreivų veidrodžių karalystės tapo racionalių sprendimų valstybe ir savo užsienio politiką grindžia sprendimais atitinkančiais faktinę tikrovę, kas ir yra gerėjančių Lietuvos santykių su lenkais laidas.

    Thumb up 0 Thumb down 1

    • Ir kuo remiatės teigdamas apie gerėjančius Lietuvos ir Lenkijos santykius ? kur tie požymiai matomi .? gal aš kažko nematau ..o plustantys ten Lietuviai pigios zupcės pirkti šeip ne rodiklis .

     Thumb up 0 Thumb down 3

     • Gerb. Stasį kuo remiuosi teigdamas – gerėja Lietuvos Lenkijos santykiai?
      Sakyčiau visiems žinomais, elementariais santykiais tiek tarp žmonių, tiek tarp valstybių.

      Manoma, kad valstybės vykdoma užsienio reikalų politika yra teisinga ir atitinka tarptautinius reikalavimus jeigu tokios valstybės vidaus politikoje: pažeidžiamos elementarios žmogus teisės, nesivadovaujama įstatymo viršenybės principu, teismuose priimami sprendimai vadovaujantis ne valstybės įstatymu, o asmeninėmis teisėjų nuomonėmis, prokuratūroje ikiteisminiai tyrimai vykdomi ne valstybės, bet nusikalstamų gaujų interesais, kurioje emigracija, kaip tautos genocidas.

      Taip, tokioje valstybėje kurios vidaus politika yra nusikalstamo pobūdžio, nėra ir valstybingumo sampratos. Juk elementaru – nėra valstybės nėra ir negali būti su „ne valstybe“atitinkančių tarptautinius reikalavimus valstybinių santykių. Tai yra valstybės, kurios vidaus politika yra nusikalstamo pobūdžio kategoriškai ir tarptautiniu mastu negalima skaityti atitinkančios tarptautinius reikalavimus ir užsienio reikalų politikoje.

      Taip reikia įtvirtinti tarptautiniu lygiu ir ateinantiems istoriniams laikams.

      Iš to kas aukščiau išdėstyta išplaukia ir „broliški“ Lenkijos – Lietuvos tarpusavio santykiai, jeigu lenkai savo tautos išdaviką talkinusį okupantui skaitė – valstybės didvyriu, tai su tokia valstybe – iškamša lietuviai negalėjo ir faktiškai neturėjo jokių normalų valstybinių santykių.

      Bet… per paskutinius rinkimus, kada Lenkijoje demokratiniu būdu nugalėjo nacionalinės jėgos, kada Lenkija atstatė savo valstybės valstybingumą… nors Lietuvoje ir sunaikinta valstybingumo samprata vis tiek galima teigti, kad valstybių santykiai ženkliai pagerėjo jau vien tuo aspektu, kad Lenkija – Lietuvai degantis pavyzdys ir viltis atstatant Lietuvos valstybės valstybingumą.

      Thumb up 0 Thumb down 1

 6. Manau Bastys tik mazas sraigtelis tarp stambiu seimo rykliu,kurie jau senai pardave Tevyne -Lietuva ir net nesibaimina del vykdytu nusikaltimu.Argi ne nusikaltimas 2000 galimu Tevynes isdaviku paskelbti beveik “sventaisiais” ir uzslaptinant 75 metams.Ar girdejote kas nors ,kad bent vienas ,kazkada prisiekes iki grabo lentos tarnauti kgb arba nkvd ,atgavus Lietuvai Nepriklausomybe,butu viesai,Tautai matant ir girdint,tos priesaikos atsisakes ,ir teikes garantija,kad savo parsidavelikiskumu nezude ir kitaip nenusikalto zmoniskumui? As tokio atvejo nezinau.o kodel seimo ir vyriausybes “ponai” net nebande ieskoti pakaitalo nusiklateliams uzslaptinti 75 metus? Reikejo kiekvieno tokio parsidavelio atveju prokurorams istirti praeiti,nusikaltimo masta,ir Tautai isviesinus leisti tokiam prisipazinti ir prisiekti Tautai,bet ne slepti ir islaptinti.O siuo atveju valdzios nieksai yra nusikalteliai ,kurie islaptino patys save ir tokiuos pat nusikaltelius.Gal as klystu? Bet nenusikaltusiems tokios paslaptys ir slepimas tikrai nereikalingi.

  Thumb up 16 Thumb down 1

  • Karbauskis be leidimo nepasakys, nes kaip žalieji valstiečiai seime, taip Pūkas pas Pakso tvarkiečius seime yra nevykusiu (o gakl net labai pavykusiu) prezidentūros ir konservatorių seimo destabilizatorių ir kompromitatorių infiltracijos projektu.

   Thumb up 5 Thumb down 0

 7. Kuo toliau tuo labiau riškėja kad valstieciai tik šlamštas ir daugiau nieko susirinke pletku pletkyti.

  Thumb up 23 Thumb down 2

   • Jis ne tik paprastas konservas, prieš kuriuos balsavo žmones, balsuodami už valstiečius, bet pasirodė, kad karabasininkai tai net konservai kvadratu. Bet tegu nesidžiaugia žmones apgavę, po 3,5 metų karabasininku su švarkeliu nebus nė žymės valdžioje.

    Thumb up 11 Thumb down 0

  • jo kalba tokias smulkmenas,kad vaiku darzeliuose irengti bibliotekas,ir kitas smulkmes,nori ivesti mekescius is bedarbio pasalpos ir daug kitu nesamoniu,kurias taip vadinamas mentas-premjeras toliau parsiduoda konserviniam gaivalui,o karbauski uz borto ,taip jam ir reikia,nereikejo mento-velnio imti savo saikon,dabar pipiec bus su tais mentais ir konservais

   Thumb up 18 Thumb down 0

 8. Anonimui! Taip yra todėl, kad prezidentūroje, vyriausybėje, seime teismuose sėdi okupanto palikti pakalikai, kurie atlieka jiems pavestą darbą. Bastys įkliuvo todėl, kad raukšlių smegenyse nedaug turi, o kiti veikia atsargiau. Tik pagalvokite, jeigu jų aukščiausiose pareigose nebūtų, ar galėtų Borisovas Lietuvoje karinę bazę kurti? Pabandykit jūs aptverti pusantro šimto hektarų ir viduje ginkluotus vyrus sustatyti. Pamatysit, kuo viskas baigsis, o Borisovas gali, nes Lietuvoje nacionalistą sutvarkyt padėjo. Bastys irgi ,,svarbų darbą” dirba, todėl tiek metų laisvai seime veikia! Aš stebiuosi kad Lietuva, šitiek metų, dar išsilaikė?

  Thumb up 5 Thumb down 9

  • tavo draugai ukrainieciai ne tokias armijas nuosavas turi ir nieko,tau kazkaip iki lemputes,o cia ybis zino ka istraukei ir mekeni kaip ozys

   Thumb up 11 Thumb down 1

 9. Tyrimą atliko VSD, todėl daugiau tyrimų nereikia. Bastys, parlamento apsaugos, turi būti nedelsiant išvestas iš seimo, jam įteikus ,,vilko bilietą”. Toliau, prokuratūros pareiga parūpinti jam laisvą gultą Lukiškių bendrabutyje!

  Thumb up 3 Thumb down 18

 10. Karbauskis ant rusijos laužo degins beleką. kad tik konservatoriai jo pačio neliestų

  Thumb up 28 Thumb down 2

 11. Įdomu,jeigu TS-LKD partija pradėtų rinkti parašus dėl Karbauskio [GAL BŪT] nešvaraus verslo Rusijoje ar jo reakcija būtų tokia pati.

  Thumb up 24 Thumb down 2

 12. Kaži kuo įrodyta, kad žmonės, su kuriais bendravo seimo narys tikrai yra “svetimos valstybės žvalgybos ir saugumo struktūrų pareigūnais”? Koks teismas patvirtino?

  Thumb up 19 Thumb down 2

  • Kodėl tie, svetimų- priešiškų valstybių žvalgybos ir saugumo agentai, o ypač jų pareigūnai, dar iki šiol neišprašomi iš Lietuvos ir nepaskelbiami personomis non gratomis?

   Thumb up 16 Thumb down 0

    • koks skirtumas priesas turi buti isvarytas arba pasodintas,bet kadangi tokiu sedi net auksciausiuose sluoksniuose tai ka varyti ir ka sodinti jie patys ir sprendzia,o lithuanai cia tik galvom palinguoti gali,o daugiau nieko jankiai vel savo daro lithuanijoj ka nori,o musu runkeliai tik galvom linguoja kaip asilai

     Thumb up 8 Thumb down 1 
Video reportažasNerpigiau./lt/produktas/505/nusikaltimas-valstybes-vardu

Aktualu. Komentarai
Norvegijoje plintant šunims pavojingai ligai – perspėjimas lietuviams
E. Laurinaitis: priimti „kitokį“ padeda suvokimas, kad kiekvienas iš mūsų apskritai yra skirtingas 2
Foto reportažai Aktualu Naujausias numeris
D. Jastramskis išleido monografiją apie žiniasklaidos politiką Lietuvoje 
VU Komunikacijos fakulteto ir Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto docentas Deimantas Jastramskis,...

Seimas pritarė naujai žalos atlyginimo pacientams tvarkai 
Seimas priėmė Pacientų teisių ir žalos sveikatai atlyginimo įstatymo ir lydimųjų teisės aktų...

Ką signalizuoja pirtyje netikėtai užklupęs galvos skausmas? 
Turkiška, suomiška, rusiška ar japoniška – pirčių pasirinkimas šiais laikais tikrai didelis, o...

Kaunas planuoja statyti metro (balandžio 1-osios pokštas) (9)
Premjerui Sauliui Skverneliui pavadinus mūsų brolius latvius konkurentais, daug kam kilo mintis, kas...

Teisingumo ministerija inicijuoja teismo proceso tobulinimą (1)
Teisingumo ministerija, siekdama sistemiškai tobulinti teismo procesų reglamentavimą, iš vidinių išteklių steigia naują...

Premjeras: Tikiu Lietuva ir kviečiu visus švęsti mūsų Tėvynės gimtadienį! (12)
Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis sveikina Lietuvos žmones su Valstybės atkūrimo diena.  „Sveikinu jus...

Anekdotas


Naujovė KK Facebook
Reklama

Politika   Bylos, sukrėtusios Lietuvą
Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininku išrinktas D. Gaižauskas (5)
Trečiadienį vykusiame Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto posėdyje, aktyviai...
TS-LKD sveikina Aušrą Maldeikienę prisijungus prie bendros frakcijos Europos Parlamente (1)
„Sveikinu Aušros Maldeikienės pasirinkimą prisijungti prie Europos Žmonių partijos (angl....
Šalies vadovė dalyvauja Ukrainos Prezidento inauguracijoje (9)
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių...
 
Prokurorams „skauda“ tik jų postai – paprastų žmonių skundams ir ašaroms jie akli ir kurti
Pastaruoju metu tarsi grybai po lietaus žiniasklaidoje pasipylė prokurorų nusiskundimai:...
Ar Europos Taryba žino, kokias kandidatūras į Europos prokuroro postą jai siunčia Lietuvos Vyriausybė?
Vyriausybė savo posėdyje patvirtino tris Lietuvos deleguojamus kandidatus į Europos...
Kreipėsi dėl nužudyto sūnaus – pačiai motinai iškėlė baudžiamąją bylą
Nors po aukštų teisėjų sulaikymo skandalo buvo prabilta apie būtinus...
 

Teisėsauga   Verslas, ekonomika
Alytuje išžaginta į darbą ėjusi moteris
Liepos 18 d. apie 5 val. 20 min. Alytuje, Jazminų...
Įtariamojo asmens tapatybė jau nustatyta
Šiandien Vilniaus apskr. vyriausiasis policijos komisariatas išplatino pranešimą žiniasklaidai, kuriuo...
Pareigūnai prašo visuomenės pagalbos – atpažinti plėšimu įtariamą vyrą (1)
Vilniaus apskr. vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo...
 
Kaip verslas atrakino naują požiūrį į biuro baldus
Jeigu išgirstate žodį „biuras“ turbūt įsivaizduojate sublokuotas arba į kabinetus...
Išmaniosios skaitmeninės televizijos galimybės Lietuvoje (2)
Skaitmeninė, savo funkcionalumu bei kanalų gausa, nerungė ilgai karaliavusią analoginę. Žinoma,...
„Huawei“ pristato stilingą „Mate 10 lite“ (1)
Nuo šiol bus dar paprasčiau pasidaryti tobulą asmenukę ar pagauti...
Krašto apsauga   Užsienis
R. Karoblis naujuoju kariuomenės vadu siūlo Sausumos pajėgų vadą gen. mjr. V. Rupšį
Krašto apsaugos ministras Raimundas Karoblis naujuoju Lietuvos kariuomenės vadu Prezidentui...
Kazlų Rūdos poligone treniravosi Lietuvos kariuomenės ir JAV karinės oro pajėgos
Kovo 20 d. Lietuvos kariuomenės Brigados generolo Kazio Veverskio poligone...
Naujo Lietuvos kariuomenės laivo pirkimas bus skelbiamas balandį
Lietuvos kariuomenė planuoja įsigyti naują laivą teršalų likvidavo ir gelbėjimo...
 
Pretendentė į EK pirmininkes sulaukė europarlamentarų reakcijos
Pretendentė į Europos Komisijos (EK) pirmininkės postą Ursula von der...
V.Zelenskis „nokautavo“ P.Porošenką (7)
    Pomaidaninio Ukrainos prezidento Petro Porošenko „puota karo metu“...
Dėl Skripalių apnuodijimo S.Lavrovas pirštu dūrė į NATO: „Tai ne „Novyčiok“, o BZ“ (23)
Rusijos URM ministras Sergejus Lavrovas pareiškė, kad Cheminio ginklo draudimo...
Sportas   Laiškai
Cristiano Ronaldo sezoną temdo priekabiavimo skandalas
Cristiano Ronaldo – vienas geriausių planetos futbolininkų. Apie šį portugalą...
Lietuvos rinktinės laukia kroatų išbandymas
  Lietuvos nacionalinė vyrų krepšinio rinktinė tęsia kovą dėl galimybės...
Fiodr Černych perėjo į Maskvos „Dinamo“ (1)
Paskutinę perkėlimų dieną Maskvos „Dinamo“ paviliojo Lietuvos futbolo rinktinės kapitoną...
 
Geradarei savanoriai pačiai prireikė pagalbos
Nuo nelaimės nėra apsaugotas niekas. Likimas skaudžiai skriaudžia ir tuos,...
Mulkinanti apklausa “Mes europiečiai””
Šiuo metu – 2019.05.11, 17:30, – portale lrytas.lt  vykdoma apklausa,...
Padėka
PADĖKA Dėkojame visiems vienaip ar kitaip prisidėjusiems ruošiantis pirmajam renginiui...